Winkelpan! Italiaanse Kamers gaan eind April nieuwe president kiezen Eerste Kamer over Buitenl. Zaken Venezuela wijst Vermeulen jj Zes series der Staatsloterij ROTANMEUBEL! Victoria „Elck wat wils" LEIDSCH DAGBLAD - WOENSDAG 27 APRIL Grote onzekerheid over keuze en candidcitenKans op onrust (Vam onze Romeinse correspondent) Op 28 April zal In een gezamenlijke zitting van de beide Italiaanse Kamers, versterkt met enkele afgevaardigden van de autonome gewesten Sicilië, Sardinië, Zuid-Tirol enz. een nieuw hoofd van staat gekozen worden, een president, die voor zeven jaar de natie zal vertegenwoordigen. Die keuze wordt niet eenvoudig en het is vrijwel uitgesloten, dat men het eens wordt bij de eerste drie stem mingen, waarbij een twee derde-meerderheid wordt verlangd. Als alles heel goed gaat, komt er misschien bij de vierde stemming, waarbij de absolute meerderheid voldoende is, een naam uit de bus. Daartoe moeten dan de vier democratische partijen samenwerken, zonder dat er meer dan drie of vier leden van die fracties afwezig zijn of anders stemmen dan tevoren werd overeengekomen. Candidaten zijn er eigenlijk niet gesteld. De partijen behoren dit onderling te bepraten. Niemand kan op een flinke meerderheid rekenen Zou men ons op het ogenblik vragen, wie gekozen gaat worden, dan zouden we daar onmogelijk op kunnen antwoor den. Er is kans, dat Einaudi, die zich in de afgelopen zeven jaren als uiter mate geschikt voor de hoge post heeft doen kennen, herkozen wordt. Hij is een over de ganse wereld beroemd econoom, een links-Liberaal van erkende gema tigdheid en hij staat als president strikt boven en buiten de partijen. Er is ech ter één bezwaar: Einaudi is, al ziet men het hem niet aan, ruim tachtig jaar oud. De Liberalen en een vrij groot deel der Christen-Democraten schijnen be vestiging van de aftredende president dè oplossing te vinden voor de huidige moeilijkheden. Wat men wil vermijden en wat zonder Einaudi's herkiezing moeilijk vermeden zal kunnen worden, is dat er een pre sident gekozen wordt, die na heel veel moeite tenslotte een paar stemmen meer dan het vereiste aantal heeft verworven Er is letterlijk niemand, die op een flinke meerderheid mag rekenen. De naam, die nog het meest wordt genoemd, is die van Cesare Merzagora, thans voorzitter van de Senaat. Merzagora is partijloos, een bankier en industrieel van erkende bekwaamheid en een man met een prachtige staat van dienst als democraat en anti-fascist. Hij is niet iemand, die aan de weg timmert en zich op zijn ver diensten laat voorstaan en zijn gematig- heid maakt, dat hij onder alle partijen zijn vrienden telt, behalve natuurlijk onder de fascisten. Als een andere ern stige candidaat kan men de huidige minister van Buitenlandse Zaken, Mar- tino. beschouwen, maar als de Liberale partij, waartoe hij behoort, op het standpunt blijft staan, dat eerst aan Einaudi een kans moet worden gegeven, dan zal hij zeker niet voor de derde of vierde stemming ,,aan bod" komen. De Christen-Democraten schijnen na lang aarzelen te zijn gezwicht voor de motieven dergenen, die er op wijzen, dat het niet verstandig zou zijn een candi daat uit hun gelederen aan te wijzen. De lekenpartUen. zonder wie de huidige coalitie-regering niet kan bestaan, zou den in geen geval een Christen-Demo craat als hoofd van staat willen zien, nu de Rooms-Katholieken reeds zulk een overweldigende invloed hebben en er vaak een zo weinig besehelden ge bruik van maken. Het gevaar (men mag het gerust zo noemen) dat een Christen- Democraat naast de stemmen van zijn party, die na de dood van De Gasperi toch al een zo onzekere koers stuurt, alleen die van royalisten en fascisten op zich zou verenigen, is allerminst denk beeldig en zou de partij nog meer in de verdenking brengen van met de fascisten te heulen! Toch een candidaat van de Christen-Democraten De voorzitter