RADIO-REPARATIE I Uit de Omstreken TONICUM NOURY LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 18 April 1941 TECUM. BUR. „IDECO" RECHTZAKEN Reizen en avonturen van Mijnheer Prikkebeen HAAGSCHE POLITIERECHTER. Hij zou het zelf wel even doen Een brands toffenhandelaar uit Alphen, kwam steenkolen halen op het terrein der gasfabriek aldaar. Er waren echter redenen om het ge vraagde te weigeren, waarop de man kwaad werd en zei dat hij het zelf dan wel even doen zou. Hij toog het terrein op, maar werd ge volgd door den directeur, die de zelf-hulp verijdelde, doch in ruil waarvan de kolen- handelaar den directeur mishandelde. Daarvoor stond hij terecht, maar hij ontkende de mishandeling. Hij had gewoon met de handen in zijn zakken gestaan, zoo betoogde hij, doch uit de verdere explicatie bleek, dat inderdaad de hand in de zak zat, doch met den elleboog, een stomp was gegeven. De officier vorderde f30 boete subs. 30 dagen hechtenis, en de politie rechter veroordeelde tot f.15 subs. 15 da gen hechtenis. VALSCHHEID IN GESCHRIFTE. Secretaris eener boerenleenbank veroordeeld. Voor de Zwolsche rechtbank heeft zich te verantwoorden gehad G. V. te Doorn spijk, wegens valschheld in geschrifte. De zaak vormt de nasleep van de malversaties te Doornspijk, die destijds zoozeer de aan dacht hebben getrokken en geëindigd zijn met de veroordeeling van enkele vooraan staande ingezetenen dier gemeente. Verd. zou zich in 1932, in zijn kwlaiteit van se cretaris der boerenleenbank, hebben schul dig gemaakt aan vervalsching der notulen, met het oogmerk zich daardoor te ver rijken. Op 7 Juni van dat (jaar waren de notulen der algemeene vergadering door verdachte voorgelezen, waarna ze waren gearresteerd. Na deze goedkeuring zou verdachte er in hebben bijgeschreven, dat. hem een voor schot was verleend van f. 10.000 terwijl hij als borgen voor dat voorschot opgaf de heeren v. d. P. en R. P. De laatste was in die dagen gemeente-ontvanger, doch werd later als zoodanig ontslagen. Verdachte had toen reeds een schuld bij de boerenleenbank van f. 20.000. De toen malige voorzitter, L. v. d. B., die thans als getuige werd gehoord, legde de verklaring af dat aan verdachte geen nieuw voorschot van f. 10.000 was verleend. Get. wist niet, dat er in de notulen geknoeid was, hoewel het bestuur verplicht was de bescheiden, op de vereeniging betrekking hebbend, ge regeld te controleeren. P. daarentegen meende, dat er wel over het voorschot is gesproken en dat dit aan verdachte ver leend zou zijn, ter aflossing van het cre- diet, hetwelk hem reeds eerder was ver leend. In 1935 heeft verdachte zijn boerderij en andere bezittingen verkocht, waardoor hij in staat was zijn geheele schuld aan de boerenleenbank, op dat oogenblik f. 33.000 groot, af te betalen. Het O. M„ waargenomen door mr. J. G. van Hasselt, meende, dat hier desondanks sprake is van valschheld in geschrifte en dat bewezen is, dat verd. zich hieraan heeft schuldig gemaakt. Spr. vorderde een. jaar gevangenisstraf. De uitspraak werd bepaald op gisteren over 14 dagen. HAARLEMMERMEER. AFSCHEID VAN DEN HEER J. C. REINDERS FOLMER. Als Dijkgraaf van den