HERENHUIS HOOGST BELANGRIJKE PUBLIEKE VERKOPING TAPIJTEN en KLEDEN SCHIPPER Vlaggetjesdagviering in gedrang Kerkelijk Leven energieke ervaren BAAS Chemisch Technisch VOORMAN WEEK-END HUISJE KLIPPERSCHEEPJE leerling-loodgieter VOORZELFBEWONING Rijschool KEES POTTERS TRIPLEX-LATTEN LIKDOORNS WOENSDAG 19 MAART 1958 Maar met Pinksteren misschien voor een redelijke prijs reeds voldoende haring De organisatoren van de vlaggetjesdagfestiviteiten in IJmuiden, Scheveningen en Vlaardingen zitten met de handen in het haar. Reeds geruime tUd werd gedacht over plannen om ook dit jaar het weekeinde voor het vertrek van de haringdrjjfnetvloot het traditionele feestelijke aanzien te geven. Evenals ieder jaar hingen de plannen toch ook weer enigermate in de lucht, omdat de beslis sing over de vertrekdatum van de vloot nog niet gevallen was. Het was reeds een publiek geheim, dat in de visserijhavens enigszins gespeculeerd werd op de pinksterdagen. Twee zondagen zouden betekenen twee dagen een bevlagde vloot en vooral op tweede pinksterdag, wanneer ook het protestant-christelijke deel van het Nederlandse volk geen bedenkingen maakt tegen reizen, zou het wel weer heel druk rond de haven kunnen worden. Een prachtige propaganda, vooraf gaande aan het vertrek van de vloot en dan in diezelfde week de jaarlijks terug kerende haring-race. Al deze plannen staan nu op losse schroeven sedert, zoals wij maandag reeds meldden, de Redersvereniging voor de Nederlandse Haringvisserij geadvi seerd heeft aan het produktschap voor vis en visprodukten de vertrekdatum van de loggervloot vast te stellen op za terdag 17 mei. Tot nu toe is het nog nooit voorgekomen, dat het advies van de redersvereniging niet werd gevolgd en er zullen voor het produktschap dus wel heel sterke argumenten moeten gelden, wil het deze keer van het advies afwij ken. Het staat, zonder meer vast. dat, wan neer het produktschap in zijn vergade ring van 3 april zou besluiten de ver trekdatum vast te stellen overeenkomstig het advies van de redersvereniging dit een streep zal halen door de hele vlag getjesdagviering. Men zou zich kunnen voorstellen, dat in dat geval vlaggetjes dag wordt verschoven naar de vooraf gaande donderdag. Hemelvaartsdag. Maar wie zal op die dag festiviteiten gaan organiseren? Zo ze al georgani seerd zouden worden, wie zal er dan aan deelnemen? De feestelijkheden verschui ven naar de woensdagmiddag vóór He melvaartsdag heeft weinig zin. omdat dan maar weinig mensen vrij zullen zijn. BETERE REGELING Het is reeds bekend, dat de redersver eniging bij haar advies om zaterdag 17 mei te kiezen als uitvaartdatum in be langrijke mate heeft laten meegelden het argument van een betere regeling voor de haringjager ij. De haringrace is de laatste jaren steeds meer in discre- diet geraakt, omdat het een zaak was geworden van de sterkste schepen alleen. Door de vloot op zaterdag te laten ver trekken en daarbij bijv. de bepaling te maken, dat de schepen niet eerder dan maandagmiddag aan schot mogen gaan, hun netten in zee mogen brengen, zou den ook de schepen met. zwakke motor voldoende tijd hebben gehad om de ha- ringgronden tijdig te bereiken. Zij zou den dan hun eventuele vangsten kun nen meegeven aan de sterkere jagers uit hun combinatie en dus kunnen mee profiteren van de hoge prijs, die voor de eerste kantjes Hollandse Nieuwe be taald pleegt te worden. HARING-RACE REDDEN Wanneer met de aldus gekozen ver trekdatum en aanvullende voorwaarden de haring-race gered zou worden, dan moet dat zeker als een belangrijk voor deel worden gezien. Nog niet zo lang ge leden was de haringrace een aangele genheid, waarmee zeer velen in den lan de intens meeleefden. Het was toen een spannende gebeurte nis en men behoeft nog maar 'n jaar of vijf terug te gaan in de geschiedenis om te komen bij de befaamde haringrace, waarbij twee schepen vlak na elkaar de pieren van IJmuiden binnenvoeren. De strijd werd toen pas op het allerlaatste moment, in de Vissershaven van IJmui den, beslecht ten nadele van de op kop liggende logger, die niet gauw genoeg de wallekant opzocht en dus toch nog als tweede aantikte. Er is nog een ander, steekhoudend ar gument te vinden, dat pleit voor een vertrek van de drijfnetloggers op zater dag 17 mei. 