Bobby Morrow won ook 200 meter! P. Roozenburg verloor opnieuw een punt en is nu wel uitgeschakeld Olympische records sneuvelen aan de lopende hand <35 PHILIPS „Infraphil" Deslauriers had weer geluk AMERIKANEN LEGDEN BESLAG OP DRIE GOUDEN MEDAILLES 95ste jaargang Dinsdag 27 november 1956 Vierde blad no. 28997 De Olympische Spelen Bobby Joe Morrow, de reusachtige atleet uit Texas, heeft voor de eerste „doublé" in de Olympische sprint gezorgd sinds Jesse Owens bij de Spelen van 1936 te Berlijn een dergelijke topprestatie verrichtte. Na de 100 meter zaterdag jl. gewonnen te hebben schreef hij thans de 200 meter op zijn naam, in 20.6 sec., wat een nieuw Olympisch record betekende. Het oude record werd met 20.7 sec. gezamenlijk door Jesse Owens en door Andy Stanfield gehouden. Stanfield, de winnaar van Helsinki, maakte wederom deze tijd, die nu echter niet meer voldoende was voor de zege. Morrow, die in de finale de derde baan geloot had, met zijn voornaamste riva len en teamgenoten Stanfield in baan 4 en Baker in de buitenbaan, had na de eerste 100 meter een kleine voorsprong. Toen was het al duidelijk, dat de Ame rikanen de eerste drie plaatsen zouden bezetten want de andere drie concurren ten. bij wie zich toch cracks als Agostini en Tokarev bevonden, waren gedistan tieerd. Halverwege het rechte stuk deed Stanfield een 'vertwijfelde poging om de leiding te nemeh, maar Morrow liet zich niet van de kop verdringen en won met gering verschil. In de halve finales, gewonnen door Baker voor Morrow, en door Stanfield voor Agostini. waren o.m. de dappere Pakistanees Abdul Khaliz. die in series fraaie tijden had gemaakt, Haas. Pohl en Mandlik uitgeschakeld. De uitslag van de finale 200 meter luidt: 1. en Ol. kampioen Morrow (V.S.) 20.6 sec; 2. Stanfield (V.S.) 20.7 sec; 3. Baker (V.S.) 20.9 sec; 4. Agostini (Tri nidad) 21.1 sec; 5. Tokarev (Rusl.) 21.2 6ec; 6. Tehles da Conceicao (Brazilië) Jl.3 sec. OPNIEUW FERRER A Ook in alle andere finales, die deze dag op het programma stonden, sneu velden de Olympische records. De Braziliaan Ferrera da Silva, die tijdens de Spelen in Helsinki voor zo'n vrolijke noot had gezorgd, door na zijn zege als een dolleman een privé-ere- ronde door het stadion te lopen, bleek het hink-stap-springen nog niet ver leerd. In Melbourne deed hy het zelfs nog beter, want met een afstand van 16.35 meter kwam hjj 13 cm. verder dan in 1952 in de Finse hoofdstad en toen was zijn 16.22 meter al een Olym pisch record. De IJslander Einarsson haalde 16.26 meter en dat leverde hem de zilveren medaille op, terwijl de Rus Kreer met 16.02 meter het brons opeiste. AMERIKAANSE TRIOMF Het discuswerpen heren was een vol ledige Amerikaanse triomf. Oerter werd Olympisch kampioen met een worp van 56.36 meter, hetgeen een nieuw Olym pisch record betekende. Het oude record Om de LD-beker Van Vliet opnieuw sabelkampioen Het sabelkampioenschap van Leiden om de wisselbeker van het Leidsch Dagblad werd gisteravond verschermd in de gymnastiekzaal aan de Fran- chimontlaan. Voor deze wedstrijd was veel belangstelling. De beker, die in handen was van A. v. Vliet, werd dit jaar met succes door deze A.E.W.