Opnieuw zege van Zaterdagelftal Blankenstein snelste op Duinrell Haagse eerste met 5—2 verslagen Leidse Boys is een club met heel veel vrienden Clubkampioenschap voor Trekvogels MAANDAG 1 APRIL 1957 In Katwijk's Sportpark i i j 1 ^rie v' ever (twee(te van K13SSCF T WC! Cl rechts) in volle actie bij een poging (Van een onzer verslaggevers) Opnieuw heeft het zaterdag bondselftal, thans getooid met de mooie naam van voorlopig Nederlands zaterdagelftal in een oefenwed strijd tegen een amateurclub uit de le klasse overduidelijk aan het langste eind getrokken. Weliswaar had V.C.S. een drietal invallers, maar in één geval was dat beslist geen verzwakking, want de oud-inter nationaal Aad de Jong speelde bij de Hagenaars nog een sublieme backpartij. Voor de scouts ,die op de Katwijkse tribune aanwezig waren, was er weer heel wat te zien, want hoewel ze in hoofdzaak gekomen waren voor de V.C.S.-er Haak, die niet speelde, waren er bij de bondsploeg weer verschillende spelers, waarnaar ze met interesse zullen hebben gekeken, waarbij we vooral denken aan de jonge rechtsbinnen van Dalfzen. Kerkdijk na rust en Nieuwstraten en van Duijn, hoewel beiden ditmaal met plaatsen niet al te gelukkig waren. Voor rust was de wedstrijd beslist niet zo best, doordat er bij de voorlopigen vrij onsamenhangend werd gespeeld en slecht plaatsen teveel overheerste. V.C.S. daarentegen speelde goed voetbal en met open aanvallen konden de Ha genaars de balans aardig in evenwicht houden Dit hield reeds in. dat zodra de bondsploeg tot beter samenspel zou komen. V.C.S. het niet zou kunnen hou den. Toch was ook de eerste helft het aanzien wel waard, doordat verschillen de spelers individueel tot behoorlijke prestaties kwamen. Het duurde overigens vrij lang voor dat de score werd geopend. Dat was na ongeveer 25 minuten, toen v. d. Oever wel meende, dat hij als gastheer ver plicht was te laten zien. dat hij niet voor niets als gevaarlijk schutter te boek stond. Henk van Dalfzen. die het zeer moeilijk had tegen De Jong, een aanval van het voorlopig Ne- derands zaterdagelftal op het doel van VCS goed af te ronden. Bij het bondselftal was het spel van de noorderling van Zwol een prettige verrassing. Van der Schee faalde op de spilplaats voor rust geheel, daarna kwam hij tot redelijk spel. Het lijkt ons juist op deze plaats van Laar even eens een faire kans te geven. In de voorhoede werd opnieuw het bewijs ge leverd. dat er een geweldige produktivi- Zaterdagvoetbal De zaterdagcompetitie Is op een heel klein oortje na gevild. Deze zaterdag viel in de tweede klasse de laatste be slissing: Excelsior P speelde gelijk tegen VVGZ en degradeert hierdoor met Zwa luwen naar de derde klasse. Officieel Is dit nog niet, want de Pernisseclub heeft tegen de uitslag van de wedstrijd tegen VVGZ protest aangetekend, zodat de protest-commissie het laatste woord krijgt. In de derde klasse A greep hekkeslui- ter Jodan Boys de laatste kans om zich nog te vrijwaren van degradatie. De Goudse club won met opvallend grote cijfers (91» van Omas en kan nu nog de dans ontspringen door in de laatste wedstrijd van RCL te winnen, waardoor de Leiderdorpers het kind van de reke ning zouden worden. In de vierde klasse A leed koploper Sportlust een verrassende nederlaag te gen RCV. Bodegraven verliet de laatste plaats door een 21 zege op Leiden. Voor Katwijk gaat het er nu wel heel somber uitzien. De uitslagen en standen luiden: 2e KLASSE: Excelsior PVVGZ 11 (onder protest van Exc. P) SSS—'sGrav. SV 2—2 Ter Leede 1828 SSS 1815 WGZ 1721 Hoogvliet 1815 ARC 18—21 RVVH 18—14 'sGrav. SV 17—20 Zwaluwen 18—13 Quick Boys 1616 Excelsior P 1813 3e KLASSE A: Jodan BoysOrnas 91 CSVDSHS 2—3 Excelsior M 1627 TSB 1614 SHS 16—20 Ornas 16—13 CSVD 16—19 RCL 15— 8 Rijnsb. B. 16—18 Jodan B. 157 Monster 1616 4C KLASSE A: BodegravenLeiden 21 RCVSportlust 32 Sportlust 17—28 VWS 17—14 Noordwijk 1726 RCV 1513 GWS 1718 Bodegraven 1411 Leiden 18—18 Rouwkoop 16—11 Koudekerk 16—17 Katwijk 17—10 (ingez. Med.