Haarleinmermeerpolder. Voor de laatste maal heeft de heer J. C.Reln- ders Folmër de vergadering van hoofdingelan den van den Haarlemmermeerpolder gepresi deerd. Spr. wees er _o.a. op, dat de leden van het Dageiyksch Bestuur in de eerst volgende jaren voor zeer ingewikkelde problemen staan. Verschillende dezer problemen zijn in voorbe reiding of daaromtrent zijn reeds besluiten ge nomen. Spr. noemt o.m. de brugbouw van Halfweg, de electrlficatie van de oude Diesel-installatie van Leeghwater, het uitwerken van een plan voor de stichting van een derde gemaal, ter verster king-van de bemaling, het uitdiepen van de Hoofdvaart nabij de Lijnden; dit werk is in 1940 uitgesteld, doordat wegens machinebreuk aan de Leeghwater, de Lijnden niet kon worden uitge schakeld Ook in 1941 zal dit niet kunnen ge schieden in verband met den ombouw van Leeghwater, vervolgens het wegenvraagstuk. Tenslotte noemde spreker het vliegveld „Schip hol" Wanneer dit veld wederom wordt vrij ge geven. dan zal daar een probleem zijn gescha pen. dat alle aandacht zal vragen. Het Dage- UJksch bestuur ls met werk. overladen. Verschillende leden van bestuur en personeel worden door hem nog toegesproken, De nieüwe dijkgraaf, baron van Hardenbroek, sprak hierop den scheidenden dijkgraaf toe. Namens de staf van medewerkers, de ambte naren van den H.MJ?. sprak Jhr. mr. L. H. Ren- gers Hora Seccama die hem de drijfveer noemde van de groote veranderingen op administratief en financieel gebied. Namens de ambtenaren ter secretarie sprak de heer C. Meeuwig waardeerende woorden en kende 'hem den titel toe van „Graaf" van den Haarlemmermeerpolder. Vervolgens spraken nog de heer Boogaards na mens het technisch personeel en enkéle provin ciale afgevaardigden. Verschillende redevoeringen gingen begeleid met het aanbieden van geschenken. GEMEENTERAAD. Een korte agenda. De raad kwam in openbare vergadering, bijeen onder leiding van den burgemeester. Ingekomen was o.m. een schrijven van den heer Joore over het benoemen van mevr. J. J. Spaargaren—Tas als nieuwe ge delegeerde bij de Nijverheidsschool in de vacature mevr. Onos. Met alg. st. werd deze benoemd. De heer P. G. Alkemade werd benoemd tot lid van de plaatselijke .schoolcommissie. Van den heer L. J. v. d. Laan (vacature Blom) werden de geloofsbrieven in orde bevonden. Een perceel gemeentegrond werd ont trokken uit de administratie van het ge meentelijk grondbedrijf, daar dit bestemd is voor speelterrein bij de O.L. School te Llsserhoek en nu ondergebracht dient' on der algemeen gemeentelijk beheer. Als uniformen sluitingstijd voor de sla gerswinkels in Haarlemmermeer werd de Woensdagmiddag vastgesteld. Op voorstel van Ged. Staten werd goed gekeurd, dat ook aan den Burgemeester, den Secretaris en den Ontvanger een kin dertoelage wordt toegestaan en wel voor elk kind boven het getal van twee, beneden de 18 jaar, en zal bedragen 3 van de bruto- wedde met een minimum van f. 60 en een maximum van f. 205 per kind en per jaar. Aan „Ons Kleuterhuis" te Zwanenburg werd op verzoek de huur kwijt gescholden. Aan de R.K. School te Hoofddorp werd een crediet toegestaan voor aankoop van nieuwe schoolbanken. 