MKonin Laatste Berichten Warmonds Fanfare getuigde van veel studiezin in t Trefpunt Verkeerspolitie te Wassenaar krijgt kantoor in noodgebouw Hij was mtnïlijk mti himengè/jw bii i bidm Hop 't loopt loopt 'tzrgl M&biï Vrijdag..maï èit prachtig? loperkon ik toch ml l&tm IcpPh - M m kwalihiC. Md m kkur. Moqi/dlP lopw MCinhmd m,]fp-M. fombtpdhfyffp-M. Em Mkwind voor Um huis Uitvaart mr. ten Hagen Vanmorgen is in de St. Dominicus- kerk aan de Prof. Molkenboerstraat te Nijmegen een plechtige Heilige Mis van Requiem opgedragen voor de zielerust van de maandag overleden mr. C. J. A. M. ten Hagen, in lven lid van de Twee de Kamer en van de gemeenteraad van Nijmegen. Hierna werd het stoffelijk overschot ter aarde besteld op het kerkhof Jonker, bos. Daar waren o.m. aanwezig de oud-mi nisters van Thiel en Gielen, een verte genwoordiging van de Senaat van het Nijmeegse studentenkorps, en vele ande ren. Pastoor H. J. Bakkers O.P. verrichtte de absolute. De oudste zoon van mr. ten Hagen dankte vor de laatste eer aan zijn vader bewezen. STADSNIEUWS TE RAARDEBES TELLING J. BRONSGEEST Hedenmiddag vond op de begraaf plaats „Rhynhof' de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van de heer J. Bronsgeest, die indertijd amanuensis was bij de afdeling heel kunde van het Acad. Ziekenhuis. Nadat de kist in het familiegraf was bijgezet las ds. D. J. Vossers. Herv. predikant alhier de begrafenisliturigie voor en bad hij het „Onze Vader Een zoon van de overledene, ds. Joh. Bronsgeest, hervormd predikant te Haarlem, dankte namens de familie voor het medeleven, dat in deze dagen uit zo ruime kring was ondervonden. HAGENAARS BRACHTEN BEZOEK AAN INSTITUUT VOOR PRAEVENTIEVE GENEESKUNDE. Ongeveer zestig leden van de afdeling Den Haag van het Nederlands Instituut voor Efficiency hebben gisteren een be zoek gebracht aan het Nederlands In stituut voor Praeventieve Geneeskunde. Zij hebben daarbij met verschillende in teressante aspecten van het werk van het Instituut kunnen kennismaken. De adjunct-directeur, dr. P. H. J. Lampe, hield een inleiding over de algemene doelstellingen van „Praeventieve Ge neeskunde", na afloop waarvan de Ha genaars konden luisteren naar een voor dracht van dr. F. H. Bonjer over ar beidsfysiologie. Na een tweetal demon straties, waarvan één vooral van belang was voor het personeelsbeleid in het be drijf, sprak dr. I. Gadourek, die als so cioloog aan het Instituut voor Praeven tieve Geneeskunde is verbonden, over de reacties van werknemers op de ingrij pende technologische veranderingen in het bedrijf. Ten slotte hield de heer M. J. W. de Groot, arts op de afdeling Sta tistiek een beschouwing over ziekte en ongevallenverzuim. Met een bezoek aan de permanente tentoonstelling in het museum van het Instituut werd de excursie besloten. VOORSCHOTEN BURGERLIJKE STAND. Geboren: Arend P., zn. van A. Teunis- sen en F. R. Mahabler; Maria A.. dr. van f L. v. Vliet en E. E. van der Tuin; Maartje, dr. van M. Warmenhoven en C. Vlieland; Gerard L.. zn. van C. H. van Lavieren en J. B. Goldschmeding; Maria C dr. van A. van der Valk en G. H. van Vliet, Overleden: J. J. Smit. 74 Jr., echtgenoot van J. P Hogeveen; D. van der Wiel, 74 Jr.. weduwe van L. Parlevllet; M. J. van oer Beek. 88 Jr.. weduwe van J. W. Ro- zendaal; L. J. Langver. zn. van H. Lang- ver en H. J. M. Hoogeveen; W. van den Broek. 75 Jr.. weduwe van D. A. de Beljl; P W. Beringer. 