Lex Karamoy sloeg Dehnert op zeer overtuigende wijze Eenzijdige vertoning in finale dames - enkelspel Bevredigend debuut van Coen Rijshouwer bij UVS Riviere ivint Ronde van Europa Nederlandse dames winnen van Amerikaanse ploeg MAANDAG 20 AUGUSTUS 1956 Nationale tenniskampioenschappen De Nederlandse tenniskampioenschappen behoren weer tot het verleden en hebben in zoverre geen verrassingen opgeleverd dat geen nieuwelingen, behorende tot de nederlandse tennisjeugd, tot in de fina les wisten door te dringen. Het spelpeil van de finales was - de buiten gewoon slechte weersomstandigheden in aanmerking genomen - echter alleszins bevredigend en vooral de eindstrijd in het herenenkelspel tussen Dehnert en Karamoy heeft op zeer behoorlijk niveau gestaan. Dehnert, die reeds enkele malen in het verleden de finale om het nationale kampioenschap bereikt had was er zeer op belust thans de titel te veroveren en zijn spel in de eerste set gaf daar ondubbelzinnig blijk van. ohalante spel had Karamoy op de zware grond met de zware ballen steeds het juiste antwoord. Bij matchpoint en Deh nert aan het serveren maakte de Rot terdammer double-fout(ï) en op deze wijze moest hij voor Karamoy het hoofd buigen. Voorwaar een droevig slot van een dergelijke partij. Bij de dames was de finale tot ve ler verrassing een zeer eenzijdige vertoning. Mevr. Roos kreeg op de lang zame baan van mevr. Van der Stoxm vele presentjes en op het buitengewoon onvaste spel van haar tegenstandster gaf mevr. Roos met een uitgebreid re pertoire van slagen steeds de goede repliek. Tegen haar zwaar gekapte lage sla gen, afgewisseld met uitstekende drop shots, kreeg mevr. Van der Storm geen schijn van kans en de uitslag van de eerste set 60 voor mevr. Roos spreekt in dit geval wel een heel duide lijke taal. Mevr. Van der Storm, die anders over mooie lange slagen beschikt, was er vol komen uit. In de tweede set paste zij wel een geheel andere tactiek toe door meer naar het net te gaan, maar vele missers gaven haar geen gelegenheid het tij de doen keren en dat brak bo vendien haar moreel. Voeg daarbij de veel betere bailcontroïe van mevr. Roos en voor de uitslag van de tweede set 62 heeft men eveneens de verkla ring. Oefenwedstrijden Een aantal voetbalclubs heeft dit weekeinde oefenwedstrijden gespeeld. De volgende resultaten werden behaald: NAC—ROS (Brugge, België) 2—2; ZAC Quick (N) 53; Feyenoord-Beerschot (Belg.) 10; Scheveningen Holland Sport—Xerxes 21; Willem 2ADO 1—1; TEC—Gelna (Velp) 8—5; PSV- Wacker (Wenen) 1—2; DWS—Siegen (Did.) 41; AmsterdamIraküs (Grie kenland) 4—1; Ajax—First Vienna 2—1, Sp.cl. EnschedeWacker 14. Harrie Mommers Bondsridder Ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan van de vereniging Willem 2 is de heer H. Mommers, oud-aanvoerder van Willem 2 en oud- international, te genwoordig lid van de technische com missie van de Tilburgse club, benoemd tot bondsridder van de KNVB. Het was geen hoogstaande partij, daarvoor waren de omstandigheden te slecht, doch mevr. Roos, die voor de vijfde maal op de titel in het enkelspel beslag legde, werd door deze nadelige factoren evenzeer gehandicapt, als haar rivale. De finale van het gemengd dubbelspel tussen mevr. Van der Storm/Dehnert en mevr. Peters/Goris, werd door het paar mevr. Van der Storm/Dehnert met 75, 86 gewonnen. In de finale van het he ren dubbelspel versloegen Van Dalsum en Dehnert het paar Kryt en Van Mee geren met 8—6, 64, 3—6 en 63. Blauw witten in tweede beker-ronde Nieuws van het wielerfront Uitslag van de 10e