brylcreem De Zondagsschool „Staalwijk" herdacht het 25-jarig hestaan 'N FOTO-ADVIES VOOR SNEEUW-OPNAMEN Veel en goetl werk deed Bond Militaire Oorlogsslachtoffers Christelijk Lyceum won opnieuw Leitlscli Dagblad-beker 94ste jaargang Maandag 13 februari 1956 Tweede blad no. 28755 U moet wel haast duivelskunstenaars zijn Het 25-jarig bestaan van de vereniging Westhillzondagsschool „Staalwijk" is zaterdag en zondag officieel gevierd en herdacht. Zater dag was er een gezellige avond voor medewerkers en oud-medewer- ders en zondag werd in de Pieterskerk 'n speciale dienst gehouden, die onder leiding stond van de wijk-predikant, ds. P. Kloek. In deze dienst waren ook de kinderen, die de kinderdiensten bezoeken, aanwezig. Nadat er zaterdagmiddag een gemeen schappelijke maaltijd was gehouden voor de medewerkers van „Staalwijk" met enkele vertegenwoordigers van de wak ker kera ad, werd in de gTOte zaal van het wijkgebouw een feestelijke avond gehou den met oud-medewerkers. De voorzit ster van de vereniging, mej. R. Branden burg. sprak een woord van welkom, in het bijzonder tot de leden van de wijk- fcerkeraad. ds. J. de Wit. als scriba van de centrale kerkeraad, en de vertegen woordigers van andere Leidse zondags scholen. Zij wees er op dat het wérk op de kinderdiensten natuurlijk gebrekkig geschiedt, ondanks het feit dat er veel aandacht wordt besteed aan de oplei ding van jonge assistenten. Het merk waardige in dit werk echter is dat wan neer men er mee bezig is, men zelf ge holpen wordt in het verstaan van de Blijde Boodschap, dien wjj hebben door te geven. Zondagsschoolwerk is geen liefhebberij, maar het mag er het en thousiasme mee gemeen hebben. En al geschiedt het dan gebrekkig, het ge schiedt in ieder geval eerlijk, aldus spr. TWEEERLEI MOTIEF Namens de wykkerkeraad voerde ds. P. Kloek het woord. Wij kunnen ons niet voorstellen, aldus spr.. dat er een tijd Is geweest, dat er op Staalwijk geen zondagsschool was, zo nauw zijn bei den met elkaar verweven. Bij de op richting hebben het apostolaire en het pastorale motief een rol gespeeld. Men wilde de kinderen in hun eigen taal vertellen van de wonderen Gods en ook zodoende meehelpen het stuiten van de toenemende onkerkelijkheid. De wijkkerkeraad ls zeer erkentelijk voor het werk dat door de zondagsschool wordt verricht. Het is geen gemakkelijk werk en u moet welhaast duivelskunste naars zijn, want u moet de kinderen ver staan om hen te kunnen vertellen van God en u moet God verstaan om de kinderen van Hem te kunnen vertellen. Namens de wijkkerkeraad bood ds Kloek een gong aan, waarmede het begin van de diensten kan worden aangeduid en een enveloppe met inhoud voor de aan schaf van enkele filmstrips. Namens de landelijke vereniging voor godsdienstige opvoeding „Westhill", sprak de voorzitter, de heer P. Belger, waarna als vertegenwoordiger van de andere Leidse zondagsscholen de heer Hooidonk de gelukwensen overbracht. Hierna werd een bont programma ten tonele gebracht, door de medewerkers van thans. In de pauze was er ruim schoots gelegenheid voor de oud-mede- werkers herinneringen op te halen. De avond werd besloten met de opvoe ring van een lekenspel: „Een zeker mensvan Leslie Walker. KERKDIENST Zondagmorgen had in de Pieters kerk een herdenkingsdienst plaats, waarin ds. P. Kloek voorging. Nage noeg alle kinderen en ook vele ouders woonden de dienst bij. Tot tekst voor de prediking had ds. Kloek gekozen Lucas 11 11—13 „Is er soms een vader onder u. die. als zijn zoon hem een vis vraagt, hem voor een vis een slang zal geven? Of als hij om een ei vraagt, hem een schorpioen zal geven? Indien dan gij, hoewel