De pot blijft weer staan! Bloupunkt'sS 57/58 nog overweldigender dan ooil! PELTENBURG |B BB B Alle records gebroken En nu... Radion wast witter en zachter SIFllKlTJES Hier is de uitslag van de RADION PUZZELWEDSTRIJD .Kiik U riffc f "No. nu Sn da pot van Kijk-U-Rijk" no. a Tarief „SLEUTELTJES" Jaar in jaar uit staat BLAUPUNKT onbetwist bovenaan op de lijst van vooraanstaande Duitse radiomerlcen. En wel om 3 redenen, n.l. DE OPVALLENDE MOOIE KLANK, Voor Leiden en omstreken zUn ze verkrUgbaar by het alom vertrouwde en bekende adres VAN 1793 GEVRAAGD Academisch echtpaar zoekt rustige k. -ners met kookge legenheid. in Leiden of plaats in omgeving van Lelden. Brie ven bur. v. d. blad no. 8277 k Gevraagd leerling winkel bediende. J. C. Heymans, ijzer waren en gereedschappen. Treubstr. 11 tel. 2872. Voor schoten. Gevraagd een dame of heer accordeon spelend, voor een amateurbandje. Aanm. dlnsd.- avond tussen 20 en 22 uur. Adres: Voorstraat 38. Voor schoten. Gevraagd voor thdeiyk, ge routineerde (steno)typlstes. Nederl. en moderne talen. Ge huwd geen bezwaar. Honora rium tot f 70 per week. Brie ven bur. van dit blad onder no. 9979 k. Gevraagd een nette werk ster. voor 1 ochtend per week. Mevr. de Witte. Jan v. Goyen- kade 4. Te koop gevraagd te Noord- wijk zomerhuisje. Aangeboden a h. Vennemeer. woonark m. grote steiger. Brieven bur. van dit blad no. 8361 k. Heer zoekt nette zlt-slaap- kamer. Liefst met enig com fort. Brieven bur. van dit blad onder no. 8365 k. Werkster. Gevr. nette on- geh. werkster voor enkele da gen per week, van 8.30 tot 5 uur. Loon f 7.p. dag. Aanm. hedenavond tot 9 uur. Mevr. Maal, Breestraat 3 b. AANGEBODEN Te koop een in staat van nieuw verkerende lnzlnkbare trapnaaimach. en een i. g. st. z. handnaaimach. f 60. Te be vragen tussen 7 en 8 uur nam. Hoge Rijndijk 60, 2 x bellen, Leiden. Zang- en klassieke platen vanaf f 0.50. koffergrammo foons. v.af f 25. Philips radio's vanaf f 25, pianoklavier accor deons vanaf f 55, elektrische motoren, radiolampen en on derdelen. Reparatie, veren, luidsprekers. Janvossensteeg 41, Lelden. P Plastic voetballen f 1.10, fl.69, f 1.98. Deze ballen zijn van prima kwaliteit plastic en keihard Voor deze prijzen koopt U alleen bij: I.V.A., Haarlemmerstraat 48. Nova, Noordeinde 43, Lelden. Grote party bloempotten aangekomen. prachtig gla zuur, in diverse fraaie kleu ren vanaf 29 ct. Porseleinen theepotten fl.39 en fl.59. Grote maat porseleinen koffie kannen fl.98 enz. enz. I.V.A., Haarlemmerstraat 48. Nova. Noordeinde 43. Lelden. Zeemlappen tegen halve prhsü! Prima kwaliteit zeem leder van zeemleerfabrlek Roorda". Alleen hele hulden, grote maat f3.50, f4.98, f5.98. Nu met advertentie f 1.75, f2.49. f2.99. I.V.A., Haarlem merstraat 48 Nova. Noord- inde 43. Lelden. Badminton Rackets 98 ct. Geheel van onbreekbaar soepel plastic. Pluimbal hiervoor 12 ct. Luxe houten uitvoering met nylonbesnaring f2.49 .Voor de ze prijzen koopt U alleen bh: I.V.A., Haarlemmerstraat 48: Nova. Noordeinde 43, Leiden. Een beetje ziek. een beetje pijn? Onze boeken zijn Uw medicijn. Leesbibliotheek Re cord, Apothekersdijk 35, en Hofbuurt, Da Costastraat 46, Leiden. Ruime sortering! Steeds het nieuwste. P Is Uw bed dun en versle ten? Dan dit adres niet ver geten. Van ouds bekend: Jan Vonk. Haarl .straat 81. Te lef. 22580. Tevens het adres voor meubelstoffering. 