73 Jr.. echtgenoot van G. Kaat; G. Dijkshoorn, 75 Jr.. weduwe van B. Vollaard. WARMOND Jaarvergadering Wir Gele Kruis Gisteravond hield het „Wit-Gïle Kruis" afdeling Warmond haar algemene jaar vergadering in hotel „De Stad Rome". Voorzitter H. A. G. Walenkamp opende deze vergaedring met een woord van welkom. Enerzijds betreurde hij het, dat zo weinig leden gehoor gegeven hadden aan de oproep de vergadering bij te wo nen, anderzijds weer hij erop, dat de le den groot vertrouwen stelden in 't bestuur en er geen problemen waren in de ver eniging. Hierna memoreerde hij het ver trek van de heer Slager als voorzitter der vereniging. Voorts bracht hij in herinnering dat door de vereniging in het afgelopen Jaar net initiatief was genomen om in samen werking met andere verenigingen te ko men tot de oprichting van een bejaar densociëteit. Hierna volgde de voorlezing van de jaarverslagen. Uit het jaarverslag van de penningmeester, de heer C. Zoete melk, bleek, dat slechts een klein batig saldo geboekt stond van f. 4.83. De kascommissie had de boeken van de penningsmeester in goede staat aan getroffen. Uit het jaarverslag van de secretaris, de heer A. Willemsen, bleek dat het le dental was teruggelopen. In verband met het zeer kleine batig saldo zal in de toekomst moeten worden gedacht aan een verhoogde subsidie. Uit het overzicht van 1956 bleek ver volgens dat door zuster Terlingen 't af gelopen jaar 3129 huisbezoeken waren afgelegd. In 1956 was er ook een moeder cursus gegeven, waaraan 25 personen deelnamen. Bij de bestuursverkiezing werden mevr. Verwoerd-de Bakker en mevr. de .Vroo- men-liommerse herkozen. Dank bracht de voorzitter aan mevr. Verwoerd, die steeds weer nieuwe leden weet te ver werven. Weg voor Soekarno's - gewijzigd - concept tlians verruimd? (Telegrafisch van onze correspondent in Djakarta). De afkondiging van de staat van oorlog en beleg voor geheel Indonesië is evenmin e»n verrassing als het feit, dat het Kabinet niet tot een in tegrale herschikking in staat bleek en daarna zijn ontslag aanbood. De si tuatie heeft zich geleidelijk naar dit punt ontwikkeld. Er is niet onthuld wat in de laatste Kabinetszitting het obstakel vormde om tot een akkoord over de herschikking te komen. Voor de hand ligt de veronderstelling, dat over de eis van bepaalde partijen, dat ook premier Ali in die herschikking zou worden betrokken, geen overeen stemming werd bereikt. De partij van de premier, de natio nalistische P.N.I., heeft zich namelijk van het begin af aan met hand en tand tegen deze eis verzet, omdat zij dat als een politieke nederlaag beschouwde. In de gegeven situatie lijkt thans de weg voor verwezenlijking van het presidentieel concept verruimd. Enige aanwijzing in welke richting het zal gaan zou men kunnen halen uit de jongste verklaring van de president, „dat hij meer en meer tot de overtui ging komt. dat ziin concept aan het gevoel van rechtvaardigheid beant woordt". Staking op Cyprus uit rouw voor opgehangen landgenoot Als teken van rouw voor het ophan gen van een jeugdige landgenoot heb ben Griekse Cyprioten in verscheidene grote plaatsen op Cyprus donderdag het werk neergelegd. In Limassol en Famagusta was de staking algemeen. In een interneringskamp tc Larnaca heb ben 700 gevangenen een hongerstaking van een dag afgekondigd. Zij verklaar den voorts drie dagen niet te zullen werken en 40 dagen te rouwen. Ook te Athene hebben de studenten van de universiteit een staking van 24 uur af gekondigd. De Griekse minister van Buitenland se Zaken. Averoff. verklaarde: „De Britse regering schijnt nu haar keus op onverdraagzaamheid bepaald te hebben. Als dat waar is zullen wij Groot-Brit- tannië ook met onverdraagzaamheid te gemoet treden. Nadat ook de Britten de V.N.