Niemeijer NIEMEIJER ROODMERK THEE NIEMEIJER ROODMERK THEE gevraagd aangeboden te ROODMERK KOFFIE "THEE WOENSDAG 2 JULI 1958 „Schrik van Tiel" voor de rechtbank (Van onze correspondent) „Niemand in Tiel en omgeving durfde 's avonds meer zijn huis te verlaten en een zucht van verlichting ging door de streek, toen de bende, die aan de lopende band inbraken en diefstal len pleegde, achter slot en grendel zat", zeide de Officier van Justitie bij de rechtbank te Arnhem in zijn re quisitoir tegen drie Tielenaren, die gisteren terechtstonden wegens een aantal misdrijven. De officier eiste tegen een 25-jarige transportarbeider vijf jaar, tegen een SO-jarige bankwerker vier jaar en tegen een 21-jarige grondwerker twee jaar en zes maanden gevangenisstraf met af trek. Aan ieder van hen was een drietal feiten ten laste gelegd. Aan het erger lijkste, een roofoverval op een oude vrouw te Geldermalsen, hadden twee verdachten bekend zich sohuldig te heb ben gemaakt. De derde, de grondwerker, zat op dat tijdstip, 5 februari jl. gevan gen. Na door een raam te zijn binnenge klommen. grepen de beide Tielenaren de 73-jarige winkelierster en bonden de vrouw, die van schrik verlamd op de grond was gevallen, een doek om de mond. De mannen vonden op aanwij zing van de vrouw enig klein geld, doch ze namen daarmee geen genoegen en ze vertrokken pas. nadat hun slachtoffer de plaats gewezen had van haar knip, waarin een vrij belangrijk bedrag zich bevond. Bij het verlaten van de wo ning bedreigde een van hen de vrouw met een speelgoedpistool. Slechts een bloemlezing uit de reeks inbraken, insluipingen, inklimmingen (ook een geval van afpersing) was ten laste gelegd. De Officier noemde de drie verdach ten de schrik van de streek, ze be raamden zorgvuldig hun plannen en werkten intensief samen. Zij deinsden voor niets terug en bestalen elkaar zelfs onderling, want de reële waarde van de buit bedroeg meestal veel meer dan de verdachten met elkaar hadden afgerekend. De raadslieden pleitten voor clemen tie. Uitspraak over veertien dagen. Binnen twee weken Franse atoomproef Het Britse conservatieve blad „Daily Mail" meent te weten, dat Frankrijk binnen twee weken een atoombom zal beproeven in de omgeving van Colomb- Bechar in de Sahara. Het zou een kleine bom zijn met slechts negen kilogram plutonium. De Fransen zijn evenwel niet zeker van hun proefneming, aldus het blad, doch zij durven geen Amerikaanse hulp te vragen. Het blad merkt op, dat Westelijke deskundigen vrezen, dat het Franse voorbeeld spoedig gevolgd kan worden door Israël en Zweden, waardoor het gevaar van besmetting van de atmos feer met radio-actieve afvalstoffen aan zienlijk groter zou kunnen worden. Voorts meent de „Daily Mail" te weten, dat Duitse deskundigen aan de ontwik keling van de Franse bom hebben mee gewerkt en bijgevolg kostbare ervaring op dit gebied opdoen. Gedeputeerden van Zuid-Holland In de provincie Zuid-Holland werden als leden van Ged. Staten herkozen: mevr. mr. Chr. A. de Ruijter-De Zeeuw (P. v.d. A.), Rotterdam; A. C. A. Dee- renberg (KVP), Schoonhoven; mr. T. A. van Dijken (AR), 's-Gravenhage; mr. H. van Riel (WD), 's-Gravenhage en dr. J. P. van Praag (P.v.d.A.), Voorburg. De heer D. van der Kwaak, te Leiden zal de plaats innemen van het niet her kiesbare lid, mr. J. J. R. Schmal. Christen-democraat