167 Teekenlng van Aart van Ewijk. (Reizen en avonturen van Mijnheer Prikkebeen). Naar J. J. A. Gouverneur, Maar in den maat, héél hoog, in 't want Ziet Ursula het gouden strand En 't tweetal, dat haar heeft vergeten. Zij slaakt een kr'êet en zegt verbeten: „Waar jullie gaat, daar wil 'k ook heen J'ontsnapt mij niet, vriend Prikkebeen." Na bespreking werd besloten aan enkele leden van het personeel van bouw- en woningtoezicht een verhooging van salaris toe te staan. Een perceel gemeentegrond te Nleuw- Vennep, groot 4452 M2„ werd voor den prijs van f. 3348 verkocht aan het bestuur der Ger. Kerk aldaar voor het bouwen van een nieuwe kerk. Voor het maken van een rloleering in Badhoevedorp werd een crediet beschikbaar gesteld, doch eerst-zal de goedkeuring van de commissie van openbare werken worden gevraagd. Hierna volgde rondvraag en sluiting. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacoba cl. van J. Harteveld en T. van der Does, Remisesfraat 32- Willem z. van A. Ketting en P. van Duyvenvoorde. de Ruyterstr. 27 Cornells z. van W. Schaap en P. Harteveld, Batavenstraat 28 Leendert z. van L. Kalsbeek en M. J. van Tuyl, Zeewei 31 Dirk z. van D. van Beeken en M. Kloos. Kerksteeg 30 Gerda d. van J. Guyt en A: de Vreugd, Jan Tooropstraat 12 Catharina Gerarda Maria d. van C. Moerkerk en P. van Schooten, Overrijn 8 Celestina Jeanne d. van S. H. van Eyber- gen en A. J, de Jong, Ouwehaiidstr. 32 Willem z. van Y. van der Plas -en A. W. Verdoes, Jan Tooropstraat 38 Maria d. van A. Ouwehand en G. C. Vooys, Adrianastraat 46 Bastlaan z. van W. van Dijk en L. van Duyvenvoorde. Varkevisserstraat 233 Cornells Adrlanus Geer- trudes Maria z. van G. C. Oudshoorn en H. J. van Dijk. Noordwijkerweg 52. Overleden: Pietje de Mol, echtgen. van G. Ouwehand 42 jr Geertruida Rebecca Storm wed. van M. D. Heidoorn 75 Jr. Antonius Cor nells van Mil, echtgen. van M. C. van Bemmel 72 jr. Getrouwd: C Kuyt en C, van der Plas, Meer burgstraat 26. Ondertrouwd: H. J. Lit, Meersstraat 44 en E. Ouwehand. Wassenaar C. Kuyt 2e Vuurbaaks pad 5 en C. van der Plas. secr. Varkevisserstr. 64 N. C. van der Gugten, Achterkerkweg 19 en C. C. van der Burg, Rijnsburg J. van Delft. Overrijn 27 en M. C. de Best, Rijnsburg J. van der Boon, Duiripad 47 en G. Ouwehand, Sluis- weg 52 J. Koemans, Noordwijk en J. J. Ra- vensbergen, Badstraat- 22 H. H. van Maanen Kerkstraat 27 Rijn en S. G. Kroon Waaigat 2 N. Ouwehand, Driepl. weg 24 en A. Baalbergen, Voorstraat 43, Katwijk-Zee. i flacons i I on slapte verdwijnen snel door het pittig opwekkende, krachtig versterkende en kalmeerende 1332 (Ingez. Med.) KATWIJK AAN DEN RIJN. DE VOORJAARSJUJjtJENTEN ZIJN LAAT. De winlerproducten profitceren hiervan. Ook al schijnt de zon soms, alsof het wer kelijk lente is, de nachten zijn als regel zóó koud, dat de koudegrondsgroente bijna niet vooruit komt en de kasgroente in groolere mate profiteert van de lentezon. In het al gemeen zijn de voorjaarsgroenten laat en begrijpelijk profiteeren de winterproductën hiervan voor wat den prijs betreft Het voor naamste product, de Waschpeen, is de laat ste week goed in prijs en gaat naar kwali teit voor f. 2.10 tot f.3.per kist van 20 K.G. Er is nog een flinke voorraad van, zoodat dit voor verschillende tuinders nog een meevaller kan worden. Ook de Schorse- neeren geven met f. 16 tot f. 17 per 100 K.G. een goed loonende opbrengst. Witlof is naar verhouding niet zoo duur. Toch kan men er met een prijs van f. 12 tot f. 13 per 100 K.G. wel mee uit. Uien blijven nog steeds op het prijspeil van f. 5.80 tot f.6.