70 hulsvrouwen dolgelukkig met AEG wasmachines en centrifuges van SUNIL 280 AEG wasmachines en centrifuges (naar keuze) In totaal zijn er 4 prijsvragen met 280 hoofdprijzen! 74*000*- DOE'MEE- DOE VAAK MEE - DOE VLUG MEE Maakt U deze advertentie even af? ABCDEFGH gulden DOE VAAK MEE f «I* lW.JOT<r Hier zijn de namen van de winnaars van Sunilprijsvraag nr. 1 Harmsen, Groningen; Mevr. J. Luchtenberg, Uithuizen; Mevr. G. Luit, Groningen; Noorman, Groningen; Mevr. Oest, Groningen; S. Bekius, Leeuwarden; Mevr. D. Bekius, Leeuwarden; Mevr. B. de Grooth, Sneek; Mevr. J. Wassenaar, St. Anna Parochie; Mevr. N. Winia, Nijega; G. Bodegum, Emmen; Mevr. v. Dalen, Hooge- veen; Mevr. A. Meijer, Nw. Buinen; J. v. Slochteren, Hoogeveen; Mevr. F. Wietsma, Zuidwolde; Mevr. D. Altena, Enschede; Mevr. G. Eertink, Enschede; Mevr. C. Maas, Hengelo; J. Verburg, Hengelo; J. Wegdam, Almelo; Mevr. S. Brouwer, Nijkerk; Mevr. W. Luimes, Hengelo (Gld.); A. M. Numan, Harderwijk; Mevr. J. v. Polen, Apeldoorn; Mevr. A. Straks, Winterswijk; Mevr. C. Gerritsen, Utrecht; Mevr. E. Merckens, Amersfoort; H. Kok, Amersfoort; J. Meijer, Utrecht; Mevr. L. Piets, Utrecht; B. Abels, De Rijp; Mevr. A. J. Bakker, Hilversum; Mevr. R. Feijth, Haar* lem; Mevr. P. Koning, Z. N. Schermer; Mevr. M. J. Klerk, Haarlem; W. Brou wer, Rijswijk; C. Diepstraten, Leiden; Mevr. E. Eradus, Leidschendam; P. v. d. Vaart, Vlaardingen; Mevr. J. Vis, Middelharnis; Mevr. G. Flikweert, Geersdijk; E. v. d. Graaf, Haamstede; Mevr. J. Schipper, Driewegen; F. M. Schrijver, Goes; Mevr. v. d. Steenoven, Hansweert; H. v. Dongen, Dongen; B. Kroes, Breda; Mevr. Langereis, Eindhoven; J. v. Rheenen, Hoogerheide; Jac. Timmermans, Dongen; A. Alferink, Vaals; W. Beumers, Helden; G. Hegeman, Maastricht; J. Jonk, Konings bosch; M. de Vaan, Sittard; Mevr. T. Hofman, Amsterdam; Mevr. F. Kiesel, Amsterdam; Mevr. J. Lauxstermann, Amsterdam; Mevr. A. v. de Poll, Amsterdam; Mevr. M. Weultjes. Amsterdam; A. Arts, Den Haag; A. den Duik, Scheveningen; A. Meijlink, Den Haag; Mevr. H. Poelstra, Den Haag; N. Westerhof, Den Haag; A. Bouwer, Rotterdam; J. de Graad, Rotterdam; Mevr. v. Hoek, Rotterdam; M. Hogendoorn, Rotterdam; Mej. D. den Houting, Rotterdam. De winnaars ontvingen reeds bericht. Bent tl er nog niet bij? Boe dan vlug mee aan de tweede grote Sunil prijsvraag. U kunt gemakkelijk een wasmachine of centri fuge winnen. Let U maar eens op de Sunil advertentie hiernaast U kent dit soort adver tenties wel uit de damesbladen. Maar nu op gelet! U ziet 6 plaatjes roet 8 witte vakjes, bestemd poor de woorden die de afgebeelde personen tegen elkaar spreken. Elk vakje heeft een lettet Aan U wordt gevraagd, voor elk vakje aan te geven welke zin daarin het beste past in verband met de afbeelding. Let daarbij ook op het verband van de zinnen onderling. U kunt hiervoor kiezen uit de 12 genummer de zinnen, welke onder de plaatjes zijn afge drukt Als U b.v. meent dat in het eerste plaatje de moeder (links) tegen de andere moeder zegt:,,Hier is het resultaat: een stralend witte linnenkast" (zin 2), dan vult U op het deelnemingsformulier bij de letter A een 2 in. Dit is maar een voorbeeld, want U be grijpt natuurlijk al dat zin 2 helemaal niet bij A past Bekijk de plaatjes aandachtig; dan kunt U zonder aarzelen de juiste zinnen aanwijzen! Als U nu de goede zinnen hebt aangegeven, dan ontbreekt er aan deze advertentie nog maar één ding, bet onderschrift. Maak hem dan meteen even helemaal af met een zelfbedacht onderschrift naast het Sunilpak onderaan. Dit onderschrift schrijft U op bet deelnemings-for- mulier op de daarvoor bestemde plaats Maakt U zich over dit onderschrift geen nodeloze zorgenhet behoeft beslist geen rijmpje te zijn (het mag wel). Hoofdzaak is dat U op kern achtige