Kaaiman zat op het toilet Geslaagde prestatietochten van de Leidse Reddings Brigade TAST TOE, 'T IS VAN TEEKENS DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Herenhuis Tweede Meisje MAANDAG 15 AUGUSTUS Meisje kreeg schrik van haar leven! Weer twee kaaimannen ontsnapt (Van onze Haagse redacteur) Een 8-jarige bezoekster van de aqua rium- en terrariurntentoonslelling ,,Aqua-Hof," in de kerkerzaal van het Binnenhof te Den Haag, heeft Vrü- dag de schrik van haar leven gehad. Zü ging het damestoilet binnen en stond plotseling tegenover een kaai man, die 's-nachts was ontsnapt uit de „oerwoud-kreek" van de tentoon stelling. Plotseling hoorden de bezoekers een heiig gegil in het dames toilet. Velen snelden toe, maar de deur bleek op het haakje te zijn. Men wist de deur te ope nen. nadat een ruitje was ingeslagen. Een 8-jarig meisje stond gillend op de enige „vluchtheuvel" die het toilet rijk is. Aan haar voeten zat op de grond een kaaiman, waarnaar men 'smorgens reeds lange tijd te vergeefs had gezocht. Het dier werd door een deskundige onmid dellijk by nek en staart gegrepen en te ruggebracht naar zijn oerwoud-kreek. Een tweede kaaleman. die ook was ontsnapt, werd later op de dag terugge vonden achter een der stands. Het be treft hier Zuid-Amerikaanse „bnl-kaai- mannen" van ongeveer 1% Jaar. De die ren zijn nauwelijks een meter lang. doch zij kunnen zeer gevaarlijk zijn. Met hun kaken, waarin een enorme kracht schuilt, kunnen zij met een hap een vin ger van een hand bijten Een volwassen bril-kaaiman kan vier meter of nog lan ger worden. Na deze onverwachte ontsnapping Is een net gespannen over het terrarium van de kaaimannen. Desondanks hebben dezelfde kaaimannen in de nacht van Vrijdag op Zaterdag kans gezien weer te ontsnappen. Er is er nog maar een teruggevonden. Naar de andere kaaiman de kleinste, werd Zaterdagmorgen koortsachtig gezocht. Deze onvindbare kaaiman is dezelfde, die de vorige dag xo'n consternatie heeft veroorzaakt, door in het dames toilet te kruipen. Intussen zijn wij blij, dat de slangen goed zijn opgeborgen. De grote zwart-wit gespikkelde slang, de „specled king binnen gewerkt. snake" uit het Zuidelijk deel van de Ver. Staten, is een moordenaar. Een veel kleinere collega-slang, een Neder landse .gladde slang" of hazelworm, heeft hij levend verslonden. De spikkelslang greep het kleintje op eens in het midden beet. waarop de ha zelworm onmiddelijlk zijn lange lichaam om de kop van de aanvaller snoerde, in een poging hem te doen stikken. De gro te slang liet echter met los. doch begon zijn kop langzaam maar zeker door een lus in zijn eigen gespierde slangenlijf te trekken. De kleine slang werd er zo let terlijk afgestroopt. Tenslotte werd hij dubbelgeslagen door de grote 6lang naar Onder zeer grote belangstelling en Schier. R. v. Rhenen. P. v. Rhenen. A. ideale weersomstandigheden heeft Za terdagmiddag voor de tweede maal de Leidse Reddingsbrigade haar prestatie tochten gehouden en dank zit het groot aantal insdhriiringen werd het voor de organisatoren een volledig suc ces. Voorzitter A. Linschoten sprak har telijke woorden van welkom en daarna volgden enkele reddingsdemonstraties met als slot een grote opvoering van „de gestoorde bruiloft", waarbij de drenkelingen behouden aan wal werden gebracht. De jeugd van 12 t/m. 15 jaar zwom 275 M.. terwijl de groteren 550 M. ge kleed zwommen. Noemen wij tot slot de deelnemers die de tocht volbrachten: Bode gr. Reddingsbrigade. 