-resolutie hadden gesteund, hoop ten wij. dat zij een politiek van ver zoening zou gaan voeren en de weg zou gaan die leidt naar een oplossing van het drama-Cyprus". Hel is in deze gedachtengang dus mo gelijk. dat de opdracht tot de vorming van een nieuw Kabinet zal zijn geba seerd on het presidentieel concept, d.w.z. het na het horen der partijen gewijzigde concept, waarvan de be kendmaking op zeer korte termijn wordt verwacht. In afwachting van een nieuwe rege ring wordt het vacuum in het civiel be stuur nu opgevuld door het militair ge zag. op grond van de staat van oorlog en beleg. Men mag overigens hopen dat deze periode slechts kort duurt, omdat dit gezag nu eenmaal niet het normale is in een democratische staat en het maatschappelijk leven aan banden legt. Lof felijk spel oiuler Hondongs leiding We hadden „Warmonds Fanfare" nog niet eerder horen concerteren. De ken nismaking in ,.'t Trefpunt'' viel niet* tegen. De voorzitter meende in zijn welkomstwoord terstond de eer aan de muziek te moeten laten. Slechts wilde hij doen beseffen, dat men aan de gekozen nummers veel studie had gehad. Daaraan Het een blik op het programma geen twijfel. Er is gestudeerd. De levendige marsen van Al ford. Ord Hume en Dik (met tamboers) gaven terzake een sprekend bewijs. De drie meer concerterende programmadelen bevestigden ook de stu die. al hadden we daarin wel eens de indruk, dat van sommige fragmenten die studie te vroeg was losgelaten. In zo'n Wals-suite -als de „Rozen uit het Zuiden" is een fanfare weliswaar nooit klaar met studeren. De zwierige en zwevende verfijning, die Johan Strauss er mee bedoelde, is voor een koper-ensemble zelfs onbereikbaar. De dirigent. C. Hondong. heeft terecht aangevoeld, dat het hier niet om strak maatspel gaat en in een paar ogenblik ken van wervelende opgang bracht hij niveau in het werk. Met name was de vertolking van de eerste wals van zeer redelijke aard. Bij fanfares is een vloeiend afgeronde klank een der voornaamste doelstellin gen. Ieder instrument moet daarbij naar zijn eigen aard kunnen doorklin ken. Bij Strauss gaat dat niet. Dat was zeker meer mogelijk in een Ballet-sluite getiteld „Ebats S.ylvestres" van een zekere Roger Boquet. Dit stuk is het verplichte nummer op het concours op Hemelvaardsdag te Den Haag Deze Boquet is ons onbekend. De in druk werd gewekt van een bewerking. Was hier oorspronkelijk werk, dan heeft de componist zich al te zeer door de werkpatronen van het symfonie-orkest laten beïnvloeden. De' lichte blaas instrumenten hebben het dan altijd nodeloos moeilijk, als zij de strijkers van het echte orkest vervangen en op bepaalde plaatsen niet melodievormend, maar slechts vulstemmen zijn. Overigens echter is de sfeer van deze fantasie, die de hoofdschotel vormde, vrij aardig getroffen. Ons volk, voor zover het niet door de moderne wol geverfd is, houdt wel van die opera achtige romantiek, zoals het vooral ook kinderzangspelletjes apprecieert. Faun- tjes, de bosgod Pan. kobolden, saters, nimfen; daarmee hebben we enige titels van in muziek beschreven personages vertaald. Het is het binnenleven van het bos. „Ebats sylvestres" betekent: woudgenoegens! Dat soort stemmingen kan een fanfare best weergeven, omdat zij over veel weke tonen beschikt. En die waren er terdege. Maar waar een tekort lag. dat is in de elegante frase ring, in het soepel afbouwen van de muzikale zinnen. Dat deed men veel beter in „Caesar en Cleopatra", een soort serenade van Boedijn. In dit originele werk komen dus geen speelfiguren voor, die naar de klank anders luiden dan de maker in eerste aanleg bedoeld heeft. Alle in strumentengroepen hadden hier een mooi afgestemde onderlinge verhouding en de klank kon hier ook bijwijlen glanzen, evenals in de uitstekend in kleuren gebrachte marsen. Van woudgenoegens is men na de pauze op boerderij genoegens overge stapt. „De nieuwe Veearts'- zorgde daar voor. een blijspel van P. L. van Proo venBogaerds Ook het