Weer 70 huisvrouwen dolgelukkig met AEG wasmachines en centrifuges van SUNIL 74.000. m gulden 0 Dit is de laatste van de 4 grote prijsvragen met 280 hoofdprijzen 0 280 AEG wasmachines en centrifuges (naar keuze) met een totale waarde van Maakt U deze advertentie even af? DOE VAAK MEE Het moet beslist Sunil :ei Ank poe Mee... pitis w lAArsre kans Hier zijn de namen van de winnaars van Sutiil prijsvraag nr. 3 Mevr. J. Broekema, Winsum (gr.); Mevr. Damkat, Groningen; Mevr. S. Kiewiet, Delfzijl; Mevr. Sj. de Vries-Jonker, Groningen; D. J. v.d. Werff, Groningen; S. v.d. Brug, Menaldum; H. K. Dijkstra, Stiens; Mevr. J. Faber, St. Anna Parochie; Mej. W. Veenstra, Nijega H.O.N.; L. de Vries Oranjewoud; Mevr. Drenth, Emmen; Mevr. H. Hovenberg, Meppel; Jans Kruit, Beilen; Mevr. M. Lugtmeier, Hoogeveen; Mevr. F. Trip, Nieuweroord; M. Floot, Hengelo (Ov.); Mevr. G. Jonge, Hengelo (Ov.); Mevr. Klappe, Zwolle; J. ten Oever, Deventer; C. Wildevuur, Enschede; Ria Berenpas, Eibergen; J. Huis in 't Veld, Apeldoorn; I. Jansen, Putten; J. v. d. Meijden, Otterlo; D. West dorp, Hel; Mevr. A. Blonde, Utrecht; M. J. Methorst, Zeist; Mevr. J. Nieuwenhuysen, Baarn; N. Slootweg, Utrecht; Th. v. Wandelen, Zeist; Mevr. A. Dörr, Haarlem; Mevr. v. Leeuwenstijn, Den Helder; Mej. H. M. Meijer, Haarlem; Mevr. Of man. Alkmaar; G. Wansbeek, Amstelveen; J. Deddens, Barendrecht; Mevr. J. Homan, Wassenaar; Mevr. G. v. Setten. Gouda; Mevr. F. Tolhuis, Alphen a. d. Rijn; M. Verwey, Vianen; Mevr. A. Cardon, Goes: Mevr. R. Coremans, Rilland- Bath; Mevr. Christochowitz, Hansweert; Mevr. M. Plomp, Middelburg; Ch. de Poorter, Souburg; Mevr. W. Brand, Tilburg; A. Brouwer, Eindhoven; Mevr. Chr. Roffelsen, Breda; Mevr. C Suykerbuyk, Bergen op Zoom; Mevr. W. Verbunt, Don gen; Mevr. E. Meyer-Smit, Venlo; Mevr. P. Munnick, Venlo-Blerick; Mevr. A. Schrijen, Heerlen; L. den Teuling, Heerlen; P. Verkoulen, Keipen; Mevr. T. Godart, Amsterdam; Mevr. Halleking, Amsterdam; B. D. v. d. Kolk, Amsterdam; Mieke Last, Amsterdam; C. J. Matscr, Amsterdam; Mevr. E. Burger, 's-Gravenhage; Mevr. B. Gubbels, 's-Gravenhage; W. M. Hartman, 's-Gravenhage; Mevr. A. J. Lulofs, 's-Gravenhage; E. Spruyt, 's-Gravcnhagc; Mevr. S. W. Brugman, Rotterdam; Mevr. B. A. den Held, Rotterdam; H. de Jong, Rotterdam; Mevr. W. Kieboom, Rotterdam; Mevr. P. d. Linden, Rotterdam. De winnaars ontvingen reeds bericht. Bent U er nog niet bij? Doe dan vlag mee aan de vierde grote Sunil prijsvraag. Deze 4 de en laatste prijsvraag sluit op 16 augustus a.s. om 11 uur v.m. Bekendmaking van de uitslag in dit blad op vrijdag 22 augustus U kunt gemakkelijk een wasmachine of centri fuge winnen. Let U maar eens op de Sunil advertentie hiernaast. U kent dit soort adver tenties wel uit de damesbladen. Maar nu op gelet! U ziet 6 plaatjes met' 8 witte vakjes, bestemd voor de woorden die de afgebeelde personen tegen elkaar spreken. Elk vakje heeft een letter. Aan U wordt gevraagd, voor elk vakje aan te geven welke zin daarin het beste past in verband met de afbeelding. Let daarbij ook op het verband van de zinnen onderling. U kunt hiervoor kiezen uit de 12 genummer de zinnen, welke onder de plaatjes zijn afge drukt. Als U h.v. meent dat in het eerste plaatje Els (links) tegen Ank zegt: „En wat 'n frisse geur, helemaal geen waslucht!" (zin 7), dan vult U op het deelnemingsformulier bij de letter A een 7 