RCL dwong ARC (1-1) gelijkspel af Misstap van concurrent Grav. S.V. bracht ARC toch de ere-titel H.B.S.S.-keeper hield Quick Boys van grote zege weg Teleurstellende nederlaag vai Zaterdagelftal in Sneek Foreliolte klopt Oranje Groen MAANDAG 9 APRIL Grote belangstelling in Leiderdorp (Van een onzer verslaggevers) Niet op de schoudersmaar op de normale manier - dus lopend, gingen aanvoerder Van der Linden van ARC en zijn mannen, na afloop van de wedstrijd in Leiderdorp tegen RCL, naar de kleed kamers. Er kwamen ook géén bloemen op de proppen en er vonden géén huldigingsceremoniën plaats. Ach, U begrijpt het na het lezen van deze regelen ongetwijfeld reeds: RCLARC eindigde onder de voortreffelijke leiding van de heer Monsma in een (11) onbeslist en deze uitslag was nèt niet genoeg om de Alphense Racing de twee punten te bezorgen, die het nodig had om zich op dat moment kam- «ma ML a, ,WUI pioen te mogen noemen van de derde klasse van de zaterdagcompe- [Alphense zege ln de weg Overigens titie Toch kon nog diezelfde dag de kampioensvlag worden ontvouwd, want terwijl het grote Alphense legioen zich enigszins teleurgesteld huiswaarts begaf en hoopte dat het „driemaal is scheepsrecht" bewaarheid zou worden, bleek Vrouwe Fortuna mèt de Alphenaren te zijn geweest. De enige concurrent van de roodzwarten, 's-Graven- zande S.V., kwam n.l. eveneens niet verder dan een (11) gelijkspel en zó kreeg ARC dat éne puntje wat bij RCL verspeeld werd er aan de andere kant weer bij. En dat betekende voor ARC voor de eerste maal een derdeklasse kampioenschap SUCCES VOOR RCL Voor de Leiderdorpers werd deze ui termate belangrijke wedstrijd een groot succes. In de eerste plaats financieel: voorzitter ds. Honnef en zijn medebe stuurders hepen met vrolijke gezichten rond bij het zien van zon grote Al phense supportersschare en nimmer Ka gen wij zoveel publiek ln het Leider- dorpse sportpark. Tweeden? vanwege het verrassende resultaat. d«t Hagenaars c.s. wisten te bevechten Vooral dit laatste - het spor tieve succes dus! - stemde tot grote vreugde, want de rood witten konden dit kostbare puntje opperbest gebruiken. Als één man de hand in dit alleszins verdiende 11 spel heeft gehad, was het wel doelman Mulder. Niet in staat ook maar één bal te schoppen - we gens zijn vorige week opgelopen knie blessure - verdedigde Mulder zijn hei ligdom op méér dan uitstekende wijze. Dat was keepwerk van de bovenste plank! HACHELIJK Het grote Alphense legioen kreeg de eerste tien minuten géén kans zich te roeren. RCL begon namelijk fel aan vallend en zo mocht Hlensch binnen vier minuten spelen drie corners nemen De gevaarlijke „inswingers" leverden Rouwkoop mist de gebr. Klungel (Van onze correspondent) Bij Rouwkoop ontbraken in de wed strijd tegen Semper Altius de gebroe ders Klungel, die gaan emigreren naar Australië. Hoewel doelman v. Ameron het in het Voorschotense doel lang niet slecht deed. kon hij toch Klun gel niet doen vergeten, terwijl in het veld de stuwende kracht van de oud ste Klungel eveneens gemist werd. Aanvankelijk wogen de partijen nog wel tegen elkaar op en de eerste twin tig minuten was Rouwkoop zelfs iets sterker. Toen echter de Hagenaars het tempo wat verhoogden, kon de Rouw koopdefensie zich niet staande houden en ging de rust toch nog met een 03 stand in. Ook in de tweede helft bracht de thuisclub er niet veel van terecht en rolde de ene aanval na