Uit de Omstreken KATWIJKERS Uil de Rijnstreek LESDSCH DAGB5AD - Tweede Blad Zaterdag 21 Juni 1941 LOSSE NUMMERS Wederom frauduleuze slachtingen VAN ONS BLAD ADVERTEERT IN HET LEIDSCH- DAGBLAD W. VAN BEELEN Cz. VACANTIE-ADRES TWEE PERSONEN VERBALISEER®. Wederom is te Rijnsburg door den Keuringsdienst van vee en vleesch en de marechaussee een onderzoek inge steld naar vleesch, afkomstig van frauduleuze slachtingen. Een partij vleesch en een geslacht kalf zijn in beslag genomen en overgebracht naar de gemeentelijke noodslachtplaats te Katwijk aan den Rijn. Twee personen zijn verbaliseerd, HAARLEMMERMEER. Onze plaatsgenoot de hger J. J. Den- gerink slaagde dezer dagen aan de Vrije Universiteit te Amsterdam voor het can- didaatsexamen in de rechtswetenschappen. Mej. A. W. Bos te Hoofddorp slaagde voor het examen godsdienstonderwijzeres te Den Haag. HILLEGOM. VERGADERING V.V.V. Het bezoek overtrof de verwachting. De Hillegomsche V.V.V. vergaderde in hotel Sistermans. De voorzitter merkte op, dat het bloemenseizoen dat weder achter ons ligt, de verwachtingen vèr heeft over troffen wat het bezoek betreft. Als afgevaardigde naar het congres te Amsterdam werd benoemd de heer D. E. Nieuwenhuis. De commissie welke de regeling der rondvaarten etc. behandeld, bracht verslag uit over de bereikte successen. De voorzitter dankte allen, die aan het welslagen dezer rondvaarten hadden méde gewerkt. Van het batig saldo werd een bijdrage geschonken aan „Winterhulp Nederland". Plannen voor het komende seizoen wer den besproken, welke nader zullpn worden uitgewerkt. Gevonden voorwerpen. Aanwezig en te bevragen aan het bureau van politie, iederen werkdag van 7 tot 8 uur nam.: een beige portemonnaie, een kindermanteltje, een grijze ceintuur, een armband. Van de trap gevallen. Mej. W. viel van een trap, waardoor zij het linker onderbeen brak. Door dr. Wijk- mans en EHJ3.0. werd eerste hulp gebo den, waarna de patiënte naar een zieken huis te Haarlem werd. vervoerd. Zondagsdienst doctoren. Deze dienst wordt morgen waargenomen door dokter Ten Hoopen, tel. 5417. De Bloembollenbeurs. De beurs werd door 89 bezoekers bezocht. Er waren geen bloemen geëxposeerd. De heer W, A. v. d. Wal hoofd der OI.- School zal binnenkort wegens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd het onderwijs verlaten. zijn te KATWIJK verkrijgbaar bij Boekhandel „DE VOLHARDING", Voorstraat 18, Katwijk aan Zee. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Gerrit, z. v. A. M. Kruger en C. van Zuülen, Achterkerkweg 2b; Jan Hendrik, z. v. H. Schaart en D. Plug. Pockstr. 26; Jacobs Ma ria Margaretha, d. van C. J. Boskamp en H. A. P. de Vrind, Nieuwe Duinweg 31; Cornells Jo- sephus Aloysius, z. van C. J. Boskamp en H. A. P. de Vrind. Nieuwe Duinweg 31; Christina, d. van G. Schipper en M. H. van Zanten, Varke- visserstraat 62; Antje, J. v. J. den Hollander en K. van den Oever, J. Tooropstr. 15: Ariea, d. v. C. Jonker en H. Varkevisser, Tramstraat. Overleden: Maria Elizabeth Langmuur, d. van M. Langmuur en E. Melse.., oud 2 dagen, Pieter van der Plas, z. van G. v. d. Plas en A. v. d. Plas, oud 31 j.; Annetje van Duivenvoorde, d. van A. v. Duij ven voorde en A. Messemaker, oud 70 j.; Dirkje Messemaker, d. v. K. Messemaker en D. Jonker, oud 11 j. Gehuwd: K. Wilbrink en H, Spierenburg, Broek op Langendijk, Dijk 619 a; D. Ouwehand en J. van Rooyen, Duinpad; A. H. Tromp en H. C. Waterreus, Rijswijk, Lijsterbeslaan 38. Ondertrouwd: J. C. Ridderhof te Schiebroek en C. Messemaker, J. Tooropstr. 