Uit de Omstreken [jffl DfifiBUP Tweede Blad Donderdag 1 Februari 1940 5 Ito koJt HAARLEMMERMEER. e vakonderwijzeres aan de O. L. 1.1 Halfweg is benoemd onze plaats- nj^mej. W. Mienis. te HILLEGOM. e ien van de Vrijwillige Burgerwacht toezicht van de Commissie be- uit de heeren J. Koop, G. Rikkers loegcommandant C. Kool, hield de Qice Burgerwacht wedstrijden in 3; yfe-verband. Er werd door ieder roegtr 13 maal geschoten in serie van Ut~n maximum van 50 punten, zoodat ulsj 650 punten konden worden be rm jhaïn waren in drie groepen ingedeeld ltitring van hun schietvaardigheid. De rerden behaald als volgt: nuse: 1. C. Kool 611 p.; 2. G. Opstal, ner- klasse 1. J. A. Kool, 574 p.; 2. C. nu ui p.: 3 C. H. van der Lans, 539 p. oc:e: l. L. van Schie, 534 p.; 2. H. iicer, 410 p zen bestonden uit luxe voorwerpen lies, die morgen zullen worden uit- oor den voorzitter, den heer mr. J. >C0Ft itrix-Feest der muziekschool 'hlistel Flora gaf de Hillegomsche Mu- >1 onder leiding van den directeur Marsbergen, een feestavond, waar- f Jewerking werd verleend door de ijj m-Vereeniging „Excelsior", het ™'en Mandolinegezelschap „Entre gireer, zangkoor. jïïden heer W. Esselman werd een E woord gesproken. „ening geschiedde met het Wilhel- fjjor de harmonica- en mandoline- ia. ervolgens bracht de vereen. .Excel- n tweetal marschen ten gehoore, itrtievolgd door een tweetal stukken i d mandoline-vereeniging. 'wisseling werd een tweetal tooneel- 4t opgevoerd. Een gezellig bal sloot nd. 1" ze plaatsgenoot, de heer Casper van heeft met succes deelgenomen aan stedentocht. Des morgens te kwart gestart, bereikte hij te pl.m. 7 uur cd doe] Voor dezen jongeman een restatie. TWIJK AAN DEN RIJN. rvergadering Verplegingsfonds. Verplegingsfonds" vergaderde onder _van den heer B. v. d. Jagt in de riter de Geref. Kerk. opening op de gebruikelijke wijze 2] de voorzitter een kort openings- waarin hij alle aanwezigen harte- ~~lkom heette. Liplgens las de secretaris de heer A. aar de notulen, die onveranderd goedgekeurd. Het jaarverslag gaf gebreid overzicht van het werk der .ging in het afgeloopen jaar. Het mtal bedroeg aan het einde van ir 633 een vermeerdering van 38) rende 1939 werden 12 leden (vorig in één der Leidsche ziekenhuizen e<i- Het aantal ligdagen bedroeg •rig jaar 377). iet jaarverslag van den penning- r, den heer Jac Vliegenthart, JJat de inkomsten f. 1243.05 beliepen. aven f. 1059.49, zoodat er een batig van f. 183.56 ivorig jaar een na- saldo van f. 297.83). tad van toezicht bracht verslag uit t het nazien van de boeken en be- n. .e bestuursverkiezing werden de af- 'le heeren B. v. d. Jagt en A. Wasse- iet groote meerderheid van stemmen in. Als lid van den raad van toe- 'erd herkozen de heer G. v. d. Perk. vergoeding van tramgeld, röntgen en bestraling werd daarna vastge- Jlndvraag volgde sluiting met dank- Hinder van de sneeuw, chen Katwijk en Noordwijk was de agde sneeuw op den Provincialen ilk een hindernis, dat de auto's het •rder dan tot aan de grens tusschen plaatsen konden brengen groep sneeuwruimers gelukte het, cele uren het verkeer doorgang te 'inden. Avond voor demobiliseerden. de gemobiliseerde militairen was eren een avond in het Parochiehuis •n zeer gevarieerd programma. Voor avond werkte ook mede me j. J C. xylophoon en de heer A. Gouw. Het openingswoord werd gesproken orporaal