KLEINTJES" Begrafenis-Associatie GEBRs. VAN DER LUIT rtona na zwaren strijd ontruimd. AND- EN TUINBOUW Burg. Stand van Leiden LAATSTE BERICHTEN MARKTBERICHTEN KERK EN SCHOOL PLAATSELIJKE DISTRIBUTIEDIENST Offïcieele Landbouw- mededeeling OFFÏCIEELE MEDEDEELINGEN. Gevraagd Aangeboden Personeel gevr. Huizen aangeb. Kamers gevr. Diversen Duitsch weermachtbéricht. Iet opperbevel der Duitsche ler'macht deelt mede: Jaclitvliegers hébben in de aat van Kertsj een bolsjéwisti- 1e torpedomotorboot tot zinken iracht. Ten Zuidwesten van jepropetrowsk en ten Zuidóos- i van Kirowogradzijn Sovjet- ivallen door tegenaanvallen af lagen. Eigen aanvallen teil orden van Kirowograd ontwik- en zich gunstig, n het gevechtsgebied van Sji- nir hield de krachtige druk van 0 vijand ook gisteren aan. 20 mdelijke pantserwagens wer- [i vernield. Ten Noordwesten van Retsjitsa nden onze troepen na het af ren van vijandelijke tegenaan- llen hun stellingen verbeteren, liet gebied van Witebsk stort- 1 herhaalde doorbraakpogingen bolsjewisten in verbitterde ge- ihten ineen. Ten Zuiden van obin heeft zich de versterkte iiringsch-Hessische infanterie- isie onder bevel van luitenant- ieraal Graf von Oriola bijzon- onderscheiden. tan het Zuid-Italiaansche front am het in den westelijken sec- slechts tot gevechten van atselijke beteekenis. Ten Noör- 0 van Venafro ging bij een aan- [van numeriek veel sterkere vij- delijke strijdkrachten een hoog- na zwaren strijd verloren. In het gebied van Ortona heb- ai onze troepen, nadat zij den jand in de verbitterde gevechten :r laatste dagen de zwaarste frliezen aan menschen en mate- aal hadden toegebracht, de rui- (s van Ortona ontruimd en ieuwe stellingen dacht ten N.-W. in de stad betrokken. VRAGEN EN ANTWOORDEN. Vraag Hoe 'is de behandeling n een Primula? J, K. te A. Antwoord De meest'gebruikte imer-Primula's zijn de P. obco- ca en de P. chinensis. Beide wor- n in den winter vorstvrij en koel houden en worden matig gego- n en niet gemest. Wanneer de oem in het voorjaar verschijnt eft U geregeld water en af en e in water opgeloste bloemen- est. Denk erom dat er geen wa- r in de schoteltjes blijft staan, fdurende den zomer kunnen :ze planten naar buiten en krij- in vooraf versche aarde. De pot den grond graven. Vraag Hoe wordt een palm handeld J K. te A. Antwoord Ook dienen de pal en in den winter vorstvrij, maar iel te staan dus ver van de chel. Eens per week worden de aderen stofschoon gemaakt met ihulp van water en een zachte ns. De potaarde wordt matig htig gehouden, mag niet uit- gen. In voorjaar en zomer meer ter geven en af en toe in water gelóste bloemenmest. Leelijke GEBOREN. Martina Hendrika. d. v. P. M. Pansier en M M. van Steenis; Dirk Adriaan, z. v. D. A. van 't Riet en H. Pet; Bertha Petro-' nella Cornelia d. v. E. H. G Wou ters en N. van der Be_t; Johannes, z. v. H. van der Meij en M. de Beer; Edward Jacques, z v. J. van Wijk en J. E. de Ridder; Robert, z. v. H. Brussee en C. H. v. Duijn; Maria Theresia, d. v H. P. Aniba en- J. M.Tisseur; Madeleine Jose phine Maria, d. v. B. J. P. Louwe en M. H Kloos; Hermanus Marti- nus, z. v. H. van der Kwaak en M. M. Kreuger. GETROUWD. C E. Homberg, jm. en B. C. v. d. Blom. Jd.; J. W. de Joode jm. en L. M. van Dijk, jd.; E. W Spoor, Jm en C. F. von Ronnen, Jd! OVERLEDEN. M. van Houten wed. van H. van Dalen. 