ieó te blóten teéewi enorm lage HEROPENING Haarlemmerstraat 133-135 Uit de Rijnstreek KOFFERS REISARTIKELEN LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 30 Juni 1939 hazerswoude. aarlanderveen. alphen. bodegraven. boskoop. koudekerk aan den rijn. leiderdorp. nieuwkoop. nieuwveen. ter aar. waddinxveen zoetermeer. zwammerdam. W. v. PUTTEN Dienstmeisje in de meest bekoorlyke en fleurigste uitvoeringen Voor Zondag 2 Juli, zal de Zondag- dienst worden waargenomen door dr. A. S. Kater, Telef. 38. Onze plaatsgenoot E. van Aken slaagde te Woerden voor liet examen B. H B S. met 6 j. cursus. Burgerlijke Stand. Geboren: Adrianus Anthonius z. van Antho- nius Nederhóff en Maria Antonetta Nieuwen- huizen; Joosten Friedrich, z. van Johannes Fre- derik Samsom en Maria Mart Hofer. Poulus Leünse 30 J. en Matje van Schalk 28 J. Ondertrouwd: Cornells Johannes van den Hoek 24 j. cn Margje den Daas 25 j. Gehuwd: Cornells Arie de Geus 23 j. en Cla- sina Jannettha den Daas 22 j. Adriaan Hen drik Mol 28 j. en Agatha van Rijn 27 j. Overleden: Sara Frederica Hus, 76 jaar, wed. van Pieter van Vliet; Anna Klaziena Christina Hulsman, geh. met Pancras Vis; Gerrit van Leeuwen, 39 Jaar (overl. te Lelden); Adriaantje van Vliet, 72 jaar, wed. van Jan de Bruin (ovrl. te Leiden); Tunis Oudshoorn. 73 jaar, wedn. van Dirkje Bulk. Loop dor Bevolking. Gevestigd: Jacoba van Dijk, Ridderbuurt 49; Theodorus Witkamp, Wlllemstraat 4; Thomas de Vries en gez.. Rozenstraat 43; Georg v. d. Horst. Hooftstraat 158; Herman J van Leeu wen, D Smethstraat 21. Vertrokken: n. 's-Gravenhage, Weissenbruch- 408, Govert Jan* Visser en gez.; n. 's-Graven hage, Mallenmolen 35. Anthonie Marlus Over- vliet; n. 's-Gravenhage. Gevers Deynootweg 133, Maria Anna Metier; n. 's-Gravenhage. Zaan- straat 18. Ie etage, Jan Rijvers en gez.; n. s-Gravenhage, le v. d. Boschstraat 149, Meta Bouthoorn geb. Janssen; n. Renkum, Utr. Straatweg 89. Trijntje Duijser. wed. J. Doruiter; n. id. id.. Jannetje v, d. Bijl; n. Bodegraven, JPr. Hendrikstraat 11. Abraham Louis van Griethuizen; n. Wormerveer. Krommenieërweg 193, Leendert Halfl; n. Nieuwkoop. Nleuwkoop- scheweg D 46. Margaretha Jacoba Wouters; n. Amsterdam, 2e Van Swindenstraat 821, Cor nells Pieter Fllkweert; n. Amsterdam, Hoogte Kadijk 10II. Adranus de Korte en gez.; n. Amsterdam, Sassenheimstraat 58, Gerardus Verkleij; n. Bodegraven, Noordstraat 5. Lau rens v. Dam: n. Bodegraven. Melje 29, Eliza beth Maria v. d Berg; n. Warmond, DorpsStr. 175d. Jacobus Marinus v. d. Wagt; 'n. Leiden. Stationsweg 2, Sjoukje Linting; n. Bergen op Burgerlijke Stand. Zoom. Stichting .Vrederust', Sjirk Ykeman. Geboren: Gerardus Bartholomeus Cornells, Katwijk aan Zee. Rotterd. Zeehospitium Come- z Van N. A. van Schalk en G. Prins lia Hoogendoornn. Hazerswoude Ryndijk. p/a Overleden Geertrui van Antwerpen 53 j„ Broers. Geertruida Cornelia Olijerhoek; echtgenoote van J. den Haan Geertruida s-Gravenhage, Gr. Hertoginnelaan 172. van ^en Bogaard 43 j., echtgenoote van J. Geertruida van Scherpenzeeln. Zwolle, Ter- borgstraat 12 (kinderhuis), Jacoba van Keu len; n. id. id. Bart je v. Keulen; n. Rotterdam, Vosmaerstraat 29 rd, Wilhelmina J. H. Aijkers; n, 's Gravenhage, Boxrioornstraat. 