C. v. d. Rest. Nadat de band éi» militairen een drietal nummers had n. werd het 1ste couplet van het :mus gezongen, optreden van mej. Corrie Gouw en ?er Gouw werd een groot succes. Ver- .s maakte de soldaat J. de Beus zich nstelijk door het geven van een )lo waarna de band weer eenige num- ten gehoore bracht. De soldaat Kem- ad op als trompettist. Kemper was een verbonden aan de A.V.R.O. Deci- ;Het gegevene lokte een daverend ap- uit. komisch nummer kwam aan de orde et optreden van soldaat de Groot als ;or. De Groot bracht de lachspieren anwezigen danig in beweging, een korte pauze trad de band weer et als solisten de accordeonspelers de ten Remp en Goedhart. Ook dezen ten een dankbaar applaus. slot werd een couplet van het Wil- us gezongen. Het sluitingswoord werd oken door korporaal v. d. Rest. die medewerkenden bedankte. KATWIJK AAN ZEE. Filmvoorstelling van O. en O. r gelegenheid van den verjaardag van ;es Beatrix werden gistermiddag en ravond door O. en O. aan de militairen 'oorstellingen gegeven. Er werden ver- i een paar teekenfilms, de zalmvis- :ij in Alaska en de hoofdfilm: „De erij op de Bounty". LEIDSCHENDAM. Jaarvergadering van de R.K. Kiesvercen. De R.K. Kiesvereeniging hield in het R.K. vereenrgingsgebouw haar jaarvergadering. Goedgekeurd werden de jaarverslagen van secretaris en penningmeester. Het ledental bedroeg 937. het kassaldo f. 123.32. De con tributie wer<f verhoogd van 25 cent op 35 cent per jaar. De vastgestelde begrooting 1940 geeft een eindcijfer van f. 340.—. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren L. Adriaans, G. P van der Salm, C, Duding, M. Schalkwijk, J. Th. Raaphorst, J. Schee- naard. M. de Groot en G. J. van Veen Kiesvereeniging Nederland en Oranje. De AR. Kiesvereeniging Nederland en Oranje hield in het dienstgebouw van de Geref. Kerk haar jaarvergadering. Goedge keurd werden de jaarverslagen vam secre taris en penningmeester. Herkozen werd als 2e voorzitter de heer A. Kraan, welke zijn helibenoeming evenwel in beraad hield. Aan het slot hield het gemeenteraadslid de heer K. Vink. een causerie over ..Poli tieke problemen in dezen tijd". Verkeer door sneeuw bemoeilijkt. De felle wind heeft de sneeuw zoodanig opgejaagd, dat het verkeer vrijwel ont wricht was. In Wilsveen was het verkeer van en naar Zoetermeer niet mogelijk; de autobussen liepen via den Rijksweg Den HaagUtrecht. Een auto geladen met brood heeft eenige uren noodig gehad om uit de sneeuw te komen. Het verkeer op den Oostvlietweg was on mogelijk. Gemeentewerken heeft een ploeg werk- loozen aan het werk gezet om de wegen weer vrij te maken. Gedurende Januari ls ten piostkantore alhier en het bijkantoor in de buurtschap op de rijkspostspaarbank ingelegd f10003.99 (v.m. f. 12521.81) en terugbetaald f. 14317.32 (v. m. f. 11202 201. Het aanbal uitgereikte boekjes is 3008 (v. m. 2993). Hoofdpijn, Kiespijn Snc' qoi:'! alsmede eenige teekeningen van anderen aard. Bnooiopijllf i^mspijn* helpen hierbij Na beëindiging van het programma altijd «en poeder of cachet van Mijnhardt. dankte kapitein Van Zwijndrecht het ge-1 Mijnhardt's Poeders per stuk 8 ct. Doos 45 ct. zeischap voor hetgeen Zij geboden hadden. I Cachets.genaamd..Mijnhardtjes" 2st. IQct- Doos50ct. LJSSE. Uitvoering „Adolph Koiping". Gisteravond gaf de Harmonie „Aldolph Kolpmg" de jaarlijksche uitvoering in het H.B.G.