de andere op het Voorschotense doel. Het werd uit eindelijk 06. welke cijfers feitelijk nog geflatteerd waren voor de thuis club Koudekerk versloeg S.V.O.W. opnieuw verslaggevers) heeft Koudekerk door Het kampioenselftal van ARC: staande v.V.n.r. G. Versluis. Verbok- kttm. Bogaard. Last. De Bruin. De Hoed; knielend: Van den Boom. v. d. Mark. Bos. Mooy en v. d. Linden. enkele hachelijke situaties op voor de veste van doelman Van der Mark. die zich echter in deze periode een bekwaan verdediger toonde. Na tien minuten spelen hielden de Alphenaren de adem even in: spil Mooy trapte de bal royaal mis en midvoor Hiensch kreeg hierdoor een fraaie kans. Zijn schot stuitte ech ter af op de goed uitgelopen Van der Mark Nee. het klopte in den beginne niet zo erg in de ARC-defensie en in het verdere gedeelte van de wedstrijd was naar onze smaak rechtsback Van der Boom beslist zwak. Spil Mooy her stelde zich echter uitstekend en goed bijgestaan door linksback Bos wist hij dë RCL-aanval tot aan de rust vrij ge makkelijk in toom te houden PECH VOOR ARC Na dit eerste RCL-kwartiertjc was het verder ARC dat de toon aangaf, doch de aanvalslinie der roodzwarten niet thuis. Eenmaal voorkwam de deklat een doelpunt na een schot van midvoor Last. terwijl de terugsprin gende bal door De Bruin naast ge schoten werd. Voor het overige was het doelman Mulder, die ln laatste In stantie met goede saves doelpunten In de weg stond. Zo ging men mede dank zfj hard werken van de andere Leiderdorpers met 00 rusten. Zeer agressief en met inzet van alle energie trokken beide ploegen in de tweede helft van leer en er ontwikkel de zich een spannende en alleszins aan trekkelijke wedstrijd Voor het RCL- doel ontstond het meeste gevaar en vooral uitmuntend werk van Mulder - zonder de anderen hiermede iets te kort te willen doen - voorkwam erger voor de Racings uit Leiderdorp en stond de Alphense zege ln de weg Overigens was de schutterij van ARC niet schot. Enkele gevaarlijke schoten no teerden wij nog van aanvoerder Van der Linden, die het als linkshalf zélf maar eens ging proberen. HUP - KAMPIO ENEN De om doelpunten vragende ARC- supporters konden eindelijk - na 38 minuten spelen - hun kelen schor gaan schreeuwen. Linksbuiten Den Hoed scoorde beheerst 01. Het rood zwarte legioen was toen kennelijk ze ker van de zegeén van de titel. Het „hup kampioenen", dat na het ARC-doelpunt plotseling oplaaide, was nog niet verstomd, of 11 lag reeds achter doelman v. d. Mark. Linksbuiten Telgen was met een mag nifieke kopbal de maker van deze treffer. Na dit sensationele minuutje volgde een heftige strijd om de leiding waarbij beide doelen enkele malen ternauwer nood aan doorboring ontkwamen Een-een dus' Een toch wel bevredigen de uitslag van een bijzonder sportief duel, waarin het begrip goed-voetbal" niet op het eerste plan stond. Katwijk verloor van Die Haghe Na een reeks grote overwinningen leed Katwijk zaterdag eeD onverwach te 21 nederlaag tegen Die Haghe. By Katwijk ontbrak de doelpuntenma ker Spiering en dat zal wel de oorzaak geweest zyn dat het ln de Katwyk- voorhoede niet ging zoals de laatste tyd. Maar ondanks dat had de ver houding beter een gelük spel weer gegeven. De beide doel verdedigers: Van Dijk bij Katwijk en ColiJn bij Die Haghe kre gen druk werk. maar beiden waren goed op dreef. Voor de rust toen Die Haghe beter was. kon midvoor Kortenbroek zijn club de leiding