van de Chr. Dem. partij. Senator Zoli, is echter van mening dat de Chr. Democraten wèl een candidaat moeten stellen om aan te tonen, dat „de katholieke massa's bereid zijn verant woording op zich te nemen in de Italiaanse staat". Bedenkend, dat die Italiaanse staat haar ontstaan dankt aan anti-clericale elementen. Liberalen en Vrijmetselaars en dat de Rooms-Katholieken zich tien tallen jaren lang afzijdig hebben ge houden en de staat boycotten, is daar wel wat voor, maar ook heel veel tegen te zeggen. Komt er een Chr. Democratische can didaat, dan is dit waarschijnlijk Senator Zoli. De andere twee Rooms-Katholie ken, die genoemd worden, Pella en Gronchi, hebben veel minder kans: Pella. omdat hij de candidaat zou zijn van uiterst rechts en rechts (fascisten, royalisten, rechts-liberalen en de kleine rechtervleugel der Chr. Democraten); Gronchi, thans voorzitter van het par lement, omdat hij als leider van de lin kervleugel der party bezwaarlijk de steun zal krügen van de meer behou dende elementen onder zijn partyge- noten. Socialist is wat jong De Sociaal-Democraten hebben in hun gelederen een man, die, als zij hem naar voren brengen, ook wel steun krügt van andere groepen: Paolo Rossi, een uiterst begaafd jurist en een man van verfijnde smaak. Het voornaamste bezwaar vormt zün leeftijd. Geboren in 1900 is hij wel wat jong voor de post van president. Eerstdaags zullen de leiders der vier democratische partijen bijeenkomen, op initiatief van de Republikeinen, om te zien of zij het misschien eens kunnen worden over een gezamenlijke candi daat, die dan hoogst waarschijnlijk ge kozen zal worden. De oppositie-partyen hebben, en met reden, geen namen naar voren gebracht uit hun eigen gelederen. Als oppositie kunnen zy nu eenmaal niet veronder stellen, dat zy de meerderheid van de volkswil vertegenwoordigen. Maar dit neemt niet weg, dat ook zy hun voor keur hebben. Die der uiterst rechtsen, zoals gezegd, de Christen-Democraat Pella. By het partycongres der Socialis ten heeft de uiterst linkse Socialist Nenni, zeer onhandig, Parrl genoemd als zyn candidaat. Parri, die in 1946 eerste minister was, maar nu geen zitting heeft in Senaat of Kamer (wat de keuze voor president niet in de weg behoeft te staan) is de voornaamste leider van de ondergrondse geweest in Noord-Italië. Hij is een man van studie, uiterst be scheiden en geniet de verering van talloze weldenkende Italianen Dat h(j echter gekozen zal worden, is hoogst onwaarschunlijk. In de eerste plaats, omdat hü stellig geen vinger verroeren zal om dit te bewerkstelligen, eer het tegendeel, en ten tweede, omdat Nenni heeft aangekondigd, dat Parri zijn keuze zou zyn en dus ook waarschyniyk de keuze der Communisten. Dit heeft aan de anti-totalitaire Parri een wat al te rood tintje gegeven en zal eventuele Sociaal-Democraten. Republikeinen en links-Liberalen, die in hem en in zyn vriend Calamandrei twee der zuiverste figuren van de ondergrondse tegenstand eren. weerhouden te stemmen op „de Communistische candidaat". Relletjes te wachten De verkiezingen vallen op een byzon- der ongunstig ogenblik. Drie dagen te voren zal Italië namelyk de bevrijding herdenken, omdat op 25 April in Milaan en geheel Noord-Italië de Duitsers zich overgaven. Die feestelijkheden zullen een wel heel bescheiden, byna zou ik zeggen: schuchter, karakter dragen. Het is byna alsof de Italiaanse republiek zich schaamt voor haar oorsprong uit de ondergrondse beweging en de bevryding. Maar hoe bescheiden de herdenking ook wordt, toch moet men relletjes voorzien. De enige bladen, die aandacht wyden aan de komende feestelijkheden, zijn de fascistische, die met ongehoorde heftig heid dag na dag protesteren tegen de „viering van het bloedbad, dc viering van Italië's nederlaag, de viering van het einde van Italiè's grootheid" enz. Het fascistische dagblad „II Secoio" heeft al