2-pers. Engels ledikant niet spiraal, t. e. a. b. Morskade 14 A. Leiden. 2 fauteuiltjes te koop, z. g. a. n. Bloemistenlaan 30. Lel den. D.K.W., 125 cc. '40. met voetversnelling, voor kort ge revideerd, met nieuwe accu en ketting prima in orde, met duo en kentekenbewijs, f 200. Turfmarkt 3. Lelden. Ford Anglla 1950, benz. 1 t 15 met radio, uitst. staat f800. Jullanastraat 12. Leiden. P Nette jongeman, leeftijd 20 Jaar. zag zich gaarne geplaatst op bestelwagen. I b. v. rijbe wijs B.-E. Brieven bur. van dit blad onder no. 8308 k. Te koop 4 clubs,, mlmltafels, theewagen bijzettafeltje, over loper (70 cm. breed). Bess ka chel, wasmach. (Velo elektr.) alles i. pr. st. De Sitterlaan 18 A. Tel. 32358. Te koop tenthuisje, 5x3 m. compl. met Inventaris. Stand plaats Katwijk. 18 aug. te be trekken. Te bevragen bij de kampwachter Kampeerterrein Katwijk. P Prima militaire werkschoe nen. alle maten 6.50 p. p. met garantie. Nieuwe met dubbele leren zolen, houtgepend 13.50. Extra zware gegarandeerd wa terdicht f 17.50. Bil ons spaart U guldens. H. J. Kramers. Ko- revaarstraat 17. P Duitse „Rossniund" plano, 1. g. st. f 150. 2-spel orgel, eiken kast f 135. Beste stofzuiger, 125 Volt m. hulpst. f 30. Kachel f 10 .Kookhaard I 30. Stoelen v.af f 3 p. st. Versterker f 15. Levendaal 44, Leiden. P Kippe- en duivevoeders, pri ma gemengd tegen concurre rende prijzen, ochtendvoer voor kippen. Voor duiven: Geco-krachtgrlt, roodsteen, wandwit, bodemwlt, Santolina, Avlol Reiger, broedschalen, tabaksstelen. Den Holder. Jan vossensteeg 75/77. Tel. 26901. P Pallngfulken, gebben, kruis- netten, vissersgaren, fuiken- rotting. taan. nylon- en per- lon vissersgaren, fuikenlljmies, beug- en dobberhaken. alles voor de visserij! Den Holder, Janvossensteeg 7577. Telef. 26901. DE ZEER GERINGE ONDERHOUDSKOSTEN en DE BUITENGEWOON GUNSTIGE PRIJZEN. De originele Blaupunlcftoestellen vindt U uitsluitend in de betere radiozaken. ZOLANG DE VOORRAAD STREKT ALLES NOG TEGEN OUDE PRIJZEN Breestr. 109, Leiden - v. Mandersloostr. 23, Alphen a. d. Rijn TELEVISIE - RADIO - BANDRECORDERS GRAMMOFOONS en PLATEN a f 139.69 Ook deze keer waren er geen goede oplossingen. Zoals U weet was er reeds een bedrag van f 50.264,- beschikbaar uit de pot van „Kijk-U-Rijk" no. 5. Daar is nu in de pot van „Kijk-U-Rijk" no. 6 liefst f 89.434.- bijgekomen! Dat wil dus zeggen, dat tbans bij de pot van „Kijk-U-Rijk" no. 7 reeds het record-bedrag komt van f 139.698.-. Oplossing: 3-3-3-3-1 MOTIVERING. A. Aangezien het huilen van de zuigeling niet alleen door honger veroorzaakt kan zijn, maar óók het gevolg kan we zen van andere redenen, is honger niet beter. Maar het plaatje laat evenmin een zuigeling in zijn geheel zien, zodat óók het begrip zuigeling geen voorkeur verdient. Beide woorden kun nen met evenveel recht worden ingevuld. (3). B. Een tuingedeelte temidden van grasvelden oi paden, ge bruikt ter verfraaiing met planten of bloemen, wordt zowel bed als perk genoemd, zodat dus hier beide woorden op