— per 100 K.G. En Kroten, alhoewel iets ver hoogd tot hoogstens f. 3.70 per 100 K.G. in de doorsnee maat 10 c.M., mochten wel wat meer opbrengen. Breekpeen ongewasschen en gewasschen op resp. f4.50 en f5.50 per 100 K.G. is een loonende opbrengst. Sprui ten zijn op en ook de andere koolsoorten, roode, gele of groene geven geen aanvoer van beteekenis. Het, is het gewone ver schijnsel, dat men in dezen tijd van het jaar, géén koolvoorraden meer heeft. Knol- selderie in de A en B-soort voor f. 13.30 tot f. 14.— is een redelijke opbrengst. KATWIJK AAN ZEE. VERKOOPING. Ten overstaan van notaris A. W. C. Ver hees had in Casa Cara de openbare ver- kooping bij afslag plaats van het huis met schuur en erf E. A. Borgerstraat 45, in bod op f. 3400.dat uit de hand verkocht werd. Het huis met erf Zuidstraat 29 en het huis met erf Zuidstraat 31, gecombineerd ln bod op f. 1520.gekocht door D. Kleen voor f. 1521.Het huis met erf Zuidstraat 45 j in bod op f. 275.gekocht door J. Arnol- dus voor f. 315:Het huis met schuurtje en erf Noordelnde 2 ln bod op f. 3400.—, ge kocht door W. van Beelen voor f.3540. JAARVERGADERING „KATWIJKSCHE REDDINGSBRIGADE" Deze vergadering werd in Hotel „De Zwaan" gehouden, onder voorzitterschap van den heer A. Verdoes. Spr. wekte allen op, dit Jaar hun beste krachten te geven voor het brigadeleven. Er ls veel vandalisme gepleegd „aan de posten op het Noorder- en Zulder- strand. Wij vervallen, aldus spr., in groote lasten, om alles weer in orde te brengen. Spr. deed een beroep op de ouders, dat hun kinderen daar geen verdere baldadigheden zullen plegen. De secretaresse, mevr. Wouda, bracht het jaarverslag uit. Wegens de mobilisatie en den oorlog kon het vereeniglngsleven niet zoo zijn als vorige Jaren. Veel leden hebben gedurende de oorlogsdagen hulp kunnen bieden. Wij kregen een voortreffelijken nieuwen voorzitter in den heer A. Verdoes. 3 leden verwierven het zwemdiploma A en 6 leden het diploma B; een woord van lof komi toe aan den instructeur, den heer Lokhorst. In verband met de afd. Noordwijk werd iedere week op Dinsdag gezwommen in de Overdekte te Leiden. De E. H. B. O.- cursus werd wegens drukke bezigheden van den medischen leider, dr. W. E. Hueting an ders geregeld. Als Iste docent werd hieraan verbonden dr. L. Borleffs. De voorzitter dankte voor het uitvoerige verslag. Aan het verslag van den penning meester, den heer N. Schuitemaker, ont- leenen wij, dat met het batig saldo van het vorige jaar van f. 148.61, de inkomsten f. 1029.70y2 bedroegen en de uitgaven f. 1054.7814; batig saldo f. 25.08. Er moet echter nog betaald worden f. 78.68. De voorzitter acht dit verslag verre van roos kleurig. Ter verbetering der financiën werd