Vingerhoedt 'brak' Tiedtke Debacle voor Hennie de Ruyter en Popeijus in laatste ronde TAVV struikelde op valreep! MAANDAG 15 APRIL Om de Europese titel driebanden De 36-jarige Antwerpenaar René Vingerhoedt heeft zijn zoveelste profes soraat in de biljartsport behaald door voor de zevende maal in successie het Europees kampioenschap driebanden te veroveren. Maar waarschijnlijk heeft hij nog nooit voor een internationale titel moeten vechten als ditmaal in het toernooi te Antwerpen. Zonder de hulp van zijn leerling Steylaert, die vrijdag met zijn van Vingerhoedt geleerde spelsysteem zowel Tiedtke als Hennie de Ruyter overwon, zou dit fel begeerde kampioenschap wellicht verloren zijn gegaan voor de Belgen, want na twee dagen immers had Vingerhoedt nog een achterstand van drie punten op August Tiedtke. Nooit is Tiedtke, die zuiver op gevoel speelt en houder is van drie wereld records driebanden, zo dicht bij de Europese titel geweest als nu. Slechts het ver doorgevoerde afbraaksysteem van de school Vingerhoedt, waardoor de artiest Tiedtke in de ziel werd geraakt, heeft de Duitser tenslotte toch weer op de tweede plaats doen belanden. ALS EEN NACHTKAARS... Voor de Nederlanders is het toernooi zaterdagmiddag uitgegaan als een Nederlandse jeugd slaat Engeland Opnieuw heeft het Nederlandse jeugdteam voor een aangename ver rassing gezorgd. Opnieuw was het En geland dat hiervan het slachtoffer werd. Kwamen de Nederlandse junio ren op 2 maart in Londen tegen de Britten tot een onverwacht gelijk spel (55), in hun eerste wedstrijd voor het internationale jeugdtoernooi in Spanje zorgden onze jeugdspelers voor een nog grotere verrassing: Dit maal werd Engeland met 21 versla gen. In het stadion van Las Corts, voor 5.000 toeschouwers, hebben de Neder landers in een moeilijke wedstrijd de zege behaald. Op een zwaar veld het had de gehele nacht geregend en ter wijl de zon onbarmhartig scheen, toon den zij zich de sterksten. Ondanks dat zware veld lag het tempo hoog. Hoewel het Nederlands team enigszins in de meerderheid was, openden de Brit ten de score. Weer was het Jim Greaves, de voortreffelijke rechtsbinnen van het Engelse jeugdteam de man die de reputatie heeft in elke wedstrijd voor de jeugdploeg viermaal te scoren die in de 20ste minuut het eerste, en, naar la ter zou blijken enige Engelse doelpunt maakte. Een verbluffende reactie van de Nederlanders volgde. Amper was het gejuich van de Engelsen verstomd of de stand was al weer gelijk (1—1). Na de rust kregen de Nederlanders hun beloning voor het hechtere ploeg- verband en voor hun enthousiast spel. Een tiental minuten na de hervatting was het de 18-jarige Henk de Nooijer (Vlissingen) die doelman Gaskell voor de tweede maal passeerde. Een wanhopig slotoffensief van de Engelsen volgde. In deze fase van de strijd toonde de Ne derlandse achterhoede zijn kracht. De verwoede pogingen van de Britten ble ken vergeefs. Dolgelukkig verlieten de elf Nederlanders het terrein, in de over tuiging dat ztf door deze verdiende 2—1 zege één van de moeilijkste wedstrijden in dit toernooi tot een goed einde had den gebracht. UITSLAGEN Groep A: ItaliëOostenrijk 20. Groep B: West-Duitsland—Hongarije 2—2; Spanje—Polen 4—0. Groep C: Oostenryk—Griekenland 3-0, NederlandEngeland 21. Groep D: België—Frankrijk 1—3, Roe menië—'Tsjecho-Slowakije 2—1. De winnaars van de groepen gaan over naar de halve finales. Uitslagen Zaterdagvoetbal 2e klasse: 's-Gravenz. SVQuick Boys 20. 4e klasse A: BodegravenKatwijk 13; KoudekerkRCV 41. 