275 M.: Ada v. d. Weiden. Piet v. Re den. Rika Hulshuizen. Margriet Kaay, Ellv Kaay. Elly Hortensius. Elly Bak ker. Ria v. Niekerk. Sander Hack. Lies- beth de Vries. Bep Boot. Loeke Verlaat, Bertus Hortensius. Betteke Akkermans. 550 M.: G. J. v. Doom. R. Vink. N. Mooyekind. J. Schriek. K. C Mooye- v. Rossum. G Walraven. G. C. Wal- kind. A. Boom. Mevr. Terlouw. M raven. D. Walraven. D. Verschaik. B. Terlouw v. Elk. F. Th. Bakker. A. Both—Neer landen K. A. Ooms. J. S. Akkermans. Th. Akkermans. Gert Scheer. G. B. Blark. Toos Blark. Waal. Id. dames: J. v. Rooyen. G. v. Til- bore. T. Caspers. R. v. d. Bent. P. Hazenoot. N. v. Abswoud. L. Verwey. N. Aardenshorst, Nel v. d. Poel. 500 M. (heren)G. Varkenvisser. N. Caspers. L. Hazenoot, M. de Jong. J. Lagediik. N. Passchier, R. Peen, H. v. Wijnobel. B. de Jong. H. Peen. B. Ike, L. Hazenoot Bz., P. de Graaf. F. Hoek. K. Beuree. F. Krog. J. de Groot. L. Steenvoorde. T. Heynkens. 550 M. dames: P. Waasdorp. L. v. Duivenboden. M. Poot. N. Hazenoot. M. PasschierVink. L. Verhoogt. Mevr. Boot. M. v. d. Bent. M. Sleet. Katwijkse Reddingsbrigade. 550 M.: Truus v. Duivenbode. P. J. Floor, mei. A. v. d. Voort. C. Sip. H. Vis—Den Duik. M. P. Viool. M. P. Viool. H. P. Viool. A. v. Beelen, K. v. Beelen. E. v. Rooyen, P. de Graaf. K. C. Schaap, Arie v. d. Plas. Grietje Koe- lewijn, A. v. Veen. Goudse Reddingsbrigade. 550 M.: W. Metselaar. C. Vonk. J. Walraven. Mevr. Noordwijkse Reddingsbrigade. 275 M. (heren): J. Bouwmeester. Haarlemse Reddingsbrigade. 550 M.: H. v. Zonneveld. W v. Schie. Th. H. Turkenburg. A. E. J. Bosse. H. S. v. Dijk. H. Stokmanv .d. Ploeg. N. T. de Haan. Th. v. Zonneveld. G. den Dekker. J. v .d. Staat. J. v. Zonneveld. A. J. v. Zonneveld. R.K. zwemvereniging St. Hieromy- nius (Roosendaal) 275 M.: H. A. H. Gribnau, L. C. A. Gribnau. A. Hopstaken. L. J. B. H. Sturm. J. L. A. Veldkamp, A. Burman- Jer. 550 M.: Krijnen. C. Krantz. 550 M.: H. Ie Feber. Th. Zandvliet. C. D. Zandvliet. N. Ravensbergen. L.Z.C. 275 M.: W. Teyn. N. Colpa. A. v. Gaaien. R. v. Dam. 550 M.: A. Keyzer. S. Rietkerken. J. Kriek. R. v. d. Reyden. N. v. Bergen v. d. Grijp. H. Schilder. H. v. d. Ploeg. P. Wel. H. de Jong. D. Timmermans. A. Jonk. Wassenaarse Reddingsbrigade. 550 M.: R. Bangma. C. de Roos. J. v. d. Pas. Annie v. d. Geest. J. Kinal, H. Schier. H. J. Ran. Amsterdamse Reddingsbrigade. 550 M.: L. Seur. Leidse Golfbrekers. 550 M. Ammerlaan. Particulieren. 660 M.: mej. T. ten Have. A. de Het Engelse Ministerie van Be voorrading heeft een aantal onge wone vliegtuigjes besteld, die be schouwd kunnen worden als een soort Manusje-van-alles-in-de-lucht Het toestelletje weegt 200 kilo. Bovendien kan het iot kleine af metingen worden teruggebracht. Een 65 pk motortje geeft het twee persoons toestelletje een behoorlijke snelheid. Twee opnamen van het wonderlijke geval: boven tijdens de vlucht, onder bij de start. (Ingez. Med.