's Maandagsmiddags aan schot gaan. betekent dinsdagsmorgens vroeg de netten halen en direct daarna de haring-race. De eerste Hollandse Nieuwe kan dan op woensdag aan de wal zijn. Dat is voor de handel een heel wat gunstiger dag dan de vrijdag, waarop de verkoop van andere vis in verband met de vleesloze dag een piek pleegt te be reiken. Een belangrijk gevolg zal verder zijn, dat in de resterende dagen van de week voor Pinksteren nog voldoende aanvoer verwacht kan worden om het Neder landse publiek een behoorlijke kans te bieden op malse maatjes in voldoende hoeveelheid en tegen redelijke prijs op de Pinksterdagen. Ook dat is voor het bedrijr een facet, dat zeker niet uit het oog verloren mag worden. VLAGGETJESDAG REDDEN Is er dan helemaal geen mogelijkheid meer om vlaggetjesdag te redden? Wanneer inderdaad zaterdag 17 mei als vertrekdatum wordt gekozen zijn in derdaad nog mogelijkheden aanwezig. Op de eerste plaats zou men Hemel vaartsdag kunnen maken tot het voor oorlogse type ran vlaggetjesdag, d.w.z. in IJmuiden, Scheveningen en Vlaardin gen op die dag de rijk bevlagde vloot in de haven. Geen verdere feestelijkheden. Alleen de feestelijke aanblik van be vlagde schepen, gereed voor vertrek. Het produktschap voor vis en vispro dukten heeft het verder in de hand. om. enerzijds gevolg gevend aan de wens van de reders, anderzijds ook de propa ganda te dienen. Wanneer het namelijk zo zou worden, dat pas maandagmiddag de netten in zee gebracht mogen wor den. dan kan het onmogelijk een be zwaar zijn het vertrek der schepen pas in de middag van zaterdag 17 mei naar zee te laten gaan. Daarmee zouden de velen, voor wie het uitvaren van een zo groot aantal schepen een spectaculair en attractief gebeuren is. de kans krij gen daarvan op hun vrije zaterdagmid dag persoonlijk getuige te zijn. Ook dat zou een pluspunt kunnen zijn. al kan het het verlies van vlaggetjesdag-festi viteiten niet goedmaken. Provinciale vrouwendag van de V.V.D. In „Bellevue" te Rotterdam is gisteren een provinciale dag voor de vrouwen in de V.V.D. van Zuid-Holland gehouden. Het is voor de vierde maal, dat een der gelijke dag plaats heeft, zei mevrouw J. R. van de Pols—Broeze, voorzitster van de plaatselijke organisatie Rotter dam, in haar openingswoord. Zii kon voorts een groot aantal deel neemsters welkom heten op deze bij eenkomst, die geheel in het teken van „De Haven" staat. De haven, die niet alleen economische en sociale aspecten heeft, maar ook politieke, aldus de voorzitster. In de morgenuren hield de directeur van het havenbedrijf der gemeente Rotterdam, ir. N. Th. Koomans, een voordracht over „Hét havengebied van Zuid-Holland". Na een koffiemaaltijd sprak de heer J. van Leeuwen, oud-havenmeester van Rotterdam, over „De werking van de havenloodsdienst". N.S. bouwen 25 ligrijtuigen De Nederlandse Spoorwegen laten op het ogenblik bij Werkspoor in Utrecht 25 ligrijtuigen bouwen. Een deel ervan zal volgend jaar in exploitatie komen en dan deel uitmaken van toeristische verbindingen. Zij zullen echter geen deel uitmaken van de Bergland Expresse. De 25 ligrijtuigen bestaan uit 10 com partimenten voor elk zes personen. De zetels kunnen door een eenvoudige han deling tot ligplaatsen worden omge vormd. De rijtuigen zijn alle 2de klasse. Het ligt in de bedoeling de rijtuigen successievelijk op te nemen in de Ri viera EJxpress (AmsterdamVentimig- lia), de