BLUEBAND! (B&ki, In Alphen exposeert de middenstand Werk in B^^t-kleding! 1 „In d'Oude Vuurbaak' Brieër's J. KUKLER Jr. HOOIGRACHT 33 UIT DE RIJNSTREEK MET Thuis of op het water, van een boter ham met Blue Band smullen ze altijd. Blue Band is de lekkersteen 't is ge zond, voedzaam en rijk aan vitaminen. Garage Pieterskerkhol VAKKLEDING Hjlllllllllllll Geopend iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiHiiniiiiiiiiüiiii1'- Kunsthandel Strandartikelen Souvenirs Uitkijktoren SiS- siiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiliiiillirR Secretaresse Beddenmakerij Wandelwagens mso - few» Kinderwagens Stofzuigers 1 jaar garantie, alle merken. Erres Wringers MEISJE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIL lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllUa DONDERDAG 3 JUNI In de stampvolle tent, die bedoeld is eigenlijke grote tentoonstellingstent, h Sis voorzitter van het comité van voor tweehonderd genodigden, de derde Alp opend. De eerste tentoonstelling werd vereniging, de tweede werd gehouden i scheiden van opzet. Deze derde tentoo glansrijk! Durf en initiatief worden beloond Terwijl de regen buiten in stromen neerdaalde, sprak de heer C. A. Bos zijn welkomstwoord, waarbij hij in het kort de voorgeschiedenis dezer tentoonstel ling uiteenzette. Spr. wees er op, dat het de bedoeling is van deze tentoonstelling, dat aan elke middenstander, hoe klein ook, de gelegenheid geboden wordt deel te ne men. Wij moeten ons schrap zetten, al dus spr.. tegen het opdringende groot bedrijf en een beter middel dan deze show is wel haast niet denkbaar De burgemeester, mr F. M. A. Schok king, begon zijn toespraak met hulde te brengen aan de initiatiefnemers en be wonderde het organisatietalent en de durf der Alphense middenstanders voor het opzetten van een dergelijke Jaar beurs in het klein. De gemeente is in haar financiële vermogens zeer beperkt en maatregelen van hoger hand leggen haar in dit op zicht met de dag meer aan banden. Daarom stelt de gemeente het op hoge prijs, dat er in de kring van gemeente naren initiatiefnemers, als van deze tentoonstelling, blijken te zijn. In dit verband noemde spr. met ge noegen ook de LAURA-rit en noemde het een goede beslissing deze beide samen te doen vallen. Wijzend op het gemis van een grote lokaliteit in deze gemeente, waar een dergelijke tentoonstelling zou kunnen worden gehouden, zeide spr., dat die gelegenheid er komen moet! Dat is een noodzaak voor het centrale ge meentelijk- en verenigingsleven. In dien de gemeente zulks niet zelf zal kunnen verwezenlijken, dan zal het gewenst zijn dat er een breder kring van inwoners komt, die de totstand koming hiervan zou kunnen bevor deren. EEN SPIEGEL DES TIJDS. Mr A. Knibbe, secretaris van de Ka mer van Koophandel te Leiden, voerde hierna het woord en maakte Alplien, als consumptiegelegenheid naast de eeft Woensdagmiddag de heer C. A. Bos bereiding, in aanwezigheid van ruim hense Middenstandstentoonstelling 're- gehouden in 1922 dóór de Wilhelm a- n het Nutsgebouw in 1939, toen nog oe nstelling slaat de beide voorgaande inzonderheid de organiserende midden standsvereniging, zijn compliment. Wat hier tot stand is gekomen, zei spr., is ook een bewijs van zeer goed inzicht .n het verstaan van de tekenen des tijds. De Alphense middenstand begrijpt, dat het nu een critieke tijd is voor de mid denstand in zijn geheel, waarin Juist daarom gepaste en doelmatige reclame niet achterwege mag blijven. Enerzijds is het geld van de markt verdwenen, anderzijds - en dit noem de spr, een gelukkig feit - is de markt-goederen-voorraad