vil Lugdunum dacht met 5-1 voorsprong op fluweel te zitten Postduiven kwam in tweede helft „op stoot" en bereikte nog 'n draw LEÏDSCH DAGBLAD - MAANDAG 4 OCTOBER Sensationele strijd aan Haarlemmervaart Maar Westlandia scoorde drie doelpunten in acht minuten (Van één onzer verslaggevers) Met een 51 voorsprong op Westlandia ging voor Lugdunum gistermiddag de rust in en voor het tatryke publiek was deze kamp dan ook reeds beslist. In de eerste helft had Lugdunum de toon aangegeven en waren met de regel maat van een klok de doelpunten elkaar opgevolgd. De Naaldwykers echter zorgden voor een grote verrassing, door na de thee binnen 8 minuten met drie goede doelpunten hun achterstand tot 54 in te lopen. De „kikkers" werden In die periode geheel in de verdediging gedrongen en de Leidse aanhang be leefde een benauwd kwartiertje. Toen echter Jan Verhoeven met een goed doelpunt de stand op 64 bracht, herwonnen de groen-uitlen hun zelfver trouwen en, ondanks de pogingen van Westlandia om ook deze achterstand In te lopen, bleek het Leidse doel verder hermetisch afgesloten. Voor rust had Lugdunum het beste van het spel en werd Westlandia over speeld. De Leidse aanvallen golfden achter elkaar naar het Westlandse doel en slechts met kunst en vliegwerk wis ten de Naaldwükers voorlopig stand te houden. Toen echter na 10 minuten 6pelen linksbinnen Flllppo z ch keurig vrü speelde, was z'n schot doelman Verbeek te machtig 10De Lelde naren, die nu ook met Invallers voor de rechtsback en de rechtervleugel speel den, bleven in de aanval, waarbij spe ciaal rechtsbinnen Robbers goede din gen liet zien. BU één der vele stormlo pen op het Westlandla-doel gaf Filippo de bal keurig door aan Verhoeven, die doelman Verbeek geen kans gaf (2—0). De druk op het Westlandse doel bleef aanhouden en het was invaller W. Mizee, die via de Naaldwijkse doelman de voor sprong tot 3—0 verhoogde. De enkele aanvallen van de Westlanders leverden hun in de 30e minuut een verdiend tegenpunt op. toen mldvoor Van Zeyl hard Inschoot (3—1). Lugdunum kwam echter weer terug en de Naaldwijkers werden met de rug tegen de muur ge drukt. Eerst joeg Verhoeven de bal, na een goed door De Roo genomen vrüe trap, langs keeper Verbeek (4—1> en kort daarna was het wederom W Mizee, die van dlchtbü de ruststand op 51 bracht. De tweede helft was nauwelüks be gonnen of de Westlandse rechtsbin nen Van Dam wist een ver naar vo ren gespeelde bal eerder te bereiken, dan de uitgelopen Erades (5—2). De Naaldwijkers drongen nu op en nadat een hard schot van Jansen net naast was gegaan, verkleinde v. Zeyl de ach terstand tot 5—3 Enthousiast gooide Westlandia nu alles op de aanval en in de 8e minuut gelukte het rechts buiten Noordermeer met een prach tige kopbal de stand op 5t te bren gen. Het begon er nu donker voor Lugdu num u;t te zien en de groen witte de fensie kreeg handen vol werk. Lang zamerhand kregen de Leldenaren ech ter meer vat op het spel cn hun aanval ram het initiatief over. De Naaldwij- kers kropen door het beroemde oog van de naald, toen uit een scrimmage voor het hellgdom van doelman Verbeek de lat redding moest brengen en vervol gens een kogel van Verhoeven rakelings naast vloog. Toen echter de Leidse aan valsleider de gehele Westlandia-defen sie omspeelde, was tegen z'n schot geen kruit gewassen (64>. Dit doelpunt bracht de nodige rust in de groen-witte gelederen en de Leldenaren kregen weer het beste van het spel. Kort voor tijd kreeg Verhoeven nog een goede kans, maar z'n harde schot van dichtbij ging hoog over. Met Lugdunum In de aan val floot de rustig leidende arbiter Kuiper voor het e.nde. V* ADO noch NOAD kon gister middag in het Zuiderpark tot een doelpunt komen. Het bleef bij po gingen en een van