Kerkdiensten Leiden en omgeving ZATERDAG 7 DECEMBER 1957 Jupiter-raketten naar Engeland De Ver. Staten zullen vier squadrons geleideprojectielen voor middelverre af stand in Engeland vestigen, aldus werd gisteravond in Britse kringen in Washington medegedeeld. Drie ervan zullen aan de Britse strijdkrachten wor den toegewezen, een blijft onder be heer van de Amerikaanse luchtmacht, aldus deze kringen. Het zijn vermoede lijk Jupiter-raketten met een actie radius van 2.400 km. De Britten zullen de lanceerplaatsen bekostigen, die circa 285 miljoen gulden zullen kosten. RECHTZAKEN PUBLIKATIE LEIDDE TOT GERECHTELIJKE VERVOLGING De redhtbank te Utrecht heeft een 6-jarige 'directeur te Wassenaar over eenkomstig de vordering van de Offi cier van Justitie veroordeeld tot een geldboete van f. 100-of 20 dagen hechtenis. De directeur had zich schul dig gemaakt aan overtreding van arti kel 23 van het Wegenverkeersregle ment, nl. het links Wijven rijden op een weg inplaats van gelegenheid te geven tot passeren- Een vervolging was ingesteld nadat er over de wijze van rijden van de directeur een artikel was geschreven in een blad. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Oosterwolde (Geld.) G. H. van Kooten te Genemuiden door de Prov. Kerkvergadering Noord-Holland als predikant vpor buitengewone werkzaam heden A. A. Wildschut te Amsterdam-Slo ten. Bedankt voor Haaften (Geld.) toez. A. Vroegindewey te Veenendaal Beroe pen te Dussen (N.-Br.) H. van Amstel te Ter Aar. DOOPSGEZ. BROEDERSCHAP Beroepen te Zuid-Limburg J. Knot te Barsingerhorn. GEREF. GEMEENTEN Tweetal te Moerkapelle H. Rijksen te Vlaardlngen en G. A. Zijderveld te Pater- son (New Yersey, U.S.A.). Beroepen te Dordrecht H. van Gist te Dirksland. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Maassluis (vac. E. Venema) H .C .van der Ent te Werkendam en J. C. van RavenswaaiJ te 's-Gravenhage-Scheve- ningen. „Neen" tegen communisme De synode van het Verbond van Duits Evangelisohe Kerken, die in Oost-Ber- lijn vergadert, heeft alle leden van de bij het Verbond aangesloten kerkgenoot schappen meegedeeld, dat zij zich dui delijk van het Marxisme en Leninisme moeten distantiëren. Er werden op de vergadering twee resoluties aangenomen. In de eerste resolutie wordt gezegd, dat de christenen vóór alles Gods wil moeten doen. Het is onmogelijk voor een christen om zowel in God te geloven als in een conceptie van de wereld, waarin Gods bestaan ontkend wordt. In de tweede resolutie wordt de eis gesteld, dat de leden van de kerkgenoot schappen de vrijheid krijgen om de bijbel in alle sectoren van het particuliere en sociale leven in het openbaar te ver spreiden. GIA nam K.L.M. hotel in Djakarta over Roerende taf reien op vliegveld Djakarta Gistermiddag heeft de Indonesische Luchtvaartmaatschappij Garoeda Indo nesian Airways haar vlag gehesen op het KLM-hotel „Transaera" in Djakarta. De GIA heeft de leiding van dit hotel overgenomen, na besprekingen met de KLM. Gewapende leden van de eigen veiligheidstroepen van de GIA houden thans de wacht bjj het hotel. De K.L.M. had van de GIA een vlieg tuig gehuurd voor het veryoer van twee Constellation-motoren van de KLM naar Singapore. Voor dit vervoer werd echter geen vliegvergunning gegeven door de Indonesische luchtmacht, hoewel andere autoriteiten, met inbegrip van de douane, er hun goedkeuring aan hadden gehecht. Pogingen om