ROL ROOK GENIET Kampioen Quick Boys startte met benauwde 3—2 zege half zware Kort voor tijd scoorde Arie v. d. Oever winnende treffer Mat ARC kreeg het stevig (1—6) uitgemeten van Zwart Wit Toen Harskamp inviel was het met Spijkenisse gedaan KativijkVWS en Bodegraven zijn competitie goed begonnen MAANDAG 8 SEPTEMBER 1958 Begin was niet hoopgevend (Van een onzer verslaggevers) De start van landskampioen Quick Boys in de nieuwe competitie is niet daverend geweest en uit tegen Hoogvliet kwamen de Katwijkers maar net met de hakken over de sloot. Reden tot ongerustheid behoeft dat dadelijk nog niet te geven, want de blauwwitten zijn nooit zo dadelijk in vorm, terwijl Hoogvliet op eigen terrein altijd al een zware brok is geweest, niet alleen voor de Katwijkers, maar voor vele anderen. Ook nu weer was het thuisclubterrein niet best en bovendien steenhard, waarop de techniek van de blauwwitten het moeilijk kreeg. Het begin van de wedstrijd was niet hoopgevend voor de kampioenen, die met invallers voor Den Hollander en Van Rooyen begonnen, voorwie resp. Schaap en Den Hoed invielen. Fel spelend, waarbij maar weinig aan dacht werd geschonken aan een goede techniek en spelopbouw, trok de thuis club spoedig ten aanval. Mooi was het niet om te zien, maar wel doeltreffend. Want na 7 minuten al werd rechtsachter Schonenberg zodanig in het nauw ge bracht, dat hij de bal op zijn doelman moest terugspelen. Dat gebeurde niet al te best en de Hoogvliet-linksbinnen was er onmiddellijk bij om van de ongedachte kans gebruik te maken en van dichtbij Schaap geen schijn van kans te geven. Quick Boys probeerde de bakens te ver zetten, maar de thuisclub dacht er niet over het initiatief uit handen te geven. Ondanks het drukkende weer onderhiel den de roodhemden met hun typische spel een hoog tempo, waartegen de Kat- wijkse defensie flink moest ingrijpen om verdere onheilen te voorkomen. Welis waar organiseerden Aandewiel en Viool een uitstekende weerstand, maar voordat het zover was had de thuisclub al een 20 voorsprong en ook bij dit doelpunt ging de Katwijkse defensie niet vrijuit. Maar zo langzamerhand konden de bezoekers door een betere spelopvat ting het Hoogvlietse enthousiasme in dammen en veel gevaar ontstond er daarna niet meer voor de blauwwitte Noord wijk ging goed van start (Van onze correspondent) De eerste kennismaking van Noord- wijk met de derde klasse zal de kust bewoners in elk opzicht zün meegeval len. Niet alleen, dat de Noordwükers met 20 wisten te winnen, maar ook het vertoonde spel (vooral in de twee de helft) wettigt het vertrouwen, daf de roodbroeken het ook in de derde klasse best zullen klaren. In de eerste helft van deze door een zeer talrijk publiek bijgewoonde wed strijd, wist de voorhoede van Noordwijk zich wel kansen te scheppen, maar men verzuimde ze te benutten. De eerste helft verstreek doelpuntloos. Direct na de hervatting bleek het dui delijk, dat Noordwijk met overwinnings plannen in het veld was teruggekomen. Nadat enkele kansen nog onbenut waren gebleven, wist J. Haasnoot na 20 minu ten spelen met een prachtig schot de Woudrichemse doelman tot capitulatie te dwingen: 10. Noordwijk had de gas ten nu stevig onder druk en aanval op aanval rolde op het doel der bezoekers. Tien minuten voor het einde maakte J. Haasnoot aan alle onzekerheid een ein de door nogmaals raak te schieten: 20. Woudrichem is er niet meer aan te pas gekomen, zodat bij het eindsignaal van de prima leidende heer ParlevUet Noord wijk de winst stevig in handen had. Reeds direct na de aftrap was het duidelijk te zien, dat ARC zich slechts met de grootste moeite staande zou kunnen houden. Direct zigzagden de be zoekers met