-gebouw De eere-voorzitter, wethou der Warmerdam sprak een openingswoord. Ook door O. en O. werd tusschen de ver schillende nummers medegewerkt tot het welslagen van dezen avond. Tot slot zong men het Wilhelmus. NOORDWIJK. Herstel van wegen en trottoirs. De bewoners van den Emmaweg, Pieter- nelweg en van Hardenbroekweg hebben zich met een adres tQt den raad gewend met het verzoek die wegen en vooral de trottoirs grondig te herstellen. B. en W. deelden den raad echter mede, dat genoemde wegen eigendom zijn van de Maatschappij ,.De Toekomst", alhier, bij welke mij. ook het onderhoud berust. Adressanten gelieven zich derhalve voor klachten tot die maatschappij te wenden „De Toekomst" kan evenwel deze wegen en ook nog diverse andere, aan de ge meente in eigendom en onderhoud over dragen. B. en W. zeggen toe binnen af- zienbaren tijd de noodige voorstellen in zake de overname der straten bij den raad te doen. Geldleeningen. B. en W. stellen den raad voor, twee vaste leeningen aan te gaan op onder- handsche schuldbekentenis, elk groot f. 65.000.—, beide a pari, rente 4 en pro visie 1/4%. De vervuiling der Schie. De vervuiling van het water in de Schie is voor graaf van Limburg Stirum alhier aanleiding geweest, de gemeente bij exploit van 4 April 1939 te sommeeren, die vervui ling binnen zes maanden te doen ophou- den. In verband met de voorbereiding van de zuivering van alle rioolwater, dat op open bare wateren loost, hebben B. en W. zich naar aanleiding van dit exploit tot den graaf van Limburg Stirum gewend. B. en W. schrijven den raad nu, dat de onderhandelingen met graaf v. Limburg Stirum tot gevolg hebben gehad, dat met laatstgenoemden overeenstemming is ver kregen over het aangaan eener dading, waarbij deze gedurende een termijn van 5 jaren, te rekenen vanaf 1 Januari 1940 af, afziet van het nemen van rechtsmaat regelen tegen de gemeente in verband met de vervuiling van de Schie, en anderzijds de gemeente er voor instaat, dat voor 1 Januari 1945 het maken van een riolee- rings- en zuiveringsinstallatie te Noord- wijk van zoodanigen aard is, dat bij uit voering van dit werk de vervuiling van de Schie te Noordwijk volkomen zal zijn uit gesloten. zal zijn aanbesteed, gegund en de eerste aannemingstermijn voor dit werk zal zijn uitbetaald. De voorwaarden voor deze dading zijn omschreven in het ontwerp eener akte, welke B en W. den raad mede aanbieden. B. en W. stellen den raad voor, tot het aangaan dezer dading te besluiten. Opening cantine. Alhier had de opening plaats van de nieuwe cantine aan de Bronckhorststraat De cantine aan de Schiestraat is hier" door opgeheven. Een houten gebouw, dat vroeger „ergens" heeft dienst gedaan is aangekocht, afgebroken en ter plaatse pas klaar gemaakt en herbouwd. Het is een mooie ruime gelegenheid, waarin een buffet is geplaatst en een too- neel gebouwd is. Het cabaret-gezelschap ..Bont en Blauw "af bii deze gelegenheid een voorstelling. Kapitein-adjudant Van Wagtendonk sprak de hoop uit, dat de cantine druk zou wor den bezocht, waardoor het mogelijk is, de onkosten verbonden aan de exploitatie, te dekken. Aan het gezelschap werkte mede de band „De Hagesteinsche Herrieschop pers" die door muziek en zang de stem ming er in wisten te houden. Een snelteekenaar tooverde binnen re cordtijd eenige carlcaturen van bek uie staatslieden .van