DEMMENIE KAMSTEEG's Dramatisch ongeval tijdens vacantie - uitstap je UIT DE RIJNSTREEK Beurs van Amsterdam DEMMENIE f. 8475- Automobielbedrijf N.V. OEGSTGEEST TEL. 20226 VRIJDAG 6 JULI Autobus reed op vrachtauto te pletter Vannacht omstreeks 12 uur is op de grote weg: Nijmegen—Arnhem, op de grens Eist en Ressenbemmel een naar Vorden onderweg zijnde autobus op een vrachtauto gereden. De vrachtauto was geladen met ijzer en stond aan de kant van de weg. De autobus is er met de rechterzijde tegenaan gereden en werd opengereten. Alle inzittenden (ongeveer 20) van de bus waren uit Vorden afkomstig. Een ervan werd gedood, vyf werden zwaar gewond en verscheidene andere licht gewond. Een dode en verscheidene gewonden Geneeskundigen en ziekenauto's uit Arnhem en Nijmegen waren zeer spoe dig op de plaats van het ongeluk. De gewonden werden naar het Canisius- ziekenhuis te Nijmegen overgebracht. De toestand van een der ernstig gewon den de heer Visser was vanmorgen zorgwekkend. De lucht gewonden, die over het algemeen arm- en/of been breuken hadden opgelopen, werden naar orden overgebracht. Het uitstpje van leden van de coöpe ratieve landbouwverenaging .De Een- draoht" te Vorden en familieleden is wel droevig geëindigd. Gistermorgen vroeg waren in totaal 57 personen in Vorden bijeen, om met twee autobussen van de fa. Vlaswinkel uit Zutphen een reisje naar het Sauerland in Duitsland te ondernemen. Daar evenwel het pak ket met de vereiste papieren uit Den Haag niet was gearriveerd, werd beslo ten een dagtocht naar Valkenburg te maken. Op de terugreis overkwam de tweede bus het ongeluk, bijhet passeren van een tegenligger op de plaats waar ge heel aan de rechterzijde van de weg een truck was geparkeerd. Deze truck was geladen met ijzeren balken. De vrachtauto was zelf wel van een ach terlicht voorzien, maar het is nog niet duidelijk of de ongeveer anderhalve meter achter de truck uitstekende balken wel van een waarschuwlngs- licht waren voorzien. De autobus reed met de rechterzijde tegen deze balken. I Er ontstond een geweldige ravage. Verscheidene aan de rechterkant zit tende autobuspassagiers werden ge- raakt. De 55-jarige meesterknecht van de La.ndbouwersverenniging Versteege werd op slag gedood. Zijn echtgenote, die met hem voorin de bus zat, kreeg wonden in het gezicht en een zware hersenschudding. De heer Aalderink brak een been, zijn vrouw beide benen; de heer Joh. Meerbeek srüjwonden aan het hoofd en een hersenschudding; de 22-jarige Vissers liep ernstige wonden op aan zijn hoofd. De inzittenden van de eerste bus be merkten het ongeluk niet direct. Na enige tijd werd de tweede bus gemist en I daarna ging men op onderaoek uit. De Rijkspolitie heefit de zaak nog in onderzoek. VIERING ISLAMIETISCH NIEUWJAAR. In het gebou wvan de Pakistanse am bassade vond vanochtend een plechtig- hend plaats ter gelegenheid van het Is- lamietische Nieuwjaar (het einde van de Mohammedaanse vasten). De afgelopen maand was de Ramadan, d.i. de vaste- maand voor de Islamieten. Deze plechtigheid, georganiseerd door de Raad van Moslems in Nederland, werd bijgewoond door circa 250 personen, waaronder de charge d'affaires van Pa kistan, S Lal Shah Bokhari en de Hoge Commfissarls