MIDZll Dat doet nu de Midza 5 43 7.5 O GULDEN OFFICIEELE PUBLICATIE OFFICIEELE PUBLICATIE Aangekondigd werd een uitkeering van f. 4000.00 in den Sint Nicoiaastijd In werkelijkheid werd het echter: Premies 9 Dec. volgens onderstaande lijst 3701.00 Premies 21 Nov. Kleurwedstrijd 1323.50 413.00 Te samen: Enorm! Vindt U ook niet? 1ste Premiewinnaars serie 2de Premiewinnaars serie 3de Premiewinnaars serie Eerstvolgende premie-uitkeering 19 December a.s. van het Departement van Landbouw en Visscherij. OVERNEMING VAN RUNDVEE. Het Rijksbureau voor de Voedselvoorziening in Oorlogstijd maakt bekend, dat wegens de komende feestdagen de Neder- landsche Veehouderij centrale op de verschillende ontvangst plaatsen geen rundvee zal overnemen op Dinsdag 24, Woensdag 25 en Donderdag 26 December en op Dinsdag 31 December en Woensdag 1 Januari. Met diet oog hierop zal in de week van Kerstmis en in de week daarna de overneming van rundvee op de volgende ontvangst plaatsen geschieden. Maandag 23 December. Groningen, Winschoten, Sneek, Wolvega, Emihen, Hengelo (Ov.), Steenwijk, Rijssen, Nijkerk, Nijmegen, Tiel, Arnhem, Amsterdam, Alkmaar, Purmerend, Rotterdam, Gorinchem, 's-Gravenhage, Hulst, Goes, Vlissingen, Breda, Eindhoven, Ven- ray en Maastricht. Vrijdag, 27 December. Leeuwarden, Hoogeveen, Zwolle, Zutphen, Borculo, Utrecht, Schagen, Delft, Gouda, Leiden, Zierlkzee, Breskens, Roosen daal, 's-Hertogenbosch, Valkenburg en Roermond. Maandag, 30 December. Groningen, Winschoten, Sneek,. Emmen, Hengelo (Ov.), Steen- iwdjfc, Nijikenk, Arnhem, Doetinchem, Nijmegen, Amsterdam, Alk maar, Purmerend, Rotterdam, Gorinchem, 's-Gravenhage, Hulst, Goes, Breda, Eindhoven, Tilburg, Venray en Maastricht. Donderdag, 2 Januari. Wolvega, Assen, Hoogeveen, Rijssen, Deventer, Borculo, Apel doorn, Zutphen, Tiel, Schagen, Hoorn, Amsterdam (vette kalve ren), Gouda, Delft, Leiden, Vlissingen, Zierikzee, Cuyk, Eergen op Zoom, 's-Hertogenbosch, Valkenburg, Roermpnd en Horst. Vrijdag, 3 Januari. Leeuwarden, Zwolle, Utrecht, Breskens en Roosendaal. 4573 Tan het Departement van Landbouw en Visscherij. INVENTARISATIE VAN EEN AANTAL CRISISPRODUCTEN. Het Rijksbureau voor de Voedselvoorziening in Oorlogstijd maakt bekend, dat, teneinde een volledig overzicht te verkrijgen van de hier te lande aanwezige voorraden, per 14 December 1940 een inventarisatie bij den handel en Industrie zal worden gehouden van een groot aantal crisisproducten. De voorraadsopgave omvat de volgende groepen van pro ducten: a. granen, zaden en peulvruchten, met inbegrip van zaaizaad: b. producten, verkregen bij of door de bewerking of verwer king van granen, zaden en peulvruchten; c. aardappelmeel en afval- en bijproducten verkregen bij de bereiding van zetmeel; d. oliehoudende zaden, pitten en noten, met Inbegrip van zaai zaad; e. veevoederproducten, verkregen bij of door bewerking of ver werking van oliehoudende zaden, pitten en noten; f. mengvoeders; g. afval- en bijproducten, verkregen bij de 'bereiding van alco hol, bier en suiker, alsmede gedroogde suiker- en voeder bieten: h. veevoederproducten en voedingsmiddelen van dierlijken oorsprong; 1. alle veevoederproducten, welke niet zijn begrepen onder bovengenoemde. Alle personen of bedrijven behoudens de hierna ge noemde uitzonderingen