Huiduitslag cfltP Albert Heijn Kapucijners 500 gr. van 39 voor 35 Vet spek gerookt 500 gr. van 99 voor 89 Zuurkoolspek 250gr. van 72 voor 67 Hazelnootblok per stuk van 50 voor 45 Kokosbanket 250 gr. van 65 voor 59 Palmoliezeep doos4stuksvan 65 voor 59 Rookworst Edammer jonge 1/4 kaas van 109 voor 99 KruidedammerIoogr ..„28voo, 26 Leidse 20+ 100 gr. van 25 voor 22 Leidse volvet, jong 100 gr. van 32 voor 29 99 I maakt u het leven goedkoper Rookworst? Graag - maar dan van STEGEMAN ECHTE GELDERSE OUDERS Door de gunstige reactie van de huisvrouwen en de medewerking van handel en industrie voelen wij ons gesterkt in ons vertrouwen in 1 daling van de wereldmarktprijzen 2 stabilisatie van het kostenpeil 3 verdere stijging van onze omzet. Daarom komen wij met nog een grote Gemengde toffees ,q Spliterwten 500 31 Gelderse ham £°m39 Spinazie literblik 59 Leverpastei per blik 37 Boterhamkorrel, iZ 39 Pepermuntb.M.n ill 39 Slaolie grote fles 119 Hawaiian ananas RQ Vermicelli grof gram 19 Koffie gram 89 Lucifers 2 pakken 39 Calif, pruimen g^35 Zware dweilen s? 59 Sinaasappelsap Rq Haring in tomatensaus 3 blik 100 Citroensap b.ik 39 Biscuit 35 U echte Gelderse rookworst wilt kopen, zegt U er natuurlijk bij: van STEGEMAN! Want dat is echte Gelderse 1 STEGEMAN maakt zijn héérlijke rookworst naar een eeuwen-oud Gelders recept. Daarom zijn de milde kruidigheid en de fijne, zachte rooksmaak onovertroffen. Als de naam STEGEMAN maar op het loodje staat, weet U zeker, dat Uw stamppot een waar koningsmaal zal zijn! LEIDEN BREESTR. 35 t.o. Postkantoor Moet Uw kind in de toekomst naar de Ambachtsschool? Bezoekt dan de LEZING van de heer MABESOONE over het „Nijverheidsonderwijs voor jongens in nieuwe banen." Deze lezing geeft Volksonderwijs DONDERDAG 7 NOVEMBER in het Gulden Vlies. Aanv. 8.30 u. Nieuwe Zwitserse ontdekking tegen J^uim 20 jaar geleden ontdekte men, dat Vitamine F een be langrijke factor kan zijn bij het bestrijden van velerlei huidaandoe ningen ZOals huiduitslag, puistjes, pukkels, schilfers en slechthelende wondjes. Met deze ontdekking was tevens de mogelijkheid geschapen huidaan doeningen met succes te bestrijden. Er was destijds helaas nog geen vi tamine F van voldoende concentratie en zuiverheid beschikbaar, dat door het lichaam gemakkelijk kon worden opgenomen en de gewenste genezing bewerkstelligen kon. Na jarenlange onderzoekingen is het uiteindelijk gelukt een aan alle eisen beantwoor dend product samen te stellen, n.l. Vitamine "F 99", dat een optimale biologische werkzaamheid met een uitstekende tolerantie verenigt. De met Vitamine "F 99" opgedane ervaringen hebben bewezen, dat deze op basis van vitamine F bereide preparaten een doeltreffende behan deling van velerlei huidaandoenin- gen mogelijk maken. Dit Zwitserse preparaat is thans over de gehele wereld bekend. Vitamine "F 99" stelt ontelbare mensen in de gelegenheid velerlei huidaandoeningen te bestrijden. Al leen reeds in 1955 werden b.v. 20 millioen Vitamine "F 99" capsules en een evenredige hoeveelheid Vita mine "F 99"-zalf in alle landen van de wereld met succes toegepast tegen huiduitslag, pukkels, puistjes, schil fers, meeëters en slechthelende wond jes. Lees onze uitvoerige brochure, waarin U vele gegevens over de toepassing en genezende werking van Vitamine "F 99" vermeld vindt. Vraag Uw Apothe ker of Drogist om een gratis exemplaar! Geïmporteerd door Will-Pharma n.v. - Amsterdam. Let op de gecombineerde behandeling met Vitamine "F 99" echte Gelderse 250 gr. van 109 voor Onvoorwaardelijke kwaliteitsgarantie Ieder artikel dat u niet voor 100% bevalt, vergoeden wij u voor het volle bedrag. tantlle-haztlnoot-chocoladt zak 200 gram blik 8 halve schijven Wv DelMonte, groot blik UÖ Zaanse Molen, per rol En... a lie artikelen geven recht op obligatiezegels

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 6