Ook Nederland B stelde teleur! Schoolvoetbaltoernooi -m Spel van voorhoede was ook hier ver beneden de maat Veel waarderende woorden op druk bezochte receptie van Nederlandse jeugd op n in laatste minuut Zege Beige MAANDAG 29 APRIL Verdiende 1 0 nederlaag in Turnhout „Als dat de reserves van het Nederlandse topvoetbal zijn, dan ziet het er met ons voetbal treurig uit". Die opmerking, zaterdagmiddag na afloop van de wedstrijd België B—Nederland B op de knusse tribune van het terrein van de KFC Turnhout van een van de Neder landse supporters, vertolkte overduidelijk de mening van de ongeveer 14.000 toeschouwers. De B-ploeg had inderdaad zeer slecht gespeeld en alleen de geringe schotvaardigheid van het Belgische binnentrio had ons behoed voor een grote nederlaag. Temidden van zoveel jeugd was het toch weer de nestor van de Nederlandse ploeg, Rinus Schaap, die van begin tot eind de meeste aandacht trok. Ook Brooymans aan de andere kant kwam ruim boven het gemiddelde en het was ongetwijfeld een verzwakking, toen hij na 20 minuten in de tweede helft we gens een schouderblessure het veld moest verlaten. Hij werd vervangen door de PSV'er Brusselers. Spil Andriessen (Ajax) had een bij zonder moeilijke taak, omdat de backs Rensen en Kerkum niet opgewassen wa ren tegen de snelle Belgische vleugel spelers en gezien deze omstandigheid heeft de Amsterdammer toch wel vol daan, vooral in de tweede helft. Maar van de voorhoede kan vrijwel niets goeds gezegd worden. De linker vleugel van de Sportclub Enschede, Janssen en Voges. kwam niet tot de normale vorm, midvoor Tol (Volendam) en rechtsbinnen Krui ver (KFC) mogen nuttige clubspelers zijn, hier werd be wezen, dat zij nog lang niet op interna tionaal peil staan en tenslotte kwam Angenent ook in dit gezelschap techniek tekort om werkelijk gevaarlijk te kun nen zijn. De Belgen verdienden de overwinning dan ook ten volle omdat zij beter voet bal speelden, stuk voor stuk technisch vaardiger waren en het wordt wat afgezaagd om het steeds weer te herha len veel sneller waren dan de Neder landers. Doelman Van der Wint liet in de eerste helft de supporters enkele keren huiveren door zijn vaak te verre uitlo pen. Na zes minuten bofte hij, dat Beyers de bal net over in plaats van in het verlaten doel kopte, toen Van der Wint finaal onder een verkeerd beoor deelde corner door- liep. Aan de andere kant konden Janssen en Voges afgeme ten voorzetten van Angenent niet benut ten en kwam Tol pas na een half uur tot zijn eerste wapenfeit een schot over de lat zodat keeper Louis Leysen zijn kwaliteiten alleen maar kon tonen bij een keihard schot van Janssen, dat de Belgische doelman tot een specta culaire zweefduik dwong. Van der Wint greep keurig in toen de Voetbal in Engeland Cardiff City degradeert In Nottingham zullen de liefhebbers het volgend seizoen eerste divisie voet bal kunnen zien, daar "ingham Fo rest deze zaterdag de 2 punten vergaard heeft, welke het nog voor de pro motie nodig had. De club zal Leicester City, dat het kampioenschap van de tweede divisie reeds gewonnen had, naar de hoogste klasse vergezellen. Manchester United, de kampioensploeg van de eerste divisie, die zaterdag a.s. een kans krijgt op de „doublé" in de bekerfinale tegen Aston Villa, versloeg Cardiff City met 32, en dit was de ge nadeslag voor de Welse club, die, als ze gewonnen had, een klein kansje zou hebben behouden om in de eerste divisie te blijven. Het zag er naar uit, dat Car diff deze overwinning van vitale bete kenis zou behalen, toen de ploeg met 2—1 voor stond, twee minuten voor het einde! Maar met de zege in zicht, was Mc Seveney zo onfortuinlijk de bal in