Fanfani vormt Italiaanse regering Amintore Fanfani leider van de chris ten-democratische partij van Italië, heeft meegedeeld, dat hij met de sociaal democraten een coalitieregering heeft gevormd. In de Kamer komt de coalitie met de 273 zetels van de christen-democraten en de 22 van de sociaal-democraten vier stemmen te kort voor een absolute meer derheid, maar een onthouding van de zes republikeinen en individuele leden van andere partijen zal haar, naar ver wacht wordt, door de vertrouwensstem- ming heen helpen. Australische ambassadeur bezoekt Djoeanda en Hardi De Australische ambassadeur in Indo nesië, de heer Mc Intyre, heeft heden een bezoek gebracht aan de Indonesische vice-premier, mr. Hardi. Dinsdag was Mc Intyre ontvangen door de minister president, Djoeanda. Er is geen mede deling gedaan over hetgeen tijdens deze bezoeken is besproken. Naar de mening van waarnemers zou er verband kunnen bestaan tussen deze bezoeken en de ver klaring, afgelegd door de Australische minister van Oorlog, Cramer, dat Australië op het ogenblik niet over weegt, meer troepen naar Nieuw-Guinea te zenden. Heffing op koffiemelk en room Minister Vondeling heeft zich uitge sproken tegen een belangrijke verla ging van de heffing bij afzet in het binnenland op koffiemelk. In antwoord op een voorstel van het produktschap voor zuivel om de heffing op koffiemelk te verlagen van f40.75 tot f 18.11 per 100 liter, heeft de minister meegedeeld, dat hiermee een te grote last op het Landbouw Egalisatie Fonds zou worden gelegd. De minister heeft verklaard, dat hij er zich wel van be wust is, dat de huidige prijsverhouding tussen koffiemelk en room een ver schuiving teweeg kan brengen in de af zet van deze produkten ten gunste van room. Hij stelt daarom voor de heffing op koffiemelk enigszins te verlagen en die op room dan zodanig te verhogen dat de uitgaven voor het LEF gelijk blijven. FLESSENTREKSTER AANGEHOUDEN De recherche te Rotterdam heeft een 50-jarige weduwe uit Rotterdam aange houden, die verdacht wordt van flessen trekkerij. De vrouw, die zeer chic gekleed gaat en haar woordje wel weet te doen, heeft kans gezien de laatste maanden voor een bedrag van ongeveer f 1800.aan japonnen, lakens, mantels, hoedjes en schoenen zonder betalen los te krijgen van diverse Rotterdamse winkeliers. Alles werd door haar „op rekening" ge kocht, maar de rekeningen werden nooit betaald, hetgeen tot klachten bij de po litie leidde. ZwedenBrazilië zien Een 24-jarige man uit Venlo, die za terdagnacht door de politie op heterdaad werd betrapt bij het stelen van kabel materiaal op een opslagplaats van de gemeente en die by het politiebureau aangekomen wist te ontsnappen, heeft zich gisteren vrijwillig bij de politie ge meld. Hy verklaarde zijn ontsnapping ondernomen te hebben omdat hij vreesde anders zondag niet de finale Zweden- Brazilië voor de wereldkampioenschap pen voetbal op de televisie te kunnen zien. Hy was gevlucht door zich van zyn colbertjasje te ontdoen, toen de politie hem bij dit kledingstuk had gegrepen. Verhoging van het Rijkstelefoontarief Een gisteren verschenen K.b. over weegt, dat de stijging van de exploita tielasten van P.T.T. noopt tot verhoging van enkele tarieven van de telefoon dienst. De vergoedingen, voorkomende uit een aantal artikelen van het Rijks Telefoon reglement worden met 4% verhoogd. Zoals reeds gemeld betreft het een toe slag op die tarieven, welke periodiek per nota aan het publiek in rekening wor den gebracht. De postraad zal voortaan P.T.T.