keurig samenspel door de ARC-defensie. Het duurde dan ook niet lang of doelman v. d. Mark kreeg de eerste treffer van rechtsbinnen Nieu- wenhuijzen te verwerken, toen deze een goede aanval keurig afwerkte met een keihard schot: 01. Even later was het rechtsbuiten Schot, die razendsnel door de defensie van de thuisclub liep, om vervolgens Van der Mark opnieuw naar het net te sturen. ARC kwam er in deze periode nauwelijks aan te pas. Wel wist Cees Bogaard bij een tegenaanval voor Spierenburg een kans te scheppen, maar voor doel faalde de laatste vol komen. Aan de andere kant verloor spil Mooü enkele persoonlijke due)s tegen de snelle midvoor Otten, welke hem op evenveel goals kwam te staan, waar door men ging thee drinken met een verdiende 04 voor de gasten Amateurs Uitslagen 2E KLASSE A RKAW—Blauw Zwart 3E KLASSE B 2—3 (onder protest) 4E KLASSE A SJ CiTeylingen DOSRWarmunda ForeholteLisse 5—1 2—4 0—0 Zaterdagvoetbal Uitslagen 2E KLASSE Ter Leede—Spijkenisse 3—2 ARCZwart Wit 16 Excelsior MKozakken Boys 21 's-Gravenz. SVRWH 41 Hoogvliet—-Quick Boys 23 3E KLASSE A CSVDCapelLe 2—4 VVGZ—Rijnsb. Boys 2—2 ZwaluwenjMonster 12 NoordwijkWoudrichem 20 Omas—DOTO 2—1 4E KLASSE A Katwijk—Die Hagftie 43 SVOW—SHS 1—7 RASJAC 1—3 VWS—Hoekse Boys5—3 De LierKoudekerk 54 4E KLASSE B veste. Aan de andere kant begonnen v. d. Oever c.s. wat gevaarlijker te wor den, maar voor rust zou er toch niet gedoelpunt worden. Zelfs een straf schop, die Viool na het verstrijken van de eerste speelhelft mocht nemen, leverde geen succes op. In de tweede helft kwam Quick Boys langzamerhand in het offensief. Hoog vliet bleek kennelijk teveel van de krach ten te hebben gevergd in de afmattende eerste helft en kwam nog maar weinig aan bod. Daarentegen werden de Kat wijkse aanvallen steeds gevaarlijker. Toch duurde het nog een kwartier, voor dat rechtsbuiten v. Duyvenbode succes had met een scherp schot, waartegen de Hoogvlietdoelman machteloos stond. Kort daarna was het v. d. Plas, die de stand gelijk maakte. Toch konden de Katwijkers daarna niet doordrukken. Het bleef een moeilijke strijd om de leiding, die spannender werd naar mate de tijd verstreek zonder dat er wijziging in de stand kwam. Het moest tenslotte maar weer van Arie v. d. Oever komen, die kort voor tijd uit een onmogelijke positie, waarbij niemand nog een cent gaf voor de kans, de Hoogvlietdoelman voor de derde maal met een fantastisch schot het nakij ken gaf en daarmee de eerste zege voor de kampioenen veilig stelde. Wel pro beerde de thuisclub nog de bakens te verzetten, maar vast was en bleef de greep van de blauwwitten op het spel- verloop. Bekercompetitie nog in de benen? (Van een onzer verslaggevers) Weliswaar moest ARC zaterdagmiddag voor de eerste wedstrijd in de nieuwe competitie met invallers uitkomen voor De Bruin en Spek, maar dat mag toch geen volledig excuus zijn voor de 16 nederlaag die de mannen van voorzitter v. d. Neut op eigen terrein te slikken kregen van het kersvers uit de derde klasse gepromoveerde Rotterdamse Zwart Zwit. Het had er veel van, dat de zware dh lange bekercompetitie de spelers nog in de benen zat. Er werd met een loomheid en matheid gespeeld die voor ARC volkomen vreemd is. Het pittige woordje, dat de thuisclub dagcompetitie. ongetwijfeld in de rust heeft moeten aanhoren, had in zoverre succes, dat ARC in de 2e helft geruime tijd het spel in evenwicht wist te houden. De aan vallen werden zelfs gevaarlijk en toen na 20 minuten Verbokkum kans zag de achterstand te verkleinen (14), dacht menig aanhanger reeds aan een tijdig herstel. Wel werd er ook daarna nog meer tegenstand geboden dan in de eerste drie kwartier, maar tot scoren lieten de