die hoeveelheden van een of meer der bedoelde producten In eigendom hebben, zijn verplicht, opgave te verstrekken. Opgegeven moeten worden de voorraden, welke op 14 December 1940 te 24.00 uur in eigen bedrijf of pakhuizen, bij derden of elders zijn opgeslagen. Verkochte, doch niet aan den afnemer verzonden voorraden dienen door den verkooper te worden opgegeven en niet door den kooper. Gekochte regeeringsvoorraden dienen echter door den koo per te worden opgegeven, ook al zijn deze nog niet geleverd. Partijen, welke tusschen 14 en 21 December worden ontvan gen, moeten door den ontvanger worden opgegeven. Geen opgave behoeft te worden verstrekt door; 1. Landbouwers of veehouders, voor wat betreft de voorra den, welke zij ten behoeve van hun landbouw- of veehou- dersbedrijf in voorraad hebben en voor wat betreft de door hen geteelde producten; indien naast een landbouw bedrijf een ander bedrijf wordt uitgeoefend, moeten voor raden, bestemd voor of deel uitmakend van het landbouw bedrijf niet, die van het andere bedrijf wel worden opge geven; 2. winkeliers, die uitsluitend producten bestemd voor men- scheüjke consumptie rechtstreeks aan consumenten afle veren; voor degenen, die zoowel grossier als detaillist zijn, geldt de bovenomschreven verplichting derhalve wel. Ook zij die veevoeder rechtstreeks aan veehouders afleveren zijn verplicht opgave van hun voorraden te doen; 3. de uiteindelijke verbruikers, die de desbetreffende pro ducten uitsluitend voor eigen consumptie in voorraad hebben. De opgave dient te geschieden op inventarisatie-formulie ren, die in drievoud moeten worden ingevuld en met de daar- bijbehoorende toelichting en retourenveloppe op aanvraag kosteloos bij de plaatselijke distributiediensten verkrijgbaar zijn, voor zoover deze niet of in niet voldoend aantal zijn toe gezonden. Bij het invullen moeten de op het formulier en in de toelichting vermelde aanwijzingen nauwkeurig worden opgevolgd. Voor elk pakhuis of pakhuis-complex moet een afzonderlijk formulier in 3-voud worden ingevuld. De opgave dient op 21 December 1940 voor de laatste bus- liohting ter plaatse per post te worden verzonden aan het economisch-statistlsch bureau van het Departement van Landbouw en Visscherij, Wllhelmina van Pruisenstraat 53, 's-Gravenhage. Het niet of niet tijdig verstrekken van de vereisehte opgave of het doen van onvolledige of onjuiste opgaven levert een overtreding van de Landbouw-Crisiswet 1933 op en kan wor den gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of een geldboete van ten hoogste f. 10.000. Bovendien kunnen de goederen, waarover onjuiste, onvol ledige of niet tijdige opgaven werden gedaan, worden ver beurd verklaard. Teneinde de inventarisatie zoo goed mogelijk te doen sla gen, is bepaald, dat in de periode van 14 December te 24.00 uur tot en met 21 December de desbetreffende producten niet mogen worden vervoerd of afgeleverd, tenzij het vervoer reeds op 14 December te 24.00 uur een aanvang had genomen of producten, kennelijk voor menschelijke consumptie be stemd, naar den uiteindelijken verbruiker worden vervoerd en aan dezen worden afgeleverd. In dit verband moge er uitdrukkelijk op worden gewezen, dat schepen, welke op 14 December gereed liggen om te wor den geladen of waarvan het laden op dien datum reeds een aanvang heeft genomen, niet voor 21 December kunnen weg varen, indien zij niet reeds voor 14 December te 24.00 uur van de laadplaats zijn vertrokken. Derhalve zal het aanbeveling verdienen bij het bepalen van den laadtijd van schepen, met het voorgaande rekening te houden. 