Allison's vertrek leidt tot heftige Indonesische reacties Kattenkampioenen! Beschuldigingen van Kroesjtsjef Kerkelijk Leven aan de Westelijke mogendheden EEN KIES! Keurslager v. d. MEER presenteert: VALDAl winkeljuffrouw 538ste STAATSLOTERIJ ie nas ie iijst MAANDAG 27 JANUARI 1958 Het terugroepen van de Amerikaanse ambassadeur in Indonesië, John M. Allison, minder dan een jaar nadat hg zijn post in Djakarta op zich had geno men, heeft geleid tot een aantal ongewoon heftige aanvallen op het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken in de Indonesische pers. De gematigde pro-Westerse bladen zijn over het algemeen van oordeel dat Allison: 1. een gezond en positief voornemen heeft doen blijken om te helpen het conflict tussen Indonesië en Nederland over Nieuw-Guinea op te lossen; 2. het standpunt heeft gesteund, dat de V.S. aan het verzoek van Indonesië tot aankoop van wapens behoren te voldoen; 3. er bij zijn regering op heeft aange drongen rijst naar Indonesië te zenden; doch dat het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken niet bereid was zijn politiek van strikte neutraliteit in het Nederlands-Indonesische geschil te herzien. Kabinet besprak „open brief" Zaterdag is in Djakarta bekend ge maakt-, dat het Kabinet tijdens een de gehele nacht durende zitting de „open brief" van de gouverneur van de Bank Indonesië, Sjafrocddin aan president Soekarno heeft besproken. Sjafroeddin had daarin de vrees uitgedrukt, dat In. donesië een satelliet van Rusland zou kunnen worden. Deze week zal de brief, die in de hoofdstad grote opschudding heeft ver wekt, verder worden besproken. Zaterdag kwam de nationale veiligheidsraad in besloten zitting bijeen ter bespreking van de binnenlandse veiligheidstoestand. Deze vergadering, die onder leiding stond van premier Djoeanda, werd mede bijgewoond door het hoofd van de Staatspolitie Soekanto, die kort tevoren was teruggekeerd van een inspectiereis naar Midden-Sumatra. Naar vernomen werd. zal de regering binnenkort een verklaring afleggen over de tegenwoordige situatie in Su matra. Waarschijnlijk zal deze verklaring voor het Parlement worden afgelegd. Weer een nieuw denkbeeld Een Australische deskundige in zaken de Stille Zuidzee betreffende. J. R. Kerr, heeft in een vergadering te Canberra de suggestie opgeworpen van de stichting van een nieuw onderdeel van het Britse Gemenebest een Melanesische Fede ratie dat in de Stille Zuidzee tot stand zou kunnen komen. Dit onderdeel van het Britse Gemenebest zou kunnen omvatten Nederlands en Australisch Nieuw-Guinea en de Britse Solomon- eilanden. Het zou een logisch gevolg zijn van de nauwe banden op economisch, cultureel en defensiegebied tussen de Australische en Nederlandse gebiedsdelen. Een der gelijke samenwerking, aldus Kerr. zou de Indonesische eis inzake Ned. Nieuw- Guinea moeilijk houdbaar maken. Op het gehele eiland Nieuw Guinea zou het Engels de voertaal moeten worden, er zou eenzelfde wetgeving voor beide delen van het eiland moeten worden inge voerd, zij zouden wat de handel be treft tot Australië een gelijke positie moeten innemen en op het stuk van het onderwijs gelijke kansen moeten heb ben. Op dezelfde vergadering deed de Australische minister voor gebiedsdelen. Hasluck een aanval op „de domheid van de dwazen in de V.N. die het steeds hebben over streefdata voor de politieke ontwikkeling van Nieuw Guinea". De voornaamste taak voor dit gebied is, een hechte bestuursvoering t« organi seren. die na twee of drie jaren in staat zal zijn. het hoofd te bieden aan de zaken, die dan aan de orde zullen zijn, aldus Hasluck. Weer ondernemingen overgenomen Militaire autoriteiten hebben 11 Neder landse ondernemingen in het regent- sohap Bogor in West-Java overgenomen. Hiertoe