ViCREM Jan Derksen sloeg Arie van Vliet in finale der profs Geen Nederlanders bij de laatste acht Armoede bij onze sprinters Wat de mode betreft is het maandag al zomer.. Gaul moest even langs de kant en dat kostte hem de trui Bij dames alleen mevr. Tliung 96ste jaargang Vrijdag 7 juni 1957 Vierde blad no. 29155 ,s morgen naar Het is Arie van Vliet niet gelukt zijn laatste nationale kampioenschap als bij tenminste niet op zijn genomen besluit om na dit jaar de fiets op te bergen terugkomt met een titel te besluiten. Na drie spannende ritten veroverde zijn grootste rivaal, Jan Derksen, gisteravond in het Olympisch Stadion zijn zevende sprintkampioenschap, hetgeen wel niet het laatste zal zijn. Want ieder jaar wordt het duidelijker, dat er geen opvolgers voor deze twee musketiers zijn. Integendeel, het peil van de prof-sprinters, die op Van Vliet en Derksen volgen, zakt steeds meer. Dat bleek uit de manier, waarop in de halve finales Schotman door Derksen i en Hijzelendoorn door Van Vliet terug werden gewezen. En het was eerder op i de dag gebleken toen Frans Mahn, vo rig jaar kampioen bij de amateurs, door Schotman kansloos werd geklopt. Er zal een wonder moeten gebeuren wil ons land bij de prof-sprinters niet op het derde plan geraken, als ook Jan Derk sen, die al 38 jaar is, er de brui aan geeft. Het is overigens maar te hopen, dat Van Vliet op zijn besluit terugkomt en het volgend jaar weer de finale tegen Derksen rijdt, een van de weinige attrac ties van de nationale baankampioen- schappen. In de eerste rit liet de 41-jarige Woer- I denaar zich door Derksen voor de Ma- rathon-tribune verrassen. Jan schoot 1 onderdoor, nam anderhalve lengte voor sprong, voldoende om een fel spurtende Van Vliet op de streep een half wiel voor te blijven. Maar Van Vliet revan cheerde zich in de tweede rit. Hij ging buitenom en klopte Derksen met een wiel. Daarna moest het tweetal vijf kwartier wachten alvorens de beslissen de rit te kunnen rijden. Derksen" for ceerde een lange sprint, ving Van Vliet in de laatste bocht op en ging juichend een halve lengte eerder over de streep. In de huldiging door de voorzitter van de KNWU, dr. P. van Dijk, werd ook Van Vliet betrokken en vervolgens maakte hij samen met Derksen de ere- ronde langs de lege tribunes, waarop zich slechts enkele honderden toeschou wers bevonden. De eerste baankampioen van dit jaar werd de 22-jarige Robert van de Ruit, die de spurt van een groep van zeven renners won en daarmee de titel in het onbelangrijke nummer over 50 km. zon der gangmaking behaalde. Dit groepje was na 35 km. ontstaan uit "een nieuwe vlucht van Oudkerk, die tevoren samen met Van Bruggen weg was geweest. Na 41 km. werd het peloton, waarin cracks als titelhouder Braat, Captein en Moo- lenijzer zaten, gedubbeld en 5 kilometer voor het einde moesten alle renners, be halve de zeven koplopers, de baan ver- I laten. IAN DERKSEN WANDELSPORT. De W.S.V. „De Stalen Band" orga niseert op zaterdag 29 en