gasten het niet meer komen. Zelf deden zij dat wel. Nadat v. d. Mark de vijfde goal uit het net gehaald had, was Oosterloo zo onfortuinlijk van verre afstand zijn eigen doelman het nakijken te geven, waarmee de eindstand 16 bereikt werd. Het was van de thuisclub een zeer matige vertoning, waarbij het spel van de Alphenaren wel heel sterk afstak tegen dat der gasten, die ongetwijfeld in deze vorm een hartig woordje zullen meespreken in de strijd om de eerste plaats in de tweedeklasse van de zater- Afvalwedstrijd van Leidse Schaakbond Het is ditmaal voor P. J. Preenen (8 Philidor) een korte afvalwedstrijd ge weest, want dr. W. L. Groeneveld (14 LSG) wist het spel onbeslist te houden en de tweede ronde binnen te zeilen. Een goede prestatie! De overige uitsla gen waren vrij normaal. Deze luiden: J. J. B. Braggaar (52)L. Batenburg (45) Bob Smit (13)A. v. Haaster (49) 10; W. v. Rooyen (63)W. v. Leeuwen (69) 0—1; F. v. d. Kaay (56)— N. Maarsen (16) 0—1; J. A. G. v. d. Meyden (55)mr. ir. J. Westra (9) 01; J. Turk (17)— P. J. Wijnbeek (64) 1—0; P. J. Piket (67)—mr. A. J. Mulder (15) 0—1; rector J. C. de Groot (30)—J. A. G. Verkuyl (65) 1—0; C. J. Verbiest (71)—M. D. Etmans (7) 0—1. De loting voor de 2de ronde heeft geen verrassingen opgeleverd. Het is vrijwel zeker, dat alle sterke spelers het wel zullen klaren, al zijn overrompelin gen niet uitgesloten! De lijst ziet er als volgt uit: Maarsen (16)v. d. Wijngaard (58), W. F. Smit (46)—Slieker (68), Post (26) J. J. Piket <32), dr. Groeneveld (14; Leeuwen (69), Spek (59)Binnendijk Advertentie. sjM Semper AltiusRCL Oegstgeest—Sportlust '46 BodegravenSVGT SV '35—GWS 1—1 1—3 3—2 4E KLASSE A (West 1) Kinheim—Lisser Boys 31 Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Res. 2e divisie B: ON A 2—EBOH 2 2—1; DHC 2—Fortuna VI 2 1—1; Elink- wijk 2—Velox 2 1—2; DOSKO 2—Baro nie 2 1—5; NAC 2RBC 2 2—0; UVS 2 Xerxes 2 15. ZATERDAGVOETBAL Res. 2e-klasse: Zwart Wit 2ARC 2 2—1; DOTO 2—Rijnsb. Boys 2 6—5; TSB 2—NSW 2 3—9; Kozakken Boys 2 —Zwaluwen 2 6—2; SSS 2Quick Boys 2 1—4. Res. 3e-klasse A: Quick Boys 3— Rijnsb. Boys 3 3—0; RCL 2—Noordwijk 2 l4; Leiden 2—Semper Altius 2 5—2; JAC 2—CSVD 2 3—4; SHS 2—Ter Leede 2 (Ter Leedö oiel opgekomen). Sensationeel slot in Sassenheim (Van een onzer verslaggevers) In één minuut schoten Molema en De Vries de overwinningsdroom van debu< tant Spijkenisse aan flarden en mocht Ter Leede de competitie inzetten met twee winstpunten. Een sensationeel slot van een wedstrijd, waarin Spijkenisse overwegend sterker is geweest. Voor rust had de jonge ploeg al een 10 voor sprong op Ter Leede. En na de hervatting wist Spijkenisse deze voorsprong nog te vergroten. Maar toen vijftien minuten voor het einde de lange Gerrit Hars kamp, Ko Molenaar kwam vervangen, was Ter Leede een herboren ploeg. Mede door zijn toedoen werd een 12 achterstand omgezet in een 32 overwinning. Het bleek al dadelijk, dat de nieuw bakken tweedeklasser Spijkenisse van plan was zich niets aan te trekken van de reputatie van Ter Leede. Hoewel het spel aan beide zijden nog erg onsamen hangend was, wist midvoor De Hor en kele gevaarlijke schoten te lossen. Aan de andere kant onderscheidde zich spil Van der Scheep, die met zijn uitstekend kopwerk Ter Leede op een afstand hield. De eerste serieuze kans kwam voor rechtsbuiten Trip van Spijkenisse Een mooie pass uit het midden bracht hem vrij voor keeper Verweel Zijn schot ging echter meters naast. Spijkenisse had nog niet de juiste methode gevonden om het middenveld op te vullen. Vandaar ook dat er vele gaten ontstonden. Drie Spijkenissers moesten er aan te pas ko men om een schot van Molenaar uit het verlaten doel weg te werken. Maar