andh. Inrichting Gemeentelijke Volkscredietbank 2 beschuit bonnen SUADEX :erk en school uit de omstreken officieele kennisgevingen. officieele mededeelingen E.N.K.R.I. (rijwilligeOpenbare Verkooping PIERROT Openbare Verkooping PASSIE HERDENKING HENRI WELROOREN RRAM MARTIJN FLINK DAGMEISJE Vischwater Afdeeling Bank van Leening H.H. Paardenfokkers Hoogewoerd 88a. Voor slechts PREDIKBEURTEN. VOOR ZONDAG 11 APRIL, uiden Chr. Geref. Gem. ;nschuur)Vm. 10 en nm. 5 >tts. Joh. Jansen Doopsgez. an.: Vm. 10% u.. ds. A. H. A. 10:er van Middelburg Eglise one: dix heures et demie, Mr. leiahieu, pasteur a Delft Ev. an Gem.: Vm. 10% u., ds. Mak- vm. 3% u.. ds. Bieger Ger. 10: (Zuiderkerk) Vm. 10 u., ds. »emans; nm. 5 u., ds. Harder eref. Kerk (Heerengracht) Vm tierink Geref. Kerk (Oude I, ds Wiersinga; nm. 5 u., dr. Vm. 10 u.. ds. Harder; nm. 5 Is. Weggemans Geref. Kerk T.rschweg) Vm. 10 u„ dr. Weste- nm. 5 u. ds. Wiersinga Ger. t in H.V. (Breestraat 64) Km. ds C. A. de Ridder Hoog- sche Kerk: Vm. 10% u. (jeugd- (Est) ds. H. C Touw Rem. >f. Gem.: Vm. 10% u.. ds. Sirks 1S! Amsterdam Ver. van Vrijz. j (Volkshuis): Vm. 10% u., ds. if. Smit Sibinga van Dordrecht Us Kath. Kerk (Vreewijkstr. 19) 10 10% u„ gez. mis. sazerswoude Ned. Herv. Kerk: 9 en 11 en nm. 7 u. ds. Kiehl gtSref. Kerk: Vm. 9% en nm. 7 -ds. Heuzeveldt. 21illegoni Ned. Herv. Kerk. e,. io u., ds. Eerhard; nm. 5 u., Sheer Heymans Geref. Kerk: 10 u. (H.A.) en nm. 5 u. ,/nkz.), ds. Krabbe Chr. Geref. itk: Vm. 10 en nm. 5 u„ leesd. lfNed. Prot. Bond: Vm. 10% u., I. d. Veen van Rijswijk, katwijk aan den Rijn Ned, Kerk: Vm. 9% u., ds. v. Har- v van Katwijk aan Zee; nm. 5 ds. Jongeboer van Valkenburg Geref. Kerk: Vm. 9% en nm. 5 "ds. J. G Aalders. loogmade Ned. Herv. Kerk: 10 u. ds. Baas. 1 latwijk aan Zee Nieuwe Kerk 9% u., ds. R. P. A. Rutgers; 11 16 u ds. B. van Ginkel; it 6 u ds. P. Pras Zaal v. Chr. jit. Bel Vm. 9% u., ds B. van iikel* nm 6 u. ds. C. A. van Har- —'Geref. Kerk: Vm. 10 en nm. rur, ds. J. C. Gilhuis, ioudekerk Ned. Herv. Kerk: '4. 10 en nm. 7 u., ds. Binsbergen Geref. Kerk: Vm. 10 en nm. 7 Y, ds. Haspers. .teiderdorp Ned. Herv. Kerk: K. 10 u. (H D.) en nm. 6>/2 u., f Koch Geref. Kerk: Vm. 10 nm. 6% u„ cand. v. d. Hoeven Ver. van Vrijz. Herv.: Vm. 10% nr. dienst. "/eidsehendani Ned. Herv. Kerk I<1 10 en nm. 5 u.. ds. Vermet :iref. Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u., 8 Rietveld. Leimuiden Ned. Herv. Kerk: 'ii 10% u. en in Pniël, nm. 7 u., van Veenen Geref. Kerk: Vm. en nm. 3% u., ds. C. Gilhuis. rLlsse Ned. Herv. Kerk: Vm. sen nm. 5 uur, ds. J. Th. v. Vee fin Ger. Kerk: Vm. 10 en nm. ;u. dr. Th. Ruys Jr. Chr. Ger. rk: Vm. 10 en nm. 5 u. ds. A. •nstein Ger. Gem.: Vm. 10 en i. 4 u. fis. A. Verhagen Oud r. Gem.: Vm. 9.30 en nm. 3 u. esdlenst Ned. Prot. Bond: Vm. :15 li., 'Da. W. S Wiardi Becküian in den Haag. [Nieuw-Vennep Ned. Herv. >rk: Vm. 9>/2 u., de heer den Har- g; nm 3% u„ ds. Boerlijst van 'idhoevedorp Geref. Kerk: Vm. en nm. 3% u., ds. Smilde Chr. eref. Kerk: Vm. 10 en nm. 3% u.. 