-Adv.) spel in de tweede helft, beslist als ge slaagd worden beschouwd, teit is en de proefneming met Kerk dijk als rechtsbuiten mag, gezien diens Er rest nu nog één oefenwedstrijd en daarna wordt de reis naar Monaco aan vaard. We menen dat het zaterdagelf tal met vertrouwen de komende wed strijden tegemoet kan zien. Bij scheidsrechters A. v. tl. Velden 25 jaar bestuurslid speelde zich knap vrij en uit diens voorzet schoot v. d. Oever feilloos in. V.C.S. kwam daarna tot een serie ge vaarlijke tegenaanvallen, maar de schot vaardigheid was bij de rood broeken niet groot. Toch kwam de gelijkmaker, toen na fel doorzetten van de Haagse rechtervleugel, van Katwijk een kans kreeg na een serie missers in de defen sie van de bondsploeg. Zijn schot kon Woudsma nog wei ten dele stoppen, maar zeer duidelijk rolde de bal achter de lijn. Kort voor rust nam van Dalf zen het tweede doelpunt voor zijn reke ning. hoewel buitenspel van v. d. Oever hieraan wel een wat twijfelachtige waarde verleende. In de tweede helft heeft het bonds elftal stukken beter gespeeld. Achter sloot het beter, en in de voorhoede ging het nu gesmeerd, omdat Kerk dijk zijn ongeïnteresseerdheid in de kleedkamer had gelaten. Linksbuiten van Dalfzen keerde niet terug wegens een knieverwonding, Bergwerf van Zwaluwen nam zjjn plaats in. Reeds na vijf minuten zorgde Harm v. Dalf zen met een uitstekend schot voor 31 en tien minuten later kreeg Kerkdijk een fraaie pass van v. d. Oever en belaagd door een tweetal Haagse verdedigers kon hii snel door lopend met een strakke schuiver in de hoek het vierde doelpunt laten aan tekenen. V.C.S. verslapte zienderogen en een kwartier voor tijd werd het mooiste doelpunt van de wedstrijd geboren. Na een razendsnelle aanval van de hele voorhoede kwam de bal bij de plotseling opgedoken Nieuwstraten terecht. die van buiten het strafschopgebied hard en hoog feilloos inschoot. Dat V C S daarna kort voor tijd door een fout in de verdediging nog 52 kon scoren door de Fouw. maakte het resultaat voor de Hagenaars alleen iets draag lijker. Druk bezochte receptie Leidse Boys neemt in de voetbal wereld een bescheiden plaats in. Ten minste, in het competitiebestel. De roodwitten spelen in de tweede klasse van de Afdeling Leiden van de KNVB en komen dus wat dat betreft niet elke maandag in het „nieuws". Maar op het punt van vrienden. Wel, daar heeft de club van voorzitter Hoger- vors een hoge plaats. Zaterdag vierden de Boys hun 35-jarig bestaan en tijdens de receptie in Den Burcht kon men zich met recht gaan afvragen: „Wie is er eigenlijk niet?" In het receptieboek prijkten alle il lustere namen van de mannen, die in het voetballeven in Leiden en omgeving een rol spelen en onder de (zeer vele) schriftelijk gelukwensen waren er zelfs die van eerste divisieclubs als ADO en SHS. Leidse Boys heeft zich in de 35 jaar dus vele vrienden gemaakt en in één adem door mogen wij vertellen, dat het ook een zeer gezonde vereniging is. Juist door de vriendschap. Vijf elftallen brengen de Boys in de competitie, zij beschikken over 35 pupillen en tellen het indrukwekkende aantal donateurs van 330. Tussen haakjes: gisteren