4e klasse A (West 1)AGTTelefonia 5—0. Turnploeg dames voor wedstrijd tegen Noorwegen Na een selectiewedstrtfd in het Con certgebouw te Haarlem is de Neder landse damesturnploeg voor de wedstrijd tegen Noorwegen op 16 mei te Oslo als volgt samengesteld: Leny Lens (Kracht en Vlugheid, Utrecht), Beb Drommel (Bato, Haar lem), Truus Dam (Hercules Hebe, En schede), Hetty Burgess (Amstels, Am sterdam). Martha Boonstra (Hercules, Drachten) en Jopie Cox (Hercules. Am sterdam). TENNIS Amateurs verloren van tennisleraren Zaterdag en zondag zijn de kandi daten voor de Nederlandse Davis Cup- ploeg op de banen van het Sportpark te Eindhoven in actie gekomen tegen een door het niet spelen van Joop de Mos en H. Hemmes verzwakte tennis- lerarenteam. Dit treffen was bedoeld als oefening voor de Davis Cupwed strijd tegen Noorwegen. En afgezien van de nederlaag, die de kandidaten hadden geïncasseerd de oefenmeesters wonnen met 75 heeft dit treffen duidelijk aangetoond hoe hard een dergelijke oefening nodig is. Het spel was bepaald niet groots en onze spelers zullen tegen Noorwegen heel anders voor de dag moeten komen om die strijd tot een succes te maken. De uitslagen waren: Enkelspelen: Van Dalsum verl. van Cawthorn 68, 06, 26; Dehnert won van Buytelaar 63, 36, 63, 64; Go- ris won van Th. Dekkers 64, 62, 60; Kloezen verl. van J. Mulder 26, 79, 46; Dehnert verl. van Cawthorn 26, 46, 4—6; Van Dalsum verl van Buy telaar 6—3, 1—6, 6—2. 4—6, 5—7; Van Meegeren verl. van Th. Dekkers 36, 46. 75, 46; Goris won van J. Mul der 6—3. 3—6, 6—2. 6—3. Dubbelspelen: Van Dalsum en Deh nert verl. van J. Mulder en Buytelaar 26, 64, 46; Goris en Kloezen verl. van Cawthorn en Th. Dekkers 68, 36, Van Meegeren en Goris wonnen van J. Mulder en Buytelaar 61, 97; Van Dalsum en Dehnert wonnen van Cawthorn en Th. Dekkers 63, 62, 2—6, 2—6, 6—4. nachtkaars. Toen de beslissende par tijen begonnen hadden Popeyus en De Ruyter geruststellende knikjes gegeven in de richting van de vele Nederlandse supporters op de tribunes, alsof zij VINGERHOEDT wilden zeggen: „Wjj zullen dat zaakje wel even opknappen en spelen van avond nog een barrage tegen elkaar". Bij overwinningen immers zouden Po peyus en De Ruyter elk met tien punten bovenaan zijn geëindigd en hadden dus samen moeten uitmaken wie de titel zou krijgen. Welnu, er werden twee zaakjes opge knapt, maar de Nederlanders waren niet de glorieuze overwinnaars, doch slechts trieste verliezers, die de gehele partij vergeefs naar een lichtpuntje liepen te zoeken. De Ruyter kreeg daar voor trouwens niet eens veel gelegen heid, want Tiedtke was bijzonder pro- duktief en maakte na precies 59 mi nuten in zijn 40ste beurt de partij uit, terwyl De Ruyter het schamele totaal van 18 punten had bereikt. Popeyus verging het al niet beter tegen Vinger hoedt. De Sinjoor was by een overwin ning zeker van die titel en had die zekerheid spoedig bereikt. Vingerhoedt had 44 beurten nodig om de partij uit te maken, waarbij hij de Nederlander op 18 liet staan. UITSLAGEN. Rudolph 95 6 0.463 Steylaert 95 7 0.526 Spielmann 53 3 0.358 Clasens 53 5 0.943 De Ruyter 18 40 2 0.450 Tiedtke 50 40 7 1.250 Vingerhoedt50 44 4 1.136 Popeyus 18 44 2 0.409 De eindstand luidt: Vingerhoedt (B.) Tiedtke (Did) Steylaert (BI.) De Ruyter (NI.) Popeyus (N.) Clasens (B.) Rudolph (Did.) Spielmann (Did.) alg. m.p. h.s. gem. 11 7 0.800 10 8 0.815 9 10 0.638 8 7 0.687 8 10 0.674 4 5 0.679 4 7 0.600 2 6 0.530 Het toernooi-gemiddelde bedroeg 0.671 (vorig jaar in Saarbriicken 0.690). WIELRENNEN „Swlft" Gisteren werd de eerste rit van de voorjaarscompetitie gereden. De uitslag luidt: A- en B-klasse, 