in. Dit is maar een voorbeeld, want U be grijpt natuurlijk al dat zin 7 helemaal niet bij A past. Bekijk de plaatjes aandachtig; dan kunt U zonder aarzelen de juiste zinnen aanwijzen! Als U nu de goede zinnen hebt aangegeven, dan ontbreekt er aan die advertentie nog maar één ding, het onderschrift. Maak hem dan meteen even helemaal af met een zelfbedacht onderschrift naast het Sunilpak onderaan. Dit onderschrift schrijft U op het deelnemings-for- mulier op de daarvoor bestemde plaats. Maakt U zich over dit onderschrift geen nodeloze zorgen: het behoeft beslist geen rijmpje te zijn (het mag wel). Hoofdzaak is dat U op kern achtige en originele manier iets over SUNIL zegt. Sunil stróóit werkelijk door 't héle land De inzendingen wordên gescheiden naar de 11 provincies en de 3 grote steden (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag). In ieder van die 14 ge bieden worden evenveei prijzen toegekend. EJk van de provincies (en elk van de 3 grote steden) heeft dus eigenlijk een eigen prijsvraag en de oplossingen worden beoordeeld onafhankelijk van die uit andere gebieden. Wacht niet tot „morgen" want een week is zó om! Ga meteen aan de gang met deze gezellige prijsvraag. U hoeft er écht niet veel tijd aan te besteden. En het is 'n gezellige ontspanning. Belangrijk Vul het deelnemingsformulicr volledig in! Wilt U soms meer oplossingen inzenden, dan kunt U bij Uw Sunil-leverancier formulieren krijgen of cv. het deelnemingsformulicr zelf op een ander stuk papier overschrijven. Voeg bij elkè inzen ding 2 Sunil merkjes, die op de Sunilpakken voorkomen (1 op het kleine pak, 2 op het reuzenpak) SUNIL Stuur inzendingen uls brief aan Sunil, post bus 62, Rotterdam. Let op de juiste frankering. Prijsvraag nr 4 sluit zaterdag 16 augustus 1958 11 uur v.m. Dan moeten de inzendingen binnen zijn. Een onafhankelijke jury beoordeelt de inzendingen. De jwr b«u* uit. Mevr. KARIN KRAAYKAMP (Lv.-omroepster/huisvrouw) Hr. P. W. RUSSEL (journalist) Hr. F. E. BUTZELAAR (acteur, regisseur) HIERLANGS AFKNIPPEN 1WS^MSÊSStÊtÊÊÊÊSÊÈtBBÊSSm\ - V Dit deelnemingsformulier moet uiterlijk om 11 uur ran. in het bezit zijn van:Sunil, Postbus 62, Rotterdam. Hier 7 sunil merkjes opplakken Naam Adret: Woonplaats: Provincie: Voorkeur: wasmachine of centrifuge Naam Sunil leverancier: 17 Oplossing Sunil prijsvraag Onder elke letter staat het nummer van de zin, die daarbii naar mijn mening behoort: ABCDEFGH Mijn onderschrift luidt: 'Wat 'n heerlijk bezit, zo'n AEG Junior wasmachine- (winkelwaarde f. 265.-) of zo'n AEG centrifuge (winkel waarde 257.-) Doe zo vaak mogelijk mee, dan verhoogt U Uw kansen op een hoofdprijs. Uw Sunilleve- rancier heeft nog meer prijsvraagformulieren voor U. Op deze prijsvraagformulieren vindt U ook het volledige prijsvraagreglement. Deel nemers onderwerpen, zich door het enkele feit van deelneming aan de bepalingen van dit reglement. f9' 1. Hier is 't dan, je hebt je zin. Een reuzenpak nog wcL Ik ben benieuwd! 2. Let straks maar's op! Ik zal het je voordoen, dan zie je zelf hoe stralend wit Sunil wast. 3. Zie je, van dat schrale water hier trekt Sunil zich niets aan. 4. Kijk nou 's, wat een heerlijk stevig schuim meteen al... en 't is blauw! 5. Doe niet zo mal... wat maakt dat nou uit... Sunil of iets anders? 6. Haha, Els in de rol van degelijke huisvrouw... Nee, maar, direct al zo'n lekker sop. 7. En wat 'n frisse geur, helemaal geen was lucht! 