zondag 30 juni a.s. internationale wandeltochten over 10,15, 20, 30 en 40 km. Ingeschreven kan worden bij de lieren A. van Heusden, Juliana van Stolberghof 37, J. Verver, Schelpenkade 20 en W. Roelandse, Prin senstraat 34, allen te Leiden. Sportsplinters De zogenaamde aanbrengwedstrijd van Hoek van Holland naar Harwich over 105 mijl is gewonnen door „Zwer ver" met als gezagvoerder W. N. H. van der Vorm. Precies om 12 uur midder nacht van woensdag op donderdag arri veerde de „Zwerver" als eerste te Har wich. De omgerekende tijd bedroeg 22 uur 35 min. 6 sec. Op zaterdag 8 en zondag 9 juni worden te Warschau internationale atletiekwedstrij len gehouden. Nederland zal hierbij vertegenwoordigd worden door de dames Dini Hobers en Hannie Bloemhof en door de verspringer Henk Visser. Visser zal na afloop van de wedstrij den doorreizen naar Finland waar hij op woensdag 12 juni in Turku aan inter nationale wedstrijden zal deelnemen. - De „Coronation Cup", een ren te Epsom over 2400 meter, begiftigd met een prijs van 25.920 gulden is gewonnen door het Franse paard Fric en Lord Rosebery is eigenaar. De dubbel-twee van de Roeivereni ging De Maas is door de Nederlandse Roeibond als enige Nederland-e ploeg voorlopig ingeschreven voor de „Henley Royal Regatta", welke van 3 tot 6 juli °P de Theems bij Henley wordt gehou den. Het bestuur van de Italiaanse Voet balbond heeft een verl ïd aangekondigd om buitenlandse spelers te contracteren. Dit is een van de veertien punten van een plan, waarmee men hoopt de crisis in het Italiaanse voetbal (de drie ach tereenvolgende nederlagen van het na- I tionale team....) te overwinnen. Dit kampioenschap wordt op donder dag 13 juni a.s. afgewerkt. In de beslissende fase werd de 39- jarige Alkmaarder Ottenbros, vader van vier kinderen, door de anderen ingeslo ten, gevreesd als hij is voor zijn ge duchte eindsprint. Hü bracht het toch nog tot de eervolle tweede plaats. AMATEURS Bfj de amateur-sprinters zullen de Amsterdammers Captein en Gerritsen volgende week donderdag uitmaken wie de titel van Frans Mahn zal overnemen. Joop Captein won in de halve finales zonder veel moeite de beide ritten van Schutte. De kleine Mees Gerritsen had het zwaarder tegen de robuste Schep maar reed zich toch ook in twee ritten naar de finale. ACHTERVOLGING In de achtervolging voor amateurs kwamen 39 renners aan de start waar van de acht snelsten zich in de kwart finales plaatsen. Dit waren Geldermans (5.19.2), Braat (5.22.2), Van Bruggen (5.26.2), Van Egmond <5.26.4), Van Hou- welingen (5.30.4), Oudkerk (5.30.6), Mo lenijzer (5.32.6) en Rentmeester (5.36.0). In de kwartfinales bleek Arie van Houwelingen met een tijd van 5 min. 23.6 sec. de snelste te zijn. De Amster dammer Van Bruggen, tot nog toe de verrassing in dit nummer, noteerde 5.24.2, titelhouder Frans Braat 5.25.0 en Geldermans, die 's morgens de snel ste tfjd had gereden, kwam nu tot 5.25.2. In het bijprogramma werd een rit over 25 km. achter handelsmotoren