- schermer verdedigd. Van Vliet wist onbedreigd de zeven te schermen par tijen te winnen. Er werd om 4 touché's geschermd In totaal ontving Van Vliet slechts 4 tou- hé's, een opmerkelijke prestatie. Twee- ie, met één verloren party werd de PS V-scherm er D. J. Verzyden. Over iet geheel werd zeer goed geschermd. Kooral de party A. v. Vliet (AEW)E. ie Vos (LPSV) stond op een hoog peil. De wedstryd werd georganiseerd door schermvereniging AEW, de leiding ?as in handen van de hoofdsecondan- en J. Dreef en Ohr. v. Uden. Uitslag: 1. A. v. Vliet, AEW, 7 gewonnen par ijen: 2. D. J. Verzyden, LPSV, 6 ge- fonnen party en; 3. E. de Vos, LPSV, 5 ewonnen partijen; 4. L. M. Versluis. BW, 3 gewonnen party en; 5. H. J. lortenray, AEW. 3 gewonnen partijen; J. C. Ham, LPSV, 3 gewonnen partijen G. v. d. Berg, AEW, 1 gewonnen party M. I. Smit, AEW, 0 gewonnen partyen. BILJARTEN District Leiden KNBB De uitslagen van de wedstrijden ge peeld voor het district Leiden van de .on. Ned. Biljart Bond luiden: Klasse D: Sport 1—Vr. Kring 1 42, ionopole 1—DDE 1 6—0. De Kroon 1— 'entraal 1 06. De Plas 1De Kroon 2 —6. Klasse E: Vr. Kring 2—De Plas 2 2—6 >SL 1—Ons Gen. 1 6—2, Witte Huis 1— Cleef 1 62. Centraal 2't Noor- en 2 2—6, Monopole 2—Vr. Kring 3 6-2. Klasse F: Sport 3—Vr. Kring 4 62, le Plas 3—Verg. Vos 1 62. Monopole -DDE 2 1—7, Ons Gen. 2—De Kroon 3 -4, Centraal 3't Noorden 8 5—3. ZWEMMEN Robbenploeg verbetert Nederlands record Gisteravond heeft een Robbenploeg, estaande uit Atie Voorbij, Lenie de 'ijs, Mary Kok en Greetje Kraan ty- ens onderlinge zwemwedstryden in het ferdekte bad aan de Kapelstraat te ilversum het Nederlands record op de x 100 meter vrije slag estafette verbe id en gebracht op 4 min. 31.5 sec. Het ude record stond sedert 25 maart van It jaar eveneens op naam van een Rob enteam, met 4.34.0 te Apeldoorn ge laakt. WIELRENNEN Swift-Combinatie De uitslag van de feede rit voor de hometrain-competitie aidt: Senioren 2x1 km; 1. C. Verte aal 1.23; 2. C. Plasmeyer 1.24 4/10; 3. v. Houwelingen 1.24 8/10. Junioren: 2 x 500 meter; 1. P. Kooien i 3/10, 2. B. Slingerland 50 4/10, 3. B. oet 57 5/10. stond sinds 1952 op naam van zyn land genoot Iness met 55.03 meter. Op de zil veren medaille werd beslag gelegd door Fortune Gordien (54.81 meter) en de bronzen medaille werd door Desmond Koch <54.40 meter), eveneens een onder daan van Uncle Sam, gewonnen. By het vèrspringen dames verbeter de de Poolse Elhita Krzesinkska met een sprong van 6.35 meter niet alleen het Olympisch record, dat met 6.24 meter sinds 1952 op naam stond van de Nieuwzeelandse Yvette Williams maar zy evenaarde ook het wereld en Europese record. Die records ston den overigens sedert 20 augustus van dit jaar op haar naam. Het Ameri kaanse meisje Willie White legde met een sprong van 6.09 meter beslag op het zilver en het brons ging naar de Russin Dvalichvilli, die 6.07 meter sprong. In de halve finales van de 80 meter horden dames evenaarde zowel Shirlev Striokland (Austr.) als de Duitse Gisela Koehler met een tyd van 10,8 sec. het Olympisch record. Behalve deze dames plaatsten zich voor de eindstryd: Maria Golubnichaia (Rusl), Galina Bystrova (Rusl.), Norma Thrower (Austr.) en Gloria Cooke (Austr.). GEWICHTHEFFEN Het Olympisch kampioenschap zwaar gewichtklasse gewichtheffen werd ge wonnen door de Amerikaan Paul An derson, terwyl in de lichtgewicht klasse de Rus Ariradi Vorobiev met het goud ging stryken. De Braziliaanse atleet Fereira da Silva. die evenals bij de Spelen te Helsinki ook nu weer het num mer hink-stap-sprong won. Hij kwam in Melbourne tot .-t.s meter en verbeterde daarmee het Olym pisch record. HOCKEY In groep A van het hockeytoernooi won Singapore met 6—1 van de Ver. Staten. Voor groep C won Pakistan met 51 van Nieuw Zeeland en speelden Duitsland en België dubbel blank. VOETBAL Australië won in het voetbaltoernooi met 2—0 van Japan. De indeling van de kwartfinales luidt: Ver. StatenZuid- Sla vië, IndonesiëRufc" and. Gr. Brit- tanniëBulgarye, AustraliëIndia. (In gei. M«4.