8. Straks zul je wel anders praten. Daar ben ik zeker van. 9. Nóg een voordeel: minder spoelen en minder wringen, dat betekent minder slijtage aan 't wasgoed. 10. Dat is pas het begin. Let maar 's op als de was straks in de centrifuge gaat. 11. Wat fijn, dat je maar zo weinig hoeft te spoelen. 12. Je hebt gelijk gehad. Sunil is werkelijk een ontdekking voor me! SLEUTELTJES AANGEBODEN Wassenaarse motormarkt. - Koop. verkoop, ruil. Bereikbaar met bus en tram. Halte „Den Deyl". zaterdag en woensdag 28 uur. Aangeboden: motorboot met kajuit lengte 7 x 2.50 meter Wordt gebruikt als weekend boot. Te bevr. na 18 uur, BfJ- weglaan 36. Sassenheim. Te koop aangeboden: 1 snel- brommer, Germaan, met Sacks- motor, in staat van nieuw, met voor en achter telescoop, duo en bagagerek. 3500 km gelopen. Bestevaersweg 36, Katwijk aan Zee. Te koop: Berin! M 21 en sloopmotor 125 cc J.L.O. Hoge- waard 39, Koudekerk a. d. Rijn. Vakantie - 1 Morris 10 - 47, f375 met wegenkaart, banden 550 x 14, 575 x 15 550 X 16. C.Z.-'49. Koningstraat 37. Radio, t.v., bandrecorders, stofzuigers, bromfietsen, wo ninginrichting; gemakkelijke betaling. Middelstegracht 65. Aangeboden: Accordeon, z. g. a. n., met 1 Jaar schriftelijke garantie, 3 koren, 6 registers, 120 bassen. Wegens omstandig heden halve prys. Levendaal 44, Leiden. Wegens omstandigheden te koop: compleet keukentje met gootsteen, planken, gordijnen, ïegelboard en vllegenkastje. Geen opkopers. Evertsenstraat 86, 2 x bellen, tussen 18.3020 uur. A.J.S. motoren blinken uit door hun kwaliteit en afwer king. Daarom kochten velen hun A.J.S. bij Valk a/h. Haag- sche Schouw, Voorschoten, tel. 25191 - K. 1710. Verhuur zonder chauffeur van 4-, 5- en 6-pers. wagens, lage tarieven, langere term(Jn speciaal tarief. Utrechtse Jaag pad 16A. Tel. 21966. S| Voor autorljles naar erken- e autorijschool John Rem merswaal. Nieuw materiaal, f 5 p. uur. Utrechtse Jaagpad 16A. tel. 21966. Solex Standaard f. 349,50, p. m. f 17,50, Solex de Luxe 1399,50, p. m. f20,25, inclusief all risk, verzekering. Service Station. Gebr. Hulsman, Ho- gewoercl 66—68, telef. 31292. Een auto kopen of verko pen??? Even bij v. d. Berg aanloDen. Hoogl. Kerkgracht 42. tel. 30256. Aangeboden: dressoir en theemeuoel, plus motor Ariel. 350 cc. K.K.. ui prima staat. P. C. Robbers, Herman Costerstr. 1 (Hoge Morsweg) Lelden. f| Opklap-, wentel- en tuimel- edaen nieuw en gebruikt, dekplanken met rails, ruime sortering, ledikanten, spiralen, divanbedden, etagebedden enz. Beter en voordeliger bij het bekende speciaaladres Wasse naar, Janvossensteeg 606. Telef. 20143. Gloednieuwe voor export-be stemde stofzuigers f89,50, was machines f 125.Belde met schoonheidsfoutjes: volledige garantie. Eventueel gemakke lijke betaling. Vrijblijvende demonstratie C.M.F. fabrieks- kantoor Spui 214, Den Haag, telef. K 1700 11.34.91 b.g.g. 11.53.96. Iedereen is enthousiast als wij Uw matras overtrekken met damast, éénpers. vanaf 19.50, tweepers. f26,50. Smits bedden-tapijtenmagazijn Mare 98, Vrouwensteeg 9, tel. 23913. Middenst.opleiding. Succes verzekerd. Pltmanschool, Plantsoen 65. Hypotheek aangeboden k 4'/;%. Geen afl., ook nleuwb. Vrijbl. Inl. onder no 690k bur. van dit blad. Te koop: motorrijwiel D.K.W. 125 cc.,- tegen elk aanneemlijk bod. Woonark Gerta, Delftsche Jaagpad, Leiden. Motor- en bromfietsonderde