en laatste etappe van de Ronde van Europa voor amateurs en onafhankelyken, van Longwy naar Namen (206 km) luidt: 1. Dumitrescu (Roemenië) 5.55.03; 2. Favero (It.) 5.55.19; 3. Röhrbach (Fr.) z.t.; 4. Christian (Oost) 5.55.26; 5. Ulia- na (It.) z.t.; 6. Krolak (Polen) z.t.; 7. Ferlenghi (It.) z.t.; 8. Stevens (Ned.) z.t.; 9. Funke (Did.) z.t.; 10. Vermaelen (B.) z.t.; 21. Van Steenselen (Ned.) 5.55.26; 25. Janbroers (Ned.) 5.55.41; 36. Van Est (Ned.) 5.55.56. Het individuele eindklassement luidde: 1. Rivière (F.) 47.56.46; 2. Rohrbach (F.) 48.00.29; 3. Ferlenghi (It.) 48.04.33; 4. Christian (Oost) 48.05.08; 5. Leclerc (F.) 48.08.15 6. FalsChi (It.) 48.16.34; 10. Van Steenselen (Ned.) 48.21.51; 13. Leo Stevens (Ned.) 48.30.42; 18. v. Est (Ned.) 48.37.51; 33. Janbroers (Ned.) 49.29.45. Het ploegenkïassement voor de laatste etappe luidt: 1. Italië 17.46.11; 2. Frankrijk z.t.; 3. Oos tenrijk 17.46.18; 4. Polen 17.46.33; 5. Ne derland z.t.; 6. België z.t. Eindploegenklassement: 1. Frankrijk 143.29.29; 2. Italië 143.46.51; 3. Oostenrijk 144.23.02; 4. Nederland 144.57.01; 5. België 144.58.16. KAMPEN Te Kampen is zaterdag een wielerwed strijd over 100 km voor professionals ge houden. De 41 renners, onder wie de vol ledige Tourploeg, moesten 105 ronden van 950 meter afleggen. De uitslag luidt: 1. Gerrit Voorting (Roosendaal) 2 uur 43 min. 12 sec.; 2. Daan de Groot (Amsterdam) op 15 secon den; 3. Wout Wagtmans (Breda) zt.; 4. Leo van der Pluym (Dussen) z.t.; 5. Theo Peeters (Haarlem) op één ronde. DOETINCHEM De volledige Tour de France-ploeg was gecontracteerd voor de Ronde van Doetinchem, maar Wout Wagtmans bleef zonder kennisgeving weg. Hij gaf er de voorkeur aan, in Nijmegen achter de motor te starten. De andere leden van de ploeg hebben er in de wedstrijd wei nig van terecht gebracht. Er hadden 50 renners ingeschreven voor deze ronde; slechts 17 deelnemers bereikten de eind streep. De uitslag luidde 1. Henk van den Broek (Utrecht) 125 km in 2 uur 58 min. 22 sec.; 2. Adri Voorting (Haarlem) op 800 meter; 3. J. Bruggenkamp (IJrnui- den); 4. G. Keuleers (Geleen) op 1600 meter; 5. G. Pauw (Utrecht); 6. W.Rus- man (Haarlem)7. P. Maas (Pindorp) 8. G. SOhu'l'te (Den Bosch)9. Th. Bulten (Zwolle); 10. Wim van Est (St. Wille- brord). APELDOORN Gerrit Voorting heeft zaterdagavond op de Apel'doornse wielerbaan een klas- sementswedstrij'dwaaraan de voltallige Tour de France-ploeg deelnam, gewon nen. Zijn tijd over 40 km bedroeg 1 uur 1 min. 15 sec. Suykeihuyk legde beslag op de 2e plaats. Van den Brekel werd derde; Van der Pluym vierde en Wagt mans vijfde. Het sprintnummer voor profs werd door Van den Brekel gewonnen, die Wagtmans met gering verschil achter zich liet. Over de laatste 200 meter werd voor hem 13.2 sec. genoteerd. NIJMEGEN De Duitse stayer Jacobi heeft tijdens internationale wedstrijden achter moto ren op de baan van het Goffert-stadion twee duidelijke overwinningen behaald. Hij won eerst een race over 15 km, waarbij hij de Nederlandse kampioen Jan Pronk 125 meter achter zich liet en zegevierde later in een wedstrijd over één uur, vóór zijn landgenoot Otto. De uitslagen waren: wedstrijd over 15 km.; 1. Jacobi (Duitsl.) 12 min. 6 se.; 2. Pronk op 125 meter; 3. Otto (Duitsl.) op 150 meter; 4. Wierstra op 640 meter; 5. Bunker (Eng.) op 690 m; 6. Wagtmans op 1040 m. Wedstrijd over 1 uur: 1. Jacobi (Duitsl.) 