-adv.) Goedennacht Slaapt U slecht door rheumattek, spit, ischias, hoofd- en lenuwpijnen, neemt dan Togal. Verdrijft In al die gevallen snel en afdoende die pijnen en U slaapt heerlijk. Togal baat Zuivert door de nieren en ls on schadelijk voor hart en maag. Bij apotheek en drogist f0.95, f2.40, f8.88 Jong. P. Krassenburg. H. J. J. West burg. 275 M.: Jan Wijsman. Anneke Haar- land. Zwemvereniging de Zijl. 275 M.: Adrie Janssen. Adrie Me- nlin. Agaat Menitn. Corry Martijn. Greet Mieremet. Greet Heemskerk. Jan Benvenutl. Loek Leune. C. v. d. Laan. P. Taffira. W. Brugman. 550 M.: G. Fillppo. C. de la Rie. J. de Haas. Johanna Corel. C. Griffioen. J. v. d. Linden. Amersfoortse Reddingsbrigade. Leidse Reddingsbrigade. 550 M.: mej. A. Boon. E. v. d. Zwet. De Noordwijkse Reddingsbrigade won voor de tweede maal de wisselbeker met 44 deelnemers. RE. St Hieromymus uit Roosendaal verkreeg een prijs als verst komende brigade en de zwemvereniging ..de Ziil" als zwemvereniging met het grootst aantal deelnemers (17). Op de 275 M. waren ruim zestig deel nemers gestart en voor de 550 M. pl.m. 120. GOLF NOORDWIJKSE GOLFCLUB Na over kampen tussen de heren J. Loopuyt en Et>erwein is de British Chal- lenge-beker door eerstgenoemde gewon nen. J P R. van Ingen (28) legde beslag op de 'Hemcken Tankard vóór J. Loop uyt (12). HENGELSPORT. VISVER. „KRANTZ" De Visver. Krantz hield een wed strijd op de Kaag. De uitslag was als volgt: 1. Zandvliet, 2. P. Schroef extra pr. gr. voorn. 3. J. Wijngaarden extra pr. gr. blei. 4. E. Valleaux, 5. L. Polanen 6. W. v. Leeuwen, 7. Lubert, 8. M. Ver mond. 9. Braxhoven. 10. Rijsdam. Zaterdagmiddag hield de visvereni- W.W.V. „OUDERZORG—DE RIDDER" haar eerste lustrumwedstrijd in de Rijn. voor het gehele personeel. De vangst was erg slecht, in totaal 8 stuks. Bij de prijsuitreiking, welke plaats had in het „Dorpshuis" te Leiderdorp, werd aan de Jubilerende Vereniging een paar clubvlaggen overhandigd door de heer J. Disseraat. Ook werd aan beiae directeuren, de heren Sweris en Ver hallen een aandenken aan deze mid dag aangeboden. DUIVENSPORT. P.V. „HET OOSTEN". Wedvlucht met jonge duiven vanaf Arras op Zaterdag 13 Aug. 1955. In con cours 77 duiven, welke om 14 uur met Z.W.wind werden gelost. De eerste duif bereikte zijn hok om 19.01.42 uur en maakte een snelheid van 804.70 M. per minuut. De laatste prijswinnaar om 205250 uur. met een snelheid van 585.15 M. per minuut. De uitslag luidt: J. Boekkooi 1. 5. 7. 9: Ohr. Selier 2. 6; J. C. v. d. Weele 3: S. Schoeman 4; H. v. d. Vecht 8; L. Burgers 10. HENGELSPORTVER. „L.W.S." Het personeel van de Leidsche Wol spinnerij N.V. heeft Zaterdagmiddag zijn laatste viswedstrijd gehouden van dit sezoen. Er werd gevist in de Does (Hoogmade). De vangst was matig. De uitslag was: 1. N. Brocaar; 2. J. Brandt; 3. I. Zitman; 4. J. Landesber- gen; 5. W. Zeegers; 6. L. Boom; 7. P. Bakker; 8. A. Hoogewoning; 9. J. J. Bei); 10. W. IJzerman. Een extra prijs voor de grootste vis viel ten deel aan J. Landesbergen; voor de eerste vis die gevangen werd was ook een extra prijs beschikbaar; dit was A. W. v. Rossen. Jaarvergadering Int. Biljartfederatie PROEF MET NIEUW SOORT CADRESPEL. Te Parus is de jaarvergadering van de Uifab (internationale biljart fede ratie) gehouden. Zoals reeds gemeld is het Europees kampioenschap 47/2 voor het komend seizoen