DOUWE EGBERTS in de pijp IE DSCH DW1D - Tweede Blad Woensdag 31 Mei 1939 KUN/T EM IIIIEKCN Uit de Omstreken LUCHTVAART WEERBERICHT. De hengel in de hand en AGENDA JOSEPH ROTH OVERLEDEN. Oost?nr(jksch romancier. De OostenrlJksche schrijver Joseph Roth is zoo meldt de N-R.Ct. te Parijs gestorven, tengevolge van een heelkundig ingrijpen. Bijna 15 jaar geleden was hy naar Parijs uitgewe ken. Te Parys zag men hem vooral in de stu dentenwijk. anders gezegd Quartier Latin. Daar schreef hij zijn Radetzkymarsch. Hiob en an dere boeken en in zyn artikelen spaarde hij het heerschende stelsel in Duitschland niet. Joseph Roth is in 1894 te Schwabendorf in Oostenrijk geboren. Te Weenen studeerde hij germanistiek, een studie die hy onderbrak door in 1916 als vrijwilliger naar het front te gaan. Hij werd gevangen genomen, maar wist uit zijn Russische krijgsgevangenschap te ontvluchten. Deze vlucht was de aanleiding tot zijn boek Die Flucht ohne Ende 1927Na den oorlog werd hij journalist, onder andere bij de Frank furter Zeitung. Van zijn werken noemen wij: Hotel Savoy (1923), Juden auf der Wanderschaft (1926), Hiob (1930), een knappe bewerking van het bybelsche verhaal over Job: Panoptikum (1930); Radetzky-marsch (1932); Der Antichrist (1934). Die Hundert Tage (1936) en het kortgeleden verschenen Der Kapuziner Gruffc. Dit laatste Is een verhaal over het verval in de Oostenrijk- sche aristocratie uit den laatsten tijd. LEIDSCHE ZWEEF-VLIEGCLUB. J. Hoogendoorn wint len prys in de doellandings-wedstryden. De L.Z.V.C. heeft doellandings-wedstryden voor de B-vliegers gehouden op het Langeveld te Ncordwijkerhout. Om 8 uur maakte instruc teur Ober. nagestaard door enkele vroege kam peerders. de openingsvlucht, waarna met tus- schenpoozen van enkele minuten steeds weer wedstrijdstarts werden uitgevoerd. De belang stelling werd vooral in den middag zeer groot en alom volgde men met spanning het verloop. Na afloop der wedstrijden verzamelden de deelnemers zich in het clubhuis, waar de voor zitter der wedstrijd-commissie de heer Kroll. den heer Hoogendoorn onder daverend applaus den len prijs «een fraaie medaille) overhan digde. De verdere uitslag was: de heer Kan- bier 2en prijs en C. P. M. Bouter derden prijs. Bij gunstige weersomstandigheden zullen volgende week door de leerlingen wedstrijden gehouden worden waarby gevlogen wordt om de mooiste prestatie-vlucnt van dien dag. Barometerstand Gistermiddag 2 uur: 775. Hedenmiddag 2 uur: 773. BUITENLANDSCH WEEROVERZICüT. Medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. In de luchtdrukverdeeling is sinds gister morgen maar weinig verandering gekomen. Het weer in onze omgeving wordt nog steeds ge heel beheorscht door het gebied van hooge- luchtdruk, dat zich uitstrekt van de Britsche eilanden over de Noordzee tot Duitschland en Polen. Over de Waddeneilanden en de Duitsche Bocht is de lucht betrokken, terwijl hier en daar eenige lichte motregen valt. Overigens was het vanmorgen in ons land meest zwaar bewolkt. Alleen in de Zuidelijke provinciën was het helder. De temperatuur steeg gisteren in het midden en Oosten van ons land tot boven 20 graden Celsius. In Frankrijk en Duitschland is het weer zonnig en is de temperatuur sinds gisteren gestegen. Ook in Denemarken en Zwe den werd het iets wanner. Achter de gisteren genoemde depressies, die in diepte toenemend, van IJsland naar Noord-Scandinavië trokken, ontwikkelde zich een uitlooper van den hoogen druk. Onder depressie-invloed heerscht van morgen aan de Noorsche kust krachtige tot stormachtigen wind uit Noordwest en buiig weer. Plaatselijk viel daar veel regen. Andanes meldt 25 m.M. WEERSOMSTANDIGHEDEN Binnenland (7 u. 20 voorm.) Helder: Lichte motregen, matige NO. wind. temp. 10 gr. C., min. 10 gr. C. Missingen: helder, matige Noord-Oostel. wind. temp. 14 gr. C.. min. 11 gr. C. De Bilt: Zwaar bewolkt, matige Oostel. wind; temp. 12 gr. C., min. 9 gr. C. Groningen: Betrokken, zwakke Noord-Oostelijke win, temp. 11 gr. C., min. 9 gr. C. Maastricht: Helder, matige Oost-Noord-Oost, wind. temp. 15 gr. C., min. 9 gr. C. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 13 gr. C. '56 gr. F.i. 12 uur 'smidd.: 16 gr. C. (61 gr. F.). HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK a. ZEE. Voor Donderdag. Voorm. te 2.55 uur; nam. te 3.17 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „Poelmeer". 's Middags 12 uur: 18 gr. C. Zweminrichting „De Zyl". 's Middags 12 uur: 17% gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Woensdag van 9.41 uur n.m. tot 4.14 uur v.m. AALSMEER. NIEUW GEBOUW VAN DE TUINBOUW- BANK. De officieele opening. In tegenwoordigheid van zeer vele ge- noodigden en belangstellenden is het nieuwe gebouw aan den Stationsweg in gebruik genomen. Het exterieur is modern en zakelijk, in overeenstemming met het doel waarvoor het gestleht werd. Van bin nen is het een en al licht en leven. De groote personeelszaal baadt in een zee van licht en is zeer gerieflijk ingericht. In deze groote ruimte heeft het perso neel de beschikking over 250 M2 grond- oppervlakte terwijl de andere onderdeelen als wachtruimte, directie- en vergaderka mers, hall, archiefruimte daaraan evenre dig zijn. Tijdens de receptie van het Bestuur en de Raad van Toezicht, in de personeels zaal. die in een feestgewaad gestoken was door de zeer vele fraaie en kostbare bloemstukken en bouquetten, voerden vele sprekers het woord om te getuigen van den moed en het doorzettingsvermogen om in deze moeilijke tijden zoo'n gebouw te durven stichten. De voorzitter van den Raad van Toe zicht, tevens voorzitter der bouwcommis sie. wethouder P. v. d. Meer Pzn.. schetste den enormen groei van het bankbedrijf dat is uitgedijd tot een lichaam met een omzet van f. 40.000.000 per jaar en dat in het oude gebouw te klein behuisd was om de omvangrijke bankzaken naar behooren te vervullen. De voorzitter, wethouder Jb. Alderden Dzn.. vertelde het een en ander van de ontwikkeling van het bedrijf, hoe men be gonnen was voor een 20 tal jaren, in een huiskamer waar de boekhouder het geheele personeel uitmaakte en twee avonden per week zitting hield om de bankzaken te lel den. Het Is een geweldige vooruitgang in zoo'n korte spanne tijds. De burgemeester, de heer J. Kastelein sprak namens het gemeentebestuur woor den van waardeering voor het nijvere be stuur en het actieve personeel dat aan de ontwikkeling van dit bankbedrijf debet ls. De directeur der Centale Relffaisen- bank te Utrecht de heer Visser feliciteerde het bestuur der Tuinbcuwbank met de tot standkoming van dit ruime, frissche en toch .sobere gebouw. Hij voegde daar den wensch aan toe, dat de zaken crescendo" mogen blijven gaan. Niet in het minst hoopte spr. dat ook het gedrukte zakenle ven der kweekers spoedig weer een flin- ken opbloei zal mogen beleven. Achtereenvolgens voerden nog het woord de heer Wolmerstett, namens de Boeren leenbank te Ouder-Amstel, de heer W< Maarse Jbzn als directeur en voorzitter der Centrale Aalsmeersche Veiling, de heer Alb. Barendse namens de veilingsvereeni- glng Bloemenlust. de voorzitter der Spaar bank Aalsmeer, de heer J. Nieuwkoop voor het personeel en tal van anderen. De receptie werd besloten met een ge- zamenlijken rondgang der aanwezigen door het nieuwe en groote bankgebouw. De Accordeonvereeniging Aalsmeer be haalde op het concours te Tilburg in de