voor ama teurs gereden, die een vrij saai verloop had. De uitslag werd: 1. Marinus 24 min. 10.2 sec., op 100 meter: 2. Van Houwe lingen, op één ronde: 3. Huizinga. V oetbalprogramma BETAALD VOETBAL le divisie B: Richtersbleek— Excelsior (zaterdag) Halve finale KNVB-beker: Feyenoord HVC. AMATEURS Kampioenschap van Nederland: Be Quick ZVelox. Promotie naar 2e klasse: OW-Pa- pendrecht. Promotie naar 3e klasse: ASCRijs wijk (zaterdag). OM DE ZATERDAGBEKER KNVB 2e ronde: CJVVHuizen; IJmuiden VRC; OSO—IJsselmeervogels; Ter LeedeExcelsior M; Zwaluwen's Grav. SV.; SIZO—Oegstgeest; Zwart Wit— WGZ; SHO—Hoogvliet; De Zwerver- Aalburg; Jodan Boys—Quick Boys; RWH—Groote Lindt; Urk—SVZM; ACV—Leeuwarder Zwaluwen; Blauw Wit '34Stedum. RESERVES KNVB BETAALD VOETBAL Reserveklasse BEDO 2Hermes DVS 2; Stormvogels 2Fortuna VI. 2; Amsterdam 2—VSV 2; ON A 2—SHS 2. AMATEURS Promotie naar res. 2e klasse: LFC 2— Cromvliet 2 (maandag, 10.30 uur). De natuur geëvenaard De wonderbaarlijke charme, die de natuur aan het vederkleed van de vogels geeft, geeft ViCREM aan het haar van de mensen. Gebruik ViCREM en ontdek hoe mooi Uw eigen haai Vitamine Haarcrême Grote Pot 1.65 Ronde van Italië In de achttiende etappe van de Ronde van Italië, van Como naar Trento Alta is de Roze Trui om de schouders van Nencini gegleden. Gaul is het kledingsstuk dus kwjjt geraakt en dit gebeurde op een wel zeer merkwaardige wijze. Te Ro- vato (96 km) moest de Luxemburger van zün fiets stappen voor het plegen van een nederige menselijke bezigheid en toen zijn rivalen dit zagen, demarreerden zij onder leiding van Louison Bobet en Nencini. Onze landgenoten Wagtmans. Voor- ting en Van Est behoorden tot deze groep. Er werd een hoog tempo ingezet met de bedoeling Gaul een flinke ach terstand te laten oplopen. De opzet lukte en bij de beklimming van Bon- done een 1300 meter hoge pas, ongeveer 12 km voor de finish, lag de leider in het algemeen klassement ondanks een felle jacht op de koplopers 5 minuten achter. Tijdens de bestijging maakte de Spaanse klimmer Poblet zich van de groep, bestaande uit 24 man. los. Hij had na 3 km een voorsprong van 20 sec. op Bobet, Nencini. Baldini en Grassi. 30 sec. op Astrua. 40 sec. op Wagtmans, Fornara, Fabbri e.a. In de laatste kilo meters verloor Gaul nog meer terrein en met 10 minuten achterstand op de winnaar, Poblet, bereikte hij de eind streep. Onze landgenoten Wagtmans, Van Est en Voorting kwamen met on geveer 4 tot 5 minuten achterstand op Poblet te Trento Alta binnen. De officiële uitslag was: 1. Poblet Sp6 uur 15 min. 8 sec., gem. snelheid 38.705 km/uur; 2. Baldini (It.) 6.16.34; 3. Louison Bobet (Fr.) z.t., 4. Nencini (It.) 6.16.36; 5. Grassi (It.) 6.16.58; 6. Astrua 'It.) 6.17.50; 7. Moser (It.) 6.18.05; 8. Fornara (It.) 6.18.14; 9. Sabbadin (It.) 6.18.28; 10. Fallarini (It.) 6.18.40; 11. Defilippis (It.) 6.18.54; 12. Wagtmans (Ned.) 6.19.02; 13. Van Est (Ned.) 6.19.45; 14. Fabbri (It.) 6.19.47; 15. Giudici (It.) 6.20.01; 16. Favero It.) 6.20.26; 17. Voorting (Ned.) z.t.; 18. Rol land (Fr.) 6.20.42; 19. Cestari (It.) 6.20. 