Kanaries moesten met 1—1 draw genoegen nemen Lugdunum dacht in tweede helft zijn slag te slaan VUC mocht echter niet mopperen! Maar liet bleef bij één doelpunt MAANDAG 17 DECEMBER 1956 VUC—LFC ivas boeiend duel! Van een onzer verslaggevers) L.F.C. steekt meestal tegen sterke ploegen in haar beste „pakje"! Vooral in deze lopende competitie hebben de kanaries deze goede traditie, we zou den haast zeggentot een vanzelfsprekend feit gemaakt. Want na HVV, HBS en Spartaan '20, moest gistermiddag koploper VUC in eigen huis aan den lijve ondervinden dat de kanaries een geducht tegenstander kunnen zijn. De eindscore van het verbeten en onder hoogspanning gespeelde duel aan de Schenkkade in Den Haag werd op een 11 onbeslist bepaald. Een uitslag waarmee we vrede kunnen hebben, maar waarin toch het be slist - vooral technisch - betere voetbal van onze stadgenoten niet vol doende tot uitdrukking komt. U begrijpt het wellicht: VUC mag met de puntenverdeling niet mopperen en heeft héél dicht aan de rand van de af grond gestaan. Helaas: de Leidse aanval zag géén kans de zwart-witten het beslissende duwtje te geven en aangezien doelpunten-makennog altijd een eerste vereiste is om een voetbahoedstrijd met tvinst af te sluiten, weet U gelijk de oorzaak van het overigens verdienstelijk gelijkspel. Daar om ook kunnen wij ons neerleggen bij deze fel omstreden puntenverdeling HOOG TEMPO Na het beginsignaal van arbiter Snoek ontwikkelde zich direct een temposlag, waarin LFC zich een lichte veldmeer- derheid veroverde. De kanaries mochten na enkele aanvallen de eerste corner ne men en het eerste kansje was eveneens voor de geelzwarten. Van Kampen en de weder herstelde H Heijmans liepen el kaar voor de voeten en zó bleef 't ver wachte schot uit. De aanvallen van VUC - met verre trappen in lengte en breedte opgezet - waren echter óók bij zonder gevaarlijk en de Leidse defensie had het niet gemakkelijk. Na 7 minuten kwam de eerste kans voor VUC. toen de oude rot Huisman zijn dito tegenspeler Pijnakker omspeelde. Inplaats van zélf de wreef achter de bal te zetten, lan ceerde de Haagse aanvalsleider een pass op zijn linksbuiten en dat was nu juist het laatste wat hij had moeten doen. Geen succes dus. Aan de andere kant noteerden wij ook zo'n soort geval, toen na tien minuten spelen Henk Heijmans doorbrak: de Leidse midvoor schoot wél zelf, maar véél te vroeg en de afstand was te groot om succes te hebben. Vierde klassers TE1JHNGEN—DOCOS (2—2) In de thuiswedstrijd tegen DOCOS heeft Teylingen in de eerste helft ver zuimd de zege veilig te stellen, toen de Sassemmers een groot overwicht hadden. Weliswaar speelde Teijlingen het eerst tegen de sterke wind in, maar dit ver hinderde de Sassenheimse ploeg niet het spel in handen te nemen. In de twintigste minuut wist de dit keer mid voor spelende P. Meeuwissen met een mooi schot zijn elftal de leiding te ge ven. Met deze 1—0 stand brak ook de rust aan, hoewel er zich meerdere sco ringskansen voor Meeuwissen en rechts binnen Van Elk aandienden. In de tweede helft dacht de thuis club, gesteund door de wind. een gemak kelijke overwinning te kunnen halen. Kennelijk dachten de Sleutelstadbewo ners hier anders over en spoedig kon doelman Gielen, weliswaar door eigen schuld, naar het net, toen hij bij een boogschot de bal over zich heen liet gaan 1—1. Even