*A4t.) °0°*o'o topprestatie! Spientijfheid Philips „Infraphil" - PHILIPS „Infraphil" bij de «port: /gS grotere prestaties, sneller fitl met dieptewerking Dit infrarood bestra lingsapparaat kan ook met succes worden ge bruikt bij spierreuma- tiek, spit, verstuikin gen, verwondingen, steenpuisten, verkoud heid, winterhanden en wintervoeten. Om het wereldkampioenschap dammen De vijftiende ronde van het toernooi om het wereldkampioenschap dammen werd in onze stad gespeeld. De Stadsgehoorzaal was de plaats van de stryd. Waar burgemeester Van Kinschot om vyf uur de openingszet deed voor Wim Huisman. De Leidenaren hadden het met het programma niet slecht getroffen. Want er stonden enkele zeer belangrijke partijen op het programma, zoals KeilerGoumier. HuismanVan Dyk en BomHisard. Des te opmerkelyker was het dan ook, dat de zaal slechts matig bezet was. Dit in tegenstelling met voorgaande damevenementen in onze Universiteitsstad. En de wegblyvers heb ben nog ongelyk gekregen, want er was zeer veel fraais te zien. Zeer interessant was by voorbeeld weer de goocheltoer van De Jong tegen de Belg Verleene. Een interessante partij vooral wat de opening betreft. Keiler en Goumier gaven elkaar maar heel weinig toe in hun stryd om het middenbord. Dan was de een de baas in het centrum en dan weer de andere. Maar in dit speciale genre heeft Keiler zyn evenknie nog steeds niet gevonden en thans was het uiteindelijke resultaat, dat Keiler tenslotte het middenveld ging beheersen. Deslauriers. die tegen Merono speelde, moest om de volle voordelen van zijn nog af te werken programma te benut ten winnen van de man uit Casablanca. Dat zou hem heel wat gemakkelijker Burgemeester van Kinschot doet voor Wim Huisman de eerste zet in diens partij tegen ir. Van Dijk. (Foto L.D./van Vliet op een van de eerste dagen had plaats gevonden, maar thans is Merono ge acclimatiseerd. Letterlijk zowel als fi guurlijk en wint men maar niet even van hem. Als gewoonlijk begon de Cana dees rnet de opening over te slaan, door reeds bij de zevende zet een grote af wikkeling te nemen, waaraan geen bepaalde voordelen waren verbonden De theoretische wegen werden er echter Verse en Verpoest speelden een mooi positie-partijtje, dat tot het eindspel gelijkwaardig bleef opgaan. Interessant was de party Dionls- Forclaz waarin beiden manoeuvreerden tegen de vijandeiyke korte vleugel. De Jeugdige Forclaz. in 1952 niet veel meer dan een debutant in internationaal milieu, deed het dit keer veel beter. Ook Dionis had nu weer zijn handen vol aan hem. Amzand en Navarro deden elkaar enig kwaad en deelden broederlyk de pun ten. Mooi was ook de partij HuismanVan Dyk. Geruime tijd had Van Dyk een voordeel in het centrum, maar Huisman wilde voor eigen publiek geen nederlaag incasseren en speelde voor wat hij waarn was. In negen tegen negen stukken had hij de zaak weer in evenwicht. Roozenburg kan de goede coördinatie niet terug vinden. Het is alsof elke deelnemer zijn beste spel juist tegen hem speelt. King gaf hem in deze ronde gelykwaardig party en het gelukte Roozenburg niet. verder te komen dan een puntenverdeling. Daarmede kan men Roozenburg ge voegelijk als uitgeschakeld beschou wen voor de eerste plaats. De jeugdige Franse student in de rechten. Hisard. die als bijverdienste het beroep van kettingroker uitoefent, blie& grote wolken sigarettenrook uit zyn afgryselyke baarddos. Bom liet zich echter niet van de wys brengen, drong sterk op en wist voor een stuk naar dam te komen. Langzaam maar zeker kreeg Goumier moeilijkheden in