Bekroning van best verzorgde vis Een beker ging naar Katwijk Overeenstemming Risicofonds voor het Bouwbedrijf Gunstige omzetten in textiel LEIDSCH DAGBLAD - DINSDAG 22 MAART Loon naar werken Wat onwennig in de weinig sfeervolte zaal van Pulchri Studio te Den Haag. waarmee het bedrijfschap voor visserijproducten het dit jaar moest doen. omdat de grote zaal van de Dierentuin bezet was. heerste gistermiddag in deze zaal niettemin de eigen sfeer van de jaarlijkse prijsuitreiking voor de best verzorgde haring en/of vis. Van IJmuiden en Katwijk, van Scheveningen en Vlaardingcn waren de groepen mannen en vrouwen gekomen om dit feest mee te vieren. Want. zoals de voorzitter van de adviescommissie inzake de toekenning der bedrijf- schapsprijzen. de heer G. Kolkman, het in zijn openingswoord zei. de belangstelling voor de bedrijfschapsprijzen is nog steeds groeiende, wat hij illustreerde met de reeks van telefoontjes, die van het najaar tot een uur voor de beslissende vergadering van de commissie, binnenkomen, allemaal van dezelfde strekking als „Man. hoe staat het er nau meeZien we elkaar binnenkort in Den Haag?" I Uil- De voorzitter-directeur van het be drijfschap, de heer D. J. van Dijk, zag in deze wedstrijd om de prijzen, iets anders dan bij een voetbalmatch, waar de een wint en de ander verliest. Want in de visserij betekent verliezen nog geen achteruitgang. Het gaat er om met el kaar te trachten vooruit te gaan en de verliezers kunnen met elkaar zoveel ge daan hebben aan kwaliteitsverbetering, dat zij eigenlijk winnaars zijn. Het is noodzakelijk, aldus de heer Van Dijk, dat het product van de visserij in de wereld een goed figuur blijft slaan. Onze afzetgebieden en met name in West-Europa, trachten voortdurend hun positie op de eigen markt te verbeteren en daarnaast nog te exporteren, zich richtend op van oudsher Nederlandse markten. Het is nodig, dat Nederland bij de export van zijn producten de tan den op elkaar blijft zetten. Het behoud van de markten is mogelijk door het bieden van service en kwaliteit. Spreker herinnerde aan de visserjjda- gen, de vorige week in Kiel gehouden, waar gesproken is over bevriezen en verpakking van vis. Algemeen was de conclusie, dat het voornaamste is. dat de grondstof van uitzonderlijk goede kwaliteit is. Wij kunnen onze ogen niet sluiten voor de ontwikkeling in andere landen, aldus de bedrijfschapsvoorzitter. Het bevriezen van haring en zeevis neemt een steeds belangrijker positie in. Nederland wist tot nu toe een behoor lijke afzet van het verse product te handhaven, maar het zal zich voortdu rend bewus' moeten blijven, dat alle mogelijkheden uitputtend onderzocht worden en daaronder is het bevriezen. De visserij streeft naar het leveren van een goede kwaliteit grondstof. Het komt ook wel eens voor, dat niet alle schakels in het bedrijf zich bewust zijn van de noodzaak van een goede verzorging. De prijswinnaars kunnen beschouwd worden als de voortrek kers van het geheel. Het is geen ge makkelijk karwei, zeker niet. wanneer het werk tijdens storm gedaan moet worden. Maar des te groter is hun prestatie. DE PRIJSWINNAARS Daarna riep de heer Van Dijk de schippers bij zich. Schipper Ph. Prins was met de Bloemendaal IJM 71 op zee bezig de volgende prijs te winnen en daarom trad in zijn plaats mevr. Prins naar voren. De Bloemendaal haalde als gemiddelde cijfer 7.93, gevolgd door de Vios IJM 24 met 7 66. Dat was voor de best verzorgde zeevis en verse haring, aangevoerd met een treiler te IJmuiden. Daarnaast kwam schipper H. v. d. Plas. volgens de heer Van Di)k bekend staan de als een zeer kundig schipper. Met de Martha IJM 74 haalde hij voor de best verzorgde gezouten haring met een logger te IJmuiden'Katwijk aangevoerd, een gemiddeld cijfer van 8.08, fel be laagd door de Nelly