hun plaats zijn. (3). C. De afbeelding is kennelijk een gedeelte van een doolhof of van een plattegrond. Aangezien geen van beiden in hun geheel zijn afgebeeld, kan men nergens een voorkeur voor een van beide woorden aan ontlenen. (3). D. Men ziet op dit plaatje duidelijk de ontvangst (het resul- ng: 3 - 3 taat of de weergave dus) van de uitzending die op dit tijdstip gegeven wordt. Beide begrippen worden dus volledig weer gegeven. (3). E. Dat de dame iemand groet staat vast. Hoewel uit haar kleding wel blijkt dat zij aan het zonnebaden is. blijkt uit de tekening niet of dit op het strand gebeurt. Groet is dus het enig juiste woord. (I). F. Men ziet duidelijk dat de voorwerpen in de etalage geen handelsartikelen zijn. die ten verkoop worden aangeboden. Het zijn prijzen (bekers, medailles, kistje sigaren enz.) voor een concours of winkelwedstrijd waarvan een reclamebiljet op het raam is geplakt. Aangezien het uitstallen in een etalage het verkopen van winkelwaren beoogt, is dus hier bet woord tentoonstellen beslist beter. (1). G. Voor landschappen wordt bij de beschrijving ervan zowel het woord liefelijk als bekoorlijk gebruikt om er de indruk van weer te geven. Beide woorden zijn dus goed. (3). Nooit eerder heeft enige puzzel in Nederland zo'n grote pot bijeen gebracht. f139.698 en wat er deze week nog bijkomt. Zou het 200.000 gulden worden? In elk geval een fantastisch bedrag dat het dubbel en dwars waard maakt om er dit weekend eens extra voor te gaan zitten. Doe het! Kijk met Uw hele gezin, 't Is gezellig, leerzaam en.wie goed kijkt wint! Over een week kunt U rijk zijn. 1-3-2-3-3-1-3 29 H. Hoewel de man op het plaatje wel het kind beschermt, is toch het feit dat hij zowel zichzelf als het kind. dus twee personen, tegen de woedende hond verdedigt belangrijker, zo dat dit woord de voorkeur verdient. (2). I. De afgebeelde boot is inderdaad een schoener, maar omdat dergelijke zeilschepen zeker uit de tijd zijn. mag men met evenveel recht van een ouderwetse boot spreken. (3). J. Aangezien nóch de moderne klaptafel, nóch het ameuble ment in hun geheel op het plaatje voorkomen, kan men aan geen van beiden de voorkeur geven. (3). K. Aangezien er géén rechthoek is getekend op de plaats waar anders de illustratie staat, is blanco alleen goed. (1). L. De primitieve bouwsels van hout en linnen, waarin op markten en kermissen, koopwaar wordt uitgestald en ver handeld. worden zowel stalletje als kraam genoemd. De woor den zijn gelijkwaardig en worden door elkaar gebruikt. (3). Deze kolom gratis w I als U de 3 andere kolommen 5 i hebt ingevuld (3 x 25 ct. 1. wasgoed 2. drogen 1. kinderjuffrouw 2. kinderverzorgster 1. kruispunt 2. gevaar 1. pianospel 2. vingeroefening 1. doelpunt 2. gepasseerd Zó moet Uw briefkaart er uitzien ATlf A KUKEN I DOEMEESTfAAT ROKDORP PAPfOV PUZZEL tK'JK UR'JK' POSTBUS iSOO AMSTERDAM 1. aangeven 2. aanreiken De kolommen optellen en het totaal hier invullen 1. gekookt 2. opgewarmd i* i o 111 iv 1 1 a 1 1 1 1 c 1 1 1 1 1 1 f 1 iG 1 h I 1 1 i 1 i 1 1 k 1 „1 hi 1 i j ♦j l ■au am i Plak het uitgeknipte tekstgedeelte van de verpakking (Radion wast witter) eerst op de achterzijde van de