behoren rubber- en thee onder nemingen en gemengde plantages van thee, rubber en kinine. Het Indonesische persbureau „An- tara" deelde mee, dat drie andere on dernemingen, waaronder Tsjisaroea-zuid niet waren overgenomen vanwege het buitenlandse kapitaal. De ondernemin gen waren eraan herinnerd, dat zij hun administratie met authentieke docu menten op 20 januari in orde moesten hebben. De drukkerij „Kebajoran" by Djakarta, waar de Indonesische bank biljetten worden gedrukt, is tot vitaal bedrijf verklaard. Geen postverbinding met Midden-Sumatra „Voor het ogenblik" zijn de postver bindingen met Midden-Sumatra verbro ken door de vermindering van het aan tal vluchten van de Garoeda, zo heeft het hoofdpostkantoor in Bandoeng be kendgemaakt. Geen Morse-uitzendingen meer voor persbureaus De correspondenten van buitenlandse persbureaus in Indonesië zullen met in gang van l februari geen gebruik meer kunnen maken van de Morse-zenders der Indonesische PTT voor het verzen den van hun nieuws. Deze maatregel is genomen „omdat de beschikbare zenders nodig zijn voor het toegenomen openbare en officiële ver keer". zo heet het in een officiële be kendmaking. Hierbij wordt gezegd, dat het niet de bedoeling van de autoriteiten is de vrije loop van het nieuws te belemmeren. Het internationale apparaat voor telever- bindingen staat de correspondenten ter beschikking en de autoriteiten zullen alles doen wat in hun vermogen ligt om de moeilijkheden die de corresponden ten door de nieuwe maatregelen onder vinden, tot een minimum te beperken. Wenens grootste actrice Hedwig Bleibtreu gestorven (Van onze Weense correspondent) In de nacht van vrijdag op zaterdag Is Oostenrijks grootste toneelspeelster Hedwig Bleibtreu op 90-jarige leeftijd gestorven. Zy werd in 1868 te Linz als dochter van een toneelspelersechtpaar geboren. Als kind van vier jaar stond zü reeds op de planken, op achttien jarige leeftijd sloot zü haar eerste jaar contract af met de Stadsschouwburg van Augsburg en in 1893 trad zy voor het eerst in het Weense Burgtheater op. Al dadelijk maakte zij diepe indruk zowel op het publiek als op de toneel critici en haar kunst ontwikkelde zich al spoedig tot zulk een hoogte, dat zy reeds in 1906 een levenslang contract met het Burgtheater kon afsluiten. Bui tengewoon gelukkig was de tyd van haar tweede huwelijk met de bekende toneel speler Max Paulsen, die in 1955 is over leden. Onvergetelijk is haar optreden Luchtmacht koopt vliegtuigen in V.S. De Indonesische luchtmacht heeft overeenstemming bereikt over de aan koop van vliegtuigen van de V.S., aldus Pia. Twee leden van een uit drie personen bestaande missie, die voor de aankoop van materiaal voor de Indonesische luchtmacht en vliegtuigen Amerika be zochten. zijn in Djakarta teruggekeerd. Overeenstemming was bereikt over de aankoop van 8 „Grumman Albatross vliegtuigen en een zeker aantal andere toestellen. Pia berichtte dat de moge lijkheid bestaat dat nog meer vliegtuigen zouden worden gekocht indien de be groting van de luchtmacht dit toelaat. Men hoopte voorts enige C-123 Fair- child-vliegtuigen voor het vervoer van militairen en lichte wapens te kopen. (Advertentie) De Angora katten van mevrouw Roerhorst te Ede (Gld.), kregen gisteren op de intern. Kattenten toonstelling te Amsterdam weer de hoogste bekroningen. Mevr. Roerhorst geeft haar katten van jongs af uitsluitend melk en Felix kattenbrood. Want zegt ze, dat ik zulke kerngezonde en prachtige dieren heb, dank ik aan Felix kattenbrood. Daar zit alles in wat ze nodig hebben. Katten streken de snorren op! Ruim 2.000 bezoekers hebben zich gis teren in de Korenbeurs te Amsterdam verdrongen rond 162 katten, die tot de besten van hun ras behoren. Katten uit