van Indonesië in Nederland Raden Doemhana. VERMIST MEISJE TERECHT De vermiste zeventienjarige Marga- retha Johanna Nieks is weer in haar ouderlijke woning teruggekeerd. Zij werd bij familie aangetroffen, -waar zij na ettelijke omzwervingen aangeland was. Schoenmakers toch gestart! Hoewel aanvankelijk bekend was ge maakt, dat de vier renners, die met meer dan 10 Yc van de tjjd van de winnaar als actherstand te Gent bin nenkwamen: nze landgenot Schoen makers, de Spanjaard E. Rodriguez en Renaud en Chateau van de Parjjsc ploeg, uit dc course waren genomen, hebben zij vanmorgen toch toestem ming gekregen voor de derde étappe naar Le Trcport te starten. Totaal 122 renners zijn om precies elf uur vertrokken. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN geboren. Karei, zn van A. Ohaudron en J. Pot: Geert Jan. zn van P. Hesslng en e. Riet dijk; Elisabeth dr van J. Gressle en E. te Water; Willem, en van A. Faas en G. Stoof; Roslna Joanne, Allda Elizabeth, dr van M. L Schrama en A. Kraaijeveld. Jan,, zn van J Geen en M. G. Pusclnskl; Mar- tlnus Daniël, zn van T. Stokman en C. C. Segijn; Johannes zn van J. Brokaar en o. Nleuwenhulzen. ondertrouwd. W. F. van Weizen en S J. S. v. Leeu wen; J. Mosselman en J. Boom; J. Don kers en J. Wetselaar; B. Dijkman en P. J. C. Flippo. J B. van Rijn en C. Kikkert, P. C. Rijsdam en J. Molenaar; W. van den Berg en J. van der Kaay; J. Kloos en J. dc Jong; L. Vergunst cn S. Laman; F. H. Friesema en F. van RJJnswou; A. Neuteboom en C. J. Kuyi; S. Erades en J. M. IJzerman; D. J. van der Nat en C. M. de Vink; P. G. J. Thonen en G. M. van Uden; P. Schaap en S. VavIer; J. W. T. van Grlensven en M. Regeer; C. Ouwe- hand en J. C. Poellejoe J. P. F. Damade en J. H. M. Eppenga; P C. van der Lucht en S. C. Bodrlj; T. Brouwer en J. Been; P. A. W. Jansse en A. E. D. Ott.vangere D. C. Melissant en E. de Boer; T. van der Schaaf en E. Plaat; P. Teljeur en P. A. van Etten; van Zeist en r "an den Broek. GETROUWD. W. K. H. Mertens en E. II. Lam. overleden. M. H. Klenjet, vrouw 73 Jr; G. van Leeuwen, hulsvr. van Vander Geest 56 jr; J. van Lier op, hulsvr. van Immerzei 55 Jr; C. Segijn, wed. van Chaudron 73 Jr. Generale Synode der Ned. Herv. Kerk In de vergadering van gisteren van de Generale Synode der Ned. Herv. Kerk op Woudsehoten te Zeist kwa men bij het beraad over het „Kerk en Vrede"-adres verschillende stand punten naar voren De discussie liep over de uiteenzetting, die het moderamen had geformuleerd en de nadere verklaring, die door een com missie ad hoe uit de synode was gefor muleerd In de avondzltting besprak de sy node nogmaals het door het modera men geformuleerde stuk. Het modera men van de synode besloot dit stuk Aertrouwell.jk aan de provinciale kerk vergaderingen en classtcale vergaderin gen voor te leggen om daarna, in de Novembervergaderlng der synode, dit stuk voorlopig vast te stellen en aan de gehele kerk ter discussie te geven. Een groot gedeelte van de morgen- en middagzitting werd ln beslag genomen door de behandeling van enige formulieren voor bevestiging van ouderlingen en diake nen en een orde van Jeugddienst. Ook deze laatste werd aanvaard, echter toege voegd aan de vier orden van dienst voor