beraadslaagd. Namens de kascommissle ver klaarde de heer van Rijn alles ln orde. Tot leden der nieuwe kascommissle werden be noemd de heeren E. Barnard en H. Lugt- hart. De aftr. bestuursleden, de heeren N. Schuitemaker en A, Parlevliet werden her kozen. Voorts had de bespreking plaats voor de bezetting der posten op het strand. Op voorstel van den heer Schuitemaker werd bepaald, dat wanneer een lid het zwemdi ploma C behaalt en hij gedurende een ge- heehjaar zijn krachten aan de vereeniging wijdt, hij de bij het zwemonderricht be taalde kosten voor het diploma terugont vangt. Na een drukke rondvraag volgde sluiting. LEIDSCHENDAM AANBESTEDING GASHOUDER. Der Geip. Lichtbedrljven. B. en W. hebben in het openbaar aanbe steed den onderbouw voor den gashouder der Gem. Lichtbedrljven. Het werk bestaat uit: Grondwerk, helen van 111 palen en betonwerk. Ingekomen waren 17 biljetten, t.w.: C. Boele, Voorburg f. 9700.A. Haagen, Leldschendam f. 9158.—; Van Dongen en van Hoven, Dordrecht f. 11800,N. Tet- teroo, Leldschendam f. 11400.—; Teunlssen Sanders en Snepvanger, Rijswijk Z.H. f. 10400.—; Gebr Remmerswaal. Leldschen dam f. 11555.—; C. van Deerenburg en van Wijk Alphen Z.H. f.9525.—; J. de Vries en Loeffen. Delft f. 11500.N.V. Waning en Co. Rotterdam f. 12200.—; Van Leeuwen en Zn., Nleuwerkerk a. d. IJse] f9994.A. Hooymans, Leldschendam f. 11790.—; T. Bakker, Naaldwijk f. 9870.—; H. W. van Wijk, Wassenaar f. 11100.Goudsche Aan- f.11100.—; H. V. Wijk, Leldschendam f.7989 M. W. Middelkoop, Gouda f.9683.—; N.V. Beton Maatschappij „Hooge Morsch" Lel den f 10175.—, De gunning is aangehouden. Aanhouding in verband met diefstal. Door de politie ls aangehouden P. uit de buurtschap, terzake van diefstal van klpDen, konijnen, kolen enz. De man heeft volledig he kend en is daarna weer voorlooplg op vrije voeten gesteld. In verband met de talrijke diefstallen van kippen, kontjnen enz. volgde de politie een spoor, daar het gebleken was, dat bij Th. J. al hier en S. te Zoetenvoude kippen waren ver handeld. Het spoor ging naar de woning van P., waar werden aangetroffen kippen, konijnen en een hakmes, alles van diefstal afkomstig. LISSE. JAARVERGADERING COÖP. BOERENLEENBANK. In H.B.G. werd de jaarvergadering ge houden der Coop. Boerenleenbank. De voorzitter herdacht degenen, die voor ons Vaderland gevallen zijn, waarna de secretaris, de heer N. Matthijs de notulen las, die vastgesteld werden. Daarna bracht de kassier de heer Matthijs, het jaarver slag uit. Ontvangen spaargelden f. 1.058.717.30, uit betaald 1.3aj.z90.55.' Het aantal spaar ders liep iets terug. Rekening-courant; ontv. f. 2,541.936.13, uitgegeven f 2 384.859.15 Centrale Bank gestort f. 1.603.898.92 en be schikt over f. 1.734.442.58; aan voorschotten werd verstrekt f. 23.350; terugbetaald plm. f. 25.284.50. Het aantal rekening-courant houders vermeerderde met 14 en bedraagt thans 303, De zuivere winst over 1940 be droeg f. 211.01. Op de gebouwen werd afge schreven f. 8751.24, De winst werd gevoegd bij de reserve, waarmede deze steeg tot f. 246.842.63, voorzeker een mooie rugge steun in deze tijden. Het aantal leden der Bank vermeerderde met 24 en bedraagt thans 376. Oe debet-rente kon gehandhaafd blijven op 4°/o; als credit-rente wordt vergoedt 2%. De spaarbankrente bedraagt 2!