'esdienst. iNoordwijk Binnen Ned. Herv. erk: Vm. 10 u.. ds. Siddré Ger. ^rk: Vm. 10 en nm. 3 u.. ds. Visser Noordwijk-aan-Zee Geref. Kerk in H.V. (Ègb. de Grootstr.)Vm. 10 u., ds. C. A. de Ridder Ned. Herv. Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u., ds. Cupedo Geref. Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u., ds Bouma. Noordwijkerliout Ned. Herv. Kerk: Vm. 10 u., cand. v. d Rhee van Leiden; nm. 5 u., ds. v. d. Windt van de Kaag. Oegstgeest Groene Kerkje: Vm 10.15 u (jeugddienst), ds. v. d. Haas Pauluskerlc: Vm. 10 u., ds. Jansen Schoonhoven; nm. 5 uur, cand. G. F. A. Carstens van Den Haag Ver. van Vrijz. Herv. (W. de Zwijgerkerk)Vm. 10% u., ds. J. F. Kruyt van Den Haag. Geref. Kerk (Mauritslaan)Vm. 10 u. (Voorb. H.A.). ds. H. Post v. Rijnsburg; nm. 5 u. ds. Eringa Géref. Kerk (Morschweg)Vm. 10 u.. ds. Eringa: nm. 5 u. ds. Post. Oude-Wetering Ned. Herv. Kerk: Vm. 10'/2 u„ ds. van Rhoon Geref. Kerk: Vm. 10y2 en nm. 3% u., ds. v. d. Bos Remonstr.- Kerk: Vm. 10% u.. ds. Heyn. Rijnsburg Ned. Herv. Kerk: Vm. 9.30 u.. dr. G. C. van Niftrik, nm. 5 u.. ds. K. H. Kroon hulppre diker te Amsterdam; Kerkzaal: Vm. 9.30 u. dr. K. J. Brouwer van Oegstgeest; nm. 5 u. dr. Van Nif trik Ger. Kerk (Voorhouterweg) Vm. 10 u. ds. M. C. v. d. Loo; nm. 6 u. cand. Gerber van Ervelo - Ger. Kerk (Rapenburg)Vm. 10 u. Cand. K. S. Gerber; nm. 6 u.. ds. H. Post; Concordia: Vm. 10 u.. ds. Post; nm 6 u. ds. Van der Loo Chr. Ger. Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u. prof. v. d. Meyden van Apel doorn. Rijnzaterwoude Ned. Herv. Kerk: Vm. 10% en nm. 3 u.. ds. de Vree Chr. Geref. Kerk: Vm. 10 en nm. 6 u.. prof. Geels van Apeldoorn. Sassenheim Ned. Herv. Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u.. ds. Krijkamp Geref. Kerk: Vm. 9% en nm. 5 u., ds. Kuiper Chr. Geref Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u.,'leesdlenst Ned. Prot. Bond: Vm. 10% u., ds. Oldeman van Delft. Valkenburg Ned. Herv. Kerk: Vm. 10 u„ ds. C. Jongeboer: nm. 6.30 u., dr. v. Itterson uit Den Haag Geref. Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u. ds. J. Riineveld. Voorhout Ned. Herv. Kerk: Vm 10 u ds Flink. Voorschoten Ned. Herv. Gem.: Vm. 10.15 en nm. 5 u„ ds. H. P. Fortgens - Geref. Kerk: Vm. 10 en nm 5 u., ds. J. C. Houtzagers (Voorb. HA.) Geref. Gem.: (Leidscheweg 86): Nm. 5 u„ leesd. Warmond Ned. Herv. Kerk: Vm. 10 en nm. 5 u-, ds. de Bel. Wassenaar Ned. Herv. Gem. (Dorpskerk) Vm. 10.05 u„ ds. ten Kate; nm. 5 u.. dr. Hoders Kie- vietkerk: Vm. 10.15 u., ds. Honders Ned. Prot. Bond.: iEnuJUiü, u., ds. F Kléyn van Den Haag. Geref. Kerk: Vm. 10 u. (H.A.) en nm. 5 u. (H.A. en Dankz.)ds. Feringa Geref. Kerk Zuid: Vm. 10 u. en nm. 5 u. ds. Timmer. Zevenhoven Ned. Herv. Kerk: Vm. 10% u., ds. de Stoppelaar Geref. Kerk: Vm. 10% en nm. 3 u., ds. de Ruig Den Hoef (Chr. School)Nm. 7% u., ds. de Stop pelaar. Zoetermeer Ned. Herv. Kerk: Vm. 10 en nm 2% u., dr. J. J. Woldendorp (Voorb. H.A.) Geref. Kerk: Vm. 10 en nm. 2'/2 u.. ds. H. Versluys Geref. Gem.: Vm. 9% en nm. 