Quick Boys sloeg ÏJsselmeervogels Katwijkse zege Avas echter niet indrukwekkend O Marijke bedwong Oranje Nassau Prachtig Sportpark Niemv Zuid Averd officieel geopend Verdiende zege van Koudekerk in promotieduel met TSB MAANDAG 27 JUNI Om kampioenschap van Nederland (Van onze sportredacteur) Vanzelfsprekend was de ontmoeting tussen Quick Boys en IJssel- meervogels voor de competitie om het kampioenschap van Nederland Zaterdagvoetbal de hoofdschotel van de feestelijkheden rond de opening van het prachtige Sportpark „Nieuw Zuid". Voor deze belang rijke wedstrijd waren de vele duizenden gekomen en Quick Boys heeft gedaan wat haar supporters van haar verwachten: winnen Maar deze eerste overwinning op hun nieuwe terrein zullen de Kat- wijkse blauw-witten toch wel niet met gulden letters boekstaven, want zij was geenszins indrukwekkend. foutje maakte, kwam de Vogels-midvoor J. Koelewijn in volkomen vrije positie. Wel stopte Bauw diens van dichtbij geloste harde schot moedig, maar de Katwijkse doelman kon het leer niet onder controle krijgen en de toestormen de rechtsbuiten Arie de Graaf kostte het niet veel moeite om de stand op gelijke voet te brengen: 11 Door de bank genomen sudderde de kwaliteit van het spel op een zeer laag pitje en vooral het aanvalsspel van 1 beide ploegen bleef beneden de maat. Bij de IJsselmeervogels moest het uit- sluitend van de zeer snelle linksbuiten J. de Graaf komen. Herhaaldelijk spurt- 1 te deze Spakenburger langs rechtsacht- r Henk Vis en ontstonden gevaarlijke situaties voor Bauw's heiligdom. Het is ons dan ook volkomen onbegrijpelijk waarom de IJsselmeervogels deze vleu gelman. van wie toch steeds dreiging I uitging, na de rust op de linksbinnen plaats lieten spelen. Het verrassende element verdween toen uit de Spaken- burgse ploeg en haar voorhoede was gelijk een man wie alle tanden zijn uitgetrokken en een maaltijd krijgt voor gezet van scheepsbeschuit. Piet Schaap, die in de tweede helft de geblesseerde Arnold Bauw onder de lat verving, heeft dan ook heel weinig gevaarlijke schoten te verwerken gekregen. Ook de Katwijkse voorhoede miste een afwerker van de aanvallen, die in de opzet soms toch uitstekende combl- natoire kwaliteiten vertoonden. Maar Floor Schaap, hoewel zeer ijverig, is geen aanvalsleider van klasse, Leo Steenbeek is er tc lang ..uit" geweest en aanvoerder Zandbergen op de rechts buitenplaats geenszins een openbaring, ook al scoorde hij in de tweede helft een fraai doelpunt. De strijd werd dan ook uitgevochten op het middenveld en daar had Quick Boys een speler van groot formaat in petto: linkshalf Floor van Duin. Die 6peelde een schitterende wedstrijd, sjouwde voor twee en heeft een groot aandeel gehad In de zege, die zijn club behaalde. In dit licht bezien zouden we de overwinning van de KatwUkers dan ook wel verdiend willen noemen, al werd die voor ons gevoel met de cijfers 31 wat te hoog gehonoreerd. Goede start Quick Boys had een uitstekende stort en in de eerste tien minuten was zij sterk in de meerderheid. De ene vloeien de combinatie na de andere kwam van de schoenen en de Spakenburgse gasten leken met huid en haar te zullen worden opgegeten. Een indruk die werd ver sterkt, toen na acht minuten spelen de zeer in de benauwdheid gebrachte spil van de Vogels, P. Koelewijn, een ge smeerd lopende Katwijkse aanval tracht te te onderbreken door op zijn doelman terug te spelen. Zonder te kijken in het wilde weg. Helaas, keeper De Graaf was juist uit zijn doel gekomen, om Koelewijn een handje te helpen en over zijn hoofd heen verdween de bal in de touwen10. Maar zo heel lang mocht Quick Boys