superieure afdeeling, een eersten prijs met 354 p. De directeur, de heer De Boer ver wierf den directeursprijs. BENTHUIZEN. Een liedjeszanger, die niet alleen zong Mej. J. K., alhier deed aangifte van het feit, dat vermoedelijk door een liedjeszan ger een portemonnaie inhoudende ruim f 45 uit haar keuken was ontvreemd. Het mocht de politie gelukken den man op den Voor weg te Zoetermeer, in samenwerking met de politie aldaar te arresteeren. Na aan vankelijk ontkend te hebben, wist de poli tie hem door' middel van bewijsmateriaal tot een bekentenis te brengen. De man ge naamd L. J. v. d. B., te L., werd hierna in gesloten. Voor beroep bedankt. Ds. W. Bieshaar Jr. alhier heeft bedankt voor het beroep (toez.) der Ned. Herv. Ge meente te Lienden. HAARLEMMERMEER. De Chr. Zangver, Looft den Heer, di recteur de heer Westerdaal, te Nieuw-Ven- nep, mocht op het zangconcours te Putte 2 prijzen behalen, en wel een eersten prijs met 307 p. in de superieure afdeeling, en een eersten prijs in den eerewedstrijd. Een groot succes! Tot badmeester-instucteur der bad- en zweminrichting te Hoofddorp is benoemd de heer L. W. Waltman te Amsterdam. MA AN9 OP- EN ONDERGANG 31 Mei: op 19.26 uur; onder 350 uur. HILLEGOM. Vergadering Vesse- en Weerlanerpolder. De stemgerechtigde Ingelanden van den Vesse- en Weerlaner polder vergaderden in Flora. De rekening over 1938 is vastgesteld en vertoonde bij ontvangsten van f 2497.41 en uitgaven van f. 2486.01 een batig saldo van f. 11.40. De begrooting van 1939 is vast gesteld op f. 2481.21 met als lasten van het hoog land van f. 13 en voor het laag land van f, 16 per bunder. De rondvraag leverde stof tot het bespreken van het waterpeil, waarbij gevraagd is het peil te verlagen daar verscheidene ingelanden veel last van het water ondervinden. Een onderzoek is toegezegd. De bewoners van de Oosteinderlaan zullen een verzoek tot de gemeente richten om daar ter plaat se ook vuilnis te laten ophalen. Door uit diepen van de Oosteinder vaart is het nood zakelijk geworden dat op eenige plaatsen een schoeiing gemaakt wordt. De aftreden de bestuursleden de heeren S. Bossen en S. Warmenhoven werden met groote meer derheid van stemmen herkozen. Bij het te Rotterdam gehouden groot muziekconcours behaalde de harmonieka- j pel een eersten prijs in de afd. Uitmun tendheid. De architect J. J. van Noppen te Haarlem heeft namens zijn principaal dr. Ten Hoopen aan de laagste inschrijfster, de firma Veenman en Vink alhier opgedragen het bouwen van een lokaliteit voor apo theek aan zijn huis aan den Stationsweg. Bij het visschen rookt men natuurlijk een pijp tabak. Want een pijp stemt zoo rustig en is zoo gemoedelijk. In dezen bewogen tijd, al een reden op zichzelf om pijprooker te worden. Denkt er daarbij aan: D.E. tabak geeft „Wolken van genot" FRIESCHE HEEREN-BAAI EN BAAI-TABAK 856 (Inge?.. Med.) Gistermiddag viel het dochtertje van heer H. van de leuning van de Kalkho- venbrug te water. De juist passeerende ver tegenwoordiger der Unox fabrieken sprong uit zijn auto. begaf zich gekleed te water en wist het vierjarig meisje te redden. LEIDSCHENDAM. De afd. van Volksonderwijs vergaderde in hotel de Zwaan. Na bespreking van den toestand van de O. L. School Prinses Julianaweg. werd de wenschelljkheid be toogd dat de Oudercommissie dezer school zich zal wenden tot den gemeenteraad, teneinde deze school verbeterd te krijgen. De inzameling ten bate van de Cen trale voor Werkloozenzorg Jong Holland snakt naar werk, heeft opgebracht f. 104.50 (v. j. f. 87>. In onze gemeente zal een tweede rijks veldwachter worden geplaatst en wel in de buurtschap. Gevonden: 1 portemonnaie met in houd, 1 rijwielbelastingmerk, I