Wie draagt, draagt het beste VOOR BRILLEN ,ingebreide" warmte Het daglicht bewijst 't U Pas-Tunette is de naam die het hart van de Nederlandse vrouw veroverde dank zij een uniek Nederlands maatsysteem. Maar niet alleen het feit, dat de speciaal voor u gemaakte Pas-Tunette in onze collectie te vinden is, ook de modellen en dessins bewijzen dagelijks het voorname niveau waarop Pas-Tunette staat. Iedere dag zult u er gemak van hebben, iedere dag zult U opvallen omdat uw kleding door deze ideale foundation beter tot zijn recht komt. Komt U de nieuwe collectie eens bewonderen. Onze vakkundige corsetière zal u graag de nieuwe Frans-Amerikaans geörienteerde vooral figuur verbeterende Pas-Tunette collectie tonen en let U dan ook eens op de prijzen. Beha met lange maagband, glanssatin met kant f 8.so sanfor-katoen f 6.so Corset met veter- en zijsluiting. Middellang model effen satin met brede elastieken binnenband f 25.50 fraose broché f23.- VAN KAMPENHOUT, Haarlemmerstr. 125-127 .tóch gaan ze rop koude stoepen zitten,' tóch vergeten ze hun jasjes f dicht te doen! Bescherm ze! met Delana dubbel ribsteek dat beroemde kinderondergoed met HAARLEMMERSTRAAT 73 Si' ..eri zó voordelig: babyhemdjes 0-lJh jaar vanaf 077 kinderhemdjes 1-16 jaar vanaf 0.75 lot 1.85 broekjes 1-16 jaar vanaf 0.75 tol 1.55 Nieuwe Omo wast smetteloos wit Ontdek zelf hoeveel beter nieuwe Omo wast! Geen sterker bewijs dan de „daglicht"-proef: wit, smetteloos wit is Uw goed. En wat is het wassen een genót met Omo! In 2 tellen opgelost, geeft Omo een frisgeurend, krachtig sop, met dik, stevig schuim - schuim dat nog staat als U al met de bonte was aan de gang bent! Ja, dat is Omo: on- verbiddelijk voor 't vuil, maar zacht en vriendelijk voor 't goed, wasketel en wasmachine! Dat is pas wassen naar Uw hart, dat geeft een lijn vol stralend goed. In het licht hagelwit Dit geeft nieuwe Omo U! „heldere" geur krachtig sop, stevig schuim bijzondere veiligheid smetteloos wit goed

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 8