grote maten Auto zonder chauffeur TYPISTES CONCIERGE Vele brandjes door grote droogte Buschauffeur nam bocht Gooiweg te kort Rondom de veemarkt Alom een stille handel op de rundveemarkten JONGE VROUWELIJKE ADMINISTRATIEVE KRACHT S- Adverteert in hel Leidsch Dagblad Fa. DIJSOSWA HITLPMONTELR EN EEN LEERLING SLF MAANDAG 17 JUNI 1957 Heide en bos zijn door de aanhouden de droogte uitermate brandbaar. Her haaldelijk wordt deze waarschuwing door radio gegeven en met de meeste nadruk wordt er op aangedrongen de uiterste voorzichtigheid met vuur te betrachten. Desondanks kwamen er gisteren weer verschillende berichten binnen van brandjes, die door achte loosheid met vuur waren ontstaan. In de buurt van Oostvoorne ontstond er in de duinen tengevolge van roken brand Na anderhalf uur hard werken was men er nog niet zeker van, dat het vuur inderdaad was geblust. Eerst uren later "'as men de vlammen absoluut meester. Een achteloos wegge worpen sigaret deed ongeveer een hec tare bos in de gemeente Rosmalen in vlammen opgaan. Ook te Rockanje heeft een duinbrand gewoed, die echter door snel ingrijpen beperkt kon blijven. In de gemeente Wijk en Aalburg zijn zaterdagmiddag vier woonhuizen, waar onder twee grote boerderijen en drie schuren afgebrand. Vijf gezinnen wer den dakloos. Tijdens het blussen viel een man van het dak e*i moest met zware inwendige kneuzingen naar het zieken huis vervoerd worden. Door de hevige wind, die de vlammen opjoeg tegen de rieten daken, was er weinig te redden. De schade wordt op een kwart miljoen geschat. Een groot gedeelte van de spoordijk tussen Rotterdam cn Schiedam heeft ook in brand gestaan. Na uren zwoegen slaagde men er in de brand geblust te krijgen. Maar toen was reeds 6000 vier kante meter gras prooi der vlammen geworden. Terwijl de eigenaar op reis was is gistermiddag een houten bungalow te Maastricht vrijwel geheel ln vlammen opgegaan. Ook in Tilburg hebben twee branden gewoed. Een rijwielherstelplaats en een talud van de Hoevense Kanaaldijk werden door het vuur aangetast, maar de brandweer kon in beide gevallen groot onheil voorkomen. De brand bij de rijwielherstelplaats had echter toch een tragische afloop, daar tijdens het blussingswerk de 48-jarige brandwacht N. Bertens door een hartverlamming werd getroffen. HU bleef ter plaatse dood liggen. Ex- KNIL- mi fitai r contra de Staat EIS TOT SALARISBETALING 1941—'45 AFGEWEZEN. De civiele kamer van de Rechtbank te 's-Gravenhage heeft vanmorgen de eis van de oud-sergeant-majoor instruc teur der artillerie van het voormalige K.N.IL. de heer L. D. van der Klaauw, tegen de Staat afgewezen. De heer Van der Klaauw eiste, dat de Staat hem alsnog zijn salris zal uitbetalen over de periode, die hij in Japanse krijgsgevan genschap heeft doorgebracht. De eiser werd veroordeeld tot betaling van de kosten van het proces, die f. 646,50 bedragen. Op de eerste ryloze zondag in novem ber j.L had in een van de beruchte bochten van de Gooweg te Noordiwyk- Blnnen een aanrijding plaats tussen een autobus van de N.Z.H.V.M. en een politiedienstwagen, die bestuurd werd door de hoofdinspecteur van poltie te Noordwijk. De nasleep van dit betrek- kelyfc goed afgelopen verkeersongeval had vanmorgen plaats voor de Leidse kantonrechter, waar de Haarlemse bus chauffeur zich had te verantwoorden. H(j werd er in eerste instantie van be schuldigd zich met zijn bus te ver van het rechter weggedeelte te hebben ge waagd of anders, dat hij het tegemoet komende verkeer in het gevaar had ge bracht Vrij langdurig