ADO speelt alsof liet van plan is regelrecht kampioen te worden! De Ruyter, Kraan en Amons hebben titels praktisch al in hnn zak Feyenoord werd weggespeeld Het viel niet mee op de Westeindei Alphen leed stevige nederlaag bij Haarlems Ripperda MAANDAG 16 SEPTEMBER 1957 Dè wedstrijd in de ere-divisie (Van onze Haagse spor+correspondent) ADO speelt op het ogenblik, alsof het serieus van plan is, zonder aarzeling op de landstitel af te stevenen. Ho, ho, zult U zeggen, die weg is nog dertig wedstrijden lang en er zijn er méér gestruikeld, die goed begonnen waren. U hebt volkomen gelijk en ADO zal heus wel ten val komen, krijgt misschien zelfs een zware inzinking en eindigt wie weet? ergens in het niet-specta- culaire midden van de ranglijst. Feit blijft echter, dat OP DIT MOMENT de Haagse club geweldig in vorm is en vooral de voorhoede combineert en schiet, alsof de heren Haagse voorhoedespelers bij Di Stefano in de leer zijn geweest. Feyenoord zal dat onderschrijven, want het verloor volkomen kansloos met 6-—3. Het had, gemakkelijk, 93 kunnen zijn Nu is Feyenoord veel minder sterk dan de individuele kracht van de ploeg dqet vermoeden. Rijvers is goed. maar kali het ook alleen niet klaren. Cor van der Gijp is af en toe gevaarlijk, maar valt dan weer terug en met de befaamde linkerwing Schouten-Moulijn buiten ge vecht gesteld en Kerkum nog niet her steld, is Feyenoord zo kwetsbaar als een haasje in het vizier van een goed ja ger. Toch nam Feyenoord de leiding, toen een slimme boogbal van Kees Revers over de uitgelopen Kok heen in het Haagse doel kwam. hoewel spil Jans met zijn geduchte lengte een kans had om koppend te redden. ADO had echter of fensief dermate veel in haar mars, dat de roodgroenen die achterstand gemak kelijk inliepen. Zij plaatsten Feyenoord al heel spoedig tegen de muur en toen de niet helemaal zeker van zijn zaak zijnde doelman Onderstal een pass, waarop Clavan snel toeliep, liet glippen, scoorde de Haagse linksbinnen zonder moeite. Dat gebeurde na 12 minuten en ADO werd er nog feller door. In een tempo, dat hoger lag dan wij ooit van de roodgroenen hebben aanschouwd, belegerden zij de kwetsbare Rotterdamse veste, waar vooral Schuurman en de nieuwe Haagse aanwinst, rechtsbuiten, Den Engelse, prachtige dingen deden. - Schuurman, 'die Van der Hoek over klaste, gaf een pass „recht door het midden", waar Rijnvis op doorliep en prachtig doelpuntte. En slechts met be hulp van vele opzettelijke handsballen konden de Feyenoorders de ADO-storm nog enigszins bedwingen. De Haagse aanvalsleider kopte eens hard tegen de paal. ten besluite van een overrompelende aanval en even later moesten Brilleman en Van Woerden hun doelman te hulp schieten door harde schoten wanhopig-koppend uit doel te houden. Zeven minuten voor rust glipte Rijnvis, opnieuw door Schuurman goed bediend, tussen de Feyenoorders door en punterde de bal in een doel- hoek: 31. Die ruststand gaf nog maar zwakjes het ADO-overwicht aan en in de 2e helft ging dat Haagse offensief op dezelfde voet verder. Binnen 5 mi nuten rondde Schuurman een gave, vloeiende aanval af met een nieuwe treffer en een kwartier later stond het 51, toen Schuurman een fraaie voor zet van de naar de hoekvlag afgezwenk te Clavan feilloos inkopte. Een beheerst doelpunt van Mickey