RECLAME BEZOEKT DE GROTE PAASVEETENTOONSTELLING TYPISTE HERENHUIS Dat was de proef op de som - de hele wereld om! LERAAR ELAM n.v. i.o. twee pakjes kippebouillonsoep voor 50 cent AIDE DE CUISINE KOKSLEERLING N INTELLIGENTE JONGEDAME Tijdelijk Kort Galgewater 14—16 - Leiden - telef. 0.1710—32811 Toekomstig adres: Haarlemmerweg 2-4 en betere waar en tien procent alleen KAPSTER Renault 4 .^.urle stad V.E.B.O. LEIDEN S CHR. TECHNISCHE SCHOOL te LEIDEN op VRIJDAG 21 MAART 1958 van 8.00—14.00 uur op de VEEMARKTTERREINEN te LEIDEN. Zeer grote aanvoer. Toegang f 1. Het Uitgeversbedrijf van N. SAMSOM N.V. te Alphen aan den Rijn zoekt voor de correspondentie-afdeling een VEREISTEN: schoolopleiding u.l.o.-niveau en in het bijzonder een grondige kennis van de Nederlandse taal. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de afd. Personeelszaken. KATWIJK. Gevraagd per 1 september a.s. schilderen, kleibewerken, tekenen (vermoedelijk 30 lestijden per week). Sollicitaties binnen 10 dagen aan: de directeur. Voorstraat 59- Katwijk aan Zee. Hotel NOORDZEE NOORDWIJK AAN ZEE vraagt voor het a.s. seizoen een en een Indiensttreding omstreeks 1 april. Sollicitaties by de directie. Amerikaanse fabriek van kosmetische artikelen vraagt voor de STATISTISCHE AFDELING een Vereisten: accuraat werken en goed kun nende typen. SHULTON N.V. LEIDEN, Oude, Singel 250a. O Heer, wedn. niet 2 dochters, 1422 Jaar, zoekt huishoud ster. N.h.. leeftijd 3540 jaar. Br. bur. v. d. blad no. 377 k. Meisje gevraagd, voor enkele ochtenden per week. Hooi gracht 66. Leiden. Net meisje gevr. voor d. en n. of voor de dag. Werkster aanwezig. Mevr. v. Haeften. PTlnses Marielaan 16 Wasse naar. Ongemeub. kamer met bed te huur gevr. en stook, en kookgelegenh.. In centrum of omg. Maredijk. Brieven met prfjeoipg. bur. van dit blad on der no. 427 k. Docent zoekt voor liem en zijn aanstaande vrouw woon ruimte. Goede ref. aanw. Brie ven bur. v. d. blad no. 397 k. Scholier. 17 Jaar. wenst zaterdagmiddag produktlef te maken. Brieven bur. van dit blad onder no. 400 k. Jongeman, 22 j.. b. b. h. li., zoekt per 1 april gepi- z't- slaapkamer met event, gebr. v. douche. In omgeving van Lei den of Oegstgeest. Brieven bur. van dit blad no. 3023 k. l it Ind. gcrep. gezin in. 2 k., zoekt gem. kamers met gebr. v. keuk.. arb.st. of omg. Lel den geen bezw. Brieven bur. van dit blad no. 406 k. Brommer vraagt te koop antieke meubelen, ronde ta fels, bronzen en koperen beel den. kristallen kronen, Sak sisch porselein, goud. zilver, dekenkisten, koperen voorwer pen. Perzen enz enz. Brom mer, Goegerritstceg 1. Tclef. 22791. lieer, b. b. li. h.. zoekt te Lelden, per half april, ongem. zit-slaapk.. zonder pension. Br. bur. v. d. blad no. 390 k Te koop gevraagd een ge hoorapparaat. Aanbieding prijs en merk. Brieven bur. van dit blad onder no. 418 k. In klein gezin Jong meisje gevraagd als hulp in de huls houding van 8.301.30 uur. Oppenhelmstraat 49 (bij Burg graven laan) Grote Instelling beeft gel den beschikbaar voor hypo theekleningen. Lage rente. Snelle afwikkeling. Brieven bur. van dit blad no. 2996 k. Ongemeub. woonruimte te huur gevr.. plm 3 kamers, (serre), keuken event, m. tuin en schuur. Brieven bur. van dit blad onder no. 240 k. Gevr. handige nette Jongen voor HJmwerk, leeft. 