73.1 kin.; 2. Otto (Duitsl.) op 1360 m.; 3. Pronk op 1390 m.; 4. Wierstra op 3080 m.; 5. Bunker (Eng.) op 4840 m.; 6. Wagtmans op 6160 m. LEUVEN Gerrit SChulte heeft te Leuven een criterium over 100 km. voor beroepsren ners gewonnen. Hy legde de 100 km. af Prijzen in natura Teruggekeerd van de Ronde van Europa verklaarde de ploegleider Klaas Buchly, dat hij niet ontevre den is geweest over de prestaties van de Nederlandse ploeg. Over de organisatie had hij niets dan lof, hoewel er een paar fouten zijn ge maakt, voornamelijk in Duitsland. Hij en ook de Nederlandse renners hadden niet anders geweten, dan dat de prijzen in geld zouden wor den uitgekeerd. Na de laatste etap pe bleek evenwel dat er slechts prijzen in natura waren. De Itali anen waren er niet mee akkoord gegaan. In Namen zijn zij kwaad weggelopen zonder hun prijzen mee te nemen. Die prijzen waren overi gens fantastisch. De Nederlanders hebben vijf motorfietsen gewonnen, twee enorme koffers, vijf prachtige horloges, een kano, een paar siga retten-aanstekers. Er waren ook ijskasten, maar in zo'n prijs waren onze landgenoten niet gevallen. De organisatoren beweerden, dat elk land van tevoren op de hoogte was gesteld van het feit, dat er geen geldprijzen waren. Buchly ontkende hiervan iets te weten en hij zal nu met het bestuur van de K.N.W.U. gaan praten wat er ver der moet worden gedaan. Trouwens hij moet toch een rapport uitbren gen aan de sportcommissie over de gang van zaken. Volgens Buchly staat vast dat ook het volgend jaar een Ronde van Europa op de in ternationale wielerkalender zal ko men te staan. in 2 uur en 58 min. De Nederlander Pe ter Post werd t/weede met 30 sec. achter stand. De derde plaats was voor de Belg Ray mond Impanis. Wim van Est werd acht ste. Op de 12e plaats werd een groepje renners ex aequo geklasseerd. Hierin be vonden zich onze landgenoten Van Grinsveld en Hij zeiendoorn, alsmede de Italiaan Fausto Coppi. In het landenklassemenit bezette Ne derland met 12 punten de eerste plaats. België A werd tweede met 11 punten. SWIFT-COMBINATIE De zondag verreden Ronde van Katen- drechit (Rotterdam) werd een overwin ning voor Arie van Wetten. Zaterdag werd te Halfweg een selectie- tijdrit gereden voor uitzending naar Zü- rich, waar op 12 september een interna tionale tijdrit wordt gered'en over een afstand van 70 km. De seleotierit werd gewonnen door Koen Niesten (Bouw wijk) met Arie van Houwehngen op de tweede plaats, zodat waarschijnlijk deza twee renners voor Züridh in aanmerking komen. Zondag 2 september laat de Federatie van Wielerclubs in Zuid-Holüand in de omgeving van Gouda haar clubkampi- oenschap verrijden. De sportcommissie van „Swift" heeft het volgende team samengesteld: A. v. Houwelingen, C. Plasmeijer, W. Vrees wijk, D. Wallet, A. v. Wetten en J. v. Wetten. Ie reserve S. v. d. Pol, 2e reserve J. v. di. Berg. CRICKET Cricket-uitslagen le klasse B: ExcelsiorVW, gewon nen door Excelsior met 6 wickets. VW was all out voor 48 runs, Excelsior sloot op 50 voor 4. ACC 2Kampong, gewon nen door ACC 2 met 50 runs (ACC 127, Kampong 77). 2e klasse E: VW 2—Ajax (L), gewon nen door VVV 2 met twee wickets (Ajax 54, VW 57 voor 8). NEDERLANDS ELFTAL—FREE FORESTERS EINDIGDE IN DRAW. Een tweedaagse cricketwedstrijd tus sen het Nederlandse elftal en de Free Foresters op het Rood en Wit-terrein te Haarlem, is in een. draw geëindigd. (Van onze sportredacteur) Coen Ryshouwer, de nieuwe aanvalsleider van UVS, heeft een bevredigend debuut gemaakt. In de bekerwedstrijd tegen de derde klasser Velsen toonde hij zich niet alleen een rustig en goed spelverdeler, maar hij scoorde ook en dat zien we graag van midvoors twee van de vijf doelpunten. Minder