later wist Van Elk opnieuw de thuisclub aan de leiding te helpen, toen hij plotseling voor de Leidse doel man verschenen: 2—1. De gasten wisten door de snelle rechtsbuiten Marwijk nogal eens verwarring te stichten voor het Teijlingen-doel, waarbij na enige vergeefse pogingen de bal langs een 'kluwe van spelers in het doel geschoven werd: 2—2. In de laatste minuut wist Van Elk de Leidse doelman nogmaals te passeren, maar een van de DOCOS- achterspelers zag kans de bal uit de doelmond te koppen. Met een punten verdeling kwam het einde. FOREHOLTE—TE WERVE (4—4) Het score-verloop in de thuiswedstrijd van Foreholte tegen Te Wegk was bij zonder eigenaardig, want nAfft eerst de snelleRijswijkers zich na een kwartier spelen van een 0—2 voorsprong hadden verzekerd, (het laatste doelpunt ont stond door een wat ongelukkig terug spelen van Langeveld), kwam Foreholte eerst gelijk door doelpunten van Piet van Dijk en Jaap van Wouw, om daar na de leiding te nemen door een loeier van Piet van Werkhoven. In de tweede heilft had Foreholte de sterke wind in de rug en toen na twin tig minuten spelen Piet van Dijk de voorsprong van de Voorhouters wist te vergroten (42), dacht ieder reeds aan een Voorhoutse zege. In hun razen a snelle midvoor hadden de gasten echter een uiterst gevaarlijke aanvalsleider, die tot tweemaal toe aan zijn bewaking wist te ontsnappen en even veel malen doe'.- man Nico Scholten versloeg, zodat de stand opnieuw gelijk was: 44. Wel kreeg Foreholte hierna nog enkele kan sen, maar men wist het niet meer tot een beslissend schot te brengen, zodat de acht doelpunten broederlijk gedeeld werden. A.S.C.S.J.C. (2—3). De roodzwarten zijn van het goede pad af. Na de eerste nederlaag, ver leden week tegen DSO. werd gisteren wederom verloren en nu van het be zoekende SJC. De nederlaag was wel niet groot, maar het vertoonde spel was heel pover. Vooral voor rust, met de harde wind mee, werd zeer zwak ge speeld. De bezoekers toonden toen een veel betere spelopvatting en kwamen dan ook verdiend met 31 voor. Het zag er toen naar uit. dat ASC een grote nederlaag tegemoet ging. Maar het viel mee, want na de hervatting bleek ook SJC zijn goede vorm kwijt te zijn. zodat de strijd nog een spannend slot kreeg. Het niet meespelen van keeper Spoor en Frits van Dalen betekende voor de thuisclub een flinke verzwakking. Toch begonnen de roodzwarten hoopvol. Want na ongeveer 5 minuten spelen wist Vreeken, uit een vrije schop, zijn club de leiding te geven: 10. SJC liet zich echter door deze snelle achterstand niet van de wijs brengen en bracht door goed combinatiespel het ASC-doel me nigmaal in gevaar. Het verwonderde dan ook niemand, dat linksbuiten D. Ruygrok, na een half uur, de stand weer in evenwicht bracht. Kort daarop maakte P. Vink er zelfs 1—2 van en nog voor rust wist spil Koelewijn uit een penalty de stand op 13 te brengen. De 2e helft kreeg een spannend verloop, omdat de bezoekers, met de wind mee, geen kans zagen om door te drukken. Het werd na 25 min. spelen zelfs nog 2—3 uit, een vrije schop door Lolkes de Beer. Hierdoor steeg de spanning. Aan beide zijden werd nu fel gestreden. Maar het spel bleef te onzuiver. Doel punten kwamen er niet meer. De be zoekers kwam de kleine overwinning zeker toe. PRESENTJE Na deze wisselende strijd werd de meerderheid van LFC duidelijker en on der