Austria Express (Hoek van Hol landSalzburg) en de Nord-West Ex press (hoek van HollandKopenhagen). Kind door vrachtauto bij botsing gedood (Van onze Haagse redactie) Nabij het Kalverbos te Delft stak gis termiddag een 6-jarig meisje plotseling de rijweg over. Het struikelde vlak voor een vrachtauto, waarna de bestuurder geen kans meer zag een botsing te voor komen. Het kind kreeg lichamelijke ver wondingen en een scheurtje in de sche del. In zorgwekkende toestand werd het meisje in het St. Hippolytus-ziekenhuis opgenomen, waar het vanochtend is overleden. NED. I1EKV. KERK Beroepen te Putter6hoek S. Kooietra te Welsrijp. Bedankt voor Makkum (toez.) A. van der Beek te Urk. GEREF. KERKEN Beroepen te Gronlngen-Zuid (3de pred. Êl.)R. J. de Jong te Winschoten te ussum (vac. E. J. Wasslnk) H. Schut, missionair predikant met verlof te Hilver sum te Niezijl N. J. Gorls. kand. te Apeldoorn. Beroepen te Axel A. van Leeuwen te Ot- toland. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Woerden D Biesma te Utrecht-Centrum en J. Kampman te Rijnsburg. De recessie in de V.S. Eisenhower is tegen „paniekregelen" Particulier initiatief mag niet verminderen President Eisenhower heeft gisteren in een bijeenkomst der Republikeinse par tij verklaard beslist tegen paniekmaat regelen te zijn, die een tijdelijke recessie in de Ver. Staten tot een langdurige economische hoofdpijn zouden kunnen maken. De regering heeft, zo zei hij. maatre gelen genomen en zal voortgaan dit te blijven doen, die een gezond economisch herstel kunnen bevorderen. Eisenhower verklaarde beslist tegenstander te zijn van kunstmatige aanpak met omvang rijke. langzaam voortgang vindende pro jecten. In de eerste plaats is dit niet ef fectief en bovendien leert de ervaring duidelijk, dat al te veel van dit soort activiteit eerder de particuliere activi teit dreigt te verdringen dan aan te vul len. Het particuliere initiatief vermin dert erdoor. Er wordt een omvangrijke bureaucratie door geschapen en een tij delijke recessie dreigt er door te ver anderen in een langdurige economische hoofdpijn. De Amerikaanse regenng zal zich vol gens president Eisenhower door alarm kreten niet in een paniekstemming en tot activiteiten laten brengen, die tijde lijke moeilijkheden in chronische zou den kunnen veranderen. De president beantwoordde hiermede de kritiek van de Democratische partij, die grotere regeringsuitgaven wenst dan de regering heeft voorgesteld, ter be strijding van werkloosheid en recessie. Eisenhower deelde mede. dat hij be lastingverlagingen zou voorstellen als, na raadpleging van de Congresleiders, een dergelijke maatregel gewenst mocht blijken en noodzakelijk als bijdragen tot het economische herstel. „Wall Street Journal" schreef gisteren dat de economen van de voornaamste regeringsbureaus en in het Congres hun voorspellingen omtrent de recessie her zien. Het blad deelt mede, dat de eco nomen thans een dieper gaan van de benedenwaarts gerichte curve verwach ten en de verwachte opleving naar een verder in de toekomst gelegen tijdstip verplaatsen. „Als de opleving komt, dan zal deze eerder geleidelijk zijn dan sterk, zoals de woordvoerders van de regering haar tegen het midden van het jaar hadden voorspeld. De algemene opinie Is, dat het klimaat omstreeks het vierde kwartaal van het jaar gunstig voor her stel zal zyn", aldus het blad. Toestand te Medan kalm Het legerhoofdkwartier in Djakarta heeft vandaag geen communiqué ver strekt over de operatics op Sumatra, doch een militaire woordvoerder zeide, dat de situatie in Medan en het olie- centdum Pakan Baroe kalm is. De telefoon- en telegraafverbindingen van Djakarta met Tapanoeli en Atjeh schijnen te zijn verbroken. De posterijen weigeren telegrammen voor deze gebie den aan te nemen. Volgens een ander bericht zou kolo nel Barlian. de