speelden elf van die pupillen een voor wedstrijd op het UVS-terrein tegen een dito team van de blauwwitten. Splinter nieuwe shirts droegen die hele kleine Boys-mannekes. Deftig, met echte rug nummers. Maar om terug te komen op de receptie: ceremoniemeester B. van Duuren had het zo druk als een klein baasje om alle sprekers in te leiden. We zullen ons beperken tot de woorden, die mr. De Jongh voorzitter van de Afde ling Leiden van de KNVB. sprak en die vertolkte wat wy allemaal dachten. De heer De Jongh getuigde van het grote respect, dat het bestuur van de I Afdeling Leiden van de KNVB voor de I wilskracht en eensgezindheid, welke Leidse Boys tot zulk een gezonde ver- 1 eniging hebben gemaakt. O ja, voor wij het vegeten: Leidse Boys heeft omstreeks 1926 in de vierde klasse van de KNVB gespeeld. In de crisistijd heeft de vereniging de fi nanciële lasten drukten te zwaar zich echter vrijwillig teruggetrokken. In de Afdeling hebben de Boys het ook best naar hun zin, zoals voorzitter C. Hoger - vorst vertelde. Het zijn de vriendschap en de clubliefde die het hem doen FEESTAVOND Ter gelegenheid van dit 35-jarig be staan werd 's avonds in de grote zaal van de Stadsgehoorzaal een feestavond gehouden. Deze avond was georganiseerd door de contactcommissie van de Leidse Boys. De voorzitter van deze commissie heette alle leden en donateurs hartelijk welkom, in het bijzonder afgevaardig den van de L.V.B. en zusterverenigingen. Hij bood het bestuur enige ballen en een vlag aan. Het programma bestond uit een cabaretrevue, waarin Andre Carrell en Els Hellemius in de aardige schetsjes optraden. Het programma werd vlot afgewerkt en er werd door de zaal met enthousias me op gereageerd. Het geheel werd besloten met een bal. BotwinnikSmyslov De elfde partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap tussen Bot winnik (wit) en Smyslov is na 23 zetten remise geworden. De stand is thans: Smyslov 6 pnt, Botwinnik 5 pnt. A. v. d. VELDEN Abraham v. d. Velden is 25 jaar be stuurslid van de Afdeling Leiden van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters. En dat is echt iets om in de krant te zetten, want de heer v. d. Velden is een populair man. De jubilaris heeft vrijwel alle func ties in het bestuur van de Afdeling Lei den van de COVS bekleed. Op dit mo ment is hij penningmeester. Natuurlijk heeft hij ook zelf gefloten en is darmee begonnen op 27-jarige leeftijd. Zijn leukste, maar ook duurste herin nering stamt uit het jaar 1939. Hij floot toen een wedstrijd in een plaats in de omgeving van Leiden. De thuis club verloor, zeer tot ongenoegen van de plaatselijke veldwachter, die hem na afloop van de ontmoeting stond op te wachten. Vrolijk koutend reed de or debewaarder met hem mee. maar een maal binnen de gemeentegrenzen geko men het veld lag daarbuiten ver anderde dat. ..Stap nu maar eens af en geef me uw naam op", gelastte de veld wachter, „want uw achterlicht brandt niet De heer v. d. Velden heeft alleen in de Afdeling gefloten. Voor het leiden van wedstrijden in de KNVB voelde hij niets. Hier 'had (en heeft hij nog) zijn vele vrienden. Naast zijn functie in de scheidsrech te rsorganisa tie is de heer v. d. Velden ook consul van de KNVB en organiseert hij voor de Afdeling Leiden spelregel avonden voor de jeugd. Het leven van de heer v. d. Velden is overigens we) gevuld met vergaderen en organiseren, want buiten de sport zit hij ook nog in de besturen van een vijftal organisaties, o.m. is hij secreta ris van dê Chr. Metaalbedrijfsbond Af deling Leiden. Zuid Hollands Veldloopkampioenschap (Van onze