L. HUETING 1 BINNENLAND IEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 27 Juli 1929 Zendingsfeest op „Oud-Poelgeest" Nederlandsche Bond van Varkenshandelaren Das blad reclame is niet te vervangen Uit de Omstreken Boulevard 76, Katwijk a. Zee AFWEZIG tot 14 AUG. J2ux toilet Sleep rysuraag Van de Classis 's Gravenhage der Ger. Kerken l it de Rijnstreek jaarmjksche vergadering in l den bosch. Gisteren heeft de Nederlandsche Bond Tan varkenshandelaren In Casino te 's-Her- togenbosch zijn jaarlijksche vergadering gehouden onder voorzitterschap van den heer J. Turksma (Leeuwarden), die nadat de voorzitter der Bossche afdeellng, de heer G Smits, een welkomstwoord had gesproken, de overledenen herdacht en ver volgens de autoriteiten begroette. Spr. betoogde, dat aan de meest redelij ke verlangens der varkenshandelaren niet is tegemoet gekomen De in en verkoops bureaux belemmeren het persoonlijk initi atief; het zou aanbeveling verdienen als de minister zijn oog richtte naar dit ge bied teneinde rechtvaardigheid te be trachten. Met het oog op de plannen tot het uit de markt nemen van zware varkens be toogde spr.. dat het ongeoorloofd is den particulieren handel nog verder af te bre- ken Voorts wees hij op misstanden bij de uit reiking van erkenningskaarten. Het wets ontwerp tot verbindendverklaring van be drijfsregelingen in den landbouw bespre kend betoogde de voorzitter nog, dat het economisch bedrijfsbelang geenszins vor dert den alleenverkoop van varkens v'a een centrale der boeren: derhalve moet de conditie van de coöperaties als strijdig met het algemeen belang worden afgewezen. Burgemeester mr, F. J. van Lanschot be antwoordde het begroetingswoord van den voorzitter en had vervolgens gelegenheid te wijzen op wat 's-Hertogenbosch voor den boer doet. o.a. door den bouw van een comfortabele overdekte veemarkthal. Hij vestigde voorts de aandacht op de betee- kenis van de Bossche veemarkt De vergadering besloot vervolgens een telegram van trouw aan de Koningin te zenden. De heer e. j. Tobi, raadgevend econo mist te 's-Gravenhage, die een rede zou houden over het onderwerp „Een en ander over ordening in den handel", had tele grafisch bericht van verhindering gezon den In zijn telegram deelde hij om mede: Machtig U naar aanleiding onderhoud Economische Zaken vergadering mede te deelen, dat acceptabele regeling inzake er kenningskaarten practisch gereed is. Deze regeling zou bii ministerieel besluit worden ingevoerd. Kabinetscriss heeft dit helaas verhinderd. Moeten thans wachten op be slissing nieuwen bewindsman. Blijkens de rekening en verantwoording van den penningmeester is er een batig slot van 1. 212,89 bij een eindcijfer van f 4915.91. Dc begrooting werd vastgesteld met een eindcijfer van f. 4520. De contributie is ongewijzigd gehand haafd. Dr. J. Kirch, inspecteur van den vee- artsenljkundigen dienst te 's-Hertogen bosch hield vervolgens een rede, waarin hij mededeelïngen deed over varkensziek ten. Als leden van het hoofdbestuur werden herkozen de heeren J. van Kampen, Steenwijk; S. J. Uöels, Assenen A. Renes, Bergambacht en G. de Vos, Groot-Am- mers. AUDIËNTIES. De minister van Waterstaat, brengt ter kennis van belanghebbenden, dat hij voor loopig eiken eersten Vrijdag der maand, te beginnen u-ev 4 Augustus - si, dts a- dags te 2,30 uur in het departement van Waterstaat aan het Binnenhof 20 te spre ken zal zijn over zaken van zijn departe ment. Veizoeken om te worden ingeschreven voor een audiëntie motten onuSi opgum van het te bespreken onderwerp monde ling of schriftelijk tot den kamerbewaar der worden gericht en uiterlijk een dag te voren zijn ingediend. Persoonlijke bezoeken van sollicitanten tiaar tot zijn departement behoorende rijks