na 25 minuten kwam wat iedereen ver wachtte. Opnieuw kreeg Trip een kans en nu was het raak. Deze goal inspi reerde Spijkenisse. Met goed aanvalsspel werd de defensie van Ter Leede onder druk gezet. In deze periode onderscheid de zich midvoor De Hor die met snelle rushes voor zichzelf en zijn medespelers tal van kansen schiep. De schot vaardigheid ontbrak echter. Telkens aarzelden de Spijkenissers. Ter Leede mocht zich dan ook gelukkig prij- zeo, dat he» met een kleine ediiterstand Feyenoord heeft het tegen NAC met verder kunnen brengen dan een 2—2 spel. Op de foto ziet men Schouten in duel met de Bredase doelman. Alfhea Gibson verdedigt Wimbledontitel niet In 1959 zal de Wimbledontitel voor het dames enkelspel vacant zijn. Althéa Gibson heeft na afloop van de Ameri kaanse tenniskampioenschappen te Fo rest Hill, nadat zij de dames'titel had veroverd, verklaard, dat zij zich voor een jaar uit de wedstrijdsport zou terug trekken om zich volkomen aan haar zangcarrière te wijden. Zij voegde eraan 'toe, dat zij geen aanbieding had gekre gen om tot de rijen der tennisprofs over te gaan, maar dat zij altijd voor alles een open oor heeft. (48), Donker 19)Brunt (10), Horree (41)Sluyts (66), Bizot (35)Roozen- daal (70), Jerry Bey (1)—Braggaar (52), Langezaal (74)Segaar (54). De Jong (37)Meijers (60), Bethe (54)Teleng (28), Langerak (29)Kohlbeck (47), v. d. Lip (34)mr. ir. Westra (9), Teeuw (73)v. Klaveren (39). ir. Venema (42) A. Barkema (2), Ketting (5)v. Wei zen (51), Verstraten (61)Geyer (24), Melse (72)N. Segaar (62), Schuss vil) L. W. Turk (23), Bloem (40)rector De Groot (30), v. d. Oord sr. (43)De Mik (57), Berg (38)ir. Ellerbroek (22), Bob Smit (13)P. Barkema (27), P. J. Segaar (36)Weiland (6)A. Smit (12) Th. v. d. Berg (31), Jan Koet (21) Hooyer (33) ieen interessant duel!), Koppenaal (25)J. Turk (17), Etmans (7)Den Bak (20), mr. Mulder (15)v. d. Plas (53), Wakka (18)— R. D. Westra (4) en v. d. Willik (44)Demmendal (3). Vierde klassers zaterdagvoetbal VWSHoekse Boys Een matige wedstrijd, waarin echter lustig werd ge scoord. VWS was aanvankelijk nergens, maar kwam toch op 10 toen de Hoekse stopper miste en linksbuiten Harmsen de rest deed. Aan de andere kant was doelman Bavelaar op dreef, maar de gelijkmaker van midvoor Lokker kon hij toch niet verhinderen. Een blunder van de Hoekse doelman bij een ver schot van De Zwijger leverde VWS nog voor rust 21 op. Een minuut na de hervatting werd het 22 door Bakker, maar daar na zette VWS dóór en l'Ecluse Huug Kok en een combinatie KokHarmsen zorgden voor een 52 voorsprong. De bezoekers kwamen nog even terug, maar verder dan 53 lieten de wolmensen hen niet komen. OegstgeestSportlust '46 Oegst geest verloor enerzijds doordat de be zoekers beter speelden en anderzijds door twee kapitale blunders in de eigen achterhoede. Die fouten in de defensie leverden Sportlust voor rust een 02 voorsprong op Aan de andere kant werden schoten van Velo, Jansen en v d. Voort goed gestopt. Ook de tweede helft was grotendeels voor Sportlust. Toch slaagde Oegstgeest erin door v. d. Voort de achterstand te verkleinen. De illusies verdwenen echter weer als sneeuw voor de zon, toen Van Vliet doel man Mulder voor de derde maal pas seerde: 13. Daarmee was de strijd ge streden KatwijkDie Haghe Een goede en spannende wedstrijd. Katwijk opende in de 13e minuut door linksbuiten De Best de score, maar het werd weer ge lijk, toen doelman Guyt mistaste bij een ver schot van midvoor Burggraaf. Een minuut later verwierf Die Haghe ook de leiding, toen stopper Haasnoot een steek liet vallen. Ook de Haagse defen sie was niet onfeilbaar en daarvan pro fiteerde De Best in de 33e minuut: 2—2. Na de