79 M. P. Verhoeven, huisvr. van A. Bavelaar, 83 j S. J. J. van Egmond, d., 8 d.; 'M. G. Bogaard, wed. van H A. Twee- huijsen, 85 j.; S. J. Windhorst, huisvr. van P. Stolk 32 J.; W. Kampman m„ 56 J; G. H. Nijhof, d„ 28 J.; J. P. Coppens, wed. van H. van Wagtendonk, 80 J. J. Slegtenhorst, m. 72 J.; C. Jar- din, hui6vr van D. F. Ligtvoet, 70 j.; M. H. van Gerven, d.. 9 m. A. van den Hoek, huisvr. van P. de Zwijger, 49 j.; H. de Mooij.man 73 J.; s. W. Molema, dr., 20 J.; J. C. J. M. Brooijmans zn., 3 j.; J. van den Berg, huisvr.' van F. M. van Rijk, 77 j. L. van Loon, weön., 60 j.; H. Blankwaardt. huisvr. van A. Hor ree, 68 J,; C. Colpa huisvr. van W. H. A. Hartman, 79 j.; A. Ha venaar. man, 49 J. E. Breedijk, dr., 4 j H. C. M. Langeveld, zoon, 2 m.; E. de Jeger, wed. van A. v. d. Hoek. 66 j.; J. de Roode, wedn.. 87 j.; J. van Nieu- wenhuizen, man, 78 j.; H. M. Flens wed. van J. G. Horn, 73 J. M. Broomans, wed. v. J. de Boer 80 J.; T. A. Remmerswaal, man, 60 j.; C. Korving, man, 72 j.; J. J. H. Pommée, wedn., 77 j.; P. Zoet, m., 80 j.. C. van der Knijff, z. 12 d. J. Uljé. wedn.. 83 j.; A. J. van Egmond, huisvr. van A. vam Eg- mond, 81 j. A. M. Rijnvis, d., 14 J.; W. Bos. z., 3 w.; M. H. van der Linden, huisvr. van P. Cossee 59 j.; P Leemans, ïp'„ 73, J.; j P,t M. MühL' staff, wedn. 80 j.; A. van der Mast, vr., 80 j.; j. J. Tiele, m„ 59 jaar; G. Teske, wed. van F. Pauw, 70 J.; F. Ie Poole, z. 1 J.;* W. F. van der Reijden, wedn - 85 Jaar; C. Segaar, wedn., 89 j.; H. Spek, wed. van H. Polman, 75 j.; P J. G. van der Veek z., 6 w.; E. Klaverwijden, huisvr. van A. Hartingsveld, 39 J.; J. P. Malade, m., 66 J.; C. Koningen, huisvr. van C. Bakker, 65 j. bladeren worden bijgeknipt of ge heel verwijderd. Vraag Hierbij een blad van een plant, welke reeds vrij hoog is, Hoe de plant te behandelen? M. d. H te L. Antwoord Uw plant behoort tot de Bromelia's. Deze planten sterven af en vormen aan den voet jonge scheuten. Als dat bij U zoo is laat dan die scheuten door een bloemist afnemen en in een pot met mosachtige aarde planten. Deze dienen in den winter koel, maar vorstvrij gehouden en krij gen zeer matig water, in den zo mer wordt geregeld gegoten. GEVESTIGD. C. Adriaanse en fam., ambte naar, Rapenburg 61; S. J.-van Ag- gelen, steno-typiste, Roodenbur- gerstr. 65; A. Alleblas grondwerker 4e Binnenvestgr 23; T J. M. Baijer en fam,, procuratiehouder. Witte Singel 84; Wed. E. Kuijten geta. Benning. Zuidsingel 28;. G. de Bruin, hulp i. d. huish.. H. Rijn dijk 8; W. P J. Buter, kinderjuf frouw, de Mèij van Streefkerkstr. 30. A. P. Cocx. hulp in de huish., Haagweg 192; C. F. M. K-->u<?er geb Cools L. Rijndijk 120a; J M. De- genhardt, dienstb.. Plantsoen 33a; B. Dekker, onderwijzer, de L. de Kanterstraat 7; J. van der Deijl en fam., kantoorbediende. Plantage 26; M. C. Grimbergen geb. Dries- sen, Merelstr 26; H. van Eesteren en fam., Dir. aann.bedr., H. Rijn dijk 8; L. van Eesteren en fam.. Dir. eener N.V., de Mey V. Streef kerkstr. 