49; 20. Carlesi (It.) 6.21.02; 23. Kersten (Ned.) 6.21.32; 40. De Groot (Ned.) 6.27. 39; 44. Nolten (Ned.) 6.28.08; 49. Donker (Ned.) 6.28.46. Het algemeen klassement na de 18e etappe is: 1. Nencini (It.) 86.43.34; 2. Louison Bobet (Fr.) 86.43.53; 3. Baldini (It.) 86. 49.33; 4. Gaul (Lux.) 86.51.12; 5. For nara (It.) 86.52.18; 6. Poblet (Sp.) 86. 55.12; 7. Fabbri (It.) 86.56.25; 8. Defilip pis (It.) 86.57.10; 9. Wagtmans (Ned.) 86.59.55; 10. Geminiani (Fr.) 87.01.04; 11. Van Est (Ned.) 87.02.34; 12. Rolland (Fr.) 87.02.52; 13. Moser (It.) 87.04.08; 14. Fallarini (It.) 87.04.38; 15. Impanis (Belg.) z.t.; 20. Voorting (Ned.) 87.16.40, 31. Nolten (Ned.) 87.40.57; 32. De Groot (Ned.) z.t.; 42. Donker (Ned.) 87.54.57; 43. Kersten (Ned.) 87.56.14. Ook U kunt profiteren van onze speciale Pinkster aanbieding heerlijk lichte zomerkostuums in zuiver wollen kamgaren. F 109.- F 129.- t zit goed bij h^^^/Heren- en Jongenskleding Grote Markt 19, Den Haag Breestraat (t.o. Stadhuis), Leiden Internationale kampioenschappen te Noordivijk Zowel in het dames- als herenenkelspel zijn voor de internationale tennis kampioenschappen van Nederland, welke gisteren in Noordwjjk zün voortgezet, de laatste acht bekend geworden. De Nederlandse vertegenwoordiging daarbij is maar schamel. Bü de heren is geen enkele Nederlandse speler meer en bij de dames alleen nog mevr. Thung. waaraan het feit, dat zij door de loting tegen een Nederlands speelster uitkwam, wel niet geheel vreemd zal zijn. De laatste acht bü de heren zün: Rose (Austr.), Schwartz (VS) Ayala (Chili), Argon (Uruguay), Drobny (Egypte), R. Garrido (Venezuela), Stewart (VS) en Candy (Austr.) Dehnert heeft Schwartz uitstekend partij gegeven. Hij verloor de eerste set met 75 en kwam in de tweede met 41 voor. Voor een grotere vaart en meer spreiding moest onze landgenoot capitu leren. Met zijn spel meer op variatie dan op vaart gebaseerd, had Drobny weinig moeite met dé Chileen Rodriquez. Hij zegevierde met 63. 62. Hans van de Weg zwakker spelend dan woensdag tegen de Italiaan Bergamo verloor in straight sets van R. Garrido: 61. 64. De laatste acht bij de dames zijn Do rothy Knode (VS), mej. De Chambure (Fr.), de Mexicaanse speelsters Rami- res en Reyes, mej. Lazzarino (It.) Dar- lene Hard (VS.), mej. Mercelis (Belg) en mevr. Thung (Ned.). Laatstgenoemde bereikte de kwart finales door een zege op Joyce Marinkelle (64, 75). In het gemengd dubbelspel is nog een Neder landse combinatie in de strijd nl. mevr. Van der Storm-Dehnert, die met 63, 64 van Fredie Marinkelle en de Ame rikaan Schwartz won. In de heren dubbelspel hebben Wim Maris en Hans van de Weg zich bijzon der goed geweerd. De combinatie klopte en met 6—2, 6—4 werden Argon en R. Garrido uitgeschakeld. Drie sets hadden Van Dalsum en Dehnert nodig om het toch bepaald niet zo sterke Chileense paar Aguirre—Rodriquez terug te