geven, welke stand tot de rust gehandhaafd bleef Na de rust was Katwijk beter en De Zwart bracht de balans weer in evenwicht 1—1 De strijd om de leiding werd gewonnen door Die Haghe Een goed genomen cor ner kopte rechtsbinnen Schoot onhoud baar in 12. De Hagenaars gaven daar na de winst niet meer uit handen, hoe wel het dikwijls heel weinig scheelde Noordwijk scoorde er weer lustig op los (Van onze correspondent) Opnieuw heeft Noordwijk. ondanks het feit dat met drie invallers ge speeld moest worden (o.m. voor v. d. Lippc die door het Nnordwykbestuur op het strafbankje geplaatst was voor deze ontmoeting), met stevige cyfers weten te winnen van het Haagse RAS. Het was v. d Wiel. die na een kwar tier spelen met een goede omhaal de eerste Noordwykse treffer wist te plaat sen waarna de Noordwijkers vrijwel over alle linies domineerden Toch brak de rust. door taaie tegénstand van de Haagse defensie, met onveranderde stand aan. In de tweede helft vergrootte v d. Wiel vry spoedig de voorsprong (20) en zakte de weerstand van de be zoekers zienderogen. Valentijn wist het derde doelpunt op zijn naam te bren gen en uit een goed sluitende aanval was het C. Barnhoorn. die de stand op 40 bracht. Tenslotte voerde Valentijn de eindstand op tot 50. (luges. Med.-Adv.) 3 versnellingsnaaf met terugtraprem T 'n Naam in Naven! (Attentie t Sturmey Archer Gears Holland N.V. Is nu Bevestigd Nassaukade 387, Amsterdam, zodat een vlotte service voor dit beroemde fabrikaat In heel Nederland is verzekerd. gaf voor de veste v CSVD verloor niet 3—6 Harskamp legde met hattrick basis voor Ter Leede-zege (Van onze correspondent) De Sassemsei midvoor (herrit Harskamp was bij CSVD in Delft weer hijzon der goed op schot. Hij bracht niet minder dan drie van de zes doelpunten op zijn naam en legde daarmee de grondslag voor de Ter Leede-zege. Reeds na vijf minuten spelen kon de Delftse doelman naar het net. toen Harskamp in snel tempo enkele tegen standers aan zijn laars lapte om ver volgens met een linkse treffer de Delftse doelman te verslaan. Vijf minu ten later had Gemt al weer succes toen hij een pass van rechts oppikte en met een keurige omhaal de bal in de uiter ste hoek van het doel joeg: 0-2. Wel bleef Ter Leede hiema het beste van het spel benouden, maar door het enthousiaste voetbal van de Delftenaren werd het een meer gelijk opgaande strijd Opvallend was het betere plaat sen van de Sassemmers, vooral in de voorhoede. De Ter Leede achterhoede speelde te zelfbewust, waardoor enkele moeilijkheden ontstonden die niet no dig waren. Dit was ook de oorzaak, dat doelman De Vries enkele minuten voor de pauze gepasseerd werd: 1—2 Toen in de tweede helft Huijbrechts binnen de beruchte lijnen een overtre ding beging, kwam dit Ter Leede op een strafschop te staan, waaruit de gelijk maker werd geboren. Hiema werd Thijssen gewond Hij moest zich laten vervangen door Nieu i doelman Mulder wenhuis. waardoor een omzetting in de (Van een i Ongetwijfeld thuis met 3-1 van SVOW te winnen de beste prestatie geleverd, maar het spel van de thuisclub was toch be slist niet veel beter dan dat van de Weteringers, die met enkele invallers verschenen. Koudekerk, waarin Albert Zweris weer van de partij was. begon iets be ter dan de gasten, zodat, toen na een kwartier spelen de stand 2-0 was, dit normaal genoemd kon worden. Het was eerst Alb. Zweris. die uit een hoekschop de bal