SECRETARESSE zult U op deze plaats aantreffen onze tien DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Voor al wat fris en schoon moet ssfn Leert dansen Een opgetogen moeder! Hoe kan het anders met kinderen, die van top tot teen, van tandpasta tot schoonheidszeep, de weelde genieten van Castella's kwaliteits-producten! MAAKT GEEN FOUTEN naar VOORZAAT en STOUTEN BETONTIMMERL1EDEN kunnen geplaatst worden op het werk bouw Centrale Werk plaatsen Roosenveltstraat bij 5-Mei-laan. Aanmeldingen bij de uitvoerder op het werk. i Castello Babyzeep, per Stuk 45 cent Castella Babybalsem, per doos 75 cent Castella Babypoeder, strooibus 90 cent vulzakie 35 cent Castella Dagcrème, Castella Nachtcrème per tube 70 cent Castella Vaatwas, per pak 25 cent (dubbel pak 45 cent) Castella Schoonheidszeep, (tijdelijk 2 stuks voor 57 Castella Spécial, 32 cent (badformaat 55 cent) cent cent) Castello Shampoo, per zakje 25 cent Castella Wolwas, per pak 41 cent Castella Parels, per pak 42 cent of CosteHa Actief Wit, per pak 42 cent (dubbel pak 8) cent) gap» Castella Tandpasta, per tube 47 cent per grote tube 75 cent De uitgesproken voorkeur van honderdduizenden huisvrouwen voor de CastelLa-artikelen heeft een goede oorzaak. Iedereen weet zo langzamerhand, dat een Castella-product geheel eigen kenmerken heeft die het in kwaliteit verre verheffen boven zijn soortgenoten. Bij de samenstelling van alle Castella-producten wordt gebroken met sleur err traditie. De allerlaatste vindingen worden toegepast, nieuwe wegen worden bewandeld. Wasmiddelen of schoonheidszeep shampoo of tandpasta afwasmiddel of scheer- crème op hun gebied zijn de Castella- producten altijd openbaringen, altijd sensationeel wat de resultaten betreften op de resultaten komt het aan! Castella mag in het heldere, frisse Nederlandse gezin niet ontbreken zorg, dat u altijd Castella- producten in huis hebt! Spaar Castefla-kopjes Ze blijven waardevol Alle Castella-verpakkingen zijn voorzien van de zo waardevolle Castella-kopjes, waarmee u uw Castella-spaarkaart kunt vullen. Extra spaarkaarten kunt u aan vragen bij uw winkelier of bij de Castella-fabrieken te Nijmegen. TEXTIELFABRIEK te LEIDEN vraagt voor spoedige indiensttreding Gezocht wordt een accurate en be trouwbare kracht met kantoorerva ring, in het bezit van einddiploma 5-jarige h.b.s. of gelijkwaardige opleiding en het diploma stenotypen in moderne talen. Brieven met volledige inlichtingen in te zenden onder nummer 9161 aan het bur. van dit blad. bij DANS-INSTITUUT W. F. VAN WIJK HOGEWOERD 106 - TELEFOON 24414 Inlichtingen en inschrijving dagelijks. Clubs voor beginners en gevorderden. Privélessen. WmWMÊmMMmamWmËËmiim Dagbladreclame doet klanten behouden, verloren klanten terug winnen, nieuwe klanten maken, goodwill kweken llllllllllllllililllH ADVERTEER daarom regelmatig in het Leidsch Dagblad De MEEST gelezen krant van Leiden en Omstreken iiiiiiiiiiiuamii;i;!i!!itiiiiii!i!iiiiiii GEVRAAGD B Gevraagd een werkster voor 1 dag per week. Of anders een meisje voor de ochtenden. Prinses Margriet laan 1. Tel. 2575. I Bremnier vraagt te koop antieke meubelen, ronde ta fels, bronzen en koperen beel den. kristallen kronen, Sak sisch porselein, goud. zilver, dekenkisten, koperen voorwer pen. Perzen enz. enz. Brem- mer, Morsstraat 41. tel. 26918, Goegerritsteeg 1, tel. 22791. Wj Zelfst. hulp l/d. hulsh. ge vraagd. van 9 tot 3 uur (m. w. maaltijd) of nader overeen te komen tijden. Geen was of