-raad heten. Het besluit is op 1 juli in werking getreden. VOORSCHOTEN Els Anker slaagde als eerste leer linge van de Openbare ULO school op het te Leiden gehouden eindexamen voor haar Mulo-diploma B. Verder slaagde van dezelfde school Hans Met selaar te Leiden. BURGERLIJKE STAND Geboren: Walter Tlh., zn. van E. H. Broekema en A. W. Breebaart; Antonius J. Th., zn. van Th. W. G. Zandbergen en A. M. J. Lleverse; Hermanns C., zn. van A. Verhagen en C. H. van der Willigen; Roland F., zn. van A. J. D. van Oosten en W. Stegeman; Anthonius P., zn. van A. A. van der Mijn en D. W. Noordergraaf. Ondertrouwd: G. H. Slegt en C. van Loon; A. Schippers en E. van Sonsbeek. Getrouwd: G. J. Schoondergang, 26 Jr. en L. P. M. van der Werf, 29 Jr. Overleden: W. van der Wielen, 60 Jr. echtgenote van H. van der Doe. OEGSTGEEST AANBESTEDING Namens de Woningbouwvereniging .Buitenlust" heeft architect A. van der Heyden hedenmorgen in hotel „Het Witte Huis" het bouwen van 60 wonin gen, waarvan 42 etage- en 18 eengezins woningen, aanbesteed. Er was als volgt ingeschreven. H. J. Strijk, Rijpwetering f. 1.380.000; fa. D. C. van Kints en zonen, Langeraar f. 1.160.000; W. Hennipman, Leiderdorp f. 1.150.000; Erven J. F. P. Jansen N.V., Nieuw-Vennep f. 1.148.960; J. W. Suy- kerbuyk, Breda f 1.094.000; W. van der Ley, Herwijnen f. 1.074.000; M. van dei- Bent en Zonen, Wassenaar f. 1.045.000; Th. Edam, Haarlem f. 1.034.000; C. V. Aannemersbedrijf Proper, Oegstgeest f. 1.032,000; C. J. Strijk, Oegstgeest f. 1.029,000; Bouw- en Aannemingsbe drijf De Lange en Van der Plas. Oegst geest f. 1.023,680; J. J. Versteeg, Voor burg f. 995,000; fa. R. Voordouw en ZoonW. Hoogstraten, Oegstgeest f. 985,000. ZOETERWOUDE PROGRAMMA ORANJEFEESTEN Een groot avondfeest is vrijdag 4 juli a.s. de inzet van de Oranjefeesten aan de Hoge Rijndijk. De zaterdag, welke geheel bestemd is voor de kinderen, be gint met een grote kinderoptocht. De opstelling geschiedt op het terrein van De Jong's Machinefabrieken, des mor gens te halfnegen. Na de beoordeling van de versierde voertuigen en groepen, trekt de stoet onder begeleiding van trommelslagers en drumband van de Leiderdorpse Harmonie langs de Hoge Rijndijk naar het feestterrein. Het Glippertje zorgt voor het transport van de kleintjes. Burgemeester H. J. J. A. Smeets zal op het feestterrein een toespraak hou den, daarna volgt een kinderzanghulde en een traktatie der kinderen. In de namiddag zijn er kinderspelen. Des avonds te 7.30 uur begint het avondfeest, dat om 11 uur besloten wordt met een groot vuurwerk. Het Oranje-comité vertrouwt erop, dat de H.R. zaterdag de vlag zal uit steken en mede zal werken om het feest te doen slagen. WASSENAi Korps reservepolitie bestao tien jaar Gisteren bestond het korps reser politie 10 jaar. welk feit niet onop merkt is voorbij gegaan, 's Avonds 7 defileerde het korps op een door de N ziekvereniging Excelsior gespeelde pitt mars voor de burgemeester, die zich i mevr. Van Wijnbergen, de commissi en verdere politieofficieren, de leden i de contactcommissie uit de burgerij de dames van de