die probeersels heeft de fotograaf op de gevoelige plaat vastgelegd. Het is een aanval op het NOAD-doel. LFC had met rust 2—0 voorsprong Slot was aan de forse kant Toen LFC zich bij het ingaan van de rust tegen het nog ongeslagen Post duiven van een 20 voorsprong verzekerd had, leek niets een Leidse zege meer in de weg te staan. De Kanaries waren tot aan dit moment duidelijk de meerderen van de Duiven geweest en had het de geelzwarten wat meer vóór de wind gegaan, zeker was de voorsprong groter geweest. Maar na de rust kwam de ploeg uit Loosduinen geweldig (en ook wel een tikte te fel) opzetten en waren de rollen omgekeerd. Zo eindigde deze snelle strijd uiteindelijk onbe zetten, maar al hun aanvallen strand den op de Noordwükerhoutse defensie, waarin Kees v. d. Togt weer een knap pe partij voetbal speelde. VVSB nam vervolgens het lnit atief weer in han den en door J. v. Duin werd het 50. Rechtsbinnen Anker redde daarna voor Rouwkoop de eer en J. v. Duin, die dus ook een hattr:ck verrichtte. Koome en Nederstlgt brachten tenslotte de eind stand op 81. Een compliment verd'ent de uitste kende leiding van arbiter Berends. Standen 2e klasse A Quick HVV DHC ONA Velox DCV RFC Wass.ema.ar Fluks Vriendensch. HOV 2e klasse I UVS JLeerdam VCS Gouda Fortuna ODS VUC COAL CVV HBS Unites 6 6—2 0 5—2 6 10—7 5 4—2 4 10—4 3 3—3 2 4—4 2 9-11 6 10—6 5 8—2 4 6—2 3 6—10 3 7—11 2 12—11 2 8—9 Twee hattricks in Noordwijkerhout (Van onze correspondent) Rouwkoop's reisje naar NoordwU- kerbout, waar zU de strüd aanbond met VVSB. Is geenal te aangenaam uitstapje geworden. De Voorschotense club kreeg met 81 klop. Van de spe lers van de Bavo-club had vooral Nederstlgt „er zin ln" hü scoorde vier doelpunten. Reeds de eerste aanval van VVSB stichtte verwarring voor het doel van Dulienburg, die, om opluchting te krü- gen, een corner moest weggeven. Uit die hoekschop scoorde J. v. Duin het eerste doelpunt. Nederstlgt produceerde vervolgens een serie van dr:e treffers, waarvan uiteraard de goed combineren de WSB-ploeg haar steentje bijdroeg en zo moest Rouwkoop, dat al haar po gingen zag mislukken, met een 40 achterstand thee gaand rinken. I j i „ii Na de hervatting probeerden de Voor- slist (22). Overigens een zeer verdienstelijk resultaat van de geelzwarten, schotenaren ijverig de bakens te ver- 1 - - -J zeer snel gingen de Kanaries van weer de macht in handen en kort voor start en reeds dadelijk moest de Loos- de rust werd de Leidse voorsprong ver- dulnse doelman Duindam alle zeilen groot tot 20. Heijmans werd door twee büzetten om het schot van de actieve en zwart-witte verdedigers binnen de lijnen doortastende Leidse aamalsleider Hey-ten val gebracht cn G. Nagtegeller be mens. te keren. De geelzwarten bleven, nutte de penalty '20i. ondanks de tegenwind, ook hierna de Na de thee wij schreven het reeds i toon aangeven en de Postduiven-delen- 1 liep de strijd heel anders af als wy i sie ging bij tijden met de rug tegen de aanvankelijk meenden te voorzien, muur en büna namen onze stadgenoten I Het eerste half uur behoudens en- de leiding. Stopper De Geus trapte de kele uitzonderingen speelde de strijd bal bü een der vele Leidse aanvallen zich nu vóór de Geelzwarte veste af cn mis en de doorgelopen Heümans kwam menig benauwd ogenblik viel te noteren, vrij voor de \este van doelman Duindam. Toch duurde het nog ruim een kwartier Helaas was het schot van de LFC-mid- alvorens de bezoekers de achterstand voor te slecht gericht, want de bal werd wisten terug te brengen tot 21. waar tegen de Duivendoelman aangeschoten, van een misgreep van doelman Mis- Na 10 minuten spelen kroop het doel saar In allereerste instantie de oorzaak van de bezoekers wederom door het oog was Na deze misgreep