paar hand schoenen. Adres bureau van politie. Door het omvallen van een lamp ont stond brand in een schuur, waarin zich kuikens bevinden, staande bij de woning van H. aan de Voorburgscheweg 13. Door de brandweer was het vuur spoedig gebluscht Zaterdag a.s. wordt te Haarlem onze oud-plaatsgenoot J. van der Kley tot pries ter gewijd. Des avonds heeft de feestelijke Intocht hier plaats, terwijl hij Zondag zijn eerste H. Mis zal opdragen ln de R.K. Kerk Petrus en Paulus. NOORDWIJK. Gevonden: een rijwielbelastingmerk (kosteloos); een blauw-wit geblokte cein tuur; een vuilnisblik; een damesarmband- horloge; een glacé dameshandschoeneen ceintuur (kleur grijs)een portemonnaie met inhoud', een broche; een ring. Inlichtingen over bovenstaande voor werpen worden uitsluitend verstrekt des Woensdags en Zaterdags van 6 tot 7 uur nm. ten politiebureele te Noordiwijk-Bin- nen. NOORDWIJKERHOUT. In pension .Paridon" had een bollen- veiling plaats, thans ten bate der R.K. Kerk en de armen der St. Jozef parochie De opbrengst bedroeg f. 1421.50 en wel f. 802.50 voor de kerk en f. 619 voor de armen. RIJNSBURG. Bijtijds gered. Het 5-jarig zoontje van den heer N. O. geraakte in de Vliet en bevond zich reeds in zinkenden toestand, toen een voorbij ganger zich te water begaf en den kleine bijtijds op het droge bracht. De vergrooting van Flora. De uitbreiding van het gebouwencomplex van „Flora" vordert goed. Het betreft de bijbouw van een groote zaal, welke hoofd zakelijk bestemd is voor de bloemenpakkerij voor den binnenlandsohen handel. Hieraan bestond reeds geruimen tijd groote be hoefte. De aannemers, de Gebrs. Guyt, te Katwijk hopen begin Augustus met het werk gereed te zijn. De speldjesverkoop ten bate van de Chr. Gestichten voor vallende ziekten heeft f. 57.60 opgebracht. Tengevolge van het feit, dat nog 30 arbeiders uit onze gemeente aan het vlieg veld te Katwijk te werk gesteld zijn, staan hier nog slechts 4 werkloozen ingeschreven; 12 arbeiders zijn in de gemeentelijke werk verschaffing geplaatst. SASSENHEIM. Pan met kokend water omgevallen. In een woonwagen, die op weg was naar Alkmaar, ls in de Oude Post door het schokken van den wagen een pan met ko kend water omgevallen, waarbij eenige kinderen de vloeistof over zich kregen. Een van hen, een 8-jarlg jongetje, be kwam ernstige brandwonden aan een arm en werd. na voorloopig verbonden te zijn, per taxi naar een ziekenhuis te Alkmaar vervoerd. De overige kinderen kwamen er betrekkelijk goed af. Gouden Echtvereeniging, Het echtpaar W. Borst en Joh. v. d. Ploeg herdacht zijn 50-jarige echtvereeniging. Het heeft den oudjes niet aan belang stelling ontbroken. Ontelbare schriftelijke felicitaties kwamen binnen, terwijl velen persoonlijk kwamen. Onder hen was de heer A. Warnaar Gzn., burgemeester van Hazerswoude, oud-directeur der N.V. Beer- hout en Zn., bij wien de gouden bruidegom Jaren in dienst was. Zuster Apollonia van Huize „Bernar- dus" is benoemd tot overste van Huize „Santa Maria" te Zwolle. Zij was hier 9 jaar werkzaam. VALKENBURG. De tewerkstelling op het Vliegveld. Op het vliegveld zijn gisteren weer 300 werkloozen te werk gesteld uit Leiden, Katwijk Noordwijk, Rijnsburg en Valken burg. Het totaal aantal tewerkgestelden bedraagt thans ruim 1200. Onder leiding van haar directeur den heer II. J. A. Bokhove te Den Haag, heeft „Valkenfourgs Harmonie" met 343 punten op het groot nationaal concours te Soest - dijk een eersten prijs behaald in de afd uitmuntendheid. Vrij nummer was de Bal Iet-suite v. Popy (5 deelen); verplicht nummer „Ballet de la Sourge" van Leo De libes. Ter eere van dit feit zal Zaterdagavond a.s. een feestelijke rondgang door het dorp gemaakt