militaire commandant van Zuid-Sumatra. een verzoek van de opstandelingen in Midden-Sumatra tot levering van wapens en olie van de hand hebben geweaen. Gisteren is de oudste inwoner van Nederland, de heer Kip te Dreischor op Schouw en-Duivel and 107 jaar geworden. Vele streekge noten in klederdracht kwamen hem gelukwensen. Kunstenaars tegen schrapping van Grieks voor gymnasium B 25 Leden van de verenigingen, aange sloten bij de Nederlandse Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars hebben een adres gericht tot de Eerste en Tweede Kamer Daarin zeggen zij „zich verplicht te voelen op grond van eigen ervaringen hun stem te verheffen tegen de strek king van het wetsvoorstel dat de moge lijkheid biedt om in de 6e klassen van het gymnasium B het Grieks te laten ver vallen. Tot de ondertekenaars behoren: „Han Bentz van den Berg, directeur Neder landse Comedie: D. A. M. Binnendijk, chef aTd. kunstzaken der gemeente Am sterdam: Corrie Hartong. directrice Toonkunst Dansacademie; Paul Huf. toneelspeler: mr. Guillaume Landré, musicus: Hans Henkemans, musicus; W. J. H B. Sandberg, directeur der Ge meentelijke Musea van Amsterdam: mr. E. Straat, journalist: Garmt Stuiveling, voorzitter Vereniging van Letterkundi gen. Helikopter bracht jonge visser redding BLOEDTRANSFUSIE IN VOLLE ZEE. Gistermorgen klonk een noodkreet door de ether. Schipper Rein Bos van de Urker kotter UK 244 „Pieter" vroeg dringend medische hulp voor zijn 15- jarige zoon Pieter, die aan dek over een lier gevallen was. De jongen had daarbjj een pols gebroken, maar erger was, dat hjj hevig bloedde uit enige hoofdwonden. In zulke gevallen kan de visserman een beroep doen op het Roode Kruis en het antwoord bleef niet uit. Een radio- telefonisch medisch advies was in dit ge val onvoldoende. Daarom steeg met een helikopter een dokter op om naar het schip, dat zich in de buurt van boei SP 4 ten noorden van Terschelling moest bevinden, te zoeken. Het schip werd gevonden en de dokter begaf zich aan boord. De toestand van de jongen was ern stig. Dank zij genomen voorzorgsmaat regelen, kon aan boord van de kotter direct bloedtransfusie worden toegepast. Daarna is de gewonde aan boord van de helikopter gebracht en daarmede naar Leeuwarden vervoerd, waar hij in een ziekenhuis werd opgenomen. Zijn toestand is thans redelijk. MINISTER KLOMPÉ BEZOCHT GEREPATRIEERDEN. minister van Maatschappelijk Werk mej. M. A. M. Klompé, heeft gisteren een niet-officieel bezoek gebracht aan het landgoed „Zandhove", waar bejaar de en zieke gerepatrieerden uit Indone sië zijn ondergebracht. Na een rondgang door de gebouwen maakte de minister een praatje met verscheidene bewoners. Op ..Zandhove", dat nog voor kort sanatorium voor tbc- patiënten was. wonen thans 60 gerepa trieerden, welk aantal over enkele weken aal zijn opgegroeid tol mtm 100. Eén KLM-toestel van Schiphol vertrokken (Van onze correspondent). Vanmorgen is. op de derde stakings dag, slechts één vliegtuig van de K.L.M. van Schiphol af vertrokken, bemand met de gezagvoerders Ywema en J. E. Boonstra, beiden geen lid van de vlie gersvereniging. Het was een DC 6 B met bestemming Tel Aviv. Het toestel vervoert 47 passagiers, van wie het grootste deel in München aan boord zou gaan. Normaal vertrekken per dag 30 tot 35 K.L.M.