gij slecht zijt, goede gaven weet te geven aan uw kin deren, hoeveel te meer zal uw Vader uit den hemel den heiligen Geest geven aan hen, die Hem daarom bidden?" Ds Kloek „vertaalde" deze tekst voor de kinderen, door voorbeelden te geven uit het leven van vandaag. Vervolgens bracht hij de tekstwoorden over op onze Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK. Beroenen te Amsterdam-Watereraafs- meer (vac. H. A. v. Herwaarden) W. Glashouwer te Vlaardingen. Te Polsbroek en te Tholen (toez.) E. F. Ver gunst. nron. te Lelden. Te Bennekom (vac B N B. Bouthoorn) (toez.) J. Zwilnenbers te Klnderdilk. Te Goedereede en te Wllsum (O.) J. den Hoed. kand. te Barneveld. Te Bodeeraven. Hoornaar en te Ouderkerk a. d. IJssel drs. E. P. Vergunst uroD. te Lelden. Te Andel (N. Br.) J. den Hoed. kand. te Barneveld. Benoemd tot vlc. te Joure P. W. Mar- tlln. kand. te Utrecht. Aangenomen naar Boornbereum S. Btl- leveld te Oudeea S. GEREF. KERKEN. Beroepen te Schoonho\e-Wllllee Lange - rak M. T Mlnnema te Monnikendam. Bedankt voor Boechout (Bcleiè) Dr. D. v. Swlgchem te O en N. Wetering. CHR. GEREF. KERKEN. Bedankt voor Rotterdam-W. B. BlUe- veld te Noordeloos. GEREF. GEMEENTEN. Beroepen te Oostkapclle H. v. Gilet te Dlrksland. die bedankte voor Nleuw- Bellcrland. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM. 13 februari. Veemarkt. Aanvoer ln totaal 1977 .Vette koelen en ossen 1172; varkens 805. Prijs per kg: Vette koelen, lc kw. 286 3.18, 2e kw. 2.64—2.86. 3e kw. 2.42—2.64! varkens (lev. gew.) 1.81, 1.79, 1.76. Ds. J. Kloek overhandigt het ge schenk aan de voorzitster van de zondagsschool Staalwijkmej. R. Brandenburg. (Foto L.D,/Vaa Vliet.) verantwoordelijkheid de boodschap van het evangelie door te geven. De blijde boodschap is hét Brood des Levens, en wanneer men zelfs gewoon brood niet weigert aan de kinderen, dan mag men toch zeker niet dit Brood onthouden aan de mensen. Vervolgens wees ds. Kloek er in zijn prediking op, dat de ouders er niet af zijn door de kinderen één uur per week naar de zondagsschool te sturen. De godsdienstige opvoeding ligt voor het grootste deel in het gezin, en de school en de kinderdiensten op zondag zijn er slechts om de ouders de helpende hand te bieden. De kinderen hebben in deze dienst een werkzaam aandeel gehad door het zingen van enkele liederen, o.a. „Wij bezitten een wooxd voor de wereld". Nadat de zegen was uitgesproken zongen de kin deren nog „Zegen ons Algoede". „Nut en Vermaak'" viert carnaval De in 1874 opgerichte muziek- en to neelvereniging „Nut en Vermaak" heeft zaterdagavond carnaval gevierd. En hoel De grote zaal van „Den Burcht" was welhaast te klein om alle deelnemers aan het bal-masqué binnen zyn muren te houden Bovendien werd deze betrek kelk kleine ruimte nig overspoeld door een aanhoudende slagregen van harde en vrolijke klanken. De regenmakers wa ren ln dit geval de leden van het orkest Louw Boellaard en een ploeg orgel draaiers. Spanjaarden. Schotten. Mexi caanse schonen, dobbelaarsterscircus artiesten, Volendammers, poezen en wat al niet meer zongen en dansten met ede le zwier en laaiend enthousiasme Een lange kleurrijke stoet defileerde later op de avond voor de jury, die beslist geen gemakkelijke taak op zich had genomen. De variaties waren wellicht te talrijk. Even na middernacht konden de prijzen, zij het na lang beraad, worden uitge reikt. De eerste groepsprijs fraai) was voor de deelnemers aan de Olympische Spelen. Zij kregen bovendien nog een extra prijs evenals de winnaars van de tweede groepsprijs de Schotten. De der de prijs was voor de paddestoelen De eerste prijs voor groepen origineel