de motoren per schip te vervoeren, strandden, daar de vergun ningen voor het KLM-personeel om het vliegveld te betreden, zijn ingetrokken. Als gevolg daarvan heeft het personeel van de KLM niet langer toegang tot de uitrusting van de KLM ter waarde van duizenden guldens, die in de eigen han gars van de KLM ligt opgeslagen. Het KLM-personeel zal, naar ver wacht wordt, volgende week vertrekken. Volgens ooggetuigen hebben zich gisteren op het vliegveld Kemajoran van Djakarta roerende taferelen voor- Ongeregeldheden in een Westpoolse stad Maandag zijn in de Westpoolse stad Gorzowwielkopolski talrijke arrestaties verricht na relletjes, waaraan 300 men sen deelnamen, meldt Radio-Warschau. De politie gebruikte traangas om de mensen uiteen te jagen. Onder de ge arresteerden bevond zich een aantal „be ruchte dronkaards en straatsschenders". De stad ligt in de provincie Poznan. Volgens het blad Trybuna Ludu be gonnen de relletjes toen een auto van de politie een vrouw op een fiets aan reed. De vrouw ontving dadelijk medi sche hulp en werd niet ernstig gewond. Over enkele dagen zal zij volgens het blad het ziekenhuis kunnen verlaten. Onmiddellijk na de aanrijding begon nen opgeschoten jongelui herrie te schoppen, aldus Trybuna Ludu. Zij ver spreidden het gerucht, dat de vrouw om het leven was gekomen. De jongelui, van wie er volgens de krant velen onder de invloed van sterke drank verkeerden, gooiden met stenen en flessen naar po litie en voorbijgangers. De gearresteer den zullen voor de rechter moeten ver schijnen. Beperking aantal partijen in Franse parlement De Franse Nationale Vergadering heeft gisteren met 354 tegen 149 stemmen een door een conservatieve afgevaardigde ingediend wetsontwerp aanvaard, waar in is bepaald dat, te beginnen vanaf het zittingsjaar 1958—1959, een parle mentaire fractie ten minste 28 leden moet tellen, wil zij als vertegenwoordig ster van een partij worden erkend. Tot nu toe konden veertien afgevaardigden reeds een partij vormen. Door deze nieuwe bepaling zullen on der meer de voormalige aanhangers van generaal De Gaulle, die nog niet in an dere partyen zyn opgegaan, de afge scheiden en rechtse radicalen, de radi caal gezinden en het Afrikaanse demo cratische blok worden getroffen. Enkele dezer partyen overwegen reeds samen smeltingsplannen. Het huidige Franse parlement kent twintig verschillende partijgroeperingen. gedaan. Mannen en vrouwen, van wie vele Nederlanders, vormden rijen om een plaats te krijgen in de volledig bezette internationale vliegtuigen, die uit Djakarta vertrokken. Op de kantoren van de luchtvaart maatschappijen verzochten tallozen dringend om passage. Sommigen ver lieten het vliegveld kwaad, teleurge steld en bijna huilend, aldus een oog getuige. De Australische luchtvaartmaatschappij Quantas en de Britse BOAC hebben medegedeeld, dat zy trachten toestem ming te verkrygen om extra vluchten in te lassen van Djakarta naar Singapore. Dinsdag a.s. zal hiermede volgens deze plannen worden begonnen. Duizenden Nederlanders maken zich gereed om het land op korte termyn te verlaten. Dit jaar 2500 miljoen eieren gecontroleerd Gistermiddag omstreeks 5 uur is het twee en een half miljardste ei de con trole van het Nederlandse Eiercontrole Bureau gepasseerd, tydens een controle by de firma J. Bruins en Zoon te Har- denberg. De heer Konings sprak als hoofd van dienst namens het Eiercon trole