eigen doel te werken, en tot overmaat van ramp werd een overtreding in het doelgebied van Cardiff een minuut later bestraft met een penalty, waaruit Scanion de stand op 32 bracht voor de United. Daardoor behield Portsmouth, dat eveneens verloor, zijn voorsprong van 2 punten op Cardiff en is het degradatie spook voor eerstgenoemde club geweken. Manchester United, dat met vijf reserves uitkwam, speelde de hele tweede helft met 10 man daar Jackie Blanchflower kort voor rust het veld wegens een bles sure moest verlaten en niet meer terug kwam. De uitslagen in de eerste divisie luiden: Aston VillaLuton Town 13; Bir mingham CityManchester City 3—3; Bolton WanderersEverton 11; Car diff CityManchester United 23; PortsmouthWest Bromwich Albion 0-1; Preston NorthendChelsia 10; Tot tenham HotspurBlackpool 21. Voetbal uitslagen BETAALD VOETBAL 2e divisie B: Long aRBC 02. AMATEURS 2e klasse A: Spartaan '20HVV 41. 3e klasse A: LaakkwartierVVSB 7-0. ZATERDAGVOETBAL Om de KNVB-beker: SVOW—Zand- voort Meeuwen 62. Ter LeedeLisser Boys 43, KoudekerkWoubrugge 73. JACLeiden 33. ROLNoordwijk 00, OegstgeestKatwijk 41. Competitie 4e klasse A: Bodegraven Rouwkoop 32. Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Reserveklasse B: Amsterdam 2-hRCH 2 0—4. AMATEURS Res. 3e klasse A: UVS 3Lisse 2 68. Res. 3e klasse C: UVS 4—Lugdunum 3 23, Gouda 3LFC 3, soh. n. opg. ZATERDAGVOETBAL Res. 3e klasse A: Jodan Boys 2SV OW 2, SVOW n. opg. Res. 3e klasse C: Capelle 2Excelsior P 2 33, Koz. Boys 2Quick Boys 4 1—1. razendsnelle Beyers voor de zoveelste maal Rensen glau voorbij liep en het nu zelf maar probeerde en omdat Ange nent uit een door Kruiver genomen corner de bal net over de lat kopte, kwam de rust met 0—0. Goed gestuwd door Schaap en Brooy mans togen de in witte shirts èn blauwe broeken geklede Nederlanders na de hervatting ten aanval. Doelman Leysen was na 6 minuten geslagen door een kopstoot van Angenent, maar op het laatste moment tikte Vets de bal van de doellijn weg. Onze rechts buiten probeerde het daarna met een verre hoge trap, de Belg greep mis maar de lat redde de gastheren. Toen Tol In de elfde minuut alleen voor Leysen kwam, leek het dan toch ein delijk te gaan gebeuren. HU schoot echter precies In de handen van de keeper. Twee minuten later trilde het Neder landse net en had België de 10 voor sprong, die later voldoende bleek voor de overwinning. De handige linksbuiten Moyson had het voorbereidende werk gedaan, dat door de Antwerp-midvoor Van Gooi werd afgerond. Terecht keurde de zwak leidende Luxemburgse scheidsrechter na i kwartier een doelpunt van Kruiver af. Tol had de bal even tevoren namelijk met de handen aangeraakt. En dat An genent midvoor ging spelen kon daarna ook geen redding meer brengen, vooral omdat Rensen hinkend de wedstrijd moest uitspelen, want er was maar een invaller toegestaan en dat voorrecht hadden beide ploegen inmiddels opge soupeerd. In de rust was bij de Belgen Degelas door Baeten vervangen en Brusselers had Brooymans plaats inge nomen. In het laatste kwartier brachten de Belgen door slecht schieten nog en kele kansen om zeep. Smyslov de nieuwe wereldkampioen De grootmeester Vasily Smyslov Is wereldkampioen schaken geworden, doardat de 22e party van de tweekamp L.D.