UBC meesterldasser André Nelis toonde staaltje van zijn kunnen 96ste jaargang Zaterdag 10 augustus 1957 Vierde blad no. 2S2 Waterpolonieuivs De Zijl terug in de 2e klasse Na een seizoen in de 3e klasse ge- ipeeld te hebben is het eerste zevental Tin de Zyl weer naar de 2e klasse ge promoveerd. De tweede wedstrijd tegen R.P.C. eindigde gisteravond in een 21 overwinning voor de Leidse ploeg, die maandag j.l. met 10 de eerste wed strijd gewonnen had. Het geheel had niet veel met waterpolo te maken. Slecht spel. dat bovendien harder werd naar mate de tijd verstreek en waartegen de icheidsrechter zeer onvoldoende optrad. Krachtsverschil was er niet veel en een gelijk spel had de verhouding beter I weergegeven. De Zijl begon met 7 tegen 6 spelend, doordat de Rijswijkse ploeg niet op tijd in haar geheel aanwezig was. Hiervan wisten onze stadgenoten echter niet te profiteren. Toen beide ploegen compleet waren ging de strijd zeer gelijk op. Met teel zwemmen probeerde men kansen te krijgen doch het gebeurde zonder systeem en dan ook zonder succes. Ondanks het feit, dat RPC met een speler minder moest spelen toen er een uitgestuurd was nam deze ploeg bijna een voor sprong. De bal bleef echter op de doellijn dobberen tot een Zijlspeler er het eerste by was en hem weg kon werken. Door Ton Roman nam de Zijl hierna een 10 toorsprong. Zo fel ging het verder, dat si gauw twee tegenstanders samen het water moesten verlaten RPC kwam iets meer in de aanval en maakte door Peter Trentelman met een keurige boogbal 1-1. Met deze stand begon ook de twee de helft en we waren dus net zo ver als bij het begin. Zeer fel werd er dan ook verder gestreden met RPC iets meer ia de aanval. De Leidse verdediging wist Echter stand te houden, echter met zeer waar spel waartegen de scheidsrechter verzuimde op te treden. Na eerst twee tpelers tegelijk er uit gestuurd te hebben moest tenslotte een Zijl-verdediger de kant op. Na een schot op de lat trok de feijl er tussen uit by welke aanval een s.PC-speler een overtreding beging. >e toegekende strafworp was o.i. wel in te zware straf. Hans van Tol maakte Sportagenda IJsselmeer Holland Week II. Luik Wereldkampioenschappen lielrennen op de baan. Den Haag Nationale atletiekkam- fioenschappen (Sintelbaan Zuidlarense- Itraat). Cricket-programma Eerste klasse A: HaarlemHermes DVSHCC I—HBS; VRA—HCC I. 'Eerste klasse B: ExcelsiorPW: Quick ïg—VVV; SpartaKampong; ACC II M^uick N. Tweede klasse B: Hermes DVS II /CC; HBS II— 41 Grn Hook. Tweede klasse E: Ajax LACC III; JVHWBMHC; R. en W. III—Haar- BD II. SCHAKEN Bondswedstrijd van KNSB te Bodegraven Van Weezei uit Amstelveen heeft te lodegraven het open kampioenschap to Nederland schaken gewonnen. Hij Jthaalde uit zeven ronden b\2 punt. loessel. Bredewout. de Duitser Diemer D Hoogendoorn kwamen ex aequo op Ie tweede plaats met 4'/2 punt. De uitslagen luiden; Zevende en laatste ronde: Van Wee- Amstelveen)Hoogendoorn (Dord- cht) V4-y2. Bredewout Zwolle) -Roes- (Amsterdam) V2—V2, Diemer (Dld.)- okker «Den Haag) 1-0. Kloostra toermond)-Donk (Dordrecht) 0-1, v. erlo (Velp)-Quakkelaar (Oldenzaal) Dries Rotterdam) -Beye (Den aag) o-l. Afgebroken partijen: Brede- out-Beye V2-V2, Plokker-Van Weezei •V2. Donk-Hoogendoorn 0-1. Dp eindstand luidt: 1. Van Weezei bV2 int, 2. t.m. 5. Roessel 4'/2 punt, Brede- aut 4'/2 punt. Diemer 4 V2 punt-, Hoo- ndoorn 4V2 punt. 6. ir. Donk 4 punten, Plokker 3'/2 punt. 8. 