probeerde Van van de naald- Heijmans mocht een vrüe Eljgen nog weg te werken, doch maakte, trap nemen en dwars door de haag van toen het leer ten tweede male werd in- Postduivenspelers kogelde hij keihard in. geschoten en Missaar nog niet op znn Doelman Duindam was reeds geslagen, post onder de lat was teruggekeerd, bij maar linksback v. d. Berg bracht ln het zijn poging om te renden wat er nog te doel nog redding. Een doelpunt hing redden viel, hands! Penalty, zei arbiter echter in de lucht en spoedig hierna j Starrenburg en Volei scoorden daaruit scoorde Van Kampen met een fraai 2—1. Na deze treffer werd de strijd aan- schot, onhoudbaar voor Duindam 1—0. merkelijk forser en Postduiven, dat ken- Van Kampen kreeg nog. een kansje doch nelük nog een gelijkspel er uit wilde slc- nu ging zijn schot naast. Een tweede pen, probeerde het spel te forceren. Leidse treffer werd geannuleerd wegensJammer, dat arbiter p, Starrenburg buitenspel hiertegen een wel wat lankmoedige Even wist de Loosduinse ploeg de ba- i houding aannam, waardoor sommige kens te verzetten en kreeg de zwart- LFC-evs zich lieten intimideren. Een witte defensie even lucht: Bijna kwam kwartier voor het einde noteerden wij zelf de gelijkmaker toen een kwartier dan ook de gelijkmaker, toen rechtsbin- vóór de rust midvoor Grünwald iPost- ne Cevere na de voorzet van zijn iechts- dulveni een vrüe trap mocht nemen en buiten, de bal ineens op zijn slof nam en de bal daaruit door rechtsbuiten Votel Missaar onhoudbaar passeerde 22 goed werd ingeschoten. Neeuteboom Jr Er ontwikkelde zich nog een felle strijd bracht echter in laatste instantie fraai om de leiding, doch beide ploegen kwa- redding. men niet meer aan scoren toe En zo Ook Missaar moest nog éénmaal al zijn eindigde deze vóór rust snelle en nil talenten te voorschün halen om onheil de thee enigszins rommelige wedstrijd te voorkomen. onbeslist, een uitslag waar beide ploe- Na deze korte onderbreking nam LFC gen o.i. vrede mee kunnen hebben! Matig voethal in Leidse Hout Roodenburg bad liet geluk dat Warmunda niet op scliot was (Van i onzer verslaggevers) Nee, we zijn niet enthousiast naar huis gegaan. Roodenburg was beslist nog aan het feestvieren, had daarbij geluk dat Warmunda weer mank ging aan schotloosheid, en dat doelman Witteman de kampioensillusies van cl- Leid se Hout-bewoners niet in de war wilde schoppen en tweemaal een cadeautje weggaf. Zijn collega aan de andere kant, Fasseur. ontving menig open doekje voor fraaie safes. Hij voorkwam twee zekere doelpunten, f'.oodenburg's keeper was dan ook waarschijnlijk de enige, die voldaan het veld verliet. Het begin was voor d? thuisclub veel belovend, want reeds de eerste pass van nndvoor Ouwerkerk naar Lens had suc ces! Laatstgenoemde schoot de bal langs Witteman. 1-0. Met fris, open spel werd Wassenaar-aanval mikte beter de Warmunda-veste bestookt en even later juichte Roodenburg by na weer, maar de bal caramboleerde via de on derkant van de lat terug het veld ln. Van dat ogenblik af kreeg de Warmun- da-achterhoede vat op het spel. Mid voor Ouwerkerk werd volkomen uitge schakeld door de lange, beter koppende Gerrit Zwaan en daar alle passes uit de Roodenburg-achterhoede stijfkoppig hoog door het midden werden gespeeld, was het voorhoedespel vrü ongei aarlük. Na twintig minuten werd het dan (Van onze correspondent) ook gelijk, toen linksbuiten Vergeer de De omzetting in de Wassenaar-ploeg. ?ta' in de hoek lang; Fasseur plaatste. M. Buitelaar op de mid voorplaats en noteerden e?n prachtige kogel van Prosman linksbuiten, heeft uitstekend Haverkort. die op werkelijk verb.uffende voldaan. De voorhoede bracht meer do°r Fasseur tot hoekschop werd stootkracht op. waardoor het Rotter- \erwerkt. en