briefkaart. Dus één van een groot Radionpak of twee van twee kleine Radionpakken. Plak de strook er overheen, zodanig dat de helft van het knipsel zichtbaar blijft (zie afbeelding). Zo voorkomt U, dat Uw in zending ongeldig wordt door het verloren raken van de knip sels. Maak <le knipsels tevoren ro dun mogelijk door de kartonlaag aan de achterkant te verwilderen. Belangrijk IDe Radionpuzzel-wedstrijd „Kijk-U- Rijk" verschijnt elke vrijdag. Inzen dingen moeten uiterlijk de volgende dinsdag in bezit zijn van Kijk-U-Rijk", postbus 2500, Amsterdam. Alleen door de PTT gestempelde briefkaarten zijn geldig. De prijswinnaars krijgen direct bericht. De uitslag en toelichting worden in de vol gende advertentie bekend gemaakt. Voorwaarden tot deelneming 1. Begin met plaatje A te bekijken. Er staan twee woorden onder. Vindt U dat het eerste woord het best past bij de af beelding? Vul dan cijfer 1 in achter de A in kolom I van de oplossingsstrook. Hebt U voorkeur voor het tweede woord, dan schrijft U 2 in plaats van 1. AchtU beide woorden even toepasselijk 3. Doe hetzelfde met de andere plaatjes. Is kolom T geheel ingevuld en opgeteld, dan is er een oplossing gereed. Daarna kunt U - als U wilt - de tweede, derde en vierde kolom invullen. 2. Vul zoveel kolommen in als U wilt. maar volledig en zon der veranderingen of onduidelijkheden (geen Romeinse cijfers). Vergeet niet elke kolom op te tellen. 3. Oplossingen inzenden uitsluitend per briefkaart, beplakt met met meer dan één oplossingsstrook (4 kolommen), uit deze advertentie geknipt of nauwkeurig nagetekend op blanco papier (zie afbeelding). 4. Behalve de normale frankering voor elke ingevulde kolom een geldige postzegel van 25 cent plakken Let op: Hebt Li de eerste drie kolommen inge\uld. dan kunt L' de vierde in\uilen /.onder er een postzegel \oor te plakken. Dus voor de 4 ingevulde kolommen: 3 postzegels van 25 cent. 5. Voorzie elke briefkaart, ongeacht het aantal ingevulde kolommen, van twee slagzinnen uit de bovenklep van twee kleine Radionpakken of één zo'n slagzin uit de bovenklep van een groot Radionpak (zie voorbeeld). 6. Personeel van Lever's Z®ep-Mi). N.V.. haar reclamebureau, het prijsvraag-servicebureau Laurens ADaane - alsmede hun gezinsleden - zijn van deelneming uitgesloten. 7. Oplossingen moeten binnen de gestelde termijn zijn ont vangen. Briefkaarten moeten door de P.T.T. zijn afgestempeld. 8. De pot bestaat uit de door de P.T.T uitgekeerde tegen waarde van alle op eén puzzel ontvangen postzegels van 25 cent. Uitkering geschiedt na aftrek van 19% onkosten voor administratie, controle, notaris, verzekering en omzetbelas ting. berekend over net brutobedrag. 9. Bij geen goede inzending komt de pot bij de volgende, tenzij vooraf is aangekondigd, dat hij naar de oplossingten) gaat met de minste fouten. 10. Voor een onduidelijke of onjuiste opgave door misdrukken in deze advertentie wordt geen aansprakelijkheid aanvaard. 11. De oplossing berust in verzegelde enveloppe bü notaris Mr. F. A. de Gelder. Amsterdam. Beslissingen van het Prijsvraag- Service-bureau inzake prijstoekenning zijn bindend. Over deze wedstrijd kan geen correspondentie worden gevoerd. 