toegewezen aan Nederland. De K.N.B.B. zal de organisatie hier van opdragen aan de 's Gravenhaag- se B.C. die In September haar 50- j&rig bestaan herdenkt. Dit tournooi zal van 1619 Februari 1956 worden gehouden. Voorts werden de volgende data vastgesteld voor de Europese kampioen schappen. Cadre: 1/2 15—18 Maart te Luik Llbre: 58 April te Barcelona. Bandstoten: 36 Mei te Lissabon. Fantaisie classique: 2427 Mei in een Spaanse stad. Driebanden: 28 Juni1 Juli te Saar- bruecken. Op voorstel van de Egyptische afge vaardigde Edmond Soussa. die vroeger een groot en veelzijdig speler is ge weest en aan wie het cadre 71/2 is te danken, zal van 28 Mei tot 3 Juni as. te Tours een internationaal tournooi worden gehouden in een nieuw soort cadresoel. Soussa wil het biljarten te rugvoeren tot dne spelsoortencadres (alles 2-stoots'. libre en driebanden. Het door hem ontworpen nieuwe cadres pel is een combinatie van 47/2 en 71/2. en komt in grote lijnen hierop neer dat in sommige vakken van het biljart 47/2 en in andere 71/2 gespeeld wordt. Het tournooi te Tours moet als proef worden beschouwd, na aflooD waarvan men zal weten hoe de spelers er te genover staan. De bonden krngen bin nenkort een uitvoerige uiteenzetting van het nieuwe spel toegestuurd. Een op de in 1956 te Buenos Aires of in dien deze stad mocht uitvallen te Saarbruecken te houden jaarverga dering zullen zii hun standpunt ten opzichte van Soussa's nieuwe rinding kunnen bepalen. De vergadering te Parijs besloot voorts een Europees kampioenschap voor landenploegen in te stellen in twee categorieën. De sterke landen worden ingedeeld in de ere-categorie, de zwak kere in een eerste categorie. Dit kam pioenschap omvat vier spelsoorten: cadres 47/2, libre, bandstoten en drie banden. en elk land zal in elke spel- soort door maximaal twee spelers kun nen worden vertegenwoordigd. Er zal worden gespeeld volgens het afvalsys- teem en voleens het voorlopig plan zal half December met dit landentournooi worden begonnen. De Kanaalrace 16 CANDIDATEN ZUN GESTART. Twaalf zwemmers en vier zwemsters zijn hedenmorgen 4 uur 47 Greenwich tijd te Kaap Gris Nez te water gegaan voor de race over het Kanaal. De weersomstandigheden waren bijkans ideaal; de zee vertoonde bijna geen golfslag. Op het laatste moment liet de zwemster Jenny James uit Wales ver stek gaan: zij had last gehad van zee ziekte. Om kwart voor vijf werd appèl ge houden en enkele minuten later weer klonk het startschot. Bedekt met een dikke laag vet begaven de concurrenten zich te water voor de lange tocht van 32 kilometer. Ieder van hen wordt ver gezeld door een motorboot met aan boord een trainer die hun voedsel zal -rstrekken en adviezen geven. BEKERWEDSTRIJDEN V.N.A.—VELP. Zondae jJ. speelde VNA haar jaar lijkse bekerwedstrijden, welke beker na 3 achtereenvolgende overwinningen, definitief eigendom werd. De ontmoe ting van deze sportieve wedstrijd ein digde in een 42 overwinning voor VNA 1. De overige uitslagen waren: VNA 2—Vein 2 2—12. VNA 3—Velp 3 8—0. CRICKET Competitie-uitslagen le klasse: Excelsior (114 voor 6)—VOO (113); HCC I (160)—Hermes DVS <20<r Quick N. (103i—HBS (152): VRA aai —Quick H (87); VW (BOt-Spt*. (98». RW (192 voor 8. gesl.)— Kampm, (123). 