3; A! A. Flick, Haagweg 210; J. 1. A. Gobée. onderwijzeres, Witte Singel 20; L. A A. Goud zwaard, Roodenb.straat 50; S. G. de Groot, kok, K. Rapenburg 5a; B. ter Haar, Zoeterw. Singel 26; B. van den Ham. kinderver-:. Zoeter- woudsche Singel 98; C J. Hoogen- boom, dienstbode. Volmolengr. 11; H. M. Hoogervorst, dienstb., Haar- lemmerstr. 139a; E. L. v. Kampen, leerares Fransch, Zoeterw. Singel 97; A Kruit, bouwk. teekenaar, Levendaal 99; M. G. Krijger dienst bode. Nieuwe Rijn 59; Kugel, Meerburgerstr. 4; Wed. M. C. E. Filippo geb Lammnens en fam.. Stationsweg' 18: M. G. Offerhaus geb. Lange en fam Bo rhaavelaan laan 30; P. A. W. van Leeuwen, huish.. Vliet 37; W. Locker de Bruijne, Dir ,,De Nede-ianden van 1845" Boerhaavelaan 11; R. Netze, kantoorbediende. Jan van Goyen- kade 26; M. A. Nicaise, hulp ln de huish.. Rijnsb.weg 120; A. O. v. Nieuwenhuijze, railwaohter ass. NS. Kastanjekade 10; J. Ni.jhuis, vërz. agent. Oude Singel 10; G. Oosterveer, .grondwerker, Burggra- venlaan 28; L. Ouwersloot Dozij- straat 25; L. C. J. M. i Overeem en fam., Thorbeckestr. 3; J Pijl en fam., fourageur, Breestr. 141; W. H. Reerink, directrice boekh., Rapenburg 51; J. A. de Ridder en fam kantoorbéd., v. d. Waalsstr. 60; A. J. Rijken, scheikundig inge nieur. L. Morschweg 43; A. Schaap en fam. Hoogewoerd 90; H. W. J. Scheepstra en fam., ontvanger Dir. Bel. L. Morschweg 43; S. M Scho- neveld, dienstb., v. Beuningenlaan Sande Bakh.laan 1; C. Smit, tim- 20; J. A. J M. schotman en fam., Boerhaavelaan 39; W. Sloot, V. d. merman, Amaliastr. 1; R. B Span- ard. arts Zoeterw. Singel 24 C. V d: Steen, terreihwerker.'Mo lenstraat 20; A. H. Stein, zoeterw. Singel 24; C. Sterk, Zoeterw. Sin gel 99; M F. van den Thoorn en fam.. adj dir. v. e. N.V., Boerhaa velaan 31; A. Tromp Meesters, Boerhaavelaan 31; S. M Engelage geb. Verlinde, de Meij v. Streefk.- straat 12; B. P. Vink dienstbode Rapenburg 45; A. Vrolijk en fam., Nagtegaallaan 6;' G. P E. Wejjer, stud, (medic.). Cobetstr. 73; M. Wisman, dienstb., Boerhaavelaan 2. Wnd. noofdred.:, K. Been, Leiden Redactiestaf; K. Been (binnen land en sport); J. Brouwer (bui tenland en rtadsnieuws); Th. J Hannema (omgeving en muziek) Politiek medewerker: W. H. Streng. WassenaaT. Verantwoordelijk voor dp advertenties: A Poortman BINNENLAND. Politiek jaaroverzicht Max Blok zijl Op Donderdag a.s. zal Max Blokzijl niet een Brandende Kwestie behandelen. Hij zal over den zender Hilversum I dien avond reeds om 18.30 uur tot 19 urn; zijn politiek jaaroverzicht uitspreken. STADSNIEUWS. Op 1 Januari a.s. hoopt de heer A: J. Hombergen den dag te herdenken, dat hij 25 jaar als ad ministratief ambtenaar op hét Bureau van Gemeentewerken werkzaam is. De huldiging vindt plaats op Maandag 3 Januari a.s. ROTTERDAM, 28 Dec. Aanvoer 971 dieren, waaronder 9 paarden, 99 schapen, 511 runderen, 163 nuchtere kalveren, 73 graskalve ren, 115 biggen en 1 bok. Prijzen: melkkoeien f.2400, f.2100, f.1850; kalfkoeien 2300 2100, 1850; vare koeien 1700, 1500, 1250; vaarzen 1450, 1200, 900; pinken 1000, 900, 700. NED. HERV. KERK Beroepen. Te Breskens (toez.), cand. J. van Vliet te Zullen Bedankt. Voor Gieösendam (toez.), ds. J. Arendsen te Sua- woude. Voor