Bureau een der firmanten toe. Hij zeide o.m., dat de produktie per kip in 1957 de 200 eieren reeds is gepasseerd, een produktieverhoging, die mogelijk is geworden door selectie en teeltregeling. De export van eieren gaat voor ongeveer 80 procent naar Duitsland. Hij gaf tenslotte als zijn mening te kennen dat, wanneer de kwaliteit van het ei wordt gehandhaafd op het peil waarop het tegenwoordig staat, voor de gevolgen van de Euromarkt niet be hoeft te worden gevreesd. In 1955 noteerde men op 6 december het tweemiljardste ei. Reeds in 1953, besloot de heer Ko nings, is Nederland het grootste eierex- porterende land van de wereld geworden en het is dit sindsdien gebleven. Hongaarse geloofsbrieven naar V.N. niet aanvaard De commissie van de VN. voor de ge loofsbrieven heeft vrijdag opnieuw ge weigerd, de geloofsbrieven van de Hon gaarse delegatie goed te keuren. Een voorstel om over de kwestie „geen be slissing te nemen", werd met zes stem men tegen één (de Rus Sobolef), bij twee onthoudingen (Birma en Liberia) aanvaard. De Amerikaan Wadsworth verklaarde, dat de Algemene Vergadering in sep tember j.l. had geconstateerd, dat het huidige regime door Russische militaire interventie in Hongarye aan de macht is gekomen. Intussen was er niets ge beurd, waardoor dit oordeel kon worden veranderd. Daarop stelde Sobolef de kwestie van de geloofsbrieven van de afvaardiging van Nationalistisch-China aan de orde, doch de commissie sprak zich met zes te gen twee stemmen (Rusland en Birma), by één onthouding (IJsland) uit tegen iedere actie om de nationalistische af vaardiging door communistische te ver vangen. uur ds. R. H. Bremmer van Zwolle; Ger. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst. Luth. Gem.: 10 uur kol .ds. A. T. W. de Kluis, Hfd. Le- gerpredlkant te Den Haag; Evang. Kring: 10 uur Ere-dlenst, 7 uur dhr D. Lugthart van Ede. Boskoop Herv. Gem.: 9 en 10.30 uur ds. A. de Leeuw. 6.30 uur ds. J. Pronk, Ger. Kerk: 9.30 en 5 uur ds. Gijsb. Leene, Chr. Geref. Kerk: 9.30 en 4 uur ds. P. J. de Bruin, Rem. Geref. Gem.; 10 uur ds. G. C. Duinker; Geref. Gem.: 9.30 en 6 uur lees dienst. Hazerswoude Herv. Gem.: 9 30 uur ds. Chr .van der Leeden, 6.30 uur ds. H. O. Abma v. Monster; Ger. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. N. W. v. d. Hout. Hillegom Herv. Gem.; 10 uur ds. J. Veenendaal, 5 uur ds. E. M. Kalkman van Voorhout; Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. A. K. Krabbe; Chr. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. A. H. Schippers. Hoogmade Herv. Gem.: 10 uur ds. J. Roth. Kaag Herv. Gem.: 10 uur ds. A. van Leeuwen. Katw(jk aan den Rijn Herv. Gem.: 10 en 6 uur ds. A. Makkenze, 10.30 uur (gymnastieklokaal Molenblok): dhr J. Vink te Katwijk aan Zee; Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. H. de Valk (H.A.). Katwijk aan Zee Herv. Gem. Nieuwe Kerk: 10 uur ds. P. Moerenhout; 6 uur ds. Jac. de Vos; Oude Kerk: 10 uur ds. D. Bouman, 6 uur ds F. Offeringa; Kapel: 10 uur ds. W. A. B. Hagen, 5 uur ds. P. Moe renhout; Geref. Kerk: 9 en 10.30 uur ds. Nawijn, 5 uur ds. Pylman; Zeehospitium: 6.45 uur ds. Nawijn. Chr. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. N. dè Jong; Geref. Gem. Re misestraat: 10 en 5 uur leesdienst; Geref. Gem. in Ned. Casa Cara: 10 en 5 uur leesdienst; Geref. Kerk (art. 31): 9.30 en 5 uur ds. J. C. Breen. Koudekerk Herv. Gem 10 en 7 uur ds. E ,G .Koerselman; Geref. Kerk: 10 en 7 uur ds. Zijlstra. Leiderdorp Herv. Gem. 10 uur ds. J. P. Honnef. 