betrekkingen kunnen in het algemeen niet worden afgewacht. De minister van Financiën geeft kennis, dat door hem op den eersten en derden Woensdag van elke maand te 2 uur audiën tie zal worden verleend. De aanvragen cauije uehuu.on scniutciijk t- Wu.utu op richt tot den chef van het onderwerp van bespreking Voorts wordt medegedeeld, dat aan sollicitanten naar de betrekking van col lecteur of colleotrice der Staatsloterij, geen audiëntie kan worden verleend. Deze be langhebbenden kunnen hunne belanggn schriftelijk, rnite voor zooveel noodlg op 'behoorlijk gezegeld papier, kenbaar maken. De minister van Sociale Zaken brengt ter kennis van belanghebbenden, dat hij be houdens tegenbericht, den len en 3en Voensaag >an ue maand, te 0-olni.cii met 2 Augustus 1939, des namiddags te 2 uur, aan het hoofdgebouw van het depar tement Bezuldenhoutscheweg 30. te 's-Gra venhage, degenen, die hem over zaken, voormeld departement betreffende, wen- schen te bespreken, zal ontvangen, met dien verstande, dat in het algemeen per soonlijke bezoeken van sollicitanten naar tot zijn departement behoorende rijksbe trekkingen slechts kunnen worden afge wacht voor zoover sollicitanten daartoe zijn opgeroepen, en dat derhalve ter on dersteuning van sollicitaties geen gebruik oenoort te worden gemaakt van vorenbe- doelde audiënties. minister van Onderwijs, K en W. ri.!n=t. ter kennis van belanghebbenden. hij eiken Donderdag, te beginnen met aan KU»stus I®'®- <'es namiddags te 2 uur W irui de|?artement van onderwijs, K, en die n. 1^ba'nlaan 21 allen zal ontvangen, mpn? ovor de zaken van zijn departe- wenschen te spreken. tentoonstellingswezen. De Minister van Economische Zaken, mr. Steenberghe, heeft een Rijkscommis sie voor het Tentoonstellingswezen inge steld onder voorzitterschap van dr. F, H. Fentener van Vlissingen. christelijk sociale onder officieren-vereeniging. De Christelijke Sociale Onderofficieren- Vereeniging kwam te Utrecht ln algemeene vergadering bijeen. Uit dertien garnizoe nen waren afgevaardigden aanwezig. Na opening op de gebruikelijke wijze, werd door den voorzitter den heer B. de Jager, te Utrecht, Psalm 84 als uitgangspunt van zijn openingswoord gekozen. Blijkens het jaarverslag van den secre taris, den heer De Ridder uit Nijmegen, bedroeg het aantal leden op 31 December jJ. 195. Dit jaarverslag werd evenals het jaarverslag van den penningmeester, den heer J. Mensink, uit Amersfoort goedge keurd. Als leden van het hoofdbestuur werden herkozen de heeren J. Mensink en S. Slot. De heer P. g. Mantel, majoor van den generalen staf van het k. N, i. leger, hield hierna een voordracht over ..de internatio nale verhoudingen in het Verre Oosten." het internationaal congres der christelijke jeugd te amsterdam. Dc deelnemers aan het internationale congres der christelijke jeugd zijn gister avond in het rijksmuseum te Amsterdam de gasten der regeering geweest. De deelnemers aan het congres hadden zioh kort voor negen uur groepsgewijze op het Museumplein opgesteld. De onderdoor gang van het rijksmuseum was voor alle verkeer gesloten en met behulp van ta pijten en planten herschapen in een im mense ontvanghal. waar de groepen in alpha betisohe volgorde volgens de Engel- sohe benaming van hun land aan den kant van het museumplein binnenkwamen. Aan het einde van den onderdoorgang stond prof. Slotemaker de Bruine, tezamen met dr. Eylcman van de A.M.J.V.. en hier werden de leiders der verschillende dele gaties aan den oud-minister, die op ver zoek van minister Schrieke de honneurs waarnam, voorgesteld. Het was een imponeerend schouwspel, deze parade vam blanke, bruine, gele en zwarte jongeren, behoorend tot bijna alle rassen en komend uit alle werelddeelen. velen, ook uit de