4551 le premie f. ^30. Mevr. B„ de Sitterlaan, Leiden 2e premie f. 25. Mevr. de M„ Breestraat, Leiden 3e t.m. 7e premie f. 22:50 Mevr. H„ Hobahostraat, Lisse Mevr. M., Dijlkhoflaan, Voorsch. Mevr. H„ Regentesselaan, Oeg. Mevr. B., Mare, Leiden Mevr. K., Woudschedijk, Rijnz. 8e t.m. 17e premie f. 20. Mevr. C., Lammensohansw., Leiden Mevr. K„ Amaliastraat, Leiden M!evr. v. d. L., Hoogm.weg, Leiderd. Mevr. v. L„ St. Aagtenstr.. Lelden Mevr. B„ Leidsohesitr.weg, Oegstg. Mevr. E., Vondelstraat, Alphen Mevr. v. S., Oostdtwarsgr., Leiden Mevr. V., IJweg, Nieuw Vennep Mevr. v .'t Z„ Meokienburgschestr. Mevr. K., Oegstgeesterweg, Rijnsb. 18e t.m. 23e premie f. 17.50 Mevr. S., Lorentzkade, Leiden Mevr. B„ Morschsingcl, Leiden Mevr. P., Doezastraat, Leiden Mevr. S„ Meidoornstraat, Leiden Mevr. K„ DonkJaan, Voorschoten Mevr. v. H„ Lindestraat, Leiden 24e t.m. 36e premie f. 15. Mevr. K„ Abbenes, Haarl.meer Mevr. t. D„ Brouwerstr., Rijnsb. Mevr. v. S„ Rijn en Schiekade Mevr. v. B., Botermarkt, Leiden Mevr. V.G„ Jan Lievensstraot Mevr. S„ Decimastraait, Leiden Mevr. v. d. L„ Pietenskerkkoorsteeg Mevr. v. D„ Mauritsstraait, Leiden Mew. W., D.1, Rijpwetering Mevr. T., L. Rijndijk, Leiden Mevr. de W„ Koolhof, Leiden Mevr. V., Watersteeg, Leiden Mevr. v. d. K„ Pasteurstr., Leiden 37e t.m. 50e premie f. 12.50 Mevr. V., Levendaal, Leiden Mevr. T., Hooigracht, Leiden Mevr. v. W., Dr. de B.str„ Leiderd. Mevr. de L„ Wïlh.str., Noordvrijk Mevr. v. R., Heerenweg, Warmond Mevr. L., Hofdijk, Oegsbgeest Mevr. de J., Leidscheweg, Voorsch. Mevr. K„ R/oodenburgerstraat Mevr. H„ Stationsweg, Leiden Mevr. V„ 3 Ootoberstraat, Leiden Mevr. D„ Schiestraat, Noordwijk Mevr. v. d. W.', Weth. Meerb.str„ K. Mevr. R., Oobetstraat, Leiden Mevr. v. H.. Haarl.straat, leiden 51e t.m. 69e premie f. 10. Mevr. E., Pr. Hendrikstr., Leiden Mevr. v. d. G., Zijleinde, Warmond Mevr. B.. L. Morschweg, leiden Mevr. S.. Heerengracht, Leiden Mevr. H„ Huigsioterdijk, Abbenes Mevr. S., Lorentzkade, Lelden Mevr. V., Voorstraat, Kaïbwijik Mevr. d. O., L. Lijdbethsteeg Mevr. G., Burgsteeg, Leiden Mevr. O., H. Rijndijk, Zoeterwoude Mevr. v.d. H„ Dr. de B.str., Leiderd. Mevr. v. d. B„ de Wetstraat, Leiden Mevr. de G„ Levendaal, Leiden Mevr. K... Hoogl. Kerkgracht Mevr. S„ L. Rijndijk. Leiden Mevr. H., H. R., Zoeterwoude Mevr. B., Steenstraat. Leiden Mevr. A., F., Kaag Mevr. de. H.. Thorbeokestr.. Lelden 70e t.m. 78e premie f. 8.50 Mevr. S., Rhijngeesterstr.weg, O. Mevr. L., Leidscheweg, Voorsch. Mevr. S„ Rijnsburgerweg. Leiden Mevr. S., v. Galenstraat, Leiden Mevr. T„ Melch. Treublaan. Lelden Mevr. B., Langebrug, Leiden Mevr. v. H., Kanaalstr., Rijnsburg Mevr. P., B., Hoogmade Mevr. Z„ Langebrug, Leiden 79e t.m. 91e premie f. 7.50 Mevr. G., Rijnkburgersingel, Leiden Mevr. R., Zeemanlaan, Leiden Mevr. R., J. Ooninckstr., Alphen Mevr. M„ Oude Singel, Leiden Mevr. H., Kalvermarkt, Leiden Mevr. v. d. W., St. Jacobsgracht Mevr. H., Zoeterw. Singel, Leiden