sedert weken geen plaats meer voor het gewone nieuws en bevat niet anders meer dan foto's van Geallieerde gruweldaden en fascistische martelaars, afgewisseld door oproepen om 25 April als een rouwdag te vieren, de vlag half stok uit te hangen en op alle wijzen te protesteren tegen de viering. Men mag daarom verwachten, dat het op 25 April en de daaropvolgende dagen onrustig zal zijn in Italië en met name in Rome. Dat komt een zo ernstige en verant- woordelyke zaak als dc keuze van het staatshoofd niet ten goede. Controverse over Parijse accoorden De Eerste Kamer maakte gistermid dag een begin met de behandeling van de begroting van het Departement van Buitenlandse Zaken, waaraan gekop peld is het wetsontwerp tot goedkeu ring van de z.g. Parijse accoorden. De heer Geugjes (C.P.N.) verzette zich tegen de haast, waarmee z.i. dit wetsont werp erdoor gejaagd wordt. „Wy communisten zullen ons met hand en tand tegen de heroprichting van de Duitse Weermacht verzetten", aldus de heer Geugjes. „Zy die West-Duitsland willen bewa penen steken de vlam in de lont", aldus de heer Geugjes. „Het Duitse imperia lisme zal zich ook dit keer niet aan zyn beloften houden". ZJ. tonen de conferentie in Bandoeng en de beslssingen t.a.v. Oostenrijk aan, dat noch de Sovjet-Unie, noch commu nistisch China agressieve bedoelingen hebben. „Wat voor Oostenrijk mogelijk is ge bleken, is zonder twijfel ook voor Duits land mogelyk" zo zeide de heer Geugjes. die voorts aandrong op het zenden van een Kamerdelegatie naar Rusland en omgekeerd een Russische parlementaire delegatie naar ons land uit te nodigen. Hy was van mening dat ratificering van de Parijse accoorden de internationale spanning aanmerkelyk zal vergroten en dat de hereniging van West-Duitsland er voorlopig onmogelijk door wordt. De heer Molenaar V.V.D.r was, in tegenstelling met de heer Geugjes. al lerminst overtuigd van de goede be doelingen van de Sovjet-Unie. De fei ten van het jongste verleden stellen z.l. de expansiezucht van dit land vast. Hjj zag geen heil in een politiek van de derde macht: daarvoor is Europa thans bepaald nog niet rijp. Zonder om de E.D.G. een traan weg te pinken wilde zijn fractie de Parijse Wat betreft Nieuw-Guinea keerde de heer Molenaar zich tegen suggesties uit socialistische kring om de status van dit gebied aan arbitrage te onderwerpen. „Dit verwekt slechts onrust". Evenmin was hy gerust over de houding van onze regering ten aanzien van dit gebied. Tevens brak hij een lans voor de Republiek der Z.-Molukken en hij verweet de regering, dat zij deze zaak niet voldoende bij de V. N. had bepleit. „De kansen voor Ambon staan niet zo slecht als men veelal denkt", aldus de heer Molenaar. „Het laatste woord over de status der Republiek der Zuid. Molukken is nog niet gesproken". Het optreden tegen en het mishan delen van Nederlanders in Indonesië achtte hy schandelijk. „Hoe denkt de regering in deze een beroep op de wereldopinie te doen?" De heer Anema (A.-R.) blijft hét be treuren dat het supranationale orgaan in de E.D.G. is verloren gegaan, maar als winstpunt ziet hij de nauwere samen werking met Engeland. Het Navobesluit om een aanval met conventionele strijd middelen te beantwoorden met tactische atoomwapens heeft volgens hem in vele kringen beroering gewekt en velen ver zetten zich hiertegen. De vraag of men atoombommen mag gebruiken kan men alleen beantwoorden indien men haar beschouwt in interna tionaal verband. Ook het grootste land kan zichzelf niet meer alleen verdedigen. De beslissing over het gebruik van atoombommen berust niet bii ons natio naal, maar wordt op internationaal ni veau genomen, wat voor ons het Navo- verband betekent. Wij kunnen hier uiteraard onze stem doen horen, maar de beslissing is niet aan ons. De vergadering werd hierna tot heden verdaagd. Rakettenmanoeuvres van Rode leger aan Duitse Oostzeekust