-beker opnieuw voor Chr. Lyceum Geslaagde streekfinales in Katwijk (Van een onzer verslaggevers) Toen de voorzitter van de schoolvoetbalcommissie van de afdeling Leiden KNVB, de heer D. Goedhart, zoals later Katwyks sportieve burgervader Duiker het uitdrukte, met een „lijf vol dankbaarheid" het slotwoord sprak, viel daar mee het doek voor het in grootse stUl opgevoerde 6tuk: Schoolvoetbaltoernooi 1957, dat de afgelopen week de gemoederen in Leiden en omgeving zo inten sief heeft bezig gehouden. Ook deze dag, de dag waarop de kampioenen van Leiden, Duinstreek, Bol lenstreek en Rijnstreek elkaar ontmoetten is weer van het begin tot het eind geslaagd, waartoe bovendien, de omgeving het sportpark „Nieuw Zuid" te Katwijk in belangrijke mate bijdroeg. Geen wanklank was te horen en de burgemeester van Katwijk, die op ori ginele wijze de prijzen aan het eind van de middag aan de winnaars overhandig de kon daarop zeer terecht wijzen. Zo is dan dit toernooi wederom uitstekend geslaagd. Er is goede sport geboden met vaak aardig spel en behoorlijke spel opvatting, waarvoor terecht de stijlprijs werd toegekend aan de strafschoppen- specialisten van Van der Reyden: de Da Costastraatschool. Bij de lagere scholen was aan span ning geen gebrek. Men raadplege slechts de uitslagen. De finale was van goede kwaliteit. Alleenkwamen de Leidse schutters niet aan bod, zodat de jeugdige Sassenheimers de erepalm uit handen, van de heer Duiker mochten ontvangen. Bij de rust was de stand echter weer 0—0.... Ook bij de junioren waren aardige wedstrijden te aanschouwen. De finale kreeg een wel zeer spannend slot met vier series strafschoppen. De knapen van de Titus Brandsma school deden het Vreugde bij de jongens van de Titus Brandsma School (Leiden), toen zij na vier series strafschoppen als winnaars uit de bus kwamen. Het elftal van het Chr. Lyceum, dat winnaar werd bij de seniores en daarmee de Leidsch Dagblad- wisselbeker veroverde. Staande, vj.n.r.: F. de Bruyn. Niets. D. de Bruyn. Van Heek. Arentshorst en Mulder, knielend: H. v. d. Kwaak, Meijer, Van Biezen. G. v. d. Kwaak en C. Bouman. net een tikje beter dan hun collega's van de St.-Bonifaciusschool. De Leidse elf tallen, die hun kansen hadden verspeeld zullen nu wel tot inkeer zijn gekomen. Jammer overigens voor de mannen van de enthousiaste heer Offringa uit Alphen die hiermee hun enige kans op een prijs verspeelden. BU de senioren lieten de SMYSLOV om het wereldkampioenschap tussen Smyslov en Botwinnik na de 11e zet In remise is geëindigd. Botwinnik hield sinds 1948 de wereldtitel, toen hy het grootmeester-toernooi won, waaraan behalve hUzelf, Vasily Smyslov en Paul Keres, beiden Rusland, de Ame rikaan Samuel Reshevsk.v en onze landgenoot dr. Max Euwe deelnamen. 30 jaar L.D.W.S. fVan een onzer verslaggevers) Op 18 april 1927 nu dus 30 jaar geleden werd LD.W.S. opgericht! Vandaar dat het bestuur van deze kleine, doch zéér sympathieke Leidse voetbalverenigingzaterdagmiddag recipieerde in het St. Antonius Club huis. Hoe goed de oranje-blauwen bij sportminnend Leiden wel staan aangeschreven bleek duidelijk uit de schat van bloemen en de vele wel gemeende woorden wélke voorzitter K. Huner en zijn medebestuurderen tijdens de drukbezochte receptie in ontvangst mochten nemen. daan. overhandigde de bondsvoorzitter hem, namens de Afdeling, het insigne van verdienste! Nadat mr De Jongh het insigne ei genhandig had opgespeld, werd er nog veel „gepraat". In al deze praatjes voor de groene tafel kwam één ding duidelijk naar voren: LDWS staat in Leiden goed aangeschreven! Dit bleek in het bijzon der uit de woorden van de heer J. C. F. Coers (Sportstichting) en die van de afgevaardigden van UVS, Lugdunum. DOCOS. SVLV en LFC en van al die anderen die ter receptie aanwezig wa ren. ""3 Namens de feestcommissie >prak de heer H Flippo, die zijn woorden verge zeld liet gaan van vier nieuwe voetbal len. Voorzitter Huner had voor alle sprekers een hartelijk dankwoord. K. HUNER: INSIGNE VAN VERDIENSTE Opvallend is het kleine aantal be stuursleden dat deze