even later grabbelde hU damse HOV op een gegeven moment -c bal uit de benedenhoek tegen een 50 achterstand aankeek. Fn juist toen d? druk hoog werd. In het spel van Wassenaar zit onmls- ™m aan de andere kant een doelpunt, kenbaar vooruitgang: Een voorzet van Chouffeur werd door Faas recht de lucht Ingekopt. Wltte- Hilgeman, die Uittenbogaard verving, man uit zijn doel gekomen, wilde de plaatste kort na de aanvang de bal voor bal stompen, maar het leer gleed van het Rotterdamse doel. waar Timmer zijn arm in het eigen doel: 2-1. klaar stond om met een genadig knikje Het werd zelfs 3-1, toen Witteman het eerste doelpunt te scoren. Wasse- niet reageerde op een. als voorzet be naar beheerste het middenveld volko- doeld, schot van Chouffour. Na de rust men Uit een goede pass pikte midvoor herhaalde zich hetzelfde spelbeeld. nu M. Buitelaar de bal op en na de HOV- echter zonder doelpunten Een beter defensie gepasseerd te hebben, tikte hij aanvallend Warmunda, zonder schot, het leer ln het net 2—0. Met juweeltjes en als er een werkelijk gevaarlek mo- van doelpunten zorgden Prosman en G. I ment kwam. stond Fasseur als een rots Buitelaar voor een 40 ruststand ir. de branding. Eb en kreeg de War- Ook de tweede helft opende met een munda-aanhang nog hoop, toen Pcla- overwlcht van de thuisclub, waarbij r.m hands maakte in het strafschopge- ook Plet Remmerswaal weer een actieve bied. Maar Haverkort schoot uit de pe- rol speelde. Met een mooi schot w-ist hü j nalty het leer recht op Fasseur, en dit ui... j- i_._ werkelük het laatste „heldenfeit". JAN NEUTEBOOM ...goede wedstrijd... een zwak ogenblik van de HOV-defen- sie af te straffen 15Oi. Even te voren hadden de gasten een strafschop on benut gelaten. Linksbinnen Bolman zorgde er toch nog voor, dat ook Oos- terom éénmaal naar het net moest 51. Direct daarna was het weer de beurt aan Wassenaar en na enkele vergeefse pogingen wist Piet Remmerswaal 'n pass van Prosman met een hard en laag ge richt schot keurig te benutten: 61 De laatste minuten van de strijd was HOV uitgespeeld en daar de thuisclub blijk baar de zege groot genoeg vond, werd er niet meer gescoord. Beslissing eerst in laatste minuut Doelman De Lincel liield lang van 3e klasse A Blauw Zwart HBO ZandvM. Postduiven TYBB LFC Laakkw. Archipel BEC 6cheveningen Hillegom Ripperda 3 Lugdunum RKAW Rising Hope Wilhelmus Westerkw. Alphen WP VTOS GDA Westlandia HPSV Excelsior "20 VVSB Roodenburg Teylingen Tonegido A SC Llsse THB DOSR Rouwkoop Meerburg SJC Warmunda Alphia Woerden Lekkerkerk UNIO EDS GSV Boskoop Oudewater 6MV Haastrecht DONK VEP 1 - 7 9—3 16—5 10—4 10—3 8—4 8—10 4—8 7—11 2—4 8—12 7—9 8—18 6-8 2—5 3—8 8 16—3 8 135 7 15—7 7 10—6 4 7—6 3 5-8 3 10—13 3 11—14 1 5—14 1 4-7 1 6-14 - 3—8 Drie doelpunten in livee minuten Meerburg ontfutselde een punt aan sterker Teylingen (Van één onzer verslaggevers) De tweede helft was nauwelijks tien minuten oud. toen de Teyllngen-sup- porters juichend opveerden. Joop Verdcgaal had een scherpe pass aan Piet van Elk gegeven, die langs Theo Zandbergen gleed en fraai voorzette. Precies op het hoofd van Nic. Zoet, die met een ferme kopstoot de Sassemers aan een ogenschijnlijk veilige 20 voorsprong hielp. De bekroning van een constant overwicht. Maar van de aftrap ging Meerburg er vandoor en men juichte nog. toen P. de Jeu de bal langs Giele schoof (2—1). Nog waren de Sasse mers niet bekomen van deze schrik of Giele reageerde te laat op een schot, alweer van P. de Jeu. Via de binnenkant van de paal zeilde de gelijkmaker in het net. Ondanks een vertwijfeld slotoffensicf van Te>lingen kwam er geen verandering meer in de stand, waar-mede Meerburg eigenlijk Iets meer kreeg dan zij verdiende. Want voor de rust hadden de rood- van