op velerlei gebied uitgebreid. Hierin zag spr. de oorzaak van de critieke toestand voor de middenstand. Om deze het hoofd te kunnen bieden, moet men met takt inkopen. Het publiek is zeer kieskeu rig geworden en het is zaak, dat de middenstander niet met goederen blijft zitten, welke aan veroudering onderhevig zijn. Het is dus zaak om van het weinige kapitaal, waarover de winkelier beschikt en voor het ge ringe bedrag dat de consumenten ter beschikking staat, de koper in staat te stellen datgene te kopen, wat hjj ver langt. De grijze voorzitter van de Alphense Middenstandsvereniging, de heer J. P. Bos, bracht dank aan de burgemeester, dat deze aanwezig heeft willen zijn om tot en voor de Alphense middenstan ders te spreken. Spr. paste de leus op de middenstanders toe van „Wel ge bogen, maar niet gebroken", hierbij doelende op de zware lasten, die de middenstand wordt opgelegd. Spreker bracht dank aan de commissieleden voor de bergen werk, die verzet zijn ge worden en stelde de tentoonstelling on der Gods zegen. De heer G. J. v. d. Kolk, de secr. van de middenstandsvereniging en van de tentoonstellingscommissie, bracht dank aan de standhouders, die met inspan ning van al hun krachten een tentoon stelling hebben weten te scheppen, zo als wij er nog nimmer een in de Rijn streek hebben meegemaakt. Direct daarna werd door mevr. Schok- king-Metelerkamp, de symbolische af- BOSKOOP Tot poldermeester van de polder Rijneveld, is in de plaats van de heer KI. Grootendorst gekozen de heer J. C. Hoogendoorn Ten bate van de reclassering zal a.s. Zaterdag in deze gemeente een collecte worden gehouden. B. en W. dezer gemeente hebben tot commies ter Secretarie benoemd de heer A. Carolus. ambtenaar ter secreta rie te Zevenhuizen. Zijllaan en Meyepolder: rekening 1947 Inkomsten f. 3673.51, uitgaven f. 3904.69, nadelig saldo f. 231.18; begroting 1948 inkomsten en uitgaven f. 2162.97 bij een omslag van f. 12.per hectare. De in onze gemeente gehouden collecte voor de UNAC heeft f. 290 op gebracht. Van gemeentewege zijn hier op verschillende punten aanplakborden ge plaatst voor de a.s. verkiezing. De ver schillende partijen mogen hiervan gra tis gebruik maken. NIEUWKOOP Met ingang van 24 Mei 1948 is de heer W. H. Pieterse, B 57 te Noorden, in de gemeente Nieuwkoop aangesteld als controleur van de Dienst der Co- loradokeverfcestrlj ding. sluiting tot de grote expositie-tent het lint doorgeknipt en werd door alle genodigden een wandeling langs de vele fraaie stands gemaakt. DROMMEN BEZOEKERS. De tentoonstellingsruimte is ongeveer 1000 M.2 en is verdeeld in ruim 50 stands, waarin ongeveer 100 Alphense middenstanders hun artikelen ten toon stellen en in tegenstelling met de echte Jaarbeurs te Utrecht ook te koop aan bieden. Het zou ons ongetwijfeld te ver voeren alle stands afzonderlijk te gaan bespreken. Wèl kunnen wij de verzeke ring geven, dat deze tentoonstelling een groot succes belooft te worden. Dat de tentoonstelling in het teken der belang stelling staat moge o.m. blijken uit het feit, dat de eerste dag reeds ruim 3500 betalende bezoekers deze bezochten en dat, terwijl het van af de opening vrij wel geen moment droog is geweest! Vele zullen in de komende dagen de ten toonstelling is geopend elke dag van af drie uur namiddag tot Zaterdagavond 11 uur deze Jaarbeurs in het klein met een bezoek vereren. Burgerlijke Stand Geboren: Dirkje Cornelia, öv C. de Koning en D. v. d. Horst. Overleden: Theodoras Hoek 15 j. Ondertrouwd: H. J. M. Koeleman 29 j. en J. H. Versluis 26 j. Gehuwd: A. Langerak 28 j. en J. Vermeij 26 j. Snoekverbod De