atle-tiekmedewerker) Veel deelnemers (118), spannende strijd in alle klassen en een grote publieke belangstelling, dat waren de drie factoren, die nodig waren om de Zuidhollandse Veldloopkampioenschappen door het Wassenaarse WIK op het landgoed Duinrell georganiseerd, tot een succes, zowel voor atleten als toeschouwers, te maken. Het parcours van 1000 meter was vrij vlak en voerde niet zoals vele voorafgaan de jaren over het zg. „Hoogste punt". De atleten hadden er echter toch een hele kluif aan, daar zware zandauto's een groot gedeelte van de baan omge ploegd hadden, en de lopers daardoor vaak als het ware door het zand moes ten baggeren om vooruit te komen. In de loop voor de B-junioren over 2000 meter stelde de Leidenaar Hans Peen van Holland niet teleur en hoewel stevig op de huid gezeten door J. Frij- ters (SIOMO) won hij toch in 6.45.8. Een andere stadgenoot eiste de over winning voor zich op bij de A-junioren. Dat was Henk Witteman van De Bata ven, die de 3000 meter in 10.09.4 aflegde, snel genoeg om zich voor de naar voren komende Van Hemert <ALO) Zuidhol lands kampioen 1957 te kunnen noemen. De Hollandman Henk Rijsbergen werd hier vyfde. Het clubveldloopkampioen- schap ging naar ALO Rotterdam, dat WIK drie punten te vlug af was. In de senioren 3000 meter D-klasse, gewonnen door A. Ouwehand van SIOS. bezette Piet Selier (Holland) de tweede plaats. Clubgenoot Eddy Westerhout kwam na 10.09.2 als eerste in de C-klasse door. gevolgd door Rob Hagenbeek (LDA) en Jaques Vogels (WIK), de Wassenaarse schaatsenrijder. By de cracks, die elkaar over een af stand van 6000 meter de titel gingen bestrijden was het by voorbaat al zeker dat De Trekvogels met een ploeg van zeven man het veldloopkampioenschap voor clubs zou winnen. Dat de indivi duele winnaar ook een Hagenaar zou zijn, was waarschijnlijk, maar dat dit tenslotte de 1500 meter international Meinder Blankenstein werd, zullen maar weinigen vermoed hebben. Velen gaven de kans aan Cees Janssen, winnaar in 1955 en tweede in 1956 of aan Jan Ver geer, eerste van vorig jaar. De man uit Boskoop kon, geplaagd door blessures aan beide achillespezen, niet zo best meekomen en moest uiteindelijk met de zesde plaats genoegen nemen. Pas na 3000 meter begon Blankenstein, die tot dan toe achterin het peloton vertoefd had, aan zyn opmars, om de volgende ronde al als eerste door te komen. Hij had toen reeds een voorsprong van ruim vijftig meter op Hans Dekkers van PP, die na lange ziektes weer op het atle- tiekveld terugkwam. (Dekkers was in dertijd een rivaal van Wim Slijkhuis). Cees Janssen, die met clubgenoot Kos ter geleid had, was teruggevallen naar de derde plaats, en zo bleef ook de situatie tot het einde toe, zy het dat de constant voortgaande Blankenstein zijn voorsprong op Dekkers tot een kleine 100 meter vergrootte en dan Janssen in een felle eindsprint nog een stuk van zijn achterstand terugwon. De vier- en achthonderdmeter internationals Harry de Kroon en Flip Koudys, die bij wijze van training hun geluk ook eens op dit werk wilden beproeven, eindigden ver in de achterhoede. UITSLAGEN: Junioren B: 1. H. Peen, Holland, 6.45.8; 2. J. Frfjters, SIOMO, 6.46.7; 3. A. v. d. Steenhoven, PP, 6.54; 10. W. Hoogendyk, Holland; 8. J. v. Eysden, WIK, 7.33.4; 9. J. v. Kleef, WIK. Junioren A: 1. H. Witteman, Bataven, 10.09.4; 2. W. van Hemert, ALO, 10.10; 3. J. Spaan, SCR, 10.20.4; 5. H. Rijsber gen, Holland, 10.26.6; 10. P. van der Hey- den, WIK; 15. P. Rueck, WIK; 17. B. Ouwehand, WIK. Clubveldloopkamp. 