toch niet genieten van haar vrij goed koop verkregen voorsprong, want toen vijf minuten later spil Schoneveld een Moreel herbewapend trachtte IJssel meervogels meteen dóór te stoten en toen linksbuiten J. de Graaf rechts achter Henk Vis vlot zijn hielen Het zien en vervolgens de bal afgemeten voor het Katwijkse heiligdom bracht, ontstond er opnieuw een kans om van te smullen. Maar Bauw redde schitte rend door zich met een ware doods verachting voor de schietklare schoen van linksbinnen H. Koelewijn te werpen. Kort daarop kreeg de Spakenburgse rechtsbinnen j. Koelewijn, na een mis verstand in de Quick Boys-verdediging, een juweel van een kans, maar hij schoot zeer slordig en dus naast. Aan de andere kant liepen de aanval len van Quick Boys steeds vast. hetzij door te kort spel. hetzij door goed in grijpen van de Spakenburgse defensie. Wel raakte de IJsselmeervogels-verde- dlging kort voor rust nog eenmaal hevig in paniek, toen de naar rechts afge zwenkte Floor Schaap de bal fraai voor het doel bracht, maar in de wilde scrim mage zag Steenbeek noch Dick Zuider- duin kans het leer achter doelman De Graaf te werken. Vrij spoedig na de hervatting kreeg, dank zy een verdediglngsfout, Gerrit Zandbergen een wel vrije, maar toch ook weer niet zo'n heel gemakkelijke kans. Maar welgericht snorde het beheerste schot van de Katwykse captain langs de uitlopende Spakenburgse goalie en werd het cijfer ,,2" op het splinternieuwe scorebord gehesen. De strijd kreeg daarna een wat rom melig karakter en speelde zich in hoofd zaak op het middenveld af. waar, zoals gezegd. Floor van Duin bergen werk verzette. Een kwartier voor tijd verliet Zand bergen geblesseerd het veld, maar hij had verzuimd scheidsrechter Drumpi mede te delen wie hem als aanvoerder opvolgde. De heer Trumpi liet hem dan ook uit de kleedkamer terughalen en de fluitist kreeg van de zijde van het pu bliek een waarderend applaus voor zijn strikte naleving van de spelregels. Verdoes kwam Zandbergen vervangen en lanceerde nog enkele schoten op de Spakenburgse veste. Maar zij waren niet zo heel erg zuiver gericht en succes bleef dan ook uit. Tot in de laatste seconde. Toen loste Leo Steenbeek een onver wacht schot, waaraan blijkbaar zoveel effect zat. dat doelman De Graaf de bal uit zijn handen liet vallenin de touwen: 31. HBSS won van RCL (Van een onzer verslaggevers) Indien ooit het niet-opkomen van een scheidsrechter grote gevolgen heeft ge had, dan is dit wel het geval in de derde klasse van de Zaterdagmiddag KNVB. Immers, indien er enkele weken gele den een scheidsrechter aanwezig was geweest bij de toen vastgestelde wed strijd HBSS—RCL, dan zou het toen wellicht niet op een 2—0 nederlaag uit gelopen zijn voor de Leiderdorpers, zoals dit nu Zaterdag J.l. het geval was. Des tijds hadden de rood-witten zelf nog belang bi] een zege op de Schiedammers. Door het competitieverloop kwam RCL echter buiten gevaar en kwamen nog voor degradatie in aanmerking HBSS zelf en Excelsior te Maassluis, dat reeds uitgespeeld was. Nu willen wij geenszins beweren dat RCL het er Zaterdagmiddag bij heeft laten zitten in Schiedam, maar dat met een viertal invallers gespeeld moest worden, was voor Excelsior al lang niet leuk meer. Wel heeft RCL haar best gedaan en getracht er van te maken wat er van te maken viel. maar hoewel Hiensch verscheidene malen tot het Schiedamse doel wist door te dringen, tot een treffer bracht ook hij het niet. HBSS wist zowel voor als na de pauze doelman Overduijn één maal naar het net te dwingen, zodat de Leiderdorpers tenslotte met een 20 nederlaag ge noegen moesten nemen. Excelsior M werd