wij zen. In het dames dubbelspel zijn nog vier Nederlandse combinaties in de strijd nl. mevr. De Soet-mevr. Van der Storm mej. Wienese-mej. Wilmink, mevr. Blaisse-mevr. Reus en mevr. Peters- Thung. UITSLAGEN Heren enkelspel, tweede ronde: Ayala (Chili) versl. O. Garrido (Venezuela) 64, 61: Drobny (Egypte) versl. Ro driguez Chili i 6—3, 6—2. Candy (Austr.) versl. Pimentel (Venezuela) 61, 62. Dames enkelspel, tweede ronde: mej. Y. Ramirez (Mexico) versl. mevr. Z. Pe ters (Ned.) 62, 16, 63; mej. R. M. Reyes (Mexico) versl. mej. C. Liguori (VS) 6—2, 6—3. Dames dubbelspel, eerste ronde: mevr. F. de Soet en mevr. N. van der Storm (Ned.) versl. mej. Crowet en mej. K. Newcombe (Belg./Austr.) 64, 61; mej. B. de Chambure «Fr.» en mej. C. Mer celis (B) versl. Fredie en Joyce Marin kelle (Ned.) 6—2, 2; Mej. J. Wienese en mej. C. Wilmink (Ned.) versl. mej. C. Riguori (VS) en mej. M. Rollin Cou- querque (Ned.) 61, 86; mevr. Blaisse Bij de schaapskooi te Ede zijn met het gebruikelijke feestelijke vertoon de schapen van de Gooise kudde weer onder het mes genomen. en mevr. Reus (Ned.) versl. mevr. Rou- wenhorst en mej. C. Grosveld (Ned.) 75, 62; mej. D. Hard (VS) en mej. S. Lazzarino (It.) versl. mevr. Scholten en mej. Van Rijn (Ned.) 62, 60; mevr. Peters en mevr. B. Thung (Ned.) versl. mej. J. Ferrir en mej. Rinkel (Ned.) 6—2, 6—6. Heren dubbelspel, eerste ronde: Gar rido en Pimentel (Venezuela) versl. Go- ris en Van Meegeren (Ned.) 6—3, 3—6, 62. Ayala en Schwarz (Chili/VS) versl. Urlus en Vekemans (Ned.) 63, 60. Candy en Rose (Austr.) versl. Bouwer en Krijt (Ned.) 62. 60: Maris en Van de Weg (Ned.) versl. Argon en R. Garido (Uruguay/Venezuela) 62, 64; Berga mo en Fachini (It) versl. van Swol en Kloezen (Ned.) 63, 63; Van Dalsum en Dehnert (Ned.) versl. Aquirre en Rodriguez (Chili) 75 63. Gemengd dubbelspel, eerste ronde, mej. J. Wienese (Ned.) en Pimentel (Venezuela) versl. mej. Van Rijn en Aquirre (Chili) 63, 62. Tweede ronde: mej. D. Hard en Rose (VS/Austr.) versl. mej. K. Newcombe en Alverez (Austr./Columbia) 26. 61, 63; Mej. Y. Ramirez en R. Garrido (Mexico/Venezuela) versl. mevr. Blaisse en Karamoy (Ned.) 62, 46, 97; mej. S. Lazzarino en Fachini (It.) versl. Joyce Marinkelle en Maris (Ned.) 64, 6—2; mevr. N. van der Storm en Dehnert (Ned.) versl. Fredie Marinkelle en Schwartz (Ned./VS) 64, 64; mej. D. Knode en Stewart (VS) versl. mej. J. Wienese en Pimentel (Ned./Venezuela) 63, 64; mej. C. Mercelis en Bergamo (Belg./It.) versl. mevr. Scholten en Bies heuvel (Ned.) 6—2, 6—0; Mej. R. M.