de parten tegen Keiler en toen hy in geweldige tydnood niet de beste voortzetting vond. wist Keiler een eindspel te verkrygen waarin bei den naar dam gingen, echter met drie stukken achterstand voor de Fransman. Deslauriers deed een geforceerde aan val tegen de lange vleugel van Merono en juist toen men dacht dat de Cana dees zou gaan winnen verwisselde hy twee zetten. Al zijn voordeel verdween en een remise eindspel ontstond. Vrouw Fortuna schonk deze avond echter al haar gunsten aan onze bevrijders. Juist toen er niets meer was te hopen voor Deslauriers deed Merono hetzelfde wat zijn tegenstander al eerder had gedaan. Hij verwisselde eveneens twee zetten en plotseling kreeg Deslauriers weer goede kansen. UITSLAGEN P. Dionis (Fr.)— R. Forclaz (Zwitserl.) 1—1; A. Verse (Fr.)—H. Verpoest (Belg.) 11; W. Huisman (Ned.)E. G van Dyk (Ned.) 1—1; R. C. Keller (Ned.)— C. Goumier (Fr.) 20; M. Hisard (Fr.) J. M. Bom (Ned.) 0—2; M. Deslauriers (Canada)—M. Merono (Marokko) 2 W. de Jong (Ned.)M. Verleene (Belg.) 2—0; Li Tchoan King (China)—P. Roo zenburg (Ned.) 1—1; J. Amzand (Suri name)—M. Navarro (Algiers) 11. De stand na de vyf tiende ronde luidt: 1. Keiler 23 punten uit 15 partijen; 2. Deslauriers 22 uit 14; 3/4. Goumier en Van Dijk 19 uit 14; 5/6. Roozenburg en Bom 18 uit 14; 7. De Jong 16 uit 14; 8/9. Huisman en Verse 16 uit 15; 10. King 15 uit 14; 11. Hisard 13 uit 14; 12. Verpoest 12 uit 14: 13, Dionis 12 uit 15; 14. Forclaz 11 uit 14; 15/16 Navarro en Olympische roeifinales Op het Wendouree meer by Ballarat zyn de finales in alle nummers van het roeien gehouden. De wedstryden begonnen onder bykans ideale weersomstan digheden. Een zacht briesje, dat over de baan stond in de richting van de start, kon amper een rimpel op het wateroppervlak te weeg brengen. Zeker 25.000 toeschouwers stonden aan de oever van het meer geschaard toen de gestuurde vieren van Italië, Zweden. Finland en Australië aan de start kwa men. De Italianen, met de boeg en de slag roeiend aan dezelfde kant van de boot. wonnen zonder veel moeite met \Vi lengte voor Zweden. De Australiërs volgden de Azzurri goed tot halverwege de baan. Maar toen verslapten ze en vormden de Zweden de enige bedreiging, die echter nooit ernstig werd. De Europese kampioen Finland speel de geen rol en kon nog maar net beslag leggen op de derde plaats, dank zij een nieuwe inzinking van de Australiërs vlak voor de finish. De Russen Bouldakov en Ivanov. hou ders van de Europese titel ongestuurde twee. raakten op de eerste 50 meter al achter op de forse Amerikaanse com binatie Fifer—Hecht. In de strijd om de eerste plaats speelden Oostenrijk en Australië in het geheel geen rol. De Russen slaagden er trouwens ook niet in de Amerikanen te bedreigen. Het ver schil werd integendeel steeds groter totdat het tenslotte ruim 3 lengten be droeg. En nog had men niet de indruk dat. de Amerikanen alles op alles zetten. Oostenryk en Australië duelleerden om de bronzen medaille totdat de ver moeide Aussies het hoofd bogen. 100 meter voor de finish. In het skiffnummer deed de jeugd zich overtuigend gelden, en het was de jongste van de vier finalisten, de 18-jarige Rus Viatcheslav Ivanov, die nog geen jaar ervaring heeft in deze specialiteit, die over de laatste 200 meter een eindspurt inzette waarte gen geen van zijn concurrenten be stand bleek. Hy ging ze zo gemakkeiyfc voorbij dat het leek alsof ze stil lagen. De 19-jarige Australiër Stuart Mac kenzie. prachtig ritmisch roeiend, leidde over het grootste gedeelte van de baan maar had juist geen kracht genoeg om de vervaarlyke