Frankrijk. Duitsland, Zwe den, België en Nederland hadden de snorren extra opgestreken, toen de jury zich opmaakte om de beste exemplaren van deze door de Nederlandse vereniging van fokkers en liefhebbers van katten „Felikat" gehouden expositie uit te kie zen. De beste katten bleken te zijn: bij de langharigen „Bentveld Pagliaccio" van mej. Posthuma uit Aerdenhout, die de door H.M. de Koningin uitgeloofde medaille kreeg en by de kortharigen „Champion Ticko Av Amur", bezit van mej. Margit Lans uit Stockholm, die de medaille van Prins Bernhard ontving. Komt Engelse drieling bij Zeeuws echtpaar Een Zeeuws echtpaar wil zich ontfer men over een Engelse drieling van 18 maanden, die door de ouders verlaten is en waarvoor men tot nu toe geen pleegouders heeft kunnen vinden. Toen het Zeeuwse echtpaar, de heer en mevrouw Blom te 's-Gravenpolder, dezer dagen in de krant een verhaal over de drieling las, werden de echte lieden zeer getroffen door de tragische omstandigheden van de drie babys, die van elkaar gescheiden zouden moeten worden omdat niemand de zorg voor de drie kinderen samen op zich wil nemen. Oproepen hiervoor, die door de Londen- se gemeenteraad in de Engelse bladen waren geplaatst, waren zonder resultaat gebleven. Nadat de heer en mevrouw Blom met elkaar overlegd hadden, belden zU de redactie van hun krant om te weten te komen tot wie zij zich hiervoor in Enge land zouden moeten wenden. Via het A.N.P. en het Engelse persbureau Reuter kon een adres worden verstrekt. Naar de heer Blom meedeelde, zal hij zelf geen formeel verzoek indienen om pleegvader van de kinderen te mogen worden. Hij gelooft dat een en ander vlotter via zijn krant zal lukken. De heer en mevrouw Blom hebben drie grote kinderen. De twee dochters zyn verloofd en zullen over niet al te lange tyd gaan trouwen. „De leegte die dan zal ontstaan", zo zei de heer Blom, „zou opgevuld kunnen worden door de Engelse baby's". Afwijzend standpunt van Bonn en Amerika Afscheid Gerben de Jong „De vurige stomer Gerben de Jong gaat nu voor anker. De man aan wie de schippersstand van Nederland zoveel te danken heeft gaat, lang na velen dat in zgn plaats zouden hebben gedaan, rust nemen. Wy wenser hem toe dat hg nog zal beleven de doorvoering van de onverkorte leerplicht ook voor schip_ perskinderen". Dit zeide ds. J. Vink van de Generale Synode der Ned. Herv. Kerk tot de 73- jarige vechter voor de verheffing van de schippersstand, de heer Gerben de Jong, op de receptie ter gelegenheid van diens afscheid als directeur van het Onderwijsfonds voor Schipperskinderen vanwege de Ned. Herv. Kerk. Een af scheid, dat tevens het afbreken betekent van alle zakelijke contacten die deze Amsterdamse Fries uit de tijd van zyn directoraat van het Koninklijk Onder wijsfonds voor de Scheepvaart en al wat daarmee samenhangt heeft behouden. Uit al deze kringen, van onderwijs en scheepvaart uiteraard de meesten, wa ren enige honderden naar Krasnapolsky gekomen om in hun laatste handdruk de dank te leggen voor wat Gerben de Jong in hun aller belang heeft ge presteerd. Bij dezen hadden zich o.m. aangeslo ten oud-burgemeester mr. Arn. J. d'Ailly, de voorzitter van de hoofdstedelijke Kamer van Koophandel, mr. D. A. Del- prat. de havenmeesters van Amsterdam, Rotterdam. IJmuiden en ook de heer U. F. M. Dellaert van de wereldlucht haven Schiphol. Woningruil: 14 partijen en 15 huizen (Speciale berichtgeving) Woningruil is meestal een zeer inge wikkeld onderwerp. Hoe ingewikkeld blijkt wel uit een in de zo juist ver schenen statistische berichten van de gemeente Utrecht vermeld geval. Bij één ruil kwamen niet minder dan 14 partgen te pas en 15 huizen! Tevoren had men een „familie-vergadering' bijeengeroepen, waar alle betrokkene^ een contracht moesten tekenen voor deze monsterruil, om te voorkomen, dat men zich terug zou trekken en daarmede de ketting doorbreken. In de ketting zaten achtereenvolgens deze schakels: Eindhoven - Laren (N.