©MiiajBJSfa 't is een Ligakindje! bij Kreymbc Het nieuwste Krachtige Kost voor het Kind! H0UAND-EIECT80 109.- Kom nu kijken naar. GODETIA Hollandia-trlco rayon met ster ke kantgarnering. Een prAchti van een onderjurk maten 38-48. v.a. f 5.35 ondergoed wan de bovenste plank DEKKLEDEN te koop te huur ZEILMAKERIJ TROOST Haven 14 - Tel. 21664 Gefeliciteerd met jullie trouwdag, jongelui. Hoog de feestvreugde! En gefeliciteerd met uw „Sniffy", moeder van de bruid! Want met deze vederlichte hand-steelstofzuiger van Holland-Electro is de feestrommel morgenochtend snel van de vloer. Aan de enorme zuigkracht van de oersterke motor kan stof noch vuil weerstand bieden. En als handstofzuiger snuffelt „Sniffy" de confetti ook uit de diepste hoekjes van uw fauteuils! Stof op richels, op de lampekap, of in de boekenkast? Hup! „Sniffy" over de schouder! Als u al een „Sniffy" hebt, maar nog niet zo n handige draagset, praat er dan eens met uw man over. 't Kost hem slechts f 23.50 om u dolgelukkig te maken. Zo'n draagset bestaat uit een brede draagband, een soepele, lichte plastic slang en een heel zachte afstof- borstel. de stofzuiger tnet het sterkste hart. f 120.- met vele, handige hulpstukken. De keus van duizendenhet be roemde B.T. slee-model van Hol land-Electro. Prijs incl. vele hulp stukken Met Waarborg-kledmg staat Kreymborg aan de spits Tan kwaliteit. Met de modellen aan de spits der mode. Wij brengen de nieuwste model-creatie uit Italië, een 2-rij autocoat met slanke revers en vlotte rugceintuur. Een moderne lijn die snel terrein wint Uitsluitend zuiver wollen stoffen - Teddy - Mohair - Shetland tweed - van erkende naam: Kynoch, Ballantyne en andere. 109.- Ook in sportieve t-rij modellen een ongekende keuze. Modieuze dessins en kleuren. Raglan of ingezette mouw, diverse lengten, v.a. 79.- HAARLEMMERSTRAAT 143 LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 16