de ene sensatie In de andere. Bin- zwarten met de steun van de wind h?t tijdperk van twee minuten werd voortdurend een stevige druk op het de stand op 2—2 gebracht, waarbij het doel van Pelk uitgeoefend. v:zler stond te hoog gericht De vele schoten van verre afstand gingen mees- al hoog over en voor zover zij beter ge richt waren, konden zy de rustige Pelk met ln moeilykheden brengen Meer burg bepaalde zich in hoofdzaak tot. 105 enkele uitvallen, die door het weinig be- 73 trouwbaar optreden van Giele n et van 62 gevaar waren ontbloot, maar verder 109 toch ook geen succes opleverden Vlak 106 voor het verstrijken van de eerste pe- 57 ïlode had Nic Zoet nog een mooie kans, 9—7 maar van dlchtbü schoot hü tegen Pelk 55 aan. Kort na de thee gelukte het hem 37 beter. In zün eentje gleed hij door de 611 defensie van de Ründükbewoners, In- 3—10 cluslef langs de doelman (1—0). Vijf 48 minuten later vielen de toeschouwers gebleven is. De strüd ging daarna ge- lük op. alleen in de laatste minuten ont ketende Teylingen nog een krampach tig offensief. Piet van Elk kreeg een mooie kans. maar weer ging zün schot over, een verraderlük schot van Nic. Zoet schoof Juist langs de verkeerde kant van de paal en daarmede had Tey lingen haar kru't verschoten. Ook Meer burg had niets meer lh petto, zodat het einde onveranderd kwam. De Rijndijkbewoners mochten met dit eerste puntje niet ontevreden zün. Taetlseh, zowel als technisch waren zij de minderen van bun Sassemse collega's en slechts door het voortref felijke werk van hun achterhoede hebben zij zich tot dit resultaat weten op te werken. (Va: r verslaggevers) De overwinning van vorige week op Rouwkoop, schijnt dc roodzwarten over de moeilijkheden van de eerste wedstrijden geholpen te hebben. Want nu moest SJC, altyd een moeilijk te overwinnen tegenstander, het onderspit delven. De overwinning was verdiend, hoewel de beslissing pas in de laatste minuut viel. Dit was te danken of te wijten, al naar men het bekijkt aan 't goede keepen van de SJC-doelman de Lincel. Hij zorgde ervoor dat ook rijn club tot het laatst toe een kans behield. In een hoog tempo werd begonnen en d* thuisclub viel fel aan De Noordwyk- se achterhoede kreeg het heel moeilyk. Vooral rechtsbuiten v Dorp was het eeiste kwartier zeer actief en wist spoe dig enkele kansen te scheppen. Maar hü vend in keeper De Lincel een geduchte tegenstander Toch wist hü hem na 10 minuten spelen met een prachtig schot in de bov?nhoek. te passeren. De scheidsrechter wees reeds naar het mid den. maar de grensrechter had buiten spel geconstateerd, zodat dit doelpunt werd afgekeurd De strüd ging nu meer gelijk op en golfde snel op en neer. Toch kreeg keeper Spoor het lang zo moellük niet als zijn collega aan de overkant. Midhalf Van Nierop was moeilük te passeren en ln het koppen zijn tegenstander de baas Hü onderbrak de.n ook heel wat aanvallen van de Noordwykers. Hoe beide elftallen ook zwoegden, voor rust kwamen er geen doelpunten. Het tempo was na de rust niet zo hoog meer Het bleef echter een span nende strijd. De voorhoede van ASC noch die van SJC zag kans ec-n doelpunt te maken. Het was dan ook midhalf Van Nierop. die het eerste doelpunt voor zün rekening nam. Er waren ongeveer 25 minuten ge spoeld. toen ASC een comer van rechts kreeg te nemen. Van Nierop kwam voor deze gelegenheid naar voren en tot grote vreugde van de ASC-aanhang, wist hy zowaar keeper De Lincel met een kopbal te passeren: 1-0 SJC weer de zich g ->ducht om weer op gelüke voet te komen, maar keeper Spoor wilde voor zijn collega niet onderdoen en red de enkele malen keurig. Tien minuten voor tüd wist Van Dorp, die op de mid- voorplaats terecht was gekomen, met een onhoudbaar schot de stand op 2-0 