1. ALO 9 pnt.; 2. WIK 12 pnt. Senioren C-D-klasse: 1. A. Ouwehand, SIOS, 10.07; 2. P. Selier, Holland 10.30.6; 3. G. de Graaff, SCR; 6. A. Bouman, Holland. Idem C-klasse: 1. E. Westerhout, Hol land 10.09.2; 2. R. Hagebeek, LDA, 10.13.6; 3. J. Vogels, WIK, 10.21.2. Senioren A-B-C: 1. M. Blankenstein. Trekvogels, 19.47; 2. H. Dekkers, PP, 20.00.4; 3. C. Janssen, Trekvogels, 20.03; 4. G. Veldhoven Metro 20.04.4; 5. S. Kos ter, Trekvogels, 20.08.8; 6. J. Vergeer, AV '47. 20.15.6; 17. P. van Proosdij, WIK; 24. D. Kruidenier, Holland; 30. B. Kraan, Bataven. Clubveldloopkam.: De Trekvogels, Den Haag. Duindigt opende het seizoen d'Israel LB overtroefde Pretty Boy Oeke bracht grote verrassing (Van onze medewerker) Duindigt opende gisteren het seizoen en dat betekende, dat de volbloeds na een lange winterrust weer voor het eerst In de baan verscheen. De belangstel ling was zeer groot met uitstekend bezette velden, waarbij sommige favorieten zich konden handhaven, doch ook enige verrassingen vielen te noteren. Opval lend was het falen van pikeur Nottelman, die met drie paarden uitkwam en tegen zijn gewoonte in twee keer buiten de prijzen viel en in de internationale draverij met een tweede plaats genoegen moest nemen. Hierin nam Oscar de kop met Qui Hollandia G en Nelson resp. op de tweede en derde plaats. Ria Olivier (Tesselaar) kreeg een zeer terreinkostende fout. Aan de overzijde maakte Nottelman met Pretty Boy veel haast en kreeg na de bovenbocht de leiding. Geersen was echter met de prima dravende d'Israël L.B. op ztfn hoede en volgde als een schaduw. In het rechte eind kreeg Geersen de overhand en zegevierde in 1.23.1 km. tijd met een voor hem ongekende f 6.10 cote. Ria Olivier demonstreerde nog even haar snelheid door na een grote achterstand toch nog als derde te eindigen. In de openingswedstrijd ging de debu terende Uncle Mars (Leeuwenkamp) met de beste voornemens van start vóór het zeer verspreide veld, doch een langdurige fout deed zijn illusies in rook vervliegen. Hans ten Hagen nam met Vaya con Dios het commando over en eenmaal aan het hoofd, sloeg deze, zij het met veel krachtsinspanning, een aanval van de op het laatst niet best dravende Thea Cornelia (A. Knijnenburg) af en zege vierde in 1.33.1 km.-tijd. Een verrassende Uranie Hanover K (pl. f4.20) werd derde. De grote favoriet Tarzan Hanover (Geersen) was kort na de start in de Olympia B-prijs spoedig uit het gedrang en leidde het uit 14 paarden bestaande veld, met Straaljager O aan zyn zijde. De laatste zakte echter af en nu kwam Utopie (J. v. Leeuwen) de leider bedrei gen, doch deze gaf geen krimp en finishte als eerste in 1.29.- km.-tijd. De energiek eindigende Flying Dutchman (Tesselaar) klopte op foto op de streep Utopie nog voor de tweede plaats. Een pracht course liep Sir Heny met J. van Leeuwen op de sulky, in de door 19 paarden betwiste 2500 meter draverij. In de aanvang voerde Tensor Gregor het commando, maar deze werd gedu rende het parcours uitgeschakeld. Toen Sir Heny daarna de leiding nam, weer stond deze vrij gemakkelijk de dreiging van Trudi Trothan (Geersen) met een zeer verrassende Postduif Je K (pl. f 12.80) op de derde plaats. Nottelman speelde met de grote favoriet Tector geen rol. Ook in de Oranjeprijs faalde Nottel man, nu met Tector. De in uitstekende vorm zijnde Rudi Williams (Slikker) droeg hier de zegepalm weg, nadat de in den beginne leidende Redloff W.B. was uitgeschakeld. Sir Messidor (Geer sen) bezette de tweede plaats vóór Reine Neosho (Witteveen), die haar aanhang met f 10.10 voor de plaats verblijdde. Een enorme verrassing gaf de leerlin- gencourse. De