ineens keihard inknalde. terwijl Bruines daarna bij een doelworsteling de stand op 2-0 bracht. Hiema kwamen de gasten meer in de aanval en werden enkele tegenbezoeken gebracht aan de Koudekerkse defensie, die tien minuten stand wist te houden maar daarna moest toezien hoe Jan v. d Meer bij een snelle aanval de bal keihard in het net deponeerde: 2-1. In de tweede helft was aanvankelijk opnieuw de thuisclub in de aanval. De voorhoede zag echter geen kans te sco ren. SVOW probeerde het aan de ande re kant ook een enkele maal. maar kreeg bij de Koudekerkse achterhoede geen gehoor. Tien minuten voor het einde werd Alb. Zweris bij het nemen van een hoekschop tegen de grond ge werkt. waardoor een strafschop ont stond. welke door Van Wette hard werd ingeschoten: 3-1. In de stand kwam hiema geen verandering meer. Hattrick van Piet van Rijn (Van een onzer verslaggevers) Er was zaterdagmiddag ln de wedstrijd Quick Boys en HBSS één speler die aller aandacht tot zich trok en dat was de zeer jeugdige HBSS-keeper Gloudy. Het was enkel en alleen aan hem te danken, dat z'n club voor een volledig debacle gespaard bleef Wat deze knaap presteerde in deze wedstrijd, zullen niet veel keepers tan die leeftijd hem nadoen. Wat de overige Schiedanise spelers brachten was zeker twee klassen minder dan het spel van het niet eens voluit draaiende Quick Boys. Neen. aan spanning ontbrak het volkomen en als kijkspel was er ook niet veel aan. Alleen de Scbiedamse keeper bracht wat leven in de brouwerij, door onvermoeid stand te houden tegen de maar steeds weer aanrollende aanvallen van de thuisclub. Dat het ten slotte toch nog 1—0 werd. lag zeker niet aan hem. ploeg nodig was. Spoedig hier na slaagde Harskamp na een vlotte combinatie er ln zijn elftal opnieuw de leiding te geven (2-3). terwyl kort daarna J Molenaar, dank zij goed spel van de voorhoede, met een fraai «chot de stand op 24 wist te brengen. Rechtsbuiten K Molenaar scoorde hiema 2—5. waarmee de zege een feit was Wel wisten de Delftenaren nog maals de achterstand te verkleinen tot 35. maar A Dannijs zag kort voor het einde kans ln zijn eentje er 36 van te makea Ondanks groot overwicht (Van een onzer verslaggevers) Het eerste optreden van het voorlopige Nederlandse zaterdagelf tegen de noordelijke le klasser Sneek, een hardwerkend elftal ra betrekkelijk weinig techniek, lieeit niet tot successen geleid. Hoewel h zaterdagelftal veel sterker was en vooral technisch ver boven zijn tege stander uitstak, kon het niet tot winst komen, voornamelijk door enke grove fouten in de onzeker spelende achterhoede en te kort spel vc de voorhoede. Als we zo de wedstrijd nog eens in gedachten voorl laten gaan kunnen we niet zeggen, dat de problemen voor de K. gemakkelijk zijn geworden. De moeilijkheden met het zoeken naar e( juiste opstelling van de achterhoede zijn gebleven, terwijl het vóór 0( niet helemaal in orde is. In de achterhoede blijkt nu toch wel duidelijk dat Wilhelm op zijn retour terwijl Vis niet de vorm bereikte, waa: hij bij Quick Boys speelt. In de aanval werd het spel te peuterig gehouden om tegen de robuste Sneek-defensie succes sen te boeken. Vooral Kerkdijk, die tech nisch formidabel is. maakte zich hieraan schuldig, waardoor zijn spel lang niet het effect sorteert, dat het zou kunnen bereiken. Ook de buitenspelers stelden teleur en juist toen Schipper op dreef leek te komen, moest hij door een