onzen tijd op het papier. NOORDWIJKERHOUT. Raadsvergadering uitgesteld. De zitting van den raad dezer gemeente, welke Woensdag zou plaats hebben, is uit gesteld tot a.s. Zaterdag n.m. 2 uur. Federatiedag der Hanze. Gisteren werd alhier gehouden een ge westelijke Hanze-Federatiedag, welke ge houden werd in café „De Zwaan". Reeds s middags om half drie had de opening plaats. Twee sprekers hielden een feest rede, beiden met hetzelfde onderwerp: „De branding in dezen tijd", n.l. de heeren pas toor v. d. Eem, te Vogelenzang, oud-kape laan alhier en de heer J. Bakker van Hil- legom. 's Avonds werd in de St. Jozefkerk een plechtig Lof gecelebreerd, waarna in de groote zaal van ,,De Zwaan" een gezellig Hanze-feest gevierd werd. In de Ned. Herv. Kerk bracht de Januaricollecte op, ruim f. 105 voor de kerk en ruim f. 30 voor de diaconie. NOORDWIJK BINNEN. Uitvoering Ver. Hulp i. d. Huishouding. In café „Flora" werd een uitvoering ge geven, ten bate der Ver. „Hulp i. d. Huis houding", met medewerking van het R.K. Zangkoor en de militaire Jazzband. Kapelaan Schouten heette namens de presidente mej. A. de Groot, die verhin derd was, allen welkom, speciaal den heer Borsboom. In verband met den verjaardag van Prinses Beatrix, werden 2 coupletten van het Wilhelmus gezongen. Hierna be speelde wachtmeester A. Masmans zeer mooi de piano en musiceerde de jazz-band Het dubbel mannenkwartet zong onbe rispelijk het „Popule Mens" en Ave Maria", waarop de band genaamt „Honkey Mon key" weder eenige nummers ten beste gaf. Ter afwisseling gaven enkele leden van het zangkoor aardige voordrachten, alsmede eenige geestige liederen In de pauze vond een geanimeerde verloting plaats. Tot slot volgde de bekende klankfilm „De ballade van den hoogen Hoed". Kapelaan Schouten dankte mej. A. de Graaf, voor alles wat zij voor de vereeni- ging heeft gedaan, alsmede de overige be stuursleden. Ook dankte spr. den heer v.d. Ham voor het nauwkeurig verzorgen van de konijnen, die verloot waren, alsmede alle medewerkenden aan dezen geslaagden avond. Verkeersstremming door sneeuw. Door de van de velden opgewaaide sneeuw ontstonden op den Heerenweg zoo danige hoopen, dat het verkeer over dezen weg door vastgereden auto's werd gestremd De politie leide tijdens de opruiming het doorgaande verkeer over andere wegen. Auto tegen winkelpui. Op den Heiligen Qeestweg verloor tenge volge van het springen van een band, de bestuurder van een auto de macht over het stuur: waardoor hij met zijn auto het voet pad opreed en tegen de winkelpui van het huis van den heer F. opbotste. De auto, zoowel als de winkelpui werden beschadigd. OEGSTGEEST. Bijeenkomsten der Oranje Vereeniging. Verdeeld over een 4-tal bijeenkomsten heeft het bestuur der Oranjevereeniging den schoolkinderen een prettig feest bereid in het Patronaatsgebouw ter tegemoetko ming voor het gemis van een Oranjefeest op 31 Augustus j.l. De kinderen werden onthaald op een mooie filmvoorstelling. Na een tweetal amusementsfilms werd een door Z.K.H. Prins Bernhard opgeno men film vertoond van de kleine Prinses Beatrix. Hierna heeft de amusements-kun- stenaar de heer Larette een aantal goochel toeren verricht en de jeugd langen tijd op waarlijk onverbeterlijke wijze bezigge houden. Bij een der bijeenkomsten voerde de heer W. F. E. Smelik het woord. Bij de herden king van den 