optreden van het ensemble „De vrolijke noot" viel bij de aanwezi gen zeer ln de smaak. V. Raad aanvaardde een geschenk van oud-burgemeester de. heer J. J. M. Wiegman In de gisteren onder leiding van de burgemeester gehouden raadsvergade ring kreeg de heer W. Boender by de aanvang van de zitting het woord om mede namens vrouw en kinderen dank te betuigen voor de grote belangstelling by de viering van zijn 40-jarige echtver eniging. Het was hem gebleken, dat ver schil van overtuiging geen beletsel is voor vriendschap. Aangezien het geprojecteerde politie bureau nog wel enkele jaren op zich zal laten wachten werd besloten om ter voor ziening in de dringende behoefte aan kantoorruimte ten behoeve van de ver keerspolitie een noodgebouw op te rich ten op het terrein van de noodslacht- plaats aan de Johan de Wittstraat en de Oornelis de Wittstraat en de levering daarvan onderhands op te dragen aan de Fa A. van 't Verlaat te Giessendam voor f. 30 450. Hiervoor en voor de in richting van het gebouw werd een kre diet van f. 42.950 toegestaan. Een krediet van f. 16.500 werd toe gestaan voor de aanleg van een voet pad langs de Katwykseweg aan de zyde van Duinrell parallel aan het fietspad aldaar. In verband met het aanzienlijk geste gen tekort op de schooltandverzorging (I september 19551 september 1956 plm. f.5100. vorige jaren gemiddeld f.2 000» werd besloten, de retributie voor de niet-verzekerde kinderen met ingang van september a^. te verhogen van f. 4 tot f. 6 p. j. NOORDZEESTRAND De exploitatie van het Noordzeestrand aan het Wassenaarse Slag zal volgens de bestaande regeling van huur en ver huur worden voortgezet, waartoe met de Staat der- Nederlanden opnieuw een overeenkomst zal worden aangegaan. Besloten werd om afwijzend te be schikken op een bezwaarschrift van mej. C. M. Cremers tegen een op estetische erond gebaseerde weigering van B en W. voor de bouw volgens ingediende tekening van een wintertuin aan haar woning Schouwweg 82. Bij hun weigering volgden B. en W. het advies van de schoonheidscommissie. GESCHENK Besloten werd om onder dankzeg ging van de heer J. J. H. Wiegman, oud-burgemeester van Wassenaar, in eigendom te aanvaarden een drietal RECHTZAKEN Beschonken op de fiets Een Katwijkse zeevisser werd overeen komstig de eis door de Haagse politie rechter veroordeeld tot f. 25 boete of 5 dagen, omdat hij onder invloed van sterke drank had gefietst. De officier had bovendien nog een week voorwaar delijk geëist, maar de rechter hield er rekening mee dat het de eerste keer was en bepaalde zich tot de boete. Verdach te had twaalf glazen bier gedronken. Eveneens voor het onder drankinvloed fietsen werd een los-werkman uit Lei den veroordeeld tot f. 25 boete of vijf dagen. Een week gevangenisstraf kreeg een fabrieksarbeider uit Voorschoten, die op 13 oktober j.l. op de Voorschoterweg te Leiden onder drankinvloed een brom fiets had bereden. Verdachte meende dat hij onschuldig was en nog heel goed had kunnen brommen. Hij had een bot sing gekregen, waarvoor hij vier weken in het ziekenhuis moest worden ver pleegd. Zijn vrouw had voor de politie verklaard dat zij haar man nog gewaar schuwd had, maar als getuige zei ze nu dat ze heus niet achterop de brommer zou zijn gegaan als haar man dronken was geweest. Deze jonge Amsterdamse moeder I ook eens te laten merken dat het vond het tijd worden, haar baby 1 lente is. De box verhuisde dus van een zolderhamer naar het voormali ge parkeerterrein op de Torensluis. films en een aantal foto's betrekking hebbend op deze gemeente. In de vdcature van vice-voorzitter van de gemeentelijke huurcommissie werd voorzien door de benoeming van mr. S. Lee ristra De elektriciteits-, gas- en