vereniging in deze 30 jaren van haar bestaan heeft gekend. Dit zal U nog meer duidelijk zijn als wij vertellen, dat van het huidige be stuur een viertal heren reeds vele jaren zitting heeft in het oranje-blauwe be stuurscollege. Zo maakt (de alom be kende) Gijs de Lange reeds 17 jaar deel uit van deze vroede vaderen, terwijl de heren J. v. d. Bom en H. Schreuder resp. reeds 14 en 12 dienstjaren hebben. Eén ontbreekt er nog in deze ry en wel voorzitter K. Huner. die niet min der dan 24 jaar zijn beste krachten reeds voor LDWS inzet. Daarom was het de eerste spreker van deze mid dag. mr. J. J. de Jongh. afdelings voorzitter van de Afd. Leiden van de KNVB, een groot genoegen, om na zUn gelukwensen aan LDWS een per soon! yk woord te kunnen richten tot de heer Huner. Spreker memoreerde de vele verdiensten en als blijk van waardering voor al datgene wat door de LDWS-voorzitter in de loop der jaren voor het Leidse voetbal is ge- Enthousiasme tras groter Het Nederlands jeugdelftal (1820 jaar) heeft zaterdagmiddag op het terrein van PSV te Eindhoven een 32 overwinning behaald op de jeugd van België. Een overwinning op het nippertje, want pas een halve minuut voor scheidsrech ter van Gelder het einde aankondigde, kon rechtsbuiten Dekker met een knappe kopbal uit een voorzet van linksbuiten SnUders het beslissende doelpunt scoren. De zege was over het algemeen wel verdiend, omdat de Nederlanders wat beter en enthousiaster speelden dan de Belgische juniores. De Nederlandse voorhoede viel overi gens tegen. Er zat te weinig verband in net spel. Alleen de binnenspelers De Vries en Vreeken konden een voldoende halen. De halfspelers en verdedigers konden het in het algemeen wel tegen de te doorzichtig spelende Belgische aanvallers bolwerken. Alleen de Belgi sche linkervleugel Paeschens—Claes was gevaarlijk. Midvoor Wegria, vaak vol grillen, verontrustte spil Schilder slechts weinig. Doelman Hoogermans verving de geblesseerde Bals (Zeist) uitstekend. Hij verwerkte enkele gevaarlijke schoten van de Belgische linkervleugel op knap pe wijze. De Belgen verkregen na 20 minuten een voorsprong. Verachtert liet een goe de pass los op Claes en via de vuisten van Hoogermans vloog de bal in het doel (01). Vijf minuten voor de rust bereikte Nederland evenwel een 11 stand. Een goede combinatie tussen Vreeken en De Vries werd toen door laatstgenoemde afgerond. Onmiddellijk na de hervatting schoot rechtshalf Pothoven, na een afgeslagen hoekschop, van ruim 30 meter afstand hard in het Belgische doel, hetgeen een nogal felle Belgische reactie tot gevolg had. Maar Nederland behield een over wicht, tot Paeschens en Clases in de 29ste minuut de gehele Nederlandse achterhoede desorganiseerden, waardoor Smeyers de bal op gemakkelijke wijze in het doel kon tikken: 22. Dekker be sliste tenslotte een halve minuut voor tijd de strijd in het voordeel van Ne derland. Reserves KNVB 3e KLASSE A (amateurs) LFC 2 20—32 Wilhelmus 2 22—19 VCS 2 21—32 Wassen. 2 21—18 Alphen 2 2124 Lugdun. 2 2218 Lisse 2 21—23 ACS 2 21—17 VIOS 2 21—21 RKAVV 2 22—15 Archipel 2 19—19 UVS 3 19—12 3e KLASSE C (amateurs) VCS 3 Gouda 3 Roodenb. 2 LFC 3 Wassen. 3 Laakkw. 3 20—24 Quick 3 17—23 VUC 3 20—22 HBS 3 17—20 UVS 4 1920 Lugdun. 