2en verjaardag van Prinses Beatrix herinnerde spr. aan de lange reeks van jaren dat God het volk van Neder land een aaneengesloten vrijheid heeft ge geven door middel van ons geliefde Oranje huis. Na deze toespraak werd het Wilhelmus gezongen. Zeer voldaan en beladen met geschenken keerden allen huiswaarts. Bloemendiefstal. Uit het veilinggebouw „Flora" aan den Rljnsburgerweg zijn door A. R. en C. H. belden wonende te Rijnsburg een aantal bloemen ontvreemd. De politie heeft tegen hen procesverbaal opgemaakt. Ontspanningsavond voor de militairen. De 3e ontspanningsavond werd aan de alhier gelegerde militairen aangeboden. De zaal van het Patronaatsgebouw was overvol. De opgewekte pianomuziek van den heer B. Kruit bracht er weldra een vroolijke stemming in. De voorzitter der O.V. de heer D. G. San ders sprak er zijn vreugde over uit, dat ook de hier gelegerde soldaten ter gelegenheid van den verjaardag van Prinses Beatrix feestelijk bijeen kunnen zijn. Hij dankte hierna den heer Kruit voor zijn muzikale medewerking, waarop een driewerf hoera werd aangeheven op Prin ses Beatrix en het Koninklijk Huls gevolgd door het zingen van het Wilhelmus. Deze avond stond in het teeken van de film. Het eerst werd vertoond de film: „Ons Prinsesje loopt" gevolgd door het Wereldjournaal. Als hoofdfilm werd gegeven het mooie filmwerk „Michael Strogoff". Na het eerste deel hield pastoor Looyaard een toespraak waarin hij herinnerde aan de nauwe verbintenis van het Oranjehuis met het volk van Nederland. De voorzitter dankte pastoor Looyaard voor zijn van hart tot hart gesproken woor den. De avond werd besloten met het ver volg van de film. Alg. ledenvergadering der Geitenfokver. O. G. V. In r der zalen van „Irene" hield de geltenfokvereeniging O. G. V. haar alge- mee. e ledenvergadering. De voorzitter de heer J. Slootweg opende, en gaf in ver- 6856 (Ingez. Med.) band met het 5-jarig bestaan, een kort historisch overzicht. Het bestuur is ongewijzigd, reden waar om de voorzitter een warm woord van hulde bracht aan den secretaris en den penningmeester voor hun onvermoeiden arbeid. Na goedkeuring van de notulen gaf de secretaris de heer H. v. d. Hoeven een overzicht van de agenda der a.s. te houden algemeene vergadering van den provin cialen bond. Het financieel verslag en de begrooting werden goedgekeurd. In het jaarverslag werd o.m. vermeld de splitsing door de op richting van een vereeniging te Rijnsburg. Besloten werd om voor de e.v. kringkeu ring een vergadering der afdeeling te hou den ter nadere bespreking. Het financieel verslag van den heer A. Maat gaf aan ontvangsten f. 176.991/*; aan uitgaven f. 116,61. Aldus een batig saldo van f. 60,33V2- De bescheiden werden na gezien door de heeren H. v. d. Mey en Mac Daniël en in volkomen orde bevonden. Besloten werd voor het jaarlijksche af treden van een of meer bestuursleden een nieuw rooster samen te stellen. De jonge bokken en geiten werden verkocht aan den hoogsten bieder den heer W. v. d. Sleet. Als afgevaardigde naar de Alg. Prov. Vergadering werd aangewezen de heer W. v. d. Sleet. Na rondvraag volgde sluiting. Op den hoek Rijnsburgerweg en Rijn- zichtweg is een gaslantaarn omvergereden door een vrachtauto bestuurd door H. J. P. uit Leiden. De politie maakte procesverbaal op. RIJNSBURG. Chr. Meisjeskoor „Melodia". „Melodia" gaf in de Ger. Kerk