2% u., leesdienst - Ver. tot Verbr. der Geref. Waarheid: Vm 10 en nm. 2% u., de heer Luitjes van Oegstgeest Ver. van Vrijz. Herv.: Geen dienst, Zwammerdam Ned. Herv. Kerk Vm. 10 (Bed. H.D. en Voorb. H.A.) en nm. 6% u., ds. Pop Ge bouw ..Rehoboth", Tempelpolder: Nm. 6% u., de heer van der Kraats Geref. Kerk: Vm. 10 en nm. 2% u„ ds. Zwaan Rem. (Geref.) Gem.: Vm. 10 u., ds. Nienhuis v. Gouda. Zoeterwoude Ned. Herv. Kerk: Vm. 10 u.. ds. Kranenburg. NED. HERV. KERK Beroepen. Te Schoonhoven, ds. J. de Lange te Wilsum. Te Weesp, ds. J. van der Velden te Nijega-Elahuizen Aange nomen. Naar Cubaard Fr. (toez.), cand. P. H. de Bres te Leiderdorp. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Almelo, ds. Ph. W. Bergkotte te Wehl. te Huizen (toez.). ds. J. W. van der Linden te Kootwiik. te Wageningen (toez.) (vacature ds. C. C. H. Bos) ds. R. C. G.. Troelstra te Halle. te Bolsward ds. G. D. A. Oskamp te Harlingen. Aangenomen naar Ransdorp en Schellingwoude (toez.) cand. H. Roest hulppredi ker te O. en W. Souburg, naar Driebergen cand. P. Swagerman, hulpprediker aldaar. Bedankt voor Oosterwolde ds. W. L. Mulder te Veenendaal. Aangenomen naar Goedereede cand. J. Ewoldt. hulpprediker te RotterdamCharlois. naar Honte- nisse (toez.), cand. J. J. Saraber, hulpprediker te Koudekerke. Beroe pen te Benschop ds. I. Schipper te Bunschoten. Drietal te Zwolle (va cature ds. H. Hielkema) ds. W. J. Holzscherer te Zalk. ds. J. Loos te Workum en ds. J. J. H. van der Ree te Vianen. Geref. Kerken Aangenomen naar Opperdoes cand. A. de Bruin, hulpprediker te Dordrecht. Beroe pen te Fijnaart ds L. van der Linde te Zonnemaire. Chr. Geref. Kerk Beroepen te Vlissingen cand. A. Hilbers te Gro ningen. Geref. Gemeenten Beroepen te St. Annaland ds. T. Dorresteyn te Opheusden. HAARLEMMERMEER. Postdirecteur G. Honig t Op de Alf Begraafplaats aan de Klever laan te Haarlem werd het stoffelijk overschot van wijlen den heer G. Honig ter aarde besteld. De heer Honig was 63 jaar en gedurende 5 jaar postdirecteur te Hoofddorp, na een ambtsperiode als directeur der P.T.T. te Medemblik en Amsterdam. De thans overledene was bij ziln VOORSCHOTEN. Zilveren jubileum Morgen her denkt mej M. S. J. v. Geest den dag dat. zij 25 jaar werkzaam is bij de gemeente afd. „Financiën", personeel zeer gezien. Bijzondere onderscheiding Voor den heer P. H. Boerma, directeur van het postkantoor alhier, was 31 Maart J.i. de datum dat hij de pos terijen zou verlaten met pensioen. In het belang van den dienst is het vertrek van dezen functionaris voorloopig uitgesteld. Als bijzondere onderscheiding voor zijn 43-jarige trouwe plichtsbetrachting is hem een legmedaille en een draagpen- ning verleend. Aan het postkantoor werd ge durende Maart bij de Rijkspost spaarbank ingelegd f. 33153.27 en terugbetaald f. 8487.47. NEDERLANDSCHE VOLKSDIENST. Eten uit de Centrale Keuken. De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat, in verband met de op Maandag 19 April a.s. in gaande nieuwe periode voor het betrekken van eten uit de Cen