3 19—18 19—17 17—16 18—15 18—15 18—10 Eert van de voormannen van het schoolvoetbaltoernooi is de heer W. M. Offringa uit Alphen. Rijnstreek jongens het wel erg lelijk liggen60, hoewel het Lyceum gesteund door grote aanhang op de tri bune een onverzadigbare doelpunten- honger leek te bezitten. Waar de Bol lenstreek de andere demi-finale wist te winnen van de Chr. ULO, Noordwyk moest dus het Chr. Lyceum, dat als Leidse bekerhoudster favoriet was en de Don Boscoschool uit Sassenheim uitma ken wie dit jaar beslag mocht leggen op de Leidsch Dagblad wisselbeker. Precies op tijd floot scheidsrechter Jongeleen de elftallen het veld op en aangemoedigd door een grote schare Ly- ceisten trokken de geelzwarten direct ten aanval. Het deurde toch nog geruime tijd voor Coen Bouman een voorzet kon lanceren waaruit Van Heek fraai »i«t in te koppen. In de tweede helft drongen De Bruyn c.s gesteund door de wind te veel op. waarvoor er te weinig ruimte voor aanvalsspel overbleef. Want daarom draaide het, aangezien de vertegenwoor digers van de Bollenstreek de in dit toer nooi niet gepasseerde doelman Niels geen werk vermochten te geven. Wel bracht Bouman de stand op 20, en beproefde Van Heek en Van der Kwaak de kwali teit van het Katwijkse hout, doch daar mee is van deze finale alles verteld. Als extra wedstrijd, die o.a. werd bijge woond door de Rijksinspecteur, de heer Machielsen en de Gemeentelijk inspec teur van het l.o. de heer Swanenburg, werd nog gespeeld de wedstrijd Quick Bovs-jeugd tegen de Grammar School Pudsey, de tegenstander op vrijdag J.l van de Leidse Ambachtsschool. De Katwijkse jongens kwamen uitste kend voor de dae en na bij de rust reeds met 1—0 te hebben geleid, stuurden zij hun Engelse gasten, die een vermoeide Indruk maakten met een 3—0 neder laag naar Schevenlngen terug. Mr. Rocks zorgde echter dat de stemming uitste kend bleef en het afscheid was dan ook allerhartelijkst. De Quick-Boys voorzit ter, de heer Pluymgraaf had hun voor de wedstrijd toeeesproken en hun een alleraardigste attentie aangeboden. Uitslagen: Lagere scholen: RijnstreekBollen streek 1lx; DuinstreekLeiden 0Ox. x wint na strafschoppen. Finale: BollenstreekLeiden 20. Junioren: LeidenDuinstreek 10; RijnstreekBollenstreek 20. Finale: LeidenRijnstreek xO0. x wint na strafschoppen. Senioren: LeidenRijnstreek 6—0: Duinstreek—Bollenstreek 12. Finale: LeidenBollenstreek 20. Prijswinnaars: Leidsch Daeblad wisselbeker afd. Se nioren: 1. Chr. Lyceum. Leiden: 2. Don Boscoschool. Sassenheim. Wisselbeker Leidse Courant afd. Ju nioren: 1. Titus Brandsmaschool, Lei den: 2. St.-Bonifaciusschool. Alphen. Wisselbeker Nieuwe Leidsche Courant, afd. Lagere scholen: 1. St.-Pancratius- school. Sassenheim: 2. Da Costastraat school, Leiden. Stijlprijs, UVS-wisselbeker: Da Cos tastraatschool, Leiden. 30 JAAR IN VOGELVLUCHT In vogelvlucht geeft 30 jaar LDWS het volgende te zien: 18 april 1927 op gericht; 1929: intrede LVB: 1932: kara- pioen LVB en promotie naai* KNVB; 1937: kampioen 4e klasse KNVB - Na promotiewedstrijden en twe-- beslis singswedstrijden tegen Tonegido beslis ten de Voorburgers 'na verlenging) de strijd in him voordeel: 19491950: de gradatie naar de Afdeling Leiden waar tot op heden wordt gespeeld in de eerste klasse. FEESTAVOND Ten besluite van deze dag vond des avonds in de stampvolle zaal van het St. Antonius Clubhuis het familiefeest plaats. Na opening en een kort woord van de voorzitter van de feestcommissie, de heer H. Flippo. was het woord en de daad verder aan de artiesten onder leiding van Siem Baune. De diverse nummers werden aaneengeregen door conferencier Aad de Geer en gezien het veelvuldig applaus viel het gebodene zeer in de smaak. In het bijzonder had „The Red Girl" - 14-jarig meisje - enorm succes. Resumerend: een alles zins geslaagd programma dat besloten werd met een gezellig dansje op de to nen van „The Accordeon Rhythms" o.l.v. Siem Baune. Het Necerlandse team was als volgt samengesteld: Doel: Hoogermans (Ajax); achter: Kanselaar (AGOVV) en Kraay (DOS': midden: Pothoven (Vitesse). Schilder (Volendam) en Luyten (NAC); voor: Dekker (SHS). Vreeken (Haarlem), Sle- ven (WV), De Pries (Sparta) en Snij ders (VVV). ZWEMMEN LZO vestigt nieuw Nederlands record Een herenploeg van LZO uit Leeuwar den bestaande uit Jaap de Jong, Lau rens Kostelijk, Jan Osinga en Elco de Jong, heeft zaterdag in het overdekte zwembad te Leeuwarden een Nederlands record 4 x 100 meter wisselslag estafette gevestigd door een tijd te laten noteren van 4 min. 38.4 sec. De limiet-tijd voor dit Nederlandse record was door de KNZB gesteld op 4 min. 40.