hierdoor het kind van de rekening en degradeert I Zaterdag - meeting te Duindigt IJpie Scott P verraste bij de 2-jarigen (Van onze medewerker) De slotdraverij van de Zaterdag te Duindigt gehouden courses werd een mooie strijd tussen negen paarden, van welke O Marijke en Rose Marie buiten wedden schappen liepen. Deze maatregel bleek voor de laatste zeer terecht, want wederom maakte zij een langdurige startfout. Tymen v. d. Veen nam met Padua de leiding, gevolgd door Our Dream (Roodenburg) en Marry Simons. Spoedig kwamen even wel O Marijke (A. Knijnenburg) en Nelson (Woudstra), die 4b meter moesten geven, naar voren en deze gingen als no. 1 en 2 het laatste rechte eind in. O Ma rijke zegevierde in een fraaie 1.23 km.-tijd, waarmede zij haar record met 0.7 sec. verbeterde, doch Nelson kon zich de aanstormende Oranje Nassau (Heemskerk) niet van het lijf houden en moest de tweede plaats prijs geven. Oranje Nassau werd dus voor de totalisator eerste en deze bracht na de cote eventuelle van f1.20 en f 1.30, de opvallende betaling van f 5.20 w. en f 4.60 plaats. Geer sen genoot met Urchin Hollandia In de draverij voor tweejarigen veel ver trouwen. Dit werd echter voor zijn aan- hani een desillusie door vele galoppades. Heskes nam met de Edel Scott-zoon Upie Scott P al spoedig de kop en won verrassend (w. f 15 60)De goede ge ruchten. die van Ukas «Hans ten Ha gen) gingen, bleken gegrond, doch bij zijn hevuge slotaanval op de leider kwam hij een neusje tekort, zoals de foto uit- Tijdens de opening van het Sportpark Nieuw Zuid te Katwijk gaf de gymnastiekvereniging Hercu les een demonstratie. Op de foto ziet men de dames, voorafgegaan door het Chr. Tamboer- en Pijpercorps DVS. wees (koppel f22.20). Uranie (M. Ver- gay) werd derde. Van de 12 deelnemers aan de Leo Ax- kit-prijs wees Truusje L ln den beginne het veld de weg, maar dit was niet van lange duur. De Tiende van Zora. met Jan Wagenaar op de sulky, met 60 meter handicap vertrokken, overbrugde spoe dig deze achterstand en eenmaal aan de kop, draafde deze naar een veilige zege, alle pogingen van Rosa Rubra (Bloem- saat), dde tweede werd, ten spijt. Jan de Vlieger kwam met de favoriet Sammy Mars, dde enige keren fbuteerde, toch nog goed1 terug en werd derde. Bloemsaat, die in de Larrikin-prijs met Teotor op 1980 meter alleen aan het hoofd vertrok, behield deze ereplaats van start tot finish: Teotor verbeterde zón record tot 1.28.2. Geersen trachtte hem met de onwisse Sally's Bertha vele malen te benaderen, dooh telkens viel dit paard in de fouten. Hans ten Hagen reed met S.OS, van de Leidse eigenaar H. v. Rooyen, een prima course, maar kon het toch niet verder dan een eer volle tweede plaats brengen Jan de Vlieger finishte met Reine dAster als derde. In een 127.4 km.-tijd besliste Van Dooyeweerd met Rinijo de strijd in de door 9 deelnemers betwiste leerlingen- course in zijn voordeel. Aanvankelijk leidde Sir Spencer en later leek Peter Pech hoge ogen te gooien, doch fouten verstoorden de verwachtingen. Rudi Trothan (Le Fèwre) bevocht zioh de tweede plaats vóór Paul A (Zeeman) Met vele lengten voorsprong won The Phoenix Star (v. d. Kraats) de ren voor tweejarigen over 1000 meter. Van Dijk, die met Mangala tweede werd', bleef vier lengten voor op Al ad in (Groos) Selens. die vorige week met Sakina een mooie zege boekte, herhaalde nu deze prestatie tegen vijf concurrenten in de ren voor heerrijders. Lange tijd had G. C. Dekkers met Frederique de leiding en de uiteindelijke tweede plaats van Frederique was dan ook ten volle verdiend. Op 314 lengte werd Beltima derde. Van Dijk voerde met Pepito het