LEIDSCH DAGBLAD 4^0 Prins Bernliard: „Een niet op liet zijne" ie gelijl Amerikaanse vliegers in Hongarije veroordeeld tot geldboete 90ste Jaargang MAANDAG 24 DECEMBER 1951 No. 27491 Directeur: J. W. Henny Hoofdredactie: B. W Menkhorsi en J. Brouwer DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN f 5.15 per kwartaal: f 0 40 per week Witte Singel 1. Leiden - Giro No. 57055 Telefoon Dir en Adm.: 25041; Red. 21507 Kerstviering in liet Dmnpaleis k zie Spiegel U aan de herders van Betldehem Een groot gezin heeft Zaterdagna middag rond de Kerstboom het Kerst feest gevierd. De huiskamer, waarin de viering werd genouden, was de Burgerzaal van het Paleis op de Dam te Amsterdam, het gezin het gezamen lijk personeel van de paleizen in Ne derland en de ouders een Koningin en een Prins. 1200 ouderen en jongeren waren met autobussen, die rij aan rij op de kleine steentjes van de Dam ge parkeerd stonden, naar Amsterdam getrokken om tezamen met de Konin gin, Prins Bernhard en de drie oudste prinsesjes het Kerstfeest te beleven. Achter de lange tafels, waarop de chocolademelk dampte, stonden dit maal geen lakeien maar particuliere secretarissen, secretaressen en zelfs een vice admiraal. Prins Bernhard sprak een welkomst woord. waarin hij zeide zich te verheu gen. dat allen, die vaak zo weinig con tact met elkander hebben, uit Den Haag. Soestdijk, van Apeldoorn en van nog verscheidene andere plaatsen hier te ramen waren gekomen om gezamenlijk het Kerstfeest te vieren. Een koor van het palels Soestdijk zong het „Gloria in Excelsis Deo" en mr J. C. baron Baud ipiano) en Jo Juda (viool) voerden de Sonate F dur van Handel uit. HM. de Koningin hield een schrift lezing uit het Evangelie naar Lucas: Hoofdstuk 2:1—20 en daarna sprak de Prins. Hij ging terug naar het Lucas Evangelie, dat- de Koningin had voorge lezen "en trok een vergelijking tussen de herders, die naar Bethlehem kwamen om Jeziis te zoeken en allen, die deze middag naar Amsterdam waren getrok ken om hier in het Paleis bijeen te komen. „Want dit" zo zei de Pruis „en ó?t is het mooie van een samenzijn als dit. wij kwamen allen met hetzelfde ó'el voor ogen- En ons doel is In feite gelijk aan dat wat de herders er toe bracht, hun kudden te verlaten en naar Bethlehem te trekken. Zij gingen daar heen om Jezus te zoeken. Wij zijn hier gekomen om het feest van Christus ge boorte te vieren en ons opnieuw reken schap te geven van de belofte, die daar in werd vervuld". De Prins sprak over de onrust en on zekerheid in de wereld, hoe de interna tionale moeilijkheden en spanningen op d» gehele samenleving drukken, hoe at en toe een schijn van hoop op een tot elkander komen van de politieke mach ten onze wereld verlicht, maar hoe de lucht dan weer helemaal dichttrekt, en de toekomst weer bijzonder duister lijkt. Ook de herders, waarover Lucas sprak - aldus de Prins leefden in een zeer moefijke tijd maar toen zij Jezus ge ven hadden, verheerlijkten en prezen zij God. ..Ik geloof, dat wij ons aan deze herders moeten spiegelen. Niettegen staande alle moeilijkheden en onze kerheden van deze tijd moet er toch vreugde in ons liart zijn. omdat wij hier bij elkaar liebhen mneen komen om die éne zekerheid dat het Kerst kind ook voor ons op aarde is geko men samen te heieven. Indien wu dat. net als de herders, centraal stel len in ons leven, dan zullen wii daarin de kracht vinden om rustig datgene te doen wat onze hand vindt om te doen". Zoals het- Kerstgebeuren concreet is aldus de boodschap ran Prins Bern hard zo moeten wil ook onze plan- ren onze levenshouding concreet voor ons'zien. Niet een vaag plan. maar een concrete aanpak van onszelf kan ens bewaren voor arrogantie en onver draagzaamheid uit zelfoverschatting. Onze wereld heeft aan niets zo