2e klasse B: Quick II (75 voor LCC (47); HBS II (100)CCG (108 vont 3): HDVS II (142)—HCC (25). 2e klasse E: Ajax L (130 voor 6)~ BMHC (31); Haarlem II (107)—VW n (198).. De bijna voortdurend neerstromende regen maakte dat op de eerste dag m de vijfde testmatch tussen Engeland en Zuid-Afrika. slechts 2Va uur kon woj. den gespeeld. De Engelsen gingen het eerst aan bit en scoorden nog voor de lunch 59 n^j voor het verlies van de wickets vin aanvoerder Peter May en lefthander Brian Close. Deze had bepaald pech toen hü op de laatste bal van de laatst» over, door een prachtige vang van Peter Mansoll in de slips werd uitgeschakeld Zun totaal bedroeg 32 runs. Opening-batsman John ikin raakte gewond door een hoog opspringende lal van Kleine en ging retired. Na de lunch kwam hij nog even in het veld, doei met een mooie vang achter het wicket maakte John Waite een einde aan rjja innings. Het scorebord zag er als volgt uit: Engeland, eerste innings: Ikin 17, Close 32, May 3; Compton n.o. 12. Wat-' son n.o. 1. extra's 5. Totaal 70 voor QUICK II—LCC Lage totalen In haar prestaties op de mat op het ver afgelegen Quick-terrein faalde LCÖ volkomen door slechts 47 runs te scoren. Behalve G. Wondergem, die een uit stekende opentngsinnings speelde, welke 19 runs opbracht, en P Montfoort 10 wist geen der andere I CC-ers de dubbe le cijfers te bereiken. Het fielden en bowlen was bij Quick zeer goed geweest en zodoende hadden Bosman 3—14 en Fnortse 6—16 moo* cijfers Voor het verlies van 5 wickets werd het totaal van LCC gepasseerd. Zodat Quick deze wedstrijd met 5 wickets won J. Hopp bowlde 1—27, A, van Es 2-3 en G. Wondergem 28. HCC—LCC ZAT Dank zij een prachtige 35 van H. La- man scoorde de Leidse ploeg 53 runs E. Vriens 6—11. Kooystra 3—29. HCC scoorde daarna 25 runs voor het verlies van 2 wickets, waarna een geweldige on- weersbui de pret kwam verstoren, zodat een draw het resultaat was. N. den Hoed had de beide wickets veroverd ten kow van 14 runs. AJAX BESLOOT SEIZOEN GOED Het moet voor het sympathiek» Australische lid van de Ajax Roa Smith wel een groot genoegen zijn ge weest dat zijn aandeel in de prachtige overwinning die Ajax in zijn laatste competitiewedstrijd van dit seizoen be haalde, zo groot was. Hij zorgde n.l niet alleen voor 35 runs, doch vertoonde ook bij het bowlen een uitstekende vorm. Zijn bowlingcijfers 7 voor 8 getui gen hiervan. Bovendien deed hij op eigen bowlen nog een meer dan fraaie vang. Het vrij talrijke publiek bracht hem dan ook na afloop van de wed strijd die hoogstwaarschijnlijk tevens zijn laatste wedstrijd voor Ajax was i.v.m. zijn a.s. terugkeer naar Australië een spontane ovatie. BM.H.C. kwam tot 31 runs waarvan J. Minnema 11. Bowlingcijfers Ajax Ross Smith 7 voor 8. A. Wempe 2 voor 9, J. de Jongh 1 voor 12. Ajax scoorde 130 runs voor het ver lies van 6 wickets waarvan Ross Smith 35, A. v. Heteren 26, B. Spiering 24 runs. J. de Jong en A. Wolterink bleven met respectievelijk 26 en 4 runs not out Ajax won dus met 99 runs en 4 wickets. VOETBAL LFC—HOLLAND SPORT LFC had zichzelf geen gemakkelijke taak gesteld door als tegenpartij de ScheveningenHolland Sport-combuu- tie uit te kiezen. Het verschil was ié groot: met 7—1 moesten onze stadgeno ten het onderspit