volwassenen als vijfde. In de middagzitting ontving de synode het moderamen van de raad voor de Jeugdzaken. Mr Y. Scholten, voorzitter, en ds N. O. Steenbeek, secretaris, zetten de hoofdlijnen van het werk uiteen. De synode keurde het goed, dat de com missie voor de studie van het vormings werk voortgaat met haar arbeid, vooral door de verschillende methodes van „Ge- meenteploegen" te bestuderen en op ver antwoorde wijze te stimuleren. De synode zal op 5 en 6 November opnieuw bijeen komen. HAZERSWOUDE RAAD VERLEENDE SUBSIDIES. Gisteravond kwam de raad dezer ge meente in openbare zitting bijeen om allereerst de reie van de minister van Binnenlandse Zaken en het antwoord van de burgemeester van Rotterdam in verband met de herdenking van het 100-jarig bestaan der Gemeentewet aan te horen. Hierna kwamen de ingekomen stuk ken ter tafel o.a.: De overlegging door de Bouwvereniging „Volksbelang" van de balansen en Verlies- en Winstreke ningen van de verschillende complexen woningen. De heer Slootweg breekt nogmaals een lans voor het onderwijs om de ver goeding per leerling hoger te stellen. De voorzitter is het echter niet met de, heer Slootweg eens en de bestaande toestand blijft zoals deze is. Het verzoek van de stichting voor tu berculosebestrijding tc Leiden om sub- sidie wordt ingewilligd1. Het betreft hier oppervlakkigheid van het publiek ver- sanatorium „Sole Mio" te Noord- STICHTING COMITÉ 1940—1950" VERLIEST KORT GEDING De verzorgingsorganisatie van ex-poli tieke delinquenten, die sinds enige tijd de naam voerde Stichting Comité 1945- 1950" zal deze naam niet langer mogen dragen. Dit bepaalde de president van de Amsterdamse Rechtbank mr C. W Thone, die vanochtend uitspraak deed m het kort geding, waarin de .Stichting 19401945" als eiseres optrad. De president overwoog dat beide stich tingen verzorglngsarbeid verdichten, dat de namen der beideorgarüsaties zowel geschreven als in klank grote overeen komst vertonen en dat dit gezien de TUMULT IN ITALIAANSE KAMER. Gisteravond zyn in de Italiaanse Ka mer van Afgevaardigden de debatten begonnen over een wetsvoorstel betref fende de burgerlijke verdediging. In dit wetsontwerp wordt o.m. voor gesteld een directoraat-generaal bij het ministerie van binnenlandse zaken in te stellen, dat belast zal zijn met de organisatie van de bureaux voor de burgerlijke bescherming en daarbij het recht zal hebben goederen in beslag te nemen en personen te requireren ten einde de voortgang van de werkzaamhe den van de betrokken bureaux te waar borgen. Reeds bij de aanvang van de zitting waren de debatten zeer opgewonden, aangezien de communisten van mening zijn, dat dit ontwerp en in het bijzon der het laatste punt de regering ii staat zal stellen een „politieke militie' te vormen. Alle amendementen, die door de com- - echt er met grote meerderheid van stem men verworpen. In het eerste deel van de zitting moest de voorzitter herhaalde malen ingrijpen om de orde te herstellen. Hierbij werd "de communistische afge vaardigde Renzo Laconi uit de zaal ver wijderd. Dit besluit was het signaal voor een algemeen tumult. De zaalwach ters moesten ingrijpen om een algemene vechtpartij te voorkomen. De vergadering werd vervolgens ge schorst. Toen de voorzitter later mee deelde, dat de maatregelen tegen La coni werden gehandhaafd, verlieten de afgevaardigden van de linkerzijde on der luid protest de zaal. Hierop werd de vergadering tot van middag verdaagd, daar tengevolge van de afwezigheid van de communisten en Nenni-socialisten het quorum niet meer aanwezig was. warring kan veroorzaken. Gedaagde heeft weliswaar verklaard de naam thans ite willen veranderen in .