dringend Mioefte, dan aan eflkn.nder verdragen. En daartoe is het. nodirr. dat de liefde vn Christus daardoor blijkt, in het levpn. dat ook onder ons. naar Paulus" woord, ..door ootmoedigheid ieder de ander uit- nemender acht dan zichzelf". En verder lees ik dan aldus eindig de Prins Bernhard: „Een iegelijk zie niet op het zijne, maar ieder zie ook op hetgeen der anderen is. want dat gevoelen zij in u. hetwelk ook in Christus Jezus was". Dat was Paulus' toepassing op het Kerstfeest. En ik geloof, dat ik geen betere ken! Met een Kerstspel door het personeel van het staldepartement en het zingen van ..Stille nacht. Heilige nacht" werd de Kerstviering besloten. Bp het verlaten van het Paleis reik ten de Koningin, de Prins en de Prin sessen en Beatrix en Irene de aanwezi gen een Kerstbrood uit. Een half uur voor en een half uur na de bijeenkomst speelde beiaardier Vin cent op het Paleiscarillon Kerstliederen. Perzische regering wil grote lening uitschrijven De Perzische premier, dr Mossadeq heeft Zaterdagavond in een radiorede een beroep gedaan op het Perzische volk om in te schrijven op de grote nationale Perzische lening. Voor hij zijn beroep deed. beschuldigde Mossadeq Engeland er van te pogen Perzie „door economische druk tot toegeven te bewe gen „Doch deze lening zal Perzié hel pen voort te strijden op de weg naar het geluk". De Britse regering heeft Perzië Za terdag in een nota laten weten, dat zij het recht van Perzië om over de olie te beschikken niet kan erkennen aange zien zij van mening is. dat het hier eigendom van de Anglo-Iranian" be treft. en de kwestie nog niet door het Internationaal Gerechtshof is afgehan deld. Het Internationale Gerechtshof zal in Februari beide partijen horen alvorens een einduitspraak te doen. Gisteren is het tot een grote demon stralie voor het Perzisch parlements gebouw gekomen, waar zoals bekend, vijftien afgevaardigden van de oppositie en ongeveer zeventig redacteuren van anti-Mossadeq-gezinde dagbladen hun toevlucht hebben gezocht. Een grote menigte, waaronder aan hangers van de religieuze leider Kas- jani. dreigde deze personen ..in stukken te zullen scheuren" wegens het feit. dat de oppositie Kasjani in rede\ oeringen in het parlement had aangevallen Nadat de voorzitter van de Kamer beloofd had ..Kasjam's eer te zullen verdedigen", trok de menigte zich terug Het gebouw werd beschermd door ten. die het zou proberen het gebouw binnen le dringen Zaterdagavond zijn te Teheran alle employés van de benzinepompen bij het oliedepót der Perzische oliemaatschappij in staking gegaan, omdat zij. naar hun zeggen, geen salaris hadden ontvangen. Uit Ismailia wordt gemeld, dat gister morgen door een ontploffing in de spoorlijn bij Suez een groot gat is ver oorzaakt In een Brits communiqué wordt gezegd, dat onder dekking van militairen herstelwerkzaamheden zijn begonnen. Overigens zijn uit de Kanaal zone geen belangrijke incidenten ge meld. hoewel kleinere aanvaller, op Britse installaties „zonder succes" blij ven voorkomen. Zo werd Zaterdagavond een Egypte naar bij het opgraven van kabels be trapt cn door schoten gewond en wer den „Molotof-cocktails" geworpen naar een waterinstallatie te El Ballah, 40 km. ten Noorden van Ismailia. Voorts is door liftende Egyptenaren op weg van Cairo naar Suez een Britse auto in brand gestoken. De bestuurder van de wagen wist te ontkomen. Churchill (loet een beroep op eenheid in het Engelse Gemenebest Vele onplezierige maatregelen zullen getroffen moeten worden Vermoedelijk geen oorlog De Britse mimster-president. Wmston Churchill, heeft vanuit zijn landhuis in de omgeving van Westerham. In het Britse :raaf'chap Kent. een radio-rede tot het Brits-? volk gehouden. „Indien er oor'og zou komen", aldus Churchill ..zou dit een revolg zijn ran het werken van wereldheheersende krachten, die Groot-Brittannië niet vermag te bedwingen. Doch. over het a'gemeen gesproken, geloof ik niet, dat er oorlog zal komen-"" Omtrent zijn komende bezoek aan de Verengde Staten en Canada waar het Britse retrerin.'shnef.