Europeesche landen, ln kleurige nationale eostuums en uit de ver dere werelddeelen dikwijls in schilderach tige exotische gewaden. Van zeer kleine delegaties, die van heel ver kwamen stelde de leider van het congre6, dr. Visser 't Hooft, vaak alle leden aan den minister voor. Groepsgewijze werden de ruim 1600 gas ten hierna door het museum en door de zalen van de tentoonstelling van Bijbel- sdhe kunst gevoerd. Op een dertigtal plaatsen in het museum stonden buffetten opgesteld, waarover de bezoekers gelijkelijk verdeeld- werden en waar ververschingen werden geserveerd. Ter ontvangst waren tal van autoriteiten aanwezig, o.a. de commissaris der Koningin in de provincie Noord-Holland, mr. dr. A. baron Röell, de commandant der mari tieme middelen te Amsterdam, kapitein ter zee Rost van Tonningen en de garni zoenscommandant van Amsterdam, luite nant kolonel Boswijk. congres VAN den nederlandschen bond VAN sigarenwinkeliers- vereentgingen. Gisteren hield de Nederlandsche bond van sigarenwinkeliersvereenigingen zijn jaarvergadering in hotel „Ooomans" te Rotterdam. De ontvangende vereeniging. de Rotter- damsche vereeniging van sigarenwinkeliers heette bij monde van haar voorzitter, den heer A. W. Elshout. het bondsbestuur en de afgevaardigden welkom. Spreker wees o.a. op het verkeerde, dat vele sigarenwinkeliers in den lande onge organiseerd blijven, of, wat spreker even onverstandig noemde, steeds weer nieuwe vereenigingen oprichten in plaats van de bestaande te versterken. De bondsvoorzitter, de heer L. P. Jonge- jans. bracht spreker dank. Hij deelde mede, dat fabrikanten, vertegenwoordl- "end 70 pet. van de sigarenlndustrie, de overeenkomst tot bindendverklaring getëe- kend hebben en dat binnen afzienbaren tijd hierop bindendverklaring zal worden aangevraagd bij de betreffende instantie. Voorts deelde spr. mede, dat de teekenen er op wijzen, dat ook de spertijd binnenkort een feit zal worden. Het financleele verslag van den pen ningmeester werd goedgekeurd. De verkiezingen brachten het dagelijksüh bestuur, t.w. de heeren Jongejans, Metse laar, van Tiesinga, resp. voorzitter, secre taris en penningmeester van den bond op nieuw aan het bewind, terwijl als overige bestutu-sleden herkozen werden de heeren van Berkel, Leonard en Rummenie. In de vacature Groenewegen werd voorzien door de verkiezing van den heer Rempt. De verschillende voorstellen werden vlot afgehandeld. Als congresstad voor de vol gende algemeene vergadering werd Arnhem aangewezen en besloten werd het volgend jaar weer twee dagen te vergaderen. Na rondvraag werd met een woord van dank van den bondsvoorzitter deze jaar vergadering gesloten. verspreide berichten. In den ouderdom van 70 jaar is gis termiddag te Scheveningen overleden de heer M, Varkevtsser, een der oudste reeders aldaar. O AALSMEER. Geslaagd te Haarlem voor het examen Handenarbeid onze plaatsgenoote mej. C, J. de Lange, BENTHUIZEN. Voor beroep bedankt. Bedankt voor het beroep der Ger. Gem. te Dirskland ds. A. van Stuyvenberg alhier. HILLEGOM. Brand in bloembollenschuur. Even na tien uur werd gisteravond de brandweer opgeroepen voor een brand in de bloembollenschuur van de firma Gebrs. van Z. aan de Weeresteinstraat. Op de bo venverdieping der houten schuur bleek de brand te zijn uitgebroken. De brandweer die zeer spoedig ter plaatse was met de motor- spuit en materiaalwagen, gaf water met twee stralen op de waterleiding. De schade bleef beperkt tot vuur en waterschade op de bovenverdieping, waar reeds veel bollen waren opgeslagen. KATWIJK. Zaterdag a.s. zal door den kring „Duinland" van burgerwachten een wed strijd in het snelvuren worden gehouden op de Rijksschietbanen alhier. De Katwijksche Burgerwacht zal hieraan deelnemen met 4 