gezamenlijke brood vissers te Nieuwkoop hebben een be slint genomen dat Zij geen vergunning tot snoeken meer zullen uitschrijven vóór September as. Dit besluit is het gevolg van het feit dat de van alle oorden komende snoekers, blijkbaar meer snoek aan de hengel weten te bemachtigen dan de eigenaar van het viswater zelf. Overigens is dit wel te betreuren, aangezien dit. voor vele vis- liefhebbers aanleiding zal zijn, om niet meer naar Nieuwkoop te trekken, waar door voor velen in de a.s. zomer de broodwinning wordt -bedreigd. JAARVERGADERING „HET GROENE KRUIS". In 't café van de heer Vianen, vond de jaarvergadering plaats van de Z.H. Ver. „Het Groene Kruis" afd. Nieuw koop-Noorden. De vergadering werd ge opend door de vice-voorzitter, de heer W. J. A. Ming, daar de voorzitter, de heer Leenhart, voor deze functie heeft bedankt. Uit de financiële jaarversla gen van beide afdelingen blijkt dat de „Afd. „Het Groene Kruis" ca. f. 325 is vooruitgegaan in vergelijking met het vorig jaar, terwijl de afdeling Huiszorg ongeveer f. 75 is teruggelopen. Vervolgens nam de heer Ming het woord en richtte zich in het bijzonder tot de scheidende voorzitter, de heer Leenhart. Hij memoreerde het feit dat de heer Leenhart bijna 23 jaren in dit bestuur heeft zitting gehad en alle functies hierin heeft vervuld. De scheidende voorzitter ontving als stoffelijk blijk van erkentelijkheid een mooie platelen tabakspot. Dhr. Leen hart nam hierna het woord en drukte er zijn grote spijt over uit dit mooie werk te moeten neerleggen. Hierna werd de agenda verder afge werkt en werd verslag uitgebracht van het verplegingsmateriaal. Over het al gemeen bleek dat dit materiaal nog niet zo goed door de gebruikers wordt verzorgd als wenselijk en mogelijk is. Voor Noorden waren aftredend de heren H. den Hertog. W. J. A. Ming en D. Stam, die allen werden herkozen. De stemming voor 2 Nieuwkoopse be stuursleden, die door het aftreden van de heren Leenhard en Zekveld moesten worden gekozen, had veel meer voeten in de aarde. Nadat 3 maal een stem ming nodig was geweest, werden uit eindelijk gekozen mej. N. de Graaf en ds G. Bloemen daal. Voor de rondvraag had niemand iets belangrijks. In de bestuursvergadering, die hierna volgde, werd de heer W. J. A. Ming als voorzitter gekozen, terwijl de heren W. Bourguignon en B. H. Bo degraven resp. als penningmeester en secretaris werden aangesteld. WADDINXVEEN VOORBEREIDING ORANJEFEESTEN. De beide Oranjeverenigingen te de zer plaatse hebben besloten tijdens de komende Oranjefeesten met een geza menlijk programma uit to komen. De besturen besloten verschillende versieringswedstrijden te houden, w.o. een gevelversleringswedstrijd en een versieringswedstrijd tussen de verschil lende buurtverenigingen, voorts zullen een historisch-allegorische optocht en verschillende sportwedstrijden plaats vinden, terwijl ook de winkeliers met elkaar kunnen kampen voor de mooist versierde etalage. JAARVERGADERING WONINGBOUWVERENIGING. In de Dinsdagavond gehouden alge mene ledenvergadering van de Woning bouwvereniging „Waddinxveen" werden de heren C. Hogendoorn en J. C. Moons herkozen tot bestuursleden. De balans en verlies- en winstreke ning werden onveranderd vastgesteld. In 1947 bleek de vereniging een verlies te hebben geleden van f. 9.000, Aan 't bestuur werd machtiging ver leend oan stappen te ondernemen ten einde het complex woningen aan de Kerkweg te verbeteren, waarbij ook ge tracht zal worden achter deze wonin gen schuurtjes te bouwen en een ge deelte van de Pette te dempen, zodat de bewoners aan de achterzijde over wat meer grond de beschikking