-H.), Eindhoven - Apeldoorn - Naar- den - Amsterdam - Amstelveen - Dor drecht - Utrecht - daarna een rondje van drie verhuizingen in Eindhoven - Alkmaar - Hilversum. En dat allemaal op één dag! De 14 partijen kwamen toen naar wens onder dak, mede doordat, zoals de officiële om schrijving luidt, „als vyftiende nodige perceel een nieuwbouwhuis met opschui ving" werd ingeschakeld. De Sovjetrussische partijsecretaris Kroesjtsjef heeft het Westen ervan beschul digd, dat het een „ultimatum" stelt teneinde het bijeenkomen van een zeer noodzakelyke topconferentie te voorkomen. Hieraan voegde de partijsecretaris een nieuwe waarschuwing toe voor de macht van de Sovjet-Unie op het gebied van raketten. Kroesjtsjef deed dit woensdag op een landbouwcongres te Minsk. De tekst van zgn rede werd pas zaterdag bekend gemaakt. k a a n s e ministerie van Buitenlandse Zaken verklaarden, dat Kroesjtsjefs voorstel om intercontinentale raketten te verbieden, wanneer het Westen in stemt met een verbod van kernwapens, het beëindigen van de proefnemingen hiermede en het opheffen van de Ame rikaanse overzeese bases, totaal onaan vaardbaar is, daar Kroesjtsjef ook nu niets zegt over een verbod tot de aan maak van kernwapens dat volgens het Westen met het verbieden van deze wapens gepaard zou moeten gaan en eveneens zwijgt over het instellen van een afdoend systeem van toezicht, om tegen een verrassingsaanval te kunnen waken. Dezelfde functionarissen merken verder op dat, wat betreft het toezicht op wapens, waarbij van de oneindige ruimte gebruikt wordt gemaakt, de Sovjet-Unie ook hier de eis stelt dat de Verenigde Staten hun nationale verde diging zullen verzwakken, zonder daar afdoende waarborgen tegenover te stel len. geweest vooral in klassieke drama's. Voor het Oostenrijkse volk was zij kort weg „onze Bleibtreu", maar ook de officiële instanties wisten haar grote verdiensten te waarderen o.a. door het verlenen van de titel van „hoftoneel speelster" en van professor. Wat Sarah Bernhardt voor Frankrijk, Eleonore Duse voor Italië en Charlotte Kohier voor Nederland hebben betekend, dat is Hed wig Bleibtreu voor Oostenrijk geweest, namelijk de „moeder van het Burg theater", zoals de volksmond haar de laatste jaren noemde. Zy was het dan ook. die in 1955 de proloog uitsprak bij de plechtige heropening van het geres taureerde Burgtheater, ofschoon zij reeds gepensioneerd was; 65 jaar lang is zy lid van dit ensemble geweest. „Ultimatum" van het Westen Het „ultimatum" van het Westen be stond z.i. uit „onmogelijke voorwaar den". De heersende kringen in het Wes ten hadden laten weten, dat een top conferentie geen zin had als de door hen genoemde vraagstukken niet wer den opgelost. Voorts trachtten de „im perialisten" de Sovjet-Unie en haar buurlanden te intimideren door het plan om raketbases aan te leggen. In dit verband verklaarde Kroesjtsjef dat het Westen niet eens de raketten voor dergelijke bases bezit, maar dat Rus land over raketten beschikt, die naar elk deel van de aardbol kunnen worden afgeschoten om iedere aanvaller een „verpletterende slag" toe te brengen. De Sovjet-Unie heeft de V.S. op een aantal belangrijke gebieden overvleugeld en zij kan. dankzij de geweldige kracht van haar intercontinentale raket, „het gewicht van haar kunstmanen verdub belen en meer dan dat", aldus de partij secretaris. Een conferentie van regeringsleiders achtte hij „zeer dringend noodzakelijk". De volgende vraagstukken zijn volgens hem rijp voor bespreking: het verbieden van proeven met kernwapens, beëindi ging van de „koude