Maria KW 70. die een gemiddelde van 8.07 haalde. Voor de best verzorgde zeevis, aan gevoerd met een Katwijkse treillogger stond schipper A. de Jong. Met de Eli zabeth KW 64 5 De Jong's aan boord kwam hij tot 8.21. Voor de tweede plaats waren twee gegadigden, de Avontuur KW 114 en de Willempje KW 89, ieder met 8,17. De best verzorgde gezouten haring, tangevoerd met een logger te Scheve ningen, werd gebracht door de Oceaan V SCH 118. Schipper M. Taal nam met 347 het heft uit handen van de Dirk SCH 233. waarmee schipper Baardhout Rog reeds een beker definitief, dus drie keer gewonnen had. Deze kwam nu op 4e tweede plaats met 8 05. Vlaardingen leverde de Jongste schip per in dit gezelschap. Schipper M. v. d. Snoek vertegenwoordigde de Jan en Ineke VL 89, die met 7.95 als eerste ge ëindigd was, gevolgd door de Prinses Juliana VL 97 met 7.91. De schippers ontvingen ieder een wls- telbeker. En daarna kwam de heer Schoonenberg voor de conservenfabriek Neco te IJmuiden naar voren om de PUjs in ontvangst te nemen, waarbij de beer Van Dijk opmerkte, dat de conser- ven-industrie een prima kwaliteitspro duct weet te leveren. LEGPENNINGEN De stuurlieden kregen de legpennin gen om aan de leden van de bemanning uit te reiken; de rederijen van de win nende schepen ontvingen eveneens een legpenning en tenslotte werd aan de schippers de bedrijfschapswimpel aan geboden, die zij, ten teken van hun over winning, het gehele jaar mogen voeren. De heer Van Dijk (l.) overhan digt de beker aan schipper A. de Jong van de KW 64 ..Elisabeth". (Foto LD./Van Vliet). NU HET RIJK. Met een woord, recht uit het hart en niet van humor ontbloot, heeft schipper M. Taal namens de winnaars een dankwoord gesproken. Speechen zei hij minder goed te kunnen dan een haring kaken, maar volgens hem besteden de schippers zoveel zorg aan hun vis, dat er voor de verzorging van hun kinderen niet veel tijd overblijft. Maar de vis is dan ook voor een be langrijk deel voor export bestemd, kin deren niet. De vissers zorgen goede haring, de reders voor een goede motor en een best stuurhuis, laat het Rijk nu zorgen ,dat Scheve ningen een paar goede havenhoofden krijgt, of nog liever een gehele nieuwe haven, dan kan Katwijk onze oude krijgen, aldus schipper TaaL Schoolkind door weidewals gedood Te Uffelte is gisteren een zes-jang meisje onder een zgn. weidewals ge raakt, die achter een boerenwagen was gekoppeld. Het kind reed op de wagen mee naar school en sprong op een gegeven mo ment van de wagen. Het kwam juist voor de weidewals terecht. Het slacht offertje. een dochtertje van de familie Oost te Uffelte, werd op slag gedood. IN FEBRUARI VOOR f. 230.3 MILLIOEN VERZEKERD In de maand Februari werd voor een bedrag van f. 230.3 millioen verzekerd, waarvan f. 97.4 millioen kapitaal-, f. 113.9 millioen rente- en f. 19 millioen volksverzekering. De productie aan nieuwe verzekeringen in de eerste twee maanden van 1955 is hiermede gekomen op f. 429 4 millioen tegen f. 387.7 millioen in dezelfde periode van 1954, De heer Th. J. A Sturkenboom, voor zitter van de Ned. Kath. Bond van kap- perspersoneel St. Cosmas, heeft te Eind hoven tijdens een Kappersconcours me degedeeld. dat het College van Rijksbe middelaars de CAO voor het kappersbe- drijf heeft goedgekeurd. De CAO heeft terugwerkende kracht tot 1 November 1954. CONGRES INT. KATHOLIEKE ORGANISATIES BESLOTEN Het Congres van Internationale Ka tholieke Organisaties in het Kurhaus in Scheveningen. is gisteren geëindigd. Het heeft besloten de aandacht van de VU. te vestigen op de discriminerende hou ding van de regermgen van de landen achter het Uzeren Gordijn jegens de Katholieken en de vele anderen in die landen, die een andere opvatting huldi gen dan de overheid. Voorts heeft het Congres de wens te kennen gegeven, dat een Wereldgebedsdag zal worden gehouden voor „L'église du silence" - de kerk achter het IJzeren Gordijn. Het congres heeft het besluit genomen vol ledige steun te verlenen aan het plan van het Belgische Parlementslid Schévin voor speciale financiële steun aan de minder ontwikkelde landen. Het Congres in Scheveningen zal wor den voortgezet in Rio de Janeiro in Juli van dit jaar, in aansluiting op het in ternationale Eucharistische Congres aldaar. (Ingez. Med.