manschappen op bordes van het raadhuis had opgesh Vervolgens had een ontvangst in raadhuis plaats, waar de manschap werden toegesproken door de bun meester, die zich getroffen verklaa door het défilé en de inspectie. Hij i uiting aan zijn voldoening over het staan van het korps, waarvan hy overleden oprichters, de heren Hoi mans en Van Beelen herdacht. Hij w op de goede geest in het korps, op ijver om zich te bekwamen in de thee en op de vele bewezen diensten bij y schillende gelegenheden. Als voorbeeld van de waardering de politieofficieren haalde hij aan, i commissaris Maandag zijn vakantie 1 onderbroken om aanwezig te zijn en i ook inspecteur Schwantje daarvoor zijn nieuwe standplaats was overgel men. Hij bracht een gelukwens over de minister van Binnenlandse Zak dankte de manschappen voor de di hen betoonde geest van burgerzin en I trok in zijn dank ook brigadier C. Lu hard, die met heel zijn hart de opleid verzorgt. Hij betuigde ook dank aan vyf leden van de contactcomissie. Er werd een glas geledigd, waarna een feestavond in het Verenigingsi bouw volgde. WARMOiï P.V. „WARMOND" De Postduivenvereniging „Warmor hield een wedvlucht vanaf Chauny. I stand 308 km. In het concours wai 42 duiven. De vogels werden gelost 6.45 uur met zuid-zuid-oosten wind. eerste prijsduif bereikte haar hok i 12.03.00 uur; de laatste om 14.27.41 u Uitslagen: J. L. de Weerd 1, 2, 3, 4, 8; J. C. Diemei 5, 9; P. Vogelenzang Gevraagd voor uitzending geroutineerde (steno (typistes, gehuwd geen bezwaar. Soil, type-, kopieer- en adresseerin- rlchtlng v. d. Linden, Lam- menschansweg 53. Telef. 30065 Inkoop goud, zilver en Ju welen tegen de hoogste waar de. Het adres waartoe U zich met het volste vertrouwen kunt wenden. Het Rlngenhuls, Morsstraat 9, Lelden. Voor Oegstgeest: Geversstraat 47. Te koop gevraagd oude me talen, lompen, oud papier, kel der- en zolder opruimingen. Wordt afgehaald. Tel. 26261. Te Oegstgeest door verlof gangers, nette zelfstandige hulp in de huishouding, voor dag en nacht. v. g. g. v., in gezin met 4 schoolgaande kin deren tegen half Juli. Brieven bur. van dit blad no. 1378 k. Secretaresse/stenotypiste moderne talen zoekt 'zo spoe dig mogelijk avondwerk. Br. bur. van dit blad no. 201 k. Gevraagd hulp ln de huis houding voor halve dagen. Melchior Treublaan 71, telef. 20424. I. g. st. verkerende Eysink Renata tandem met 48 cc. J.L.O. motor. Brieven bur. v. d. blad onder no. 1467 k. Gitaars, grammofoonplaten, ook langspeel, pickups enz. ge vraagd. Wij betalen goede prijs! Doet Uw voordeel. W. Grönloh, Burgsteeg 9, mu ziekhandel, Leiden. 0 Bremmer vraagt te koop antieke meubelen, koper, Sak sisch porselein, goud, zilver. Verder alle soorten antiek. Bremimer, Goegerritst. 1, tel. 22791. Jonge dame, b. b. h. h., Acad. ziekenhuis, zoekt per 1 aug ongem. zitkamer met slaapkam. en stookgel. in pret tig milieu. Brieven bur. v. d. blad onder no. 1502 k. H.H. Kappers. Gevraagd noodhulp le bediende. Heren- kapsalon Het Weense Huis, Br eestraat 32. Nette werkster gevraagd voor 2 ochtenden of midda gen per week. Mevr. Bongers, Hoogl. Kerkgracht 21. Telef. 