veld aan in de ren over 2400 meter, met Sams Hoogtijdag voor sportief Katwijk (Van onze sportredacteur) Voor sportllevend Katwijk was het Za terdag een hoogtijdag. Want met de ingebruikneming van het prachtige Sportpark „Nieuw Zuid" zijn de Kat- w ijkers een sportvcldcomplex rijker geworden, waarop, zoals KNVB-voor- zltter ir nopster opmerkte, menige hoofdklasser uit de Zondagcompetitie met recht trots zou zijn. Het is dan ook een juweeltje van een sportpark, zoals het daar in die duin pan ligt: een fraaie overdekte tribune, moderne kleedkamers en nog meer van dergelijke zaken waarvoor voetbal- clubbestuurders hun vingers aflikken. Zeker, het park heeft een flinke duit gekost Gedeputeerde Staten waren werkelijk geschrokken van die grote uitgave door het zuinig Katwijk, ver telde loco-burgemeester H. I'. Bloot maar. en iedereen zal het met ons eens zijn, de vroede vaderen van Kat wijk mogen met bijzonder veel trots op hun initiatief terugzien. Natuurlijk is de ingebruikneming van zulk een kostelijke aanwinst met enig feestvertoon gepaard gegaan. Tal van officials van de Zaterdagse en Zon dagse voetbalwereld waren naar het Katwijkse Raadhuis gekomen, om door hun tegenwoordigheid luister bij tc zetten aan deze voor sportief Katwijk belangrijke dag. Charmante jonge dames presenteerden daar thee en ge bak en loco-burgemeester II. P. Bloot heette alle aanwezigen, in het bijzon der KNVB-voorzitter ir Hopster, har telijk welkom, waarbij spreker tot zijn spijt moest mededelen, dat de burge meester wegens ziekte verhinderd was. Na de loco-burgemeester werd het woord gevoerd door de voorzitter van het ontvangstcomité, de heer Goedhart, die zeide. dat Katwijk niet alleen trots was op het Sportpark, maar ook op de geste van het gemeentebestuur, dat zoveel ten koste heeft gelegd voor de vrije tijdsbesteding van de jeugd. Vervolgeus vertrokken de genodigden per auto of andere gelegenheid de UVS-voorzitter AVondcrgem zagen wij op een gemotoriseerde tandem zitten naar het Sportpark, dat onder lei ding van de (trotse) directeur van Gemeentewerken, de heer Priester, bezichtigd werd. De demonstraties op het veld werden geopend door een muzikale rondgang van de Muziekvereniging „UN1", ge volgd door een zeer geslaagde demon stratie van de Gymnastiekvereniging ..Hercules", waarbij medewerking werd verleend door het Chr. Tamboer- en Pijperscorps „DVS". Na deze muzikale en sportieve evene menten gaf loco-burgemeester Bloot een overzicht van de ontwikkeling van de voetbalsport in Katwijk en de -laarmede gepaard gaande velden- kwcstics, die nu met de aanleg van „Noord Zuid" hun oplossing hebben gevonden. Spreker dankte alle mede werkers. Vervolgens werd het woord gevoerd door de voorz. van de KNVB, is Hop ster, die door ceremoniemeester Goed- I hart werd aangekondigd als ..de Vader van de KNVB". Spreker complimen teerde namens de KNVB het gemeen tebestuur, dat met de aanleg van dit sportpark voor deKatwykse jeugd heil zaam werk heeft verricht. Daarnaast feliciteerde de heer Hopster de Kat wijkse verenigingen, die nu in het be zit van een terrein zijn gekomen waarop menige hoofdklasser trots zou zijn. Het Zaterdagvoetbal groeit uit tot een grote massa en Katwijk heeft nu de spits afgebeten om dat Zaterdagvoet bal op de plaats te brengen waar het thuishoort, aldus besloot de heer Hopster zjjn korte, maar zeer krach tige toespraak. Nadat de Marine-helicopter „Salome" op zeer uitvoerige wijze had gede monstreerd wat er met een hef- schroefvliegtuig gepresteerd kan wor den en de heren Bloot en Hopster met de „Salome" een tochtje hadden ge maakt, knipte Hanneke Bloot