overtuigend daarentegen was het eerste optreden van de nieuwe linksbuiten Van der Steen. Deze ex-Stormvogels-speler maakte een wat slome indruk en bepaald veel kracht ging er van hem niet uit. Maar goed: dit was zijn eerste wedstrijd voor UVS en men moet hem even tijd gunnen zich aan te passen bij het spel van Verhoogt c.s. alvorens hem onder het vergrootglas der kritiek te leggen. Voetbal in Engeland Goede start van Leeds United De Britse nationale wintersport is deze zaterdag begonnen en alle 92 clubs van de Engelse league kwamen in actie. Het was een begin waarover nog lang nagekaart zal worden. Want zware bui en en stormachtige windvlagen die sterk contrasteerden met het rustige weer dat in de regel de eerste dag van 't league-program kenmerkt veroor zaakten zulke abnormale omstandighe den dat het spel vaak op een klucht leek, vooral in het noorden waar de wedstrijd in de derde divisie tussen de Traanmere Rovers en Workington bij rust afgebroken moest worden omdat 't veld een moeras gelijk was geworden. Het grillige weer had eveneens een nadelige invloed op de recettes. In to taal woonden 843.956 toeschouwers de wedstrijden bij terwijl er meestal op de eerste dag meer dan een miljoen de lo ketten passeren. Alleen op Highbury, waar Cardiff City aan Arsenal een puntloze draw afdwong, steeg de toeloop tot 50.000. Een van de beste prestaties werd door Leeds United geleverd dat, na negen ja ren, in de eerste divisie is teruggekeerd. Met de rechtsbinnen John Charles als uitblinker bewees de ploeg al dadelijk haar plaats in de hoogste afdeling waardig te zijn door Everton met 5—1 af te straffen. De uitslagen in de eerste divisie lui den: Arsenal Cardiff City, 0 0; Aston Villa Charlton Athletic, 3 1; Bol ton Wanderers Blackpool, 4 1; Burnley Chelsea, 2 0; Leeds Uni ted Everton, 5 1; Luton Town Sunderland, 6 2: Manchester United Birmingham City, 2 2; Newcastle United Portsmouth, 2 1; Preston Northend Tottenham Hotspur 1—4; Sheffield Wednesday West Bromwich Albion, 4 2; Wolverhampton Wande rers Manchester City, 5 1. Een beeld uit de wedstrijd .Arsenal (rechts) heeft een aanval Arsenal - Cardiff City. Tiddy van] opgezet, die echter op niets uitloopt. Ondanks het feit, dat de Rotterdam mer sterk gehandicapt werd door de sterke wind, die zijn harde smashes zeer nadelig beïnvloedde, nam hij spoe dig een kleine voorsprong. Karamoy echter, op de natte baan in zyn element, brak het offensief van Dehnert met zyn vasthoudend spel volkomen af. De In donesiër met de Nederlandse tennisna- tionaliteit, maakt op de gladde baan zeer weinig fouten en toen Dehnert, die nog altijd over een prachtige forehand beschikt, zijn vat verloor op het zeer gevarieerde spel van Karamoy, die prachtige lobs topspin voor Deh nert herhaaldelijk absoluut onbereik baar paarde aan een prima looptech niek, waardoor hij haarscherp geplaatste prachtige crossvolleys, toch nog wist te retourneren, werd het duidelijk, dat Ka ramoy, nadat hij de eerste set met 8—6 op zijn naam had gebracht, een zeer serieuze kans op de titel ging maken. In de tweede set, toen de regen zich reeds in alle hevigheid had aange diend. liet Karamoy Dehnert in diens service-game rustig „komen'' en straf te in laatste aanleg de vele fouten van zijn tegenstander, die veel onnodig miste, gedecideerd af. Zeer regelmatig werkte Karamoy ondanks de stro mende regen zyn uitgebreide re pertoire van slagen af en de uitslag van de tweede set, 63 voor Karamoy, was voor ieder aanvaardbaar. Dehnert, reeds volkomen uit zijn concentratie