74 km.: 1. J. van Wetten 1.58.56; 2. J. de Lange; 3. L. Sikking; 4. P. Turk. C-klasse, 42 km.: 1. B. Slingerland 1.14.40; 2. A. v. Kempen; 3. A. v. Zijp; 4. J. Buschman. D-klasse, 34 km.: 1. N. Kooien 1.0025; 2. F. Calsijn; 3. K. Kasteel; 4. A. Zoet. De tafeltenniswedstrijd tussen de herenploegen van België en Nederland, welke zaterdag te Boom in België is ge houden, is in een 72 overwinning voor de gastheren geëindigd. ATLETIEK Holland vierde feest De jaarlijkse feestavond van de A.V. „Holland" in „de Grote Vink" gehou den, is op uitnemende wijze geslaagd. Keurig op tijd opende voorzitter H. C. Rietbergen deze feestelijke bijeen komst en het verheugde spreker dat ook nu weer de zaal „uitverkocht" ge noemd kon worden. Dat de Holland-mensen niet alléén kunnen hardlopen, bleek al dadelijk uit de vele toneelstukjes en dialogen, die vaak op geestige wijze voor het voet licht werden gebracht. De „Lof der Zotheid" een AV Hol land revue, geschreven en geregisseerd door Alfred Vos en verrijkt met ideeën en decors van André Sierag, bracht vaak de meest komische verwikkelingen en het kan niet anders of de talrijke aanwezigen hebben zich uitstekend ver maakt. Na de pauze onder het motto „de sport greep me" werd aan de beste Holland-man, W. Rietbergen, de In Memoriam Herman Vorstermans Wis selbeker uitgereikt, een onderscheiding die hij zeker verdiende. Met „de wereld een dansfeest" werd deze bijzonder prettige avond besloten. Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Reserveklasse B: DHC 2UVS 2 20 EDO 2Haarlem 2 13; Fortuna VI. 2 —ADO 2 2—4. AMATEURS Res. 3e klasse A: UVS 3LFC 2 12; Wilhelmus 2Wassenaar 2 15; VCS 2 Lugdunum 2 00. Res. 3e klasse C: Gouda 3—Rooden- burg 2 0—2; Laakkw. 3—VCS 3 1—0. ZATERDAGVOETBAL Res. 3e klasse A: SVOW 2—RCL 2 3—1 (o.p.v. RCL 2). Res. 3e klasse B: HBSS 2Zwart Wit 2 16 (Zw. Wit kamp.). Res. 3e klasse C: DOTO 2TOGR 2 6—3; SSS 2—NSW 2 2—1. Zaterdagvoetbal in Afdeling Leiden TAVV had aan één punt reeds voldoende om zich kampioen te weten van de eerste klasse zaterdagvoetbal van de Afdeling Leiden. Dat simpele puntje had moeten komen uit de uitwedstrijd tegen Alphen, maar Roozenboom om hebben pijnlijk moeten ervaren, dat dit geen gemakkelijke opgave was: TAVV verloor met 10. Door dit resultaat is de Ter Aarse ploeg in punten gelijk geëindigd met Oegstgeest en zal in een beslissingswedstrijd op neutraal terrein moeten worden uitgemaakt welke van belde ploegen voor promotie naar de vierde klasse KNVB in aanmerking komt. Alphen verliet door zijn zege de laat ste plaats, die thans weer door Sleutels wordt ingenomen en daar Alphia bij Hazerswoudse Boys met 12 wist te winnen, gaat het er voor de-Leidenaren wel heel donker uitzien. AlphenTAVV In een wedstrijd, waarin de gasten vrijwel geen moment hun zenuwen de baas zijn geweest, heeft Alphen dank zij een doelpunt van D. de Jong in de twintigste minuut met 10 de punten in de wacht gesleept. In de tweede helft zette TAVV alles op alles maar de schoten van de Ter Aarders Receptie t.g.v. 25-jarig bestaan Het heeft Rouwkoop niet aan belangstelling ontbroken Rouwkoop heeft het op zijn receptie ter gelegenheid van zijn 25-jarig bestaan in „Allemansgeest" niet aan belangstelling ontbroken. Voorzitter J. M. Hartogh kwam schier handen tekort om de vele gelukwensen en geschenken in ontvangst te nemen. Welk een grote plaats Rouwkoop vooral in Voorschoten inneemt, werd geaccentueerd door de belangstelling van de zyde van het gemeentebestuur, dat vertegenwoordigd werd door burgemeester C. J. van der Hoeven, wethouder Joh. de Graaf