rust was het weer de beurt aan de Katwijk-achterhoede om een fout te de rust inging. Na de thee verwachtte iedereen, dat Ter Leede udt een ander vaatje zou 'gaan tappen. Spijkenissie behield echter het initiatief. Dertien minuten waren reeds verstreken, toen de beizcekers kregen wat zij verdienden. Een pass van links gaf De Hor een schietkan-s. Hij richtte onmogelijk hard op de enige vrije hoek en keeper Verweel was kansloos. Een zeer fraai doelpunt. Toen pas begreep Ter Leede dat het ernst was. De beide toanthalves Natzijl en Van der Luit begonnen aanvallen op te bouwen, waaruit voor de Ter Leede aanval vele kansen tevoorschijn kwamen. Molenaar kwam vrij voor doel, maar miste. Molema knalde tegen de lat. Maar na een half uur bekroonde de zelfde speler het Ter Leede-offensief. Een van z^jn voorzetten belandde ach ter de Spykenisser doelman en het was 12. Enige tijd later kwam onder luide aanmoedigingen van het publiek cl; lange Harskamp op het veld. En hij deed wat de Ter Leede aanval verzuimd had te doen. het spel opengooien. Spil van der Scheep, die een voortreffelijke wedstrijd speelde wist plotseling geen raad meer en met hem de gehele Spijke- nisser defensie. Met nog vijf minuten te spelen mocht Molema een corner nemen. Het werd een inswinger, 22 In dezelfde minuut schoot midvoor De Vries Ter Leede naar de overwinning. Een geflatteerde overwinning overi gens. want Spijkenisse had een gelijk spel verdiend. maken (23), maar daarmee was voor Die Haghe de koek op en in de reste rende tijd stelde Spiering voor Katwijk de zaak zeker, door eerst gelijk te ma ken en daarna ook de winnende treffer te producex-en: 43. Semper AltiusRCL De Leidei'dor- pei-s speelden een prima wedstrijd en zijn sterk in de meerderheid geweest, vooi-al in de tweede helft. De voortref felijke Haagse doelman en het hout werk, dat tweemaal voor de thuisclub redding bracht, stonden echter een RCL-zege in de weg, terwijl bovendien arbiter Van Heusden een Leiderdorps doelpunt ten onrechte afkeurde. Het werd zodoende een gelijkspel: 1—1. Het Haagse doelpunt werd voor rust ge scoord, dat van RCL na de hervatting door Geel met een prachtige kopbal. SVOW—SHS Tegen het sterke SHS kreeg SVOW geen schijn van kans. In de eerste helft boden de Weteringers nog wel tegenstand en wisten zij de score tot 01 te beperken, na de her vatting was er geen houden meer aan en kwamen de Scheveningse doelpunten met de regelmaat van de klok. De eer werd tenslotte gered door Bruynesteyn, die een strafschop benutte nadat Wol vers onzacht tegen de grond was ge werkt. SHS won met 17. De LierKoudekerk De midvoor van de thuisclub wist na een kwartier spelen de score te openen, maar vrij spoedig trok Alb. Zweris de score weer recht. Voor rust scoorde De Lier even wel nog 21 en verhoogden de West landers kort na de hervatting hun voor sprong tot 31. De hoop kwam bij Kou- dekei-k terug, toen Arie Zweris de ach terstand reduceerde tot 32, maar deze hoop was ijdel. want in korte tijd liep de thuisclub weg naar 52. In het laat ste kwartier ging De Llier tegen de muur, maar verder dan twee treffers van Alb Zweris kon Koudekerk niet meer komen: 54 dus voor De Lier. Bodegraven—SVGT Met een 32 zege op SVGT is Bodegraven de com petitie goed begonnen. Vierbergen open de voor de thuisclub de score, maar in dezelfde minuut maakten de Hagenaars de Bodegi-aafse voorsprong weer onge daan. De gastheren bleven volhouden en kort voor de rust had Vierbergen op nieuw succes: 2—1 Na de hervatting een hevig offensief van de bezoekers, die na een kwartier opnieuw naast Bode- gi-aven kwamen De thuisclub had ech ter het laatste woord en met een enorm harde schuiver bewei-kstelligde