kunnen krijgen. De kosten hiervoor zijn echter dermate hoog, dat het de vraag is of spoedig de gewenste oplossing zal kun nen worden verkregen. DRIE JAPANSE COMMANDANTEN TER DOOD VEROORDEELD. De commandanten van drie Japanse krijgsgevangenenkampen op Midden- Sumatra werden door de Temporaire Krijgsraad te Medan ter dood veroor deeld. De gewezen Japanse president van Atjeh kreeg 15 jaar, Republiek leverde Japanners en Duitsers niet uit HAAR OVERGELEGDE LIJSTEN ZIJN ONVOLDOENDE. Het gisteravond door de C. v. G. D. uitgegeven communiqué meldt met be trekking tot de gisteren gehouden ver gadering van de Veiligheidscommissie o.m. op: de Rep. delegatie legde aan de vergadering de namen voor van 10 Ja panners en 29 Duitsers, welkè zich nog op Rep. gebied bevinden en tevens een lijst met namen van 52 Japanners/ die vóór de politionele actie reeds in de I thans door de Nederlanders bezette ge- i bieden woonden. De Ned. delegatie 1 aohtte deze lijsten onvoldoende en zeide, dat volgens inlichtmgen van Ned. zijde, de totale opgave aanmerkelijke ver- 1 schillen toont met het aantal In de Re publiek aanwezige Duitsers en Japan- ners. Hierop zeide de Rep. delegatie, dat I dit slechts een voorlopige lijst is en dat na verder onderzoek een additionele lijst zal worden ingediend. De Ned. delegatie wees er nog op, dat elk land in het Verre Oosten, be halve de Republiek, de op zijn gebied aanwezige Japanners en Duitsers aan de geallieerden heeft uitgeleverd. De kwestie der dispositie van Duitsers en Japanners bltfft op de agenda en zal in een der subcommissies verder wor den behandeld. In antwoord op het Rep. verzoek om vrijlating van 4 of 5 T.N.I. officieren op Madoera, antwoordde de Ned. delegatie, dat deze 4 T.N.I. officieren volgens de normale gang van zaken tegelijk met de overige gevangenen zullen worden vrij gelaten. De Ned. delegatie maakte voorts be zwaar tegen een voorstel tot het bren gen van een bezoek aan de krijgsgevan genenkampen, zeggend, dat alleen de Ned. militaire autoriteiten voor het be heer dezer kampen verantwoordelijk zijn en dat bovendien deze kampen o.a. reeds door teams van het Rode Kruis zijn be zocht. Ook had de Ned. delegatie bezwaar tegen het bezoeken door teams van beide partijen met vertegenwoordigers van de C. v. G. D., aan de gedemilita riseerde linies ter opneming van de eco- nomisohe en militaire situatie, doch voegde hieraan toe, deze aangelegen heid alsnog met het Ned. militaire hoofdkwartier te zullen opnemen. „Peli wint het met glans, Pel"! „Peli-wrijfwas is de „glansrijkste" ontdekking die een huisvrouw doen kan", zegt Juffrouw Kaan. „Helaas is ze nog wat schaars, maar dat wordt gaandeweg beter. Steeds méér meubelen, vloeren, etc krijgen nu weer geregeld een ouderwetse beurt. Met PELI, de wrijfwas die zonneglans in huis brengt". 'n Erdal-productdus goed! Prijs pet doos 36 CL (Formaat No. 2). N.V. MIJ. voor V/Mverworklng ErdoHabrla* - Amersfoort Ik lust er wel tien - Vraag Uw Uverancur om Blue Band. eUtyd vers. TE HUUR. Aanvragen Telefoon "3668. Geen vrachtauto. 4 Alle naden drie maal gestikt Knopen onwrikbaar be vestigd met boogpennen Versterkingsstukken in de zakken Werkbroek met duim- stokzak Versterkt kruis, Alle zij- en schritnaden met elastische, nimmer knappende steek genaaid en talloze andere voordelen en versterkingen. (In de vroegere Vuurtoren Z. Boulevard) GEVRAAGD Ongemeublleerde kamers gevraagd met keuken of ge bruik van keuken, door echt paar zander kinderen, Br. Bur. v. d. Blad No. 706 k. Flinke hulp voor halve da gen of werkster voor 4 x per week. Niet beneden 18 Jaar. Donkersteeg 3. Te huur gevraagd door jong echtpaar z. k., huls of ge deelte van huls met vrije keu ken, in Leiden of omgeving. Br. Holzenbosch, Valken- boschkade 472. Den Haag. Gevraagd een klein droog pakhulsje met zoldertje of schuurtje. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 723 k. Gevraagd Engelse kinder wagen. Aanb. Telef. 25168. Rustig med. stud, zoekt zit- en slaapkamer, per 1 Juli, zonder pension. Brieven Bur. van ddt Blad No. 628 k. Kamer to huur gevraagd, aan of ln de buurt van het Rapenburg. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 510 k. Gevraagd flink dagmeisje, (85 u.), Zondag en 1 mid dag vril of anders werkster voor de morgenuren. Apothekersdljk 27. ■I Gevraagd ter overn. baby box met vlonder. Brieven on der No. 775 Adv. Bur. „Rijn land". Joh. de Wlttstraat 35. Lelden. AANGEBODEN Net en degelijk kosthuis aangeboden ln rustig gezin. Br. Bur. v. d. Blad No. 705 k. Zonder punten. Oude kwa liteit costuums. Speciaal grote wijde maten 50. 52. 54. 56. Losse colbertjes en broeken. Het oudste adres van Lelden. G. L. Groenewegen, Lange Raamsteeg 5, Tel. 23759. B. 7.. a. houshoudster. ln klein gezin, waar huisvrouw ontbreekt. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 662 k. Nieuw vloerkleed. 2 x 3 AL rullen voor een grotere maat of te koop en een step met ballonbanden. Adres: Herenstraat 54. Te koop aangeboden taf el- biljart, op lei, 2 queuen, 3 ballen. Te bevragen): Hoge Morschweg 44, Lelden. B Aangeboden orgel, in goede staat, zuivere volle toon. Met tubbas en moderne kast. Prijs f. 175. Bevr. Herengracht 84. B Heeft U een autostep met spaakwlelen? Wij leveren ln één dag 2 pracht massieve banden voor f. 5.50 omgelegd en wel. Alleen de wielen bren gen. Bij H. Janse, Haarlem merstraat 129, Tel. 21808, Lel den. Breng gezelligheid in Uw huls met onze prima glans- verf. Uitsluitend voor binnen werk. Per kilo f.3. Per pond f. 1.60. BIJ H. Janse, Haar lemmerstraat 129, Telef. 21808, Lelden. B Sponsrubber. voor de motor fiets, boot en op reis onz. 2 1/2 cm dik. Op maat ver krijgbaar. Bil: H. Janse, Haar lemmerstraat 129, Tel. 21808, Leiden. Wilt U vlaggen voor de a.9. Feestdagen? Dan nu vlaggen- stokhouders kopen. Wacht niet tot alles uitverkocht ls. Pracht potten, roestvrij f. 1. BH kwantum korting. H. Janse, Haarl.straat 129. Tel. 21808, Lelden. Dr W. C. DE LEEUW. Roodenburgerstr. 35, tel. 22482 vraagt tegen 1 Augustus (steno-typiste) voor ochtenduren (9-13 u.) Nu kan iedereen zijn matras sen weer laten overtrekken en bijvullen met prima mate rialen. Ook verenbedden kun nen driedelig gemaakt worden zo nodig in één dag gereed. HOOIGRACHT 4A, hoek Nieuwstraat. B Hard-Board, zo glad als een spiegel, zo hard als een pank. Schitterend voor lambrisering plafonds, voor Uw landhuisje of boot enz. Bij H. Janse, Haarlemmerstraat 129, Telef. 21808. Leiden. B En nu glazen deurplaten kopen. Beschermt Uw behang en geverfde deuren. Pracht platen in de maten 30 x 6, 40 x 3 en 25 X 5 cm, prijs 95. 90, 65 ot. Bil H. Jainse, Haarlem merstraat 129. Tel. 21808. B Voor de baby. Geen harde of verdroogde banden meer om Uw wagen. Wij hebben alle soorten kinderwagen ban de n, dik en dun. Bi1 H. Jan6e, Haarlemmerstra at 129, Telef. 21808. Lelden. B Closetrollen gratis! BH aan koop van 10 diverse fellolta- tie-, kinder- en bloemen- prentbriefkaarten voor slechts 50 ct.P ontvangt U twee prima crêpe-closetrollen cadeau. Pa pierhandel N. Paddenburg, Nieuwe Rijn 11 B Te koop aangeboden, plano merk Fr. Brosch, f. 235.en grote hang- en leghutkoffer f. 20.alles in goede staat. Br. Bur. v. d. Blad No. 702 k. B Rodekool. Spruitkool, Groe- nekool. Rapen. Le Cerf en Al fa bloemkoolplanten aange boden door P. M. van Egmond Telef. 