ppjai Het wakend oog van Esso duldt in Uw motor Met Esso bent II beter uit Esso Nieuwe ESSO BENZINE verrijkt met alle eigenschappen van BOYENSMERING Nieuwe GOUDEN ESSO EXTRA MOTOR OIL AANGEBODEN Rooijackers en naaimachines een begrip. Wilt U verzekerd zijn van prima kwaliteit, erva ren vakmanschap en vlotte sei-vice? Dan Uw adres: Naaimachinehandel Rooijackers Leemansstraat 81„ Lelden. Tel. 31324. Luxe autoverhuur. Wij ver huren o.a. Mercedes-diesel. Simca en Volkswagen. Uitslui tend nieuw materiaal. Garage Bierman, Voorhout. Tel. 02532 7433. „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en Ju welen. Grote keuze in verlo vingsringen. gouden, zilveren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat 16, te lefoon 26854. Ongein, kamer aangeb. voor 2 pers., ook echtpaar. Brieven tour. van dit blad no. 2182 k. H. Diet/. Zelfbediening, De Genestetstraat 2, Leiden. Fijne koekjes per zak 55 ot., biscuits per zak 32 ct. Bij 4 gulden aan boodschappen een pak sprits 44 ct. U kunt onze koekjes verpaktuitzoeken. Kopen zonder betalen kunt U geen enkel artikel. Nagenoeg alles kunt U kopen en gemakkelijk betalen als U schrijft aan Postbus 168, Lei den. Te koop kin derledikant je met matrasje en één kinderwa gen. Alles in prima sta,at. Tolstraat 33, Voorschoten. Rooijackers en naaimachines een begrip. Prima kwaliteit, voordelige vlotte serviceVraagt vrijblijvend bezoek aan huis en ook U zult overtuigd zijn. Naaimachinehandel Rooijackers Leemansstraat 31 Lelden. Tel. 31324. Te koop of te huur ge vraagd 2 slaapzakken, in goe de staat. Aanb.: Hoge woerd 12 Stlpdonk autoverhuur. liet nieuwste materiaal met radio. Ford Consul, Opel Rekord, Morris 1000. Billijk tarief. Hoogl. Kerkgraobt 30. Telef. 31608. Inboedel gekocht. Dames- en herenrijwiel f 10, eiken cil.- bureau, dekens matrassen, eiken litsjumeaux compleet, babycommode, divans, stapel led., dressoirs, ameublementen, nieuwe bureaustoelen, kloos tertafels, ovale tafels enz. Pluym, Hogèwoerd. Tel. 21266 Financiering van Uw auto. bromfiets, scooter en motorrij wiel. Alle verzekeringen. Ass.- kantoor C. W. Betcke, Kanaal- weg 11. Lelden. Telef. 26785. Een paar bokshandschoe- nen te k. aangeb. Hooigr. 32. H. Dietz Zelfbediening. De Genestetstraat 2, Leiden. Vol vette jonge kaas kilo 98 ct.. 150 gram snijworst 69 ct., 150 gram schouderham 69 ct.. 200 gram boterhamworst 49 ct. H. Dietz Zelfbediening. De Genestetstraat 2, Leiden. Pri ma zalm per blik 98 ct.. 3 blik haring in tomatensaus 1 gulden. 1£ kilo droogkokende grove siamrijst 1.25, slasaus grote fles 59 ct. Tegen spotprijs te koop zwarte Poedel (reu) 3,} jaar oud en erg lief voor kinderen. Br. v. d. blad no. 2195 k. H H. Dietz Zelfbediening. De Genestetstraat 2, Leiden. Zoete Spaanse wijn per fles 1.90. Ad vocaat de beste, alleen deze week van 2.75 voor 2.49. Ries ling Rijnwijn 6 flessen 11.70. Voor het lassen van alumi nium, aluminiumlegerlng. zirik- legering. gietijzer, geelkoper, roodkoper, brons. Autogenisch lasbedrijf Chr. de Mul, Lange Sohelstiraat 9 a, Leiden. Aangeboden inzlnk-trap- naaimaohines (gerev.), tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Singer Maatschappij N.V. Bree-, straat 21, Lelden. Antraciet ls een vertrou- wensartlkel. Bestel daarom bij Creyghtons Kolenhandel, Hooi gracht 46. Tel. 20114. In beschaafd milieu aan geboden gest. evt. gem. zit- en slaapkamer, desgewenst met warme maaltijd. Te bevr.: tel. 20408. Meubelen direct van fabriek leverbaar, huiskamers, bank stellen, slaapkamers. U vindt In onze „oonzalen een enor me sortering in Iedere prijs klasse. Stoffering naar keuze. Betaling eventueel in overleg. Brieyen Postbus 153, Lelden. Ja, nu tankt U bij de Essopompen benzine van een volkomen nieuwe samenstelling. Door de bijzondere eigenschappen, welke Esso benzine nu heeft, is ook in de koude motor directe smering van de bovenste zuigerveren en cilinderwanden verzekerd. Dit betekent het behoud van vitale delen van de motor. Meer nog! De nieuwe Esso benzine vermindert in ongekende mate nadelige afzettingen in het inlaatspruitstuk, in de carburateur, op inlaatkleppen en-klepstelen. Dit betekent een beter „ademende" motor die meer presteert. Juist onder omstandigheden die het meeste van de motor vergen, bewijzen de nieuwe Esso en Esso Extra benzines hun beste diensten. Afzonderlijke bovensmering nu overbodig geworden! Mét nieuwe Esso benzine en nieuwe Esso Extra benzine hebt U alle voordelen van bovensmering, zonder dat het U extra geld kost. Nu afzonder lijke bovensmering overbodig is geworden, heeft Esso haar produkt „Bovensmering" uit de han del genomen. Met de nieuwe Esso benzines en de nieuwe Gouden Esso Extra Motor Oil profiteert U van het unieke pionierswerk, door Esso Research verricht. Onomstotelijk is vastgesteld dat de nieuwe Gouden Esso Extra Motor Oil - dank zij revolutionaire anti-slijtage eigenschappen - een betere bescherming van de motor geeft dan enige andere motorolie. Bovendien heeft de nieuwe Gouden Esso Extra Motor Oil een ongekend reinigende werking. Daardoor blijft de motor schoon en wordt slikvorming effectief bestreden. Dit betekent behoud van maximaal motorvermogen. Nieuwe Gouden Esso Extra Motor Oil is een multigrade olie. De precisie-apparatuur achter in de auto maakt het mo gelijk om tijdens het rijden, stationair draaien, starten enz. van seconde tot seconde zelfs de geringste slijtageverschijn- selen te registreren. In de motor van een testwagen worden radio-actieve onder delen aangebracht. Straks zal de motorslijtage gemeten worden aan de radio-actieve neerslag in de motorolie. Als eerste en enige heeft Esso Research de radio-actieve onderzoekmethode toegepast op de „rijdende auto". Daardoor werd het mogelijk om in de auto op de weg precies vast te stellen waar in de motor, wanneer, onder welke rij-omstandigheden en in welke mate slijtage optreedt. Dit unieke onderzoek heeft Esso de sleuteJ gegeven tot deze revolutionaire verbetering van haar produkte" HET WAKEND OOG VAN ESSO DULDT IN UW MOTOR GEEN SLIJTAGE

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 12