27. Albertus Antonlus v. Amerongen, Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus Maria Hendrika, Z. van Th. C. Ouwendijk en W. H. Verkerk Pancras. Z. van H. Vis en A. Lok Lucie, D. van J. G. Breekveldt en L. Fokkinga Alida Catherina, D. van A. Blok en A. F. Mak. Ondertrouwd: E. G. Driehuis 27 J. en G. C. Wolswijk 30 j. Gehuwd: W. van Wensveen 26 j. en E. F. Pot 24 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: A L. Griethuizen. Prins Hendrik straat. 11 L. van Dam. verkooper, Noord straat 5. Vertrokken: A. van Dijk en gezin n. Gouda, Karnemelksloot 19 H. Oudshoorn, n. Alphen a. d. Rijn. Ruijsdalstr. 12 K. de Waard en gezin, n. Voorburg. Woelwijkstr. 5 P. van Eijk. n. Krimpen a. d IJssel. Lekdijk 48 J. Haveman, n. 's-Gravenhage, Ieplaan 99 J. C. van Miert en kind, Th. M. Uijtewaal, n. Rotterdam. Westerbeekstraat 11a C. H. Ver meulen, n. Gouda. Koninginneweg C. Beije- man, n. Amsterdam, Hugo de Grootplein 122 hoog H. J. Walraven, n. Abcoude. Koppel kade 1. Geslaagde uitvoering. Door de jeugdzangvereeniging „De Kleine Stem" werd met medewerking van de Zang- vereeniging „Zang zij onze Leus" in hotel ..Klaassen" opgevoerd de operette „De Klompenmaker en de Prinses". De tekst en de muziek waren van onzen plaatsgenoot den heer Max Weil. Het geheel is uitstekend geslaagd en oogtste een uitbundig applaus. Een geani meerd bal. hield de talrijke aanwezigen nog geruimen tijd gezellig bijeen. Platteel. Burgerlijke Stand. Geboren: Dingena Cornelia Theresia. D. van D. G. A. de Rooy en W. J. van der Zon. Burgerlijke Stand. Geboreh: Cornelia, d. van G. Siera en F. L. Bronwaeser; Maria Theodora, d. van P. W. J. Goddijn en M. A. Peeters. Getrouwd: W. Kranenburg en J. Nagtegaal. Burgerlijke Stand. Geboren: Elizabeth Johanna Francisca. D. v G. J. van der Arend en E. M. Verwoerd Anna Maria. D. van J. J. van den Haak en M. E. Büschelmann. Getrouwd: A Breedijk 29 j., van Alphen a/d. Rijn en A. Koole 22 j Ondertrouwd: C. N. de Jong 32 j. van Mij drecht en J. zyerveld 32 j. Bootreis van verpleegden uit de Joh. Stichting. De verpleegden uit de Joh. Stichting maakten hun jaarlijksch bootreisje naar 'den bekenden speeltuin „De Vink". I 200 verpleegden konden de reis meemaken, oftder toezicht en hulp van 16 zusters. On danks het afwisselend weer hebben zij toch genoten; des avonds tegen halfnegen kwa- men allen weer bij de stichting. Met genoe- gen kunnen zij weer op dit geslaagde ult- I stapje terugzien. Burgerlijke Stand. Overleden: Dina Johanna Starkhof. 77 jaar. Gehuwd: Gerardus Anthonius van Leeuwen en Cornelia Johanna Balvert. Loop der Bevolking. Gevestigd: E. W. S. Moen. v. Bodegraven; P. Akerboom, v. Medembllk: J Bolding, v. Wor- mrveer. Vertrokken- A. L. Vossepoel. n. Amsterdam. Burgemeester J. A. Bakhuizen zal van 3 tot 30 Juli met verlof afwezig zijn. Als burgemeester treedt op loco-burgemccster D. T. Joha. Onze plaatsgenoot de heer J. de Kuyer slaagde voor het diploma akte L.O. aan de St. Jozefschool te Zeist. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. C. Wassenburg. 28 jaar en W. C. v. d. Vlugt. 21 Jaar Gehuwd. W. J van Tol. 42 jaar, wedn. v. Th. A. Brand en Cl. van Tol. 29 jaar; A. Krap. 22 Jaar en A. Treur. 19 jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. Th. M. Robertz. v. Amster dam: H. van 't. Hart en gez.. v. Alkemade; C. A. v. d. Vlugt. v. Nieuwer-Amstel. Vertrokken: J. Voorsluis, n. Abcoude-Baam- brugge; M. C. Sassen Bdr.. n Voorschoten; A. N. Mank, n. Leiden; J. Kroon, n. Ned. Indië; P. D. Heemskerk, n. Alphen a. d. Rijn; E. An- genent. n. Alphen a. d. Rijn. Geslaagd te Den Haag voor het exa men Gemeente-Administratie de heer A. Kwaak alhier. De rijksveldwachter van der Hoef. is nog steeds niet genezen van de verwondin gen die hem toegebracht zijn bij de op hem gepleegden aanslag in het jachtveld Thans is als rijksveldwachter alhier gede tacheerd de heer Boeké, ter standplaats Bergambacht. Gevonden Voorwerpen. Een been-regenpijp, kleur zwart; een portemonnaie met Inhoud; een armband horloge; een damesmantel en een dames- of kinderhoed. Inlichtingen verstrekt de politie. Burgerlijke Stand. Geboren: Jan. z. van J. J. Vollebregt C. M. Duivesteijn. Ondertrouwd: P. Veltman. 30 jaar en C. M. P. Westgeest 29 Jaar. Overleden: C. den Hals. 76 jaar. geh. met H. Vis; J. J. A. Mujjen. 2 Jaar; levenl. aang. kind van j P. Duljvelaar en J. J. Klos. Loop der Bevolking. Vertrokken: F. Künigunde n. Duitschland C. P Hendriks naar Berkel en Rodenrijs J. Gorissen n. Boskoop J. M. F. MijlwÜk naar Pijnacker M. de Vette naar Vlaardinger- Ambacht. Burgerlijke Stand. Geboren: Gijsbertus en Jan, Zoons van Hen drik Johannes van der Louw en Maria Luijen- dyk Teuntje Gerritje en Gerritje Teuntje. Dochters van Jan van Zwieten en Gerritje Ger ritsen Cornelia Evertje, D. van Gerrit Schin kel en Ali Heemskerk Ondertrouwd: Jan Willem Boehmer 32 j. van Rozenburg en Margaretha van der Kaalj 23 j. Everardus Gerardus Driehuis 28 j. en Geer truida Cfitharina Wolswijk 30 j. van Bode graven. GetrouwdDirk Leendert Versloot 32 J. en Therese Margarete Hemken 30 J. Toen de brandkast in het slot viel! BREESTR. 107 ZATERDAG 1 JULI. van het van ouds bekende CAFÉ HOEK GROENESTEEG- MIDDELSTEGRACHT. AanbevelendB. HEETVELD Prima consumptie 9081a ROQMIJSSTAAF met CHOCOLADE IN CUPS: 5c.-10c.-25 c. 1 LITER 50 c. ALLÉÉN BIJ Van 1 Juli af: leder die één dubbelde bes^cd'. krijgf.K ons Abrikozenpraline s j voor 10 cf. Geldig in onze filialen te te Leiden: Haarl.straat I 85 Haarl.straat II 239 Hooge woerd 18 Steenstraat 6 2614 Heerenstraat 7. In de inrichtingen Endegeest c.av te Oegstgeest. is direct plaats voor een 2622 Aanvangssalaris f.21.per maand of hooger. Intern. Zich aan te melden bij het Hoofd der Hutéhouding. Eigen filialen in alle voorname plaatsen in Nederland. Soepel en luchtig. Origineel hand- gevlochten voorblad. Prettige dracht. In zwart en bruin Buitenge woon mooi en zeer chique Zomermolière. Heerlijk luchtig. In prach tige combinatie London Tan en donker bruin 3—2

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 7