2487 te Katwilk a/d. Rijn B Koffergramoplioon f. 17.50, salonpathefoon f. 15, mando line f. 15. olther f. 12.50. Ve ren Inzetten en reparaties vakkundig! Te koop gevraagd guitaars en goede gramofoon- platen! W. Grönloh, Burgsteeg 9, Leiden. Tevens harmonica's gevraagd1! B Aanhangwagentje. Te koop aangeboden een rijwlel-aan- hangwagentje met banden, ge schikt voor oude lieden. Te beyr.: Nassaulaan 9 Oegst- geest. op dubbele kogellagers, opvouwbaar, Soepele vering, kogellagers f105,60; f 107,50; f 127,50 Ruime sortering BEDSTELLEN EN DEKENS. Verende bedstellen met 15 jaar garantie, 2 pers. f175. f185. 2 Pers. JAVA KAPOKSTEL met kussensf 165,— 2 Pers. prima BEDSTEE, damast met kapok kussens f 114,—. KOMT U EENS KIJKEN BIJ: Gevraagd voor direct v. d. en n. V.g.g v. in gezin met 2 kind. Alleen voor woonhuis. Mevrouw WARNARS, Noordeinde 138, Den Haag. Te koop een Gordes was machine, electr., zo goed als nieuw. RlJnsburgerweg 138. Rijnsburg. B Aangeboden kajuitzeilboot, B.M.. Sharpy. 17 vt. Jol, ka juitmotorboot met bootmotor 6.50 M motorsloep 8.50 en Ford T motor met watergek uitlaat. Jachtwerf „De Vaart" Gebr. Janssen, Maredijk 181, Tel. 20691. Boekhouder met ruime er varing heeft nog enkele avonden per week beschik baar voor het bijhouden van Uw administratie. Eventueel ook thuiswerk. In bezit- van schrijfmachine. Brieven Bur. van dit Blad No. 720 k. B Autostep met dikke lucht banden en nieuwe reserve blnn.band ln goede staat aan geboden voor damesrllwiel m. Torpnaaf. in goede staat met bijbet. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 724 k. B lentekoning. Geniet nog maals van de verrukkelijke lentegeuren, die de bijen vast legden ln onze heerlijke len- tehoning. Pot f.4.10 st. f. 37.50. Honlnghandel Llgt- hart, Terweeweg 84, Oegst- geest. Tel. 25610. Zit- en slaapkamer aange boden. Voor zeer rustig stu dent. met 1 Juli omgeving Academisch Ziekenhuis, zit- en slaapkamer te huur. Br. Bur. v. d. Blad No. 780 k. B Gekleurde tafelkleedjes 100 x 100 cm 8 ct.. wit tafelpapier 100 cm breed 5 meter 50 ct., witte servetten 12 stuks 12 1/2 ot. Papierhandel N. Padden burg, Nieuwe Riln 11, Telef. 21430. B Airedale Terrier te koop. teef. 3 mnd.. prima afst.. be kroonde ouders. Stamb. R v. B. Ant. Duyckstraat 8, Was senaar, Tel. 3196. B Klndcnvagenreparatle wordt weer aangenomen. Ver- chromen, spulten. stofferen, kappen overtrekken, regen schermen. banden. doppen leverbaar. Wandelwagentje aangeb. f. 15. Relzlgersbezoek vrijblijvend voor Zuid-Holland Kinderwagenbedrijf ..Speciaal" Uiterstegracht 14. Lelden, Telef. 20759. B Te koop aangeboden twee fauteuils, in zeer goede staat. Koninginnelaan 78, Leiden. DIVERSEN B Dame zoekt vriendin, om hoofdzakelijk gezellig de Zon dag mee door te brengen. Liefst kunn. dansen. Br. Bur. v. d. Blad No. 67 k. B Door jongetje Maandagmid dag een donkerblauw meisjes manteltje opgeraapt ln de Pioenstraat. Gelieve dit terug te bezorgen: De Sitterlaan 40 a of Fröbelschool Leliestr. B Meisje, 27 jaar, N.H., zoekt vriendin in Lelden, om hoofd zakelilk gezellig de Zondag mee door te brengen. Kruin, dansen. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 788 k. SLEUTELTJES worden dagelijks opgenomen, wanneer voldoende ruimte beschikbaar ls. Ze mogen hoogstens 30 woorden groot zijn (een woord maximum 12 letters). De prijs bedraagt f 1.50 bi) vooruitbetaling Een bewijsnummer (10 cent) is niet in de prijs begrepen. Porto voor toezending num mer brieven 20 cent extra

Leidsch Dagblad | 1948 | | pagina 6