J. Heems kerk de winst: 32. SV'35—GWS Wel heeft GWS bij SV'35 met 02 vooi-gestaan, maar deze voorsprong hebben de Sassemers niet kunnen behouden. Voor rust kwam de thuisclub zelfs nog op 3—2. De GWS- treffers in de eerste helft kwamen van Scholten en Spaan. Laatstgenoemde wist na rust 33 te scoren, maar op nieuw kwam de thuisclub voor. Op de valreep voorde echter ook Scholten nogmaals, zodat de winst gedeeld werd: 4—4. KinheimLisser Boys Het elftal van de Lissenaren was nog niet inge speeld. Bovendien had men dik ontzag voor het harde spel van Kinheim. dat in de eerste helft een 10 voorsprong nam. Na de hervatting maakte Leen Broekhuizen gelijk, in een periode waar- in Kinheim van het kastje naar het muurtje liep. De bezoekei*s wisten echter I hun kans niet te grijpen en toen Kin- heim uit een penalty 21 scoorde, ver loor de Lisser ploeg opnieuw het ritme en kon Kinheim de zege veilig stellen: '3—1. Ondanks vier invallers Kranig gelijkspel Rijnsburgse Boys (Van een onzer verslaggevers) Het zag er somber uit in de afge lopen dagen voor Rijnsburgse Boys, toen kwam vast te staan, dat de geel zwarten met vier invallers voor v. Ma- ris, v. d. Meij, Kralt en Van Egmond, de lange reis naar Zwijndrecht moes ten maken om daar het sterke VVGZ partij te geven. Een VVGZ, waarvan mocht worden verwacht, dat het alles op alles zou zetten om zo spoedig mo gelijk terug te keren naar de 2e klasse. Ondanks deze goede voornemens van de thuisclub is het maar een matige wedstrijd geworden, een strijd waarin de spelers zich niet konden verheffen boven de drukkend hitte van de late zomer. Ondanks de handicap liet Rijnsb. Boys zich niet in de hoek drukken en dapper verdedigde het zich tegen een aanvallend WGZ. De geelzwarten ver kregen zelfs al spoedig een 10 voor- sprong toen de als midvoor opererende - v. d. Sleet een kaïisje zag, dat hij met een laag schot dankbaar benutte. Hierna ontspon zich een gelijkopgaande strijd, 1 waarin de Rijnsburgers zich, gestei-kt door de voorsprong, goed konden hand- f haven. Het leek er na een half uur op, I dat de thuisclub gelijk zou komen, toen ze een strafschop kreeg toegewezen. Maar t de gemakkelijke kans werd gemist, door- f dat Van Nugceren de bal hoog over 1 schoot. Toch kwamen de roodblauwen voor rust nog gelijk, toen ze 10 minuten i voor tijd een goede kans uitstekend be- 1 nutten. In de tweede helft werd de strijd wat vinniger, maar de goed leidende scheids- rechter Schilperocrd hield de zaak voor- t treffelijk binnen de perken. VVGZ kwam wat meer in de aanval, maar de geel zwarten gaven geen krimp en dachten er niet over hun stellingen prijs te geven. Tegen de felle aanvallen bleven zij goed stand houden totdat tenslotte j een fout van de overigens uitstekend spelende De Mooy, de thuisclub gelegen- heid gaf van dichtbij te scoren: 2—1. Zou dit dan toch een nederlaag worden s voor de Rijnsburgers? Ondanks de uit- puttende warmte werd er nog een extra schepje opgegooid en het was tenslotte de dolgelukkige invaller v. d. Ven, die 1 vijf minuten vóór tijd kans zag doel man Nouwen voor de tweede maal te passeren en daarmee zijn club aan een kostbaar winstpunt te helpen. Want bei- 1 de partijen vonden het zo welletjes en I legden zich bij de bereikte 2-2 stand neer. Er bestond veel belangstelling voor deze wedstrijd, vooral van Rijnsburgse kant. Vele auto's en twee bussen waren nodig om de talrijke supporters te ver voeren. Het was knap warm op de voet- balvelden en hier en daar moest een natte spons verfrissing brengen. Vooral de zaterdagvoetballers, die zaterdag met hun competitie begon nen. hadden van de drukkende hitte te lijden.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 6