worden. VOORHOUT. COMITÉ „VOORHOUT VOORUIT" Een eerste auto-tocht voor ouden van dagen. Onder voorzitterschap van den heer A. W. Deutekom vergaderde het comité „Voorhout Vooruit", in de groote zaal van het Parochiehuis. Naar men zich zal 'her inneren is dit comité niet een uitsluitend Oranje-Comité, maar het stelt zich o.a. ook ten doel, het organiseeren van meer feestelijke gebeurtenissen in onze ge meente. Nadat de voorzitter allen hartelijk wel kom had geheeten, werden besprekingen gevoerd om te komen tot een auto-tocht voor ouden van dagen. Alle leden betuig den aan dit plan adhaesie. De hoop werd uitgesproken, dat het comité, voor dezen eersten autotocht, bereidnvillige medewerking zal mogen ondervinden van de auto-bezitters in onze gemeente. Nog dezen zomer hoopt men den tocht te kun nen organiseeren. Hierna werden besprekingen gevoerd, om meer bekendheid te geven aan Voor hout. Het is eenigen leden opgevallen, dat bij de organisate van wandeltochten in de bloeiperiode der bloembollen door de A.N.W.B., verschillende gemeenten zijn genoemd. De gemeente Voorhout schit terde echter door afwezigheid, terwijl zij toch ongetwijfeld het voorrecht geniet eveneens de mooiste bloembollenvelden te bezitten. Bij een volgend seizoen, zal het comité zeker trachten, dat ook de ge meente Voorhout in eventueele wandel tochten wordt opgenomen. Tevens werd besloten in de eerste helft van September as. een Oranje-feest te or ganiseeren. Nadat enkele punten van huishoudelij- ken aard besproken waren, sloot de voor zitter deze geanimeerde vergadering. Voor het examen lingerie-naaien, slaagden de jongedames: Nelly van Kam pen P.dr.; Grada Kortekaas; Leny van ResterenBetsy Oostdam: voor het exa men costumière slaagden de jongedames: Petr. v. d. Geer en Alie v. d, Nouland. Gevonden: Een z.g. vrij-belasting- plaatje. Inlichtingen te bekomen op het politie-bureau alhier. Op het door den Bond van R.-K. Mu- ziekvereenigingen op 25 Juni a.s. uitge schreven concours te houden in Stomp- wijk, hoopt de pi. muziekver. St. Caecilia, directeur de heer Bolderdijk van Leiden, uit te komen in de afd. „Uitmuntendheid". Onze plaatsgenoot de heer P. J Hoog- teyling, is benoemd tot technisch adviseur machinist tweede klas aan het stedelijk abattoir te Leiden. nEDEN: T3reestraat 7: Aandeelhoudcrsverg. ft V beldeman's Boekhandel. 8 uur nam! Dub. Leger des Hells: Huweiyksinzcgenlne t* uur nam. 6 Donderdag. In den Vergulden Turk: Ledenvereaderm,, 3 October-Vereeniging. 8.15 uur nam. g Schuttershof: Stichting voor MoniP««,i onderwijs. Spr. G. Bolkestein. 8 1/4 uur nam Oegstgeest voorm. openbare schnniw Vergadering der S.D.A.P. 8 uur nam. Vrijdag. Brcestraat 27: Ledenverg. Leeszaal R€Uve 4% uur nam. BIOSCOPEN: Luxor-Theater. Stationsweg8 uur nam- „De Vrouw met de Blauwvos". Eiken dag behalve Vrijdags ook om 2 u 7.™ dag 2—7 en 8—11 uur. ^D* Trlanon-Thcater, Breestraat 31 8 uur nam Woensdag en Zaterdag 2 uur n.m.' „De vallei der reuzen". Zondag van 2-7 doorl. voorstelling. Lldo-Theater. Steenstraat 39 8.15 uur nam' „Little Miss Broadway". Dinsdag-. Woensdag- en Zaterdagnam 230 uj Zondag doorl. voorstelling van 2—7 en 8.15 uur. Casino-Theater Hoozewoerd 49: 8 uur nam' „De zoon van Tarzan". Zondag van 4—7 en van 8—11 uur. Woensdaz en Zaterdag ook 2.30 nam. Rex-Theater. Haarl.straat lederen werkdae 2 en 8 uur n.m.: „Tarantelle". Zondag van 2—7 uur doorl. voorstelling uur nam. Nova-theater (KatwiJk-aan-Zee)„De onder gang van de William Brown". De avond- en nachtdienst der apotheken word tot Vrijdag 2 Juni waargenomen door de ap theken: Van Driesum. Mare 110, Tl, 406 P. B. de Metz, Kamerl. Onneslaan 28, Tel. 3553 Te Oegstgeest Oegstgeestsche