Draagwijdte tot aan Kanaal Het Sovjet-Russische Rode leger heelt dezer dagen in de Duitse Oost-zone voor de tweede maal bij Penemünde, aan de Pommerse bocht, grote manoeuvres met raketten gehouden. De opperbevelhebber van de Sovjet-Russische troepen in de Oostzone. maarschalk Gretsjko. heeft er bij het beëindigen van deze oefeningen op een bespreking met de officieren van zün staf, waaraan ook enkele Duitse deskundigen hebben deelgenomen, de aandacht op gevestigd, dat de draag- wydte van de afgesahoten projectielen en van die van de installaties bü Jüter- bog, ten Zuiden vaai Berlijn, tot aan de kust van het Kanaal reiken. Maarschalk Gretsjko en maarschalk Tsjigaref, die als de grootste rakettenspecialislen, die het Rode leger worden beschouwd, werk ten sinds enige tyd op zeer intensieve wyze samen. Belden zyn van mening, dat een toe- komriige oorlog in de lucht niet voorna- melyk met bommenwerpers, maar byna uitsluitend met raketten en jachtvlieg tuigen zal worden gevoerd. Het schynt het oogmerk van de Rus sen te zyn geweest, toen zy Gretsjko als opvolger van Tsjoekof naar de Oost zone stuurden, daar een raketten-des kundige aan het werk te zetten, die er tal van experimenten moest uitvoeren en die vooral veel aandacht aan de raket- teninstallaties aan de Oostzeekust moest schenken. Het is opgevallen dat de raket-afde lingen van het Sovjet-Russisohe leger nog nooit zo actief zyn geweest als in de laatste tijd. Marinevliegtuigen vliegen voortdurend heen en weer om te com Gretsjko heeft zich laten ontvallen, dat men binnenkort proeven met H-2's wil gaan nemen: een ernstige concur rent van de Amerikaanse „Atlas"-pro- jectielen, die een draagwydte van circa 7000 km zouden hebben. Secretaris van het N.V.V. De heer Adriaan Vermeulen, secretaris van het Ned. Vakverbond, vertegen woordiger in de groep werknemers in de Raad van beheer van het Interna tionale Arbeidsbureau, die de vijfde zitting bywoonde van de commissie voor de petroleum-industrie van deze Internationale arbeids-organisatie, die van 25 April tot 7 Mei te Caracas, de hoofdstad van Venezuela wordt ge houden, heeft van de Venezolaanse regering een uitwijzingsbevel gekregen. Gisteravond is de heer Vermeulen van het vliegveld maiquetia per vliegtuig naar Willemstad (Curacao) vertrok ken. In een communiqué van het Venezo laanse Ministerie van Buitenlandse Zaken, wordt gezegd, dat de tegen de heer Vermeulen genomen maatregel zyn oorzaak vindt in „de redevoering, door deze gedelegeerde gehouden tijdens de openingsbijeenkomst van de conferentie, die een weloverwogen daad van gebrek aan eerbied was en een inmenging in de politiek en de binnenlandse aangelegen heden van Venezuela". Levenslang geëist tegen Ambonees De Officier van Justitie by de Recht bank te Roermond heeft tegen een 29- jarige Ambonees uit het kamp te Wel- ierlooi in Noord-Limburg, levenslange gevangenisstraf geëist wegens moord op een vrouw in de avond van 6 September 1954. De Officier meende, dat de man voorgoed uit de samenleving moest ver. dwynen, ook omdat hy blijkbaar lydt aan z.g. „uitzonderingstoestanden" waar in hy uitermate gevaarlyk is. 100-JARIGE TE ROTTERDAM. De wed. Maria J. KarremanVan Boven vierde gisteren in het rusthuis „Susanna", haar 100e verjaardag, zy is nog zeer vitaal, verwerkte de vele visite op haar gemak en heeft zioh de verschillende lekkernijen, die haar ook door leveranciers van het rusthuis werden aangeboden, goed laten sma ken. s Middags kwam burgemeester Van Walsum haar gelukwensen. De handelswijze van de heer), len, aldus het communiqué, l bedoeling, de zitting van de voor de petroleum-induslrie t», 1111 ren (het communiqué bezigi „saboteren") en om in vakvertd^' kringen in Venezuela ernstige jj ten uit te lokken, een en ander, Sta instructies, afkomstig van eni» t h nemers-organisaties, waaronde, J. F. name de regionale