heeft men, in het bijzonder de getuigen décharge, die door de raadsman, mr. M. D. Proper, uit Haarlem, waren gedagvaard, ge sproken over het feit of de politiewa gen, die volgens een ter plaatse wonen de getuige een Juist gepasseerde auto mobilist achterna ging. niet te snel had gereden, zodat een botsing op het voch tige wegdek niet vermeden kon worden en over de vraag, of het in die bocht praktisch mogelijk was een autobus ge heel op het afgebakende rechterwegge- deelte te houden. De sub-officier van Justitie en de kantonrechter wensten zich echter niet te verdiepen in deze bijzonderheden, die ongewijfeld bij de ctvele procedure ter sprake zullen ko- (Van een deskundige medewerker) Ofschoon de aanvoeren van gebruiks- en weidevee in de afgelopen week niet groot waren, liet de handel zeer veel te wensen over. Het bezoek van de vee houders was duidelijk minder en hét laat zich natuurlijk aanzien, dat zulks in de komende weken, wanneer de hooi bouw op volle toeren draait, nog minder wordt. Niet voor niets luidt het aloude spreekwoord ten aanzien van de vee handel ,De hark in de hand, de handel aan de kant". Inderdaad waren de eer ste symptomen hiervan deze week reeds aanwezig. Prima rundvee was er op de gebruiksveeafdelingen, noch op die van het weidevee aangeboden. Hiervan lig gen de prijzen hoog en dat bleef zo. Er men, maar achtten het bewezen, dat de chauffeur zijn bus meer dan onder de omstandigheden gerechtvaardigd was op het linkerweggedeelte had geleid. Dit ln tegenstelling met de raadsman, die dit niet bewezen achtte. De officier van Justitie vroeg een geldboete van f.35 of 10 dagen, de kantonrechter veroor deelde de chauffeur na re- en dupliek tot een geldboete van f. 5.— of 5 dagen. zijn nog een 400 stuks voor uitvoer be stemd in de voorgaande week, maar als het warm weer blijft, zal dat ook wel afzakken. Gewoonlijk ligt het in de zomermaanden nagenoeg stil. Luxemburg en West-Duitsland zijn echter de laatste jaren nogal wat aan onze markten gekomen om gebruiksvee en hiervoor is de duur van het trans port niet zo lang en dus minder riskant dan naar Italië en verdere streken. Het minder courante vee was niet meer tot de oude prijzen te plaatsen. Ook met hét slachtvee, dat even ruimer werd aangeboden, ging het niet zo best. Het was moeilijk om de 2de en 3de kwaliteiten geplaatst te krijgen, maar een prima beest bleef wel gezocht en op prijs. Voor f. 3,50—3.60 per kg werden prima vaarzen verkocht ook wel voor export van achtervoeten, maar in totaal genomen lagen onze noteringen tussen f. 2,80 en f. 3,40 per kg geslacht ge wicht. De uit Engeland ingevoerde koeien en stieren maakten van f. 2,70 tot f.2,85 per kg, met een flauwe af loop. De vleesgroothandel was deze week zeer kalm. Fijn vlees en mager varkens vlees was gevraagd, maar overigens was alles gedrukt. Vette kalveren waren zeer ruim aan gevoerd. Ook de Leidse markt was van dit, voor deze markt toch een vrijwel „vreemd artikel" zeer ruim voorzien. Export trekt zeer veel aan, maar de produktie wordt toch de laatste tijd in alle streken des lands even te sterk op gevoerd, waardoor de prijzen successie velijk wat naar beneden zijn gegaan. De goede kwaliteiten gingen tegen f.2.40 tot f. 2,60, prima f.2.70-f.2,80, enkele Brabantse soorten nog wat hoger, doch de 2de en 3de soorten f. 2,00—f. 2,25: Mindere produkten naar f. 1,80 per kg levend gewicht aflopende. Nuchtere kalveren werden graag op genomen tegen f.130, de lichte tot on geveer f. 1.60 per kg de zware soorten. De wolveehandel was zeer flauw ge stemd, met lagere prijzen. Wel 5 soms 8 gulden per stuk minder dan 14 dagen terug voor de schapen, zowel als voor de lammeren, terwijl niet alles ge plaatst werd. Het tekort aan gras en de moeilijker export drukten de prijzen. De varkenshandel was in alle categorieën kalm; prima vleesvarkens prijshoudend. Zware vette soorten wat minder. Slachtpaarden gedrukt doch goede ge- bruikspaarden gevraagd en onveranderd duur. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, VJ juni. Veemaaflot Aan/voer ln totaal 1891, vette koeien en ossen 1262. varkens 629. Prfle per kg.: vette koelen le kw 300— 325 2e kw. 265290. 3e kW. 260260. varken» (lev.) 177. 173, 167 „EXTRA VOORDEEL" aanbieding Speciaal voor de jeugdige grote maat: modieuze en slankmakendedoor.knoop- Japon in't favoriete nopdessln! Kreukher- stellende cotonette in tal- rijke pasteltinten. 44 t/m 50 \g Gedistingeerd, zonnig en modern is deze zonnejapon met jasje, speciaal voor de grote maten 44 t/m 52. In vele nieuwe zomerdessins. m ap Ongelooflijk, slechts €én van onze vele honantex japonnen tot In de grootste maten: geheel door- geknoopt model in diverse awp exclusieve tinten. 42 t/m 48 JUw Nogmaals kan de vrouw met het zwaardere figuur profiteren van onze talloze voordelige, onweerstaanbare aanbiedingen. |apon met jasje: hypermodern, flatteus, practisch en... slankmakend! Pracht kwaliteit coton satin In 'n bijzonder chique dessin. In roestbruin en muisgrijs. 44 t/m 52 17.SO Bij enkele afdelingen van het ACADEMISCH ZIEKEN HUIS te Leiden bestaat gelegenheid tot plaatsing van een bij voorkeur in het bezit van het mulo-dipl. en het diploma typen. Bruto salaris behoudens jeugdaltrek min. f 199,25 max. f 315,66 per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directeur- Geneesheer. Bij de OCTROOIRAAD, Willem Witsenplein, 's-Gravenhage, kunnen worden geplaatst die tevens gedeeltelijk belast zullen worden met administratief wenk. Kennis moderne talen noodzakelijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max f 315.per maand. Goede tramverbinding. Vergoeding tramkosten mogelijk Aanmelden van 17 t. m. 21 juni 1957, tussen 14—16 uur bij de Afd Personeel van de Octrooiraad. E.v. kan ook telefonisch (tel K 1700—774521) een af&praak voor een ander tijdstip worden gemaakt. Schrift soil, aan de directeur van de Centrale Per soneelsdienst, Spui 49. 's-Gravenhage onder nö. H/7— 1230. te vermelden in linkerbovenhoek van brief en enivelo'ppe. AANGEBODEN: 1 CITROEN 2 cv. 1956, per»Avagen, zg.a.n.; 1 CITROEN 2 c.v., 1954, bestelwagen, 300 kg., gebr. 1:18; 1 OPEL Olympia 1952, verkeerd in prima staat; 2 FORD bestelwagens, ton, samen f750.—. BARKER'S Automobielbedrijf - Sossenbeim Agent Cdtroën en DKW-automobielen TELEFOON K 2532/7427 INSTELLING te Leiden vraagt echtpaar zonder kin deren als Goed salaris, vrij wonen, vuur en licht en opbrengst kantine. Brieven onder nummer 4440 bureau van dit blad. GEVRAAGD voor het seizoen: Café-Restaurant KELNER SERVEERSTER AANKOMENDE KOK en een LEERLING KOK. Adres: Café Restaurant „NIEUW BRITTENBURG" BOULEVARD KATWIJK AAN ZEE Gevraagd AUTOMONTEUR I zelfstandig kunnende werken. VOLVO-dealer. i G ARAGE A. MULDER, Herenweg - Rynsburgerweg Rynsburg Telefoon K 1718—2850 TE HUUR GEVRAAGD voor 4 personen, om lx per dag ELECTROTEOHNISCH BUREAU VOCKING, vraagt een heen en terug, Den Haag te rijiden. Liefst van particulier. TURFMARKT 2 TELEFOON 24409 Aanmelden: Zeemanlaan 51. GEVRAAGD Mevrouw De KosterStjt- hoff, Witte Singel 24. vraagt een hulp in