Clavan in de wedstrijd ADO- Feijenoord. STRAFSCHOP GEMIST Dankzij. Ryvers, Meerman en v. d. Gijp werd Feyenoord nog niet voor de volle 100 procent weggespeeld, maar veel scheelde het toch niet. Toen de Haagse stopperspil Jans de Rotterdam mer Meerman volkomen onnodig in de rug duwde, kreeg de ploeg der gasten een zeer goede kans om nog iets van haar gezicht te redden. Meerman mocht een strafschop nemen, maar zag die door Kok gekeerd. Een laat offensief van de Stadionbewoners leverde echter nog twee goals op. ADO maakte toen de indruk, uitgespeeld te zijn. Meerman doelpuntte met een prachtig schot en Cor v. d. Gijp kopte een van de van Kok teruggestuite bal in. Maar ADO had het laatste woord. Rynvis pikte voor de zoveelste maal een gave pass van Schuurman op en schoot opnieuw langs Onderstal: 6—3. V oetbal-n i eu wt j es Op zondagmorgen als het regent en UVS thuis moet spelen, zou de voorzitter van de blauwwitten de te lefoon graag in een hoek schoppen. De bel van zijn onmisbaar apparaat loopt rood-gloeiend van de telefoon tjes van mensen die willen weten of „het doorgaat". Om de heer Wondergem op zon dagmorgen enige rust te gunnen willen we nogmaals mededelen, dat er heel wat moet gebeuren willen de wedstrijden in de sectie betaald voetbal af gelast worden. De consuls mogen alleen afkeuren indien ae velden voor minstens driékwart on der water staan of de toplaag zo drassig is, dat men er tot de enkels in wegzakt. Op het KVS-terrein stond gisteren, de hevige regen van de laatste dagen ten spijt, geen plasje Laat de heer Wonder gem dus zijn zondagmorgen! In de secties zaterdagvoetbal en amateurvoetbal, waar men zuiniger met de velden omspringt - de oor- djes komen daar nu eenmaal niet zo vlot binnen - was het aantal afkeu ringen enorm groot. Men ziet dat wel aan het kleine lijstje uitslagen. In de Afdeling Leiden werd in het geheel niet gespeeld. Het werd er niet bij .vermeld, maar de Luxemburgse Voetbalbond is zo in zijn sas met de enorme recette van ivoensdag j.l. in het Feyenoord- stadion, dat hij ir. H. F. Hopster, voorzitter van de KNVB, het gouden bondsonder scheiding steken heeft toegekend. De KNVB is uitgenodigd twee grensrechters aan te wijzen voor de ivedstrijd Eng eland-F r ankrijkwelke woensdag 27 november, in Londen wordt gespeeld. De ontmoeting ivordt geleid door de Russische arbi ter Nikolai Latyev. De KNVB heeft vastgesteld, dat inzake de kwestie-Sal de aan de be stuursleden van Ajax opgelegde straf ten onrechte is opgelegd en derhalve de betreffende bestuursle den volledig worden gerehabiliteerd. Advertentie De Japanse student Takashi Ishi- moto heeft tijdens zwemwedstrijden te Tokio het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag verbeterd. Hij liet een tijd van 1 min 1 sec afdrukken. Het oude record stond sedert 7 juli van dit jaar met 1 min 1,3 sec op zijn naam. Nederland - Oostenrijk Nationale zeilkampioenschappen Warmunda won bij sterker Teijlinqen (Van onze correspondent Tegen de verwachting in heeft Teij- lingen op eigen veld de winst aan War munda moeten laten, dat door een 1—2 overwinning beslag wist te leggen op de beide punten. Wel waren de Sassemers het grootste gedeelte van de wedstrijd in de aanbal, maar deze meerderheid wist de voorhoede niet voldoende in doelpunten tot uitdrukking