door het door de regen veroorzaakte ATLETIEK O'Brien verbeterde opnieuw record kogelstoten O Parry O'Brien verbeterde het we reldrecord in het kogelstoten, dat se dert 16 juni van dit jaar op zyn naant staat met 18.694 meter, opnieuw tij dens wedstrijden in de Californische stad Pasadena. Parry O'Brien slaagde erin met een van zyn stoten op 18.707 meter te komen. Het door de I.A.A.F. erkende wereldrecord staat nog- op 18.54 meter en dateert van 11 juni 1954 te Los Angeles. Dit jaar heefi Parry O'Brien zyn wereldrecord eerst op 18.618 meter gebracht, daarna op 18.694 meter en nu is hy dan tot 18.707 meter gekomen. KANOSPORT Jan «lingers kampioen 10.000 meter Op de Zaan bij Wormerveer is zon dagmiddag op ruw water het kampioen schap van Nederland 10.000 meter in de k-1 klasse gehouden. Kampioen werd Jan Klingers. na spannende stryd met Anton Geurts. De uitslag luidt: 1. en kampioen van Nederland: Jan Klingers (Geuzen, Zaandam) 51 min. 46.8 sec.; 2. Anton Geurts (Gennepermolen, Eindhoven) 51.48,4; 3. Jochem Bobeldyk (Quo Vadis, Koog a/d Zaan) 51.58,0. ZWEMMEN Dames zwommen sneller dan de heren Zondag is te Tiel in het Amsterdam- Rijnkanaal een 2 km. wedstrijd gehou den, georganiseerd door de vereniging Vahalis. 140 deelneemsters en deelne mers doken om twee uur in het water, dat een temperatuur had van 18 graden. Tot grote verrassing van het publiek zwommen de dames sneller dan de he ren. Judith de Nijs van de Robben (Hil versum) liet een tijd van 27 min. 50,5 sec. afdrukken. De snelste bij de heren toonde zich Herman Willemse, even eens van de Robben, die 29 min. 12.4 sec. noteerde. Dames: 1. Judith de Ntfs (Robben) 27.50,5; 2. Corrie Schimmel ('t Gooi Bussum) 27.54.9; 3. Lenie de Nijs (Rob- ben-Hilversum) 28.06.02. Heren: 1. Willemse (Robben-Hilver- sum) 29.12.4; 2. Van der Linden (Zwem- lust-Utrecht) 29.43 4; 3. Kayser (Rob- ben-Hilversum) 29.27.1. Beker uitslagen O West 1: HRCAlkmaar 14; Vole- wyekers—VVA 4—1; VSVTYBB 3—0; UVSVelsen 52; HilversumStichtse Boys 2—2; Velox—'t Gooi 1—4; DWSV— Stormvogels 1-3; HaarlemRCH 21; Blauw WitEDO 5—2. West 2: Blauw Zwart—DHC 3—1; DHL ONA 23; Fortuna VI.Archipel 11; Neptunus—Sparta 14; FlakkeeHer mes DVS 14; DCVExcelsior 11; SVV—Unitas 3—0; Emma—EBOH 1—3. Om de Zilveren Bal Op het Sparta-terrein werd gisteren voor een bedroevend klein aantal toe schouwers een begin gemaakt met het Zilveren Bal-toernooi. CVV—HBS 2-0- Neptunus—UW 1-4; Brabantia—HW 'O—0 (HVV wint na strafschoppen)DWVRobur et Velo- citas 10. Halve finales: CW-UVV 2—0; HVV —DWV 2—0. De finale tussen CWen HVV wordt zondag a.s. gespeeld. Lugdunum speelde gistermiddag een oefenwedstrijd tegen de Amsterdamse tweede klasser OVVO. De groen-witten wonnen met 54. Mevrouw Roos en Lex Karamoy bekijken hun kampioensprijzen. oponthoud, was in de derde set „ner gens". Zijn lange diepe drives gingen ontel bare malen out en op zyn nu zeer non- Trouwens, het was aan het spel van de göhele UVS-ploeg goed te zien, dat zij voor de eerste maal in dit nog kersverse seizoen binnen 'de lijnen kwam. Te dik wijls on'tspoorden de combinaties en 'teveel soms doodgemakkelijke kan sen werden door de aanvallers onbenut gelaten. Erg? Ach, wel nee. Voor vol gende week staat er nog een oefenwed strijd tegen EDO op het programma en dan zal men wei beter ingespeeld raken. Volleybal-verrassing in RAI-gebouw Maar intussen hadden de blauwwitten meer moeite met de enthousiast voor haar kans (en voor de eer) vechtende Velsense ploeg dan gezien het standver schil verwacht mocht worden. Na