17; A. Koning *c Velsen en J. Plokker, Dr. Curtiusstraat 38. Raadsagenda. Woensdagavond 25 Juni a.s. vergadert de raad. De voornaamste agendapunten zijn: Opnieuw vaststellen van het vermenigvuldi- gingscijfer straatbelasting 1941. Voorstel tot vaststelling van een verordening op de hef fing van rechten keuringsdienst voor vee en vleesch. Praeadvies op het voorstel van J. Schoneveld inzake kindertoelage gemeen- tepersoneel. Voorstel tot verkoop van grond. Voorstel verleenen .crediet voor toegangs weg door de duinen naar „de Pan". Voor stel verhooging crediet kleine zelfst. tuinders. Praeadvies op een ontwerp-beschikking van Secr. Gen. B.Z. tot toevoeging van de ge meente Valkenburg aan het gebied dezer gemeente. WIJZIGING SAMENSTELLING GEMEENTERAAD. Zooals bekend wordt Valkenburg, indien de gemeenteraden zulks goedkeuren, per 1 October a.s. bij Katwijk gevoegd. Hierdoor komt tevens eenlge wijziging in de samen stelling van den raad Naar wij vernemen zal Valkenburg 1 vertegenwoordiger in den raad krijgen. Een der Katwijksche leden zal zijn zetel moeten afstaan aan een lid van den ;raad van Valkenburg De hnro-smeéster zal het Valkenburgsche lid moeten aan wijzen: KATWIJK AAN ZEE. VERG. COMMISSIE VAN PLAATSELIJK TOEZICHT OP HET L. O. De vernielzucht der jeugd. Deze vergadering werd in het gemeen tehuis gehouden en geopend door den voorzitter as. R. P. A. Rutgers. De notulen werden gelezen door den secretaris den heer P. H. Castenmiller. Ds. Rutgers en de heer C. Rijnsent brachten verslag uit van de door hen bezochte scholen. Hieruit bleek, dat verschillende hoof den van scholen weer de klacht naar voren nebben gebracht betreffende de vernielzucht van de jeugd aan de schoolgebouwen na den schooltijd. Naar aanleiding van deze klachten werd besloten, dat daarover een schrij ven gericht zal worden aan den hoofd inspecteur van politie alhier. Voorts werd besloten, de lezing van den heer C. v. d. Rhee over „Aardrijkskunde op de Lagere School" uit te stéllen tot de September-vergadenng. Nadat nog verschillende aahgelegenhe den besproken.werden betreffende het on derwijs, volgde sluiting door den voor zitter. Onze plaatsgenoot de heer A. F. Ouwe hand slaagde te Den Haag voor het di ploma Duitsohe Handelscorrespondentie. De politie betrapte op heeterdaad den arbeider H. van L., die ten nadeele van de gemeente bij den wegenaanleg in de duinen diefstal pleegde van ijzerdraad. Procesverbaal werd opgemaakt. Tot onderwijzer aan de Herv. School IV in de Varkevisserstraat, hoofd de heer J. Volbeda, is benoemd de heer R. Krol te Driel (over-Betuwe). Hel Blad voor Katwijk en Omstreken Geelt Uw advertentiën en abonnementen op aan den agent: die alle inlichtingen verstrekt. LEIDSCHENDAM. Een reeks diefstallen. Aan de alhier gevestigde dropfabriek Duzo van de firma S. N. is gedurende ge- ruimen tijd een reeks diefstallen gepleegd: De dader, de bedrijfsleider P. heeft een be kentenis afgelegd. De gestolen goederen werden door hem voor grof geld verkocht aan