de druk die op de Haagse veste werd uitgeoefend ging stopper Van Ziil rare dingen doen. Zo o.a. in de 17de minuut. De Hagenaar tastte royaal mis en tot wanhoop van de grote Leidse kolonie faalde daarna Henk Heijmans. De Leid se midvoor zag géén kans de vrije bal voor doelman Van Thoolen. die Van Zijl hem presenteerde in een doelpunt om te zetten. Op enkele meters van het doel schoot hij oog in oog met de VUC-doel- man tegen de laatste aan. De geelzwarten, die met vaak voor treffelijke aanvallen steeds terugkwa men zat het niet mee toen Henk Heij mans zich in volle lengte in de baan wierp van een goede voorzet van zijn broer en de kopstoot via deklat in het veld terugkwam. Een doelpunt hing in de lucht en na ruim een half uur spelen kon LFC zich juichend rond de mid dencirkel concentreren. Henk Heijmans mocht namelijk een vrije schop nemen en deed dit zó hard, dat via een van de Haagse verdedigers 01 op het bord kwam. Met deze treffer van LFC kwam te vens het keerpunt van de eerste helft en nu was het woord aan de thuisclub. Pri ma doelverdedigen van Selier en kunst en vliegwerk van de defensie, kon in deze periode niet verhinderen dat via de schoen van Rosbergen 11 opgetekend werd. Jammer was dat deze gelijkmaker gescoord werd nadat stopper Pijnakker juist „uitgeteld" op de grasmat lag. Een gelegenheid waarvan VUC profiteerde omdat arbiter Snoek liet doorspelen. BENAUWD KWARTIERTJE Na dit VUC-kwartiertje in de eerste helft volgde een dito in de tweede. Met schrik zagen de geelzwarte supporters de ene golf na de andere op de Leidse defensie aanrollen. Al was het vaak met paniek voetbal, de geelzwarten ble ven ten koste van een aantal corners, toch overeind en naarmate de minuten van dit VUC-kwartiertje verstreken, werd het voetbal van LFC gaandeweg rustiger en het verband tussen de ver schillende linies klopte weer. JILLES v. d. HEIJDEN: BESTE MAN! Nu willen w ij niemand van de kanaries te kort doen, maar het dient gezegd. dat de rappe Jilles v. d. Heijden deze middag een voortreffelijke partij voet bal speelde. Deze kleine „kanariepiet" die achter de aanval ronddwaalde was ongetwijfeld één van de grote figuren op het middenveld: kortom een opbou wer in de goede zin van het woord. Samen met de halfspelers v. d. Blom en Senteur wisten zij de bakens te ver zetten en het laatste half uur domineer den de geelzwarten bijna voortdurend. Jammer was dat de Leidse aanval - vaak nog véél te peuterig - dit niet in een doelpunt wist uit te drukken, wat ..LFC-als-ploeg" in deze periode toch wél verdiend had. Naarmate de tijd verstreek groeide de spanning en aangezien ondanks de Leid se veldmeerderheid óók VUC niet stil zat vocht men zich naar een zenuwslo pend einde toe. Zonder doelpunten, dat weet U reeds! Wel vielen in deze gela den atmosfeer over en weer enige on vriendelijke handelingen, doch dit kon in deze slotfase géén afbreuk meer doen aan het sportieve geheel van deze aan trekkelijke, verbeten gestreden strijd. Geen beste beurt van Tbeole Na een incident, waarby het ge hele elftal van Theole uit protest het veld had verlaten, weigerden 4 Tielse spelers hardnekkig, de strijd te hervatten. Daardoor moest de ontmoeting Quick (Nijmegen) Theole voor de oostelijke 2e klasse B, vier minuten voor het einde bij de stand 2-1 voor Quick worden ge staakt. Vele van de ruim zesduizend