onder leiding van mevr. A. Bouman-Reinders zijn eerste uitvoering. Er bestond groote belangstelling. Na opening met gebed en gemeenschap pelijk gezang, sprak de heer A. Bouman een welkomstwoord. De leiding van het koor blijkt bij mevr. Bouman in uitste kende handen te zijn. Met onverdeelde aandacht werd geluisterd en enkele stukjes moesten op verzoek herhaald worden. Ook eenige soli's werden door jeugdige leden keurig gezongen. Door mej. W. Korswa- gen werd gedeclameerd, o.a gedichten van M. Beversluis. Ook zij oogstte een dank baar applaus. In de pauze sprak ds. Post over de beteekenis van het Oranjehuis voor ons land ook in tijden van druk en ver val. Nadat bloemen waren aangeboden aan ds. Post. aan mej. Korswagen en aan mej. F. Nijboer. die door haar keurige pianobegeleiding uitmuntte, werd deze mooie uitvoering na gemeenschappelijk gezang met dankgebed gesloten. De bloemenhandel. Aan de veiling „Flora" te Rijnsburg ver mindert thans de aanvoer met den dag. Dit komt, omdat de kistjes uit den bevroren grond moeilijk losgemaakt kunnen worden. Het gevolg is een niet onbelangrijke prijs stijging. Wel is de straathandel nog steeds slecht, omdat het vervoer veel risico mee brengt, maar voor de bloemenwinkels moet toch gekocht worden. In tegenstelling met vorige week draait thans niets door. De Groentcnhandel. Aan de Groentenveiling is voor enkele producten, zooals waschpecn en kroten een stijging der prijzen merkbaar Dit vindt voornamelijk zijn oorzaak in de moeilijk heden om deze groentesoorten te kunnen aanvoeren. Ookknolseldery blijft goed in prijs, al ls ook de kwaliteit door z.g. „roest" wel eens minder. De koolsoorten hebben een matige opbrengst. Boerenkool is niet goed meer en wordt minder aangevoerd. Voor het leger wordt redelijk gekocht. Bij de plaatselijke vereeniging „Zie kenhulp" is tot wijkzuster benoemd, zuster M. v. Wijk uit Hoofddorp. SASSENHEIM. Tweede lustrum van „Ter Leede". De voetbal vereeniging „Ter Leede" hield gisteravond een feestavond in „Het Bruine Paard. Medewerking werd verleend door het jazz- en cabaret-ensemble „Tango". Het programma, dat zeer afwisselend was, oogstte veel bijval van de talrijke aanwezi gen. Het was een waardige herdenking van het 2e lustrum. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna, D. van J. van den Nou- land en P. J. Juffermans Everdina Bemarda Magdalena, D. van A, van Beest en M. C. Verdonk Maria Hendrika Christina. D van P. J. den Hollander en J. Ch. van Koert Petrus Theodorus Cornelis, Z. van H. Weijers en A, Th. Eist-geest. Ondertrouwd: S. Groeneveld 25 j. en Ch. M. Zirkzee 21 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: Ch. E. Wieland, Hoofdstraat 82 W. A. Jansen, Menneweg 85 C. J. van Benten, Hoofdstraat 136. Vertrokken: W. L. van den Berg naar 's-Gra- venhage, Anna v. Burenstr. 177 Th. van En gelen. naar Hillegom, Beeklaan 2 B. M. van der Geest, n. Wassenaar, Papeweg 2. VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Overleden: Oatrina v. d. Oudenaller v. d. Tuin, vr. 70 jaar. geb. VOORHOUT. Uitvoering Chr. Gem. Kinderkoor „De Zangvogeltjes". Het Chr. Gemengd kinderkoor „De Zang vogeltjes". dir. de heer C. v. d. Keur Jr.. gaf in het Parochiehuis een uitvoering, on der groote belangstelling. De eere-voorzitter ds. J. J. H. Klomp opende met gebed, waarna een zeer geva rieerd programma werd uitgevoerd. De kin derzang was voortreffelijk en werd onder groote aandacht beluisterd. Ook de organi satie was uitstekend. De debutanten-stuk jes waren eveneens een lust om te hooren! In het bijzonder ..Het Boerinnetje", dat door één der kleinste leden werd gezongen, bleek een succesnummer. De piano-begelei- 482ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 12de Uist Trekking van Donderdag 1 Februari 1946 Hooge Prijzen 15.000.19318 1000.