eindspurt van de Rus, die zijn landgenoot Tjukalov als titel houder opvolgt, te weerstaan. John Kelly, de Amerikaan, deed halverwege de koers tweemaal een aanval op Mac kenzie die toen de leiding had. Hy kon echter zyn pogingen niet doorzetten, wei verwees hy de Pool Kocerka der de te Helsinki naar de vierde plaats. Na de race waren de vier skiffeurs uit geput en bleven ze voorover gebogen in hun boten zitten, terwijl het publiek in daverende toejuichingen uiting gaf aan zyn waardering voor de spannende race. De Ver. Staten wonnen hun tweede gouden roei-medaille in de gestuurde twee. een zege van Ayrault-Findlay met twee lengten voorsprong op de Duitse kampioenen Von Groddeck-Horst Arndt. Over de eerste 1000 meter lagen de vier ploegen vry gelyk, maar daarna ging de boot van de Stanford Rowing Associa tion naar voren en liep met elke slag iets uit. Duitsland, Rusland en Polen vochten het onder elkaar verwoed uit om het zilver en het brons. Bij de finish waren ze door minder dan een lengte geschei den. De ploeg van de Universiteit van Brits Columbia zorgde voor de eerste gouden medaille voor Canada in de geschiede nis der Spelen door in de ongestuurde vier met vijf lengten voorsprong te win nen van de Ver. Staten. zün afgegaan indien deze ontmoeting 1 eerste doel van Deslauriers. door versperd en dat is nog steeds he) (Amzand 10 uit 14; 17/18. Verleene en 'Merono 8 uit 14; 19. Fanelli 4 uit 14, LSG II verliest op het nippertje Het is bepaald jammer, dat LSG 2 het tegen het tweede tiental van HCSV juist niet wist te „halen". De einduit slag schommelde lange tijd om een gelijk spel. maar enkele kleinigheden deden de schaal ten gunste van de Hagenaren doorslaan. Van der Nat. die in het verleden steeds in het eerste tiental van LSG was opgesteld, kan aan het eerste bord van het tweede tiental kennelyk zyn draai niet vinden. Voor de derde achter eenvolgende maal moest hy tegen een competitietegenstander zijn koning om leggen. Trouwens, ook de andere hogere borden doen het niet zo best en alleen Weiland wist nu voor het eerst succes te boeken. Deden in de vorige wedstry den de reserves het uitstekend, thans was dit niet het geval. De gedetailleerde uitslag luidt: W. H. van der Nat (LSG)L. de Bondt (HCSV II) 0—1; dr. W. L. Groe- neveld—T. Cnossen V2—lA\ H. Th. Wei landJ. B. N. Ruben sr. 10; dr. P. C. van Arkelmr. G. C. Klapwijk V2V2; dr. J. B. WilterdinkD. Hoegen 01; M. M SegaarK. de Roo J. P. W. Weyermans—P. Nauta 1—0; 'dr. J. H. MeilinkK. van der Sluis lA'A; C. Elzenga—W. J. P. Vink 0—1; T. Blange J. van der Hooft 01. totaal 46. DAMMEN LDV zal wel van OGB winnen Voor de LDDB-competitie speelde LDV I tegen OGB I uit Bodegraven. Uitslag: W. Heemskerk (LDV I)W. Terlouw (OGB I) 02; I. Laterveer—J. Boef, afgebr.; B. SlegtenhorstC. Scheer, afgebr.; W. J. KleynC. v.d. Vliet 20, I. Teleng (res.)A. de Jong 2—0; Th. UittenbogaardJ. v. Dam 02; J. Klin kenbergJ. v. Leeuwen 20; A. ter HaarN. Anker 02; J. ZaalbergT. Lammens afgebr.; E. KlinkenbergT. Kooistra (res.) 11. Voorlopig 77. De afgebroken party van I. Laterveer staat voor hem gewonnen, de andere twee. van B. Slegtenhorst en J. Zaalberg staan remise. Hiermede zal de uitslag 11—9 voor LDV worden. Op 3/4 lengte volgde Frankrijk, en Italië finishte lengte achter de Fran sen. De Canadese ploeg, die al tydens de training een grootse vorm had getoond nam halverwege de koers de leiding en bleek reserves genoeg te hebben voor een felle eindspurt, ingezet 300 meter voor de finish. De Italianen, houders van de Europese titel, stelden het meest teleur. Zy hadden een