werd gewonnen door de Bouwers, die ook een extra prijs kregen. De tweede prijs ging naar het schaakspel, de derde naar de Sjoelclub. De groep circusartiesten kreeg volkomen terecht de eerste en een extra prijs in de klasse geestig. Alleraardigst waren ook Pierrot en Pierrette Het kon niet anders of zij kregen verdiend de eerste prijs voor paren De twee eier boeren stonden hun eerste prijs af aan een reeds enige tijd in het Academisch Ziekenhuis opgenomen ziek lid van .Nut en Vermaak" Een eerste prijs mochten voorts in ontvangst nemen de Poes, Do nald Duck, Opoe, de Schot, Tobl Rlx en de Body Builder anno 1900 Voorzitter D. Versloot dankte de leden van de jury voor de moeilijke taak. die zü naar beste weten en kunnen hebben vervuld. Na het min of meer officiële gedeelte van de prijsuitreiking stortten de „ontmaskerden" zich opnieuw en vol animo in de feestvreugde, die tot diep in de nacht voortduurde en door mets en niemand verstoord kon worden. „Nut en Vermaak" kan wederom terugzien op een welgeslaagde avond van uitbundige pret en jolijt. Het bal werd geleid door de heer W F van Wijk (Ingez Med.-Adv.) Prof. dr. J. Haantjes ten grave gedragen Onder zeer grote belangstelling, zowel van de züde der Universiteit, als van de zijde der Ned. Herv. gemeente, is zaterdagmiddag het stoffelijk overschot van prof. dr. J. Haantjes, in leven hoogleraar aan de Leidse Universiteit, ten grave gedragen. Honderden waren op Rhynhof aanwezeig om aan de overledene de laatste eer te bewijzen. In de aula voerde allereerst prof. dr. A. E. van Arkel, de rector magnificus, het woord. W|j kunnen ons nog niet goed voorstellen wat er in prof Haantjes ver loren is gegaan voor de wetenschap en vooral voor de opgroeiende generatie van wetenschapsmensen, aldus spr De overledene was geen man die erg op de voorgrond trad Op officiële bijeenkom sten zei hij altijd weinig, maar als hij wat zei. was het altijd van zeer groot belang. Zijn enkele woorden waren meer waard dan lange redevoeringen. Naast de droefheid om het verlies, is er toch ook de grote dankbaarheid, voor wat wy in hem hebben bezeten, als wetenschaps man en als mens. Prof. dr. F. Loonstra, sprak namens het Wiskundig Genootschap. De naam van prof. Haantjes is nauw verbonden aan die van het genootschap, aldus spr. Gedreven door de liefde voor de wis kunde. was hij een actief lid en bestuurs lid van onze vereniging, en tot kort voor zijn dood toonde hy belangsteling voor het wel en wee daarvan. Met weemoed en dankbaarheid gedenken wij hem, al dus prof Loonstra. Namens de vrienden sprak prof. W. den Boer. „Bij deze begrafenis is 't goed, sober te blijven, aangezien Hans Haan tjes een sober mens was. Zijn vriend schap was er niet een van woorden; in een enkel gebaar, een enkele handdruk, in het even oplichten van zijn ogen. kon men zijn sympathie bemerken". Nooit scherp in critiek, nooit uitbundig in zyn lof, was prof. Haantjes toch een eerlijk en open mens. Hij stond in een rots vast geloof, wat niet wil zeggen dat hij nooit twijfelde. ts twijfelde hij aan zijn wetenschap pelijke betekenis, en tijdens zyn ziekbed twijfelde hy. toen hij wist niet beter te kunnen worden. Maar hij maakte nie mand deelgenoot van deze twijfel, tot hij triomferend door het dal der scha duwen was heengegaan en hU tot de an deren kon zeggen: Twijfel niet aan mij. Nu is hij niet meer hier. want God nam hem tot zich .Toch is hij eigenlijk nog onder ons .want hij heeft zyn stempel gedrukt op zijn gehele omgeving en met name op zijn gezin, dat hem lief was en waarin hy zich kinderlijk verheugde. De heer J P. Mulder jr sprak namens de familie een persoonlijk