enkel- venvonding het veld verlaten. De voor hem invallende IJspelder Is geen buiten speler. maar hij had ln ieder geval de verdienste, dat hy de maker van de beide doelpunten was. Het zaterdagelftal heeft grotendeels deze wedstrijd vast in handen gehad, maar het goede verdedigende spel van Sneek met snelle uitvallen, stelde Wil helm c.s toch voor zulke problemen, dat dit. drie doelpunten kostte. Het begon na 6 minuten toen de Amsterdammer niet tijdig ingreep bij een voorzet van rechts, toen Vis zich had laten passeren. Daar door kon de linksbuiten Reen ongehin derd inschieten met een schot, dat Woudsma in vorm zeker zou hebben ge houden. Het zaterdagelftal versterkte nog zijn greep op het middenveld, maar suc cessen kwamen niet. Kort voor rust ver grootte Sneek de voorsprong, toen v. Nagel afgrijselijk miste en Reen daar door ten tweede male kon inschieten, nu volkomen onhoudbaar. Voetbal in Afdeling Leiden (Van onze LVB -medewerker) Door met liefst 16 by Oranje Groen te winnen heeft Foreholte zich In één slag bij de leiders gevoegd en zal in de strijd om de titel nog ernstig met de Voorhouters rekening gehouden dienen te worden. Door met 24 van VNA te winnen zorgde VTL er voor goed by te blijven, waardoor by voorbaat op een spannend slot van deze competitie, wat de kop betreft, gerekend kan worden. Lange tijd voor de rust hield HBSS nog stand met stug verdedigend spel. En hoewel de kansen voor Quick Boys legio waren, er werd er voorlopig toch niet één benut, èènerzijds omdat de Katwijkse-aanval er wat al te royaal mee omsprong, anderzijds door het sublieme keepwerk van de Schiedanise goalie, die. en dat dient ook gezegd, het geluk nogal eens op z'n hand had. 35 Minuten lang bleef het Schiedamse doel potdicht. In deze periode kreeg HBSS zijn enige kans door missen van De Best. maar de midvoor schoot over Daarna is Bauw er niet meer aan te pas gekomenEindelijk, na een goede pass van Van Rijn kreeg Floor Schaap een vrij veld voor zich. Hij besloot z'n snelle rush met een schui ver van dichtbij, die onhoudbaar bleek: 1—0 Na de rust was het gauw bekeken. Een lange pass van Leen Schaap bracht Van Rijn vrij voor doel en ondanks de Het tweede doelpunt van Quick Boys in de wedstrijd tegen HBSS. nietwijfelende poging van de keeper was het schot raak: 2—0. Wat daarna nog gebeurde is niet noemenswaard. Het sterk aanvallende Quick Boys tegen het zich met alle middelen verdedigen de HBSS. met de keeper aan het hóófd, wist nodtweemaal (door Piet van Riin) te doelpunten, zodat het 4—0 werd. Als we goed geteld hebben bleek tenslotte nog dat de comerverhouding 17 tegen 1 wasHet kampioensfeest moest nog uitgesteld worden, omdat Excelsior op het nippertje met 10 in Ridder kerk won. Quick Boys had in deze wed strijd een invaller voor Henk Vis. die in Sneek meespeelde met het -oorlopig Ned Zaterdagmiddagelftal "oor hem sjïcclde mee de junior Ke Pluim graaf! Ook Gerrit Zandbergen was wegens een blessure afwezig Oranje GroenForeholte De thuis club toonde dit keer zo weinig strijdlust, dat het maar al te vaak leek of er één elftal aan het spelen was, n.l. dat der gasten. Weliswaar nam Oranje Groen in de eerste helft door J. vanBelkiun de hiding, maar toen Foreholte de rust had doen ingaan met een 11 stand, kwamen de Zwartepadfoewoners er nadien niet meer aan te pas en eindigde deze 6trijd met een 16 zege voor de bezoekers. VNAVTL Na ongeveer 15 minuten spelen wist Invaller Helversteyn een hoekschop zo zuiver te nemen, dat het leer ineens in het VNA-doel draaide. Tot de pauze bleef deze stand zo, waarna VNA uit een vrije trap gelyk maakte. Daarna nam VNL het spel in handen en liep uit tot 14, door doelpunten van v. d. Wijngaard. Romljn en Mark. De eindstand werd 24. Stand Rijpweter. 