— 15564 16705 21498 400.—: 7001 9255 13273 13609 18597 200.— 4131 5837 13959 14308 19808 19886 100.— 1923 3538 7434 7776 7871 9539 10576 11127 14262 15767 20512 21412 Prijzen van 70. 1003 1018 1022 1036 1107 1212 1346 1388 1412 1551 1566 1699 1765 1792 1838 1898 1907 1920 1979 2066 2149 2243 2294 2395 2451 2551 2652 2681 2900 2972 2986 3025 3191 3238 3374 3407 3852 3873 3900 3950 4003 4072 4251 4258 4313 4635 4812 5162 5169 5490 5567 5668 5751 5917 6058 6204 6239 6263 6267 6292 6409 6515 6581 6606 6700 6789 6810 6876 6893 6957 7043 7093 7176 7191 7199 7328 7427 7451 7470 7512 7628 7637 7892 8162 8328 8423 8437 8585 8665 8697 8705 8792 8846 8856 8S00 8910 8969 9095 9132 9200 9313 9448 9472 9526 9784 9813 9842 9964 9971 10246 10445 10514 10560 10591 10813 10872 10873 10978 11007 11094 11147 11189 11229 11275 11363 11479 11580 11647 11768 11825 11919 11991 11994 12007 12020 12064 12091 12150 12178 12212 12227 12372 12455 12504 12523 12532 12712 12826 12877 13384 13415 13553 13658 13731 13768 13790 13934 13940 14011 14058 14136 14166 14227 14241 14301 14534 14559 14652 14653 14860 14890 14919 14936 15320 15335 15370 15402 15414 15643 15899 15964 16064 16345 16533 16751 16754 16768 16787 16864 16907 17335 17462 17494 17521 17605 17728 17780 17911 17918 18182 18230 18291 18341 18372 18480 18534 18537 18577 18596 18835 18904 18910 19034 19055 19069 19160 19250 19276 19350 19414 19593 19728 19737 19961 20024 20075 20102 20236 20393 20454 20676 20797 20822 20877 20911 20994 21006 21026 21067 21120 21147 21150 21155 21299 21485 21576 21634 21693 21767 21923 21991 21999 1021 1144 1148 1182 1194 1210 1215 1220 1223 1263 1356 1435 1458 1474 1488 1504 1545 1546 1558 1561 1649 1650 1665 1701 1728 1776 1791 1864 1873 1888 1910 1934 1937 1994 2030 2059 2085 2090 2111 2114 2133 2170 2175 2225 2230 2237 2240 2242 2253 2297 2322 2326 2409 2456 2486 2487 2529 2600 2779 2781 2809 2830 2878 2939 2944 2962 3082 3129 3141 3172 3288 3338 3406 3409 3426 3521 3545 3546 3551 3583 3606 3615 3643 3644 3652 3663 3678 3738 3745 3746 3780 3800 3843 3958 3982 4018 4074 4100 4103 4109 4113 4126 4166 4169 4220 4222 4223 4235 4270 4297 4308 4319 4333 4355 4368 4376 4413 4435 4444 4452 4520 4559 4571 4587 4595 4604 4658 4688 4703 4793 4822 4829 4860 4887 4905 4919 4987 5027 5113 5131 5179 5188 5208 5217 5250 5252 5267 5339 5376 5430 5455 5494 5496 5524 5525 5543 5568 5587 5622 5660 5677 5685 5687 5710 5719 5777 5812 5821 5870 5918 5953 5998 6003 6041 6061 6095 6100 6124 6130 6151 6249 6264 6306 6324' 6330 6464 6472 6490 6519 6552 6607 6656 6734 6785 6795 6800 6806 6852 6875 7003 7049 7160 7186 7206 7235 7245 7270 7319 7363 7464 7481 7482 7517 7571 7593 7693 7794 7822 7850 7867 7928 7965 7971 7970 7979 8009 8067 8105 8110 8117 8131 8139 8148 8153 8179 8269 8287 8307 8320 835T 8365 8382 8394 8420 8433 8458 8521 855li 8604 8767 8771 8805 8830 8883 8917 8990 9005 9021 9044 9073 9082 9091 9127 913* 9150 9206 9217 9229 9273 9278 9304 9316 9342 9355 9375 9433 9439 9460 9624 9630 9707 9730 9739 9746 9768 9798 9855 9881 9911 9914 9933 9934 9951 9988 10004 10027 10067 10082 10109 10114 10178 10209 10212 10239 10245 10311 10335 10370 10377 10386 10408 10442 10461 10465 10484 10525 10561 10574 10619 10675 10732 10752 10754 10760 10799 10831 10835 10863( 10889 10892 10904 10908 10922 10935 10940 10950' 10955 10964 11012 11027 11038 11081 11095 11107. 