het lint door, dat de toegang van het hoofd- veld afsloot en kwamen door een haag van junioren de elftallen van Quick Boys en IJsselmeervogels het veld op voor de eerste officiële wedstryd. Rest nog te vermelden, dat namens Quick Boys nog het woord werd ge voerd door de heren Pluimgraaf (voor zitter). v. d. Oever en Schoneveld. Dat de blauw-witten blij zyn met dit nieuwe sportpark bleek wel uit hun woorden. De heer Schoneveld deelde mede, dat aan een kunstschilder op dracht was gegeven van het sportpark een sehiderij te vervaardigen, dat aan geboden zal worden aan het gemeen tebestuur. Om te laten zien hoe dit schilderij zal worden, overhandigde preker aan de heer Bloot vast een •rote foto. Tot slot sprak wethouder an Leeuwen, voorzitter van de Sport- ommissie, woorden van dank tot al- •>n. die medegewerkt hadden om dit openingsfeest te doen slagen, let was voor Katwijk een schone dag, waaraan nog extra glans werd ver leend door de overwinning van Quick Boys op IJsselmeervogels. Maar daar voor zie men elders in dit Blad. Valeur als tweede en Noordwester derde. De door J. v Yperen bereden uitste kende import Kaliiban sloot de rij achter Brunehaut. Aan de overzijde vloog Ka- liban met een felle sprint naar voren om de kop te nemen, dooh stuitte op hevig verzet van Pepito. In het rechte eind kwam de grote favoriet Sans Va- leur (v. d. Kraats), die zijn kans af- waohtte. naar voren en won op zekere wijze. De moedige Pepito werd tweede, dooh het verschil met Kaliban was slechts een hoofdlengte. De uitslagen lulden: Le Canlgouprys. 1300 m: 1. Uple Scott P. (A. G. Heskes) 2.10.- (1.40.3)8. Ukas; 3. Uranie. Tot.: w. 115.60, pl. f2.90, f 1.80, gek. f22.20, cov. f3. Leo Axkltprijs, 2040 m: 1. Tiende van Zora (J. Wagenaar) 3.06.7 (1.30.7): 2. Rosa Rubra; 3. Sammy Mars. Tot.: w. f4.60, pl. f 1.30, f 1.40, f 1.20, gek. f 10.70, cov. 13.80. LarrlkinprUs. 2000 m: 1. Tector (N. J. Bloemsaat) 2.546. (1.28.2); 2. SOS; 3. Reine d'Aster. Tot.: w. f5. pl. M.90. 12, f2. gek. f7.50. cov. f5. Leeuwerlkprys. 2040 m: 1. Rinijo (J. van Dooyeweerd) 2 58.1 (1 27.4); 2. Rudl Trothan; 3. Paul A. Tot.: w. f3 90. pl. f 1.70, f2.20, f2.70. gek. f6.90. cov. f7.10. Laetare A-prijs, 2100 m: 1. O. Marijke (A. Th. Knijnenburg) 2.57.5 (1.23.-) (bul ten weddenschappen): 2. Oranje Nassau; 3. Nelson. Tot.: w. f5.20. pl. f4 60. f 1.70, gek. f 7.60. cov. f 4.80. De rennen: Plpeletteprljs, 1000 m: 1. The Phoenix Star (H. J. v. d. Kraats): 2. Mangala: 3. Aladln Tot.: w. f2.20, pl. f 1.50, f 1.70, gek. f6.10. cov. f4.40. Ormeaprijs, 1900 m, voor amateurs: 1, Sakina (A. E. Selens) 2.07.6; 2. Frede rique; 3. Beltima. Tot.: w. f 1.80, pl. f 1.20, f 1.60, gek. f8.30. cov. f5 10. Town Pourpreprijs, 2400 m: 1. Sans Valeur (H. J. v. d. Kraats) 2.42.3; 2. Pepito; 3. Kaliban. Tot.: w. f 1.30, pl. f 1.10, f 1.10, gek. f2.40, cov. f2.60. Totalisator omzet 151.705. De Salome van de Marine Vlieg- dienst gaf tijdens de opening van liet Sportpark Nieuw Zuid een zeer geslaagde demonstratie. Courses Mereveld Loblthprljs, 2140 m: 1. Theo Bascom (N J. Bloemsaat) 3.15.3 (1.33.-); 2. Sweet heart Julia B.; 3. Ritmeester. Tot w f4.30, pl. f 1.90, f 1.70, X 1.80, gek. tm cov. r 4.90. Epeprhs, 2100 m: 1. Tommy Mars (0, Brouwer) 3.13.7 (1.30.6): 2. Toomel D. Tot i w. f2.90, gek. f5.40, cov. f 1.90, Prijs der 4-Jarlge stayers: 1. Sir Messldor (W. H. Geersen) 3.52.9 (1.26.-); 2. Sorento Zonder totalisator. Uhlan Erebus. Tot.: w. f 1.40, pl. fijo' f 1.70, gek. f3.70. cov. f3.90. Dlerenprijs, 2240 m, le afdeling: 1. Ruth Bufflngton (W. H. Geersen) 3.16.3 (126.1)1 2. Royal Brooklyn; 3. Rudl Trothan. Tot.; w. f 3. pl. f 2.30. f 3.80. gek. f27. cov. f 11.10. 