Apothee"- Wilhelminapark 8, Tel. 274. VOORSCHOTEN. Vergadering Noord-Hoflandsche Poldtr, Ten kantore van den Secretaris-Penning meester vergaderde de Stemgerechtigd Ingelanden van den Noord-Hoflandsche Polder. De voorzitter, de heer G. v. Hulst, heette de Ingelanden welkom. Ver tcgenwoordigd waren 44 stemmen. Na bespreking van de rekening over 191 werd deze vastgesteld aan inkomsten <r f. 1866.77 en aan uitgaven op f. 1229.91 Het batig saldo bedraagt alzoo f. 636.» De omslag was over 1938 f. 7 per H De commissie voor onderzoek van de kening over 1938 bevond alles ln orde. Ver volgens werd de begrooting voor 1139 vast gesteld SLan inkomsten en uitgaven f 1793.81. De omslag werd bepaald 1939 op f. 7.— per H.A. De rentevoet v de geldleening werd verlaagd. Tot polder meester werd herbenoemd de heer J. tt Koot. Besloten werd over te gaan tot heffin van f. 3.per perceel betreffende d woonhuizen in den polder gelegen v het laten loopen ln de wateren van den polder van faecaliën. afvalwater, riool vocht of ander verontreinigd water, als mede voor bet hebben van buizen, gote en riolen .uitmondende op die wateren. Na behandeling van eenige ingekomen brieven en huishoudelijke zaken, volgde na rondvraag sluiting. WARMOND. Raadsagenda. De naad komt morgenavond te half acht ibtjeen. 1. Ingekomen stukken. 2. Benoeming di verse commissies, 3. Benoeming leden der plaatselijke commissie van toezicht op het lager onderwijs, wegens periodieke aftre ding. 4. Stemming over het voorstel van B. en W. tot vaststelling van het plan van uitbreiding en bebouwingsvoorschrlften, waarover in de vorige vergadering de stem men staakten. 5. Te vestigen erfdienstbaar heid ten behoeve van de familie Krant met betrekking tot de verbetering en ver breeding van den Heerenweg over hun eigendom. 6. Verordening op het vervoer van beer. faecaliën en andere stank ver spreidende stoffen, zoomede op het voor handen hebben van ingemaakt gras en witte pulp binnen de gemeente. 7. Aankoop grond aan de Verlengde Dorpsstraat, voor aanleg van een trottoir. 8. Opheffing der gestelde zekerheid door den beheerdervan het waterleidingbedrijf in verband met oe gesloten fraude verzekering bij de fraude onderlinge van gemeenten, zoomede die, gesteld door den gemeente-ontvanger. 9- wijziging ambtenarenreglement. 10. Cte' versie geldleening. 11. Voorloopige vaststel ling gemeente-rekening 1937. Wijziging be grooting 1939. 13. Comptabiliteit. 14, Exu» hulp aan werkloozen. 15. Wat verder ter tafel zal worden gebracht. Vergadering „Nut en Vermaak". Onder voorzitterschap van den heer tt van Dam vergaderde de tooneelver. „wuj en Vermaak" in Hotel „De Stad R?me; Spr. zeide speciaal welkom den den heer Van Elburg en den heer wen Dunne die, wegens verblijf in bet land de vergaderingen gedurende langei tijd niet had kunnen bijwonen, Spr. memoreerde het succesvolle serzoej bracht regisseur en spelers hartelijk aan voor de aangename en prettige samenwe* king en hoopte dat ook ln de toekom? dien prettigen geest bestendigd zon JW ven. Het hierna door den Secretaris uil brachtte jaarverslag werd onder oa zegging vastgesteld. Uit het versla7„nj„ den penningmeester bleek, dat de verf* ging een klem batig saldo te boeken n dat zal worden aangewend voor rei11, ten verbetering Wegens periodiek a> den van de heeren v. Vliet en de rey. had een bestuurs-verklezing plaats eu* den beide heeren met alg. st. _ner*. j Besloten werd. evenals verleden jaar, wikkelingsavonden te organiseeren: ae gisseur gaf hierover een uiteenzettm- gaf te kennen dezen zomer speciaal spreekkunst te willen beoefenen. Na rondvraag volgde sluiting. 2—2

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 6