vijftallen n.l. één vijftal in klasse A. (zes schoten in 35 sec.), één vijftal in klasse B. (zes schoten in 40 sec.), en twee vijftallen ln klasse C. (zes schoten ln 50 sec. KATWIJK AAN ZEE. Schoolreisje der Herv. Scholen. Ruim 200 leerlingen van de 6de klassen van 6 Herv. Scholen hebben onder leiding van hoofden en personeel in 6 autobussen een heerijk schoolreisje gesmaakt. Om 8 uur 's morgens werd van den Boulevard af de tocht ondernomen, die naar Rotter dam ging. Daar werd een bezoek gebracht aan de Diergaarde, waarvan veel genoten is. Het bezoek was ook zeer leerzaam. Van daar werd gereden over dc Maasbruggen naar de Waalhaven, waar het vertrek en de aankomst van vliegtuigen werd bijge woond. De rest van den dag werd door gebracht in de uitspanning Plaswijk te Hillegersberg, waar men zioh op allerlei wijzen vermaakten. Dankbaar en voldaan werd de terug tocht aanvaard; om kwart voor 9 des avonds was men hier terug. Het schoolbestuur der Herv. Scholen had door een bijdrage dit schoolreisje mogelijk gemaakt. De collecte uitgaande van de Centrale voor WeTklooeenzorg, gesticht door den Raad van Kerken in Nederland, voor kampwerk, heeft opgebracht f. 140.02'/!. Op het politiebureau zijn inlichtingen te bekomen omtrent een damesrijwiel, dat onbeheerd in de Princestraat is aangetrof fen. 4088 TANDARTS De praktijk wordt te zajnen huize waar genomen. LEIDSCHENDAM. Geslaagd schoolreisje. De leerlingen der hoogere klassen van de O. L. school Prinses Julianaweg maakten hun jaarlljksch uitstapje, ditmaal naar den Haag. Des ochtends vertrok het gezelschap met het onderwijzend personeel vanaf de Dam- laan per blauwe tram. Daar werden ver schillende historische gebouwen bezichtigd, o.a. de Eerste Kamer, en de Gevangenpoort, waarna het twaalf uurtje werd gebruikt, 's Middags werd de excursie voortgezet en wel naar het Mauritshuis en het Panorama van Mesdag. De noodige ontspanning volgde in den bekenden speeltuin de Bataaf, waar de Jeugd op ruime wijze onthaald werd. Nie mand was thuis gebleven, want voor hen, wier ouders niet in staat waren het reisje te bekostigen, had weer het onderwijzend personeel gezorgd, waarvoor een woord van dank past. De speldjesdag ten bate van het Hoogeland, vereeniging tot instandhouding van koloniehuizen voor onbehuisden enz,, heeft opgebracht f.40 (v. j. f.60). Tot 3e machinist bij de N.V. Drinkwa terleiding de Vlietstreek is benoemd de heer J. Broekhuizen woonachtig te Zwijndrecht. Bij het gisteren te Zeist gehouden zang- concours behaalde het jeugdkoor Jong Zanglust, directeur de heer Egberts, onder- afdeeling van de Chr. Gem. Zangvereeni- ging Zanglust een derden prijs. Het was de eerste maal dat het Jeugdkoor aan een wed strijd deelnam. NOORDWIJK. Aanbesteding van het nieuwe Telefoon gebouw. De rijksgebouwendienst heeft heden aan besteed het bouwen van een telefoongebouw alhier. De laagste inschrijving was van de gebr. A. J. en A. Ouwehand te Katwijk aan Zee voor f. 19900. WIL U NOG MEEDOEN? 300 d orloges gratis Een groot aantal prachthorloges werden reeds uit gereikt. Heelt U al een inzending gestuurd? Lux Toilet Zeep, schitterend wit, delicaat geurend, en de enige toiletzeep, die het euvel van een ver moeide huid" voorkomt, biedt U nog een paar dagen een kans op een schitterende prijs. Al wat U te doen heelt is het volgende Geef in hoogstens 30 woorden Uw opinie over Lux Toilet Zeep voor de verzorging van het ge laat. Frankeer Uw inzending als brie! en vermeld duidelijk Uw naam en adres Adresseer aan: Lux Toilet Zeep prijsvraag, postbus no. 7, Rotterdam en voeg bij Uw inzending 3 buitenomslagen van Lu* Toilet Zeep. U kan zo vaak inzenden als U wil, indien U maar bij elke inzending 3 buiten omslagen van Lux Toilet Zeep voegt. Op