11136 11146 11156 11174 11198 11202 11285 11327: 11329 11358 11383 11385 11386 11387 11407 11491-1 11495 11498 11500 11517 11520 11677 11612 11637- 11650 11652 11724 11730 11769 11774 11794 11803 11856 11866 11925 11941 11959 11988 11996 12010 12032 12131 12136 12143 12242 12251 12260 12358 12377 12407 12493 12503 12513 12522 12528 12602 12603 12656 12674 12699 12717 12734 12838 12858 12870 12922 12926 12927 12975 12989 12994 13014. 13022 13038 13059 13087 13126 13143 13151 13159. 13181 13218 13250 13301 13309 13323 13339 133451 13365 13392 13418 13442 13540 13636 13652 13709-1 13713 13721 13723 13840 13883 13895 13902 139581 13993 14002 14042 14050 14090 14122 14152 14163j 14176 14183 14235 14336 14338 14352 14403 144401 14479 14511 14527 14639 14687 14722 14739 147561 14773 14785 14832 14850 14910 14917 14955 14977 15022 15078 15111 15116 15166 15246 15292 15293 15311 15342 15344 15391 15393 15423 15613 15628 15712 15713 15732 15741 15760 15816 15818 15853 15868 15917 15918 15934 16008 16063 16148 16172 16179 16231 16233 16305 16318 16489 16554 1658* 16651 16679 16701 16756 16774 16802 16815 16850 16868 16900 16944 16955 16956 17042 17087 17114 17120 17186 17219 17242 17264 17274 17283 17312 17394 17444 17458 17477 17485 17519 17526 17542* 17578 17580 17586 17651 17652 17662 17677 1775» 17774 17842 17922 17967 17972 17997 18047 18049- 18057 18058 180G2 18104 18106 18138 18221 18273 18306 18348 18368 18393 18419 18448 18458 18526 18546 18558 18590 18620 18682 18687 18725 18739 18819 18843 18844 18877 18895 18896 18903 18917; 18937 18999 19017 19078 19103 19133 19172 19193' 19203 19234 19267 19290 19295 19348 19354 194loJ 19426 19440 19450 19460 19481 19619 19636 196701 19699 19701 19732 19746 19747 19761 19769 19772 19804 19819 19977 20045 20131 20136 20169 20204-1 20205 20208 20258 20299 20308 20324 20326 20333» 20343 20396 20441 20529 20551 20582 20644 20660' 20707 20711 20793 20862 20865 20913 20918 2098P 21008 21038 21062 21087 21124 21156 21196 211991 21212 21303 21338 21370 21404 21416 21428 21442] 21537 21570 21572 21604 21639 21651 21709 217221 21726 21763 21777 21822 21856 21857 Verbeteringen 5e Klasse He Lijst 16948 uxj z. 16948 70; 6616 20270 ontbreken. ding berustte bij den heer P. v. Zoen uit Sassenheim. De voorzitter van het kinder koor de heer H. J. Renée dankte in het bijzonder de leidsters van het koor de da mes mevr. Spierenburgv. Diggelen en mej. Dopheide. Nadat twee coupletten van het Wilhel mus waren gezongen, volgde sluiting. VOORSCHOTEN. De heer Th. J. Broers Sr. 80 jaar. Woensdag 7 Februari a.s. viert de heer Th. J. Eroers, rustend hoofd dc: Chr. School alhier en wonende te Rijswijk zijn 80 sten verjaardag De 80-jarige ving zijn loopbaan aan als onderwijzer aan de Chr. school te Leider dorp en was vervolgens als zoodanig werk- 3—2

Leidsch Dagblad | 1940 | | pagina 7