-j besprekingen zal voeren met «resident Truman en zijn Osnad^-o crlleea Sf Laurent, zeide Churchill om „Tk wil niet. dat er overdreven vorvaeht'neen worden ge hecht aan mijn bezoek aan Washington. Ik streef er n-»ar pen eoed° overeen- slernm n met Amerikaanse regering te bereiken opdat wii over dp gehele l-nie e'kanders stan-dmnt eoed zullen bcgriinen en oo d z°lfde vlot'e wijze kunnen samenwerken, als wij dat ge wend waren. U moet n'et verwachten dat de Ame rikanen onze binnenlandse vraagstuk ken voor ons zullen o«lo"en. De Ver- en'zde S'at°n en Oroot-Brlttannië heb ben bij de herbewapening en het werk in de Atlanti=ehe organisatie met de zelfde ingewikkeld0 vraaec,,ikken van reusachtige omvang te maken. Ik wil verzekeren, dat wij elkander, zoveel als ■sieohts mo?eli)k Is, zullen helpen bij het oplossen er van". Ov'rob'l! reide vnoHs da. rijn rege ring v.asfhe«lc»cn is Groei-Br"'tann'ë v-"cr tot »fn land te maken, dat cre- d'etwaardie is en in staat zelf t» ver dienen heieeen het wil bestpden. „Dit zal een langdurige taak zijn", waar schuwde hii. On dezelfde ernstige toon snrekend als in dc redevoeringen, die hij in het herin van de .afgelopen oorlog hield, zeide Churchill: „Ik heb u niets voor te stellen, dat gemakkelijk uitvoer baar is. Wij hebben reeds een aantal onplezierige dingen gedaan, doch er komt nog veel meer. Wanneer het parlement op 29 Jan. 1952 weer bijeenkomt, zal mijn rege- H.M. Koningin Juliana reikt koppen met chocola uit tijdens de Kerst viering in het Palcis op de Dam. Post voor gevangenen in Korea De onderhandelaars van de Verenigde Naties en van de communisten zijn het eens geworden over uitwisseling van post voor de verwanten van krijgsge vangenen. Het voorstel kwam van de kant der communisten, die het initiatief namen door de geallieerde onderhandelaars een brief van generaal Dean ter hand te 'stellen, bestemd voor diens familie. De Noordelijken zjjn uitgenodigd voor een bezoek aan het krijgsgevangenkamp bij Poesan. Schout-bij-nacht Libby. een der geal lieerde onderhandelaars, heeft de com munisten er van beschuldigd, dat zij 50.000 geallieerde krijgsgevangenen niet op hun lijst hebben geplaatst. Van Noordelijke zijde werd verklaard, dat het merendeel van de gevangenen „aan het front was vrijgelaten,, en an dere tengevolge van luchtaanvallen door de verbondenen of door ziekte wa ren omgekomen. Overigens zijn geen vorderingen ge maakt. Kerstboodschap van H. M. de Koningin H.M. de Koningin zal op le Kerstdag om twaalf uur een Kerstboodschap richten tot het Nederlandse volk. De rede ral worden uitgezonden over beide zenders. illlllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllll WEERBERICHT Een groene Kerstmis De Bilt verwacht tot morgenavond: Overwegend zwaar bewolkt met tijde lijk enlze regen, matige tot krachtige en l'nes de kust af en toe harde Zuid- Westelijke wind. Vrij zacht voor de tijd van het jaar. (Opgemaakt te 10 uur) 25 DECEMBER. Zon op: 8.47 uur: onder: 16.32 uur. Maan op: 5.23 uur; onder: 13.26 uur. Hoogwater te Katwijk te 12.01 uur. '26 12 te 0.50 en 13.14 uur; 27/12 te 1.47 en 1407 uur). Dit nummer bestaat uit acht pagina's 90 Mijnwerkers gedood Als gevolg van de brand in een mijn bii West-Frankfort in de Amerikaanse staat Illinois zijn 90 mijnwerkers omge komen. De brand brak uit nadat er zich door onbekende oorzaak, een zware ontplof fing had voorgedaan. Reddingspogingen faalden. De lijken zijn geheel verkoold Zacht weer tijdens Kerstdagen Het