Mevr. R., Morschweg, Leiden Mevr. Z„ Groenendijk, Hazerww. Mevr. v. d. H„ Uiterstegr., Leiden Mevr. R., Btederostraat, Leiden Mevr. A„ Breestraat, Leiden Mevr. v. d. N., Pajpengracht, Leiden 92e t.m. 101e premie f. 7. Mevr. B., Franchirnontlaan, Leiden Mevr. v. d. W„ Leliestraat, Leiden Mevr. v. d. M., Dorpstr., R.a.veen Mevr. UI„ Coornhertstraat, Leiden Mevr. S., Emmalaan, Oegstgeest Mevr. II., Honsdijk, Koudekerk Mevr. Z„ Javastraat, Leiden Mevr. v. d. H., Amaliastraat, Leiden Mevr. V., Heerenlaan, Voorhout Mevr. L„ Kaiserstraat. Leiden 102e t.m. 109e premie f. 6.50 Mevr. D„ Kerkstraat, Katwijk Mevr. E„ Maredijik, Leiden Mevr. M.r L. Rijndijk, Leiden Mevr. V.. H. Rijndijk, Zoeterw. Mevr. A„ Lijnbaanweg. Noordwijk Mevr. v. W„ Vondellaan, Lelden Mevr. B„ Leuvenstraat, Leiden Mevr. D„ Sieboldstraat, Leiden 110e t.m. 133e premie f. 6. Mevr. T„ Emmalaan, Oegstgeest Mevr. O.. Franchimontiaan, Leiden Mevr. v. G., Dorpstr.. Benthuizen Mevr. v. d. O.. Heerensingel, Leiden Mevr. M., Rijndijk. Voorschoten Mevr. de R„ de Ridderstr, Leiden Mevr. v. A„ Utr. Jaagpad, Leiden Mevr. v, d. V., L. de Colignyloan Mevr. W., Thorbeokestraat, Leiden Mevr. R„ Trompstraat, Leiden Mevr. A„ Veurschestr. weg Mevr. v. B. H.. Aalmarkt, Lelden Mevr. 6.. Dorpstraat, Nieuwveen Mevr L„ Lijsterstraat. Leiden Mevr. v. V„ Bent, Hazerswoude Mevr. H„ Langebrug, Leiden Mevr. d. K„ Rijn en Schiekade Mevr. S„ Hooftstraat, Alphen Mevr. v, d. L., Levendaal, Leiden Mevr. de la C., H, Rijndijk, Leiden Mevr. T., Waardgracht, Leiden Mevr. K„ H Rijndijk, Hazersw Mevr V., Heerenstraat, Leiden Mevr. v. L.. J. Catslaan, Leiden 134e t.m. 151e premie f. 5.50 Mevr. de W.. Ridderbuurt, Alphen Mevr. Z„ B., Hoogmade Mevr. P., O. Vliebweg, Rajnsbur.g Mevr. M., Hoofdstraat. Leiderdorp Mevr. S. de W„ v. L. Stirumstraat Mevr. D„ Valkenb.weg, Voorsch. Mevr B., Burg. Visserpark, Alphen Mevr. C„ H. Rijndijk, Leiden Mevr. P.. Zijldijk, Leiderdorp Mevr. B., Willemstraat, Leiden Mevr. de V., Verdamstraat, Leiden Mevr. B„ Leidscheweg, Voorsch. Mevr. v. O., H. de Vriesstr., Leiden Mevr. B., .v. Speykstraat, Leiden Mevr. v. D., Heerensingel. Leiden Mevr. W., de Wetstraat, Leiden Mevr. v. d. V., H. Rijndijk, Leiden Mevr. P.. Baljuwstraat, Katwijk 26 premies van f. 5.45 van f. 4.50; 50 van f. 4.-; 72 van f. 3.50; 59 van f. 3.—; 260 van f. 2.50; 29 van f. 2. le premie f. 6.50 Mevr. de M., Heerenstr., Leiden 2e t.m. 4e premie f. 3.50 Mevr. v. d. B„ de Wetstraat Mevr. de G., Melch. Treublaan Mevr. B., Middelweg, Leiden 5e t.m. 15e premie f. 3. Mevr. v. d. O., Heerensingel Mevr. P., Oranjegracht, Leiden Mevr. V., 3 Octoberstraat, Leiden Mevr, S., Meidoornstraat, Leiden Mevr. J., Hoogewoerd, Leiden Mevr. v. V., Musschenbroeksfcraat Mevr. C., Lammenschansw., Leiden Mevr. Z„ Haven, Leiden Mevr. de V., Verd'amstraat, Leiden Mevr. Z.. Toussaintkade, Leiden Mevr. K.. Spieghelstraa/t, Leiden 21 premies van f. 2.50; 44 van f. 2.56 van f. 1.50; 11 van f. 1 le premie f. 5. Mevr. K., Nieurwe Rijn, Leiden 2e en 3e premie f. 4.50 Mevr. S., Morschstraat, Leiden Mevr. W., Melch. Treublaan 4e t.m. 6e premie f. 3. Mevr. V., 3 Ootoberstraat, Leiden Mevr. v. d. P., Morschweg, Leiden Mevr. v. H„ da Costastraat, Leiden 15 premies van f. 2.50; 45 van f. 2.20 van f. 1.50. 4-3

Leidsch Dagblad | 1940 | | pagina 12