te brengen. Bovendien bleek de Warmunda-doelman Terbeek in zijn beste vorm te steken, zodat het maken van een doelpunt de Sassemers dit keer wel heel veel moeite kostte. Reeds kort na de aanvang kreeg Piet van Elk een dot van een kans. die hy echter niet wist te benutten. Tal van aanvallen wisten de Sassemers daarna te lanceren, echter alle zonder succes. Ook de Warmunda-voorhoede bracht het in de eerste helft niet tot een doel punt. Na de pauze waren twee fouten in de Teijlingen-achterhoede oorzaak, dat de snelle Warmunda-midvoor evenveel ke ren zijn kans schoon zag en voor een 0—2 voorsprong zorgde. Uit een der vele aanvallen wist tenslotte Piet van Elk met een fraaie kopbal de achterstand te verkleinen: 1—2. Tot de gelijkmaker kwam het echter niet meer. Tweede nederlaag van SVOW (Van onze correspondent) Ook de tweede wedstrijd heeft SVOW, hoewel op eigen veld gespeeld werd, geen succes gebracht. Tegen het Amsterdam se Kromhout, dat beslist beter voetbal speelde op het doorweekte veld, kwamen de Weteringers na een half uur spelen met 0—1 achter te staan, toen na een vrije trap een wat onoverzichtelijke si tuatie voor de veste van Hoegendijkhoff ontstond en het leer tenslotte in het net verdween. Dit werd ook de ruststand. Daarna ging de strijd enige tijd gelijk op en neer. maar toen men in de SVOW- achterhoede even niet oplette, maakte de midvoor 0—2 en even later was het zelfs al 0—3. Steensel wist op voorbeel dige wijze de achterstand te verkleinen. 1—3. maar verderl ieten de Amsterdam mers het niet komen, ondanks hard nekkige pogingen van Harry Rosier en (Van onze zeilmedewerlcer) heeft bewezen, dat beide zeilers aan elkaar gewaagd zijn. Maar tevens, dat een Endstra als het moet ook nog wel zijn partijtje kan meeblazen. In de eer ste twee wedstrijden won Joop Helder. Zaterdag voor Bol en Endstra, zondag morgen v.por Endstra en Bol. In de mid dag race lag Bol aan de kop, toen Hel der by Kalslagen een doorbraatc wilde forceren en binnen gevaar van aanva ring overstag ging. Bol behield echter de leiding en liet zich als winnaar afnlazen. In de Vrijheidsklasse ging L. Amons met zijn uitnemende bemanning (Ed Frech, de oud-kampioen) zeer goed. Twee wedstrijden won hij, namelijk op Onder wel zeer ongunstige omstandigheden zijn het afgelopen weekeinde op de Westeinderplassen de eerste drie wedstrijden van de zes die beslissend zijn voor het kampioenschap gevaren. De zeilers kregen te maken met harde wind, vlagen, stortbuien, veel buiswater en bij dat alles nog doordringende koude. In de tweede wedstrijd op zondagmorgen schifte de wind zodanig, dat de benen van de driehoek van de Olympische baan, in plaats van twee halfwindse rakken getransformeerd waren in een indewinds rak en een spin nakerrak. Toen des middags op de C-baan werd overgegaan bleek dat het i zaterdag en zondagmiddag. In de orh- I i tendrace werd hy tweede achter H. derde merkteken met zuiver op zijn plaats stond hetgeen evenwel geen moei- prins, maar het scheelde toen bijzonder lijkheden opleverde. I weinig omdat Prins de finishlijn ver- keerd beoordeelde. De favorieten in de Henk de Ruyter heeft in de Pampus- Maarse heeft het overigens zeer goed Vrijheidsklasse, U. Jager en C. de Haas, klasse bijzonder goed gevaren en door gedaan, want ook de