en gemeente-secretaris J. de Bres. Mr. J. J. de Jongh, voorzitter van de Afdeling Leiden van de KNVB, opende de rij van sprekers. Hij bracht het Rouwkoop-bestuur hulde voor de wijze waarop het de vereniging in deze 25 jaar heeft weten te leiden. De heer De Jongh bood als herinnering een pla quette aan. Namens de KNVB sprak de heer N. L. van Dijk, die zeide, dat het geen verdienste is een vereniging op te richten, maar wel deze in stand te hou den. Een plaquette, een voetbal en een vaantje waren de geschenken van de KNVB. Burgemeester Van der Hoeven zeide, dat het opvangen van de jeugd bij een vereniging als Rouwkoop een vertrouw de zaak is. Het verheugt het gemeente bestuur van Voorschoten, aldus de eer ste burger, dat Rouwkoop aan deze op voedende taak daadwerkelijk wil mede werken. Gelukwensen werden verder aangebo den door de heer J. van Egmond, voor zitter van de Leidse Volleybal Bond, door de voorzitter van SVLV, de heer A. J. van Aken, door de heer Kagi na mens Wassenaar, door de heer Huner van LDWS, door de heer J. Boom van ASC, door de heer Schoonbeek van de Hengelsportvereniging, door de heer Nasveld van de Kon. Wandelsportver eniging Voorschoten en door oud-voor zitter E. v. d. Blom. die een medaille- kast en een klok aanbood voor de te bouwen kantine op het nieuwe terrein complex. alsmede een bedrag onder cou vert. De heer P. J. van Lookeren Cam pagne. voorzitter van de Voorschotense Sportraad, wees op het grote nut van de sportbeoefening. De heer G J H. van Tuyl, sprekende namens de Leidse scheidsrechters, deed een beroep op oud- Burgemeester Van der Hoeven feliciteert de voorzitter van Rouw koop, J. M. Hartogh tijdens de receptie t.g.v. het 25-jarig bestaan van de Voorschotense vereniging. spelers om zich op te geven voor een scheidsrech terscursus. De vele bloemstukken bijna vijftig werden na afloop van de geanimeerde receptie bij zieke leden thuisbezorgd. Een aardige geste. waren zo onzuiver gericht of van te verre afstand gelost, dat doelman Stra- ver er niet de minste moeite mee had. Een diep teleurgestelde supportersscha- re verliet na het laatste signaal het ter rein Haz. BoysAlphia Alphia speelde met tien man en kennelijk meende de thuisclub met deze gehandicapte ploeg snel klaar te zijn. Maar Alphia profi teerde van het zelfzuchtige spel van de thuisclub en wist de eerste helft met een 01 voorsprong af te sluiten. In de tweede helft werden de Hazerswou- ders sterker, maar verder dan één doel punt brachten zij het niet en daar ook Alphia nog eenmaal de roos wist te raken eindigde de ontmoeting in een 12 zege voor het Alphense tiental. De stand luidt nu: TAVV 14 20 Kagia 12 9 Oegstgeest 14 20 Alphia 13 9 Woubrugge 14 19 Alphen 12 8 Haz. Boys 12 12 Sleutels 13 7 Voetbal in Engeland Charlton Athletic gedegradeerd Twee doelpunten van midvoor Tommy Taylor hebben Manchester United de zege op Luton Town gebracht. Door deze 2—0 overwinning hebben de Man cunians hun kansen op het league kampioenschap met succes verdedigd. Veertien dagen voordat de Engelse competitie ten einde is, voert Man chester United de ranglyst van de eer ste divisie aan met 55 punten uit 37 wedstrijden. Preston Northend volgt met 51 uit 38, terwyl Tottenham Hotspur en Blackpool de derde en vierde plaats delen met 49 punten uit 37 ontmoetingen. Na een verblijf van 20 Jaar ln de hoogste klasse zal Charlton Athletic het volgende seizoen in de tweede divisie moeten uitkomen. Thuis werd met 12 van Burnley verloren. Wel kan de Lon- dense club, indien zij de resterende drie wedstrijden wint, nog boven Portsmouth