1499 Oranje Gr. 1415 Foreholte 1418 St Bern. 1411 VTL 14—18 VNA 12— 9 Altior 14—18 LDWS 14 8 SVLV 14—17 Alphense B. 14— 5 ZATERDAGAFDELING Voor het Warmondse GWS was het zaterdag een goede dag. Zelf won het met 14 van Alphia, terwijl bovendien TAVV zo vriendelijk was bij Woubrug- ge met 3—1 te verliezen. Hierdoor be draagt de voorsprong van de a.s. kam pioenen reeds zes punten met één wed strijd minder gespeeld. Er kan GWS dus feitelijk niet veel meer gebeuren. Sleutels en Oegstgeest deelden met 11. waardoor het er voor Alphia ateeds moeilijker gaat uitzien onderaan de tyst Leiden leed nederlaag bij Sportlust (Van onze correspondent) Leiden heeft bij een agressiever spe lend Sportlust een 6—3 nederlaag ge leden De Woerdense ploeg nam na \ijf minuten spelen de leiding, toen haar midvoor het leer met de hand meenam en de arbiter dit met constateerde. Uit een onoverzichtelijke situatie voor het Leidendoel werd het in de twaalfde mi nuut 20 Hiema verplaatste Leiden het spel. maar voor het doel brachten de aanvallers er weinig van terecht Sportlust bleef gevaarlijker en scoor de voor rust nog een derde doelpunt. Na de hervatting werd het 4—0 uit een penalty, welke aanvankelijk door doelman De Bree gestopt was. Direct hiema verkleinde Hanno de achterstand in de 20ste minuut bracht Link de stand op 42. Daarna was Sportlust weer aan bod en met twee Woerdense treffers (6-2). er voor Leiden geen redden meer aan Rietkerken stelde tenslotte de eindstand op 63. .ALPHIA—GWS Het was Scholten die GWS de leiding wist te geven, waar na doelman Bax voor de rust de gelijk maker moest toestaan. 11 In de twee de helft wist Lens tweemaal de roos te treffen en bracht Scholten vervolgens de eindstand op 14. Wou bruggeTAW Rechtsbuiten Verzaol zag kans ln de eerste helft de score voor de thuisclub te openen, maar toen daarna De Hertog finaal over de bal maalde, had de Ter Aarse midvoor weinig moeite de stand gelijk te maken. In de tweede helft miste dezelfde speler eerst een strafschop wegens hands, het geen even later door Kinkel beter werd gedaan, want nu suide het harde schot langs de TAVV doelman, 21. Een kwar tier voor het einde bracht Verzaal uit een mooie aanval de eindstand op 31. Sleutels—Oegstgeest De bezoekers hebben bij de Sleutels een punt moeten laten, waarmee dit elftal zeer tevreden kan zijn. Glasbergen opende de score voor Oegstgeest, maar toen er een straf schop ontstond voor het Oegstgeest-doel betekende dit tevens de gelijkmaker en ook de eindstand: 11. Stand: GWS 13 25 Kagia TAW 14 19 Sleutels Wou brugge 14 16 Alphia Oegstgeest 14 13 13 9 Voetbal - u its Jagen BETAALD VOETBAL Hoofdklasse A RigtersbleekEBOH 50 le klasse C Volenti a mZwa rtemeer 30 DHCHilversum 3—3 Reserve le klasse B Hermes DVS 2—SW 25—0 ONA 2—DHC 2 0—2 Xerxes 2—EDO 2 0—1 AMATEURS Res. 3e klasse A UVS 3—RKAVV 2 3—2 LPC 2Woerden 2 00 Alphen 2—ASC 2 2—1 Res. 3e klasse C HBS 3—VOS 3 1—0 Gouda 3Lugdunum 3 51 ZATERDAGVOETBAL Res. 3e klasse A Ter Leede 2—RCL 2 5—0 Die Haghe 2Rijnsb. Boys 2 16 Jodan Boys 3ARC 2 afg SVOW 2Noordwyk 2 1—3 