LEIDSCH DAGBLAD Uit de Rijnstreek IfIDKH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 22 Mei 1939 intrede van ds. S. van Suideren Plaatst Uw advertenties ras het personeel der school sprak. Deze «inde de leiding en de energie, waarmee r ^fr Haantjes werkte. Hij was een imd voor het personeel en daarom ge- t hij hu" aller toegenegenheid en sym- teihie Hij dankte den Heere God. voor wat Hij de school ln den heer Vantjes had geschonken. De heer Bosma L» ytsns «Fr.) getuigde van de waardee- die thans de overledene nog steeds in Itiis genoot- sPr- bracht in hartelijke «ordlngen den dank over van de ge- ■eente Ytens; ook daar worden vele gebe- >n opgezonden voor de lamilie Haantjes. 'Burgermeester De Wilde getuigde van het «recht, zulk een hoofdonderwijzer ln n gemeente te hebben gehad. Zijn wijzen Christus en het eeuwige leven zal zeker n jegen hebben, want zonder Christen- [bi zullen wij geen goede staatsburgers rtiben. Spr. dankte hiervoor hartelijk en oot met te wijzen op de rotsvaste ge- Jfiovertulging van den overledene, wel den overlevenden zeker tot troost zal in. De heer Barnhoorn dankte namens de dóp. Boerenleenbank. De arbeid door den •er Haantjes verricht werd hoogelljk ge- ïardeerd. Gaarne hadden wij hem ge- ouden, maar God heeft het anders gewild. Hierna zongen de schoolkinderen Ps. 10 8 en 9, waarna ds. Veldkamp een slot- rd sprak naar aanleiding van Ps. 121. it woord was zeer geliefd bij den over- 'ene en komt tot ons als een woord van oost, van aansporing en bemoediging. heer Haantjes had zijn vertrouwen ge- ,ild op den Bewaarder Israëls, die niet lapt, noch sluimert. Wiens macht reikt over het graf. „Rust zacht, broeder in tus tot den dag dat wij op zullen au en zullen bezingen de lof, de eer en heerlijkheid", aldus besloot spr. Hlemas prak ds. Veldkamp een dankge- uit, waarna dr. Haantjes hartelijk -kte voor de belangstelling. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: Maria Lena v. Dijk 17 J. en Ülem Johannes Ouwerkerk. Overleden: Hantje Haantjes, M. 58 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: H. Hommes en gezin. Korte „umandeursweg 1 C. Venema en gezin, alkenburgerw. 75 H J. Pot, Valkenburgerw. ":E - J. Letter, Kerkplein 6. Vertrokken: H J. Jippes, naar Secr. Varke- r:rstr. 300, Katwijk aan Zee A. C. v. d. rel, Hooge Rijndijk 35. Zoetcrwoude P. C. -elmans, Schouwweg 74, Wassenaar. VOORSCHOTEN. - In plaats van 20, zijn thans 40 werje- en tewerkgesteld bij de werkverschaf- aan het Vliegveld Valkenburg. WARMOND. E.H.B.O. De afd. Warmond van de E.H.B.O., on- "Ideeling van het Wit Gele Kruis heeft en afgenomen ter verkrijging van het teidr,diploma. Dit geschiedde door de ren Baart de la Faille uit Wassenaar H. A. G. M. Walenkamp uit Warmond, a de navolgende dames en: een diploma ""ereikt: D Schakenbos. M. Haverkort, Rijnbeek, J. Kortekaas, G. Kortekaas, J. mkel. C. van Rijn en G. Witsenburg en de navolgende heeren: E. C. Hulse- h, J. Elzink, L. Guldemnod, V. Labree, .Kruisen, Th. v. Kempen, J. van Kampen, Speirlngs, Th, Slingerland, G. J. Ver- js, K. Witsenburg, J Hartveld, W. J. "kers. De cursus werd gegeven door dr. lienkamo met medewerking van de hee- P. v. d. Horst en L. Rltzen. - De afd. zang der R.K Muziek-, Too- - en Zangver, St. Matthias alhier be lde op het nationale zangconcours te pellc aan den IJssel in de le afd. een i prijs. - De nummering der candidatenlijsten het volgende resultaat: 1. S.D.A.P., 