Genderen. cand. A. J. Wijnmaalen te Delft Benoemd tot hulppred der Ver. van Rechtz. Herv. uit dé Ned. Herv. Gem. te Culemborg, cand. H. J. van Druten te Zeist. CHR. GEREF. KERK. Tweetal. Te Ouderkerk aan den Amstel, ds. L. Floor, te Assen en ds. M van der Klis te Maarssen. GEREF. KERKEN. Benoemd tot hulppred. te Ze venhuizen (Gr.), cand. W. P. J. Zwerver, hulppred te Zorgvlied. Beroepen. Te Wèrkendam. ds. N. de Blois te Gouda. VRIJE EVANG. GEMEENTEN. Bedankt. Voor Veendam ds. U. C. Leep te Gouda. Emeritaat Aan ds. C. D. Israël Ned. Herv. pred te Hattem, is met ingang van 1 Mei eervol emeritaat verleend. LEIDEN. Inlevering bon 3A „Boter" door Slagers. Slagers dienen de voor gesmol ten rundvet ontvangen bonnen 3 A „Boter", op 30 December 1943 bij den Distributiedienst, ingang Langebrug, kamer No. 3 in te leveren, ter verkrijging van een toewijzing vet. 6064 voor de Provincie Zuid-Holland. Voor den goeden gang van zaken deelen wij mede. dat Vrijdag 31 December a.s; geen Landbouwme- dedeelingen zullen verschijnen. De eerstvolgende mededeelingen ver schijnen weer in de week van 3- 10 Januari 1944 DE VOEDSELCOMMISSARIS VOOR ZUID-HOLLAND VARKENSREGEUNG 1944. Ten einde in den zomer 1944 tijdig over voldoende biggen te kunnen beschikken wordt den varkenshouders thans reeds mede gedeeld, dat de regeling van den biggenaanfok in het komende Jaar, in vergelijking met 1943, geen wij ziging zal ondergaan Door een Juiste verdeeling van' het aantal biggen, dat in 1944 geboren Wordt, zal het ook mogelijk worden beter aan de vraag.,naai-- biggen..te vol doen, waardoor het prijsverloop nog afgezien van andere te nemen maatregelen een normaler ka rakter zal kunnen Vertoonen. tVERKGOED. Het Bedrijfschap voor Griend en Riet brengt nogmaals onder de aandacht van belanghebbenden, dat het zoogenaamde „werkgoed" als teenhout in den zin der Griendhoutverordening 1942 moet worden beschouwd en mitsdien gesneden te koop moet worden aangeboden aan den door den be voegden districtsleider aangewezen kooper. 6034 RUNDVET OP BOTERBON 3A. In verband met de beschikbaar stelling van rundvet op de bonnen „Boter 3A" van de bonkaart voor voedingsmiddelen, moeten slageTS de van hun klanten ontvangen bonnen in veelvouden van 20 bonnen op een afzonderlijk op- plakvel en met een afzonderlijk ontvangstbewijs Md. 242-01 op Donderdag 30 of Vrijdag 31 Dec. a.s. bij de plaatselijke distributie diensten inleveren ter verkrijging van vettoewijzingen, waarvan de linkerbenedenhoek is verwijderd en welke uitsluitend recht geven op het koopen van rundvet. De slagers moeten deze toewijzingen, benevens eventueele restantbonnen „Boter 3A" bij de plaatselijke toè- wijzingscommlssie inleveren. De aflevering van het rundvet aan het publiek dient te geschieden van 9 t/m 22 Jan as. BEDRIJFSGROEP HOUTVER WERKENDE AMBACHTEN. Ingeschrevenen bij de Bedrijfs groep Houtverwerkende Ambach- teh', WeuWe' ''Havenstraat 40, Déh Haag, behooren, indien zij tot op heden hun aanvrage ijzer en staal le kwartaal 1944 en htm aanvraag voor hardhout 2e periode nog niet hebben ingediend, zulks te doen tusschen 1 en 15 januari 1944 bij het secretariaat V&u de vak-, of ondervakgroep