/a%, voor 6 m. vast 2 3/4»/». De balans en verlies- en winstrekening werd vastgesteld en de winst bij de reser ve gevoegd, De heer B. Berbee werd als lid van den raad van toezicht herkozen. De heer J. W. A. Lefeber werd als voor zitter herkozen. De heer J. P. Segers wenschte de vergadering hiermede geluk. Deze is voor de bank de rechte man op de rechte plaats. Enkele leden werden wegens vertrek afgevoerd. Na rondvraag volgde sluiting. RIJNSBURG. DE GROENTENHANDEL. Nog zeer goede prijzen. Aan de groentenveiling wordt de aanvoer van sommige producten steeds minder. Koolsoorten worden in steeds kleinere hoe veelheden aangevoerd. De prijs blijft schom melen om de gestelde maximumprijzen. De prijs van knolrapen is niet best. Uien ko men dn het geheel niet meer aan. De teelt ls niet loonend geweest. Witlof en Schor- seneeren zijn schaarsch. De doorsneeprljs is goed. Ook Kroten beginnen te minderen. Waschpeen het hoofdproduct wordt In groote hoeveelheid aangevoerd. De prijs is de laatste veilingdagen iets gedaald, maar blijft toch nog zeer goed, vooral voor eer ste kwaliteit. SASSENHEIM. Jaarvergadering „Wit-Gele Kruis". Voor deze vergadering bestond zeer wei nig belangstelling; slechts 7 van de 481 le den waren tegenwoordig. Daar zoowel de voorzitter, dr. Zljerveld, als de vice-voorzitter, dr. Hueber, niet aan wezig waren, w.erd de vergadering geleid door den oud-voorzitter, den heer L. Ph. Bisschop. BREESTRAAT 121 TEL. 22862 1850 (Ingez Med.) Aan het jaarverslag ontleenen wij, dat het ledental steeg van 460 tot 481; de con tributie heeft f. 676 opgebracht doch de op brengst van het busje bij de Wijkzuster liep terug van f.143.63 ln 1940 tot f. 47.31 in 1940. Het batig saldq bedraagt f. 107.71. Aan 242 patiënten werd 4461 maal hulp verleend, terwijl 273 maal materiaal werd uitgeleend. In de Polikliniek werd aan 329 patiënten 3266 maal hulp verleend, 14 maal eerste hulp en 16 maal asistentle verleend bij kleine operaties. 51 patiënten maakten 884 maal van de hoogtezon gebruik. Voor de T.B.C.-bestrijding werden 259 be zoeken afgelegd; 18 gezinnen met 18 pa tiënten waren onder toezicht. Voor het consultatiebureau voor zuigelin gen werden 317 bezoeken afgelegd. De toelage voor den bode werd eenigs- zins verhoogd. De heeren dr. Hueber en P. H. Blom werden als bestuurslid herkozen. Jaarvergadering Geitenfokver. „Sassem". Deze vereeniging hield in café „De Oude Post" haar 5e Jaarvergadering; de opkomst was goed. De voorzitter, de heer W. F. v. Klaveren, wees er op, dat door de tijdsomstandighe den, een geit thans een rijk bezit ls ge worden. Na goedkeuring der notulen volgde het jaarverslag van den penningmeester, die zijn boeken sloot met een voordeellg saldo van f. 91.63. Het jaarverslag van den secretaris maak te melding van de werkzaamheden ln het afgeloopen Jaar; het ledental bedraagt thans 77. Tot leden der controle-commissie voor 1941 werden gekozen de heeren G. de ■Zwart en A. Havenaar. Daar de gebruikelijke uitdeellng niet kon