32407. Wie helpt Jonge vrouw aan administratief thuiswerk. Br. bur. v. d. blad no. 1551 k. Heer zoekt, net kosthuis met huiselijk verkeer. Br. bur. v. d. blad no. 1554 k Gevraagd een net meisje, boven 18 Jaar. Zeepaviljoen J. Schipper, Zuiderstrand, Katwijk aan Zee. Gevraagd voor direct iemand om enig verstel- en naaiwerk te verrichten. Tel. 31800. Ben twintig Jaar bedrijfs leider geweest op groot land bouwbedrijf, 60 Jaar. Wens my dienstbaar te maken op bedrijf, liefst Intern. Gaarne br. bur. v. d. blad no. 1570 k. Beschaafde dame gevraagd om bij voorkeur tijdens afwe zigheid van heer en vrouw des huizes, leiding van klein ge zin op zich te nemen. Adres: Vos, Hazenbcslaan 11, Oegst geest ,tel. 21502. Werkster gevraagd voor 3 of 4 ochtenden of middagen per week. Burgy. Schoutenburg straat 4, Oegstgeest, tel. 25060 Melsjesflets te koop gevr., ln goede staat, ongeveer 10 J. Collé, Genestetstraat 108 a. Voor spoedige indiensttre ding gevraagd, automonteur. Diploma's strekken tot aanbe veling. Garage J. v. d. Meer, Hoge Rijndijk 4 A, tel. 25259. Welke r.-k. beschaafde jonge vrouw, liefst boven 30 Jaar, wil ln eenvoudig zakengezln de huisvrouw vervangen. In tern. (Zaak niet aan huis) Stipdonk, Hoogl, Kerkgracht 30. tel. 31608. V Jong echtpaar zoekt woon gelegenheid. Eventueel bereid om huishouden op zich te nemen. Brieven bur. van dit blad onder no. 1579 k. Gevraagd zo spoedig moge lijk. werkster. Mevr. Szirmai, Rijnsburgerweg 36, Lelden. Wegens omstandigheden tijdelijk te huur gestoffeerde zit- en slaapkamer, evt. ge meubileerd. Desgewenst m< 6 warme maaltijd. Tel. 20408. Aangeboden kinderbed met matras (tot 3 jaar), box, z. g. a. n., 2 schilderijen (meesher werken). Telderskade 4, telef. 33363. Aangeb. zit-slaapkamer met pension en volledige verzor ging. Direct te aanvaarden. Geen beroeps. Leiden. Brieven bur. van dit blad no. 1474 k. Zoekt U een goede gebruikte wagen? Opel 1955, Lloyd busje 1956, Borgward Diesel 1954, Morris Minor 1953, Taunus 12 M 1953. D.K.W. I.F.A. Sta tionwagen 1955, Mercedes 1950 Garage Jan v. d. Meer, Hoge Rijndijk 4 A. Tel. 25259, b. g. g. 26782. ■I Belangrijk. Door grote be langstelling extra wagen in gezet voor personen- en baga- gevervoer naar en van vakan tiecentra. Bespreek tijdig, in teressant tarief. Gebrs. v. d. Meer, tel. 25259, b. g. g. 30794. Kamertje m. keuken te huur met uitzicht op zee. Princestraat 40. Katwijk aan Zee. Telef. 2766 (K1718). H Bijlessen. Student in de wis. en natuurk.faculteit heeft in de vakantie tijd beschikbaar voor het geven van bijlessen. Speciaal aan hen, die een taak of herexamen hebben. Brieven bui-, van dit blad 218 k. IB Te koop aangeboden zeilboot type kl. B.M., geheel compleet, ln zeer goede staat. t. e. a. b. Tevens sportfiets „Joco", Herenweg 59, Warmond. Twee nieuwe woonarkjes ln prima staat. Allebei 3 afdelin- fen. Billyke prijsklasse. Han- elsbedrijf Zoeterwoudseweg 23 Tel. 21830. Grote weekendboot met die selmotor. Ook geschikt voor Ermanente bewoning. Woon- mer, slaapkamer, keuken en grote stuurhut. Deskundig on derzoek toegestaan. Prijs f 3000 Handelsbedrijf Zoeterwoudse weg 23 ,tel. 21830. Voor betere en goedkopere schoenreparaties „De Concur rent", Noordeinde 2B. Moet weg wegens plaatsge brek Volksw. de Luxe '51, zwart Ziet er keurig uit. Tel. K 1718 - 2553. Rijnsburgerweg 115, Rijnsburg. Te koop prima haard f 20. Na 6 uur. Herman Gorterstr. 6 Haagwegkwartier. Alle schoenreparaties ln een dag gereed. Dat kan en doet alleen De Concurrent, Noord einde 2 B. Prezen der schoenreparaties. Herenzolen en -hakken 4.50. Herenzolen 3.50. Herenhakken f 1.