9. en 10. Van rlo 3 pnt., Quakkelaar 3 pnt.. Beye 3 mten, 11. Kloostra 2 pnt,, 12. Dries pnt. In de overige groepen werden win- lar: Groep 2A: 1. T. de Ruiter (Utrecht) pnt.; Groep 2B: 1. G. Boon (Breda) i pnt.; Groep 3: 1. H. van Deel en >en Haag) 5'/2 pnt.; Groep 4A: 1. M. mans (Leiden) 6 pnt.; Groep 4B: 1. Folkeringa (Groningen) 6'/2 pnt.; roep 4C: 1. D. Okker (Dordrecht) 6'/2 't.; Groep 5; 1. C. Berg (Leiden) 6'/2 Groep 6: 1. W. Bosscha (Baarn) pnt.: Groep 7A: 1. Sv. Jensen (De- marken) 4'/2 pnt,; Groep 7B: 1. S. olm (Denemarken) 4'/2 pnt.; Groep 8: A. Mendes (Breda) 4 pnt.; Groep 9A: W. Struyk (Bergschenhoek) 2'/2 pnt.; roep 9B: 1. W. v. Beek (Bodegraven) 4 pnt. Na afloop van de wedstrijden vond in bouw Berea de prijsuitreiking plaats 'volgde in Hotel van Haaften een di- Het promoverende zevental van De Zijl: achterste rij v.l.n.r. Ton Roman, Ton Plezier, trainer Rol en Tennie Hensing, midden: Wim Bergman (res.) en Han Bik; knie lend: Frans Snik, Dick v. d. Kwaak en Hans van Tol. Vergadering LFC LFC kwam gisteravond in de kantine van de HCW ia jaarvergadering bijeen. De voorzitter van de Kanaries, de heer Van Waveren, constateerde in zijn ope ningswoord. dat het seizoen 1956-1957 voor de geelzwarten niet gemakkelijk is geweest. Vier maanden geleden zat LFC nog letterlijk en figuurlijk in zak en as. waarbij de heer Van Waveren doelde op het uitbranden van het clubhuis. Dank zij de hulp van leden en donateurs en buitenstaanders is de accommodatie echter weer prachtig in orde gekomen en voor dit belangloze werk. dat van grote clubliefde getuigt, had de heer Van Waveren grote waardering. Wat de prestaties van de elftallen betreft was de LFC-voorzitter niet ontevreden. Het aantal leden nam toe met 60 en het aantal donateurs met 41. Moreel en financieel staat LFC er uitstekend voor, aldus de heer Van Waveren, hetgeen ook bleek uit de jaarverslagen van se cretaris, penningmeester en de diverse oommissies. In het bestuur werden de heren Selier, v. d. Vos en A K. van Leeuwen herkozen. De technische com missie werd als volgt samengesteld: G. v. Eygen. L. Nachtegeller en G. Crama. De leden van de overige com missies stelden «zich allen weer herkies baar. Het secretariaat van de jeugd commissie werd toevertrouwd aan de heer J. Brouwer, Nic. Beetsstraat 31a. Sportsplinters De centrale trainingsbijeenkomsten voor de kandidaten voor het Nederlands elftal zullen komend seizoen niet meer in Botel worden gehouden, doch in het Sportpark „De Vlier t" in Den Bosch. De Amerikaan Josh Culbreath, winnaar van de bronzen medaille tij dens de Olympische Spelen te Mel bourne op het nummer 400 meter hor den. heeft tijdens internationale atle tiekwedstrijden te Oslo het weerldre- cord op de 440 yards horden met 0.2 6ceonde verbeterd en gebzracht op 50.5 sec. Het oude record stond op naam van de Zuidafrikaan Gert Potgieter, die op 21 april van dit jaar te Queenstown 50.7 seconde voor zich liet afdrukken. De promotiewedstrijd le klasse heren tussen Neptunus (Arnhem) en Neptunus (Amersfoort) voor de water- (Foto L.D./Van Vliet) polozomercompetitie van de KNZB, ua j t j welke gisteravond in Arnhem werd ge- ri! I dus was speeïd. is door Neptunus (Arnhem) met ?L/iaÜ„„2~L A,a," belde z"de't p?°" 4-3 gewonnen. De Arnhemmers promo- Ï!P alles verandenne veren naar de hoofdklasse, in de stand kwam er niet meer en was de Zijl weer tweede klasser! Vooraf werd nog een „vriendschap pelijke" wedstrijd gespeeld tussen de reserve-zeventallen van Sleutelstad en de Zijl. Het werd tenslotte 11 door doelpunten van Piet Erades en Joop de Haan. Verder was het vrijwel hetzelfde beeld als de hoofdwedstrijd, met slecht spel en ondanks de vriendschap zeer hard. TENNIS Kampioenschappen tennisleraren Tijdens het toernooi om de interna tionale kampioenschappen van Neder land voor tennisleraren. dat te Noord- wijk is voortgezet, heeft zich in de kwart eindstrijden dubbelspel een verrassing voorgedaan. Het Nederlandse paar H. HemmesMulder slaagde er n.l. in de sterke spelers uit Pakistan Noor Ahmed Khan en Mustaq een nederlaag toe te brengen. De cijfers waren: 62. 