len, zoals bougies, condensa tors, contactpunten, zuigerve ren, kettingwielen, kettingen, kogellagers, kabels, pakking, olie, banden, enz. Het vanouds bekend adres: T. Struik. Groe- nesteeg 3, 6 en 8. Tel. 22026. Wegens omstandigheden te koop: compleet Gotisch huls- kamerameublement, zo goed als nieuw, tegen sterk verlaagde prijs. Geen opkopers. Evertsen straat 86, 2 maal bellen. Tus sen 18.3020 uur. Laat U deskundig voorlich ten over de aanschaffing van uw t.v., radio, bandrecorder. - Zeer gemakkelijke betaling. Een week op proef. Inlichtingen per brief bureau van d. blad no.5791k. Luxe autoverhuur. WH ver huren o.a. Mercedes-diesel Simca en Volkswagen. Uitslui tend nieuw materiaal. Garage Bierman, Voorhout. Tel. 02532 7483. P Aangeboden: een bakfiets, ui prima staat zijnde. Na 6 uur, Maredijk 115, Leiden. Scooter kopen?? Maak eerst een gratis proefrit op onze de monstratie I.S.O. of La Boheme scooter. Garage Bonnet, Leven daal 132, Leiden, telef. 20629. Even noteren! Papierhandel Paddenburg. Nieuwe Rijn 11. is wegens vakantie van maandag 11 tot en met zaterdag 16 augustus gesloten. B| Nieuwe babybox met ver oogde vlonder f. 18,75, plastic boxmatrasje f 7.95, kinderstoel f 17,25. Hooglandse Kerkgracht 40 a, telef. 22287. Spotkoopje! Kofferschryfma- chlne, z.g.a.n., 185.tevens rekenmachine, gemakkelijker kan het niet, ad. f2,50 p. w. Br. no. 703k bur. v. d. blad. n Glazen nest schalen 98 ct. Prima kwaliteit glas. 5-delig nest, fabrikaat „Leerdam" Vastgestelde prijs f. 1.69. Alleen met advertentie voor 98 ct. - Geldig tot 17 augustus I.V.A., i Haarlemmerstraat 48; Nova, I Noordeinde 43, Leiden. 1 PJ Lessen in moderne talen, itmanschool, Plantsoen 65. Plastic tuinslang 19 ct. per meter!!! Doorschijnend groen geribd plastic, ijzersterk. Alleen met inlevering van deze adver tentie, voor 19 ct. per meter. Geldig tot 31 augustus. I.V.A. Haarlemmerstr. 48. Nova Noordeinde 43, Leiden. Grote sortering bloempot ten!!! Prachtig glazuur, in di verse fraaie kleuren vanaf 29 cent. Porseleinen theepotten, flinke maat f 1.59. Grote maat porseleinen koffiekannen f 1,69 enz. enz. I.V.A. Haarlemmer straat 48, Nova, Noordelnde 43, Leiden. P Padvlndersmessen f. 1,19; dolkmessen in echt leren sche de f 1,25, kampeermessen f 1,98, zakmessen 59 ct. Al deze mes sen origineel Solinger-staal Door rechtstreekse import d lage prijzen!!! - LV.A. Haa*-- Te koop aangeboden: goed onderh. 4-riems wherry, vaar klaar. Te bevr.: Julianalaan 2c, Oegstgeest. Tel. 30033. Badminton Rackets!! Plas tic uitvoering 69 ct. Pluimbal hiervoor 10 ct. Grote plastio ballen vanaf 98 ct. Gummi zwemringen, zware kwaliteit rubber f. 1,69, f. 1,98, f. 2.35. I.V.A., Haarlemmerstr. 48, Nova Noordeinde 43, Lelden. Zang- en klassieke platen vanaf f 0,50, koffergrammo foon v.af f25. Philips radio's vanaf f 25, planoklavier, accor deons vanaf f. 55. elektrische motoren, radlolampen en on derdelen. Reparatie veren. P Te koop Ford Taunus, bouw jaar 1952. prima wagentje; ook genegen te ruilen voor grotere of bestel. Nieuwe Rijn 107, Leiden. P 2-pits gaskomfoor, merk Comforta, m. afdekpl., z.g.a. nieuw aangeboden. Tevens ac cordeon. 80 bassen, 2 reg., in koffer. - Hogewoerd 161. Biedt zich aan: besch.huis vrouw, van maandag t/m. vrij dag van 91 uur voor huish. werk in net gezin. Brieven bur. v. d. blad no. 60051c.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 8