6.30 uur vicaris K. van Otteren te Den Helder; Kerkzaal: 6.30 uur ds. J. P. Honnef; Geref. Kerk: 10 uur ds. Banga, 6.30 uur ds. Dijk; Kerkzaal: 9 uur ds. D0k, 5 uur ds. Banga. Leimulden Herv. Gem.: 9.30 uur ds. E. G. Boesenkool te Aarlanderveen; Geref. Kerk: 9.30 en 2,30 uur ds. H. J. Koffrie. Lisse Herv. Gem.: 9 en 10.30 uur ds. G Pettinga, 5 uur vicaris J Schipper; Ger. Kerk: 10 en 5 uur ds. K. Schouten; Chr. Geref. Kerk: 10 en 4 uur ds. H. W. Eerland Geref. Gem.: 10 en 4 uur ds. L. Kleboom, Geref. Kerk (art. 31): 10 en 4.30 uur ds. J. J. Verleur; Oud Geref Gem.: 9.30 en 3 uur leesdiensten; Ned. Prot. Bond: 10 uur ds. H. J. Haan van Leiden. Nieuwkoop Herv. Gem.: 10 uur ds. J. Stehouwer, 6.30 uur ds. H. Verweij; Rem. Kerk: 10 uur ds. P. H. van Lent; Geref. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. J. Zijlstra van Aerdenhout; Chr. Geref. Kerk: 9 30 en 6.30 uur leesdiensten. Nieuwveen Herv. Gem.: 9.30 uur dhr J v. d. Hoek; 11.15 uur ds. Cannegieter, van Driebergen, 6.30 uur dhr J. v. d. Hoek; Geref. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. Snel. Nieuw-Vennep Herv. Gem.: 9.30 uur kand. C. P. Bot van Oegstgeest; 3 uur ds. H. Brons (Intrede); Bethelkapel: 10 uur ds. J. J. H. v. d. Ree van Amsterdam, 7 u. ds. G. A. Alma van Amsterdam; Geref. Kerk: 9.30 en 3 uur ds. IJ. van der Zee; Chr. Geref. Kerk: 9.30 en 3 uur ds. L. Floor. Noordwifk-Binnen Herv. Gem.: 10 en 7 uur ds. van Dok; Geref. Kerk: 9.30 uur ds. Wielenga van Wassenaar en 5 uur ds. Breederveld van Helmond; V. d. Bergh- stichting: 11 uur ds. Wielenga van Wasse naar; Ned. Prot. Bond (lokaal aan het Llndenplein)10.30 uur geen dienst; Kin- derkerk (68 Jaar) 11.45 uur ten huize van Nieuwe Zeeweg 69. Noordwljk aan Zee Herv. Gem. 10 en 5 uur ds. Cupédo; Jeugdkerk: 10 uur in de De Visserschool, Huis ter Duinstraat; Ger. Kerk: 10 uur ds. Pijlman van Katwijk en 5 uur ds. Bouma; Sole Mio: 10 uur ds. Bouma. Noordwykerhout Herv. Gem.: 10 uur ds. Smits, 5 uur <de Zilk) ds. Smits. Oude Wetering Herv Gem.: 10 uur ds. Knottnerus; Geref. Kerk: 9.30 en 3 uur ds. Kornet; Rem. Gem.: 10.15 uur ds. J. van Goudoever. Oegstgeest Herv. Gem. Groene Kerk: 1030 uur ds. B. C. Visser; Pauluskerk: 10.30 uur ds. J. H. Mulder, van Rotterdam (Jeugddienst), 7 uur ds. D. Lekkerkerker Het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente te Lisse is in 1936 gebouwden kostte toen niet zo veel als de na de oorlog gebouwde pastorie. (Foto L.D./Van Vliet) van Valkenburg; Hoge Mors: 9 uur ds. <3. F Callenbach; Kerkzaal Endegeest: 8.30 uur ds. J. de Wit: Ver. v. Vryz. Herv. W. de Zw. Kerk: 10.30 u. dr. A. van Biemen van Bentveld; Geref. Kerk Maurltslaan: 10 en 5 uur ds. W. Baas van Amsterdam; Geref. Kerk (art. 31): W. de Zw. Kerk: 8.30 en 3 uur ds. R. Brands. RUnsaterwoude Herv. Gem. 10.30 en 7 uur ds. T. D. van Soest. In morgendienst H.D.; Chr. Geref. Kerk: 8.30 en 5 uur lees dienst. Rynsburg Herv. Gem. Grote Kerk: 10 uur ds. C. M. Groenewoud, 5 uur ds. H. van Gosllga; Kleine Kerk: 10 uur ds. H. van Gosliga, 5 uur ds. M. C. Groenewoud; Geref. Kerk Rapenburg: 9.30 en 5 uur ds. J. Bijleveld Voorhouterweg: 9.30 en 5 uur ds. H. Post; Maranathakerk: 9.30 en 5 uur ds. L. van der Linden. (In alle diensten H.A. en Dankzegging); Geref. Kerk (art. 31) Kerkgebouw Langevaart: 10 en 5 uur ds. K. Bruning; Chr. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. J. Kampman. Sassenhelm Herv. Gem.: 9 en 10.30 u. ds Walvaart, 5 uur ds. Ter Steeft van Santpoort (Jeugddienst); Ger. Kerk: 10 uur ds. van den Berg, 6 uur ds. Kuiper; Chr. Geref. Kerk: 10 uur leesdienst, 6 uur ds. Eerland van Lisse, Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. Bakker van Den Haag. Ter Aar Herv. Gem.: 9.30 uur dhr Blljleven van Utrecht, 6.30 uur ds. Ste houwer van Alphen aan den Ryn; Geref. Kerk; 10 en 6.30 uur ds. Heyner. Valkenburg Herv. Gem.: 10 uur ds. D. Lekkerkerker, 6.30 uur ds. J. van der Wiel van Leiden; Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. Langeler; Geref. Kerk (art. 31): 10.15 uur ds. R .Brands en 3 uur ds. C. J. Breen. Voorhout Herv. Gem.: 10 uur ds. Kalkman. Waddlnxveen Herv. Gem.: 9.30 uur ds. J. R. Cuperus, 6.30 uur ds. J. van der Haar; Wykgebouw: 9.30 uur kand. C. Baas van Gouda, 6.30 uur ds. J. R. Cuperus; Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. J. SnoeiJ; Rem. Gem.: 10 uur ds. J .G. van Iterson, van Vlaradingen; Chr. Afgesch. Gem.: 9 30 eri 5 uur leesdienst; Ver. Wet en Evan gelie: 9.30 uur ds. M. C. Koole, van Den Haag. Warmond Herv. Gem.: 10 uur dr. J. Schoneveld van Den Haag, 7 uur ds. van Leeuwen van Kaag; Trefpunt: 10 uur jeugdkerk: voorganger F. Sachs van Lel den. Wassenaar Herv. Gem. Dorpskerk: 10 uur ds. A. K. Straatsma van Den Haag, 7 uur dr. H. J. Honders; Kievietkerk: 10 u. ds. J. T. Wlersma; Zuiderhout: 7 uur Jeugddienst, ds. P. Swagerman, van Breda; Deylerhuis: 10.15 uur ds. H. Beker, 6 uur Jeugdkerk K. B. du Pon, van Voor burg; Geref., Kerk Zijllaan: 10 en 5 uur ds. M. P. Feringa; Bloemcamplaan: 10 en 5 uur ds. G .van Duinen; Ned. Prot. Bond: 10.35 uur dr. H. Faber; Johannahuls: 10.35 uur ds. O. T. Hylkema, van Den Haag. Woubrugge Herv. Gem.: 9.30 uur ds. J. Pronk van Boskoop, 6.30 uur ds. Chr. van der Leeden van Hazerswoude; Geref. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. G. Hengeveld. Zevenhoven Herv. Gem.: 9.30 uur ds. W. Verweij; Geref. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. C. van Reenen te Hilversum. Zoeterwoude Herv. Gem.: 10 uur ds. G. J. van Embden. Zwammerdam Herv. Gem.: 10 en 6.30 uur ds. C. L. v. d. Broeck; Ger. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. J. Wagenaar; Rem. Ger. Gem.: 10 uur ds. A. W. Cramer van Som- melsdyk. LEIDERDORP Medische dienst De medische dienst wordt zondag waargenomen door dokter E. J. Hoefman, Hoofdstraat 40, tel. 30070. WASSENAAR Medisohe dienst De medische dienst wordt zondag waargenomen door de artsen Janse en De Wit. Aarlanderveen Herv. Gem.: 10 uur ds. D. H, Gysbers van Leimuiden, 7 uur ds. E. G. Boesenkool; Geref. Kerk: 10 uur leesdienst, 6,30 uur ds. W. J. van Hoek. Chr. Geref. Kerk: 9.30 uur leesdienst, 2,30 uur ds. G. W. Alberts, em. pred. te Vlaar dlngen. Abbenes Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. A. van Boven (bevestiging ds. H. Brons). Alphen aan den Rijn Herv. Gem. Jullanastraat: 10 uur ds. J. H. Bogers, 6,30 uur ds. P. A. Lefeber, Gebouw Jona than: 10 uur Eerw. heer J. Schoneveld; Kapel Gouwsluis: 6.30 uur vicaris J. Za- gema; Kapel Hooftstraat: 9.30 uur ds. A. J. Jorissen; Oud6hoornseweg: 10 uur ds. G. Cadée, 6.30 uur ds. A. J. Jorissen; Martha- Stlchting: 10.30 uur ds. W. H. Kelder te Utrecht; Geref. Kerk Zuiderkerk: 10 uur ds. G. Mulder, 