verschillende personen. Dientengevolge staat men hier voor gevallen van diefstal, heling en overtredingen van de prijs- en distributievoorschriften. Het onderzoek wordt door de politie krachtig voortgezet. Burgerlijke Stand. Bevallen: A. J. M. Belt, geb. Grundeken, D. Getrouwd: J. L. van Schie en W. A. van den Boogaard. GEMEENTERAAD. De uitvoering van de vleeschkeuringswet - Schadeloosstellingscommissie - Nieuwe autobrandspuit. De raad vergaderde. Afwezig de heer N. J. M. Willemse. Het voorstel tot wijziging van de beheer- verordening voor de Lichtbedrijven werd aangenomen alsmede het voorstel tot ver- hooging van de door de R.K. Woningbouw- véreeniging St. Willibrordus verschuldigd erfpacht van f. 1574.16 op f. 1967.67; dat in zake een verzoek om toepassing te geven aan art. 6 de Winkelsluitingswet voor slagerswin kels (Woensdagmiddagsluiting)inzake een verzoek van het R.K. Schoolbestuur krach tens art. 72 der L.O.-wet 1920 voor de R.K. Jongensschool in de buurtschap', tot intrek king van de capitulantenverordening; tot het verleenen van een bijdrage tot een maximum van f. 16 per jaar in de kosten van vervoer van een kind van J. M. Heek naar een school voor buitengewoon bijzon der onderwijs te Den Haag; tot opnieuw vaststellen van de loonregeling voor werk lieden; tot wijziging van de verordening regelende de rechtspositie der gemeenteveld wachters, kosten f25 per man voor zieken fonds en ziekenhuisverpleging en het voor stel om in afwachting van een landelijke regeling de verordening op de arbeidsover eenkomst niet van toepassing te verklaren op de vaste kem van den luchtbescher mingsdienst. Ook het voorstel tot uitbreiding van de gasfabriek (kosten f. 39.500) werd aange nomen. Hierna volgde het voorstel inzake de uit voering van de vleeschkeuringswet. De heer Zuidwijk had liever het voorstel afgewim peld De heer Vink achtte het praeadvies volkomen juist en duidelijk. Noch Den Haag, Voorburg of Rijswijk hebben aanmerking gemaakt op de regeling, welke is tot stand gekomen uit overleg tusschen commissies uit alle vier gemeenten. De voorzitter verdigde het voorstel, zooals B. en W. dit hebben gewijzigd. Het gewijzig de voorstel werd hierna z.h.st. aangenomen alsmede het voorstel om tot den afloop van het pachtjaar te wachten inzake het verzoek van M. M. van Veen om kwijtschelding van pacht betreffende het vischrecht in de Stompwijksche vaart, de Knipsloot en de Nieuwe vaart. Tot leden van de schadeloosstellingscom missie werden gekozen de heeren D. J. Lu cas, A. M Haagen, G J. van de Haaren en tot pl.v. leden de heeren P. J. van Eldik, A. H. Haagen en D. A. Groenewegen. Z.h.st werden hierna nog aangenomen de voorstellen om f 39.33 bijdrage te verleenen voor een leerling aan het R.K. Lyceum voor meisjes te Den Haag en onderhandsche ver huur aan W. J. van Santen voor f. 15 per jaar van grasbermen achter de Tedlnger- straat. Het voorstel tot aankoop bij de N.V. J. Geesink en Zn. te Weesp voor f. 13000 van een nieujfe autobrandspuit, werd na debat z.h.st. aangenomen. Hierna volgde sluiting. De Commies bij de P.T.T. M. L. Stufkens te Gorkum, wordt 1 Augustus as. overgeplaatst naar hier en aangewezen als beheerder van het postkantoor alhier. LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren: Gijsbertha Johanna Catharina, D. van J. M. Grimbergen en J. Boot Johanna Petronella, D van W. P. Kerkvliet en M. M. Annaert Maria Lamberta. D van J. A. Veld hoven en G. J. W. Degger. Overleden: Hendrikus de Roe, weduwnaar van G. Verhaar 80 j. Johanna Maria Dingjan, echtgen. van Th, B. Weber 68 j. Hendrik Franciscus Jozef Bernardus van der Horst 9 d. Leonardus Gerardus van Veen 2 j. Ondertrouwd: A. van Gulik en T. L. Brummer F. M. Schram a en A. Ch. M. Bemelman J. van der Wolf en J. J. Meulblok --- J J. Mooije- kind en M. P Hoogkamer. Gehuwd: J. P. van Eeden en J. G. M. Zwet sloot A. W. van der Wal en J. C. de Kwaaste- niet G. M. Kerkvliet en C. M. J Kortekaas B. Reijerkerk en M. M. Cardol. NOORDWIJK. Verhandelen van distributiebescheiden. Door de politie alhier is tegen eenige ingezetenen dezer gemeente procesverbaal opgemaakt wegens het verhandelen van distributiebescheiden alsmede tegen hen, die deze distributiebescheiden kochten. Aanhouding. Door de politie alhier werd een persoon gearresteerd die, na verhoord- te zijn, be kende diverse voorwerpen uit dienstboden kamertjes te hebben ontvreemd. Hij is ter beschikking van de Justitie gesteld. RIJNSBURG. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter, Z. van W. van Klaveren en G. de Vink. Ondertrouwd: Cornells Leeflang 25 j. en Neeltje de Visser 23 j. Willem Zandbergen 31 j. en Anna Cornelia Oudshoorn 27 j. Cor nells Johannes Kromhout 26 j en Trijntje Adriana de Vries 28 J. Gehuwd: H. van der Mey en J. Noort. Overleden: L. van den Eijkel 60 J., echtge- noote van J. de Mooij. SASSENHEIM. De heer G. Hogewoning, ambtenaar ter distributlekantore alhier, is te Den Haag gesiaago voor het diploma boekhou den van de Veteenlging van Leeraren ln het Boekhouden. De heer P. Mazurel, ambtenaar ter secretarie op arbeidscontract, alhier, is met ingang van 1 Juli as. benoemd tot ad junct-inspecteur aar, de Rijksinspectie van de Bevolkingsregisters te 's-Gravenhage. VOORHOUT. Rectificatie Raadsverslag. Aangezien de passage in ons raadsverslag betreffende de opmerkingen van den heer Kruithof niet geheel juist was weergegeven en tot misverstand aanleiding zou kunnen geven, geven wij hieronder weer de offlcleele notulen, die op deze passage betrekking hebben De heer Kruithof meent, dat de Dinsdag- sche Wetering aan het eind niet diep génoeg is uitgebaggerd. Hij zegt dat in verband met de voorgenomen werken tot uitdieping der Zandsloot. Weth. v. d. Hulst antwoordt hier op, dat een nauwere uitmonding van de Leidsche Vaart uiteraard niet op die diepte gebracht mocht worden als het breedere gedeelte. Het werk is onder toezicht van de Ned. Heidemaatschappij naar zijn oordeel uitstekend verricht, want het is niet noodig, dat een zware schuit, waarop de heer Kruit hof doelt, de Wetering kan passeeren. Hij kan er zich mee vereenigen. Indien de op zichter omtrent deze zaak een rapport uit brengt. Dit rapport zal ln de volgende ver gadering worden behandeld. VOORSCHOTEN. Benzine verdwenen. Bij de politie deed de expediteur K. aan gifte van het feit, dat uit zijn garage een vat benzine is verdwenen. Een onderzoek wordt ingesteld. WARMOND. Warmonds Fanfare geeft heden avond te halfnegen een concert ln de gemeentelijke muziektent. ZOETERWOUDE. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Godefrlda Maria, d. van C. Th. Omzigt en M. A. van Leeuwen; Cornelia Clasina Maria, d. van O. P. Rosdijk en M. A. OoUendijk; Jan Carolus, zoon van J. F. W. Wille en M. de Graaf; Elisabeth Gerarda Maria, d. v. C. J. van der Maat en A. Berk; Maria Geer- trulda Margaretha, d. van J. A. van Es en M. W. v. d. Zalm; Paulis Johannes Maria, z. van W. H. Belt en A. M. Lelieveld. Ondertrouwd: H. Wessel 66 j. en G. W. Lems, 53 Jaar. Geslaagd te Rotterdam voor het examen haildwerken. mej. E. M. Westhof alhier. AARLANDERVEEN. In de vacature van den heer L. van Vliet is tot diaken der Geref. Kerk benoemd de heer K. de Bruin. ALPHEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Déa Dirkje Wilhelmina d. van J. J. M. Kouwer en Wilhelmina M. Melkert Wouter Willem z. van W. W. v. d. Kwaak en Geertrui van Reeuwyk Jacob Bernhard z. v. J. L. v. d. Have en Cornelia W. Wiechers Johanna Maria, d. van A Oppelaar en Johanna Zweeras. Ondertrouwd: C. W. J. Eelman 49 jr. Den Haag en Anna Maria v.d. Leek 37 7Jr. Mat- theus Johannes van Straalen 27 jr. Ter Aar en Hendrika Theodora Herr. Gehuwd: Gjjsbert Jan Versteeg 27 jr. en Ma- rijtje Klaina Koppe 23 jr. RAADSAGENDA. Bouw van 12 arbeiderswoningen. De agenda van de a.s. Maanadgavond te hou den raadsvergadering bevat als eenig punt het voorstel van B. en W. inzake den bouw van 12 woningen.. B. en W. deelen o.a. mede. dat de door de fa. Gesman en Zoetemeyer ingediende plannen na der uitgewerkt en besproken zijn. Het plan betr. den bouw van 12 arbeiderswoningen op een ter rein der gemeente, gelegen aan de Hugo de Grootstraat, hoek Jan Nieuwenhuijzenstraat. Er bestaat een redelijke kans, dat deze woning bouw, indien daartoe thans wordt besloten, nog tot stand zal kimnen komen, daar de op deze wijze te volgen weg minder lang is dan die welke door de besturen der bouwvereenlging moet worden afgelegd. De stichtlngskosten zul len bedragen f47050.— voor den bouw, benevens f.8250.voor den benoodigden grond, in totaaj derhalve f. 55$00.en het exploitatie-tekort per woning per jaar rond f. 100, berekend naar een rentetype van 4 Mede achten B. en W. het gewenscht teneinde het terrein zoo productief mogelijk te maken er aan toe te voegen een tweetal aangrenzende strookjes grond welke eigendom zijn van de N.V. Gem. Grond- en Huizenbezit alhier, ter oppervlakte van ruim 30 M3. en ca. 90 M3, welke perceeltjes de eige nares wil verkoopen tegen f.5.per M3. Heden Is het 25 jaar geleden dat door den heer A. P. Tolk, thans nog president-commis saris van de Effecten en Incassobank N.V. deze instelling alhier werd opgericht. Dit feit is van daag herdacht. Tot organist van de Evangelisatie Hooft- straat werd door het bestuur benoemd de heer D. van Vliet alhier. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornells Pieter Johannes, Z. van Cornells Pieter Henri Dommisse en Maria NiJ- veldt Dirk Jacob, Z. van Willem Goudrlaan en Neeltje Van der Wolf Johannes Pieter' Jacobus Z. van Jacobus Wilhelmus van Otter - loo en Sara Cornelia Maria Weijman Antoi nette Maria. D. van Johannes Josephus Maria Korvgr en Adriana Engelbertha Mathot. Overleden: Theodoras Blom-78 J. Pieter- nella Kerkwijk echtg van Corstiaan Antonie Groenenberg 37 j. Maria van Ravenzwaaij, wed. van