een vlot begin onmiddellijk na de aftrap stelde een combinatie tussen Rijshouwer en Cor Veihoogt Hennie Bek kering in Staat de score te openen moesten de Leidse aanhangers tot in de twintigste minuut van de tweede helft wachten alvorens er een tweede UVS- doelpunt geboren werd. Deze treffer kwam van de schoen van Cor van der Zeeuw, die zich handig door de zich overigens kranig werende Velser-verde diging manoeuvreerde. En toen kort daarop Rijshouwer de stand op 30 bracht, leek het voor de Leidenaars wel een bekeken zaak. Leek, want Velsen liet het er niet bij zitten. De bezoekers haal den hun linksback Tromp naar voren en deze slaagde er in met een hard schot Koos van Putten te passeren. En enkele minuten later verdween na een corner en een heftige scrimmage de bal voor de tweede maal in het blauwwitte doel 32. Velsen was echter niet bij machte het gelijkspel, dat haar in de volgende ronde gebracht zou hebben, te bereiken, want UVS gooide er snel een schepje op en dank zij fraaie doelpunten van Rijs houwer en Gerard Devilee werd het ten slotte nog 5—2. VOETBAL TENNIS Nederlandse ploeg tegen België De Nederlandse dames-volleybal- ploeg heeft zaterdagavond in het RAI-gebouw te Amsterdam een ver rassende overwinning behaald op de ploeg van de Verenigde Staten, die, evenals de Nederlandse dames, begin september zal deelnemen aan de we reldkampioenschappen in Parijs. De verwachtingen wat de Amerikaan- tjes betreft waren hoog gespannen. Maar zy zyn gewend om op het strand te spelen en ondervonden nu van de houten vloer te veel tegenstand. Daar door konden zij niet hun noxmale voi-m ontplooien en verloren met 31 van Ne- dex-land, nadat zij de eerste set met 156 hadden gewonnen. Daarna raak ten de Nederlandse dames beter inge speeld en wonnen de volgende drie sets met 16—14, 15—6 en 15-43. In het RAI-gebouw is zaterdag avond een volleybalwedstrijd ge speeld tussen een Nederlandse en een Amerikaanse ploeg. De foto geeft een spelmoment weer. De Ne derlandse ploeg speelt aan de over- zijde van het net. De Nederlandse heren verloren kans loos van de Amerikanen met 3—0. Ook deze 2 ploegen zullen aan de wereldkam pioenschappen in Parijs deelnemen. De eerste set wonnen de Amerikanen met hun basisteam met 156, waarna de Nederlanders in de volgende twee sets minder sterke spelers tegenover zich kregen, maar toch met 15—12 en 15—.9 de nederlaag leden. Bij de Amerikanen viel de harde smash op. De Nederlandse ploeg voor de wedstrijd tegen België, die zaterdag en zondag a.s. in Velp zal worden gespeeld, is als volgt samengesteld: Heren enkelspel: 1. A. Karamoy, 2. A. Dehnert, 3. A. van Dalsum, 4. A. van Meegeren jr., 5. H. Goris, 6. L. Kryt, 7. A. Kloezen, 8. H. van de Weg, res.: W. Maris. Dames enkelspel: 1. mevr. J. Roos Van de Wal, 2. mevr. P. N. v. d. Storm Hèrmsen, 3. mevr. B. Thung—Waldthau- sen, 4. mej. J. Wienese, res,: mevr. Z. PetersSchmier. Heren dubbelspel: 1. Van Dalsum/ Dehnert, 2. Kryt/Van Meegeren, 3. Go- ris/Kai-amoy, 4. Maris/Van de Weg. Dames dubbelspel: 1. mevr. J. Roos- Van de Wal en mevr. P. N. van der Stoi-m—Hermsen, 2. mevr. Z. Peters- Schmier en mevr. B Thung—Waldthau- sen. Gemengd dubbelspel: 1. mevr. P N. van der Storm—Hermsen en Dehnert, 2. mevr. J. Roos—Van de Wal en Van Dal sum, 3. mevr. Z. Peters—Schmier en Go- ris, 4. mej. Fex-ier en Karamoy. Er woi-den 34 partyen gespeeld. 16 he ren enkelspelen, 8 dames enkelspelen, 4 hex-en dubbelspelen, 2 dames dubbelspe len en 4 gemengd dubbelspelen.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 5