zaterdagrace stelde drie overwinningen zijn kampioenschap hij op zijn naam. Koos de Jong won ge- vrijwel zeker gesteld. In de wedstrijd decideerd zeilend de tweede wedstrijd van zaterdag nam hij in het eerste rak op zondagmorgen. Hij won voor Maarse de kop over van Biesot en wist zich in en Warburg. Hans Sleeswijk en Rinze eerste positie te handhaven. In de kruis- Koopmans werden zaterdag resp. twee stelligen in "de ochtendwedstrijd van rakken verwisselde telkens de volgorde, en drie. zondag, terwijl J. Alberda op zondag in Tenslotte werd C. Saur tweede. Nadat Fokke Jansma in de eerste beide races tweede werd. dêneearfte0b8óei Smaar ^rd aeoiseëïï 1 ValkenwedstrUd gewonnen had van U Nadat Gerrlt visser zaterdag onb.- de Ynes en J' Snijders, werd hl] drejgd voorliggend in de 12 m2 Sharpies. SPpnvSyH»rtifërtïnSïï zondagmorgen uitgesloten door een pro- zljn fok verspeelde kwam Bouw van in7 en kwïm OTer bakboord in dë g5t van„M„ax B"T'ng te8fn Ed Hoppe. in de jeiSng en hij wist voor Vis- lebfine te liggen Saur drone later naar Hoppe. had namelyk moeten vallen op ser en W. Guldemond te finishen. KSSfta? Breunmg. doordat Jansma op hem viel Zondag was het tweemaal de beurt en dus een mdnngstart maakte, Terecht aan b. Kraan om als eerste tussen de werd Jansma hierdoor uitgesloten. De vlaggen door te gaan. B. van Wijk was eerste plaats verviel nu aan u. de Vries. des ochtends tweede en Visser des mid- terwijl Hoppe tweede werd voor H. Kir- kenier en A. Wester, want Jansma was als eerste over de lijn gegaan. Kirkenier ging zeer hard in de laatste wedstrijd, waarin Jansma hem niet benaderen kon. Achter Jansma werd Rolf v. d. Baumen derde en J. P. J. Bakker vierde. kwamen ditmaal niet zo goed mee. Ir. G. A. Bakker heeft met twee fraaie overwinningen goede kansen op het kampioenschap in de Regenbogen. John Hofland wist slechts een zege te bewerk- voren tot de laatste plaats voor Ouwer- kerk. In de zelfde volgorde eindigde de laatste wedstryd. Jacq. Kraan won bij de Flying Dutch man eveneens drie wedstrijden, alle met grote voorsprong. Het weer was sterk in zijn voordeel, terwijl bovendien zijn grootste concurrent Jaap Helder op het appèl ontbrak. In de Sternklasse was het T. Amons. die met drie zeges zijn kampioenschap praktisch gewonnen heeft. Zaterdag won hij voor J. Sweerts de Landas en P. v. d. Winden. In de wedstrijd op zondagmor gen kwam slag na slag voordelig voor Amons uit. terwijl hij de middagrace won na een duel met Sweerts de Landas. Jac. Stap bewees, dat hij nog altijd een zeiler van groot formaat is in de Olympiadejollen. Zaterdag en zondag morgen werd hij tweede, eerst achter C Visser en vervolgens achter Hans Wil- lems. In de laatste wedstryd maakte hij een stuurboordstart, ging achter alles om, rondde als eerste het volgende merkteken en stond de leiding toen niet meer af. In de Drakenklasse won zaterdag Cor Groot voor dr. J. R. Blickman en Fred Buys, die uitgesloten werd wegens door de lijn van afvaart varen. Hierdoor schoof S. Bakker een plaats op. dr. Blik- man klopte in de 2e wedstrijd Jan Bier, die onafgebroken één had gelegen op de finishlijn. Weer werd S. Bakker derde. In de laatste wedstryd won Groot weer voor dr. Blickman. zodat het in de vol gende drie wedstrijden wel spannend kan worden. Jan Bier was niet de