-Stichting 1945- 1951". doch dit sluit het gevaar voor mis verstand niet uit. De president verbood deze organisatie van ex-politieke delin quenten dan ook de naam .Stichting 1945"1950" verder te gebruiken, waar bij een dwangsom van f. 100.voor elke overtreding werd bepaald. Gedaagde werd veroordeeld tot de kosten van het geding ten bedrage van f 80.—. MEINE POT UITGEWEKEN NAAR FRANKRIJK? Meine Pot, de vroegere ambtenaar van het Nederlandse consulaat te Ant werpen, die door de correctionele recht bank aldaar voorwaardelijk werd ver oordeeld wegens vervalsing van pas poorten, is gisteravond op vrije voeten gesteld. De vreemdelingenpolitie heeft hem evenwel geen vergunning gegeven om nog in België te verblijven en men neemt aan, dat hij inmiddels naar Frankrijk is uitgeweken. Meine Pot had in het consulaat negen paspoorten ont vreemd, teneinde daarmee de door Westerling op Ambon voorgenomen ac tie van dienst te zijn. Mossadeq erkent Haagse beslissing niet De Perzische minister-president, Mossadeq, heeft verklaard: „Perzië is niet bereid de jurisdictie van het in ternationale gerechtshof te erkennen ten aanzien van het doen van aanbe velingen in een kwestie, die buiten zijn competentie valt" Mossadeq legde .zijn verklaring af tegenover studenten, die op ziekenbe zoek kwamen. „Wij gaan voort met de nationaisatie", zo voegde hy hieraan toe. „Het Hof in Den Haag heeft aan bevelingen gedaan, precies zoals de Britten hebben verzocht. Het is jam mer, dat machtige landen internatio nale organisaties kunnen gebruiken om hun wil aan kleine zwakke landen op te leggen", aldus Mossadeq. Men verwacht, dat het Perzische kabinet heden een spoedbijeenkomst zal houden om zich te beraden over een officiéél antwoord. Dit zou echter in verband met de Mohammedaanse feestdag ter gele genheid van het einde van Ramadan (de vastenmaand) waarschijnlijk niet voor Zaterdag worden uitgegeven. Een woordvoerder van de Britse ambassade te Teheran heeft ver klaard, dat evacuatie van de Britse staf uit de Perzische olievelden onver mijdelijk zou zijn, wanneer Perzie de aanbevelingen van het internationaal gerechtshof zou verwerpen. Evacuatie zou dan uitgevoerd moeten worden om redenen van humaniteit, omdat het niet humaan zou zijn de technici de hitte van de streek aan de Perzi sche golf te laten verduren zonder dat zij er werk te doen hadden. Ongeveer dertig duizend Perzen I sloegen heden een parade gade te Abadan, waaraan door infanterie, ma trozen en gemechaniseerde eenheden werd deelgenomen. Het luidste applaus gold een twaalf tal tanks van Amerikaanse makelij. wijk aan Zee. Deze stichting vraagt een vergoeding voor 6 patiënten maal het tekort van f. 0.99 per dag ma&l het aantal verpleegdagen. dit bedraagt 984 is f. 974.16. Aldus