waarbij zij zijn aangesloten doch in geen ge val bij het secretariaat der Be drijfsgroep. De aanvragen ijzer en staal dienen te geschieden op aan vraagformulieren „A" verkrijgbaar bij de Kamers van Koophandel en Fabrieken, terwijl aanvraagformu lieren voor hardhout verkrijgbaar zijn bij de vak- of ondervakgroe pen. Bij invulling plege men over leg met den leverancier en ver melde het organisatienummer, waaronder men bij de betreffende vak. of ondervakgroep is inge schreven. Na 15 Januari 1944 in gekomen aanvragen kunnen niet ln behandeling worden genomen. i de Gemeentelijke Irï- chtingen Éndegeest c.a. Oegstgeest tfrordt ge raagd een inwonende Huishoud-Assistente, fel tijd. niet boven 30 jr. Schrift, sollicitatie te chten aan den Admini- iateur. 5984 Bekwaam Tandtechnikèr gevraagd, Br. v. Zwicht's Boekhandel, letter O. Gevraagd een nette leer ling en een jongen voor loopwerk. Tandt. Lab. A. Korenhof, Lindestr. 12 Leiden. 8101a BEGRAFENISSEN le KLASSE f.135.- OREMATIES f250- LUKVER VOER tegen lage kitometerprijs. Haagweg 31 - Leiden - Telefoon 2357425066 Gevraagd voor direct een dienstbode, voor dag en naciht. Mevrouw v. Unen, Jonkerlaan 9, Wassenaar. Gevraagd: electr. wasch- machine, stofzuiger (sle de), gasfornuis. De Jong Zeeman!12a, Tel. 23055. Anna-Kliniek waagt dienstmeisje, 16 jaar of ouder. Aanmelden dage lijks tot 8 uur. 6021 Zoo spoedig mogelijk eenige personen gevr. goed loon. Brieven Bur. van dit Blad No. 5966a. Elec. wasch machines, ofzuiger, gasfornuis, ick-up comb., platen, «sterkers. Ook voor irste klas meubelen, oerkleden, lopers e. a. ■bruiksvoorw. steeds 'tcresse Aanb.; De °ng. Zeemanlaan 12A elef. 23055. Jongensrijwiel 68 J. kerstboomverlichting lampjes ln ruil voor Ectr. trein mecanodoos dergelijke. Rijwiel- aMel J. Kukler School mat 14 Wassenaar. Welf lakschoenen, K. a. n. 38—39 f. 40.— lesche schaatsen f. 15, Jappen kraamzeil 4 x m. f. 15.—. konijn aamsche Reus 1 Jaar •0. Wiggers. Stadhou- miaan 23 huls Leiden. Z. g. a. n. rechthou- der met buikbandje, o. kw. van wijlen dr. Murk Jansen f. 75 en een cor- setrechthouder f. 10, wit te wollen babydoek f 15 Rahms, Steenschuur 13. Speelgoed. Electrlsche toverlantaarn m. plaat jes f. 20 en 2 paar schaatsen f. 10. v. Duy- sen, Valkenburgscheweg 68, Voorschoten. Bijwerken van leer lingen in oude-, moder ne talen en Wiskunde tegen billijke condities. Br. a/d. Blad No. 6156 k 51 Zeer goede Contra as 3/4 grootte, alle werkdagen te zien. Prijs f.300. P. Breeveld. Al phen a/d. Rijn. Prins Hendrikstraat 15. Uw naaimachine nu een kostbaar bezit. Laa ze ons eens goed na zien en schoonmaken. Bijtijds verholpen kleine storingen voorkomen kostbare reparaties. Pfaff Naaimachinehuis, Leiden, alléén Steen straat 19, Telef. 23795. Electr. gehoorapparaat f85 voor hardhoorende, kinderbad met aftap kraan f. 20. Groene gab. regenjas f. 30 sl. model, Agfa box m. tasch nieuw f. 25, bontmantel (kort) f. 125. T. Pleizler, Ter- weeweg 54, Oegstgeest. Een nette dienstbode v. 83 uur, een werk ster voor 3 of 4 ochten den per week. Mevr. den Os, Prins Hendriklaan 17. Oegstgeest. Net meisje, Zatcrdag- midd. en Zondag vrij. Werkster aanwezig. Am sterdam. Inlicht. C. Dis sel, Honsdijk A 61. Kou dekerk a/d. Rijn. Terstond slagersbe- diende, goed met het vak bekend. Goed loon. A. y. d. Bosch. Hulgslo- terdijfc 398. Abhenes Tel, 216. 