enige zeiler die op de eindstreep zijn winkansen zag ontgaan. Ook Karei Warburg over kwam dit. Het gebeurde in de laatste race op zondagmiddag. Goed kruisend had zich in het Finnenveld Leo Ger- hards tot een mooie voorsprong op gewerkt, maar in een gijp kapseisde hU. om de kop over te laten aan Wim Maarse, die in felle strijd was met Warburg. Onophoudelijk draaiden bel de zeilers gelijk met elkaar maar lang zamerhand kreeg Warburg een kleine voorsprong. Over stuurboord beliep hij de finish, maar op het allerlaatste moment moest hij wijken voor Maarse, die over bakboord hard aankwam en e«n seconde eerder werd affeUasü. dags. In de 12 voetsjollen zeilde Ernst J. Holtrop bijzonder sterk. Zaterdag en I zondagmorgen zegevierde hij. Zaterdag werd hij in de afgekorte baan afgebla- zen voor mej. H. F. Hageman en zondag I voor J. van Weel. H. M. Reyers won ae Het eerste treffen in de 16 m2 Streep- I laatste wedstrijd voor Holtrop en mej. klasse tussen Jan Bol en Joop Helder Hageman. Het doel bereikt Wanneer het aankomt op uithoudingsvermogen, dan helpt kauwen meer dan wat dan ook. Kauw Wrigiey R.K. Kauwen is lekker en gezond. Doe 't, kauw. Opnieuw een treffen tussen deze beide landen. In de voetbalgeschiedenis van Oostenrijk en Nederland zyn de ont moetingen maar schaars. Er werden slechts drie wedstrijden gespeeld. De eerste tijdens de Olympische Spelen te Stockholm in 1912. Nederland won toen met 3—1. De tweede was ln Amsterdam in 1933. Wij verloren met 10. Het laatste treffen was in Wenen op 26 mei van dit jaar. Doelman Jansen kon niet veel goed doen (Van een onzer verslaggevers) Het feit, dat Alphens defensie in Haarlem bij Ripperda verre van pot dicht bleek, is uiteindelijk oorzaak ge worden van de stevige 52 nederlaag, die de Rijnstreekbewoners bij de man nen van Henk van der Linden te slik ken kregen. Vooral doelman Jansen zocht vrijwel de gehele wedstrijd tot schade van zijn ploeg naar zijn vorm, waarbij wij niet onvermeld willen laten, dat de verdediging van beide backs met de spil op één lijn, niet van een taktisch inzicht getuigde. De noodzakelijke rugdekking aan spil v. d. Bergh, die het nog niet zo gek deed, Oostenrijk speelde gelijk tegen Zuid-Slavië Te Belgrado is gistermiddag een wed strijd gespeeld tussen de voetbalteams van Zuid-Slavië en Oostenrijk. Het re sultaat was een gelijk spel (33), na een 2—2 stand bij de rust. De Oostenrijkers waren voor de rust sterker, na de rust hadden de Zuidsla- ven een overwicht, maar hun aanval was tegen de hechte Oostenrijkse defen sie niet krachtig genoeg om een over winning te kunnen forceren. Zuid-Slavië had aanvankelijk een 2-0 voorsprong: na een kwartier scoorde rechtsbuiten Rajkov het eerste doelpunt en dertien minuten later schoot de half- speler Koller de bal in eigen doel. Hap- pel scoorde uit een strafschop tegen en in de laatste minuut voor de rust zorgde Dienst voor een 2—2 stand. Dienst scoorde in de tweede helft op nieuw, de eindstand werd bereikt door een doelpunt van Milutinovic. De wedstryd werd bijgewoond door 55.000 toeschouwers, onder hen waren o.a. de Poolse premier Cyrankiewicz en de Poolse partijsecretaris Gomoelka. Adeling Leiden KNVB Het bijzonder slechte weer shrdlu hrs gen is oorzaak geweest, dat de wedstrijd leider van de Afdeling Leiden alle