delven. SLEUTEL! GEVRAAGD Kosthuis. Burgerheer op ieeftlld. zoekt net kosthuis in rustlee omgeving. In 1 bezit van eigen bed en ledikant Daeelnks afwezig van 's mor eens 6 30 tot 's avonds 5 u. Br Bur v d Blad No. 7332 k 4 linke werkster gevraagd voor 2 hele en 2 halve dagen per week. In doktersgezin te Oegstgeest. Tel. 25678. Brie ven Bur. v.d. Blad No. 7359 k Werkster gevraagd voor Donderdag- of Vrijdagmorgen. Burg. Warn aarkade 8 Hazers- woude-Dorp. Heer zoekt per half Oct. rustige zit-e 1 aapkamer met pension ln Lelden. Brieven onder No 20238. Boekhandel D Brouwer en Zoon Poetbus 148. Arnhem. Vrl. ad in. kracht bekend met boekhouden en typen voor 2 13 dagen per week ge vraagd. Geh. geen bezw Br. Bur. v. d. Blad No. 3157 k. GevT. gehele en gedeelte Inboedels, waaronder plano's, radio, brandkasten, antiek bronzen en kristallen kronen schilderstukken .oude panelen Het luiste adres: W F. Koo reman 9 Nieuwe Rijn 9 t.o. V. en D. (Let op Tel 23261). Echtpaar, 1 kind. zoekt woonruimte of woonsoheepje te huur erf In huurkoop Te betalen pl.m I 15p w Br Bur v d Blad No. 7370 k p Werkster. Gevraagd nette werkster voor enkele ur n oer week. Ooed loon Accoun tantskantoor A. Marti In Br ee st raat hoek Vrouwensteee 20 Weckglazen met ringen te koop gevraagd Volderseraoht 25. Lelden. AANGEBODEN Voor alle voorkomende Met selwerken tegen de laagste prijzen. Het van ouds bekende adres: Jac. Stouten Schelpen- kade 23. Telef 21751 Waterd. Kampeertenten. Iets smoezelig Niet smerig of I vuil (showmaterlaal) met 15% korting en voll schr. ga rantie. GelU. cat gratis op aannr. „The Indiana Works". Haarlem. Zlllweg 111. Tele foon 17877. Voor verhuur zonder chauf feur nieuwe wagens vanaf f 8 per dag en 8 ct per km Ga rage Bierman Voorhout Tel K. 2532 - 7834. Artistieke Exclusieve wand en sehoorsteenklokken bit De Goedkopere Zaak" maar betere waar. S v d Water en Zn Haarlemmerstraat 185. Wasmachlnefabriek heeft enkele export machines met zeer kleine beschadiging. Gloednieuw f. 155Ook ge- mafck betaling. Tel. K 1700 113068 of Postbus 36 Den Haag. Naaimachines. Voor cpn goede naaimachine of repara tie naar het vertrouwde en vakkundige adres- Dernee. Haven 7 Lelden. Tedef 25365: Waalgat 17 Katwijk a Zee Telef. 2278 Engelse kinderwagen, f. 20. Hoflaan 14. Lelden Biedt zich aan werkster. voor alle ochtenden Brieven Bur. van dit Blad No 7327 k. Te koop: bromfiets, kinder stoel en baby-uitzet. Alles ln goede 6taat. Tolstraat 33, Voorschoten. Woonboot te koop, bev. ka mer slancXk. en keuken. Veel bergruimte Laneegracht t/o. 220 Lelden. Aangeboden voor drummers 2 standaards zgn bekkens. Hl Hat 1 bekken Oonstanllnopel met standaard 00 B.O.. trom standaard SO voetpedaal B O tomtom on standaard stel bruches, f. 150. W. Crama. Noordelnde 16. '6 Avonds na 6 uur. Wasmachines Ter beneden de normaio prils (f.160.I Tijdelijk aanbod. Grote kuip. volle garantie. Betaling con tant en vanaf f. 2.40 per week. Inlichtingen aan Postbus 64. Postkantoor Lelden. Wegens sterfgeval ter over name orgel. 2-oers led. m. bed. stofzuiger, trapnaalm.. linnenkast strllklizer. kachel enz. Tevellngshof 12 Te bez- 3 dagen van 4 tot 7 uur Plano. Mechels dressoir, se cretaire Moolo krulssnarlee plano ln prima staat, nracht grote mahonie kast. zware ge beeldhouwde tafels baipoot. Mechels enz. In- en verkoop. W. F. Kooreman. 