# Reyes en Argo (Mexico/Uruguay) versl. mevr. B. Thung en Van Dalsum (Ned.) 6—0, 6—3. Bondsdag CKB Op 2de pinksterdag wordt te Arnhem de traditionele Bondsdag van de Chris- telqke Korfbalbond gehouden. Het is de dertigste Bondsdag en evenals alle na-oorlogse jaren werd weer een record-deelnemers geboekt. Dat de C.K.B. nog steeds groeit be wust met name het aantal deelne mende junioren-twaalftallen. Het zün er niet minder dan 115;. Vanzelfsprekend zijn de wedstrijden van deze junioren niet minder belang- rük dan die van de senioren; maar we beperken ons tot dé vermelding van de hoofdklasse-indeling. In afwijking met vorige jaren is dit maal het indelingssysteem van 1949 weer toegepast, want er worden 6 afdelingen van 4 twaalftallen gevormd. Na een halve competitie worden de nummers 1 t/m. 4 van de afdelingen A, D en F en B, C en D opnieuw te zamen gebracht in 2 maal 4 afdelingen van 3. De win naars van deze groepen spelen dan een finale om de 1ste prijzen. Uiteraard gaat dan de belangstelling uit naar de finale 'tussen de winnaars van de 1ste groepen. Die wordt gespeeld om 5 uur. De indeling van de hoofdklasse is als volgt: Afd. A: Vr.schaar (Hardinxveld)DVS (Utrecht), DIO (Rotterdam) en Perinx 2 (Leiden). Afd. B: Pernix (Leiden). DVO (Ben- nekom), OVVO (Maarssen) en VES 2 (Den Haag). Afd. C: VES (Den Haag), Or. Nassau (Amsterdam), Ons Eiland (Leiden) en DVO (Dubbeldam). Afd. D: PKC (Papendrecht), SSS (Wageningen), SMS (Zuilen), Ijsvogels (Den Haag). Afd. E: Excelsior (Delft), Wordt Kwiek (Uithoorn), R'dam Zuid (Rotterdam) en GKV (Gorcum). Afd. F: DES (Delft), DKOD (Heel- sum), Climax (Hilversum) en ODI (Schiedam). De afdelingen A, D en F worden samen gevoegd, evenals de afdelingen B, C en E. Als we een greep moeten doen uit de twaalftallen om de finalisten voor de hoofdprijs aan te wijzen, dan zien we enerzijds als favoriet Vr.schaar en DKOD, met als tegenstander een twaalf tal uit het viertal Pernix, VES, Excelsior en R'dam Zuid. De wedstrijdduur is weer bepaald op 20 min. mét tussen de ronden slechts een rustpoos van 3 minuten. Er wordt op büna 40 velden gespeeld. COMPETITIE. A.s. zaterdag zün i.v.m. de Bondsdag slechts drie wedstrijden vastgesteld. Twee daarvan worden gespeeld in de hoofd klasse west. PKC ontvangt Vr.schaar, dat vrijwel voor de titel is uitgeschakeld. Het zou ons dan ook niet verbazen als PKC wint, hoewel dit enigszins verras send zou zijn. Wint Vr.schaar niet, dan is Pernix zonder te spelen kampioen. ExcelsiorDIO heeft weinig meer te be tekenen nu Excelsior veilig staat en DIO moet degraderen. Excelsior behaalt de punten. Het programma: Hoofd. West: PKCVr.schaar; Excel siorDIO. lste kl. B: SnelVr.schaar 2. Ingelast is voor de promotie naar de hoofdkl. west de wedstrijd Oranje Wit— DVO. Schoolkorfbal Record aantal twaalftallen De traditie getrouw organiseert de Gemeentelüke Schoolsportcommissie in samenwerking met het L.K.B.-bestuur ook dit ja ir op de zaterdag voor Pink steren de korfbalschoolwedstrüden. Er is dit jaar een record-aantal deelne mende twaalftallen van 55, waarvan 32 lagere scholen en 23 teams van de middelbare scholen, die weer in 3 af delingen zün ondergebracht. Er zullen niet minder dan 92 wed strijden gespeeld moeten worden om de uiteindelijke winnaars bekend te maken. Het toernooi vindt plaats op de ter reinen van Sportpark Roomburg aan de Burggravenlaan, waar 8 velden uitgelegd worden. De wedstrijden