woord van af scheid. Ds. C. van Endt, herv, predikant te Utrecht, las allereerst een gedeelte voor uit 1 Corinthen 13. Daarna wees spr. er op dat de liefde de dragende kracht was van het leven van prof. Haantjes. Hjj heeft zijn werk bescheiden gedaan, zijn wetenschappelijk werk, en zijn werk als ouderling van de Ned. Herv Kerk onder de studenten. Bij al zijn werk vond hij ook nog tijd om rustig thuis te zijn, en het afscheid van zyn gezin is hem dan ook zwaar gevallen. Toch is hy heengegaan in de vaste zekerheid van 'het kindschap Gods. Terwijl het stoffelijk overschot de au la werd uitgedragen speelde de heer Leo Mens op het orgel ,.In Uwe hoede zijn wij weigeborgen". Aan de groeve heeft dr .van 't Endt een korte begrafenisliturgie gehouden, waarna mevrouw Haantjes dankte voor de grote belangstelling. Op weg naar de begraafplaats is de stoet langs de universiteit gereden. Voor het gebouw hield men enige ogenblikken stil, terwijl de klok in de toren luidde. Gebruik bij sneeuwfoto's vooral een GEELFILTER. Probeer eens een tegenlicht-opname, maar dan zonnekap op de lens Verdere GRATIS adviezen bij foto-ciné: t __r w BREESTRAAT 123 JAN WOLFSLAG TELETO& {Sff* Verwezenlijking van programma vraagt nog veel inspanning en arbeid Zaterdagmiddag werd in de kantine van de Doelenkazerne de jaarvergade ring gehouden van de Bond van Nederlandse Militaire Oorlogsslachtoffers, af deling Zuid-Holland-Noord. Het hoofdbestuurslid, de heer C. A. Emmen. gaf tijdens deze vergadering een uiteenzetting van het bondswerk en van enkele pensioentechnische problemen. De aftredende bestuursleden werden allen herkozen zodat het bestuur onge wijzigd bleef Als sportbestuurders wer den gekozen de heren H. Booy en N. Wassenaar. Nadat nog enkele andere huishoudelijke zaken waren afgedaan, werd een door de heer De Jager, tijdens het bondsbezoek aan Joegoslavië, ver vaardigde film „Naar het einde van Europa", vertoond. In de avonduren werd een feestelijke contactbijeenkomst gehouden. Nadat voorzitter H de Jager allen hartelyk had welkom geheten en bijzon dere dank had gebracht aan de garni zoenscommandant. de luit.-kol. H. W. Gerth van Wijk, en aan de Jongens van de Koksschool voor hun op zeer,hoge prijs gestelde medewerking aan deze dag, wierp hij een blik terug op de ge- I beurtenissen van het afgelopen jaar. 1955 was een goed jaar, aldus de voorzitter. Een van de hoogtepunten ervan was ongetwijfeld de aanvaarding door H.M. de Koningin van het Beschermvrouwe schap. Aangezien Prins Bernhard reeds jaren Beschermheer is. staat het werk van de Bond dus wel zeer in de Ko ninklijke belangstelling. Andere feiten, die spreker met vreugde wilde noemen, waren o.m het geslaagde lustrumcon gres in Amsterdam. Vervolgens ook de Nationale Sportdag, waarby is gebleken, dat sportbeoefening voor de invalide van hoge lichamelijke en zelfs geeste lijke waarde blykt te zyn. Het is zo. dat eerder dan de valide mens de invalide aan sport behoort te doen. Zijn eigen waarde en daarmede zyn levensvreugde keren terug; zijn handicap gaat hij min der gevoelen. De heer De Jagers ver meldde voorts nog de uitbreiding en versteviging van internationale con tacten. Het organiseren en het houden van kinderkampen brachten een zeer bevredigend resultaat. Veel en goed werk is er verricht, zei hy. Maar er ligt nog meer werk te wachten. Wij moeten blijven streven naar de verwe zenlijking van ons programma. Spreker noemde in dit verband het plan-Doorn. Vorig jaar was door de afdeling beloofd dat het het hoofdbestuur op het Lus trumcongres te Amsterdam als jubileum geschenk een bedrag van f. 25.000, zijn de de prijs van l