winkelwerk. Aanm. liefst des avonds. Noordelnde 29, Lelden. Tel. 25937. Thuiswerk gevraagd voor de avonduren. Onverschillig wat. Bey. Minnebroersgracnt 16, Lelden. Goed tehuis gez. v. 2 mooie hondjes, 7 w. oud en 1 oudere 8 mnd. Brieven bur. van dit blad onder no. 5301 k. Te koop gevraagd een ka juitzeilboot. reparatie geen be zwaar. Brieven met prijso bur. van dit blad no. 5461 Grammofoonplaten, gitaars enz. enz. kopen wij tegen goe de prijs! Doet Uw voordeel! W. Grönloh, muziekhandel, Burgsteeg 9, Leiden. Gevraagd kinderwagen met uitneembare bak, opvouwbaaar onderstel. Brieven bur. van dit blad onder no. 5474 k. Te koop gevraagd vaste was tafel. Br. met prijs: Burggra- venlaan 179. Teler. 24615. Boeken op alle gebied te koop gevraagd. Boekhandel Beijen en Van Rooy, Nleuw- steeg 27. Leiden. Tel. 22115. Na 6 uur 30304. Gevr. een nette hulp I. d. hulsh., 1 of 2 ochtenden p. w., In gezin van 3 pers. Was bui tenshuls. Burggravenlaan 65. Kamers gevraagd voor Apo- thekersass.. een zonnige zlt- sl.kamer met pension of war me maaltijd. Apotheek Boek wijt, Breestraat 74 Lelden. Of brieven aan mej. M. de Jong, ZaandJjkstraat 5, A'dam. Een flink meisje gevr., voor hele of halive dagen, als hulp i. d. hulsh. Werkster aanwe zig. Prins Bernhardlaan 53, Oegstgeest. Gevraagd net meisje, van 82 u., niet beneden 18 Jaar. Aanmelden mevr. J. G. Troost, Waldeck Pyrmontlaan 10. Oegstgeest. Gevr. gezellig zit-slaapka- mertje voor hulp 1. d. hulsh. Apotheek Boekwijt, Breestraat 74, Leiden. Flinke jongeman zoekt in de avonduren bijverdiensten, onverschillig wat. Brieven bur. van dit blad no. 5562 k. AANGEBODEN Aangeb. wegens plaatsgebrek 2-pers. eiken ledikant met Auping spiraal. Goed lopende marmeren pendule. H. Mors- weg 42, Lelden. S Aangeb. Philips radio. 8- m-ps met concertspeaker voor f 175. Marnixstraat 88. Aangeb. Sparta S.L. 1956, 250 cc. Victoria-motor, Capri- blauw, 7000 km. gelopen. In staat van nieuw. Elk onder zoek toegestaan. All-risk verz. Bel. tot maart '57. Van f 1825 voor f 1300.Vlletzicht 7. Voorschoten. Perzische kleden o.a. Af- fhanistan, 325 x 239, prijs 50.Friese staartklok 175.— Kabinetten, ronde tafels, de kenkisten, hoekkast, ladekast jes, oud-Holl. koperen kronen, koper en tin. Ter Wee, Hooi gracht 86. S| W« leveren U ruime hang- asten met vak voor hoeden voor f 49.50. Ruime legkasten met 6 vakken voor f 53.50. Al les uit eigen werkplaats. De Timmerwinkel, Uiterstegracht 168. b/d. Oude Rijn. 2-pers. mooi veren bed, pe luw, 2 kussens f40.Vulcana bushaard f 35. Alles brandend vul kacheltje f 15.Luidspre ker f 5.Eiken radiokastje f 10.Mooie theekast f 15. Langezaal, Veurseweg 153, Voorschoten. Op 3 oktober alle Lei else huisvrouwen vrijvoor heerlijke hutspot zorgen wij! In 1 minuut kant en klaar op tafel. Voor 2 personen fl.10. Reformhuis Llgthart, Terwee- weg 84, Oegstgeest. Wat is het weer slecht! Koop een Scooter, dan hebt U er zoveel last niet van. Valk, a. h. Schouw. Voorschoten. Aankoop en Service Goggo, Puch, Dur- kop. Diana e.a. H Net meisje. p.g„ 25 jaar, In bezit van mulo-, huishoud school- en kinderbescherming A-diploma, zoekt haar pas sende werkkring. Brieven aan T. Ramp, Rijneveld 47, Boskoop Aangeb. 2 poesjes, 8 weken d, zoeken Haagweg MET UW LOMPEN EN METALEN Caeciliastraat 41 - Leiden - tel. 25242 Thuis 26574—26700 Aan de spits met prijzen voor oude metalen, lompen, afvalstoffen, oud- en bruikbaar-ijzer. Ook afgehaald.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 10