besloten. Voor betegeling en afrastering speel plaats RJK. school Westeinde is een bedrag van f. 10.450.nodig. Dan is er nog een begrotingspost van 8 banken en leermiddelen voor de scholen in de Groenendijk en in het Zwaantje wat een bedrag vergt van f. 1071 66. KOIJDF.KERK GEMEENTERAAD BIJEEN De gemeenteraad kwam gisteravond in openbare vergadering bijeen. Wegens vacantie van burgemeester Verheul, leidde wethouder Molema, als locobur gemeester, deze vergadering. Na de gebruikelijke openin? werd aan gehoord de radio-rede van minister Van Maarseveen, en d'e fede van mr Oud, waarna de locoburgemeester een kort woord van herdenken sprak. Hierna was de zitting beëindigd. NIEUWKOOP Winkels 21 dagen later open Twee procent vacantietoeslag werd toegekend aan het gemeentepersoneel, tot een maximum van f. 50.- De raad bleef na sluiting der ver gadering nog even in genoeglijke kout byeen. WADDINXVEEN Burgerlijke Stand Geboren: Jacobus, zn van J. Hogerbrugge en A. F. van den Brink; Neeltje, dr van M. Vermeer cn Al. den Hollander; Cornells Gerrlt, zn van C. G. Lagrouw en M. Bernhard; Marijke Gerarda. dr van J. de Heer en G. M. J. van der Jagt; Martlnus Jan, zn van P. Groeneveld en A. G. Hofman; Cornells Antonia. dr van J. C van Eyk en W. van Rlngelenstein; Cornells Geertrui da. dr v. J. C. van Eijk en W. van Rlngclensteln. Ondertrouwd: M. Molenaar cn M. J. Koppen aal. Getrouwd- A. de RoolJ en W. van Elk; L. van de Ridder en J. M. Hoogendoorn: N. Glasbeek en B. P. Wegman. Overleden: Adrlana Noorlander 68 Jr, echtg. van J. C. van Dyk; Wlilemina OudiJk 85 Jr. WANDELSPORTVERENIGING OPGERICHT. Zoals reeds eerder werd gemeld heb ben enige wandelsportliefhebbers het initiatief genomen om te komen tot de oprichting van een wandelsportvereni ging. Woensdagavond kwam een zestigtal aspirant-tippelaars in het Centrum bij een om de plannen dienaangaande te bespreken. De animo voor een derge lijke vereniging was zeer groot, zodat dan ook reeds spoedig het besluit tot oprichting van een vereniging kon wor den genomen. Tevens kon een regle ment worden vastgesteld. Reeds een dertigtal van de aanwezigen lieten zich als lid inschrijven. By de bestuursver kiezing, die hierna aan de orde kwam, werd de heer H. P. van Bergeijk tot voorzitter gekozen, dc heer E. J. van Beek werd secretaris, terwijl de heer C Hofman het financieel beheer werd toevertrouwd; tot bestuursleden werden gekozen mevr. P G. van Nielen MooUen en C. Versluis. Naar bij de rondvraag bleek, ligt het niet in het voornemen om in clubver band op Zondag te wandelen. In prin cipe werd de Dinsdagavond als trai ningsavond aangewezen. Zo mogeiyk zal reeds op 4 Augustus a s. aan de Irene-mcrs worden deel genomen- Zo werd onder de naam .Wil len is Kunnen" een nieuwe sportvereni ging in onze gemeente opgericht. By de rijkspostspaarbank is in de afgelopen maand Ingelegd f.9.701,27. Terugbetaald werd een bedrag van f. 10.757,68. Voor het eind examen H3.S. is geslaagd de heer L. A. Burger. SPREEKUUR BURGEMEESTER As. Dinsdag en Vrijdag is de bur gemeester verhinderd spreekuur te houden. In de plaats daarvan wordt het spreekuur gehouden op Woensdag as. van 11 12 uur. AANBESTEDINGEN Ten gemeentehuize is gistermorgen aanbesteed