waterver ordening werd in verband met risico's en renteverlies zodanig gewijzigd, dat voortaan ook na de totstandkoming van de aansluitingen de waarborgsom kan worden verhoogd Drie leden stemden tegen. GEISERS In mei 1956 werd besloten om ter be vordering van het comfort van de inwo ners en de rentabilteit van de gemeen tebedrijven een proef te nemen met het in huurkoop verkopen van keukengeisers. Aangezien de proef heeft voldaan ging de raad in op het voorstel van B. en W. om opnieuw een krediet van f. 50.000 ter beschikking te stellen om de aankoop van gas- en elektriciteits apparaten voor alle inwoners mogelijk te maken. Een subsidie van f. 20 per verzorgde ingezetene van Wassenaar werd toege kend aan de Cornelis Musius Stichting te Leiden, evenwel met dien verstande, dat f. 5 wordt uitgekeerd indien de na zorg in enig jaar korter duurt dan 2 maanden. Aan de Stichting voor de Voor- en Nazorg van Geesteszieken in Zuid-Hol land werd een subsidie verleend van 5 cent per Inwoner over 1956 en 6 cent per inwoner over 1957. Besloten werd medewerking te verle nen aan het bestuur van de Vereniging voor Christ. Nat. Schoolonderwijs voor de aanschaffing van leermiddelen en een vaste bank op de speelplaats van de school aan de Bloemcamplaan, voorts aan het r.-k. kerkbestuur van de paro chie van de H. Willibrordus voor aan koop van leermiddelen en 80 eenpersoons leerlingensets t.b.v. de meisjesscholen. In de schadevergoedingsverordening wer den op voorstel van Gedeputeerde Sta ten enkele wijzigingen aangebracht. WISSELKOERSEN. Amsterdam, 14 maart - Londen 10,66 10.66%: N. Vork 342A-82H: Montreal 4.004.00%Parijs 1.0800—1.0810; Brus sel 7,57%—7.58: Frankfurt 90,70—90,75: Zürich 86.91'286.96%; Zürich (vr. frs) 89,21'2-89.26'2; Stokh. 73,62'.—73.67'2 Kopenhagen 54,86%-55,91%Oslo 53,32% —53,37'2; Milaan 60,57>2—60,62>3We nen 14,6334—14,64s,. Voor f 25.000 opgelicht De recherche te Rotterdam is op het ogenblik bezig een zaak uit te zoeken, waarbij de eigenaar van een speelclub in Baarle-Nassau door iemand uit Delft zou zün opgelicht voor f. 25.000. In een café te Rotterdam zou de speel- clubeigenaar dezer dagen van de Delfte naar een lot van de Belgische loterij hebben gekocht voor f. 100 000. Van dit bedrag zou hij 125.000 hebben betaald in contanten en vor het restant 'n schuld bekentenis hebben gegeven. De trans actie kwam tot stand, omdat op het lot een prijs van f 150.000 was gevallen en dc verkoper had verklaard de prijs zelf niet te kunnen halen, omdat hij niet naar het buitenland mocht. Later bleek evenwel, dat het lot was vervalst. Men had nl. een cyfer veranderd. De verko per kon worden aangehouden, maar de f 25.000 is tot dusver onvindbaar. DS. H. A. LEENMANS ZEVENTIG JAAR Ds. H. A. Leenmans te Driebergen, emeritus predikant van de Ned. Herv. Kerk. hoopt woensdag 70 jaar te wor den. Nadat kand. Leenmans in 1914 door het provinciaal kerkbestuur van Noord- Brabant en Limburg was toegelaten tot de evangeliebediening in de Ned. Herv. Kerk werd hij op 27 september van dat zelfde jaar door zijn vader te Schoone- beek in de classis Emmen in het ambt bevestigd. Daania stond ds. Leenmans verder nog te Oudemlrdum 19161920; Bodegraven 1920—1924: Delft 1924 1935: Ede 19351946; IJsselmuiden 1946—1948; Houten 1948—1949 en ten slotte nog ruim drie jaar te Bleskens, graaf waar het met Ingang van 1 mei 1952 emeritaat werd verleend. CEURSOVERZICHT Koninklijke zeer vast AMSTERDAM. 