de huishouding als noodhulp, kunnende ko ken. Meerdere hulp aanwezig. Gevraagd door dame, ruime zit-slaapk. of kleine etage. Centrum. Met of zonder war me maaltijd. Brieven bur. v. d. blad onder no. 1725 k. Te koop gevr. ultneenibare linnenkast. Sint-Annahofje 1, (Hooigracht 9). .Jonge schippersknecht ge vraagd. Aanmelden: Linde straat 4. Tel. 30228. ff Nette kostgangers gevr. Liefst moet éigen bed. Ver lengde Nassaustraat 12. B Magazijnruimte of autobox te huur gevraagd. Brieven bur. van dit blad no. 1789 k. B Gevraagd per 1 Juli In Lel den of omgeving, voor tijdelijk 3 a 4 kamers, keuken, badk. Geheel of ged. gemeub. voor gezin van 4 personen. Brieven bur. van dit blad no. 4433 k. WH betalen veel geld voor gebruikte goederen, zoals ra dio's, stofzuigers, plok-ups, gram.motoren, elektr. moto ren. meubelen, fietsen, brom- en motorfietsen auto's enz. In- en verkoop. G. van Vliet, Janvossenateeg 34. Gevraagd werkster of meis je. meermalen per week. Nader overeenkomende uren. Bilderdijkstraat 1. In Rusthuis „Zonneweelde" wordt per 1 Juli gevraagd hulp. Intern. Aanmelden: Oranjelaan 2, Oegstgeest. Net meisje gevraagd, voor hele dagen, goed loon (voor 3 maanden), bij: G. Freke, Mr. Fockstraat 2, Katwijk a. Zee. Werkster gevraagd voor 4 ochtenden per week of flink dagmeisje. Mevr. Stlerum. Leldseweg 138, Voorschoten. Tel. 01717 - 2330. Wegens ziekte van de hui dige gevraagd een beschaafde flinke hulp voor dag en nacht Aanmelden: Maandag en woensdag. Mevr. Henkemans, Jonkerlaan 80 A. Wassenaar Tel. 01751—20.36. AANGEBODEN 9 prima kippen aangeboden, volop aan de leg en een be kroonde haan. Kerngezond. Adres: Lopsenstraat 1. Telef. 30569. Te huur een grote en een middelgrote zit-slaapk. (met gasje, vaste wastafel, centr. verw. en medegebruik van bad kamer en telefoon). Rijnsbur- weg 29 A. Solex. Alle modellen voor radig. Prijzen vanaf f 349.50. Gemakkelijke betaling. Van Zijp. Haarlemmerstraat 295. Korevaarstraat 6. De zaak met service. Frans mahonie bankstel, bad. grote hang- en legkast, zware eiken tafels. Oudhol landse en Mechelse soorten, prima spiralen. ledikanten, dressoirs. Mechelse en andere soorten, schrijfbureaus. W. F. Kooreman. 9 Nieuwe Rijn 9. Tel. 23261. 40 als nieuwe caféfauteulls, wlnkelladekasten, jaloezlekas- ten enz. W. F. Kooreman. 9 Nieuwe Rijn 9 t.o. V. en D. Let op tel. 23261. Aangeb. Slnger handnaai machine. Ln z. g. st., zonder gebreken, prijs f65. Trapnaai- machlne (salonkast), als nieuw Ver beneden kostprijs. Heren straat 23. Leiden. Tel. 32027. f| Wegens vertrek herensport- lets merk Raleigh met 3 ver snellingen van f 295 voor f 125. Damessportflets, merk Max well, van f 265 voor f 100. Slee- stofzuiger. 125 V. f 15. Radio- tafel f25. Hoefstraat 1 (bij (Doezastraat). Papegaal. Grijze rood staart papegaal. prima spre kende en fluitende vogel. Te vens handmakke Amazónepa- pegaal. J. Karei, Steenstraat 2>1. Tel. 20629. Alle motoronderdelen heeft motorsloperll Cor Bolman, Kekkelaan 223, Den Haag tele foon 114501. Gr(js katje, dol op Felix, af te halen. Vrouwenweg 17, Zoeterwoude. Motor te koop, 200 cc., prijs f 675. tussen 57 uur. Rijn- dij kstraat 22, Lelden. Aangeb. Stelb zijspan, rood, compl. met aansluiting in st. van nieuw. Middelweg 1. D.M.F. Nestor niet J.L.O.- motor. compl. met km.