-toestellen van de Am sterdamse luchthaven. Het lag in de bedoeling vanmiddag tussen 2 uur en half 3 een Europa-machine te laten starten, en wel het toestel voor Londen. Omstreeks het middaguur was men nog in onderhandeling met de twee piloten, die het toestel dienden te bemannen. Om elf uur vanavond zal de New- York-machine waarschijnlijk het lucht ruim kiezen. Voor het overige is op deze derde sta kingsdag het beeld van Schiphol niet veranderd. Men wacht af en alom hoort men zeggen: wij wilden, dat het conflict maar was bijgelegd, want de verveling gaat bij de mensen van de gronddienst meespreken. Blijf waakzaam tegen polio Ook zonder epidemie (Van onze Haagse redactie) Zowel mevrouw mr. Chr. A. de Ruy- ter-De Zeeuw, voorzitster van de pro vinciale werkgroep voor de organisatie van de entingen tegen poliomyelitis in Zuid-Holland, als dr. A. in 't Veld, pro vinciaal inspecteur van de Volksgezond heid, hebben vanochtend hun bezorgd heid geuit over de gang van zaken bij de inenting van kinderen tegen polio, d.w.z. zjj meenden een zekere verslap ping in de belangstelling van de ouders voor de gelegenheid, welke thans weer wordt geboden om hun jonge kinderen te laten inenten, te kunnen constateren. Er bestaat bij hen, en de andere leden van deze werkgroep een zeker voorge voel dat de ouders dit jaar met veel minder geestdrift naar de entingsgele- I genheden in stad en dorp zullen komen I dan vorig jaar het geval was. Verleden jaar was er geen polio-epe- demie. waren er geen alarmerende be richten. met het gevolg dat de aandacht voor de inenting verslapte. Toch, zo wordt gezegd door de deskundigen, moet Mag een slager boter en margarine verkopen PRINCIPIËLE ZAAK VOOR HOGE RAAD (Van onze Haagse redactie) Enige tijd geleden werd een Haagse weduwe, die een slagerij houdt, ge verbaliseerd, omdat zij. in strijd met de „verordening margarine, vetten en oliën 1942" pakjes margarine had verkocht. Zij werd door de economische politie rechter veroordeeld tot f. 25. boete. Van dit vonnis kwam zij in cassatie bij de Hoge Raad. Thans werd in deze zaak gepleit door mr. M. J. Broekhuijsen jr., die naging in hoeverre een vesti gingsregeling van een bedrijfschap, ge maakt op basis van het organisatiebe- sluit voedselvoorziening 1941, na in werkingtreding van de wet „organisatie bedrijven", alsnog bindend is. Pleiter kwam tot de conclusie dat een en ander thans niet verbindend meer is. De oude wetgeving, gezien als oorlogsmaatregel, is sinds 1951 vervallen, toen de wet op de bedrijfsorganisatie in werking trad. De maatregelen betreffende de verkoop van oliën, vetten en margarine, werden evenwel aangehouden. Pleiter zei verder, dat per 1 januari 1959 alle oude vesti- gingsregelen vervallen zullen zijn, vol gens het nieuwe artikel 147 van de wet op ae bedrijfsorganisatie (van 14 februari 1957). De Procureur-Generaal zal op 1 april a.s. concluderen. Een van de inzendingen van een grote kampeer- en sporttentoon- stelling in Be dijn was deze plastic motorboot, een luxueus uitgevoerd bootje, dat op vrijwel elke per sonenauto vervoerd kan worden. Het gewicht is gering, de motor vrijwel geluidloos, men zit er in als m een auto en de bediening is zeer eenvoudig. men waakzaam blijven en moet de en ting tegen polio met het Salk-vaccin als zeer belangrijk worden beschouwd. Het Salk-vaccin kan het aantal ver lammingen terugbrengen tot een vierde van het totaal, zodat 75daarvoor ge spaard blijft. Dr. In 't Veld wees er met nadruk op. dat het Salk-Vaccin totaal geen gevaar oplevert voor de jeugd, als het ermee wordt geënt en dat het vaccin in ons land nog eens extra onderzocht word t. Alles moet in het werk gesteld wor den om de vreselijke gevolgen van polio tegen te gaan. hetgeen mogelijk Is, door de gelegenheid tot enting. Doen de ou ders dit niet. dan blijven zij in verzuim tegenover hun kinderen. Thans is het de tijd. om de kinderen, die daarvoor in aanmerking komen, te laten inenten, wil men een eventuele epidemie deze zomer voorkomen. Wie verzuimde om met zijn kinderen naar de entingsgelegenheden te gaan. kan nog in april komen voor de eerste prik. Een na-inenting is ontworpen voor mei en juni as. voor de eerste en tweede injectie. 