trale Keuken, door den Neder- landschen Volksdienst nieuwe deelnemerskaarten zullen worden uitgereikt. Zij die reeds eten uit de Cen trale Keuken betrekken, kunnen zich hiertoe aanmelden op het Plaatselijk Bureau van den N.V.D, Stadhuis, Kamer 27, 1ste verdie ping, onder vertoon van reeds verstrekte gele jaarkaarten en van de distributie-stamkaarten van allen voor wie eten uit de Cen trale Keuken wordt verlangd. Bij gebreke hiervan worden geen nieuwe kaarten afgegeven. Voor een beperkt aantal perso nen, die tot nu toe geen eten uit de Centrale Keuken hebben be trokken, en die houder (ster) zijn van vetkaarten bestaat de gele genheid om dit eten alsnog te ontvangen onder gelijke voor waarden. Houders van boterkaarten kun nen, voor zoover zij daarvoor ove rigens in de termen vallen, eten uit de Centrale Keuken betrekken, tegen betaling van f.0.30 p. portie. Zij wier naam begint met de letters A t/m. Bo moeten zich vervoe gen op Dinsdag 13 April 9-12 v.m. Br t/m E moeten zich vervoegen op Dinsdag 13 April 2-5 nm. F t/m J moeten zich vervoegen op Woensdag 14 April 9-12 vm. K t/m L moeten zich vervoegen op Woensdag 14 April 2-5 nm. M t/m O moeten zich vervoegen op Donderdag 15 April 9-12 vm. P t/m R moeten zich vervoegen op Donderdag 15 April 2-5 n.m. S t/m U moeten zich vervoegen op Vrijdag 16 April 9-12 v.m. V t/m Z moeten zich vervoegen op Vrijdag 16 April 2-5 n.m. Aan bovengenoemde data en uren zal streng de hand worden gehouden. Zij, die zich niet op de voorgeschreven data en uren mel den. kunnen voor een week wor den uitgesloten. De Burgemeester voornoemd, 5378 STEVENINCK. LUIZEN EN VLEKTYPHUS. Het lykt mij gewenscht nog eens de aandacht te vestigen op het gevaar dat luizen opleveren door verspreiding van vlektyphus. Aan gezien het zeer moeilijk is hoofd luizen van kleederluizen te onder scheiden, moet tegen alle luizen de strijd worden aangebonden, ook al is de kleederluis het ge vaarlijkst. Arbeiders die uit het buitenland terugkomen doen verstandig hun goed niet dadelijk in huis te bren gen, doch het eerst door den Ont- smettingsdienst te laten nazien. Ontsmetting van menschen en goederen geschiedt voor on- en minvermogenden kosteloos en de Geneeskundige Dienst geeft alle gewenschte inlichtingen. Let vooral op het ondergoed in de naden en bij de knoopen. De Directeur van den Gemeen telijken Geneeskundigen- en Gezondheidsdienst, 5371 Dr. M. D. HORST. BOTERTOEBTJZINGEN. Met ingang van 10 April 1943 ge ven botertoewijzingen recht op het koopen zoowel van boter en marga rine, als van bak- en braadvet; en de margarinetoewijzingen op het koopen zoowel van margarine, als van bak- en braadvet. 