Johannis Valentijn WeSur 85 J. Ondertrouwd: Willem de Bruin 76 j. en Ju- rianna van Wijk 69 j. Beroep aangenomen. De heer Van der Stoel te Ameide heeft zijn benoeming tot hulpprediker van de Geref Kerk alhier aangenomen. Onze plaatsgenoot de heer Evert Hagen Tzn., slaagde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht voor het Kerkelijk Theologisch examen. Geslaagd te Schoonhoven voor het examen L.O., mej. P. M. van Groos alhier. HOOGMADE. Tot ouderling van de Ned. Herv. Ge meente is benoemd de heer J. Kwarkernaak, tot diaken de heer P. de Rijk, tot notabel de heel A. Verstoop. LEIMUIDEN. GEMEENTERAAD. Het eigendomsrecht van de Drecht Vaststelling bebouwingsvoorschriften Vleeschkeuringskring Alphen Uitbrei ding begraafplaats. De Raad vergaderde. De voorzitter deelde o.a. mede, dat de kwestie met de firma Kloos inzake de brug te Bilderdam geregeld is; de firma Kloos zal de door ir. Heederik aangewezen ver anderingen en verbeteringen aanbrengen. Schrijven van den Ontvanger der Regis tratie en Domeinen te Alphen aan den Rijn, waarbij medegedeeld wordt, dat de Secretaris Generaal van het Dep. van Fi nanciën. zich kan vereenigen met het voorstel om te berusten in de tenaam stel ling op naam van de gemeente Leimuiden van het ln deze gemeente gelegen gedeelte van de Drecht. De Raad besloot dan de voorgestelde overeenkomst van dading met den Staat aan te gaan. Op voorstel van B. en W. werd de ver ordening op de heffing en Invordering van bruggeld voor de bruggen te Leimuiden en de Bilderdam opnieuw vastgesteld. Aan de orde kwam daarna de vaststel ling van het ontwerp bebouwingsvoorschrif ten. De gedeelten waar nog gebouwd mag kan worden zijn gelegen ten eerste langs den weg naar den Haarlemmermeerpolder, ten tweede ten Oosten van de R.K. Kerk en ten derde ten Westen van de kom van het dorp, langs de Kerklaan. De Raad was van oordeel, dat er dringend behoefte is aan terrein om te Bouwen 6A stelde daarom het bebouwingsplan met al- gemeene stemmen vast. Op voorstel van B. en W. besloot de Raad aan de provincie Noord-Holland te verkoo pen een gedeelte ter grootte van plm. 600 vierkante meter van het perceel water Ka dastraal bekend gemeente Aalsmeer Sectie E 1294, De voorzitter deelde mede, dat de vaar weg naar de Westplan door een dam ver sperd zal worden. De firma Koolhaas krijgt 'chter een uitweg via de kerksloot naar de Ringvaart. Voor de rietverbouwers een losplaats gemaakt worden nabij de melk fabriek: deze losplaats is gemakkelijk te bereiken omdat langs den nieuw aan te leg gen weg een breede sloot komt te liggen. Aan de orde kwam de behandeling van de ontwero gemeenschappelijke regeling ter uitvoering van de vleeschkeuringswet St. 1919 No 524 in den keuringskring Alphen en van de ontwerpverordening op de hef fing van rechten ten behoeve van dien keuringskring. De voorzitter deelde mede, dat deze zaak niet van B, en W uitgaat. Reeds ln Januari 1937 zijn Gedeputeerde Staten met de voor bereiding begonnen. De Raad doet het beste zich maar bij deze zaak neer te leggen en heffing van rechten te aanvaarden, het geen geschiedde. De Raad verleende B. en W. een crediet tot het dempen van het verdere gedeelte van de sloot tusschen de school met den Bijbel en de firma Beuk. Op voorstel