toe schouwers hadden van te voren al incidenten verwacht, omdat de ver houding tussen de beide clubs niet te best is. In de eerste helft verliep het duel vrij redelijk, doordat de Arnhemse scheidsrechter Vorsel- man een behoorlijk overwicht bleef behouden. Nadat bij de stand 1-1 aan de tweede speelhelft was begonnen, kwamen er al gauw minder pretti ge situaties. Vooral de Tielse ver dediging speelde onbesuisd en ver scheidene m^len werd een Nijmege- naar tegen de grond gelopen. Tot ernstige moeilijkheden kwam het na een botsing tussen een Theole- back en de rechtsbuiten van Quick, toen beide spelers tot een soort hoksduel overgingen. Een menigte mensen stroomde het veld op om „assistentie" te verlenen. Dank zij snel ingrijpen van politie, een aan tal aanwezige militairen en be stuursleden, werd een algemene vechtpartij voorkomen. De Theole- spelers waren inmiddels zo opge wonden geraakt dat zij en bloc het veld verlieten, Quick bleef binnen de lynen. Geruime tijd is er onderhandeld over het voortzetten van de strijd. Vier van de elf Tielse spelers ble ken niet te vermurwen, zodat de hger Vorselman niets anders over bleef dan de wedstrijd to staken. Van zijn scheidsrechtersrapport zal veel afhangen met betrekking tot de maatregelen, welke de KNVB onge twijfeld gaat treffen. Laakkivartier niet in kampioensvorm Eerst in laatste minuten werd Roodenburgs nederlaag een feit (Van een onzer verslaggevers) Luidkeels zingend verliet een opgeluchte schare supporters van Laakkwar tier gistermiddag het Leidse Hout. Hun favorieten hadden opnieuw e.en lastige klip op de route naar het kampioenschap omzeild. En de Haagse ploeg had zyn aanhang zeer lang in het onzekere gelaten. Eerst enkele minuten voor het laat ste fluitsignaal bracht de midvoor met een scherp schot de stand op 13. Toen kon de Residentiebewoners niets meer gebeuren. Tot dat moment leek nog van alles mogelijk. Niet door de kracht van Roodenburg, want de blauwe Letdenaars kwamen vooral aanvallend niet verder dan een slordig en vrij doelloos spelletje. Maar de Hagenaars zagen zelf geen kans tot een normale ontplooiing van hun vorm te komen, mede door het stugge verdedigen van Piet van Polanen en zyn secondanten. Alles by elkaar hadden de vele toeschouwers na afloop zeker niet de indruk een kampioensploeg aan het werk gezien te hebben. Van Groeningen miste penalty Op eeii goed bespeelbaar veld ging Laakkwartier het eerst in het offensief Vooral op het middenveld waren de gas ten oppermachtig. Het spel van Rooden burg was tekort en te rommelig van op zet om enig effect te kunnen sorteren. Na 23 minuten spelen kwam het eerste doelpunt. Bij een aanval over rechts kwam de Haagse rechtsbuiten vry. Een hoge voorzet volgde, precies op het hoofd van midvoor Terlingen, die rustig de bal langs Fasseur kopte. Ondanks de protesten voor buitenspel wees de scheidsrechter nadrukkelijk naar het midden (0—1). Langzamerhand ont worstelden de Leidse Houtbewoners zich nu iets aan de Haagse druk en na 31 minuten kregen zy een unieke kans op de gelijkmaker. Bij een aanval van DOS op het doel van VVV ontstond deze moeilijke situatie. tegen VIOS Tegenvallend gelijkspel (Van een onzer venslag^evers) Lugdunum is ons gisteren een beetje tegengevallen. In de eerste helft van de wedstrijd tegen het Haagse VIOS - op het nieuwe, maar volkomen open