-. Grote Prijs gaat niet door De sportcommissie van de KNAC heeft besloten het bestuur van de automobielclub te adviseren om de Grote Prys- van Nederland die op 16 juni te Zand voort gehouden zou worden, geen doorgang te doen vinden. De kosten verbonden aan het or ganiseren van een dergeiyk eve nement zqn gedurende de laatste jaren zo zeer gestegen, dat deze onmogeiyk meer door de baten ge dekt kunnen worden. De jaren door is er met verlies gewerkt, maar dit kon steeds worden opge vangen door de bijdragen welke de KNAC regelmatig, ter bestrUding van de kosten, van verschillende instanties, die de autosport een goed hart toedragen, ontving. Het te ramen verlies zal echter thans ook het totale bedrag dezer bUdra- gen zeker overschrijden. Men dient n.1. rekening te hou den met o.a. een aanzieniyke ver hoging der startgelden .terwyi daar tegenover de statistieken aanwUzen dat het aantal bezoekers aan deze wedstryden (ook in het buiten land) meer en meer terugloopt. r :J Een gevaarlijk moment voor het doel van Pieters Graafland. Bekerwedstrijden zaterdagvoetbal Voor de voorronde van het toernooi om de KNVB Zaterdagbeker zijn zaterdag de eerste wedstrijden gespeeld. Bepaald ver rassend was het, dat Katwijk bij Oegst geest met een 41 nederlaag genoegen moest nemen. Ook het 00-spel van Noordwyk by RCL mag voor de kustbe woners 'n goede prestatie genoemd wor den, al was het spel, vooral van de voor hoede, dan niet bepaald om over te roepen. Echter gelukkig voor de Noord- wykers wist ook de voorhoede van de Leiderdorpers niet tot een treffer te ko men, zodat men hier eindigde zoals men was begonnen. Leiden kwam, ook ai in een uitwedstrijd, met een geiyk spel uit de bus, nameiyk bij het Haagse JAC. Beide partijen scoorden driemaal. Kou dekerk ontmoette op eigen veld een oude rivaal uit de eerste klasse van de Afde ling, nl. Woubrugge. In een rustig par ty tj es zorgde Koudekerk voor een stevige 7—3 overwinning. Ter Leede had met het bezoekende Lisser Boys meer moeite dan het kennehjk verwacht had. Wel iswaar scoorden de landskampioenen viermaal maar daar ook de Lisser Boys voorhoede met drie doelpunten het zien, dat zy weet hoe een doelpunt gemaakt moet worden, werd de Sassemmers ten slotte het vuur nog na aan de schenen gelegd. Het bleef echter toch bij 4—3 voor Ter Leede. SVOW scoorde er tegen het bezoekende Zandvoort Meeuwen ste vig op los. Zesmaal kon de Zandvoui c.se doelman naar het net en da..r de SVOW- achterhoede slechts tweemaal tot capitu latie gedwongen kon worden, bleven de rood-witten met 6—2 de baas Afdeling Leiden KNVB Voor de eerste klasse van de aideling Leiden van de KNVB zyn geen wedstry den gespeeld. Voor de .tweede klasse deelde ZLC by Leidse Boys met 22, waardoor ZLC een kostbaar puntje ver speeld heeft. Ook in de eerste klasse van de zater dagafdeling is slechts één wedstryd ge speeld. Kagia wist het bezoekende Ha- zerswoudse Boys met een 4—0 nederlaag huiswaarts te sturen. De Boys bleken gehandicapt door het ontbreken van hun goalgctter Ossevoort, waardoor de motor uit de voorhoede was.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 9