K.N.M.I. te de Bilt deelt mede: Het vrij zachte weer van de laat ste dagen zal ook tijdens de Kerst dagen voortduren. Aan de aanvoer van lucht uit Frankrijk komt even wel een einde. Inplaats daarvan dringt nu lucht van de Oceaan rechtstreeks tot ons land door. In verband mee de in kracht toe genomen wind komen de regen zones van een Oceaandepressie nu snel naderbij. Met de Kerstdagen zal dan ook af en toe wat regen vallen Het is mo gelijk. dat omstreeks Tweede Kerst dag iets koudere Oceaanlucht af komstig van hogere breedte onze omgeving bereikt tengevolge waar van de temperatuur weer iets kan dalen. Gemiddeld blijft de tempera tuur echter boven de normale waar de voor de tijd van het jaar. Het ziet er dus naar uit. dat het weer in de komende dagen een handje helpt bij de kolenbespa- ring. Hongarije gaat verder In Boedapest is officieel bekendge maakt. dat in een gesloten zitting van het militaire gerechtshof te Boedapest de vier vliegers van het in Hongarije tot landen gedwongen Amerikaanse vlieg tuig veroordeeld zijn. Ieder kreeg een boete van ongeveer 118.000 gulden sub sidiair drie maanden gevangenisstraf. Volgens een officieel communiqué hebben de vliegers bekend, dat het zicht uitstekend was. dat zij het Hongaarse luchtruim hadden geschonden, dat zij gedurende 1 uur en 41 minuten boven Hongaars gebied hadden gevlogen, dat zij zich niet aan internationale voor schriften hadden gehouden, die voor schrijven op het dichtsbijzijnde vliegveld te landen en dat zij voortdurend met Frankfort in verbinding waren gebleven. Het communiqué voegt er aan toe, dat de vliegers geen voldoende verklaring hebben kunnen geven over de aanwezig heid van de in het vliegtuig gevonden kaarten, radiotoestellen, valschermen en dekens. Het militaire hof heeft besloten het toestel en de lading verbeurd te verkla ren. Verwacht wordt, dat de Amerikaanse legatie te Boedapest de boete zal betalen. Een woordvoerder van het Amerikaan se ministerie van buitenlandse zaken heeft verklaard, dat de Verenigde Sta ten deze handelwijze der Hongaarse re gering „hoogst ernstig opnemen". Hij wilde niets meer aan deze mededeling toevoegen. Van gewoonlijk betrouwbare zijde is te Washington vernomen, dat de Ameri kaanse regering zich, in verband met de kwestie der vier Amerikaanse vliegers met het Kremlin in verbinding heeft gesteld. De Amerikaanse zaakgelastigde te Cunnings heeft op het Russische mi nisterie van buitenlandse zaken een onderhoud gehad met onder-minister Zorin, waarover men zich officieel niet wilde uitlaten. De Hongaarse veiligheidsdienst heeft melding gemaakt van de arrestatie van vier personen, waaronder een zekere Janos Weissengruber, die in dienst van de Verenigde Staten in Hongarije zou den hebben gespionneerd en die zich aldaar aan „ondergrondse bedrijvigheid" schuldig zouden hebben gemaakt. Volgens de Hongaarse veiligheids- dienst zou Weissengruber bekend heb ben gedurende verscheidene maanden te Salzburg en in andere plaatsen door de Amerikanen te zijn opgeleid voor zijn spionnage-werk. Hij zou in October j.I. GROOT AANTAL DODEN BIJ THEATERBRAND Gisteren ls brand uitgebroken in een theatergebouw te Tijuna Mexico i waar een Kerstfeest voor wezen werd gegeven 41 personen onder wie veie kin deren, zijn om het leven gekomen en 70 werden personen gewond. op heimelijke wijze de Hongaarse grens zijn overgestoken. Weissengruber zou bij zijn arrestatie in het bezit zijn geweest van een Amerikaanse uitrusting, waar onder een revolver, handgranaten en vergif. Hij zou onder meer tot taak ge had hebben radio-zendtoestellen in han den van bepaalde personen te spelen. Het zou ook tot Weissengrubers taak hebben behoord geschikte plaatsen uit te zoeken voor het afwerpen van spion nen en uitrustingsstukken. Hij