-. Uitgevoerd ln de beste kwaliteiten leder en rubber. De Concurrent, Noordeinde 2 B Prijzen der schoenreparaties. Dameszolen en -hakken 3.50. Dameszolen 3.00. Dameshakken 50, 75. 1.00. Ook nylonhakken voor bovenstaande prijzen. „De Concurrent", Noordeinde 2 B. Aangeb. Zündapp en C.Z. motor, door A. P. H. v. Ast, Nieuw Voordorpstraat 50, Voorschoten. Eiken hoekkasten, kabinet ten, ladekastjes, worteln. sa lontafels. schouwkap, Drentse kast, kist, chiffonnière, Oud- holl. koperen kronen, doofpot ten, thee-emmers, grote keuze Perzische kleden. Antiek te koop gevraagd. Tel. 25461. Ter Wee, Hooigracht 86. Voor het lassen van alumi- alum .alumlnlumlegerlng. zink- legering, gietijzer, geelkoper, roodkoper .brons. Autogenlsch lasbedrijf Chr. de Mul, Lange Sohelstraat 9 a, Lelden. Aangeb. Vespa scooter de Luxe 1956. met accessoires, plm. 25.000 km. gelopen. Lammensch answeg 169. Na 7 uur. Aangeb. donkerbl. v. Delft's kinderwagen met bijbeh. ma trasje. kussen, laken, sloopje en plaid, alles in z. g. st. voor f 100. Na 6 uur. Walraven, v. Hallstr. 8 (omg. 5 Meilaan). Aangeboden nieuwe woon ark in aanbouw, op be tonbak van 13 x 4 m.. bevatt. 4 ka mers en keuken. Brieven bur. van dit blad no. 1484 k. 2 lieve Jonge poesjes aan geb. Te bevr.: Mijs, Piet Hein- laan 18, Oegstgeest. Geslaagd? Geef Uw kind dan een horloge, Junghans, Klenzle of ander merk in a lie prijzen. Metalen bandjes, luxe wekker tjes enz. Zakhorloges 13.75. Re pareren van uurwerken. W. van Kampen, Mare 102. Zware transportfiets te koop 1. z. g. st. f 90. Tevens wind buks van f 47 voor f20. Sloos, Koningsstraat 37, Lelden. Te koop 5 prima broedpop- pen van 1958, zoals rood egaat en kleurvogels. 3 mannen met bondskooltje, wit, geel en rood agaat, prima zangers. Lege Werfsteeg 5 A, Leiden. Tussen 7 en 8 uur. Ford Taunus, 15 M, ln uitst. staat door bljz. omst.h. aangeb., tegen zeer aantr. prijs. Oranje Nassaul. 31, Warmond. Tel. 01711 - 405. Te koop Engelse kinderwa gen, tevens old-finish kroon- lamp, 6-armlg met zijden kapjes. Janson, Morsweg 7. H Enkele paren bokshand- sohoenen te koop aangeb., ln uitst. staat. Hooigracht 32. Aangeb. z. g. a. n. kinder wagen. kleur blauw. 45 gulden. Herenstraat 87 D, Lelden. Na 8 uur. Aangeboden Jawa motor, 250 oc., in prima staat. Lage Mors weg 31, Leiden. Aangeboden per 1 aug. ge meubileerde zlt-slaapkamer. Geen echtparen. Utr. Jaag pad 26. Te koop een Berinl brom fiets M 21. Potgieterlaan 21 A. Na 6 uur. Aangeb. D.K.W. motor, 250 cc., b.J. 1957. 10.000 km. gelo pen, 2 valhelmen en res. ach terband. Snouck Hurgronje- straat 27, Leiden. 9 Ballpointstlften vanaf 40 ct. Reynold ballpoints met wis- selstlft 95 cent, Schneider ballpoint 65 ct. Damesbalpoint fl.25. Bic ballpoint 75 cent. Ale merken refils voorradig. Halpa vulpenspeciaalzaak, Haarl.straat 64, naast mu- zlekh. Gé Hofenk. Gasf., clubs, ladenkastjes, sohrijfm.. boekenkastjes, ronde mah. tafel, 6 mahonie stoelen, bureaus, geluidsfllmprojector, iets moois voor vereniging, ge beeldhouwde kast, antiek eiken kabinet, dekenkisten enz. Nieuwe Rijn 60. bij hoek Hooigracht. Tel. 22150. Geen zwarte lonen meer? i Slegtenhorst verkoopt werk- jasjes en broeken voor f 2.