bungalow voor het plan-Doorn, zou aanbieden. Helaas, kon door verplichtingen vanwege het hoofd bestuur opgelegd, deze belofte niet wor den gestand gedaan. Echter werd wel. door tevoren ontwikkelde activiteiten, reeds een bedrag van luim f 2000 ont- \angen. hetwelk te allen tijde voor het plan-Doorn blijft gereserveerd. Bij monde van de afdelingssecreta ris, de heer J. Tieman, werd de heer De Jager van harte gelukgewenst met het feit, dat hy voor de tiende achtereen volgende maal tot voorzitter was geko zen. Namens de leden bood hij de voor zitter een tafelsigarettenaansteker aan. Vervolgens werd door de Noordwijkse Reddingsbrigade een cabaretprogramma I aangeboden, dat klonk als een klok. Met het zingen van ons volkslied werd deze geslaagde bijeenkomst besloten.. houdt Uw haar „in top-conditie" brylcreem maakt droog haar weer vitaal en voorkomt roos brylcreem houdt Uw haar gezond, Uw hoofd huid fris brylcreem geeft Uw haar een natuurlijke fraaie glans - geen plakkende 'S WERELDS MEEST VERKOCHTE HAIRDRESSING Brrcham iMrderlandl K.V. roor Engro, Jacq. Mol N.V.. Amur dam School wedstrijden op Leidse Ijsbaan Op de baan van de Leidse IJsclub hebben zaterdagmiddag leerlingen van negen scholen, onderverdeeld in een junioren en senioren klasse een harde en spor tieve strijd gevoerd om in 't bezit te komen van de Leidsch Dagblad-wisselbeker. Evenals in 1954 was ook deze keer het team van het Christelijk Lyceum de gelukkige. In de finale senioren plaatsten zich uiteindelijk Ambachtsschool Don Bosco. Ulo Plesmanlaan en Christelijk Lyceum. Zag het er aanvankelijk naar uit. dat de Don Bosco-rijders met de eer zouden gaan strijken, later lieten zy het esta fettestokje nogal eens vallen en was het pleit beslist. Er werd over het algemeen goed en snel gereden, ondanks de felle en koude wind welke uit noordoostelijke richting over de baan blies en waarmee een voortdurend gevecht moest worden geleverd. Niet alleen de senioren, maar ook de junioren hebben hun beste beentje voorgezet Ook onder deze laatste groep werden evenals bij de senioren, goede individuele prestaties geleverd. In de finale plaatsten zich de A-ploeg van de ULO Pieterskerkgracht Nadat weken lang het ijs nog nietsingels open te stellen, hebben i voldoende betrouwbaar was om de drommen Leidenaren hier in het of- openbare ijsbaan op de Leidse gelopen weekeindetoen het einde- lijk zover was, genoten van de schaatssport. Een kijkje op de Zoe- terwoudse Singel. (Foto B-D./Van THet.) Teraardebestelling J. C. Livingston Zaterdagmiddag vond onder grote be langstelling op de begraafplaats „Rhijn hof" de teraardebestelling plaats van de heer J. Livingston in leven secretaris van de afd. Leiden van de Alg. Ned. Invali- denbond en oud-voorzitter van het hoofdbestuur. Op dc begraafplaats merk ten wy o.m. op: wethouder S. Menken, als vertegenwoordiger van het Gemeen tebestuur van Leiaen, mr. F. C. R. Dros- saart Bentfort uit Voorschoten, voorzit ter van het hoofdbestuur van de Alge mene Ned. Inv. Bond, H. P. Pannekoek. .voorzitter van de afd. Leiden van de AN.I.B., P. Lepelaar, bestuurslid afd. Leiden der AN.I.B.A. J. v. d. Knaap uit Den Haag, alg. secretaris van het hoofdbestuur der AN.I BJ. J. Abspoel uit Leiden, secretaris A.NIB. afdeling Leiden en voorts afgevaardigden van vele zusterverenigingen in het land. Toen de kist. die bedekt was met een groot aantal bloemstukken, in de aula was opgebaard, trad allereerst naar vo ren mi-. F. C. R. Drossaart Bentfort uit Voorschoten, voorzitter van het hoofd bestuur van de Algemene Ned. Inv. Bond. die uitweidde over de vooraan staande plaats, die de heer Livingston in deze