oorlog" en de pro- pagandastrijd .vermindering van de buitenlandse strijdkrachten in Duits land en andere Europese landen, instel ling van een kernwapenvrije zone in Midden-Europa, de toestand in het Midden-Oosten en de internationale economische betrekkingen. De kwestie van Duitslands hereniging en de volksdemocratieën wil de Sovjet- Unie echter niet bespreken. Op deze punten is het Sovjetrussische standpunt duidelijk, zei Kroesjtsjef. Onaanvaardbaar, zegt Bonn In Westduitse politieke kringen verklaart men, dat Kroesjtsjef in zyn toespraak te Minsk de mogelijkheid van het houden van vrije verkiezingen in Duitsland, ter bepaling van de uiteinde lijke status van Oost- en West-Duits- land, heeft verworpen en dat hy vast houdt aan zyn denkbeeld om de beide Duitse staten in een statenbond te ver enigen. Dit nu wordt te Bonn onaan vaardbaar geacht. Men legt er in deze kringen voorts de nadruk op, dat Kroesjtsjef zich geen Europese veiligheid schynt te kunnen indenken zonder een gedemilitariseerd en geneutraliseerd Duitsland en dat hij blykbaar de Sovjetrussische belofte op de te Genève gehouden byeenkomst van leiders van Oost en West, om Duitsland door vrye verkiezingen te herenigen niet wenst na te komen. Functionarissen van het Ameri- Ook wordt opgemerkt dat Kroesjtsjefs toespraak voor de zoveelste maal een Russische poging is om oneinigheid te zaaien aan de vooravond van een bij eenkomst van niet-communistische sta ten, in dit geval van leden der Bag- dadse Verdragsorganisatie. NED. HERV. KERK Beroepen te Ouddorp (Z-H) G. M. van Dieren te Ede te Goënga (toez.) J. Schipper, kand. te Lisse. STILLE OMGANG Dit jaar worden 90.000 deelnemers verwacht aan de drie nachtelijke bede tochten, die het gezelschap van de Stille Omgang op 9, 16 en 23 maart in Am sterdam hóudt ter herdenking van het mirakelwonder uit 1345. De pelgrims zul len de drie nachten in 34 kerken de mis kunnen bijwonen. Het conflict met Indonesië KANSELBOODSCHAP HERVORMDE SYNODE. Vanwege de generale synode der Ned. Herv. Kerk is gisterochtend in de kerk diensten een kanselboodschap over de verhouding met Indonesië voorgelezen. In deze boodschap wordt o.m. het vol gende opgemerkt: „De jongste gebeur tenissen in Indonesië hebben leed ge bracht over vele Nederlanders en Indo nesiërs. Zij hebben niet alleen ons, maar ook vele Indonesiërs ontsteld. Zy hebben, vanwege de aanstasting van de internationale rechtsorde, die in menig opzicht plaats vond, onze ver ontwaardiging gewekt. Wij kunnen nog niet voorzien waartoe de huidige gang van zaken zal leiden. Duidelijk is slechts, dat deze gebeur tenissen, hoe wij ze overigens ook be oordelen. moeten worden gezien binnen het verband van het grote gebeuren, dat zich in geheel Azië voltrekt. In het conflict dat dientengevolge tus sen Indonesië en Nederland ontstaan is, zijn wg geroepen ons in onze houdingen, gedragingen en beslissingen naar Gods beloften en geboden te richten. Hy, die ons het Woord der verzoening toevertrouwd heeft (2 Cor. 19), vraagt onze bereidheid daartoe mede te wer ken. Wy weten, dat vele christenen in ons De hofauto AA-9 is zaterdag in~ gescheept in de Heliconvan de K.N.S.M. Prinses Beatrix zal van deze auto gebruik maken tijdens haar verblijf in de West. Bezuidenhoutseweg krijgt twee rijbanen (Van onze Haagse redactie) De Bezuidenhoutseweg in Den Haag, een belangrijke verkeersader, zal in zijn geheel worden gereconstrueerd. Aller eerst wordt overgegaan tot verbreding van het gedeelte tussen de Carel Rei- nierskade en de Zijdelaan. De bochten zullen daar zoveel mogelijk worden weg genomen, zodat het tracé een grondige wijziging zal ondergaan. Later zullen er ook twee rijbanen komen op het eerste gedeelte van de Bezuidenhoutseweg. waartoe gebruik zal