do uitslag ii geen beroep mogelijk en correspondentie over de prijsvraag kan niet worden gevoerd. Alle inzendingen worden ons eigendom en kunnen door ons naar goeddunken worden gebruikt. LUX TOILET ZEEP 4094 lts.100-0250a (Ingez. Mcd.) NOORDWIJKERHOUT. Levendige handel op Bloembollenbeurs. De bloembollenbeurs in Hotel Gouwen- berg werd bezocht door 185 kweekers en ex porteurs. De handel was levendiger dan nog ooit het geval was. Er werden flinke zaken gedaan. De Noordwijkerhoutsche beurs gaat op deze wijze een goed toekomst tege moet. De heer W. C. Ninaber, gewezen volon tair ter gemeente-secretarie alhier, tevens oud-Leidenaar. is met ingang van 1 Aug. a.s. benoemd tot burgemeester der gemeente Beemster. Op het landgoed Oud-Poelgeest te Oegst- geest is gisteren den geheelen dag het jaarlijksche Zendingsfeest gehouden van de classis 's-Gravenhage van de Gefor meerde Kerken. Groot was de belangstel ling voor dit feest. Het ochtendfeest werd ingezet met het zingen van Ps. 119 3. Ds. Velema van 's-Gravensande las voor I Corinthe 16 19 en ging voor in gebed. Na een hartelijk welkom herdacht spr. de zoo trouwe en ijverige medewerkers, ds, Bijleveld en ds. De Vries, die aan de Zen dingszaak ontvallen zijn. Echter is er naast droefheid ook weer reden tot vreugde door de vele ontvangen zegeningen bij den zendingsarbeid. Aan de hand van 1 Co rinthe 18 9 besprak spr. de vreugde van den arbeid en den strijd rond het bren gen van het heerlijk Evangelie in Indië. Daarom wekte spr. allen op tot hechte medewerking. Hierna sprak ds. I. de Bruijn uit Sas- senlieim over „Een bede uit verre landen". Na het citeeren van het lied van Da Casta, zeide spr. dat ook tot ons van uit Midden-Celebes een roep kwam om het Licht van Jezus Christus te brengen, waar aan wij hebben gehoor gegeven. En op dezen arbeid heeft God Zijn rijken zegen geschonken, hetgeen ds. Beets uit Noord-Amerika zelfs heeft bevestigd. Hier voor past ons dankbaarheid! De roep om Jezus Christus wordt van uit het Toradja land steeds grooter. Om hieraan te kun nen voldoen, moet ook in onze harten die vraag worden gevonden. Hier ligt voor ons een taak om te volbrengen, waarop spr. met klem aandrong, wijzende op het vaste geloof in Jezus Christus en het gebed. Na het zingen van drie verzen van „Het Gebed des Heeren" sprak ds. L. Kleisen uit Boskoop over „De eerste Zendeling". Na een korte inleiding bepaalde spr. zich bij de woorden uit Hebreeën 3 1. in dien zin dat het woord Apostel wordt vertaald in zendeling. Christus is de eerste Zendeling, zonder zonden, uitgegaan van God om menschen zalig te maken. Wanneer wij nu weten dat wij zonder zonden zijnde, toch eiken dag weer zonden bedrijven, dan eerst kun nen wij iets begrijpen van de zendingstaak. Bij Christus' geboorte zongen de Engelen „In de menschen een welbehagen", dat is dat God welbehagen schept in de men schen. Er is echter een groot verschil tus- schen ontferming en welbehagen, waarop spr. uitvoerig inging, daarbij op den voor grond stellende, dat God Zijn zoon voor ons heeft gegeven als de eerste Zendeling, wiens taak wij moeten voortzetten. Tot slot van den morgen werd gezongen Ps. 22 14. Het middag-zendlngsfeest werd geopend met het zingen van Ps. 68 16 en 17 en gebed. Ds Velema sprak wederom het openingswoord waarna optrad ds. E. du Marchle van Voorthuizen, sprekende over: „Een enkele zendingsreis en een zalige vrucht." In het boek der Handelingen vinden wij het begin van de zendingsreis van Philip- pus, die ging om één ziel, die van den Kamerling, een man uit het geslacht van Cham, dat vervloekt was. Aan de hand van deze geschiedenis schetste spr. den geest van den tegenwoor- digen tijd waarin ook ons wordt verstaan gegeven dat God het werk doet