26. 6—4, 6—1. De uitslagen luiden verder: Enkelspel, kwart finales: Cawthorn (Austr.) versl. Buytelaar (Ned.) 62, 6—1, 62; Imetti (Fr.) versl. Mulder (Ned.) 6—4, 62, 60; Joop de Mos (Ned.) versl. Stuhldreier (Did) 64, 46, 62, 64; Molloy (Austr.) versl. Noor Ahmed Khan (Pakistan) 75, 5—7, 6—1, 6—3. Dubbelspel, kwart finales: Cawthorn en Joop de Mos (Austr./Ned.) versl. Sellier en Grange (Fr./Zwits.) 6—0, 60, 61; H. Hemmes en Mulder (Ned.) versl. Noor Ahmed Kahn en Mustaq (Pakistan) 62, 26, 64, 61; Imetti en Contet (Fr.) versl. Scholte en Burgel (Ned./Oostenr.) 6—1. 6—0, 6—0; Molloy en Bradley (Austr./G.B.) versl. Stuhl dreier en Pfifferling (Dld/Oostenr.) 64, 6—3, 6—4. Onze bridgerubriek Om de meesterklasse van de Ned. Bridgebond te bereiken moet een bridge- viertal een zéér lange en moeilijke weg afleggen. Een nieuwe club heeft daarop nauwelijks kans, want deze zal in de 2e klasse (in sommige districten zelfs in de 3e klasse) moeten beginnen en zal telkens één jaar plus een kampioens titel nodig hebben om via d le klasse, hoofdklasse, landelijke hoofdklasse ten slotte in de meesterklasse te komen. In elke hogere afdeling wordt de strjjd na tuurlijk steeds zwaarder; sterke spelers geven er de voorkeur aan, lid te worden van een vereniging die recht heeft op plaatsen in hoge afdelingen. De sprong omhoog is dan niet meer zo onafzienbaar groot alhoewel velen hebben bemerkt, dat zij toch nét niet over de lat konden komen. De Utrechtse Bridgeclub met zijn ve teranen als Van Baarle, Blazer, Groot kerk en Walhout. dit jaar aangevuld met het beproefde paar gebr. Kaiser wist vanuit de Landelijke hoofdklasse de wedloop naar de MK te winnen. Het sluitstuk vond de vorige week plaats, toen UBC de Bridgekring II uit Rotter dam een gelijk spel wist af te dwingen. Calhoun nam laatste horde verkeerd Lee Calhoun, de Amerikaanse Olympische kampioen 110 meter horden, is geen amateur meer. Hij heeft een misstap begaan. Als hor denloper, niet als bruidegom. Vrijdag namelyk is hij getrouwd met een alleraardigst meisje, Gwendolyn Bannister. En als zo vele Amerikanen ,deed hy dat op een bijzondere manier. De huwe lijksvoltrekking vond plaats in het populaire televisieprogramma ge naamd „Gride and Groom", het geen het paar cadeaus en reis- cheque's ter waarde van 2500 dol lars. alsmede een retourvlucht New York-Parijs zij brengen hun wittebroodsweken in de Franse lichtstad door opleverde. In zijn haast de laatste horde te nemen, vergat hij de waarschuwing van Dan Ferris, de secretaris van le Amerikaanse Atletiekunie. Deze had hem reeds in het begin van de week te verstaan eegeven, dat hij door optreden in dit televisiepro gramma en het aannemen van ?adeus en geldsommen, zijn araa- teurstatus zou kwijtraken. Holland Week II (Van onze zeilmedewerker» Op de tweede dag van de Holland Week op het IJsselmeer kregen de zeilers een harde wind te verwerken, terwijl in de middag een onweersbui de Draken en Regenbogen, die toen nog in de derde ronde van de grote driehoeksbaan zeilden voor grote moeilijkheden zette. De kleinere klassen, die de kleine driehoek voe ren, waren net bijtijds binnen, om het geweld der elementen te ontlopen en dit was maar gelukkig, daar het aantal assisterende motorboten zeer gering was. André