15—17 J. 1 Aanm. Elektr. Pitrlet Industrie Clarasteeg 18. tussen 912 en 26 uur. m Nette zelfst. hulp In de hulsh. hoog loon. Meerdere hulp aanw. Brieven bur. van dit blad onder no. 2981 k. Gevraagd een werkster. Aanmelden: Prin6 Bernhard- laan 25. Oegstgeest. Werkster gevr. I>U mevr. den Os. Nassaulaan 34, Oegstgeest Werkster voor halve dag per week .In 4-kam.flat. Modder- manstraat 60. Hulp In de bulshouding of werkster gevraagd voor enkele halve dagen per week. Aanmel den na 7 uur. A. Hoelen. Merelstraat 37. Jachtwerf vraagt nette Jon gen. 1618 Jaar. Zij die tim meren of schilderen kunnen genieten de voorkeur. Jachth. .Zijlzicht" t.o. Driegatenbrug, Leiderdorp. Te koop gevraagd aapje. Oude Singel 12. Tel. 30172. Gevraagd huishoudster bij man en zoon. Prettige werk kring. Brieven bur. van dit blad onder no. 3041 k. fl Te knop gevraagd een 1- pers. luchtbed. Brieven bur. van dit blad onder no. 3040 k. Ambtenaar, week-ends af wezig. zoekt per 1 april zit- en slaapkamer met pension. Brie ven van Marmeren, P. Donders- straat 33. Eindhoven. AANGEBODEN Verhuur zonder chauffeur V.W. 1958. All risk verzekerd. Sigarenmagazijn Roem. Bree- straat 75. Telef. 25225. Accu's voor alle doeleinden. Tevens reparatie en revisie van alle merken onder schrftelijke garantie. Ha..del en Industrie korting. Accu-service Groenen, Nieuwe Rijn 106, tel. 23140. Rooyaekers en naaimachines een begrip. Prima kwaliteit, voordelige vlotte serviceVraagt vrijblijvend bezoek aan huls en ook U zult overtuigd zijn. Naaimachinehandel RooiJackers Leemansstraat 31. Lelden. Tel. 31324. Locomotief rijwielen uit voorraad leverbaar Zie etalage van P. J. Nleuwenhulzen. He renstraat 10, Lelden. Te koop aangeb. een kin derwagen in goede staat laag model, beige kleur, tegen elk aannemelijk bod. Zuiderstraat 22, Sassenheim. ItijbewUs? Erkende Bondsr||- school. Gediplomeerd Instruc teur. Lessen onder volle ga rantie. theorielessen gratis. Lesmateriaal nieuwe Borgward. „Hendriks", Schelpenkade 3 a. Zeemanlaan 17. Horloges, 17 st. anker dames polshorloge. edeldoublé. 1 Jaar garantie, f 45. Het Rlngenhuis. Goud. zilver, horlogerie. Mors- straat 9. tel. 24920. Geversstr. 47. Oegstgeest. Tel. 26151. Horloges, ('broom herenpols- horloges stalen bodem, water dicht. antimagnetisch. 1 jaar garantie f 37.00. Het Rlngen huis. Morsstraat 9. Geversstr. 47. Oegstgeest. Tel. 26151. Aangeb. markies, 6.25 ni. Kan Ingekort worden. Tevens ronde elektr. klok. Heren gracht 134, 2 x bellen. Wasmachines, wringers, stof zuigers en radio's uit voorraad leverbaar. Zie etalage van P. J. Nieuwenhuizen. Herenstr. 19 Leiden. Stlpdonk autoverhuur. Het nieuwste materiaal met radio. •Ford Consul. Opel Rekord, Morris Minor. Billijk tarief. Hoogl. Kerkgracht 30. Telef. 31608. C.ll.l .-\ergaderlng met Jong en Jolig in de Stadsgehoorzaal op vrijdag 21 maart as. Kaar ten zijn nog verkrijgbaar èi f 0.60. Financiering van l'w auto, bromfiets, scooter en motorrij wiel. Alle verzekeringen. Ass.- kamtoor C. W. Betcke, Kanaal- weg 11, Leiden. Telef. 