wed strijden moest afgelasten. Zaterdagmiddag zijn er nog enkele wedstrijden gespeeld. Voor de eerste klasse speelden Kagia en Alphia op een uitstekend bespeelbaar terrein aan de Kaag. Alphia won deze ontmoeting met 2—1, waarmee het de tweede wedstrijd in successie in winst omzette. Na vijf minuten spelen wist T. Ram keurig te scoren (0—1), waarna enkele goede kan sen door de Alphia-voorhoede gemist werden. De midvoor van Kagia slaagde er in de rust met een 1—1 stand te doen ingaan. Na de thee bleef Alphia sterker, zonder dat men aanvankelijk deze meer derheid op het scorebord tot uitdruk king wist te brengen. Een kwartier voor het einde kwam het winnende doelpunt, opnieuw door Ram gescoord, dit keer met- een kopbal uit een voorzet van linksbuiten A. Groenendijk. Het bleef 1—2 voor de Alphianen. Dit is een zuur moment voor hoofdstedelijke back Klockenbrink Blauwwit in de wedstrijd tegen caramboleert de bal in eigen doel... Fortuna '64. Vla het hoofd van de ontbrak steeds weer, tot groot genoegen van de heus niet zo denderende Haar lemse voorhoede, die als dartele veulens door deze achterhoede liepen, als graas den zy op de een of andere sappige wei de. Dat in de eerste helft de achterstand beperkt bleef tot 30 dankten de Al- phenaren aan de onkunde van enkele Haarlemse voorhoedespelers, voor wie het maken van een doelpunt met alleen nog de doelman voor zich. blijkbaar nog een te zware opgaaf bleek. De Alphen voorhoede hield het spel dikwijls te kort, zodat de veteranen-achterhoede van de gastheren steeds weer tijd kreeg om in te grijpen. De eerste aanvallen waren direct voor de thuisclub, waarbij men reeds na vijf minuten succes had, toen Jansen te langzaam uit zijn doel kwam en de midvoor op gemakkelijke wijze een door speelbal benutte: 10. Het rammelde in deze periode nog al in de Alphense de fensie, waardoor de thuisclub meerdere kansen kreeg, die gelukkig voor de Al- phenaren onbenut bleven. Aan de an dere kant speelde men eveneens met de kansen, alsof men reeds veilig en wel op fluweel zat. Toen de Haarlemse rechts binnen de bal uit een voorzet voor doel wilde trekken, wist doelman Jansen niet anders te doen dan het leer maar achter de paal in het net te werken 20. Even. later kwam hij er goed af, toen een kogel via de onderkant lat en zijn lichaam uit het doel bleef. Hierna kwam Alphen in de meerderheid, maar verder dan een goed schot van Van Oort brachten de Rijnstrekers het niet. Uit een hoekschop kwam Ripperda tot 3—0. toen Jansen uitlopend de bal finaal miste en de kop bal raak was. Kort daarop kopte v. d. Bergh de bal uit het doel, toen Jansen ergens in het backgebied rondzwierf, nadat hij de voorzit weer gemist had. Met Alphen in de aanval brak daarna de rust aan. De tweede helft begon voor Alphen hoopvol, want toen bij een der vele aan vallen Leeuwenhoek een pass van Dus- schoten goed onder controle kreeg, stuurde hij de overigens prima Haar lemse doelman met een keihard schot naar het net 31. Kort daarop redde v. d. Bergh staande op de doellijn, toen opnieuw doelman Jansen bij een poging een voorzet te onderscheppen faalde. In de 21ste minuut werd het 4—1 door een kopbal van de Haarlemse linksbinnen uit een voorzet van rechts. Het werd zelfs 51. opnieuw uit een kopbal, waarbij Jansen volkomen verrast