goede start en handhaafden zich met de Amerikanen aan de kop totdat de Canadezen harder aantrokken. In een boeg-aan-boeg duel om de derde plaats klopten de Fransen met lA lengte de Italianen. Jubelend hieven ze hun handen omhoog toen hun boot door de finish gleed. De double scull was voor de Russen Berkutov en Tjukalov die in een vol maakte ritme over de baan gingen en wonnen zoals ze wilden. Zy versloegen de Amerikanen Costello-Gardiner met 4 lengten, zonder dat er van enige stryd sprake was nadat de Russische machine halverwege de baan op wat hoger toeren was gaan draaien. Daarna richtte dc belangstelling zich op het duel tussen de Amerikanen, die eveneens een goede combinatie vormden, en de Australiërs die lang stand hielden, maar het zilver toch aan Costello en Gardiner moesten laten. Tenslotte veroverden de Amerikanen hun derde gouden roei-medaille in het nummer acht. dat zy wonnen vóór Canada en Australië. Toen de Amerikaanse Acht het met vlaggen versierde vlot betrad, waar Avery Brundage de medailles uitreikte waren sommige leden van de beman ning vooral Charles Grimes, num mer 6, een reus van 1 meter 90, die ruim 100 kilo weegt, zo uitgeput dat ze niet overeind konden biyven en de ceremonie protocolaire even moest worden uitgesteld. Daarna hielden de roeiers elkaar op de been. terwyi ze de medailles In ontvangst namen. Bridgeclub Sans A tout De uitslagen van de 3e ronde van de viertallencompetitie luiden: Zwart: team Visser gelyk met team v. d. Staaij (team Visser 1 m.p.), team Aenmey wint met 31 m.p. van team Kukler. team Tielkemeijer wint met 31 m.p. van team v. d. Staaij. team Vis sers wint van team Ginjaar met 29 m.p. Rood: team Devile wint met 14 m.p. van team Weber, team Werter wint met 13 m.p. van team v. d. Zeeuw. Groen: team De Haas jr. wint met 30 m.p. van team Niehot, team Mollema wint met 8 m.p. van team Altink. TAFELTENNIS TW „Ceylla" Hoewel het eerste herenteam wat onfortuinlyk met 6—4 van POVAC verloor, was deze week het resultaat toch bevredigend. Scylla 2 versloeg DHC en Scylla 3 won van Phoenix, beide met 8—2. Het vyfde speelde gelyk tegen Baronie, terwyl het zesde eveneens met 82 van Olympus won. DUIVENSPORT „De Bonte Duif' organiseert op 1 en 2 december haar jaarlijkse clubtentoon stelling in ..Bellevue". Keurmeester is de heer Paulissen uit Boxtel (N.B.). Sportspiintcrs De gemeente Maastricht heeft zich bereid verklaard aan de Maastrichtse voetbalvereniging MVV een lening van f. 75.000 te verstrekken, welke MVV no dig heeft voor de betaling van uitge voerde verbeteringen der terrein-accom modatie en voor de aankoop van spelers. De keeper van Manchester City, Bert Trautmann, die het vorig jaar ty dens de finale van de Engelse Cup een ernstige nekblessure had opgelopen, zal deze week weer in het veld verschynen. In de vacature H. Valkema is met meerderheid van stemmen gekozen tot lid van het bestuur van de Kon. Ned. Voetbal Bond de heer B. Beugel uit Emmer Erfscheiderveen. Distributie van produkten By de Tweede Kamer is ingediend een wetsontwerp tot bekrachtiging van het K.B. van 6 september 1056 houdende inwerkingtreding van enige artikelen van de distributiewet 1939. De recente gebeurtenissen in het Mid den-Oosten veroorzaken een beperking van de voorziening van ons land met aardolieprodukten. In verband hiermede is het dan ook nodig gebleken over te gaan tot distributie van aardolie en van een aantal soorten aardolieprodukten. Het. K.B behoeft bekrachtiging by de wet. Daartoe strekt het onderhavige ontwerp. I

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 7