12. Inzendingen, die niet. aan de voorwaarden voldoen zijn ongeldig. De ingezonden postzegels komen ten goede aan de pot. Deelneming houdt aanvaarding van de voorwaarden in. RAD 39)70 240 Iedereen is enthousiast als wij Uw matras overtrekken met damast, éénpers. vanaf f 19.50 tweepers. f 26.50. Smlt's bedden-tapijtenmagazijn Mare 98. Vrouwensteeg 9. tel. 23913. f 295.Chique moderne 3-zits bankstellen met 10 los se kussens. Stof naar keuze, 30 Jaar garantie. Op gemakkelijke condities. Jacob v. d. Does- straat 106, Den Haag. Telef. 322675. K| Vraagt gratis zlchtzendlng. én van de grootste contant zaken levert herenkostuums, combinaties, regenjassen, re genmantels, mantelkostuums, Jerseypakjes, reeds vanaf f 5.- per maand. Strikte geheimhou ding. Brieven bur. v. d. blad onder no. 1 k. RUwielen f 25 goedkoper. Enorm restant kinderrijwielen, Jongens- en meisjes-, met rem- naaf, 5 kleuren. Volle ga rantie. Thans f 56.Alleen contant. Fa. Dusoswa, Turf markt 2. Leiden. Kerkstraat 48 Noordwijk, Zeeweg 1, Katwijk aan Zee. Alba Llen wasmachines f395 met sneldroger. Gaan 'n men senleven mee. Enkele bescha digde machines belangrijk goedkoper. Ook gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Fa. Dusoswa. Turfmarkt 2, Leiden. Kerkstraat 48, Noordwijk. Zeeweg 7, Katwijk aan Zee. Solex Standaard f 349.50, p. m. f 17.30. Solex de Luxe f399.50, p. m. f20.24 inclusief all risk verzekering. Service Station. Oebr. Huisman Ho- gewoerd 6668 .telef. 31292. Een-twee-drie. De nieuwe Berinl M. 31 met D.K.W. mo tor heeft 3 versnellingen. Spe ciaal voor 2 personen .Fa. van Zijp Haarlemmerstraat 295. Autoryschool „Beatrix" ver mindert Uw praktische lessen door theorie-onderwiis met films. Lesuur f 6.Lesmate riaal Ford Taunus. Beatrixstraat 4. Tel. 30319. Televisie. rUwlelen, radio's, wasmachines groot en klein textiel, op gem. betaling. Geld Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50, was machines f 135.Beide met schoonheidsfoutjes; volledige garantie. Eventueel gemakke- TT_..^H|ven<Je irieks- kamtoor Spul 214, Den Haag. telef. K 1700: 11.34.91! b. g. g. 11.53.96. Nieuwe babybox met ver hoogde vlonder en telraam f 18.75, plastic boxmatrasje f7.95, kinderstoel f 17.25. Hooglandse Kerkgracht 40 a. Telef. 22.28.7. Voor f 1.50 per week koopt U de beste merkhorloges klok ken, horlogebanden. Gouden dames-, heren-, verlovingsrin gen. Krediet-Service, Hoefstr. 34 a. Wij werken samen met één van Leidens beste vakza ken. Voorheen Plasmeijer. Sinds 1875 uw schoorsteen veger. Wjj komen zelf, geen Jongenswerk. Daarom goed werk en veilig stoken. Voor komt het lange wachten en bestelt heden. Mr Schoorsteen veger. Stouten, Schelpenkade 23. Telef. 21751. H.M.W. dubbelzlt bromfiets, dubb. veerelementen. Enige bromfiets die geschikt is voor 2 personen. Prijs f 725.Gebr. Huisman, Hogewoerd 6668. Ilondenienu: vers honde brood. voermout, paardevlees in blik en vitaminen. In vele soorten verkrijgbaar by: Vlle- land's Hondesalon. Nieuwe Riln 50. Krabt Uw hond zich of ls hij erg in de rul? Eén thee lepeltje Suncoat (vitamine) per dag door het eten en het is spoedig over. Vlieland, Nieu we Rijn 50. Tuinapotheek. Gemakkelijk voor het bestrijden van on kruid, ongedierte enz. Prijs f10.60. Vlieland's Zaadhandel, Nieuwe Rijn 50, bij 't Gange tje. Pasfoto's v.af drie voor f 1.