-. Doelensteeg 9. aan het Ra penburg. Aangeboden Volkswagen '49 prima banden en bekleding. Nwe. accu. Motor goed. Billijke prijs. Brieven bur. van dit blad onder no. 1305 k. Te koop een herenr(jwlel. Adres: Middelstegracht 139 a. Spoed. Aangeboden dames- en herensportrijwiel m. hand remmen en 3 versnellingen, Engels model, nog niet bere den, van f 285 voor f 175. Aloëlaan 18. Te koop zo goed als nieuw herensportrijwiel f 95. Tevens pracht Jongensfiets. 10 tot 14 jaar f 45. Melsjesflets sport 4 tot 7 jaar f 30. 3e Gortestr. 71 Leiden. Boekhouder heeft nog tijd voor Inrichten, bijhouden of controleren van administraties en behandelen van belasting kwesties. Resedastraat 20, telef. 26088. Aangeb. bromfiets (Solex), ln goede staat. Billyke prijs. Waardgracht 54 a, Lelden. Tel. 21075. Twee clubfauteuils met vier stoelen f 65. babycommode f 25, kinderbox f 12.50. plano f 65, keukenstoelen, keuken tafels, opklapbedden, tuinstoe len. rijwielen, autopeds, baby ledikanten. dressoirs, kinder wagen, kapokbedstellen, tafels. Meuwenburg, Hooigracht 55. (Geen winkelhuis). Aangeboden D.D. tent, lang 210 cm., br. 200 cm.. hoog 190140 om., bergpunt 70 cm. Z. g. a. n.. slechts 1 x ge bruikt, prys f 175. 's Avonds na 6 uur. J. Jesse, Walraven van Hallstraat 24, Leiden, bij 5- Meilaan. Aangeb. grote balkon-ka mer, met str. water, voor heer, liefst met warme maaltijd of ouder echtpaar. Omg. Zoeter- woudsesingel. Brieven bur. van dit blad no 1572 k. Royal zijspan voor scooter, als nieuw f 250, tevens een lange en korte lederen Jas, le deren gordel. Ruilen 2-pers. tent f 50. Brieven bur. v. d. blad ondier no. 1587 k. Stlpdonk autoverhuur. Het nieuwste materiaal met radio. Ford Consul, Opel Rekord, Morris 1000. Biliyk tarief. Hoogl. Kerkgracht 30. Telef. 31608. Solex Standaard f 349.50, p. m. f 17.50. Solex de Luxe f 399.50, p. m. f 20.25, Inclusief all risk verzekering. Service Station. Gebr. Huisman. Ho ge woerd 6668, telef. 31292. Rooijackers en naaimachines een begrip. Prima kwaliteit, voordelige vlotte serviceVraagt vrijblijvend bezoek aan huls en ook U zult overtuigd zijn. Naaimachinehandel Rooijackers Leemansstraat 31, Lelden. Tel. 31324. Rooijackers en naaimachines een begrip. Wilt U verzekerd zijn van prima kwaliteit, erva ren vakmanschap en vlotte service? Dan Uw adres: Naaimachinehandel Rooyackers Leemansstraat 31, Lelden. Tel. 31324. Iedereen is enthousiast als wij Uw matras overtrekken met damast, éénpers. vanaf 19.50. tweepers. f 26.50. Smit's bedden-tapijtenmagazijn Mare 98, Vrouwensteeg 9, tel. 23913. Bromfletsverhuur. De nieuwste Berini M21 de luxe 1958 te huur, per uur, per dag of langer. Tevens verhuur van nieuwe 4-. 5- en 6-pers. auto's J. de Jong, Varkevis6erstr. 66, Katwijk aan Zee. Tel. 2795. Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f89.50, was machines f 125.Beide met schoonheidsfoutjes; volledige garantie. Eventueel gemakke lijke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. fabrieks- kantoog Spul 214. Den Haag, telef. K 1700 11.34.91 b. g. g. 11.53.96. Uw adres voor rotan meube len, mandenwerk, wiegen en bekleden van wiegen. Fa. v. d. Vaart, Lange Pieterskerkkoor- steeg 24. Reparatie-inrichting. Tel. 30534. Kopen zonder betalen kunt U geen enkel artikel. Nagenoeg alles kunt U kopen en gemakkelijk betalen als U schryft aan Postbus 168, Lel den. Financiering van Uw auto, bromfiets, scooter en motorrij wiel. Alle verzekeringen. Ass.