44 miljoen meer goud en deviezen De verkorte weekstaat van de Nederl. Bank van deze week wijst een deviezen daling aan van f. 9.1 miljoen n.l. van f. 1289.2 miljoen tot f. 1280.1 miljoen, terwijl de goudvoorraad steeg met f. 54 miljoen, zodat uiteindelijk de goud er. deviezenpositie is gestegen met ca. f. 44 miljoen van f. 4420.8 miljoen tot f. 4465.5 miljoen. Schuldenlast van meer dan vier ton (Speciale berichtgeving) De schuldenlast van de 29-jarige Zwjjndrechtse meubelgrossier blijkt nu de vier ton te hebben overschreden. Gis termiddag hebben zich bij de Zwfin- drechtse politie twee Amsterdammers gemeld, die elk f 20.000 aan de nog steeds spoorloze zakenman hebben ge leend. Later kwam nog een Dordtenaar met de mededeling, dat de man hem f 9.200 schuldig is. En dan nog zijn er. vooral in Dordt. talrijke crediteuren die kleine vorderingen hebben. Het totaal van de tot dusver bekende leningen, die de grossier onder allerlei valse voor wendsels heeft losgekregen, beloopt nu f411000 MARIANNE PHILIPS-PRIJS 1958 VOOR NICO ROST De Marianne Philips-prjjs 1958 is gis teren op de verjaardag van de overleden schrijfster uitgereikt aan Nico Rost. De jury prof. dr. N. A. Donkersloot. H. J. Smeding en Jeanne van Schaik—Willing heeft deze auteur die bekroning toe gekend op grond van met name drie van diens werken: „Goethe in Dachau", waaruit aldus de jury de triomf van de geest blijkt, „Nog draaft beyaard". een Ardennenboek en „De vrienden van mijn vader", gedenkteken voor de Groningse joden. MODERNE KAMGARENSPINNERIJ heeft positie beschikbaar voor een in voorbereiding en spinnerij. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bur. van dit blad onder nummer 3027. gevraagd voor onderhoud van 2 motorige kruiser, woon boot en 3 zeilboten in het zomerseizoen, te Warmond Eventuele werkgelegenheid voor de winter in Den Haag en omgeving. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 3024 GEVRAAGD: Ervaring in de omgang met vrouwelijk personeel wordt op prijs gesteld. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 3036. VAN KEMPEN v.h. FORTMANN porselein Breestraat 122 luxe artikelen Voor KAMPEERTENTEN en HUISJESTENTEN jachtzeilen en bootkleden FRITS DE GOEDE Janvossensteeg 37 - Tel. 20607 Bondszeilmaker A.N.W.B. TE KOOP. Ook voor permanente bewo ning, lang 7.50 m., br. 3.60 m., geheel dubbelwandig. Uitneem baar. 2 jaar oud. Prijs f 1850 met 4 afdelingen. Tevens 56 ton met laadruim en grote woonruimte en stuurhut. Prijs f3500. Te bevragen: GEBR. TIJSSEN, woonschip Zijlsingel t.o. 89, Leiden. Gevraagd een Loodgietersbedrij f FA. A. BERNARD, Garenmarkt 21. TE KOOP GEVRAAGD te Leiden of Oegstgeest, plm 6 kamers. Koopsom tot f 30.000. Brieven met omschr. adres en koopprijs onder no. 3025 aan hel bureau van dtt blad. NOORDWIJK 1958 in gebouw LIDO, Prins Bernhardstraat 54 te Noordwijk a. Zee, alwaar VRIJDAG 21 MAART 's namiddags 2.30 uur tegen contant geld bij opbod openbaar verkocht zullen worden: een grote partij Afkomstig van faillissement en wegens liqui datie. Hierbij zijn: originele Perzische tapijten en kleedjes, fraaie Smyrna tapijten, hall- en salonkleden, diverse huiskamerkarpetten en wat verder te zien zal zijn tijdens de kijkdagen donderdag 20 maart van 39 uur, vrijdag 21 maart 's morgens van 101 uur. PRIMA VERKOOPSTER MAGAZIJNBEDIENDE Zonder goede referenties onnodig te solliciteren, j Belt U even TEL. 26501 Albert H. Ineke, makelaar taxateur. A. van Vliet, Gerechtsdeurwaarder. MODERNE MONTUREN TROOST Haven 17 Tel. 21664 Board - Meubelplaat verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige lik- doornrlngen en gevaarlil ke scheermesjes. Een nieuw vloeibaar middel, NOXA CORN, neemt de pijn w< In 6ü seconden. Eeltplek ken en eksterogen ver schrompelen met wor'< en al. Bevat cezuiverd wonderolie, iodium en he pllnstlllende benzocalc F.en riesie NOXACORN Antiseptisch Likdoorn middel van f. 1.35 bespaar' U veel ellende.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 7