kring iele jaren heeft ingenomen. In zijn kwaliteit van landelijk voorzitter en secretaris van de Leidse afdeling heeft hy steeds op de bres gestaan voor de behartiging van de belangen der in validen. zyn toewyding, karakter en in nemende persooniykheid waren eigen schappen, waardoor hy al spoedig het vertrouwen en de achting der minder- validen won. Zeer veel heeft hy ook gedaan om de mlnder-validen weer een plaats in het maatschappelijk leven te geven. Geïnspireerd door zyn voorbeeld, aldus spreker, zullen wij het werk van de Bond ln zyn geest voortzetten. De heer Pannekoek. voorzitter van de Leidse afdeling, die in geiyke geest het woord voerde, wees eveneens op de grote werkkracht van de heer Livingston, zo wel op landeiyk als plaatselijk terrein. Vele geslaagde acties, aldus spreker, zyn aan zyn initiatief en doorzettingsver mogen te danken. Voor altyd, aldus de heer Panntkoek, zal de naam van d? heer Livingston aan het werk van de Bond vertvinden biyven Aan het einde van deze plechtigheid dankte de heer A. J. Pranger, neef van de overledene namens de familie voor het medeleven, dat in deze dagen uit zo mime kring is ontvangen. De ploeg van het Chr. Lyceum, welke zaterdag winnaar werd van de sclioolwedstrijden op de baan van de Leidse IJsclub. Staande v.l.n.r. Hans Scheffer. Flip Meyer, de voorzitter van de Leidse If sclub. de heer H. de Koster. GTdt Ciggaar. Wout Anker, fan v. Heek. Rtnus van Driel; knielend: Rudy Scltelke. Aat Stolp. Huug de Bruyne en Piet Guley. (Foto L.D./Van Vliet.) en de ploeg van de Ambachtsschool Haagweg. De jongens van de laatstge noemde ploeg waren de overwinnaars. De prijzen werden uitgereikt door de voorzitter van de Leidse IJsclub, de heer H. J de Koster, die daarbij nog een kort woord tot de kleine ..Broekmannen' richtte. Snelheden als in Cortina d'Am pezzo zijn vanzelfsprekend niet bereikt, maar de eerlykheid en sportiviteit waarmee gestreden is waren dezelfde, aldus de heer De Koster. Hy wees ten slotte nog op het nut en het belang van dergelijke wedstrijden. Wedstrydlelder was de heer S. J. Koopman s Bij de senioren kwamen uit Ambachtsschool Haagweg. Christelijk Lyceum. ULO Plesmanlaan. Stedelyk Gymnasium. Ambachtsschool Don Bos co. ULO Pieterskerkgracht. ULO Noord einde (Gem. HBS liet verstek gaan) en by de junioren. Ambachtsschool Haag weg. Christelijk Lyceum. ULO Plesman laan. ULO Pieterskerk gracht Titus Brandsmaschool en schooi Langebrug. PROF. DR. A. D. FOKKER ERE-LID VAN NED. NATUURKUNDIGE VERENIGING Prof. dr. A. D. Fokker te Beekbergen, oud-hoogleraar in de natuurkunde aan de Leidse Universiteit ls zaterdagmiddag tot ere-lid van de Nederlandse Natuur kundige Vereniging benoemd wegens zijn grote verdienste voor de beoefening der natuurkunde in Nederland, onder meer als hoofdredacteur sedert 1921 van het door Nederlandse natuurkundigen opge richte en ln 1934 tot Internationaal uit gegroeide natuurkundig publikatie-or- gaan „Physlca". In 1946 verwierf prof. dr. G. Holst het erelidmaatschap der Nederlandse Na tuurkundige Vereniging; voordien was deze onderscheiding aan de in 1943 over leden grote natuurkundige prof dr P. Zeeman ten deel gevallen BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN. Marlon dr van F Korzellus en J. Se- breets. Martha Henrlette. dr van W an Joollngen en Z. Prak: Salomon zn ian If van Ell gen en J M Bran u Join. dr van P Dubbeldeman en J Montaene: Leenden Gerrlt. zn van L G de Moon en J M. Rhltnsburger. OVERLEDEN. M. Hakkaart, wed. v. Attcveld 70 tr: A Borreman. hulsvr. v. van Waeenlngen 55 Jr.: W. O. S. Brouwer dr. 2 dagen.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 3