eindigen, doch aangezien er jaarlijks twee clubs uit de eerste divisie degrade ren kan zelfs d&t Charlton niet meer helpen. In weerwil van de omstandigheid, dat Portsmouth tegen het hooggeplaatste Bolton Wanderers tot een „draw" kwam (11), zal het toch waarschijnlijk deze club zijn, die Charlton naar de tweede divisie zal vergezellen. De uitslagen in de eerste divisie luiden: Aston VillaSheffield Wednesday 5-0; BlackpoolChelsea 1-0; Bolton Wande rers-Portsmouth 1-1; Charlton Athletic Burnley 1-2; EvertonCardiff City 0-0; Leeds UnitedWest Bromwich Al bion 00Luton TownManchester United 0-2; SunderlandArsenal 1-0; Tottenham Hotspur—Birmingham City 51; Wolverhampton WanderersNew- caste United 2-0. De belangrijke wedstrijd Blauw- Wit-Stormvogels is in een 2-0 zege voor de Stadionclub geëindigd. Op de joto ziet men het eerste doelpunt van Blauw Wit. (ingez. Med.-Adv.) Is dat het gehele adres? Dan komt die brief beslist niet terecht. Want zelfs bij de Post zitten geen gedachtenlezers. Maar in de sigarenwinkel evenmin. Daar moet U niet zomaar om „vloeitjes" vragen bij Uw shag. Vraag om Mascotte - als U tenminste het beste hebben wilt. Mascotte is immers 3x beter: Mascotte rolt beter, plakt beter, brandt beter. Vierde klassers zaterdagvoetbal Katwijk won, maar moet verder machteloos toezien Katwijk heeft de belangrijke ont moeting tegen Bodegraven met 13 weten te winnen, waardoor de oranje hemden voorlopig de laatste plaats weer hebben overgedaan aan de Rijn streekbewoners. Dezen moeten echter nog twee wedstrijden spelen, terwijl Katwijk uitgespeeld is en dus machte loos moet afwachten wat Bodegraven in die resterende ontmoetingen zal gaan doen. Onderaan in de vierde klasse A is de stand nu: RCV 17 gesp. 13 pnt, Rouwkoop 1713, Katwijk 1812 en Bodegraven 16—11. BODEGRAVEN-KATWIJK (1-3) Katwijk moest met niet minder dan vier invallers aantreden. Het gehele elf tal heeft echter 'tot het einde met een prettig aandoend enthousiasme voor de beide punten gestreden. Een inspanning, die de thuisclub dikwijls niet wist op te brengen, zodat van een verdiende over winning gesproken kan worden. Bodegraven, dat aan een gelijk spel genoeg zou hebben om zich veilig te we ten, werd spoedig in de verdediging ge drongen. Weliswaar wist de Bodegraven- achterhoede geruime tijd stand te hou den, maar toen bij een hoekschop Tim mer de bal verkeerd op zijn hoofd kreeg, was het resultaat een 0—1 voorsprong voor de Katwijkers. Geen „jachtverhalen" Studiecommissie reorganisatie NOC In de in Den Haag gehouden alge mene vergadering van het NOC heeft dr. J. Linthorst Homan medegedeeld, dat, naar de unanieme overtuiging van het bestuur, het NOC moet worden gereorganiseerd. Het moet aan de zich snel ontwikkelende omstandigheden in de maatschappij en in de sport wor den aangepast. In de vergadering is deze reorgani satie niet verder behandeld. Het be stuur heeft een commissie benoemd met dr. Linthorst Homan als voor voorzitter. Deze studiecommissie zal in het na jaar een rapport uitbrengen (eventueel vergezeld van minderheidsnota's, want eenstemmigheid is geen vereiste) aan het NOC-bestuur. Aan de hand van dit rapport zal het bestuur in de winter vergadering met concrete voorstellen komen. Bij de bestuursverkiezing werden de periodiek aftredende bestuursleden dr. J. Linthorst Homan en ir. A. Paulen by acclamatie herkozen. Jhr. L. J. Quarles van Ufford had zich niet herkiesbaar gesteld. Met het oog op de op handen zijnde reorganisatie van het NOC ging de vergadering akkoord met het be stuursvoorstel in deze vacature in af wachting