5383 ERKENNING NATUURMESTHANDELAREN. Er is een verordening in voorbe reiding, volgens welke de handel in natuurmest, stalmest, compost, enz., alleen wordt toegestaan aan hen, aan wie het Bedrijfschap voor Hooi, Stroo en Ruwvoeder een er kenning heeft verleend. De hande laren. die meenen aanspraak te kunnen maken op zulk een erken ning, kunnen vóór 1 Mei a.s. bij het Bedrijfschap een aanvrage daartoe indienen. Formulieren hiervoor zijn verkrijgbaar bij genoemd Bedrijf schap, Zwarteweg 75, 's-Gravenhage VERVOERBEWIJZEN VARKENS Het afleveren/vervoeren van var kens zonder vergunning, afgegeven door den PB.H. of de marktadmi- nlstratie. is In geen geval toege staan. Varkens mogen alleen wor den afgeleverd tegen ontvangst van een recu vervoerbewijs. Zij, die deze voorschriften niet nakomen, zijn in overtreding. 5384 INLEVERING hituboNNL.v. In verband met de beschikbaar stelling van eieren op bon „Alge meen 540" dienen detaillisten de van hun klanten ontvangen bon nen, vóór Zaterdag 24 April a.s. geplakt op opplakvellen aan hun grossiers-door te geven. De bonnen „Algemeen 540" mogen niet met de rantsoenbonnen „één ei" op het zelfde opplakvel voorkomen. De grossiers worden zoodanig bevoor raad dat zij op eiken bon „Alge meen 540" één ei aan de detail listen kunnen afleveren, die de eie ren met ingang van 12 April a.s. aan hun klanten mogen afleveren. De grossiers moeten de opplakvel len met bonnen vóór Zaterdag 1 Mei a.s. bij de plaatselijke distribu tiediensten inwisselen tegen toewij zingen. waarvan de linkerboven hoek is verwijderd aan de hand waarvan zij zich tegenover het Be drijfschap voor Pluimvee en Eieren dienen te verantwoorden. De inle vering van bovengenoemden bon kan met één ontvangstbewijs MD 242-03 gesohieden; voor de inleve ring der bonnen „één ei" moet een afzonderlijk ontvangstbewijs wor den gebruikt. De detaillisten moe ten de bonnen, welke voor perso nen tot en met 20 jaar op 17 April a.s. nader worden aangewezen ter verkrijging van één ei, op dezelfde wijze als de bonnen „Algemeen 540' vóór Zaterdag 1 Mei a.s. geplakt op opplakvellen. aan den grossier op zenden. Ook deze bonnen mogen niet met de bonnen „één cl" op hetzelfde opplakvel voorkomen. De grossiers moeten deze laatste op plakvellen met bonnen vóór Zater dag 8 Mei a.s. bij de diensten in wisselen tegen toewijzingen, waar van de linkerbovenhoek is verwil derd en aan de hand waarvan zii zich tegenover het Bedrijfschan moeten verantwoorden. 5319 Hoofdredacteur: B. W. Menk- horst, Leiden; plv hoofdredacteur: K. Been, Leiden. Redactiestaf: B. W. Menkhorst, Buitenland en Tooneel; K. Beeri, Binnenland en Sport; J. Brouwer, Stadsnieuws; Th. J. Hannema, Omg. en Muz.; Verantwoordelijk v. d. advertenties: A. Poortman. Telefoon 23970. preek uren dagelij ks van 95 uur. laandag-, Woensdag- en 'rydagavond van 68 uur. Ten overstaan van Notaris A. DIL, te Zoeterwoude, .ülen op Vrijdag 30 April 943 bij eerste zitting en noodig op Vrijdag 7 lei 1943 bij tweede zitting, ?lkens des nam. 2 uur, iri et Notarishuis Hooge- 'oerd 144 te Leiden, wor- en verkocht: TWEE HUISJES met Erf n grond Abtspoelweg 12 n 14 te Oegstgeest, kad. »egstgeest. sec. C. No. 895, root 1.81 Aren. No. 12 verh. voor f. 1.50 w.; No. 14 onverhuurd. o. 14 moet binnen 14 da- en na de gunning door ooper worden afgebroken, iet. koopp. 