de herbestrating van een gedeelte van de Dorpstraat, daaronder begrepen het maken van een nieuwe beschoeiing en verbetering van de af voer van het hemelwater. In totaal wa ren 16 inschrijvers. De hoogste was ïa. v. d. Bron Visser te Voorburg voor f. 38.054.Laagste in schrijver A. van Halem te Leiden voor f. 25.770,De gunning werd aangehouden. Ook het maken van een nieuwe brug in de Broekweg werd die morgen aan besteed. Van de acht insohryvingen was de fa. C. van Leeuwen te Nieuwerkerk ad IJ de laagste met f. 6.130. Hoogste J. Splinter te Leiden f. 7.890, WOUBRUGGE GROTE BELANGSTELLING VOOR PLECHTIGE RAADSZITTING Voorzitter Van Wagoning en verheugde er zich in zyn begroetingsrede tot de Raad gisteravond over. dat zo grote be langstelling van het publiek bestond voor deze plechtige zitting iter herdenking van het honderd-jarig bestaan van de gemeentewet. Nadat spreker enkele his torische herinneringen had opgehaad, werden de officiële radiotoespraken be luisterd. Nadien werd nog medegedeeld, dat de garantieregeling voor tuinders door Ged. Staten is goedgekeurd. De brug over de Heymanswetering be hoef t dringend verbetering aan het weg dek. Besloten werd. een bedrag van f. 2000.beschikbaar te stellen voor her stel. Voorts werd besloten in de kom van Hoogmade een inhaalverbod in te stel len. Burgeriykc Stand Geboren: Petrus Wilhelmus Cornells, zn van W. J. J. van der Meer en RL Bouwmeester. Ondertrouwd: Lucas Stapersma 30 Jr en Cornelia Boer 24 Jr; Johannes Petrus Oudshoorn 30 Jr en Martha Johanna Eist- geest 29 Jr; Cornells van Groeningen 28 Jr en SJoukje Bouwlna de Boer 28 Jr; Johannes van Leeuwen 27 Jr en Anna Johanna van der Star 27 Jr. Getrouwd: Gerardus Hubertus Ouds hoorn 29 Jr en Anna Cornelia van der Post 24 Jr; Gerrlt Abshoven 33 Jr en Kryntje Zandstra 26 Jr. Overleden: Jacobus Petrus Strijk 85 Jr. De Raad behandelde na de herdenking nog een uitvoerige normale agenda. Een vraag was binnengekomen van de Middenstands V er. Nieuwkoop/Noorden om gedurende lil Juli -tot half September a.s. de sluitingsuren voor de winkels als mede van caié's en hotels met 1% uur te verzetten. De Raad kon slechts toe stemming verlenen gedurende 21 dagen lYz uur later te sluiten. Dit zal dan zijn op Vrij dag en Zaterdag van 6 Juli tot 15 Sept. a.s. Het sluitingsuur voor café' wordt niet verzet. Volgde vaststelling van de verordening op de inning van keurlonen en wyziging van" de beheers verordening van het ont- ginningsbedrüf. Een vraag om subsidie van de vereni ging „Hendrik de Keijzer" ter restaura tie van het voormalige gemeentehuis werd afgewezen. Toch wilde de Raad iets doen en stelde voor de schutting naast het oude raadhuis te doen herstellen. Hieraan zou dan door de gemeente voor 50% in de kosten worden bygedragen. In de commissie voor het nazien van de gemeenterekening werden dan be noemd de heren E. H. v. Dam en A. Bloos. Tot slot volgde een geheime zit ting. Burgeriyke Stand Geboren: Hendrl- kus Johannes Maria zn van Q. Tersteeg en H. E. Pletersen; Allda Petronella, dr van G. Lentlng en A. P. van Leeuwen. TER AAR RAAD HOORDE NOTULEN UIT VERLEDEN De Raad van Ter Aar beluisterde gisteren behalve de officiële herden kingstoespraken ook de notulen van de eerste vergadering dezer gemeente, voorgelezen door burgemeester Hogen- boom. Een bydrage van f. 80.