26785. „Roslne" geeft de hoogste prijs voor goud. zlliver en Ju welen. Grote keuze in verlo vingsringen. gouden, zilveren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat 16, te lefoon 26854. Te koop zwarte piano, 1. z. st. Mooi instrument, t. e. a. Brieven bur. van dit blad onder no. 2941 k. Gitaars, pracht volle klank vanaf f 25. banjo's f 15 en f 20, ukele f 12.50. Grammofoonpla- en. piok-ups enz gevraagd! W. Grönloh, Burgsteeg 9. Lel den. Meisje b. z. a. om overdag in de hulsh. te helpen. Liefst tot 4 uur. Brieven bur. van dit blad onder no. 364 k Accordeon, geluidsfilmapp.. bromfiets. Pracht accordeon. 120 bassen geluidsfilmprojec tor. Kaptein Mobylette f 125, gasfornuizen, brandend te zien kinderledikantjes, opklapbed- den. mahonie stoelen, antieke dekenkisten, bureaus enz. Nieuwe Rijn 60, bij de Hoolgr. Telef. 22150. Kooljackers en naaimachines een begrip. Wilt U verzekerd zijn van prima kwaliteit, erva ren vakmanschap en vlotte service? Dan Uw adres: Naaimachinehandel Rootjackers Leeman&straat 31. Leiden. Tel. 31324. DIVERSEN Huwelijk. Nette Jongeman, 29 z. k. m. jongedame, leef tijd 2530 j. Geen danstype. Brieven met foto. op erewoord retour bur. van dit blad on der no. 408 k. Soefibeweging. Avond voor belangstellenden op vrijdag a.s. 8 uur. Spreker de heer lr. H. van Lohuizen. Onderwerp: „De betekenis van het geloof in ons dagelijks leven". Gerecht 10. Wonlngrull. Vrije woning in centrum Lelden, beneden 2 kamers, keuken, gang en bin nenplaats, boven slaapkamer en zolder, voor 2- of 3-kamer woning. Brieven bur. van dit blad onder no. 374 k. Ruilen. Heel huls, 5 kamers, lavet, geiser en zonnige tuin. omgeving Lage Mors. tegen grotere woning. Brieven bur. van dit blad no. 380 k. Te ruil hen.huls met voor- en achtertuin, schuur, kamer en suite, 2 slaapk. gang, keu ken. omg. Mareslngel, voor heel huisje met zolder. Brieven bur. v. d. blad no. 399 k. He mens en zijn werk onder de automatisering. Spreker: lr. Ernst Hijmans. Zondag 23 maart 1958, halfelf, in Ons Centrum. Hooigracht 84, Lel den. Humanistisch Verbond. Vakantie-woningen In Hte Savoye. Fr. Jura, Vogezen. Tirol, Salzkammerg Salzburg, volledige lnl. en inti leurfoto's Vraagt prosp.: A. Eger en Zn.. P Vron. 6 Voorburg Telef. 01700 - 778290. Engels. Grondige evamenop- lelding handelscorrespondentie, spreekvaardigheid, Cambridge. Spoedopleldlng Emigranten Dagelijks inschrijving. Vertalin gen. W. Verboog. Leraar En gels, beëdigd Tolk/'Vertaler. Prof. Cert, Cambridge Unlver-^ sity, Steenschuur 18 Leiden. Telef. 25335. Wonlngrull. Aangeb. 3-ka- merflat. 3e etage. omg. 5 Mei- laan. Gevr. benedenwoning, 2 of 3 kamers. Brieven bur. van dit blad no. 464 k. Meisje, ca. 28 Jaar. zoekt VTlendln. In bezit van flets, om gezellig mee om te gaan. Br. bur. v. d. blad no. 459 k. Jongeman zoekt langs deze weg kennismaking met een meisje, leeftijd 21 tot 24 Jaar, die van natuur en fietsen houdt. Geen danstype. Brie ven bur. van dit blad onder no. 471 k. Openbaar Slachthuis. Don derdagmorgen 9.30 uur ver koop van een grote party ma ger rundvlees. Voorwaardelijk goedgekeurd. Lappen en ros bief. De verkoper J. v. Tonge ren. Blieven op advertenties welke naar onze mening niet bonafide op de Inhoud reage ren (o.a. drukwerken) wor den niet aan de stellers door