sportcomplex Die Haghe aan de rand van de stad - toen de groenwitten de sterke wind tegen hadden, was het voor een ieder duidelijk, dat de Leidenaor$ slechts wachtten op de tweede periode om met hun vuurwerk te beginnen. Nu was het alleen maar de bedoeling de stand dubbelblank te houden en dit is, op één doelpunt na, vrij aardig gelukt. Na de hervatting liep Lugdunum evenwel niet over VIOS heen. Verre van dat. Dë Hagenaars verdedig den hun kleine voorsprong met zo'n grote overgave van moed, dat de mannen van Hoekstra slechts éénmaal en niet, zoals zij gedacht hadden vele malen het net achter doelman Kruis konden vinden. Dat was, toen Jan verhoeven een van zijn befaamde schoten afvuurde en de stand op 11 bracht. En daarbij bleef het, ondanks de vele kogels, die de groenwitten vaak uit alle standen op het VlOS-doel afvuurden. Bij een aanval, ingeluid door links buiten Verplancke knalde rechtshalf van Rooyen hoog en hard in en links back Jordaans zag geen andere red ding dan de bal uit het doel te stom pen. Wel schoot Van Groeningen de teruggekomen bal nog in het net, maar de scheidsrechter had inmiddels reeds gefloten. Penalty! Jan van Groe ningen wilde zelf het vonnis voltrek ken. maar zijn schot hoewel goed gericht was te zacht en de Haagse doelman kon redding brengen. Het gaf de Roodenburgers echter moed. De Leidenaars bleven in de aan val, maar de gelijkmaker moesten zy cadeau krijgen. Vyf minuten na die penalty zwierf Jan van Groeningen op de linkervleugel, vanwaar hij een scher pe voorzet lanceerde. De Haagse links back wilde de bal weer in het veld knal len. doch hij kreeg hoewel er geen Leidenaars in de buurt waren het leder verkeerd op de schoen en het Met twee invallers kwam Lugdunum het gure. winderige veld op. Het back- stel LigtvoetTeeuwen was vervangen door het duo MartensVan Egmond en vooral laatstgenoemde mag op een goe de wedstrijd terug zien. Met de zware wind tegen moest doel man Planjer al gauw in actie komen, want VIOS zette het Leidse doel onder zo'n scherpe druk. dat Lugdunum in het eerste kwartier niet eens tot een aanval kon komen. De Leidse doelman trad verschillende malen spectaculair op en stopte o.a. een door Kamphorst op de rand van het strafschopgebied genoemen vrije trap op onnavolgbare wijze. Na vijftien minuten zagen we eindelijk een goede Leidse aanval. Jan Verhoeven liep met de bal in de richting van de rechter cornervlag, lokte de Haagse verdediging naar zich toe en zette Vervolgens prach tig voor. Maar helaas, de man, die het duwtje tegen het leer had moeten ge ven. dat voldoende voor een doelpunt zou zijn geweest, was nergens te vin den Henk Teeuwen probeerde hét alleen met twee man op zijn huid en toen kon hij niets anders meer doen dan de bal in de handen van de Haagse doelman te schieten. Dat waren de gevaarlijkste aanvallen van Lugdunum. Daar tussendoor stond het eigen doel aan een voortdurende bedreiging bloot. Planjer, Van Egmond, Hoek stra en Filippo bleven de moeilijke situaties echter steeds meester, tot men In de veertigste minuut een fout suisde onhoudbaar voor zijn goalie in de touwen (11). De tweede helft was nog maar enkele minuten oud of Roodenburg stond op nieuw achter. Een voorzet van d^ links buiten der gasten Wentholt. werd door de linksbinnen Spaargaren doorgekopt. Vallend greep Fasseur de bal. maar hij kon