interameri i'*' organisatie van werknemers ioj hei en de Amerikaanse arbeidsorn nt (A.F.L.). ,'s Na de uitwijzing heeft de heer 4*6', voorzitter der conferentie en leV de Britse delegatie, een onderi*,ttr had met de Venezolaanse minis. ifr Buitenlandse Zaken en van"; Voorlopig heeft de commissie hay wr zaamheden gestaakt. De confer^ 'eri vandaag overleg plegen over htt muniqué van de Venezolaanse J en een beslissing nemen over de» welke de conferentie naar aaj)| van het voorgevallene zal aanw Per loterij 42.000 loten meer Een Britse persfotograaf dacht dp kans van zijn leven te krijgen toen hij dezer dagen - naar hij meende! - de twee koningskinderen Prins Charles en Prinses Anne zó maar buiten het Paleis wande len. in diepe bewondering starend naar een martiale schildwacht. Een „gezelligheidsinstelling" (Van onze parlementaire redacteur) De Tweede Kamer heeft gisteren met 44 tegen 22 stemmen het wetsontwerp aangenomen waardoor het mogelyk wordt dc Staatslotery, zo nodig, uit te breiden van vier tot zes series per lotery om daardoor een einde te maken aan geknoei en zwarte handel in Staatsloten, wamt de vraag overtreft thans het aanbod, zoals ook blykt uit de lange ryen mensen die voor de loteryka-ntaren staan, wanneer de ver koop van de loten begint. Tegen stem den AR. CH, SGP en de Prot. Christe lijke leden Stufkens, Sciheps en Vermooten vatn de P. v. d. A. Principiële bezwaren tegen loterijen vertolkten de heren Hazenbosch (AR) en v. d. Wetering (CH), hoewel de laat ste rekening er mee wilde houden dat er in ons land nu eenmaal een grote groep is die van een gokje houdt, maar hy vond dat geen reden om van de lotery' een overheidszaak te maken. Men late dat aan een bonafide particuliere instelling over. Belde heren waren op grond van hun principe tegen de voor gestelde uitbreiding van de lotery. Als een onschuldig vermaak beschouw den de heren Hofstra (PvdA), Weiter (KVP) en Ritmeester (WD) de Staats loterij, onschuldiger dan particuliere loterijen, die er reclame voor maken en aldus de speelzucht aanwakkeren. Enige uitbreiding van de Staatslotery achtten zy gewenst om clandestiene loteryen tegen te gaan. Daarbij maakte de heer Ritmeester attent op het binnendringen van een Franse voetbalpool in ons land en signaleerde ook dat een Jelgische voetbalpool speelt op de Nederlandse clubs. Naar zyn schatting bedraagt de omzet van die voetbalpools in ons land 50 millloen gulden per jaar. Voor afschaffing van de Staatslotery is er in ons land geen meerderheid, constateerde de heer Welter, die de Staatslotery een nationale instelling noemde, die bij honderdduizenden popu lair is. Ook minister v. d. Kieft vestigde er de aandacht op, dat de Staatslotery op geen enkele wüze door reclame te maken de speelzucht aanmoedigt. Het is een solide, eeuwenoude instelling, maar door gebrek aan loten ontstaan misstanden. De vraag naar loten is toegenomen door de toeneming van de bevolking en de vergroting van de koopkracht. De Staatsloterij ziet de Minister als een soort gezelligheids instelling, want in bijna iédere fabriek is_ een loteryclub. De goklust is er byna vreemd aan. Overigens Is minis ter v. d. Kieft geen bewonderaar van de Staatslotery. maar hü heeft er ook geen bezwaar tegen. Verlaging van de prijs van de loten, waarop de heer Gortzak (CPN) had aangedrongen, is niet mogelyk omdat de prys van de loten in de wet is vast gelegd. Indien de Staatslotery wordt uitge breid van vier series van 21.000 loten tot zes series per loterij, dan bevat een loterij (eenmaal in de drie maanden) dus in totaal 126.000 hele loten of 2.520 000 twintigste loten. De uitbreiding betekent voor de Staat een winst van ongeveer twee millioen, maar zo'n bedrag speelt in de tegenwoordige tyd voor de begrotingspositie volgens minister v. d. Kieft geen rol. De Kamer heeft voorts nog. zonder hoofdelijke stemming enige