2de Kappersbediende. Intern, w. N. Kwaker- naat, Sparrenlaan 1 a, Baarn. Wie wil ruilen, hen huis. kamer, suite, gang vestib., keuken, kelder, tuin m. schuur tegen grooter huis. liefst heel huis of bovenw. Elfert, Da Costastraat 12. Jonggehuwden z. k., zoekt gestoff. zit- en slaapkamer met keuken of gebruik van keuken. Br. a/d. Blad No. 6170 k Jong echtpaar vraagt alleen zit-slaapkamer. Br. a/d. Blad No. 6070 k Ter ruiling aangeb. z. g. a. n. klnd.schommel tegen kind.stoel. event, bijbet. Elfert, Da Costa straat 12. t Verloren! tusscheil empenaerstraat (O.) en Lelden. Kalserstraat een donkerbr. mantel- ceintuur (gesp gebro ken). Gaarne terugbe zorging tegen beloo ning: Kalserstraat 53 Huwelijk. Nette heer (N.H.) zoekt kennisma king met een meisje tus schen 2528 j.. om la ter huwelijk aan te gaan Br. met foto die wordt teruggezonden Bur. v. d. Blad onder No. 6102 k. Ruilen. Heeren gabar dinejas m. 60 beige merk „Falcon" tegen dames mantel m. 4446. Hee ren bruin colbert cost, m. 50 tegen jongenscost. 1314 j. alles o. kw. Br. D. J. Tuin, Tijmstraat 22 Katwijk a/Zeé. Wie ruilt n. zw. hee renschoenen m. 42 43 of theemeubel voor een tafelkleed Perzisch of Smyrna of iets dergelijks 'sAv. tusschen 6 en 8 u. v. d. Dungen, Dulven- voordenstr. 39. Oegstg. Verloren: Vrijdagmor gen ca. 10 uur in post kantoor loket postwis sels portemonnaie inh. f. 12.en bonnen. Vr. verzocht deze terug te Dezorgen daar ik zeer gedupeerd :-en. Mej. Nleuwenhuizen, Zuid. singel 60A. Leiden. Vriendin. Burgermeis je te Leiden zoekt vrien din uit Leiden om gezel lig mee om te gaan. Ned. Herv. Leeft. 33 tot 36 J. Br. Bur. v. d. Blad on der No. 6107 k. Ik lieb: goede lage jongenschsoenen, bruin, mt. 38. idem heerensch. mt. 45. Wie ruilt tegen goede jongenssch. mt. 40 en heerensch. mt. 43/ 44? v. Anken, de Laat de Kanterstr. 39 Leiden Ter ruiling aangeb. z. g. a. n. meisjesschoé- nen, d.bl. mt. 34 tegen zwarte lage damesschoe nen mt. 3536. Stikke- lorum, le Looierstr. 1, Lelden. Verlorendamespols horloge, gaande van Morschweg naar Os- en Paardenl. Tegen goede belooning terug te be zorgen wegens herlnne. ring: Os- en Paarden- laan 30. Verloren: grijs wollen heeren handschoen. Te gen belooning terug te bezorgen: J. Hes. Schelpenkade 45 Verloren op Maandag 27 Dec. vulpen merk Waterman, de gehee- le» houder van goud met Inscriptie W. Advo caat. Tegen goede be - looning terug te bezor gen Langebrug 55A te Leiden. In ruil aangeb. een paar nieuwe hooge jon gensschoenen m. 36 voor dames-schaatsschoener mt 37. Tevens gevraagd heeren-schaatsschoenen mt. 43. A. T. Tetterpo, Donkersteeg 7 Aanb na 6 uur. Verloren: in stads tram 24 Deo., 5.15 u. v. station naar H. Rijnd., koffertje, inh. stam kaart wed. L. Dronkers Nauta, Eindhoven (eigenares ".'el van ver trekkend e tram) Tegen belooning terug bezor gen D. R. Kooiman Utrechtsche Veer. 12a Huwelijk. Weduwnaar 40 1.. 2 kinderen, zoekt langs dezen weg kennis making. Brieven Bur. v. d. Blad No. 6095 k.

Leidsch Dagblad | 1943 | | pagina 3