6.30 uur ds. W. Wijma; Noorderkerk: 10 uur ds. J. H. Zelle van Leeuwarden, 6.30 uur ds. G. Mulder; Aula Chr. Lyceum: 10 uur ds. W. Wijma, 6.30 uur ds. J. H. Zelle; Hooftstraat: 10 en 6.30 uur ds. W. Tom; Geref. Kerk (art. 31) Ho tel Centraal: onbekend; Chr .Geref. Kerk: van Reedestraat: 10 en 6 uur ds. M. S. Roos; Oud Geref. Gem. van Mandersloo- straat 9.30 en 4 uur de heer Verlinden van Krimpen aan de Lek; Rem. Geref. Gem., van Mandersloostraat: 7 uur ds. A. W. Cra mer van Sommelsdyk; Evangelisatie IJs- baangebouw: 10 uur H.A., 6.30 uur de heer F. Niemeijer. Benthuizen Herv. Gem. 9.30 uur dhr Stolk, 6 uur kand. C. Baas, Geref. Gem.: 9.30 en 6 uur leesdienst. Bodegraven Herv. Gem.: 10 uur ds. van der Linden van Den Haag, 6.30 uur ds. C. v. d. Bosch; Nleuwerbrug: 6.30 uur ds. v. d. Linden van Den Haag, Herv. Evang. 4 30 en 7 uur ds. J. H. Mulder van Rotter dam, Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur drs. P. de Bruijn van Woerden; Nleuwerbrug: 9.30 en 6.30 uur ds. van Krimpen van Rotter dam; Geref. Kerk (art. 81) s 10.45 en 4.S0 Zondag 8 december Leiden Pieterskerk: 10 uur ds. J. de Wit (H.A.). Hooglandse Kerk: 10.30 uur ds. J. van der Wiel. Oosterkerk: 10 uur ds. J. N. de Ruiter. Marekerk: 10.30 uur dr. P. L. Schoon- heim, 5 uur ds. M. Ottevanger, 7 uur ds. J J. W. A. Wijchers te 's-Gravenhage. (Jeugddienst) Kooikapel: 10 uur ds. J. Groot. Maranathakerk: 11 uur ds. H. J. van Achterberg. (H.A.). Herv. School Boshuizerkade9.30 uur dhr F. H. Pannekoek. Herv. Muloschool Asserstraat: 10 uur ds. P. Kloek. Ver. v. Vryz. Herv. (Leidse Volkshuis) 10.30 uur ds. H. de Nie te Amsterdam. Eglise Wallonne: 10.30 uur Pr. G. Roth d'Amsterdam. Academisch Ziekenhuis: 10 uur dhr J. Kooy. Diaconessenhuls: 10.30 uur ds. M. Otte vanger. Jeugdkerk (Aula Gymnasium): 10 uur mei. P. van Dalfsen Geref. Kerk Zuiderkerk: 10 en 5 uur dr. von Meyenfeldt. Herengracht: 10 uur d6. J. E. Brederveld, van Helmond, 7 uur dr. Westerink. Oude Vest: 10 en 5 uur dr. Dronkert. Maranathakerk: 9.30 en 5 uur ds. Rot huizen. School Telderskade: 10 en 6 uur ds. Heuie. (H.A. en Dankzegging). Chr. Geref. Kerk: 10 uur (Onderwerp Genezing onder zyn Vleugelen) en 5 uur (onderw. Rondom de internationale wor steling) ds. C. v. d. Weele. Geref. Kerk (art. 31): 8.30 en 5 uur (Luth. Kerk): ds. W. G. de Vries (H.A.). Geref. Gemeente: 10 en 5 uur ds. Moo- lenaar. Rem. Gemeente: 10.30 en 5 uur ds. J. Th. Mackenzie. Doopsgez. Gemeente: 10.30 uur ds. H. J. Wltteveen van Loppersum. Evang. Luth. Gemeente: 10.30 uur dr. H. J. Jaanus van Rotterdam. Oud-Kath. Kerk (Zw. Singel 50): 9.45 uur Hoogmis (woensdag 9 uur H. Mis). i. i /Va t (herdenking intercommunie Ou d»s«»thol leken en Anglicanen. Vrije K^th. Kerk (Vreewykstraat 19): 10.30 uur srssongen H. Mis. Evang. Chr gemeenschap (Middelste gracht 3): 10 én 5 uur dhr Th. Dikkes (mm.v. bariton Wim de Moor). Baptistengemeente: 10 en 5.30 uur dhr H. Schouten Jr. Christian Science (Steenschuur 4)10.30 uur dienst. Leger des Heils: 10 uur helligingsdienst, 6.45 uur openluchtsamenkomst Gangetje, 7.30 uur opwekingssamenkomst o.l.v. kapt. A. de Graaf. AcvUCj-l/"So&p 1 'tHACj ÉLLm. Als u de onderste helft van deze advertentie langs de 3 dikke stippellijnen los knipt en haar dan op de dubbele lijn naar boven omvouwt, dan ziet u hoe snel het gezicht van deze dame „opklaart"

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 7