werd. Nadat Dusschoten uitgevallen was kwam Koopman het elftal completeren en wist acht minuten voor het einde Leeu wenhoek de nederlaag nog een draaglijk aanzien te geven door er 52 van te maken. ATLETIEK Nederlands succes in Boekarest Bij de internationale atletiekkam- pioenschappen van Roemenië te Boeka rest is het kleine Nederlandse groepe uitstekend voor de dag gekomen. Hannie Bloemhof won de finale van de 100 me ter in 11,8 sec., nadat zij in haar serie eerste was geworden in de uitstekende tijd van 11.6 sec. Wemmie Scholtmeijer liet zien dat zij van internationale klas se is en haalde met het vèrspringen voor de eerste maal in een officiële wedstryd de zes meter. Deze prestatie bezorgde haar de tweede plaats in de wedstryd achter het Russische meisje Kasmina die 6.14 meter had gesprongen. Wim Roovers maakte zijn snelste tyd van dit seizoen op de 5.000 meter door 14 min. 39.6 sec. te laten afdrukken, het geen hem een vijfde plaats in het sterke veld opleverde. Viset was minder suc cesvol. Hfj eindigde op de 5 km. op de 15e plaats. Ook op de 200 meter behaalde Hannie Bloemhof een overwinning. Zij won dé finale in 24.4 sec., nadat zij ook in haar serie de eerste plaats had bezet, met 24.8 sec. Hannie was zondag het enige lid van de Nederlandse ploeg, dat aan de start kwam. Voor een prestatie, welke in Europa nog nooit is verricht, zorgde de Ame rikaanse kogelstoter Parry O'Brien. Hij stootte de kogel 18,55 meter, terwijl de Rus Krivonosov als tweede eindigde met 1691 meter. Bij het hoogspringen nam de Russische vertegenwoordiger revan che. Sitkine kwam over de lat op 2.08 meter, terwijl voor de Amerikaan Shel- ton 2.04 meter de beste sprong was. Het polsstokhoogsDringen was voor Welbour- ne (V.S.) met 4.30 meter. WIELRENNEN Rik van Looy blijft winnen i De snelle Rik van Looy heeft zondag, I in de wedstrijd om de „Coupe Bernocchi" te Legnano, zijn 31ste overwinning in I dit seizoen behaald Hij had bij de finish een voorsprong van 30 seconden op I Ciampi fit.). Schils (Belg Mangini, Fallarini. Fantini. Sabbadin, Favero, I Barozzi en Pellegrini (allen It.), die zich in deze volgorde klasseerden. De tijd van Van Looy over de 241 km was 5 uur 39 'minuten en 30 sec. (moyenne: 40.278 1 km/uur). Voetbal-uitslagen Amateurs le klasse A QuickVOS 3—1 DCGÖWV 2—0 2e klasse A VFCWassenaar 30 BI. ZJwart—RKAW 6—2 HBSDCV 5—1 VriendenschaarHW 22 3e klasse A WesitlandiaArchipel 12 3e klasse B Ripperda—'Alphen 5—2 4e klasse A SJOF oreholte 3—3 Concordia HASC 20 TeylingenWarmunda 12 4e klasse D MaasstraatKranenburg 10 4e klasse E L. en S.St. Volharden 32 Te WerveUnio 16 Zaterdagvoetbal 3e klasse A Monster—NSW 1—3 4e klasse B Spirit-^JAC 1—4 4e klasse A (West 1) Zandv. MeeuwenVI. en Vaardig 23 SVOW—Kromhout 1—3 Reserves KNVB BETAALD VOETBAL SW 3—UVS 2 3—0. AMATEURS Res. 3e klasse A: Alphen 2VIOS 2 1—2, Res. 3e klasse B: Lisse 2Te Werve 2 4—1. Westerkw. 2—UVS 4 1—2. ZATERDAGVOETBAL Res. 2e klasse: Noordwijk 2Koz. B- - Te Helsinki is een voetbalwedstrijd 2 32. gespeeld tussen de amateurteams van Res. 3e klasse A: Ter Leede 2's Grav. j Finland en Engeland. Finland won de SV 2 44; Leiden 2—SHS 2 5—1; Quick ontmoeting met 4—3. nadat de stand bij Boys S—JAQ 2 4—4» I de rust 2—2 was geweest.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 7