jaar geven u de VROOM DREESMANN EN ALS VOORPROEFJEHANDENVOL!! Deze maand bestaat Vroom en Dreesmann te Leiden 55 jaar. Van het begin af is er gestreefd naar de beste kwaliteit en de laagste prijzen. De tienduizenden in Leiden en in de Bollen- en Rijnstreek, die wij tot onze vaste cliënten mochten gaan rekenen, bewijzen dat dit streven met succes is bekroond. Daarom durven wij te zeggen vijf en vijftig jaar geven U de vijf Want in dat ,,de vijf geven'' ligt de sfeer van vertrouwen verankerd, die in de loop der jaren tussen U en ons is gegroeid -..i- Aan iedere vinger een „De vijf geven" betekent daarom ook: iedere dag 5 bijzondere koopjes naast de andere jubileumaanbiedingen. Let in de komende 2 weken op de dagelijkse advertenties en op de borden in onze zaak. Zij wijzen U de weg naar Uw voordeel 111 jongensoverhemden in klassieke ruitdessins. Italiaans model en alleraardigste kleuren Van 5 tot 15 iaar met kleine prijsstijging 5 jaar 15 'aar 6.75 Lange jongenspantalon van het sterke poolvaste Rib- f ix-corduroy Voor de leeftijd van 5 t/m 15 jaar, kleine prijsstijging per maat tot Met garantiebewijs I Voor 5 jaar 6.75 Leuke meisjes-dèux-pieces bestaande uit plooirokje en I vestje van „wafelstof". Keus uit drie frisse kleuren. Maten 55 t/m 100. (Kleine stijging per maat) Maat 55 13.75 „Flat" tafelservies van prachtig porcelein. Onder grond crème of wit en met charmant voorjaarsmótief. 22 delig: 6 diepe. 6 platte en 6 dessert-borden, aardappel en groenteschaal. sauskom en vleesschaal 39.75 „Handy boiler" de snelkoker onder de fluit ketels. Gepolijst aluminium. Met fluit en deksel en een flinke maat 2Vj ('ter inhoud I 1.95 6 mooie drinkglazen in zes verschiliende kleuren. Met glazendrager van wit/zwart plasticdraad. Een sieraad voor het interieur Geheel compleet 3.75 Effen plastic met duizenden mogelijkheden In geel, blauw, grijs, groen, wit, rood, zwart, glashelder en mat. Per meter (120 cm. breed) 0.85 Interieur matrassen „Royal" in een luxe uitvoering. Met zomer- en winterzijdel Bekleed met sterk en fraai damast. Gevuld met uitstekende Java- kapok en witte watten. Kleuren reseda en goud 1 pers 90 x 190 75.— 80 x 190 65.— 2 pers 130 x 190 115.— 120 s 190 97.50 Bijpassend kussen 7.50 Zeer élegante dames handschoenen „Nappa Peccary" in de voorjaarsmode-tinten o.a. beige, zwart en eierschaal. Ongevoerd dus speciaal voor de lente 1 6.90 Ruime modieuse damestas met overslag. Aantrekkelijk model Een grote sortering in de kleuren zwart, beige, zand, platina, berken, wit en Italiaans rood 9.75 Moderne Italiaanse pump een aanbieding, waarvan U zeker gebruik maakt. Iéder in de kleuren beige, greice en Milaan-rood. Bleu de Paris van fraaie suède 16.90 Heren-blazers geheel gevoerd en van een uitstekende pasvorm, 'n Ruime keus uit diverse mooie dessins, ellen of streepjes I 35.75 En dan combineren met een Terlenka Herenpantalon (55/45). Kreukvrij en kleur echt. Met anti-slip in de band Anthracietkleur 26.50 Damesvesten van zuiver wol. In twee zeer modieuze modellen Hoog en laag gesloten 13.90 U kent de voordelen van Gordijnvelours? Sluiten goed af. rijke plooival, fraaie kleuren, zon- en licht- echt, tochtwerend I Jubileumprijs p.m 7.50 Damespyama's in twee flatteuse modellen 11.90 Leuke „BabydoU"-pyama's. Bijzonder leuk model 9.90 Prachtige wandelnylons, 60 20, speciaal ingekocht voor ons jubileum Met elastische boord en anti-laddering" in teen en boord. Modieuze tin ten. Per paar 2.S0 Twee paar voor 4.50 Vast tapijt de hartewens van Iedere huis- vrouw Geen wrijven en boenen meer. De stofzuiger doet al het werk. En.... zeer sterk I Beleef pleziervan Bouclé-topijt Per meter (100 cm. breed) 9.50 Ophangbare toiletzak Zeer practische uitvoering en gemakkelijk te bevestigen. In de badkamer, op reis en in tent. altijd even gemakkelijk I (Ongevuld) 3.90 „Belle du jour" de grote verrassing van dit voorjaar. Prachtig RAFFIA, ef fen en bedrukt. Deze lentestof lacht U toe in de nieuwe modetinten I Deze prachtige lentestof. kost per meter 2.75 Prachtige stalen slaapkamer bestaande uit 2-persoonsledlkant.1 20 1 90 met staaldraadmatras, verder een nachtkastje tafel. 2 stoelen Fraaie uitvoeringen in parel grijs-bleu. parelgrijs-tomaat, goud-ivoor Compleet slechts 125.— Houten kleuterstep op drie metalen wielen met rubberbandjes, rubber voet plaat en richtingaanwijzer. Iets voor de lente als de kinderen naar buiten gaan yj jubileum Bonbons met een exclusieve dubbele vulling Iedere bonbon een dubbele tractatie 1 50 gram 0.68

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 14