-Adv.) Uitkeringsduur bij vorst voor iedere werknemer 24 dagen De ernstige moeilijkheden ontstaan gewerkt. Besloten is, dat het Fonds zal door het uitgeput raken van Risicofonds voor het bouwbedrijf, zijn gisteren in een bespreking tussen de werkgevers- en werknemersorganisa tie tot een oplossing gebracht. Zoals men weet worden uit het Risico fonds uitkeringen gedaan aan de bouw vakarbeiders in geval door vorst en de gevolgen daarvan niet kan worden (Ingez. Med.-Adv.) De heer v. d. Zwan dankte namens de reders voor de onderscheidingen en bracht lof aan de bemanningen, waarna de heer Van Dijk het officiële gedeelte besloot met een woord van dank aan TELEGRAM i de Dienst Nederlandse Haringcontrole en het Staatsvissershavenbedrijf, zonder Aan de bemanning van de stoomtrei- welker medewencing de beoordeling van Ier Bloemendaal werd een telegram ge- de aanvoeren onmogelijk geweest zou zonden, waarin een hartelijke felicitatie zijn. Producten van de vissen) werden van het bedrijfschap met de behaalde in smakelijke vorm Geserveerd en tot onderscheiding en de mededeling, dat J slot werd een boeiende film over de oes- de vrouw van dc schipper de tiopheeëntercultuur vertoond, waarmee de vissers in ontvangst had genomen. „Goede van de zee een blik konden werpen in vaart en goede visserij" was een in deze een aanverwante bedrijfstak, waarvan kring vertrouwd slot aan deze geluk- i zij nog maar weinig meer wisten dan de wens. 1 naam. Verbeten strijd met techniek Maartoenemende concurrentie. (Speciale berichtgeving) Onze tegenwoordige tijd is een tijd van de techniek. Alom in het dagelijkse leven komt men producten van het technisch kunnen tegen, niet alleen in de fabrieken en werkplaatsen, doch ook steeds meer in de keuken, de huiskamer, de badkamer, kortom in het huishouden. De man interesseert zich voor deze technische apparaten om de techniek, de vrouw heeft er grote belangstelling voor omdat deze hulpmiddelen voor het bestieren van de huishouding, haar gemak schenken. Het directe resultaat van deze nouveauté's ziet zii in een be sparing van tijd. een gemakkelijker werken, een beter product. Op de markt ziet men thans dan ook een stille doch verbeten strijd tussen de tot dusverre bestaande gebruiksgoederen en de nieuwe technische snufjes, die qua omvang en prijs overigens vaak nauwelijks meer ..snufjes" te noemen zijn. Dc Nederlandse textielfabrikanten stellen thans, dat men de consument het besef moet bijbrengen, dat ook kleding (en woningtextiel) een behoefte is. waarvan de vervulling hem het leven kan veraangenamen. Gevaren Deze gedachte bracht gisteren de heer H. J. Geerkens, voorzitter ran de Ne derlandse Textieljaarbeurs. te Utrecht onder woorden Widens een bijeenkomst in de Jaarbeursgebouwen ter gelegenheid van de vandaag geopende Textieljaar beurs 1955. Tezelfdertijd werd in enigszins feestelijke entourage af scheid genomen van de voorganger van drs Geerkens. de heer P. Pentener van Vlissungen. In zijn beeld van de Nederlandse Tex tielindustrie stelde de heer Geerkens. dat in het afgelopen jaar in het bijzonder drie punten de Nederlandse textielin dustrie hebben beziggehouden. In de eerste plaats de kwestie van Japans toe lating tot de „General agreement on tariffs en trade" (G.A.A.T.). Als gevolg van de in Japan heersende arbeidsver houdingen hebben de