vangen aan om 10 uur. PINKSTERSERIE WEDSTRIJDEN. Op de pinksterdagen vinden weer tal rijke toernooien plaats.waarvan het be kende ALO-toernooi in Den Haag wel het meest in trek blükt te zijn. Aan dit sportevenement nemen niet minder dan 106 twaalftallen deel, waarnaast nog ver schillende ploegen afgewezen moesten worden. Uit Leiden nemen de volgende clubs met 1 of meerdere ploegen hieraan deel: De Algemene. Fluks, KNS, De Danaiden, Zuiderkwartier, Crescendo, Noorderkwar tier en Morskwartier. Vicus Oriëntis schreef met 3 ploegen in voor het toer nooi van Blauw-Wit uit Amsterdam.dat op lste pinksterdag in Laren (N.-H.) plaats vindt. Quick Boys ontvangt ploeg uit Londen Quick Boys speelt morgenmiddag op Nieuw Zuid een vriendschappelijke wed- Strüd tegen de Yewsley F. C. uit Londen. De ontmoeting tegen deze sterke, vrij stevig spelende Britse ploeg vangt aan om 4 uur. UNI zal de wedstrüd muzi kaal opluisteren. Op 2de pinksterdag spelen de Katwü- kers een vriendschappelijke wedstrijd te gen Lugdunum, eveneens op Nieuw Zuid en eveneens aanvangende om 4 uur. De bekerwedstrijd, welke Quick Boys morgenmiddag in Gouda tegen Jodan Boys zou spelen, gaat niet door. De promotiewedstrüd voor één plaats in de reserve 2de klasse tussen LFC 2 en Cromvliet 2 wordt op 2de pinksterdag niet op het LFC-, maar op het DOCOS- terrein gespeeld. Aanvang half elf. Leidse Vitesse Club Uitslag wedvlucht Pnt St.-Maxcence. In concours 337 duiven, gelost te 5.45 uur met krachtige noordoosten wind. Afstand 344.20 km. le duif te 12.44.59 uur. G. v. Albada 1, 9, 18, 42; Chr. v. d. Pluym 2, 5, 11, 41; A. Singeling 3, 10. 14, 45; Gebr. Kok 4, 16, 24, 26. 30; H. Sterk 6; J. v. Alphen 7; H. Moenen 8, 17, 29; J. Schouten 12, 19; W. v. d. Wel 13, 32; A. Bey 20; J. Wolters 21, 40, 50; p'. Schenkeveld 22. 38; S. Koster 23, 28; H. de Haas 25; Jac. Krekelaar 27, 39, 48; Gebr. Pracht 31, 34; J. Rozier 33; A. v. d. Hulst 35; F. Bink 36; P. Mooten 37; Fasel-Romün 43, 44; W. Stouten 46; M. Noordervliet 47; H. van Riet 49. CORBEIL Wedvlucht met oude duiven vanaf Corbeil. Afstand plm. 120 km., gelost te 6.15 uur met kalme zuidwesten wind. Leidse Postduiven Club In concours 130 vogels, le duif te 12.13.11 uur, laatste te 13.55.37 uur. H. Fasel 1, 2; J. Schou ten 3, 5, 7; J. Filippo 4, 10; D. v. d. Nieu- wendük 6. 8; C. de Groot 9. De Bonte Duif In concours 120 vogels, le duif te 12.13.25 uur. laatste te 13.02 uur. H. Sterk 1, 7; Chr. v. d Pluym 2; H. van Riet 3; J. Brouwer 4; J. Wolters 5; G. v. Albada 6. 10; Jac. Krekelaar 8, 9. De Blauwkras In concours 108 vogels; le duif te 12.18.03 uur, laatste te 13.22.27 uur. H. Moenen 1; J. v. Klave ren 2; G. Grebel 3, 4; Chr. v. Weeren 5. 6; A. Kop 7; A. v. Royen 8; Gebr. Gijs- man 9; J. Rozier 10. Columba In concours 53 vogels; le duif te 12.24.- uur. R. P. de Graaf 1, 2. 3. 4, 5, 6, 10; A. Boekee 7, 9; Jos. M. K. Göbel 8. Nationale baankampioenschappen Advertentie

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 11