zou hier bij door de drie andere arrestanten zijn geholpen. Op Eerste en Tweede Kerstdag zal ons Blad niet verschijnen en 1 J zullen onze Bureaux gesloten zijn. 3 Meer dan 100 maal heeft Karl Gloeckner. èen inwoner van hel dorpje Gelnhauscn. ten Oosten van Frankfort, het Kerstfeest gevierd, op 28 December a.s. hoopt hij 106 jaar te worden. Hij is dc oudste man in Duitsland en de enige nog levende veteraan uit de Frans- Duitse oorlog van 1S70. Volgens Gloeckner zijn de levensomstandig heden nog nooit zo goed geweest als thans. ..Honderd jaar geleden waren zij heel wat slechter voor dc gewone burger", beweert hij. Zijn levensavond slijt hij in een kleine kamer in het huis van een van zijn kleinkinderen. Hij leest graag boeken en houdt van een sigaartje cn een goed glas wijn op zijn tijd. Twee vlieqtuigonqevallen 20 SLACHTOFFERS. Tien km. ten Westen van Teheran is een viermotorlc Egyptisch vliegtuig van de lijn Cairo—Bagdad—Teheran in een sneeuwstorm neergestort. Er waren 20 personen aan boord die allen de dood vonden, nl. 15 passagiers en 5 leden der bemanning Onder hen is de adminl- slrateur van het. Amerikaanse punt- vier-progrnm (steun aan niet-ontwlk- kelde landen) Bennett en echtgenote en vier Amerikaanse m-dewerkers. Het. verongelukte toestel was hetzelf de als waarmee de Perzische premier. Mossadeq. onlan?s uit Egypte naar Te heran terugkeerde na zijn bezoek aan de Verenigde Staten Uit het onderzoek is gebleken, dat de radio-installatie van het vüeztuie defect was. waardoor het toestel uit de koers raakte en tegen een berg vloog- Gisteravond Ls bij een poging om in dichte mist te landen op het vliegveld Malpensa bij Milaan een Italiaans lijn- vliegtuig neergestort. Het vliegtuig, dat op weg was van Rome naar New-York, werd vernield. Alleen de piloot heeft verwondingen opgelopen. De 28 Italiaanse passagiers en de overige leden van de bemanning zijn er met de schrik afgekomen. Nationale Productiviteitsdag op 8 Januari REDE VAN MINISTER A. H. M. ALBREGTS. Op 8 Januari zal in de Stadsschouw burg te Utrecht, een nationale producti viteitsdag worden gehouden, waarbij het de bedoeling is aan de hand van voor beelden uit de practtjk. de resultaten van grotere doelmatigheid in de pro ductie en de betere verhoudingen in het bedrijf te belichten. De minister zonder portefeuille. prof. dr A. H. M. Albregts. heeft zich bereid verklaard het woord te voeren. Een aantal industriëlen en werknemers-bedrijfskernfunctionarissen zal voorts in deze bijeenkomst, die on der leiding staat van de voorzitter van de „contactgroep opvoering productivi teit" (C.O.P.I, ir W. H. van Leeuwen, ervaringen uit het eigen bedrijf bespre ken. De internationale muziekcompetitie, die de naam draagt van de Belgische Koningin Elisabeth, zal in Mei 1952 een wedstrijd voor pianisten uitschrijven waaraan 600 000 Belgische francs aan prijzen verbonden zijn. Het reglement van deze competitie is van dien aard, dat slechts zij die over een buitengewone virtuositeit beschik ken en grote muzikale gave bezitten, er aan kunnen deelnemen. Voor het vioo'concours 1951 werden 35 mededingers ingeschreven en s'.eehts 28 aanvaard waarvan nog twee zich hebben teruggetrokken. Onder de dee!