9 Nieuwe Rlln 9 t o. V en D. (Let 00 Tel 23261 Permanenten vanaf f. 4.50. Jac Ramak Dames- en He renkapper Haven 10 Telef. 26353 Lelden Behangen, schilderen, wit ten? Alle materialen tegen redelltke prilzen. Grote keus R. en D behang Hooeelan- zende plastic-lakken. lacht- lak-ken. glas en stopverf pla muur grondverf enz. Rich J. Blok. Hogewoerd 62. Tel. 23123 Ericend schilder-behanger Wegens vertrek Philips ra dio BX 452 A van 1953 voor f.75. sleestofzuleer 125 Volt f. 20 old-flnlsh theemeubel nv glas ln lood f. 30. Rembrandt- straat 18. (Bil NoordelndeI Te koop een Solex. Uiterste prils f.85.—. Na 6 uur Potgieterlaan 21 A Naaimachines. Singer" hand- en trapmachlnes ln sa- lonkast Voordelige aanble- dlne wegens Inruil. Levering onder earantle. Hoge Mors- weg 102 Lelden Tel K1710 - 25510 NarelRscnliokken (compl.) te koop. J Duivenvoorde Lls- serdllk 303, (H.M.). DIVERSEN Rullen bovenhuis omg. Breestr. bev. woonkamer, slaaok zolder en keuken, voor klein benedenhuis of heel hulsle. Brieven Bur van dit Blad onder No 7376 k. Het fijnste vlees tegen de laagste prijs. Pracht RUNDERLAPPEN, vanaf1.30 GEHAKT „SPECIAL" 1.25 DOORREGEN SPEKLAPPEN 0.80 VET GEROOKT SPEK 0,90 SAUCIJSJES 1.30 VOOR DE BOTERHAM 500 gram PALING ROOKWORST 1,25 250 gram LEVERWORST 0,49 200 gram HAMSPEK 0,70 LANGE MARE 90 en 94 autofinancieriim; AUTOVERZEKERING Algemeen Assurantiekantoor lm. Noomen RAPENBURG IA LEIDEN VAN DER HEEM N.V. - DEN HAAG Monteurs en Monteuses Bovendien voor diverse andere fabrleksafdelingen Mannelijk en Vrouwelijk Personeel Leeftijd tot 35 jaar. Uitsluitend mondelinge sollicitaties elke Dinsdag- en Donderdagmiddag tussen 12.30 eD 13 00 uur en boven dien elke Dinsdagavond tussen 19.00 en 19.30 uur: Maanweg 250—260, Den Haag. 528ste STAATSLOTERIJ j.n„, HOGE PRIJZEN 35.000 9930 3000 18338 f 2000 19893 1500 8306 10737 1000 5730 10343 12880 14S56 21337 400 1042 1119 2877 2890 6384 11695 11901 12409 14000 14294 14688 15552 172sl 20074 21170 /ÏOO 1160 2249 2373 2465 3261 4188 4331 4581 4743 5285 5468 5514 5565 5858 6075 6090 6230 6496 6737 6764 6795 6859 6986 7519 7882 8159 8183 S2S1 8453 8559 8739 8994 9191 9661 9795 10032 10449 10710 10748 10963 11971 12446 12494 12630 12996 13"40 13276 13793 13925 14704 14744 15572 15600 15610 15651 16085 16189 16352 16333 17257 17397 17615 17744 18448 19002 19180 19486 19693 19936 20006 20218 20838 21451 21725 21895 PRIJZEN VAN ƒ60— 11016 032 073 095 145 153 202 203 223 267 272 304 322 328 357 365 375 385 417 436 439 447 448 589 632 657 697 728 756 773 811 814 817 857 903 952 955 990 12001 047 140 263 292 295 301 320 327 354 355 382 401 405 434 435 438 463 466 499 512 523 608 624 657 713 750 804 860 890 897 899 907 913 919 927 958 982 13027 029 035 055 106 120 203 206 216 221 226 257 269 296 319 326 337 357 515 523 573 582 601 611 635 639 647 656 677 706 750 780 818 876 889 903 976 986 14045 057 076 124 128 138 141 146 149 169 198 281 288 315 336 3S4 395 405 421 431 451 464 499 525 528 579 601 623 710 781 807 814 841 880 930 996 15025 038 (61 061 068 105 212 233 258 269 287 293 322 333 349 401 410 415 420 431 1074 110 120 124 131 147 166 179 212 273 279 282 305 306 308 313 360 392 429 469 470 506 508 531 563 578 635 660 667 673 701 726 772 788 822 872 876 885 939 947 950 969 982 2032 040 055 056 070 073 086 138 153 169 215 241 26'286 307 309 313 317 340 347 354 365 3'. 