te brengen De overwinning leek binnen. SJC dacht er anders over en rechtsbui ten G. Alkemade bracht de Noordwykse achterstand terug tot 2-1. De laatste minuten werden hierdoor nog zeer spannend. Pas in de laatste mi nuut maakte de altüd hardwerkende midvoor De Goey aan alle onz:kerhe!d een einde, door De Lincel voor de derde maal te passeren (3-1). Eerste volle winst voor DOSR Toen de goed leidende scheidsrechter Bodegom voor de laatste maal ln deze wedstrijd floot, had Roodenburg een ge flatteerde 3-1 overwinning behaald. (Van onze correspondent) Met Van Waasdorp weer op de mid- voorplaats is DOSR bü TUB met een stevige 36 overwinning uit de bus achterhoede gekomen. Niet ontkend mag echter tenslotte eei worden, dat het spel van de Haarlem- einde door de'heer Wallenburg* »--• aangekondigd. Opgehitst GDA ging (le perken te buiten (Van onze correspondent). De wedstrijd G.D.A.—Alphen hi Loosduinen is ten gevolge van het fanatieke optreden un het publiek, waardoor de G.D.A.-spelcrs tot het uiterste opgehitst werden, een zeer onpleizierige vertoning geworden. Het was maar goed, dat scheidsrechter Wallenburg de teugels strak in han den heeft weten te houden, waaraan het mede te danken was, dat slechts een van de Alphcn-spelcrs, te weten Van Soest, de dupe werd van Uit rauwe voetbal. Vooral de Loosduinse rechtsbuiten en de linkshalf toonden zich meesters in dit unfaire gedoe. Dat de lichtgewicht-voorhoede van Alphen. met spelers als Van Geen, Ederveen, Lankhaar, Van Soest en Tui- nenburg, een heiig ontzag koestelt voor het ruwe spel van de Loosduinse ploeg viel te begrypen. Toch wist Alphen het eerst ln de aan val te komen, maar al spoedig bleek, dat de thuisclub geen pardon gebruikte en zichzelf noch de Alphen-spelers ont zag. By een aanval van de thuisclub werd de Alpheuse defensie overrompeld en Jansen door het schot van de rechts binnen gepasseerd: 10. In de tweede helft had Alphen de wind achter en toen Lankhaar in sa menwerking met Cuperus spoedig de gelükmaker had ingeschoten tl—1) kreeg men in het Alphenkamp weer moed. De GD.A.-defensle ging de zaken echter nog wat steviger aanpakken en wat dit betekende moest midvoor Van Soest korte tyd later ondervinden, toen hy volgens de regelen der kunst uit het veld gewerkt werd. Beuk kwam de opengevallen plaats innemen. Toen was meteen de gang uit dc aanval cn had de thuisclub het initiatief, v Heü- ningen c.s. lieten zich in de Alphen- venmln onbetuigd, zodat ieder blü was. dat het zeer zwak was. zodat het de Veense voorhoede dit keer niet al te tnoeilyk viel. Reeds in de tweede minuut trof Ken- zen met een welgericht schot de roos 10. zodat het begin weinig hoopvol was voor de gasten. De DOSR-aanval kwam echter spoedig op toeren en nadat eerst Van Waasdorp het leer tegen de staan der had geschoten wist Theo van Klink uit een voorzet van Olyenhoek geliik te maken: 1—1. Het werd in de dertigste minuut 21 voor de thuisclub, toen een Ingeschoten bal afsprong op de scheids rechter en voor de voeten van de vrü staande WiedUk terecht kwam. Van Amsterdam wist weer gelijk te maken en toen daarna v. Klink voor de eerste maal DOSR aan de leiding had £:hol- werd pen. zorgde Van Waasdorp er voor, dat met 24 gerust werd. Vry spel na de hervatting stelde Van Waasdorp de overwinning practisch vei lig, door uit een snelle aanval 25 te scoren. THB dacht het toen met praten verder af te kunnen, maar de heren raakten daardoor steeds meer ln de ver drukking! In de 28ste minuut scoorde Van Amsterdam 26 en kort voor het einde wist Kenzen v. d. Tang nog een maal te verslaan, zodat het einde kwam met een verdiende 36 zege voor de Veners, die de eerste overwinning ln dit seizoen binnen haalden.

Leidsch Dagblad | 1954 | | pagina 19