- I nemers behoorden vier Nederbnders I van wie de vlolist Theo Olof de 4e prijs kreeg. ring het nieuwe onaangename voor stellen op economisch gebied moeten voorleggen." „Wy kunnen niet falen in onze plicht tegenover het sterlinsgebied. waarvan wij de bankier zijn Wij kunnen geen last voor deze grote groep van landen worden Wij moeten er voor zorgen geen nieuwe verplichtingen aan te gaan bij de leden van het Gemenebest". Churchill vervolgde: „In deze crisis tijd doe ik een beroep op u allen om de nationale eenheid te bewaren. Er moet een einde komen aan de partij strijd. Hetgeen ons verenigt is veel sterker dan dat waardoor wij gescheiden wor den. Wij zijn hierin anders dan vele andere landen. Uiteindelijk is het ge hele Britse volk zich er tamelijk goed van bewust, dat wij óf allen te zamen het hoofd boven water moeten houden, of ten onder gaan. Churchill bracht in zijn toespraak hulde aan de afgetreden socialistische regering voor haar vastbesloten ver werping van het communisme, haar nauwe samenwerking met de Verenigde Staten, haar invoeren van dienstplicht en haar poging om te zamen me: an dere landen in West-Europa, een hecht front te vormen tegen agressie „Mijn regering zal haar uiterste best doen." vervolgde Churchill, „om het Britse Gemenebest en ons wereldrijk bij de behandeling der internationale zaken als onafhankelijke factor te doen gelden. Wij zullen werken voor het tot stand brengen van een ware kameraadschap tussen ons en een Verenigd Europa. Wat er ook gebeuren moge. wij zullen do vrije wereld met aile kracht, die in ons is, verdedigen tegen de tyrannie en agres sie der communisten. Hij besloot met de woorden: „U zult zich herinneren, dat ik in 1946 te Zue- rich een beroep op Frankrijk heb ge daan Duitsland bij de hand te nemen en het terug te leiden in de Europese familie. Ik verheug mij over de vorde ringen. die sindsdien zijn gemaakt." Vandaag publiceren wij dc laatste aflevering van het rebus-feuilleton. Hiermede is het spannende verhaal voltooid. Tot Maandag 14 Januari a.s. te 12 uur v.m. hebt U gelegenheid om deze rebus te ..vertalen" en door inzen- \ding mee te dingen naar 16 prijzen an in totaal driehonderd gulden. iiiiiiiiiiiiiliiliillliiiiiiliiiiiliiiiiiiiliiiiiliiiliilliilliliiiliiliillliiil Verhoging abonnementsprijs De enorme verhoging van de Pïijs van het courantenpapier met meer dan 35 1. waardoor deze tot het tienvoud van de gemiddelde vooroorlogse is gestegen, heeft de Vereniging „De Nederlandsche Dagbladpers 1945" genoodzaakt tot het nemen van een voor alle dag bladen bindend besluit de abonne mentsprijzen der dagbladen met Ingang van 1 Januari 1952 te ver hogen. Dank zij het feit, dat. naar ge hoopt wordt, een deel van de sterke kostenstijging op andere wijze zal kunnen worden opgevan gen, zal de verhoging van de abon nementsprijzen tot slechts 7 cents per week beperkt kunnen blijven. Dientengevolge zullen met ingang van het nieuwe jaar de prijzen van een week- en kwartaalabon nement, welke momenteel respec tievelijk 40 cent en f. 5.15 bedra gen. worden verhoogd tot 47 cent en f. 6.In de hoop. dat ver dere stijgingen van de papierprijs achterwege zullen blijven, hebben wij gemeend de advertentie-ta rieven, althans voorlopig, onge wijzigd te moeten laten, daarbij geleid door de overweging, dat onzerzijds tot aan de grens van het bedrijfs-economisch verant woorde, alles moet worden nage lalen wat in deze tijden het toch reeds zo zwaar belaste bedrijfsle ven nog dieper zou kunnen tref- Wij geven de verzekering, dat de verdere noodzakelijke bezuiniging niet zal worden bereikt ten koste van de redactionele inhoud van ons Blad. zodat al onze correspondenten in Brussel, Londen. Parijs, Bonn. Rome. Wenen. Washington. Dja karta. Soerabaja en Australië in dezelfde omvang als totnutoe hun door onze lezers zozeer gewaardeer de medewerking zullen blijven ver lenen. Wanneer U bedenkt, dat deze prijsstijging U slechts één cent per dag méér kost en dat U voor nog géén 8 cent per dag het nieuws van heinde en ver in Uw brievenbus thuisbezorgd krijgt, geloven en vertrouwen wij. dat U zult instem men met onze conclusie, welke ook nog nó en en ond&nks deze prijs verhoging geldt: Onze krant is niet duur. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllii

Leidsch Dagblad | 1951 | | pagina 11