hetgeen wij moeten verstaan, zijnde het middel in Zijn hand. En zoo wij dit willen verstaan, dan dringt spr. met ernst aan, zich tot God te bekeeren evenals de Moorman, op dat ook wij onzen weg met blijdschap kun nen voortzetten. Hierna spr. ds. J. A. Richel van Delft over „De Inwoners der Godsstad.". In de Psalmen lezen wij van machtige volken in Zion geboren. Hierin, aldus spr., vinden wij de inwoners der Godsstad. Wij worden niet zalig omdat wij dat zélf zoo gaarne willen, maar Hij zegt: „Gij zult mijne getuigen zijn, ten teeken dat God ons wil hebben. En of wij nu Filistijnen of Tyriërs zijn, allen zullen in God tot zaligheid komen. Na de pauze trad: op ds. N. de Jong uit Den Haag. In verband met het intusschen minder gunstig geworden weer moest spr. zijn rede over: „Gevouwen opgeheven han den" aanmerkelijk bekorten. In een kort, maar krachtig betoog heeft spr. gewezen op het constructieve werk door menschenhanden in den loop der eeuwen verricht, naar aanleiding van Han delingen 12. Laat ons allen dan ook de handen ten hemel heffen in biddend opzien tot God, opdat ook wij worden verlast uit onze geestelijke gevangenschap evenals Petrus. Want God doet duizend wonderheden. Hij is God, ja Hij alléén! In zijn slotwoord dankte ds. Velema allen die hebben medegewerkt aan het welsla gen van dit Zendingsfeest, inzonderheid mej. Willink voor de beschikbaarstelling van dit landgoed. Nadats pr. gelezen had Coll. 3 111 en gezongen was Ps. 72 10 en 11, werd besloten met dankgebed. VALKENBURG. Raadsagenda. De raad vergadert morgenavond te 8 uur. 1. Ingekomen stukken; 2. Onderzoek ge loofsbrieven nieuw gekozen leden van den Raad; 3. Aanbieding gemeenterekening '38; 4. Benoeming Commissie onderzoek reke ning 1938; 5. Wijziging begrooting 1939; 6. Vaststelling pensioengrondslag Burge meester; 7. Verzoek van H. Vucht tot in trekking Verordening tot slutting van koffietenten; 8. Rondvraag. VOORSCHOTEN. Met ingang van 1 Augustus as. is tot hoofd van de Ned. Herv. Sohool. alhier be noemd de heer N. J. Sohut, thans waar nemend hoofd. Tot onderwijzer is benoemd de heer J. de Jager, thans tijdelijk onderwijzer. Tot kweekeling met acte is benoemd de heer H. J. Boom van Leiden. ZOETERWOUDE. Zilveren jubileum. Dinsdag 1 Augustus as. herdenkt de heer J. H. in 't Veld, kantoorhouder bij den P. T T. alhier, den dag, dat hij vóór 25 Jaar bij de Ned. Posterijen in dienst trad. De collecte voor het Fonds voor Oud- Militairen (Fonds ter aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden) heeft in deze gemeen te f. 30.60 opgebracht. ALPHEN. De strijd gaat door! Verleden week hebben wij uitvoerig mel ding gemaakt van de kwestie betreffende een overpad tusschen mej. v. Zw. en de fa. v. VI. Inmiddels gaat deze strijd nog lustig door! Het gegraven gat wordt steeds grooter en dieper gemaakt. Onder groote belangstelling zet de fa. v. VI. met zijn auto de bijna gevaarlijke ritten om in zijn garage te komen door na eerst het gat, dat thans een klein meertje is ge worden, voorzien te hebben van de noodige palen en planken. Burgemeester Colijn, die van zijn va- cantie teruggekeerd is. heeft gisteren zijn ambtsbezigheden hervat. Op den hoek van de Stationsstraat- Prins Hendrikstraat toen een wielrijder te gen een paal reed, is een over den weg han gende electrische lantaarn stuk gevallen. Gelukkig werd niemand geraakt en kon het euvel door het technisch personeel der Water- en Lichtbedrijven hersteld worden. De draad, waaraan de lamp hing. moet ge heel verteerd geweest zijn. BODEGRAVEN. Voor beroep bedankt. Bedankt voor het beroep aLs hulppredike? bij de Ger. Kerk alhier de heer W. Krengen- hll, candidaat te Rotterdam, O. 3—2

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 7