en originele manier iets over SUNIL zegt. Sunil stróóit werkelijk door 't héle land De inzendingen worden gescheiden naar de 11 provincies en de 3 grote steden (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag). In ieder van die 14 ge bieden worden evenveel prijzen toegekend. Elk van de provincies (en elk van de 3 grote steden) heeft dus eigenlijk een eigen prijsvraag en de oplossingen worden beoordeeld onafhankelijk van die uit andere gebieden. Wacht niet tot „morgen" want een week is zó om! Ga meteen aan de gang met deze gezellige prijsvraag. U hoeft er écht niet veel tijd aan te besteden. En het is 'n gezellige ontspanning. Belangrijk! Vul het dcclnemingsformulier volledig in! Wilt U soms meer oplossingen inzenden, dan kunt U bij Uw Sunil-leverancier formulieren krijgen of cv. het deelnemingsformulier zelf op een ander stuk papier overschrijven. Voeg bij elke inzen ding 2 Sunil merkjesdie op de Sunilpakken voorkomen (1 op het kleine pak, 2 op het reuzenpak). SUNIL Stuur inzendingen als brief aan Sunil. Post- bus 62, Rotterdam. Let op de juiste frankering. Prijsvraag nr 2 sluit zaterdag 19 juli 195S 11 uur v.m. Dan moeten de inzendingen binnen zijn. Een .onafhankelijke jury beoordeelt de inzendingen.De jur, beslaat uit Mevr. KARIN KRAAYKAMP (Lv.-omroepster/huisvrou w) Ht P. W. RUSSEL (journalist) Hr. F. E BUTZELAAR (acteur, regisseur) HIERLANGS AFKNIPPEN Dit deelnemingsformulier a.8. om 11 uur vjn. ia hel bczil moei uiterlijk Sunil. Poslbus 62. Rotterdam Naam: Adres: j Woonplaats: Provincie: Voor keer: wasmachine of centrifuge Naam Sunil leverancier: Oplossing Sunil prijsvraag Onder elke letter staat het nummer van de zin, die daarbii naar mijn mening behoort: W§n onderschrift luidt: met een totale waarde van Er zijn 4 grote prijsvragen - elke prijsvraag duurt een week. In de week na afloop van elke prijsvraag weet U al of U tot de winnaars behoort Wat 'n heerlijk bezit, zo'n AEG Junior wasmachine (winkelwaarde f. 265.-) of zo'n AEG centrifuge (winkelwaarde f. 257.-) PRIJSVRAAG 2 sluit op 19julia.s. om 11 uur v.m., bekendmaking van de uitslag en aankondiging van prijsvraag 3 in dit blad op vrijdag 23 juli. PRIJSVRAAG 3 sluit op 2 augustus a.s. om 11 uur v.m., bekendmaking van de uitslag en aankondiging van prijsvraag 4 in dit blad op vrijdag 8 augustus. PRIJSVRAAG 4 sluit op 16 augustus a.s. om 11 uur v.m., bekendmaking van de uitslag in dit blad op vrijdag 22 augustus. Doe zo vaak mogelijk mee, dan verhoogt U Uw kansen op een hoofdprijs. Uw Sunilleve- rancier heeft nog meer prijsvraagformulieren voor U. Op deze prijsvTaagformulieTen vindt U ook het volledige prijsvraagreglement Deel* nemers onderwerpen zich door het enkele feit van deelneming aan de bepalingen van dit reglement Terwijl de kinderen aan Het spelen waren. 1. Weet je wat, kom even met mij mee... dan zal ik je mijn wasdaggehcim verklappen. 2. Hier is het resultaat: een stralend witte tinnenkast. 3. Maar was jij dan niet met Sunil? 4. Hé, 't is blauw! Dat moet wat bijzonoers zijn. En wat een stevig schuimend sop meteen al. 5. Die van jou groeit ook als kool! Maar wat kosten ze 'n tijd Alleen de was al... die van mij maken zóveel vuil. 6. Zie je, hoeveel minder je hoeft te spoelen en te wringen? Zo spaar je je wasgoed. 7 Wat ben ik blij met deze ontdekking. Ik ga beslist ook met Sunil wassen. 8. Je moet toch zelf *s even zien, hoe gemak kelijk die was bij mij gaat. 9. Wat ook zo heerlijk is: Sanfl trekt zich mets aan van schraal water. 10. Wat gemakkelijk, zo zonder papje maken 11. Kijk, hier is 't dan. Maak jij nou 's een sop. Strooi maar. 12. Mag Robert nog even bij mijn Annelieke gaan spelen. Ik ben toch thuis, ik heb nog een hele was voor de boeg.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 8