hem niet onder controle krijgen en de toegestormde rechtsbuiten Klootwijk had geen moeite nummer twee in het net te schieten (1—2). Roodenburg was daarna zeker niet zwakker, maar voor het doel betrek kelijk ongevaarlijk. Midvoor Gulde- mond zag nimmer kans zich los te maken van zyn schaduw, de spil Deen, en op de linkervleugel kwamen Ver plancke en Abrahams er nauwelyks aan te pas. Zo verliep de tyd en eigen- l«k had de Haagse schare zich reeds met die benauwde overwinning ver zoend. toen plotseling midvoor Terlin gen in vrü'e positie de bal kreeg toe gespeeld en zyn schot sloeg Fasseur kansloos (13). Een aanval van Roodenburg op het Laakkwartier-doel. (Foto L.D./V. Vliét) maakte. By een mislukte poging de VIOS-aanval buitenspel te zetten, waren de groenwitte verdedigers ver naar voren getrokken: Waasdorp en Trommel zagen hun kans en onhoud baar trommelde Trommel de bal in het Leidse doel: 10. Na de rust zou het anders gaan. Ten minste. dat dacht men. Maar VIOS, dat tot nu toe prutserig spel had laten zien, bleek opeens over een verdediging te beschikken waar geen doorkomen ^aan was. Eén doelpunt stonden de Haagse verdedigers toe en dat kwam. zoals we in de aanhef reeds meldden, van de schoen van Jan Verhoeven. Wat Lug dunum daarna nog probeerde, van de vele afgevuurde kogels had er geen enkele de goede richting en elke com binatie werd door een vijandelijk been onderschept. Vlak voor het einde werd Lugdunum de laatste kans op een overwinning onthouden, toen Jan Verhoeven op de rand van het strafschopgebied gevloerd werd en de verwachte vrije trap niet werd toegekend. Want had Verhoeven zich dèar achter kunnen plaatsen, ja, dan was Lugdunum waarschijnlijk niet met een gelijkspel huiswaarts gekeerd... Wassenaar deelde met VDL: 1-1 (Van een onzer verslaggevers). Het heeft Wassenaar gisteren niet erg meegezeten. In de eerste helft van de wedstrijd tegen VDL waren de groenwitten met een stormpje in de rug erg ongelukkig met hun schoten en vonden ze een uitstekende keeper Groenendael op hun weg; in de tweede periode werd een doelpunt van Hilgeman door de scheidsrechter we gens buitenspel afgekeurd. Bovendien moest midvoor Jan Uitenboogaard kort voor rust het veld verlaten. Hy werd vervangen door Vriesendorp. Al direct in het begin kreeg het pu bliek een onaangename verr-ssiiv- te verwerken. De VDL-voorhoede combi neerde door de Wassenaarhelft naar e goal toe, en zonder dat een van de verdedigers van de thuisclub een voet uitstak zo verrast waren zij door de openingsaanval kon rechtsbuiten A. Gijsen ongehinderd scoren 0—1. Toen kwam Wassenaar los. Met de storm mee werd VDL op eigen helft teruggedrongen, en de voorhoedevizieren op scherp gesteld. Maar schoten van Uitenboogaard. Prosman, Wim Verboon e.a. waren verkeerd gericht en vlogen öf hard naast öf hoog over het VDL- doel. Bovendien stond de uitstekende doelman Groenendael tweemaal een goal in de weg. De eerste keer. toen Prosman een voorzet van de Weer op gestelde Piet Remmerswaal ineens in- kogelde, en velen reeds een doelpunt telden, en de tweede maal bij een harde kopbal die Prosman al vallend lanceer de. Gelukkig voor Wassenaar bleek VDL met „de waai mee" niet zo erg sterk te zijn. De groenwitte voorhoede kwam nu tot zuiverdere combinaties en dit verhoogde het aanzien en de spanning van de strijd. Verschillende malen