plaats hebben, werd een presentiegeld uit gekeerd. Uitvoerige inlichtingen werden verstrekt inzake het knippen van lammeren. Na een belangrijke discussie over geiten volgde sluiting. VOORSCHOTEN. Uitvoering Chr. Kinderkoor „Lenteklokjes". Op één der eerste lente-avonden gaf het Chr. Kinderkoor „Lenteklokjes" onder lei ding van MeJ. Riek Meljering een uitvoering in de Geref. Kerk. Onder de vele aanwezi gen werd o.m. opgemerkt de bescherm vrouwe Jkvr. L. H. Bar.esse Schlmmelpen- nlnck v. d. Oye. Ds. J. C. Houtzagers, Geref. predikant, opende met het laten zingen van Ps. 150 vers 1, waarna een kort openings woord werd gesproken. De uitvoering stond, zooals wij dat ge wend zijn, op een hoog peil, zoowel wat betreft de orde en de rust der kinderen, als de te zingen liederen, welke met groote zui verheid werden gezongen. De dirigente weet uit de reine kinderstemmen, datgene te ha len wat er in zit. Als sopraan-soliste trad tusschen de verschillende zangnummers der kinderen op, mej. Catherine Smink uit Oegstgeest. Met haar mooie en fijne so- praanstem gaf zij wijding aan dezen avond. Vooral de solo „Als de ziele luistert" van Cath. van Rennes maakte diepen indruk. De begeleiding was zoowel bij de kinderen als bij den solozang in handen van den heer Han Zirkzee, die dit talentvol deed. Zoowel de dirigente, als soliste en pianist hadden bloemen In ontvangst te nemen. De avond werd met dankgebed door Ds. J. C. Houtzagers gesloten. Zondagsdienst voor doktoren. Deze wordt waargenomen door dr. H. J. Keegstra, Telef. 120 en dr. M. v. d. Stoel, Telef. 56. WARMOND. Been gebroken. De heer van der K. uit Voorburg is bij het optuigen van zijn zeilschip zóó ongelukkig gevallen, dat hij zijn-rechterbeen op twee plaatsen brak. Hij ls per ziekenauto naar zijn woning vervoerd. AANBESTEDING. De uitslag der aangesteding betreffende I. verbouw voormalige OL. school tot gym nastieklokaal; n. restauratie oude gemeen tehuis; III. schilderwerk I en II; IV. Massa I en II luidt als volgt: 1. J. Dletz te Lelden f. 5000.—; 2. f. 1150. 4. f. 6150,—; l. C. J. Wltsenburg alhier f.5868.—, 2. f.838.—, IV. f.6700.—; 1. M. Kool, alhier f. 5350.—, 2. f. 850.—, 4. f. 6200.- 4. Gebr. Beugelsdijk alhier f. 6218.50; 1. N.V Panagro alhier f5265.2. f. 1240.4. f.6427.1. Gebr. Meeuwissen te Sassen - heim f. 5950.—, 2. f. 950.—, 4. f, 6900.—; L. J. A. P. Leenen alhier f. 5250.—, 2. f. 625.—, 4. f. 5825.—. Schilderwerk: N.V. Bleys te Leiden f.750.—; J. G. Schrijvers, Oegstgeest f. 910; Firma van Gent, Oegstgeest f. 965.—; L, C. Schippers alhier f850.De gunning ls aangehouden. WASSENAAR. Rijwielen gestolen. Van mevr. T. de G. werd haar rijwiel, dat zij voor een winkel ln de Langstraat had gezet, ont vreemd; van de G. uit Lelden werd zijn karretje op het rijwielpad ln de duinen gestolen; ook dat van de J. werd ontvreemd. Gevonden voorwerpen: portefeuille m. lnh., school-étul, div. handschoenen, rozenkrans, da mesmuts, 2 brillen, actetasch, heerenportem., 3 honden, pet, 2 hondenrlemen, 2 bclastlngmerken, klndertaschje, sleutel, zilverbon, portemonnaie, handmof, vulpenhouder, textielkaart. 3—2

Leidsch Dagblad | 1941 | | pagina 7