wijzigingen van formele aard in wetten op straf- rechtelyk gebied aangenomen. RECHTZAKEN! Piershil heeft het gewet! SOLDAAT KNALDE MET TB(J „Dat alledaagse vuurwerk ij rt de moeite niet waard" dacht eaï rige soldaat, in het burgerleiap bouwer uit Piershil, toen het 1954 naderde. Daarom naip hij eg blokjes trotyl weg tijdens oefeniiL stak ze op de jaarwisseling inl van het dorp aan. Piershil heeft weten en gehoord! HonderdenT sneuvelden en een schuur gmg t»J_ grond. De soldaat heeft het micSP weten! De Krijgsraad te veldeq deelde hem enige tyd geleden toL maanden gevangenisstraf en ëJ van het vonnis. De Advocaat-Fiscaal by het Hc,_ lit air Gerechtshof te Den Haag jj, deze zaak in beroep diende vosjl straf, mede ook met het oog op difst rale preventie, zeer juist. Hij ytok we om bevestiging. n De president zeide dat de soldt 'u zettend dom is en vond deze frjBlai gensstreek misdadig. Uitspraak o>Pc dagen. Onvoorzichtig autoportkTS, geopend EIS: EEN MAAND HECHTEN? Dat men niet voorzichtig gonoej oj t< zyn met het openen van het tó.T van een auto, is gistermorgen hri jj delijk gezegd voor de Verkeert van de Rotterdamse Rechtbank b ld zaak tegen een 56-jarige handeh» dierenbenodigdheden uit Rotbrt f| wie ten laste was gelegd, dat hij onvoorzichtig en onnadenkend op van zyn autoportier de dood ra 16-jarige jongen A. J. M. Schuli oorzaakt zou hebben. Verdachte zei van te voren in spiegeltje gekeken te hebben ol ei 11 verkeer achter Ihem naderde. Hij niets gezien, maar toen hy zich nay portier boog om dit te openen, 74 in een flits de jongen naderen en 1 len. Volgens zyn zeggen zou hij too; het portier geopend hebben om mï jongen toe te gaan. die meteen dm door de vrachtauto overreden werd Twee getuigen zeiden echter, <fc gezien hadden, dat de jongen in aü king kwam met het portier en daan) viel. Het bleek, dat verdachte rechts uit de auto was gestapt, 03 hy op die plaats een reservewie 1 woerde, dat hij meteen de dag iisi ongeluk verwyderde. De Officier van Justitie, mrB.i der Meulen, haalde een arrest vat: Hoge Raad aan, waarin het openen', een portier aan de verkeerszjjde bog roekeloos wordt genoemd. Dit arrest trof een geval in Den Haag, is zeker ook van toepassing op neten ke verkeer in Rotterdam, meende Officier. Hij zei voorts, dat meden; getuige verklaringen vast was koma staan, dat de man het portier geep heeft zonder voldoende te letten op verkeer adhter hem. Wegens dood schuld eiste de Officier een nar hechtenis. Uitspraak over 14 dagen. 1 Victoria Elck wat Wils": rijker gesorteerde biscuits, die stuk voor stuk rijker smaken! Neem nu eens „Elck wat Wils". Neen, ga nu niet direct aan het proeven Spreid ze eens uit. op een srb alrje' War een sortering' Wel 15 verschillende rijke biscuns en wafels. De één nog gezelliger en 6jner dan de andere. Per 100 gram 31 cent. Goed onthouden dus „Elck wai Wils" van Victoria Ja, van Victoria! BAKFIETSEfL te koop GEBR. HUISMAN,J Levendaal 76 beter en goedkoper, KBAAIERSTRAAT 11 Telefoon 31500 Groot was evenwel zijn teleur stelling toen hij tot de ontdekking kwam. dat de kinderen geen Charles en Anne heetten, maar heel gewoon Jeremy Richards en Penelope Daries. Maar de vergissing is begrijpelijk, vindt U ook niet? Rijker gesorteeru Rijker van smaak'. Te huur of te koop gering' te Leiden moet geschikt zijn voor ts banketbakkerij. Brieven aan het Bureaus dit Blad onder No. 4447 Te koop aangebodei eventueel met inruil 1 nanciering: PONTIAC 1953 met openÜ en red* FORD CONSUL 1953 VOLKSWAGEN dc Lu.w VOLKSWAGEN m. roldak VOLKSWAGEN de Luie» VOLKSWAGEN dc tuK* VOLKSWAGEN 1910 HILLMAN Cabriolet 1951 AUSTIN stationcar 1951 AUSTIN Somerset 1952 CITROEN 1951 SKODA Cabriolet 1950 OPEL 1950 MINOR 1949 CHEVROLET 2 deurs 19» OPEL Cabriolet 1952 Alles met volle garante GARAGEBEDRIJF „De Gouden Leeuw" VOORSCHOTEN Telefoon Kl'W

Leidsch Dagblad | 1955 | | pagina 8