gegeven. doch zonder meer remletigd Off. FORDDEALER voor LEIDEN en omstreken en de Bollenstreek. GEVRAAGD Jonge dame zoekt per 1 april gem. zit-slaapk. (ev. met keukentje), ln Lelden of Oegst geest. Brieven bur. v. d. blad onder no. 131 k. Mevrouw van Eek vraagt per 1 april a.s. net meisje voor halve dagen of werkster voor vier dagen in de week. Aanmel den 's avonds tussen 7 en 8 uur op Warmonderweg 8, Oegstgeest. Goed tehuis gevraagd voor lieve muisgrijze kater (gecas treerd). Ploenstraat 3 a. Gevr. nette jongen, plm. 14 16 Jaar, om in in het vak te worden opgeleid. Aanmelden 's avonds na 6 uur. T. J. Vahr- meyer. groente- en fruithan del. Cobetstraat 77. Werkster gotr. Dlnsd. en vrijd. 9—12. Franchimontlaan no. 27. Bij aankoop van (5.— De Gruyter - artikelen krijgt U het Snoepje van de Week voor slechts 10 cent en bovendien geldig tot en met 25 maart 1958 Kippebouillonsoep pak 48 ct Edelbouillonpoederzakje 22 ct Bouillonblokje pakje 1 0 stuks 30 ct Aroma(les 36 ct deGruyter Voor spoedige indiensttreding gevraagd een TWEEDE KAPSTER Salon ANT. TETTEROO Herenstraat 114 - Leiden Telefoon 23504 TE KOOP op prima stand te Leiden, spoedig leeg komend bevatt.: kelder, marm. vesti bule en gang, keuken, 6 ka mers, kabinet, inger. badk 2 w.c.'s, grote vliering, centr. verwarming en warmwater voorziening. Bevragen: onder no. 2945 aan het bureau van dit blad. Aangeboden Alvorens de nieuwe Amerikaanse Ford werd geïntroduceerd, hebben enkele wagens een reis om de wereld gemaakt en daarbij alle rij-condities onder alle omstandigheden glansrijk doorstaan. Tienduizenden kilometers lang, over berg- en modderwegen, door hitte, kou, sneeuw, regen, door stofwolken en wolkbreuken bewees de Amerikaanse Ford ten volle zijn zeldzame betrouwbaarheid en zijn ongeëvenaarde rij-capaciteiten. 1954. 55.000 km. gelopen, met A.N.W.B.-rapport. f 2200.-. 's Avonds na uur Apothekersdijk 9. Als een tweede huid Ja, zó kunt U onze kousen beschouwen. Ze zitten als gegoten en ze gaan, met hun versterkt weefsel en ladderstops in teen en boord, héél lang mee! Wij hebben voor U de béste fabrikaten gezocht uit de zéé van aanbiedingen. Reeds vanaf f. 2,95 een volmaakte kous! mim Brkstpaat DEM U hebt nog keuze De Official Ford Dealer kan U nog de wagen aanbieden, die U het best past, in uitvoering en in prijs. Want er zijn nog enkele wagens van de vorige serie, waar van de prijs uiteraard lager is. En geeft U de voorkeur aan een wagen uit de nieu we serie, ook dan beschikt de Ford Dealer over alle gegevens om U te tonen, dat Ford U voor elke gulden de volle (auto-) waarde geeft. Ook bij de Amerikaanse Ford geldt - méér auto voor Uw geld. '4* Voor Uw Ford uitsluitend Ford-accessoires en -onderdelen. Zijn goed - blijven goed - passen goed- Uw Ford Dealer weet er alles van! ford lyiEER AUTO VOOR UW GELD Dit is de Falrlane 500 Nieuw - gedurfd en modem. Nieuwe, krachtige motoren in 6- en 8-cilinder uitvoering. Keuze uit verschillende trans missie-systemen. Magic-Circle vederlichte besturing. Dubbe le veiligheid dank zij Ford's tweeling vóór- en achterlich ten. Extra-versterkingen be tekenen bovendien extra-vei ligheid.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 4