-teller en snelheidsmeter ruil aangeb. voor Solex. Breestraat 149. H Aangeboden een grote was tafel 2 kr.. praohtig marmer blad. 1 grote linnenkast, mah. Warmonderweg 52. Oegstgeest. H Aardbelenschaaltjes, alle soorten fruitschalen, frult- zakken, glasheldere cellofaan - zakjes, clips om deze zakjes te sluiten, cellofaanwol, diver se kleuren, ronde en vlerkante fruitservetten, aardappelzakken Papierhandel Paddenburg Nieuwe Rijn 11. Wegens omstandigheden te ruil aangeboden, een z. g. a. n. grote radio-bar wagen voor een in zeer goede staat verkerende snel brommer. Na 6 uur te be vragen. Oude Varkenmarkt 8. Lelden. P D.K.W. motorrijwiel, 200 CC. aangeb.. goed lopend f 200. 3 Octoberstraat 61 A. Zongordijnen (Balastore). Wij hebben de echte. (Balatum fabriek). Blijft vriendelijk licht Ln Uw kamer. Zon en warmte houdt U bulten, van 40 tot 2.60 breed, 210 lang. Rich J. Blok Hogewoerd 62. Tel. 23123. Wonderverfü! Fantastisch wat een dekkracht. En een glans, U staat er verbaasd van. Probeer het eens met een klein busje en U ls overtuigd. Rich. J. Blok, Hogewoerd 62. Erkend schilder. P Plastic tuinslang p. m. 0.35, tuinsproelers, slanghaspels, tuinstoelen .tuinbanken, tuin tafels Ijskasten, gegalv. baden en emallle baden en alles voor Uw tuin. A. J. Hartwljk Nieu we Beestenmarkt 794. Lei den. Tel: 26627. Oegstgeest. Te koop riant fraai onder arch. geb. herenhuls. bev. 4 ruime en 1 kl. k.. keuken, bil - keuk., tuin, schuur, w. en k. w.. centr. verw. Binnen korte tijd te betrekken Brieven bur. van dit ;blad no 1837 k. Wegens plaatsgebrek te koop aangeboden houten licht kroon (6 armen), geheel com pleet met lampjes en kapjes f 15.Thorbecfcestraat 72. Enorme sortering schilder stukken voor boven Uw dres soir, vanaf 16.50, compleet met lijst. Lijstenmakerij ,.De Concurrent", Haarlemmerstr. 72. Tevens het aangewezen adres voor het omlijsten van platen, foto's enz. Slagerij Pleterse. Dinsdag, woensdag en donderdag. 500 gr. verse worst van fl.70 voor f 1.40. 500 gr. gehakt van f 1.70 voor f 1.40. Onze bekende rook worst f 1.35 per 500 gram. Herenstraat; 29. Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f80.50, was machines 1135.Belde met schoonheidsfoutjes; volledige garantie. Eventueel gemakke lijke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. fabrleks- kantoor Spul 214, Den Haag, telef. K 1700: 11.34.91! b. g. g. 11.53.96. f 295.Chique moderne 3-zlts bankstellen met 10 l06- se kussens. Stof naar keuze. 30 Jaar garantie. Op gemakkelijke condities. Jacob v. d. Does straat 106, Den Haag. Telef. 322675. Ja mevrouw, onze nieuwe wltsels kunt U afwassen met zeep. Prima voor keuken en plafonds. Stouten, Raamsteeg 3. Telef. 21751. Het succes van Nederland. KinderrlJwielen, diverse kleu ren met remnaaf f 56.Fir ma Dusoswa. Lelden, Turf markt 2 .tel. 24409. Noordwijk. Kerkstraat 48. tel. 2726. Kat- wilk Zeeweg 1. Tel. 2619. Mantelkostuums, Jerseypak jes, mantels, kindermantels, regenmantels, herenkostuums, regenjassen, combinaties v.af f 1.50 p. w. Onze coupeur be zoekt U met collectie aan huls. Br. bur. v. d. blad no. 4437 k. Futura Duitse klelnbeeld- camera. verwisselbare lens 2.8. paraattas .zonnekap natlonall- teltsbewljs. Wegens overgang op 6 x 6. Prima conditie, f 225.Fr. v. Eedenlaan 29. Zo goedkoop slaagt U ner gens om Uw bed te overtrek ken met een mooie damast. Eenpersoons vanaf f 19.50 tweepersoons vanaf f 26.50. De Kleine Winst. Haarlemmer straat 51, Lelden. Rashondjes. Prachtige Spa niels, zeldzaam mooie hon den. Zwarte klelnblijvende j Keeshondjes. Alles met volle garantie. J. Karei, Steenstr. 21 I tel. 20629 k, Solex Standaard f 349.50, p. m. f 17.30. Solex de Luxe f 399.50, p. m. f 20.24, Inclusief all risk verzekering. Service Station Gebr. Hulsman. Ho gewoerd 66—68, telef. 