van B. en W. wordt besloten de zaal van mej. de Wed. J. Sneeboer te huren voor het geven van onderwijs in de lichamelijke oefening. De huur zal f. 0.75 per uur bedragen. Zoowel de school met den Bijbel als de R, C. School kunnen dan van deze zaal gebruik maken. De Raad besloot aan den heer J. W. de Ren met Ingang van 1 Juli a.s. eervol ontslag te geven als agent der arbeidsbemiddeling. De Raad verleent ten slotte B. en W. een crediet voor het ruimen van een 25-tal gra ven op de algemeene begraafplaats en voor het maken van plannen tot het uitbreiden van de bestaande begraafplaats of tot het maken van een nieuwe algemeene begraaf plaats. Hlema volgde sluiting. RIJNZATERWOUDE. GEMEENTERAAD. Geen toetreding gemeenschappelijke regeling Vleeschkeuringswet. De Raad vergaderde. De heer H. van Os was afwezig. De voorzitter deed mededeeling van ingekomen stukken. De Raad besloot over 1940 aan de School voor Buitengewoon L.O. te Alphen een niet ver plichte bijdrage te geven van f,11,27 in ver band met het bezoeken van die school door een leerling uit de gemeente Rijnsatenvoude. Op voorstel van B. en W. besloot de Raad de zaal van het Nutsgebouw te Rijnzaterwoude en het achter het gebouw gelegen terrein te huren voor f.300 p. j. Deze zaal is bestemd voor het geven van onderwijs ln het vak licha melijke oefening aan de leerlingen van de OL. School. Als bijdrage in de kosten van verwar ming van de zaal zal de gemeente 5 ton brand stof verstrekken. Aan de orde kwam de toetreding tot de ge meenschappelijke regeling inzake de uitvoering van den vleeschkeuringsdlenst in den kring Alphen aan .den Rijn. De voorzitter zeide, dat dit niet een zaak van B. en W. is Hi) ging terug tot het Jaar 1937 toen Ged. Staten in Januari van dat Jaar reeds een vergadering over de vorming van vol ambtelijke diensten met de diverse gemeentebe sturen hebben gehouden. Na een uitvoerige discussie bracht de voor zitter art. 1 van de gemeenschappelijke rege ling in behandeling. Dit werd met 4 tegen 2 st. verworpen. Aangezien art. 1 de toetreding tot de gemeenschappelijke regeling Inhoudt, kon de voorzitter iflet de verdere behandeling ophou den. Tegen de gemeenschappelijke regeling stemden de heeren Jansen Compeer, Disseldorp en Bergshoeff. Hierna sluiting. WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Willem, z. van H. J. Peters en E, C. Sekerls Gehuwd; W. la Grand en A. Metselaar J. Sleeuwenhoek en K. Buurman E. van Hoven en A. Sanner. Ondertrouwd: G. M. Kloet en A. van Dorp L. de Pater en I. van den Dool' G. Gorlssen en M. Tamerus. Gevonden voorwerpen. Een leeren riem, een tangetje, een gul den, een kastsleutel, een roode kinderbla- zer, een broche. Te bevragen politiebureau. WOUBRUGGE. Burgerlijke Stand. Getrouwd: Petrus Franciscus Meijer, 34 j. en Geertruida Maria van der Pouw Kraan, 25 jaar. Geboren: Cornelia Maria, d. van C. H. van der Meer en J. H. Overdevest; Petrus Cor nells Maria, z. van C. A. Langeslag en W. van Tol. Vergeet niet vöór Uw vacas.it onderstaand biljet aan ons toe te zenden Ondergeteekende nmwerm week kwartaal No, abonne wonende straat wenschl het „LEIDIGH DAGBLAD" vanaf Hm, opgezonden te hebben aan onderstaand adresi tegen vergoeding van benoodigde portokosten.

Leidsch Dagblad | 1941 | | pagina 7