1 378 383 430 473 477 497 517 562 588 59u 664 680 684 725 737 747 755 756 787 822 860 867 893 943 951 962 993 «051 085 096 101 113 121 124 148 159 185 199 227 296 334 373 386 437 439 450 469 489 508 515 529 535 541 557 593 607 647 672 683 697 769 791 808 828 833 883 895 898 911 916 929 934 971 975 976 4000 4014 037 (MO 052 062 064 089 095 102 103 120 140 147 173 178 190 213 220 237 243 246 250 327 335 342 348 370 393 408 412 449 463 466 471 475 549 624 665 678 680 698 701 737 739 746 752 760 822 827 900 907 989 998 8004 051 033 061 084 094 102 125 149 185 245 251 258 276 287 305 349 379 386 396 410 414 459 474 517 558 561 648 660 728 734 846 860 942 951 977 991 •032 055 063 065 111 139 149 164 211 220 229 234 286 326 340 351 368 380 381 388 395 423 431 459 481 494 537 556 591 604 611 629 632 690 746 756 788 800 810 848 863 900 908 933 950 968 970 981 7073 074 105 125 149 155 163 213 248 271 360 364 401 408 437 456 472 483 503 505 546 571 573 581 582 586 599 659 665 666 671 688 717 725 755 704 860 898 905 916 8032 057 082 083 086 095 128 131 132 151 177 220 274 282 309 328 346 403 411 422 444 459 492 539 544 563 584 594 641 714 747 800 860 862 863 888 891 921 927 930 934 980 9047 060 062 077 131 '66 207 254 274 290 292 293 306 309 370 391 503 580 627 628 632 646 665 705 712 738 754 809 830 863 866 887 889 898 908 931 944 947 952 958 968 991 995 997 10002 040 067 083 095 108 119 132 149 200 222 242 255 261 272 337 360 386 3RS 389 396 414 431 441 476 435 519 528 537 542 550 578 608 613 618 625 657 669 749 756 "60 788 795 823 868 903 907 959 978 990 465 495 574 588 592 608 615 622 63 637 735 761 785 809 822 841 923 925 937 955 972 16031 051 086 103 186 193 240 263 270 277 278 303 323 390 449 470 486 596 604 608 683 718 811 872 910 913 926 954 964 967 981 17063 071 109 119 136 176 198 208 211 212 224 229 234 266 320 329 364 <134 508 548 609 642 689 700 746 747 748 804 806 815 854 862 869 873 892 18045 060 092 131 157 173 245 250 290 352 386 404 413 418 438 517 527 571 576 577 587 604 605 622 632 684 695 727 735 739 751 759 760 771 850 893 894 896 903 913 953 974 992 18027 050 065 066 102 117 145 193 258 279 342 357 362 364 374 414 429 466 4S0 503 525 526 566 590 593 621 642 673 713 719 721 747 767 778 784 793 803 817 850 865 873 880 910 932 975 20005 020 027 053 0S7 098 163 166 186 189 190 19S 206 283 314 315 319 336 360 394 449 455 489 547 566 576 586 587 621 630 632 649 676 727 728 738 744 790 801 803 836 846 863 878 900 901 912 983 989 21017 028 072 113 140 164 178 188 189 212 245 254 257 301 316 366 381 390 408 430 473 491 501 518 523 533 569 588 599 6« 681 702 707 714 715 734 763 781 804 833 848 874 939 948 955 974 976 TE KOOP GEVRAAGD Eventueel kleiner huis in ruil aangeboden. Brieven on der No. 3116 aan het Bureau van dit Blad. Firma H. M. BIESIOT vraagt voor haar lunch room, Donkersteeg 7, een voor de afwas en bijkomend, werkzaamhed* Werktijden 2 hele dagen en 4 middagen i. d- Zich te melden op bovengenoemd adres Telefoon 2097).

Leidsch Dagblad | 1955 | | pagina 6