Nelis, de Belgische Finnjolienzeiler, die in de Olympische Spelen grote successen behaalde, was ditmaal van de party en gaf een behoorlijk staaltje van zijn kunnen weg. Al direct na de halfwindse start planeerde hij naar de eerste plaats in gezelschap van G. Mackor. In het le kruisrak kwam G. J. Leverland door een fraaie bakboordslag goed uit en kwam gelyk met Nelis en Mackor bjj het volgende merkteken. Leverland echter raakte de vlag en moest uit de strjjd. Met een voorsprong op Mackor ging Nelis ver voor de rest van het veld winnend over de lijn. De Pampusklasse was goed bezet en hier was G. Biesot vlot weg in het eer ste halfwindse rak. Kruisend kwam H. J. de Ruijter hem voor. Terwijl De Ruij- ter een winst van 500 meter op Biesot wist te verkrijgen, werd deze laatste ge ruime tijd voor O. P. Besseling die derde werd, afgeblazen. Slechts 7 Flying Dutchman's kwamen aan de start en hiervan vielen er tijdens de race nog drie af. Frank Kalff was on danks het feit. dat hij bij de start terug moest, toch niet G. Bierman als eesste •by het volgende merkteken. In de winds vergrootten zij hun voorsprong op de overgebleven 2 deelnemers, want F. A. Meeuwissen zeilde zijn mast overboord. C. M. Reijnen brak zyn fokkeschoot en de Amerikaan John Powell kreeg zijn schip vol water. Met grote voorsprong op Bierman won Kalff de race voor Bier man, P. L. Galjart en de Zwitser H. R. Hotz. In de 12m2 Sharpies ging de strijd om de kop eerst tussen Bouw van Wijk en Ben Verhogen. In het kruisrak kwam Verhagen voor Van Wijk om het merk teken. terwijl Gerrit Visser, die zich van de achterhoede na een slechte start had opgewerkt in derde positie, zijn aanval op Van Wijk begon. Een aanval die met succes bekroond werd. Verhagen won de race, met Gerrit Visser als tweede en van Wijk als derde achter zich. In de Drakenklasse gingen de stuur lieden na twee ronden zeilen bedenkelijk naar de zwarte lucht kijken, en wat zij vreesden gebeurde, toen Van Duyl. die eerste lag voor Jan Bier, het laatste rak van de derde ronde inging. Ontzettend was de kracht waarmee de elementen de schepen aanvielen Alle draken streken hun grootzeil en zeilden op de fok door. Van Duyl alleen zeilde door op grootzeil zonder fok. Even klaarde het op en on middellijk werden de zeilen weer gehe sen. maar kort daarop was het weer raak, zo niet raker! Van Duyl lag kort voor de finish, maar door het gordijn van regen en golven was de lijn niet meer te onderkennen. Op kompas wist Van Duyl te finishen. Achter hem zeil den Jan Bier alleen op de fok en dr. J. R. Blickman. die het huzarenstukje waagde alle lappen by te houden. En dit kranige staaltje, dat wel het uiterste van zijn bemanning gekost moet hebben, le verde een zeer verdiende tweede plaats op achter Van Duyl en vóór Jan Bier. J. C. van der Velde was na twee ron den zeilen in de Regenbogen ver voor gekomen en ging door de buien als enige door de winlijn. Zijn tegenstanders gin gen allen uit de strijd. R. Bossink deed dit toen hij het noodweer zag aanko men en J. H. C. Sieverts en F. P. Bos in het eerste rak van de derde ronde. Ernst Krauss thuis in de bloemen Ernst Krauss, dichter en impresa rio, heeft gisteren in zyn woning aan het J. W. Brouwersplein te Amster dam zijn 70ste verjaardag gevierd. Hij werd overstroomd met bloemen, brie ven en telegrammen. Daaronder was er een van de minis ter van Onderwijs. Kunsten en Weten schappen. mr. J. M. L. Th. Cals, die seinde: „Wens u gaarne geluk met ze ventigste verjaardag. Herinner mij met grote erkentelijkheid de vele belangrijke kunstmanifestaties, die in een lange reeks van