81292. Reeds vanaf f 275.- leveren wij U een elektr. Vigorelli naaimachine met stoppen en borduren Uw oude machine ruilen wij desgewenst in. Fa. P. J. v. Steyn en Zn., Nieuwe Rijn 46 B. Tel. 24809. Iedereen is enthousiast als wij Uw matras overtrekken mét damast, éénpers. vanaf f 19.50 .tweepers. f 26.50. Smit's bedden-tapijtenmagazijn Mare 98, Vrouwensteeg 9, tel. 23913. B In het schuimrubber- en Plastiohuis. Mare 70. vindt U alles op het gebied van schuimrubber en schuimplas- tic, geschikt voor alle doel einden, onovertrefbare veer kracht. onverwoestbaar, duur zaam en goedkoop. Tel. 32862. Krap bil kas, toch een regenjas. Jacks, suèdejasjes, dames- en herenpantalons, mo tor-, bromfiets- en kinderkle ding. Dank zij onze krediet service. Van Delft. Steenstr. 45 Berlnl M 21. De werker on der de bromfietsen. Reeds van af f 498. Gemakkelijke betaling Van Zijp, Haarlemmerstraat 295 Korevaarstraat 6. Zaak met service. H Aangeboden een vinerkleed f 12.50. een lamp compl. f 2.50. 2o ronde traproeden. 70 cm! f 5 en herenfiets f 12.50. Da Costastraat 85. Ter overname aangeb., we gens te kleine maat, jaquet, plm. maat 48. Boshulzerlaan 13. Tel. 26961. Te koop aangeboden een tweeling kinderwagen. Te be vragen: Uiterstegracht 123. Tuinbanken! Nog enkele goedkope banken, droogrek- ken. keukentafels, sjoelbakken, kindermeubelen, boekenkastje boekenplanken, rek boven di van, ongeregeld hout. Vakkun dig vijlen en slijpen van alle soorten zagen, ook machineza- gen. Oude Singel 216. Aangeboden zlt-slaapkamer, 1 Juli te aanvaarden. Met warme maaltijden, f 70.- Centrum stad. Telef. 2i m H.MAV. dubbelzit bromfiets dubb. veerelementen. Enige i bromfiets die geschikt is voor 2 personen. Prijs f725.Gebr. Huisman, Hogewoerd 6668. :64Fè" In huurkoop een woonboot, 2 k., w.c., keuken. Langestraat no. 10. Gratis af te halen 2 reeds zindelijke poesjes. Oude Singel 238. Lelden. Aangeb. te Leiderdorp, nieu we gestoff. zlt-slaapkamer, met of zonder pension en huise lijk verkeer. Brieven bur. v. d. blad onder no. 4431 k. Angora poes, roodharig, met stamboom. 2 Jaar oud, te koop aangeboden. Emma- laan 27, Oegstgeest. Voor drie .Ionge katjes, ge wend aan Felix, goed tehul» gezocht. Gasstraat 80. Thuiswerk gevraagd, voor 2 dames en 2 heren. Brieven bur. van dit blad no. 1793 k. Aangeb. prachtige brulds- Jaoon (nylon), maat 38. Te bevragen 's avonds na 8 uur. Pieter de la Courtstraat 47. Bakfiets en plngpongtafel te koop. Te bevr.: Oude Rijn 44 c. Leiden. Te koop nieuw 6portheren- rijwlel, niet bereden, pracht- flets, gekost f 225, nu f 125. 3e Gortestraat 71, Leiden. DIVERSEN Verloren. 4 Juni. 3-wlellge houten autoped zonder hand vat. Barkman. Kamerl. Onnes- laan 21, Lelden. Verloren zaterdag 15 juni, grijs wollen damesvest. gaande van Rapenburg vla Steenstr.. Rijnsburgerweg. Houtlaan. v. Sllngelandtlaan naar Hofdljck De Meyere, Rapenburg 104. Leiden. Tel. 20507. Rechtskundige adviezen, ver zoekschriften, schuldbekente nissen verstrekt en maakt op het raadgevend en bemidde lingskantoor K. W. Wijk. gep. Insp. v. Pol, Thorbeckestr 78, Lelden, telefoon 22508. Be handelt vertrouwelijk delicate aangelegenheden. Jongeman, 35 Jaar. prot. geloof. zoekt kennismaking met net meisje, leeftijd tot 30 Jaar. Brieven bur. van dit blad onder no. 1705 k. H Wonlngrull te Lelden. VrUe bovenwoning (voor klein ge zin) f6.50 p. w. Omgeving Kraalerstraat Rijnstraat. Ge vraagd benedenhuis te Voor schoten. Brieven bur. van dit blad onder no. 1822 k.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 4