- kantoor C. W. Betcke, Kanaal- weg 11, Leiden. Telef. 26785. Alle motoronderdelen heeft motorsloperij Cor Bolman, Hekkelaan 223, Den Haag, tele foon 11.45.01. Geslaagd! Komt U eens met Uw zoon of dochter onze prachtige vulpencollectie be kijken Wij hebben reeds vul pennen met gouden pen voor f 3.95. A. A. verhoog en Zn., Haarlstraat 23, tel. 22197 en 25374. W Geslaagd! Geef een Water man self-filling vulpen f 15, Osmla f 9.90( B.points fl.25 1.95, Parker f25. Bij aankoop vulpen, etui cadeau. Sdnds 1910. A. A. Verhoog en Zn., Haarl-straat 29, tel. 22197 en 25374. Luxe autoverhuur. Wij ver huren o.a. Mercedes-diesel, Simca en Volkswagen. Uitslui tend nieuw materiaal. Garage Bierman, Voorhout. Tel. 02532 7433. Accu's voor alile doeleinden. Tevens reparatie en revisie van alle merken onder schriftelijke garantie. Handel en industrie korting. Accu-service Groenen, Nieuwe Rijn. 106, tel. 23140. Te koop D.K.W. 200 cc., z. g. a. n., 16000 km. gel. (Van le eigenaar). Na 6 uur. Adres: Titrus Brandsmalaan 58, Lelden Voor autorUles naar erkende autorijschool John Remmers- waal. Nieuw materiaal f 5 per uur. Utrechtse Jaagpad 16 A. Tel. 21966. Verhuur zonder chauffeur van 4-, 5- en 6-pers. wagens. Lage tarieven. Langere termijn speciaal tarief. Utrechtse Jaag pad 16 A. Tel. 21966. „Roslne" geeft de hoogste prys voor goud, zilver en Ju welen. Grote keuze in verlo vingsringen. gouden, zilveren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat 16, te lefoon 26854. Verhuur zonder chauffeur, 4-, 5- en 6-pers. all risk ver zekerd. De zaak met de grootst mogelijke service. Bil lijke tarieven. Werkhoven's Luxe autoverhuur. Van 't Hoff- straat 11. Telef. 22300. Aangeboden prima hand- naalmachine, Naumann. Herensingel no. 33. Tussen 1 en 9 uur. Te koop aangeboden kin derwagen. lichtblauw, half hoog. Tevens blauw-grijze da mes winter Jas. Noordeinde 32, Boven. Bruldstollet, champagnekl., m. 3840. Te bevr. 56 uur, Korevaarstraat 9 A. 3e etage. Aangeboden een kanten trouwjapon, maat 42, met toe behoren. Na 7 uur. Herenstraat 33 A. Hengelsport. Deze week; bruin bamboehengel 6 mtr„ 4-delig, inschuifbaar met snoer en leefnet f 15.75. Werpmolens, werphengels, schepnetten, leef- netten, vouwstoeltjes, vlstassen. Den Holder, Janvossenst. 75/ 77, bij de Hema. Te huur vanaf 16 aug. zo merhuisje bij Noordwijk a. Zee, stromend water en slaapgele genheid voor 5 personen. Brie ven bur. van dit blad onder no. 1292 k. Te huur 3000 m2. of gedeelt. opslagterrein en/of 300 m2. bedrijfsruimte, dir .aanv.baar, gelegen aan gr. weg en vaar water, ln Industriegebied Noordwykerhout-Station. Br. bur. v. d. blad no. 1464 k. Door vertrek dames- en herenfiets met trommelrem- men. licht enz. f 50 per stuk. Jongensfiets, leeft. plm. 10 J. f35. Sleestofzuiger, 125 V. f20. Philips radio BX 410 A met F.M. f 95. Hugo de Vrlesstr. 72 DEZE WEEK GEURIGE ENGELSE MELANGE Ook in üw brievenbus komt deze week een waardebon van 24 cent. Bij aankoop van een pak heerlijke Niemeijer roodmerk Koffie: GEURIGE ENGELSE MELANGE van 84 cent voor 60 cent Haast u, want deze bon is slechts korte tijd geldig! Gratis Tom Poes kleurplaten voor de kinderen! Op uw waardebon leest u er alles over!

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 8