-. Natuurlijk bij: Studio Koop man, Hooigracht 96, tel. 31701. Wy werken: snel. goed en bil lijk! Te koop z. g. a. n. Puch, 250 cc. 15000 km. gelopen Ambonstraat 14. Reeds velen profiteerden er van: alle wekker-reparaties f 2. (Ook de veer mag stuk zyn!) De Horlogemaker. Akker hof 11, Leiden. Alle soorten horloges (ook stopwatches, automatische hor loges en chronometers) schoon maken 3.50 veer 4.balans 4.50. Alléén deze maand! Pro fiteert ervan. Binnen één week klaar. De Horlogemaker, Ak kerhof 11, Lelden. Wist U dat wij in onderde len van motoren en bromfiet sen aardig gesorteerd zijn, in het byzonder door ons verte genwoordigde merken. Dus ook voor Uw onderdelenValk, a/h. H. Schouw, Voorschoten. Ter ruiling aangeboden mooi eiken dressoir voor old- flnlsh ladekastje, 's Avonds na 7 uur. Morsweg 61. Leiden. Te koop slagerslnventarls. Te bevragen: Lage Rijndijk 90 c. Na 6 uur. Te koop aangeboden witte trouwjapon met onderj. m. 42. Fr. v .Mierisstraat 9. Te huur aan rustige wat oudere verpleegster. gestof feerde kamer met v. w. (Om geving Acad. Ziekenhuis). Br. bur. v. d. blad no. 8284 k Aangeboden half Engelse kinderwagen kleur: gebroken wit, merk Jonker, goed onder houden. Na 19 uur. Bernhard- kade 18 a hoek Lusthoflaan. Liquidatie. Complete meu belmakerswerkplaats. grote lichte ruimte in huur of te koop aangeboden. Brieven bur. van dit blad no. 8278 k. Rotan stoelen vanaf f 15. 6 prachtig gekl. glazen fl.50, 6 bierglazen 90 ct. Modern pindastel f3.75. Leuk fant. theeservies f 11.50. 2 liter stop fles fl.50. Diepe borden 39 ct. Bij W. Nederlof, HaarUtr. 170 en 235. Myn prima Sparta NL 250 '55 met Victoria motor, f 1000. Geheel onberisp., desk. onder zoek toegest. Hoge Rijndijk 45, Zoeterwoude. Te koop 2 nlpuwc kano's met peddels. Te bevragen: M. Huzemeler. café Lelmuiderdijk 186, Haarlemmermeer. Te koop divan, In goede staat. Brieven bur. v. d. blad onder no. 18 k. Damessportflets 1. g. st. we gens overcompleet t. e. a. b. Breestraat 109 boven. Vrijdag avond 810 zaterdag geh. dag. Te koop aangeboden: 1 da- mesrijwiel 15 gld. 1 herenrij wiel 20 gld. 1 herensportrij- wiel 50 gld. Vrouwen kerkstee g 11. Aangeb. op doktersadvies bromfiets. Merk Union met J.L.O.-motor, als nieuw. Prijs f 180. Vestestraat 31, Leiden. Aangeb. een A-Ford vracht wagen .laadvermogen 1000 kg. Uiterlijk en mechanisch in pr. st. Prijs f 375. Nieuwe Ryn 108 Zaterdagmarkt. Verpleeg- stersschorten tot en met maat 52, van 4 98 nu 2.98. Katoenen damesonderjurken met ronde hals tot en met 52 nu 3.25. Koren brugsteeg over muziek handel Servaas. Japle. Zaterdagmarkt. Pracht da- mes-petty-coats, mooi wijd model van 7.98, nu 3.98. Heren- flanellen 3.98. Lange onder broeken en borstrokken, alle maten 2.98. Koren brugsteeg over muziekhandel Servaas. Japle. Spoed. Vertrek kleine Phi lips radio f 40. Damesfiets met trommelremmen f 50. Efa slee stofzuiger ,als nieuw, compleet. 