van de reorganisatievoorstel len niet te voorzien. Dr. Linthorst Homan verklaarde aangaande dit aftreden, dat het zich niet herkiesbaar stellen door jhr. Quarles van Ufford niets te maken had met gebeurtenissen van de afge lopen maanden. „Ik stel er prys op, dit te verklaren, ten einde „jachtver halen" te voorkomen", aldus de NOC- voorzitter. „De heer Quarles'had dit besluit reeds genomen omdat hy dat met het oog op zijn leeftijd wenselijk achtte". De Van Tuyll-beker ging naar de KNZB voor de prachtige verrichtingen, door onze zwemsters in 1956 geleverd. De secretaris-penningmeester, dr. J. N. van den Houten, onthulde voorts, dat aan trainingsgelden voor de eerstko mende Olympische Spelen f375.000 be schikbaar zal zijn. Dit is driemaal zoveel als ooit beschikbaar werd gesteld. In de tweede helft ging de thuisclub hoopvol van start, maar toen de jeug dige Spiering 02 had gescoord, zakte het Bodegraven-elftal als een slappe pudding ineen. Door treuzelen van Tim mer wist Van Rooijen 03 te scoren. Uit een vrije trap wist Slappendel kort voor het einde de eer te redden: 13. KOUDEKERK—RCV (4-1) De eerste vijf minuten van deze ont moeting waren onmiskenbaar voor de gasten, die in deze periode bepaald pech hadden met hun schoten, want in re cordtijd was het Koudekerkse houtwerk reeds enige malen buiten bereik van doelman De Hollander getroffen. Nadat de aanvalsdrift van de Waddinxveners wat geluwd was, nam Koudekerk het spel in handen en kort voor de pauze bezorgde Th. v. d. Meijden de rood- witten een verdiende 10 voorsprong. Na de thee wist Arie Zweris spoedig deze voorsprong te vergroten (20), waarna De Hollander voor een onhoud baar schot moest zwichten: 21. De gas ten zetten hierna de buitenspelval open, maar deze gewaagde tactiek werd twee maal afgestraft en wel door Arie Zweris en Th. v. d. Meijden, zodat met 41 het einde kwam. Leidse Mixed Hockey Club Voor de promotie naar de tweede klasse kwam het tweede dameselftal van Leiden met 2 invalsters en daardoor ge wijzigde opstelling in het veld tegen de reserves van HGC. De Leidse meisjes hadden 10 minuten nodig om aan de veranderde opstelling te wennen en in die tijd wist HGC te scóren. Voor rust wist Leiden na goed combineren van de rechtervleugel een tegenpunt te fabrice ren. Na rust bleven de verdedigingen aan beide zijden het spel beheersen, zo dat er geen verandering meer kwam in de stand. Leiden, dat 2 punten nodig had om te promoveren miste dus deze kans, terwijl HGC 2 nu overgaat naar de 2e klasse. Hockey-uitslagen Kampioenschap van Nederland (he ren): MeppelTOGO 03. Stand: TOGO 3 3 - - 6 8—0 HTCC 3 8 - 1 4 8—1 Meppel 2 - - 2 - 08 Union 2 - - 2 - 07 Promotie naar le klasse: Amersfoort Delftse Studs 31. Kampioenschap van Nederland (da mes): KievitenGroningen 50; EMHC Deventer 61. SCHAKEN Smyslov wint 17e partij De 17e partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap, die zaterdag avond was afgebroken, is zondag uitge speeld en in het voordeel van Smyslov geëindigd. Bij de 70e zet streek Botwin- nik (wit) de vlag. Smyslov leidt thans met 9 V2IV2 pnt. Do hockeywedstrijd tussen de da mes B-teams van Nederland en Belgie, welke te Tilburg is gespeeld, is in een 30 overwinning voor de Nederlandse speelsters geëindigd. De rust ging met 1—0 in. Op verzoek van de Westdiiitse Schaakbond zal 't Nederlandse schaak tiental op 31 mei en 1 juni a.s. een twee daagse wedstrijd spelen tegen het ver tegenwoordigende team van West- Duitsland. De wedstrijd zal te Dort mund plaats vinden.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 6