worden gemaakt van daarvoor beschikbare stroken langs het Haagse Bos- Afbraak van huizen enz. zal niet nodig zijn. land en in Indonesië God dagelijks om deze verzoening smeken en in het bij zonder voor de overheden van Indone sië en Nederland bidden. Wy roepen ook U op tot voorbede voor de overheden, dat zy. gaande in de weg van Gods recht, die beslissing mogen nemen, welke kunnen strekken tot het waarachtig welzijn van Indonesië en Nederland en van de samenleving der volkeren. Bovenal vragen wy uw voorbede voor onze landgenoten die uit Indonesië wer den verdreven en doen wij een beroep op uw bereidheid hen daadwerkelyk te steunen. Weest blyde in de hoop. Ge duldig in de verdrukking. Volhardend in het gebed- Bijdragend in de nood dei- heiligen. Legt toe op de gastvrijheid. (Rom. 12 12—14)". Wordt uitlevering van Soemitro gevraagd De vroegere Indonesische minister van financiën, dr. Soemitro, één van de leiders van het nationaal front, die sinds kort uit Singapore vermist werd, vertoft thans in Bern, aldus U.P. Dr. Soemitro, die ongeveer drie maanden geleden met zgn vrouw en vier kinderen gevlucht is, heeft de Indonesische regering beschuldigd van „tirannie en misbruik van macht". Naar verluidt overwegen de Indone sische autoriteiten om Engeland te ver zoeken hem uit te leveren, daarbij ba serend op MacMillan's verklaring tot president Soekarno, dat Engeland vriendschappelijke betrekkingen wil on derhouden met Indonesië. De afgelopen week zijn verschillende opstandige officieren in het geheim langs Singapore gereisd, zoals luitenant- kolonel Soemoeal van Celebes en luite nant-kolonel Barlian van Sumatra, Zij kwamen van de geheime byeenkomst van het Nationale Front in Padang en hadden hun gewone Indonesische pas poorten. De autoriteiten in Singapore vernamen pas dat zy in de stad geweest waren, toen zy al weer op zee waren. Met betrekking tot een eventueel Indo nesisch verzoek tot uitlevering van dr. Soemitro verklaarde een woordvoerder namens de Commissaris Generaal van Singapore, dat zo'n verzoek onderzocht zou worden. Naar een nieuwe regering? Het Nationale Front heeft besloten, aldus U.P., zgn plannen tot vorming van een nieuwe regering op Sumatra nog voor de terugkeer van president Soekarno uit te voeren. De gouverneur van de Bank Indonesia vertoeft nog j l in Padang. laat U behandelen door de j tandartseen bed laat U j herstellen door een bedden maker, maar dan rechtstreeks 1 naar BRIEËR'S BEDDENMAKERIJ Hooigracht 4A - Tel. 31459 DIT IS UW WINST. VET ROOKSPEK, niet zout f 0.75 per 500 gram; 2V2 kg. f 3.50 HALSKARBONADE 1.70 RIBKARBONADE 1.85 LENDEKARBONADE 2.— SPEKLAPPEN 0.70 MAGER ROOKSPEK 1.30 ROLPENS KALFSLAPPEN 1.90 KALFSLAPPEN 2.10 KALFSFRICANDEAU 2.50 VERSE WORST 1.50 3 pakjes RUND VET 1 44 ct. per 100 gram. WOENSDAG 500 gram GEHAKT met zakje kruiden 1.68 250 gram ROOKWORST 0.75 WEEKRECLAME 100 gram PLOCKWORST Q. 100 gram ONTBIJTSPEK CT. KEURSLAGER v. d. MEER Korevoarstraat 4 VERKOUDEN VLUG... Tuin- en bloemzaden Soortecht en hoge kiem- kracht. By vroegtijdige bestel ling 20 korting. Vraagt onze prijscourant. SEGAAR - Diefsteeg 8 MATZE'S Levensmiddelenbedr ij f Morsstraat 50 - Tel. 22273 HOGE PRIJZEN 25.000 15363 5000 18661 2000 3582 1500 7000 18330 1000 2872 4620 6232 14742 14845 ƒ400 1974 1988 2482 4376 5802 6498 7915 14053 14656 14869 15002 15784 16917 17188 20739 200 1252 1271 1364 1731 1964 2019 2210 2457 2728 2766 3087 3841 3991 4510 4815 5216 5548 5757 5833 5857 6348 6937 7026 7257 7402 8479 8566 8891 9218 9363 9428 9580 9765 10122 10628 11421 11480 11686 12319 12505 12508 12719 12812 12870 12939 13544 13736 14156 14316 14352 14605 14931 15644 15752 15758 15846 16153 16420 16437 16692 16958 16964 17113 17197 17218 17458 17666 17789 18586 18726 19741 19786 20711 21244 21962 PRIJZEN VAN ƒ20.