moest doelman Delsing redding brengen op de hem eigen manier bij gevaarlijk- doorbraken van de VDL-voorhoede Öok aan de andere kant werden gevaarlijke situaties geschapen, en na 30 minuten kwam Wassenaar dan ook aan de ver diende gelijkmaker. Piet Remmerswaal stond voor de goal klaar om te schie ten. toen een van de backs hem het werk uit handen nam en zijn keeper sloeg: 1—1. Prosman en Wim Verboon renden nog een keer alleen op Groenendael af. maar huh schoten werden van te ver afge vuurd. Met het door de scheidsrechter volgens velen ten onrechte afkeuren van een doelpunt van Hilgeman op een voorzet van Wim Verboon. kwam toen het einde met een gelijkgebleven stand 1—1, die voor de thuisclub anders had kunnen zijn! Leidse Bridgeclub DDS De uitslagen van de 3e ronde der viertallencompetitie waren: Groep A: team mevr. Visser wint van team Kuilman met 7 m.p.; team Baggen wint van team Verboog met 23 m.p.; team Lautenbach wint van team v. Berge Henegouwen met 18 m.p. Groep B: team mevr. Reekers wint van team mevr. Verstraaten met 43 m.p.; team Krul wint van team Lancel met 30 m.p.; team Parmentier wint van team mevr. Aalbersberg met 10 m.p. Amateurs Uitslagen - standen le KLASSE A ZeeburgiaVCS Quick—RFC 0—5 RapiditasVelox 0—1 Unitas—DWV uvv-cvv Velox 11 8 1 2 17 29—14 RFC 10 5 2 3 12 26-16 Zeeburgia 9 4 3 2 11 20—14 Unitas 9 5 1 3 11 20—15 VC8 9 4 2 3 10 15—10 DWV 9 4 2 3 10 17—17 UW 9 4 2 3 IQ 18—21 Gouda 8 3 1 4 1 13—13 CVV 9 1 5 3 7 9—13 HRC 11 3 1 7 7 19—24 Quick (H) 10 2 2 6 6 7—17 Rapiditas 10 3 - 7 6 9—28 2e KLASSE A VUC—LFC 1—1 VIOSLugdunum 1—1 RKAVVBlauw Zwart WassenaarVDL Spartaan '20—HVV HBSDe Mussen 2—3 VUC 9 6 2 1 14 23—13 LFC 11 5 3 3 13 21—22 HVV 8 5 2 1 12 20— 4 Spartaan *20 8 5 2 1 12 24—12 Lugdunum 10 5 2 3 12 21—17 Wassenaar 11 5 2 4 12 21—17 BI. Zwart 10 4 3 3 11 24—18 HBS 9 3 3 3 9 22—17 RKAVV 9 3 1 5 7 16—31 VDL 10 1 3 6 5 13—22 Mussen 9 1 2 6 4 16—30 VIOS 10 - 3 7 3 14—34 3e KLASSE A AlphenDelft i CromvlietDHL 32 WestlandiaRVC 04 CeleritasVVP 22 PostduivenAmmerstol 8—0 ArchipelWesterkwartier 11 Alphen 11—16 Delft 10—11 Westerkw. 10—14 Postduiven 10—10 Archipel 10—13 DHL 10— 8 VVP 10—12 Westlandia 10— 5 RVC 10—12 Cromvliet 0— 4 Celeritas 10—11 Ammerstol 10— 4 3e KLASSE B j RoodenburgLaakkwartier j RipperdaGDA i VoorburgLisse HillegomWilhelmus VVSBTYBB HPSV—Alphia Laakkw. 8—14 Roodenburg VVSB 9—12 Lisse Ripperda 1111 Voorburg 1 Wilhelmus 810 Hillegom TYBB 9—10 GDA Alphia 9—10 HPSV 4e KLASSE A DOSR—DSO ASC—SJC TeylingenDOCOS ForeholteTe VVerve Meerburg—THB DOCOS 9—13 THB DSO 812 Warmunda Te Werve 10—12 SJC ASC 811 Meerburg Teylingen 9—10 DOSR Foreholte 98 1—3 2—4 4—1 afg. afg. 2—3 10—10 11— 9 10— 8 10— 7 9— 6 8— 4 «ff. 2—3 2—2 4—4 afg. 8—7 97 7—6 6—4 7—0 4e KLASSE E WoerdenHaastrecht 22 Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Rescrveklasse B; Hermes DVS 2— DHC 2 1—2 (o.p.v. HDVS 2); UVS 2— ADO 2 1—2; Haarlem 2Stormvogels 2 2—3; SHS 2—Amsterdam 2 6—0. AMATEURS Res. 3e klasse A: Archipel 2VCS 2 2—5: VIOS 2—Lisse 2 1—2; RKAVV 2 —Alphen 2 1—1. Res. 3e klasse C: HBS 3—Laakkwar tier 3 2—2; Wassenaar 3—VUC 3 1—0; VCS 3—Quick 3 5—0; LFC 3—UVS 4 2—0. ZATERDAGVOETBAL Res. 3e klasse A: Noordwyk 2—Ter Leede 2 3—2; Rynsb. Boys 2—Quick Boys 3 2—1. Res. 3e klasse B: 's-Grav. SV 2—Or- I nas 2 2—1.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 7