125 V. f 35. Herenstraat 82. Aangeb. prima danies- of herenrijwiel f 85. Supersport rijwiel, dubb. remmen, iets bij zonders f 125. Mooie sportfiets, 3 versnell. f 145. Alle rijwielen vol Jaar garantie. Voor de be tere fiets: Rijwielhandel Sjouke Hogewoerd 9. Te koop 3-zltsbank met 2 fauteuils, gekost f 890.nu f 350.2 fauteuils met 4 stoelen van f 350.nu f 175. Linnenkast. Hanglegkast, 3- deurs. Uit6chuiftafels. 2 losse fauteuils. Piano. Spotprijzen. Hooigracht 55. (Geen winkel). Te koop 2-pers. kapokbed- stellen f35, 1-pers. kapokma tras f 19, divanbedden, 1- en 2-pers., dames- en herenfiet sen, wringers, vloerkleden, kin derwagens. prima opklapbed- den. Alles spotgoedkoop. Hooi gracht 55. Geen winkel. Motorfiets, merk C'.Z., 125 cc. te koop aangeboden. Te bevragen: Herenweg 17, nn zes uur, Alphen a/d. Rijn. Jong katertje, dol. op Felix, zoekt goed tehuis. 3 Octoberstraat 45. Te koop kinderwagen en ledlkantje. C. v. d. Heuvel, Tomatenstraat 52. DIVERSEN Weduwnaar, 41 Jaar. niet onbemiddeld, zoekt weduwe of gescheiden vrouw, om na we derzijds goedvinden een huwe lijk aan te gaan. Brieven bur. van dit blad no. 8267 k. In ruil aangeb. herenhuls, c.v., garaee 4 gr. en 3 kl. ka mers. badkamer, voor- en ach tertuin. huurhuis, riante lig ging Oegstgeest. voor 3- of 4- kamerflat. Oegstgeest of Lei den. Brieven bur. van dit blad onder no. 8268 k. Natuurvrienden van het. I. v. A. O. A.s. zondag 18 aug. fietstocht naar Rotterdam. Vertrek 8 uur v.af Stadhuis plein. Leiden. Nette heer, 65 jaar, wenst in kennis te komen met nette vrouw dezelfde leeftijd, met een eigen huls. om gezellig de laatste levensjaren door te brengen. Brieven bur. van dit blad onder no. 8157 k. Alleenst. man, 67 Jaar, zoekt kennism. met alleenst. vrouw, van (ong.) zelfde leef- tyd. Brieven bur. van dit blad onder no. 8099 k. Spoed. Te leen gevraagd f 2000. Mnd. aflossing f 250. plus rente. Brieven bur. v. d. blad onder no. 8288 k. P Free Unity Library on scien tific religion thinking, heal ing. Open on Saturday from 67. 18 Steenschuur Leyden. Phone 25335. Maandagavond 8 uur samen komst i. d. Willem de Zwij ger kerk, Oegstgeest. Thema: Alleen door het Bloed. Spr. H. Schouten jr. Bapt. Gem. Huwelijk. Wendt U voor ser. bemiddeling t. d. 10 samen werk. bemiddel.kantoren. Uitsl. vr. medewerkers. Drnkbet. ter inzage. Nederlands Bemldd.- centrum. Hoofdadm., Postbus 60.37, Amsterdam. Kantoor: 's-Gravenhage, Pahudstraat 64, Zat., zond. 28 uur. Gelegenheid tot meeryden voor gezin en bagage naar Veluwe op za/terdag a.s., te gen vergoeding. Luxe wagen. Telef. 23781 van 6 tot 8 uur. Meisje. 17 J., zoekt vriend of vriendin. Brieven bur. van dit blad onder no. 8305 k. Wonlngruil Lelden, voor-, tussen- en achterkamer, gr. keuken 2 sl. kamers en zolder. Liefst groter. Brieven bur. van dit blad no. 8306 k. Verloren rode lederen kin derschooltas met inhoud, op maandag 12 aug. Jl. tussen Zoeterwoudse weg en Hoge woerd. S.v.p. terugbezorgen: Zoeterwoudse weg 128. Telef. 30432. Schildpadjes. Op 7 augus tus zijn weggelopen 2 kleine schildpadjes. Gelieve terug te bezorgen: Wljttenbachweg 14, Oegstgeest. 1—20 ivoorden 20—30 woorden f L— fl.50 (een woord hoogstens L2 letters) Bewijsnummers f 0,10 extra Toezending nummerbrieven f 0.20 meer.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 4