2e afdeling: 1. Quick Jimmy (W. Leeu wenkamp) 3.16.3 (1.26.9); 2. Postduif]# K: 3. Rosamunde. Tot.: w. f3.70. pl. f190. f8, gek. f34.90. cov. f 11.70. Gendringenprys. 2200 m: 1. Rita du Malre (W. H. Geersen) 3.11.8 (1.27.2); 2. Rebecca; 3. Rosa B. Tot.: w. f2.90, pl. f 1.30, 11.30, gek. f5.70, cov. f3.70. AaltenpriJs. 2240 m: 1. Pearl Spencer (W. H. Geersen) 3.06.8 (1.23.4); 2. Narcl» van Zora; 3. Norton Williams. Tot.: w. 11.60, pl. f 1.40, f4.30, gek. f9.40, cov, f8.20. Oldenbroekprys, 2600 m: 1. Proximity (F. J. Eerenberg) 3.40.3 (1.24.8); 2. Peter- hof; 3. Martini Totale omzet f Alb. Ziveris in vorm (Van één onzer verslaggevers) Koudekerk heeft Zaterdagmiddag haar vele aanhangers een zeer prettige mid dag bezorgd, door de eerste promotiewedstrijd tegen het bezoekende TSB met 10 te winnen. Wat echter wellicht meer zegt is dat de rood-witten deze zege volkomen verdienden. Vooral de voorhoede liet dikwijls uitstekend spel zien, waarbij Alb. Zweris steeds een grote rol speelde. Dat niet meer doel punten ontstonden, moet op rekening geschreven worden van de onbesuisd heid, waarmede men in deze voorhoede maar al te dikwijls met de kansen om sprong. Een aanval van Koudekerk wordt onderschept door de doelman van TSB. (Foto Lux/Alphen.) De gasten vielen een tikje tegen, al moet hen het kleine Koudekerk-veld wel vreemd zijn voorgekomen. Het was meerdere spelers aan te zien, dat z(j daar niet mee overweg konden. Vooral de internationale midvoor v. d. Berg zocht tevergeefs naar ruimte. Boven dien werd hij geen moment vrij gelaten, zodat hij niet al te gevaarlijk kon wor den. De leeftijd van het TSB-elftal ligt, naar wij vernamen, nog al aan de hoge kant. Ri de woren om de felle aanvallen van Zwe ris c.s. het hoofd te bieden. Uit een van deze felle aanvallen wist mióvoor Zwe ris met een fraaie kopbal zijn elftal de leiding te geven. Enige tijd later ver scheen hij plotseling alleen met de bal voor zich voor de TSB-doelman, maar nu faalde hy volkomen. Nadat nog en kele kansen voor het doel der bezoe kers om zeep gebracht waren, wisten de Hagenaars zioh wat los te werken en enkele bezoeken aan De Lange c.s. te brengen. Een enkele maal had de Kou dekerk-doelman hlerby niet over gebrek aan geluk te klagen. Er ontwikkelde zich vervolgens een levendige strijd, waarbij het keurige, opofferende werk van Alb. Zweris te loven viel. Neut kreeg nog een goede kans, maar zyn harde schot suis de rakeling over de lat. Na nog enkele hoekschoppen op het TSB-doel, werd thee gedronken. De gasten namen na de rust direct het spel in handen en Koudekerk moes: de 1—0 voorsprong met hand en tand verdedigen. Doelman De Lange bleek echter in uitstekende vorm en retour neerde alles. Lat en palen, en benen van achterhoede-spelers moesten er echter aan te pas komen om de 1—0 voorsprong te behouden. Het enige ver- meldingswaardige was verder, dat Alb. Zweris in de tweede helft zich moest laten vervangen, maar gevolgen had (lit voor Koudekerk niet, ondanks het feit. dat de gasten nu kans zagen het gehele middenveld ln bezit te nemen. Het einde kwam alzo met een niet onverdiende 0—1 zege voor de thuisclub. Zaterdag a.s. wordt de returnwedstrUd op het TSB-terrein gespeeld, die dan beslissend kan zyn voor de rood-witten. Zaterdagvoetbal Kampioenschap van Nederland: Quick Boys—IJsselmeervogels 3—1: Hoogvliet Genemulden 1—2. Stand: BI. Wit *34 Hoogvliet Quick Boys 2 4 BI. Wit "34 2 1 IJsselm Vog. Genemulden Promotie naar 3c klasse: Koudekerk— TSB 1—0. Comp. 3e klasse: HBSS—ROL 2-0. (Excelsior degradeert).

Leidsch Dagblad | 1955 | | pagina 6