31 Mei 1943. ez. als gebr. 5361 geddpl. Horlogemaker MAARSMANSSTEEG 21 vraagt te koop alle soorten GOUDEN HORLOGES. Defect geen bezwaar. Ten overstaan van Notaris A. H. J. LOHMAN te Oude- Wetering zal op Woensdag 21 April 1943 v.m. half elf uur in het café „De Vier Heemskinderen" te Roelof- arendsveen in het openbaar ten verkoop worden aange boden: a. HUIS, Zuideinde 35 te Roelofarendsveen, met kas sen, centrale verwarming, erf en grond (kad. gem. Alkemade, Sectie C, No. 3082 groot 8 Are); b. TUINLAND, te Roelof arendsveen (kad. gem. Alke made, Sectie C, No. 373, gr. 87,60 Are) c. HUIS, Zuideinde 38 te Roelofarendsveen, met schuur, erf, tuinland en wa ter (kad. gem. Alkemade, Sectie C, No. 301, groot 98,60 Are). 5364 Inlichtingen verstrekt ge noemde notaris. f I CONCERT in de Remonstrahtsche Kerk, Hoogl. Kerkgracht, Donderdag 15 April 7.30 uur. bariton orgel I Liederen en aria's van Bach, Mozart, Brandts Buys, Granier en Handels concert in G. moll voor orgel. Programma, tevens bewijs v. toegang ad f. 0.55 (bel. inbegr.) verkrijgbaar bij fa. Peltenburg, Breestraat; Van der Veen's Boekh. Geversstraat. Oegstgeest en 's avonds aan de kerk. 5358 gevraagd van goede getuigen voorz., eenv. kunn. koken van 8%5 uur. 's Donder dags en 's Zondags vrij. Willem de Zwijgerlaan 16. Oegstgeest. Gevr. kl. vischrijk water te pachten door amateur-hen gelaar, liefst niet te ver van Oegstgeest. Br. te adressee- ren aan R. Muller, Rhijn- geesterstr.w. 153 Oegstgeest De afdeeling GELDLEENINGEN der Bank, Nieuwsteeg No. 4 te Leiden, geeft VOORLICHTING en BEMIDDE LING bij financieele moeilijkheden en verstrekt GELD- LEENINGEN aan ambtenaren, gepensionneerden en werknemers in het particuliere bedrijf. Afzonderlijke gelegenheid tot het beleenen van panden. Nieuwsteeg No. 6. VRAAGT INLICHTINGEN. 2499 INVALIDEWAGENTJE Modern Invalide wagentje te koop of te huur gevraagd Aanb. v. DOOREMAAL Oude Vest 49. Vraag op Uw bonnen Suadex. De zoete vloei- bare voedIngssuikert Voor zuigelingen en kleuters. In origineele Flacons van 250 gram a 64 ct. 2 beschuitbons hen) bij Apoth. en Drog. „MALTOSTASE" (PABRIKANTE VAN BIOMALS) Wordt ter dekking rondge leid de bestfokkende Belgi sche Vosbleshengst Marquis K 1400 dekgeld f.30. En de driejarige Groning- sche hengst Teo 227 v. b. Gr P.S. zwart met twee witte achtervoeten, hol en sneb, afstammende van het beste Groningsche bloed. Dekgeld f. 45. Marquis is Maandag; Wóer(s dag en Vrijdag; Teo EHasftug Donderdag en Zaterdag op de boerderij beschikbaar. Aanbevelend. J. G. DE RAADT, Woudschedijk A6, Tel. 216, Rljnzaterwoude. Jongelui, die willen gaan trouwen zoeken een HUISJE of vrije ETAGE met keuken. Brieven Bur. v. d. Blad onder No. 302a. De Rechter-Commissaris in het faillissement van V. TELJEUR te Oegstgeest heeft bepaald: 1. dat de schuldvorderin gen bij den curator moeten worden ingediend vóór 1 Mei 1943; 2. dat de verificatie-ver gadering wordt gehouden op 14 Mei 1943 des voonniddags te 11.30 uur in het Paleis van Justitie te Arnhem, Markt 3. De Curator. Mr. E. J. M. H. BOLSIUS. Leiden, Stationsweg 45.

Leidsch Dagblad | 1943 | | pagina 3