jaren door uw toedoen In ons land plaatsvonden". Andere gelukwensen kwamen uit alle delen der wereld, van kunstenaars, bal letdirecties. concertinstellingen, leiders van internationale theaters, festivals (ook het Holland Festival) en impresa riaten. Begrafenis prof. Esehauzier Zeer vele professoren en studenten van de Technische Hogeschool te Delft, vooraanstaande figuren uit de architectenwereld en vertegenwoordi gers van musea, hebben gistermiddag tezamen met vele vrienden en fami lieleden, op de begraafplaats Wester- veld de laatste eer bewezen aan de op 08-jarige leeftijd onverwachts op zijn landgoed overleden, prof. F. A. Esehauzier. De overledene was o.m. hoogleraar in de decoratieve kunst te Delft. In de aula van de begraafplaats voer den ds. N. van Gelder en prof. A. M. Hammacher. directeur van het Kröller Muller Museum te Otterloo, het woord. Zij schetsten de persoonlijkheid van de overledene en wezen er op dat zijn werkzaamheden als bouwmeester zeer belangrijk voor ons volk zijn geweest. De zoon van de overledene, de heer F. Esehauzier. dankte voor de betoonde be langstelling. Taptoe Delft uitverkocht De kaarten voor alle voorstellingen van het militair muziekfestival „Taptoe Delft", dat van 23 tot en met 31 augus tus wordt gegeven op de markt te Delft zijn uitverkocht. Op 1 augustus was de kaartverkoop begonnen en gistermiddag om twaalf uur ging de laatste kaart de deur uit. Daarmee waren bijna vijftig duizend plaatsen verkocht. Vorig jaar duurde de verkoop twee weken. Wy kunnen ons voorstellen, dat de Utrechtse spelers na afloop even ge dacht (of gezegd) zullen hebben: „Hè, hè daar zijn we dan eindelijk!" Het grote bridgecentrum Utrecht heeft daardoor dus weer een meester klasseteam en het heeft reden trots te zijn op degenen die dat bereikten. We hebben al eerder vermeld, dat die laatste match in Rotterdam niet op hoog peil stond wat, gezien de bridgebelangen die op het spel stonden, begrijpelijk is. Het geestigste spel dat wij in die finale zagen ontstond door de discussie welke erbij werd gevoerd. Noord, Bob Kaiser, opende 1 klaveren, waarna zijn tegenstander Kreyns 2 kla veren bood. Kees Kaiser bood als zuid 3 schoppen, waarna Haver (Kreyn's partner) 5 ruiten bood. Dit was dus nogal een wild geheel, waarop Bob Kai ser meende nader te moeten informeren naar de biedingen van de tegenpartij en vroeg: „Wat betekent 't2 klaverenbod?" Hierop moest Haver antwoorden: „Man- cheforcing". Na deze uitleg besloot Bob Kaiser te passen en Kreyns deed dat ook. Nu kwam zuid. Kees Kaiser weer aan de beurt. Hij had gehoord een openings bod bij zijn partner, een mancheforcing bij zijn rechter buurman en een sterk jumpbod links van hem. In theorie kon hij dus zelf niet veel hebben, doch niet temin keek hij naar de volgende combi natie: Sch. A. V. 9, 8 7, 6, 3, Ha. A. H, Ru. B, 10, 3, KI. H Terecht nam hij aan, dat ergens iets niet klopte en dat dit bij de tegenpartij het geval moest zijn. Kortom, zuid bood 6 schoppen werd gedoubleerden legde het contract zonder moeite op tafel, daar noords kaarten waren: Sch. B. 10, Ha. V, 10, 7, 5, 4. Ru. A KI. A, 10, 7, 5. 4. Slechts Sch. Heer ging verloren. U zult wel begrijpen, dat oosts 2 kla veren helemaal geen macheforcing was geweest, doch gewoon maar een lange klaverkleur met vrijwel niets ernaast. Een plezieriger spel voor Utrecht en de toeschouwers, dan voor de Rotter damse spelers! H. W. FILARSKI WIELRENNEN „Swift" De uitslag van de 34 km recordrit luidt als volgt: C. Plasmeijer 51.08, D. Kralt 53.35, P. Kooyman 54.32, C. Vertegaal 55.03, P. Otto 55.14, P. Jan sen 57.39, A. v. Kempen 59.11. D-klasse 17 km: J. de Roo 27.58, P. BrittiJn 29.15. Morgen wordt de uitgestelde rit van de zomercompetitie gereden. De afstan den zijn: A- en B-klasse 82 km. C-klasse 58 km. D-klasse 42 km. Start 10 uur te Oud-Ade. Wereldkampioenschappen niet op T.V.