favorieten Quilla Lee en Regina Spencer kwamen niet in het stuk voor. Quita Hanover (M. v. Leeu wen) had lange tijd de beste kansen, doch Fokke joeg met Oeke onvervaard door en de welverdiende zege honoreer de de toto met f53.60 winnend, terwijl het koppel f 43.80 bracht. Van der Kraats nam twee van de drie rennen voor zijn rekening. In de eerste r enliep hij met Hijkala ver van zijn tegenstanders weg. Frascati (v. Deuren) deed nog een goede aanval, doch bleef 1 V\ lengte achter. Ook met Sans Valeur trachtte v. d. Kraats in de Corrida-prys dezelfde stunt uit te halen, doch nu werd hij door Delbrassinne met Makarit in een lange achtervolging met 3,i lengte geklopt. Met Felix was hij echter in de derde ren weer heer en meester en ze gevierde met zes lengten over Kaliban (J. v. Yperen), die een hals vóór Aqua vit (H. Pije) bleef. De uitslagen luiden: Quilla Lee-prys: 1. Vaja con Dios (H. C ten Hagen) (1-33); 2. Thea Cornelia 3. Uranie Hanover K; Toto: wi. f2.70, pl. 1.60 ,1.60, 4.20, gek, f4.40, OOV. 3.50. 5f-prijs: 1. d'Israel L/B (W. H. (1.23.1); 2. Pretty Boys; 3. Ria Olympia B-prijs: 1. Tarzen Hanover (W. H. Geersen) (1.29.8); 2. The Flying Dutch man; 3. Utopie .Tot.: wi. f 1.80,, pl. 1.40. I.70. 2.30, gek. 2.80. cov. f3.90. Narslso van Zona-prljs: 1. Sir Heny (J. van Leeuwen) (1.27.8); 2. Trudi Trothan; 3. Postduifje K. Tot. wi. f 8.70, pl. 3.20, 3.30, 12.80, gek. f 13.00, oov. f 7 00. Oranje J-prJJs: 1. Rudi Williams (T. Slikker) (1.26.9); 2. Sir Messidor; 3. Reine Neosho. Tot. wl. f4.80. pl. 1.50, 1.70. 10.10, gek. 3.10. cov. f3.30. Peterhof-j Geersen) (1 Olivier. Tot. wl. f6.10, pl. 1.70, 1.30, 1.40. gek. 7.40. cov. f 4.60. Tira-prijs: 1. Oeke (P. G. H. M. Fokke) (1.25): 2. Quita Kannover; 3. Rascal Han over. Tot.: wl. f53.60, pl. 8.30, 2.80, 6.30, gek. 43.80, cov. f 6.00. DE RENNEN: Pllnius-prijs: 1. Hykala (H. J. v. d. Kraats); 2. FracaiM ;3. Wurftambe. Tot.: wi. f3.70, pl. 1.30, 1,80. 1.10, gek. 4.60, cov. f8.00. Corrida-prijs: 1. Makarit (F. Delbras- sintnl); 2. Sans Valeur- 3 Ringwood- Tot.: wi. f2.00, pl. 1.10, fl.10, gek. 1.80. cov. f3.00. Taribi-prijs1. Felix (H. J v. d Kraa.ts) 2 KaQlbam; 3. Aquavit. Tot.: wl f100 (stad), p!. 1.20, f2.00, f 1.40, gek. f 11.90, cov. f 12.70. TcrtaJe omzet f 187.386, MOTORSPORT Leslie Archer won opnieuw motorcross van St.-Anthonis Leslie Archer, de 27-jarige Engelse constructeur, heeft voor de derde maal in successie de internationale motor cross van St. Anthonis gewonnen. Voor ruim 30.000 toeschouwers toonde Archer zyn overmacht. Hy zegevierde zowel in de eerste als in de tweede manche en zijn derde piaats in de laatste manche was ruim voldoende om hem onbereikbaar te maken voor zijn rivalen. Slechts in de eerste fase van de strijd hebben de Nederlanders meegeteld. Toen echter de Helmonder Jan Clynck, de Nederlandse favoriet, wegens een defect aan zijn machine werd uitgeschakeld en kort hierop enige andere Nederlandse cracks wegens pech de rennerskwartie- den weer moesten opzoeken, werd het duidelijk dat het een strijd tussen uit sluitend buitenlanders zou worden. Het eindklassement van de internatio nale motorcross luidt: 1. Leslie Archer (G.B.) Norton. 73 pnt.; 2. B. Nilsson (Zweden) AJS, 72 pnt.; 3. L. Gustafsson (Zweden) BSA, 69 pnt.; 4. J. Draper" (G.B.) BSA, 63 pnt.; 5. J. Smith <G.B.) BSA, 61 pnt.; 6. B. Andersson (Zweden) BSA, 57 pnt.; 7. Fr. Baudoin (Ned.) Matchless, 56 pnt.; 8. P. Persson (Zwe den) AJS, 50 pnt.; 9. Jansen (Ned.) BSA. 45 pnt.; 10. Mingels (Belg.) Match less, 43 pnt.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 6