- voor acht leerlingen werd toegezegd aan de Ver eniging voor Lager Landbouwonder- wys te Alphen. De VEBO te Leiden kreeg, na uitvoerige discussies, een subsidie van f. 120.- Zonder hoofdelyke stemming werd een wyziging in de leges-verordening aan genomen. CHR. SCHOOL VOOR U.L.O. Voorstraat 102 - Katwijk aan Zee Aangifte van nieuwe leerlingen tot 14 Juli aan het adres van het hoofd der School: Zeeweg 71. De school leidt op voor de MULO-diploma's A en B, Kweek scholen voor Zeevaart en Onderwyzers, M.T.S. Tot de eerste klas worden toegelaten zij, die met vrucht 6 klassen van de L.S. hebben doorlopen. HET BESTUUR. Vrydag 6 Juli ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000.— Vorige koers 88% 89% OK. v. heden Ned. '48 3Va Ned. '47 3% 3 Dollar-Ing. '47 3 Investeringscert. 3 Ned. p. 1962 4 m.b. 3 Indlë *87 A 3 Grootboek '46 3 Ned. '51 3% ACTIEVE AANDELEN Cult. Hand. en Ind. B 54% Nat. Handelsbank.. 89 Ned. Handelmy AK.U Lever Br247% Philips 158 Wilton Feyenoord Kon. Olie Amst. Rubber Deli-Bat Rubber Holl. Amer. iyn Kon. Ned. Stoomboot N°d. Scheepv. Unie H.V.A Java Cult Dell Bat. My Deli My Senembah NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov.- en Gem. Leningen Den Haag 1937 I 3 99% R'dam 37 I m 3% 93 Industr. Obligaties Lever Brothers 3% 98% Voorlopig genot. obl. A'dam 1937 (3%) 3.. 89% Kon. Petr. My 3%.. 105 80 A 89% 90% 88% 95tt 142 173% 155% 284 109% 94% 163 128% 141% 115 52% 107 94% 87 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credletlnstellingen Amsterd. Bank Rotterd. Bank Twentsche Bank 155 159% 159% Industriële Ondernemingen Ned. G. en Splr. fabr. 252 Rott. Droogd. My.. 296% Zwanenb. Organon.. 191% Handelsondernemingen i Born. Sum. H. My.. 108% 145% Diversen Albert Heyn 157% Ned. My. Walv. Vrt. 106% Spoorwegen Dell Spoorw. Mtf 40 Amerik. fondsen 42fl 63% e.d. Fondsen nit Leiden en omgeving (Aandelen) VX. 5/7 Holl. Constructie 280 mt. Kunststoff. Ind. 85 L 84% Kon. Ned. Edelmet. 76 Pref. w.a. idem 83 L. Kon. Ned. Grofsm. Ill 112% B Textiel Gebr. v. Wyk 128% Leidsche Wolsplnn, 170 GB 172 ^leleman en Dros.. 63 GB 65 Ver. Touwfabrleken 122 Pref. idem Lahad DatuOul. My 128 L. 75 B 75 L. zeldzame 7t/m2l Juli SCHRIJFBLOK houtvrij papier met ö0 WITTE ENVELOPPEN f 1.25 REGATTA Schoolvulpen met edel staal- pen f4.95 „REIGER" met gouden pen f8,50 Prachtige luxe Doos Post in wit, grijs, azuré, chamois f 2|— BARONET 50 vel zwaar papier 50 ENVELOPPEN f3,— „ELDEE" VULPENHOUDERS in 3 modellen met onafslytbare GOUDEN PEN en volledige garantie. Model JUNIOR f 14,50 Model POPULAIR f 16,50 Model SENIOR f 18,50 Gedurende 2 WEKEN1Q KORf|N(j tel. 21400 HRRRLEMMER5TR.J&9 Filiaal: LAGE RIJNDIJK IA ENORME COLLECTIE FOTO ALBUMS tegen de laagste prijzen. Bij elk Album: 1 FL Witte Inkt 1 Doos F o to-Ho ek j es GRATIS Laisei Onder nemer «prij> Ruimte biedend aan 6 personen - Snel accelererend - Muurvaste wegligging - Laag benzineverbruik, c.a. 1 L. op 11 KLM. - Wegenbelasting f88,per jaar. Een ideale wagen uit de midden-prijsklasse. Vraagt vrijblijvend demonstratie. Voorlopig beperkt leverbaar.

Leidsch Dagblad | 1951 | | pagina 9