-scherm Het hoofd van de programmadienst der Nederlandse Televisiestichting deelt mede: ,In verband met de reeds geruime tijd geleden gebleken noodzaak voor een be lde periode gelijktijdig voor een deel van het technisch personeel bij de NTS en een deel van het straal-zender per soneel bij de PTT, de vakanties vast te stellen, is het o.m. niet mogelijk om de Eurovisie-uitzendingen, die de Belgische televisie in de week van 11 t.m. 17 augustus a.s. van de wereldkampioen schappen wielrennen verzorgt, in Ne derland uit te zenden. Tot verleden jaar moest de NTS, als gevolg van de vast te stellen vakanties, in de zomermaan den gedurende een periode van 14 dagen de uitzendingen geheel stopzetten. In 1956 konden de programma's, zij het uitsluitend op film, zonder onder breking worden uitgezonden. Dit jaar is er een periode van 14 dagen met uitsluitend buitenuitzendin gen en direct daaropvolgend een periode van 14 dagen waarin uitsluitend studio programma's worden uitgezonden. Ge durende deze laatste periode, die loopt van 4 t.m. 17 augustus is het ook niet mogelijk programma's uit het buitenland te relayeren. De NTS hoopt, dat gedurende de zomermaanden in 1958, geen beperking der uitzendingen noodzakelijk zal zyn". Nederlandse zuinigheid. Het „Brugsch Handelsblad" besprak dezer dagen de toegenomen toeristische bedrijvigheid in het stadje Damme, dicht by Brugge. Hef blad merkt op, dat onder de vele bezoeker- de Nederlanders wel de minst interessante zyn voor de café- en res tauratiehouders. De Nederlanders dry ven het, volgens deze krant, zelfs zo ver, dat ze één cola vragen met drie glazen, natuurlijk voor drie personen, voegt het blad er aan toe. Beetje onhoffelijkheid met heleboel verstandigs Het Parjjse blad „Franc-Tireur" schrijft, dat de komkommertijd Lord Altrincham tot een „monster van Loch Ness" heeft gemaakt. „Een beetje on hoffelijkheid, gemengd met een heleboel verstandigs, is in normale tyden geen explosief mengsel", aldus het blad. Ook het Britse conservatieve blad Daily Telegraph" is van mening, dat de opwinding over Lord Altrinchams kritiek op Koningin Elizabeth voor een groot deel aan de komkommertijd is toe te sohryven. Volgens het blad is thans het ogenblik gekomen waarop in een koelere sfeer de aandacht kan worden verlegd van de beschuldiger naar de beschuldiging. Kan or in ernst worden beweerd, dat er tydens de vjjf jaar van het bewind van Koningin Elizabeth niets is gedaan om de contacten van de koninklijke familie uit te breiden en het protocol te verzachten? zo vraagt het. Lord Altrincham had tegen een deur ge stoten", die reeds op een kier stond". De „Daily Mail" meldt, dat zijn lezers j vrijdag voor het eerst voor het meren deel (53 de kritiek van de Lord 1 steunden. De „Daily Mirror", die de grootste oplage heeft, schrijft, dat vier van de vijf lezers Altrincham steunen .Romartiuik an 31oa- oicn" UoS, hfi/it U4&L hteoeiacs.. .U&jtajpeiijk. P<tvU)fóVCW1.ACj|itfl- Viottiu) zaapxi 56.000 be&xkatS vOoibOqaan i_i 0«VtRlUAH«BftAR 8EWCW10£W0nt«6 Wuz. zo'n wo^uyujhazit hofeR ftuatvex - H09R3 te beluien Litcbö. wad fuzejt zwcua hoofd ovax. toakmVii vun cU. umlvujbpuw Ittldoanondmad mm bij warm mix, 'ml zul au/ bixtiRjwatoi: [rattn POLtO j vas wnaac. nu/cie 'ttfttbaiEViiyiPciïofonds.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 7