Quick Boys 2—Ornas 2 91 Res. 3e klasse B Zwaluwen 2CSVD 2 1—2 Monster 2Zwart Wit 2 11 HBSS 2iSHS 2 5—1 1 werd afgestopt en midvoor Groot de laat uitlopende Woudsma passeen Van dat moment af heeft het zah dagelftal het heft rolledig in hand genomen en na 6 minuten leidde d al tot een doelpunt van IJspelder. een duel tussen doelman Kraak i v. d. Berg goed afstrafte. Na 35 min ten was het opnieuw IJspelder die pr fiteerde van een vrije kans en ong hinderd kon inschieten. Daar tussenin had de zwak leidem scheidsrechter Frieswijk het zaterda elftal een gehelde strafschop onthoud: toen een van de Sneekverdedigers de b met beide handen op de lijn stopte. VI: voor tyd had v. d. Berg nog bijna succ toen Bout fel tegen de lat schoot en 1 de terugspringende bal net overkopte. Het was een teleurstellende nede laag voor hel zaterdagelftal, dat dei ontmoeting volgens de veldverhoudir met dikke cyfers had moeten winne d. Berg. Abscn en Nieuwstraten war< veruit de besten in dit elftal, waaraa nog wel wat zal moeten worden gedol terd voor het met kans op succes teg» Frankrijk in het veld zal kunnen k- men. Ornas en VWS deelden wins in pittige wedstrijd (Van onze Haagse correspondent) In een pittige wedstrijd hebben Oi nas en VWS zaterdag de punten gt deeld. Aanvankelijk gaven de Leidt gasten de toon aan en door Schoute werd het dan ook spoedig 0—1. mas Ornas kwam daarna eveneens op toere en uit een corner bracht Huinder d partijen weer op gelijke voet. Lagendijk gaf de Hagenaars vervol gens de leiding, maar Ouwerkerk zors de vlak voor rust weer voor een gelijk stand In de tweede helft stuurde aanvoerde Smit van Ornas de speler Vrolijk u) het veld wegens zijn opzettelijk gerin deelnemen aan het spel De Haags ploeg moest het dus verder met tie man doen. maar nam desondanks in d 25ste minuut door v. d. Wildt opnieut de leiding. VWS kwam in de slotfase fel opzet ten en doelman Oldenburg kreeg hé zwaar te verduren. In de 43ste minuu kregen de Leidenaars door Arnoldu loon naar werken: 33. Zaterdagvoetbal Uitslagen standen 3e KLASSE A Quick BoysHBSS 4—1 RVVHExcelsior P 0— CSVD—Ter Leede 3— Quick Boys 17 13 1 3 27 61—11 Excelsior P 18 10 3 5 23 39—2! Ter Leede 18 10 2 6 22 484! RVVH 18 9 2 7 20 52—4.' SSS 18 8 3 7 19 45—3" TSB 18 7 5 6 19 39—4! CSVD 18 8 1 9 17 40—4; NSW 16 6 2 8 14 40—41 DOTO 17 6 11 12 27—3" Rijnsb. B. 16 3 4 9 10 29—4! HBSS 18 4 1 13 9 24—7< 3e KLASSE B Hoogvliet—Monster 0—1 Gr. LindtKoz. Bovs 3—1 Zwaluwen WGZ 's-Grav. SV —Good Luck 1—1 RCL—ARC 1—1 (ARC kampioen) ARC 18 13 3 2 29 54—23 's-Grav SV 17 7 8 2 22 34—23 Hoogvliet 19 8 6 5 22 56—3 Zwaluwen 17 7 6 4 20 46—32 Monster 16 8 2 6 18 33—25 WGZ 17 8 4 6 18 32—25 Gr. Llndt 19 7 4 8 18 39—43 Koz. Boys 16 5 5 6 15 26—25 RCL 15 3 3 9 9 29—50 Good Luck 17 4 11 8 27-62 SHS 15 3 1 11 7 29—65 6—J 4e KLASSE A SportlustLeiden OrnasVWS 3—3 DuinoordExcelsior M 05 KoudekerkSVOW 31 KatwijkDie Haghe 12 HTSVPPSC 0—2 Ornas Excels. M Die Haghe Sportlust Katwijk VWS 1931 Leiden 18—29 HTSV 21—27 Koudekerk 18—25 SVOW 31—20 PPSC 2120 Duinoord 4e KLASSE B 20—16 21—15 19—14 20—14 17—12 19—11 SunlightBodegraven 41 Jodan BoysSV '35 100 Zwart WitSpirit afg. NoordwykRAS 5—0 RouwkoopSemper Alt06 Jodan B Noordwijk Zw. Wit Sem Alt. Rouwkoop Spirit 18—26 Ll-sser Boys 1616 17—24 RAS 18—15 1421 Bodegraven 1711 17—21 SV '35 17—11 19—20 Sunlight 16—2 15—17

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 6