— 1029 035 066 071 104 1U8 140 158 183 194 261 279 300 305 308 334 369 416 431 460 467 469 490 495 500 538 614 618 639 661 685 689 707 736 738 755 799 803 804 S20 832 858 904 948 957 985 994 2008 040 042 092 094 103 117 128 230 259 269 297 346 436 493 513 523 562 565 616 621 643 685 690 698 702 710 737 745 784 845 894 899 903 924 3074 096 099 164 165 174 205 218 238 250 262 276 321 326 365 384 432 443 485 504 508 516 533 536 569 571 612 668 675 711 730 733 795 817 847 892 912 915 927 944 4013 033 037 067 068 073 079 087 104 109 146 151 154 160 234 243 247 290 333 340 460 472 503 507 536 547 573 591 609 616 649 659 674 677 678 685 689 750 801 842 854 885 889 901 947 968 984 998 5017 108 126 137 153 195 214 233 293 307 332 355 411 445 447 488 524 531 544 546 556 573 591 609 610 614 668 696 709 731 758 770 785 837 841 845 855 869 947 989 6025 035 037 054 057 058 069 074 112 118 126 163 165 200 204 205 218 220 332 360 364 434 459 522 526 573 579 595 637 644 671 712 716 722 806 832 837 S48 888 923 931 936 966 973 7016 028 034 »)87 135 155 177 181 184 192 227 252 264 2S2 318 326 360 393 418 422 465 506 515 520 644 672 673 688 698 704 746 779 791 808 830 853 881 932 937 969 8014 044 045 106 138 150 232 240 247 298 324 330 360 363 426 448 451 507 510 517 528 542 546 567 588 612 645 667 668 696 744 762 773 774 841 850 879 901 914 931 946 9007 030 070 082 106 140 144 151 169 170 172 ISO 194 224 261 270 277 293 297 303 329 353 374 377 385 404 429 437 456 460 466 468 490 495 498 617 621 624 673 696 748 799 829 837 841 849 851 870 886 891 929 952 956 974 993 10O33 039 053 091 107 160 205 209 222 244 249 256 293 302 309 320 333 335 345 456 498 193 512 520 637 645 705 731 756 811 823 846 936 948 957 11067 145 175 215 264 288 291 302 314 322 328 360 390 427 445 465 551 559 598 645 663 692 723 779 823 856 876 884 899 906 922 032 945 970 993 12036 041 042 058 065 076 132 186 195 227 254 262 270 272 276 290 295 318 337 373 412 438 447 474 478 490 524 567 570 575 577 590 593 594 619 632 666 751 787 800 858 864 881 934 937 947 981 9S2 13010 015 035 043 054 0S2 0S9 092 107 110 130 137 160 165 176 185 249 252 271 294 311 333 354 365 367 374 392 405 409 411 429 462 527 531 541 561 579 590 618 640 685 701 722 726 778 790 800 810 820 875 891 982 996 14080 108 110 141 192 199 204 207 252 253 258 261 262 334 335 390 434 460 498 506 516 534 564 653 657 673 675 689 730 739 746 807 857 865 872 889 950 956 966 15003 053 068 105 156 173 194 221 226 228 237 298 340 385 403 404 411 412 417 426 436 462 498 514 518 554 562 564 566 575 599 603 604 638 675 719 756 757 766 794 802 811 827 917 966 980 16000 16047 051 054 061 0S3 102 114 117 123 137 154 217 221 234 252 265 268 308 309 340 417 452 473 474 564 570 5S2 650 669 670 697 825 866 920 922 925 935 943 953 957 979 986 991 17009 034 083 093 099 128 141 156 219 267 280 296 309 331 341 364 386 391 395 402 424 439 442 544 575 5S8 591 673 699 710 744 819 841 910 923 928 954 964 977 992 18045 061 062 117 128 143 190 205 217 226 227 234 271 368 416 450 482 497 515 534 554 590 608 609 612 625 660 686 725 736 770 771 809 826 853 861 8S5 891 946 955 956 19013 026 027 050 075 078 099 100 197 229 230 237 241 255 266 269 289 390 412 423 426 432 441 461 520 527 530 531 538 550 568 569 575 587 611 629 654 65S 679 682 725 742 752 758 759 783 828 841 S72 887 918 921 940 941 965 983 20014 017 030 046 130 174 188 190 212 226 295 312 322 388 407 500 514 682 700 747 756 981 828 838 854 877 894 895 931 979 980 21015 057 098 100 110 121 163 16S 173 183 205 230 240 249 268 302 335 338 380 427 464 468 500 503 505 515 524 548 567 638 671 701 702 730 759 814 849 903 915 949

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 6