textielfabrikanten aldaar de beschikking over talrijke goed kope vrouwelijke arbeidskrachten. In de laatste Jaren heeft Japan zich er na de oorlogsinzinking weer flink boven, op gewerkt de wereld kan weer in steeds ruimer mate kennis nemen van de goedkope Japanse stoffen. Erger dan de lage loonstandaard (ongeveer de helft van de Nederlandse) noemde de heer Geerkens het echter dat Japan met dubbele prijzen werkt Dit is niet alleen voor onze Neder landse exportpositie, doch ook voor onze binnenlandse markt een groot ge vaar. De export naai Indonesië liep Gezonde agressiviteit Ondanks de huidige gunstige omzet ten van de Nederlandse textielindus trie. aldus de heer Geerkens. mag men zich niet laten misleiden: de concurrentie in zowel binnen, als bui tenland is scherp en zal nog toenemen. Hieraan zal de Nederlandse textiel industrie het hoofd dienen te bieden door voort te gaan op de weg van kwaliteitsverbetering. grotere effi ciency en een gezonde agressiviteit in de afzet. De Nederlandse textielindustrie zal zich moeten trachten te handhaven door een meer hoogwaardig product te leveren, voorzover die voor de buiten landse koper van belang is en hjj daarom bereid is er meer voor te be talen. Geen O.E.E.C. coördinatie Als tweede Importante vraagstuk, waarmede de Nederlandse textielindus trie zich afgelopen jaar heeft bezigge houden, noemde de heer Geerkens de organisatie voor Europese economische samenwerking, de O.E.E C. die een dezer dagen een rapport het licht heeft doen zien over om de investeringskwestic. Blijven m de textielsector in Europa de investeringen achter bij het algemeen beeld van dc overige industriële secto ren. De heer Geerkens legde er de na druk op dat Nederland in dit verband echter nog een gunstige positie inneemt. Massale promotie Indeling competitie amateurs voor komend seizoen In zij'n ofiiciëel orgaan „De Sportkroniek" heeft de KNVB officieel bekend gemaakt hoe de competitie-indeling der standaard-elftallen van de amateurs voor het komende seizoen zal zijn. Er komen 3 eerste klasèers van 12 verenigingen. De districten 1 en 2, 3 en 4 en 5 en 6 leveren hiervoor elk één eerste klasse. Alle zes districten krijgen elk twee 2de klassen van 12 verenigingen en vier 3e klassen van eveneens 12 clubs. Daaronder komt nog in elk district een nader te bepalen aantal vierde klassen van tien vereni gingen. De klassen worden als volgt gevormd: le klasse: Aan het einde van dit sei zoen worden achtereenvolgens, districts- gewijze. van de 2e klasse alle - niet naar het betaalde voetbal overgegane - num mers één. daarna de nummers twee. ver volgens de nummers drie enzin de le klasse Ingedeeld, totdat het benodigde aantal van 36 clubs compleet is. Te ver wachten is. dat enkele op de ranglijst lager geplaatste clubs beslissingswed strijden om een plaats in de le klasse zullen moeten pelen. Op dezelfde wijze zullen vervolgens de 2e en 3e klassen worden ingedeeld. In de 2e klasse komt dus ruimte voor 36 verenigingen plus voor ongeveer 44 verenigingen, die de plaatsen zullen in nemen van de clubs, welke hebben aan gevraagd, naar het betaalde voetbal over te gaan Dit aantal staat nog niet defi nitief vast. Ongeveer 80 verenigingen uit de 3e klasse zullen overgaan naar de 2e klasse. Ongeveer 80 verenigingen uit de 4e klasse gaan over naar de 3e klasse plus een aantal voor die verenigingen uit de 3e klasse, welke naar het betaalde voet bal zijn overgegaan. het afgelopen jaar verder terug Spreker betreurde het echter, dat het verder gaan op de weg naar de een- heidsmarkt bemoeilijkt wordt, zo niet I onmogelijk wordt gemaakt. De Neder landse textieldrukkenlen zijn het slacht offer van deze gang van zaken. ZU loch gelukkig vonden de Nederlandse 'atoenfabrikanten elders in de wereld olledige compensatie. Het is echter «iet zonder betekenis,, dat in de sector atoen, de ravon en het linn»n de pro- I werken met hoge initiële kosten ter voor. luctie van ,1, N>dvrl,nds, evcrii-r b"Jil)">!i ,an «Iwdnn-ta». On de modegoederen, welke op de binnenlandse .n 1954 met 4 is gestegen, doch dat markt slechts m kleine hoe-veelheden de export vrijwel gelijk bleef. kunnen worden afgezet, kunnen zij hun I kosten in concurrentie met het buiten land niet in voldoende mate dekken. Jammer is het daarom, volgens drs Geerkens. dat de bij de O.E.E.C. aan gesloten landen niet tot een gecoördi neerde financiële politiek gekomen zijn. Tekort arbeidskrachten Het derde belangrijke vraagstuk voor de Nederlandse textielfabrikanten is het tekort aan geschikte arbeidskrachten. Bij een goed bezette onderportefeuille is een doelmatige bezetting van de ma chines noodzakelijk. Geschoolde arbei ders. vakmensen dus zijn onontbeerlijk Er bestaan momenteel natuurlijk wel goede opleidingsvakscholen, terwijl daar nevens vooral grotere bedrijven zijn overgegaan tot opleiding binnenshuis, doch op korte termijn is in leder geval nog niet te voorzien in het grote te kort aan deze vakmensen. En juist bij het verder doorvoeren van de efficiency speelt deze factor een zeer grote rol. Grotere omvang beurs Vergeleken met het vorige jaar Is p de beurs een veel groter deel van le productiecapaciteit uit de verschil lende bedrijfstakken thans aanwezig, alhoewel de Tilburgse wollenstoffen- 'abrikanten ontbreken. Met name geldt leze grotere belangstelling overigens oor de katoen-, rayon- en linnen- ector. de woningtextiel, de tapijl- ndustrip en de meu»>elbeklfding. Ook 4e tricotsector Is belangrijk uitge breid. Het aantal deelnemer* bedraagt 79 (v. J. 54). Voor aanvulling van de 4e klasse zal worden vastgehouden aan de normale promotie van plm. 48 verenigingen uit de Afdelingen Degradatie vindt niet plaats. Deze indeling komt nagenoeg overeen met de voorstellen van de Commissie voor Amateurvoetbal aan het Bondsbe- stuur. In één onderdeel heeft het Bonds- bestuur het project dezer Commissie niet kunnen volgen. nJ. in het aantal eerste klassers. Hoewel beseffend, dat de reis kosten voor enkele club; hoger zullen liggen dan normaal, heeft het Bondsbe- stuur niettemin dit aantal tot 36 willen beperken om: a. Vervlakking van het spelpeil te voorkomen; b De indeling van één groep over twee Districten te behouden; c. De aantrekkelijkheid der competitie te be waren. De overgang van amateur- naar be taald voetbal zal nog nader worden ge regeld. Het teruggaan van betaald voetbal naar amateur voetbal geeft niet zonder meer recht op een plaats in de le klasse amateurs. VOETBAL Nederlands elftal tegen Chelsea Het is thans definitief dat het voor lopig Nederlands elftal op 11 Mei a.s. in Amsterdam een oefenwedstrijd zal spe len tegen de Londense eerste divisieclub Chelsea. Holland Sport De spelers van Holland Sport zijn weer byeen. In zoverre, dat zy besloten hebben voor de Nederlandse sport naam volledig per vliegtuig naar Londen te zullen gaan om er vanavond in een llchtwedstrUd Westham United te be kampen, aldus de „Tel." In verband hiermee is de bespreking Inzake het conflict tussen de Rotter damse en Haagse spelers van Holland Sport., die gisteravond in Rotterdam zou plaats vinoen opgeschort tot Donder dag as. Mogelijk dat de Londense trip vrede in het kamp zal brengen. KUNSTRIJDSN Nationaal Kampioenschap In de Hoky te Den Haag werden gisteren de wedstrijden om de nationale titels kunstrijden gehouden. Kampioene by de dames werd Joan Haanappel, terwijl het ijsdansen werd gewonnen I door de heer en mevrouw Odink. I De Jeugdtitels gingen naar Jeanlne Ferir en Leo Visser. blijven voortbestaan met dien verstande, dat de duur van de uitkering voor elke werknemer Individueel wordt beperkt