14 maart. Het was vandaag alles Kon. Olie wat de klok sloeg. Terwijl in de overige marktsectoren weinig te doen was, be stond er voor aandelen Koninklijke Olie flinke belangstelling zowel van publieke als van arbitragezijde. Het buitenland was opnieuw in de markt, speciaal Parijs en Londen. De vaste tendens in Wallstreet voor Kon. Olie spruit voort in hoofdzaak uit de notering (gisteren voor het eerst) en de vaste koers van de Shell Transport and Trading Company in New York. De verwachtingen zijn, dat dit fonds nog aanzienlijk zal stij gen en gezien het grote belang dat de Kon. Olie in de Shell Transport heeft is men ter beurze vast gestemd voor de aandelen. De hoge koers van de mor genuren van f. 171.50 kon vanmiddag niet bereikt worden. De handel werd ingezet op f. 170.60, waarna de koers inzakte tot f. 170.30 hetgeen toch altijd nog circa f. 3.— hoger is dan gisteren. Aku en Philips vrijwel onveranderd, Unilever iets beter op 361 359 Va- De cultuurwaarden iets vriendelijker. Deli 97(96%), Amsterdam Rubber 79% (78%). Scheepvaartfondsen verdeeld, met koerswijzigingen van 1% naar beide zij den. Staatsfondsen zonder affaire met onveranderde koersen. Claims Ned. Overzeebank werden geadviseerd op f. 20.—. Beurs van Amsterdam Donderdag 14 maart ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000. Vorige Slotkoers koers v. heden Ned. "53 3% 92% 93 Grootboek obl. 3% 923i Ned "51 3% 92% 92% Ned. '53 3% 92% 92% Ned. "56 3% 92% 92% Ned. '48 3% 86 85-% Ned. '54 3% 87% 87% Ned. '55 13% 87% 87% Ned. "55 II 3% 88 88 Ned. '47 3% (3) 90% 89% Ned '37 3 86% 86% Dollarlng '47 3 93% 94% Investeringscert. 3 92% 92A Ned 62-64 3 92 92 A Cert NWS 66% 66% Indië "37A 3 88% 883t Grootboek "46 3 87^ ACTIEVE AANDELEN Cit. Hand, en Ind. B. 42% 42% Nat. Handelsbank 107 106 Ned. Handelsmij. 166 165 A'dam Rubber 79 78% Deli Mijen (Ver.) 97 97% HV.A93 93 Java Cult55 56 Senembah g7% 67% Vorstenlanden 27% 27% AK.U191% 191% Berkels Patent (v.) 169 i&g Calvé Delft cert. 293 299 Kon. Pap. v. Gelder ^914 192% Hoogovens cert. 289 293 Müller en Co. N.B. 306 305 Ned. Kabelfabr258 260 Philips 251% 250 Philips pref149% 148% Unilever 359% 361% Wilton Feyenoord 211 Bill ton 2de r 239 238 Dordtse Olle gew. 825 837% Kon Olle Cf20.165.60 170 Idem (50 f. 20. 167.70 170.35 Holl Amerlkalljn 1663i 166% Java China Paket I85 I84 Kon N Stoomb 152% 152% KPM 160 159 Ned Stoomv Mij 205 206 v Ommeren cert 279% 279% Kon Rott Lloyd 181 179% Ned Scheepv Unie 173% 174% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov en Gem leningen A dam 47 13%) 3 91% 91% Den Haag 1937 1 3 93 Leiden 1947 91 Va R'dam '57 I-HI 3% 91% Industr. Obligaties Philips Dollarlng '51 99 99% Premieleningen A'dam '53 3 A'dam '51 2% 96% A'dam '56 I 2% 95 94% A'dam '56 II 2% 104 103s; Eindhoven '54 2% 88% 88% Enschede '54 289% 89 Den Haag "52 I 2% 97 idem II 2% 102 B 101% R'dam '52 I 2% 97% 97% idem II 2% 97% 97% Utrecht '52 2% 97% 97% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credietlnstelllngen Amst. Bank 206 203% H B U eert 203 203 Rot.t Bank 17334 172% Twentsche Bank 177% 177 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 239 B 242 B Borneo Sum. H.Mij. 73% 73% Ned. G. en 8p. fabr. 180% 180% Kon. Ned. Grofsm. 107% 106% Internatio 93 94% Rott. Droogdok Mij. 577% Tieleman en Dros... 7% Ned. Mij. Walv.vrt. 63% 68% Spoorwegen Dell Spoorweg Mij. 19 19% Amerik. fondsen Canadian Pacific R. 31H 32 N Intern. Nickel 103% 104% Anaconda 63% 64% Bethlehem Steel 170% Cities Service 60% 62 General Motors 39% 40 Kennecott 109% 112% Republic Steel 50% 50% Shell Oil 81% 81% Union Pacific 28^ Un. States Steel 59% 60 iV Nog enkele fondsen uit Leiden en omgeving Aandelen V K 13/3 Edelmet Kon AA 65% 65 70 324% - Holl Constructie 370 Ing our v Bouwnljv 120 Int Kun«w<>tt Ind 42% Leid«che W>i-pinn 272 270 L Sik keus UK B 438 445 Ver Touw fabrieken 155GL 156 B Wernink's Betonm 87% 87GB Van Wijk Textiel 81GB 81%B

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 9