69" 109.- 75.- Met grote voldoening presenteren wij U onze Herfstcollectie, die volkomen beantwoordt aan de nieuwe eisen van de internationale mode Wij tonen U hier slechts enkele voorbeelden uit een fantastisch mooie, enorm gevarieerde en bij zonder voordelige collectie waar in de nieuwe lijnen, stoffen, en kleuren harmonisch zijn verwerkt: een mantel met teddyvoering, de nieuwe grote kraag, de H-lijn van Dior, stoffen met in geweven patronen in moderne kleurcombinaties. Op onze mantelafdeling introduceren wij iets nieuws. U ziel van nu al in onze mantel- colleclie regelmatig enkele stuksexclusieve modellen van aparte klasse, zoals U ze vindt in de duurste modehuizen. Alléén zijn de prijzen bij C s A véél en véél lager. Boxcoat met Teddy voering Amerikaans model, san uitstekende coupe, in Mohair double-face, camel, grijs en petrol; geheel ge voerd met witte Teddy. 38 t/m 4-1. Enorm voordelig De nieuwe grote kraag hier in een prachtige aangesloten mantel met ssijd klokkende rok. De stof is Mohair Glacé san de hoogste kwaliteit- in de laatste modetintcn: blauw, grijs en les er Deze swagger in zachte Mohair is volkomen recht van lijn. De lage taille wordt getypeerd door de brede, diep geplaatste zakken. In de nieuwste tinten: rood," blauw hl elk detail modern is deze elegante swagger met zijn royale kraag, de originele, nauw toelopende mouw, de soepele losse rugvalling en sooral de rijke jac quard gessesen stof. De prijs is verrassend laag. 38 t/m 48

Leidsch Dagblad | 1954 | | pagina 8