tot 24 werkdagen. Nadien zal de „uit- gevroren" werknemer terugvallen op het Wachtgeldfonds, dat hem een uitkering garandeert gedurende 48 werkdagen. De werkgeversorganisaties hebben hieruit de consequentie aanvaard, dat de uitsluitend door de werknemers voor het Fonds op te brengen premies van 475 van het loon, zal moeten worden verhoogd. Zij rijn bereid deie premie te verhogen tot 5.25 even tueel tot 5.50 leren of deze premieverhoging voldoende ls om het Risicofonds aan zijn verplich tingen te kunnen laten voldoen, is over eengekomen, dat de nieuwe regeling geldt voor een proefperiode van drie Jaar. Mocht na verloop van deze drie jaar blijken, dat de premieverhoging niet voldoende is. dan zullen de werkgevers- en werknemersorganisaties zich opnieuw beraden over de uitkeringsduur van het Risicofonds. Mocht daarentegen de nieuwe premie het Fonds in staat stellen reserves te vormen, dan zullen deze, indien zij een bedrag van 10 millioen gulden over schrijden. worden aangewend om de op te brengen premie te verlagen. Deze verlaging zal echter niet verder gaan dan het huidige niveau van 4—75 r;De baten bij laatstgenoemde premie zullen steeds aan het Risicofonds ten behoeve van zijn activiteiten ten goede komen. WIELRENNEN Geen Fransen in de Ronde van Nederland De Franse ploeg, welke aan de Ronae van Nederland zou deelnemen en welke onder leiding zou staan van Raphael Geminlani. heeft zich, zo deelt de orga nisatrice, de N.V. Efor mede, niet aan de gemaakte afspraken gehouden en zal niet starten. De Franse équipe heeft cr de voorkeur aan gegeven in de Ronde van Spanje, die eveneens op 23 April begint en op 8 Mei eindigt, uit te komen. Men zal trachten alsnog een Italiaans team voor de Ronde van Nederland te contracteren Mocht dit niet gelukken, dan wordt een Nederlandse ploeg aan het veld toegevoegd. BOKSEN Van Klaveren sloeg Duitser Koch Tijdens gisteravond te Rotterdam ge houden internationale bokswedstrijden heeft Bep van Klaveren in de hoofdpar tij een zeer ruime puntenoverwinning behaald op de Duitser Koch. Van Klaveren bokste een prachtige wedstrijd, waarin tegen het slot de Duit ser in panische angst voor de talloze harde hoeken van de Rotterdamse vete raan op de vlucht sloeg. Leidse Schaakbond VOORSCHOTEN PROMOVEERT. Door met 7—3 over Lelthen I te zege vieren. heeft Voorschoten I het kam pioenschap van de 2de klasse A van de competitie LB3. behaald. Dat het een spannende strijd is geweest blijkt wel uit de eindstand, waarin Voorschoten, Hazerswoude en Leiderdorp I alle een ge- lyk aantal matchpunten hebben Het aantal bordpunten besliste echter ten gunste van Voorschoten, dat wij nu het volgende seizoen in de 1ste klasse aan het werk zullen zien. Gelijk bekend is V.TJL. I reeds kam pioen van de parallelgroep 2de klasse en promoveert dit tiental dus eveneens. Het heeft in zijn laatste wedstrijd nog even van een duidelijke kampioensallure blijk gegeven door Phüidor III met 8Vj—114 in de pan te hakken. Hierdoor ls tevens definitief de degradatie van Fhilldor Hl uit de 2de klasse bezegeld. De gedetailleerde uitslagen zijn: Leithen IVoorschoten I: P J PlanjerG. P. Sluiter 0—1H. Boekkooi K. Waasdorp 0—1; J. van Kempen— dr P. Vermet 0—1; W. Bey—B. Smit 01; J. P. Kroon—J. van Os 1—0; L. Batenburg—B. Maat 0—IJ. A. F. Plan jer—J. J. Braggaar «4—M C Schou ten—C. M. van Renswouw 1o, A. MontebaA. Oudshoorn 01: W. F de Ridder—M. C. Segaar 14M. Totaal 37. V.T.L. I—Philidor III: A. Smit—G. Verllnd 1—0; J. NievaaxtL. K H van Beek 1—0. H. Hi. van de Zon—J .O. Bethe 1—0; H. J. Dingjan—P. H Swin- kels 10; A. ChrispilnJ de Roov 0-1; J. G L Tervooren—J Buis 1—0 A Spek—N van Staden H— S: J Brug- mans—A M. Immlnk 1—0; W F Smit J. van Weeren 1—0; J H. Witkamp— C. Jansen 1—0. Totaal 814—114.

Leidsch Dagblad | 1955 | | pagina 5