2. Staatspartij, 3. Christ. Hist, en A.R. 4. Lijst Oudshoorn. WASSENAAR. Vergadering der B.V.L. boor de Landstormcommissie te Wasse- hrwerd een vergadering gehouden waarin rat worden voorzien in twee vacatures in 'commissie, ontstaan door het vertrek uit Mmeente van de heeren res. kapitein ~1, secretaris en res. kapitein M. Hou- I, penningmeester. In de plaats van den 'Schol werd gekozen de res. kapitein der (prs, D j. Karres, secretaris der Geweste- icLandstormcommissle en ln de vacature tooit werd gekozen de heer C. C. A. rekhof, tot dien tijd lid der plaatselijke jnmUsle, welke nu werd aangevuld door P'erklezmg van den heer W. C. van Val- -Murg. Verder werd besloten deel te ne- n jan de groote Landstormreunie ter ge- g™,w ran het 20-jarig bestaan der Ge- kandstormcommissie Zuld-Hol- «-West, waarvoor werd benoemd een "Je bestaande uit de heeren res. ma- p- de Borst, plaatselijk leider en de "hn D. J. Karres en C. C. A. Kerckhof. 'airvergadering „Wassenaar Vooruit" Nieuwen Deijl werd de jaarverga- jj™? Behouden der Ver. „Wassenaar Voor ts! tb? 1161 Jaarverslag van den secretaris, Blom, ontleenen wij, dat het een suc- Lvoreenigingsjaar is geweest en dat irsla be'angrijk is toegenomen. Het «J,f,ïan den penningmeester, mr. van der tn r Sf1, aan 1255.07 aan inkomsten Ilsii «i2® aan uitgaven; nadeelig slot fcki s bestuursleden werden herkozen C. M. Kolff, F. M. Wachter, J. H. iliM,COï,rt en mr- J- BIoml gekozen werd L.W Bakker. Nog werd de wenschelijk- Iski., ~°Bd. om ln plaats van een gids, een uit te geven. Hierna sluiting. laan?'een kleed tent van de Ver. Petrolea, listii aan be" Buurtweg alhier, werd een En™.'dhsumptie-artikelen gestolen, ter ts. n, et van de gading bleek, grooten- werd vernield. BIJ DE NED. HERV. GEM. TE HOOGMADE. Na gistermorgen in het vriendelijk ge legen kerkje van 1729 der Ned. Herv. ge meente te Hoogmade door ds. Veldhuizen van Kralingen in het ambt te zijn beves tigd, hield ds. S. van Sinderen 's middags zijn intrede met een predikatie over het woord van den Bijbel, vervat in Exodus 3 vers 13 en 14, waar God Zijn wil open baart om Israël te verlossen uit de onder werpende hand van de Egyptenaren. In een zeer bevattelijke en ernstige pre dikatie wees spr. zijn gemeente er op ,hoe God steeds menschen wil gebruiken om Zijn volk van het Juk der zonden te be vrijden. Zooals Mozes maar heeft te ge hoorzamen aan den wil van God om het werk hem opgedragen tegenover het volk van Israël te volbrengen, zoo heeft spr. In geloof de roepstem gehoord om heen te gaan en het woord van God te brengen aan de gemeente. Doch wie ben ik, aldus spr.. dat ik zoo'n verantwoordelijke taak zal kunnen volbrengen? Dat zal niet gaan ln eigen kracht doch ln biddend opzien tot. Hem. die tot Mozes eens heeft gezegd: „Ik zal voorzeker mètu zijn." Met den naam „Ik zal zijn, die Ik zijn zal", werd Mozes heengezonden. Met dezen naam staat de Kerk des Heeren heden ten dage ook nog op een rotssteen. Jezus Christus ls heden en morgen en tot In eeuwigheid dezelfde Na deze met stille aandacht beluisterde predikatie richtte spr. zich tot ds. Veld huizen van Kralingen en zelde, dat een sterke band is gelegd tusschen dezen pre dikant en hemzelf als hulpprediker te Kra lingen. Het heeft spr diep getroffen de bijzondere trouw en hulp aan hem be toond. Uw groote Ijver en drang tot het Evangelie heeft op mij, aldus spr., Inspi reerend gewerkt. Naast God dank ik u voor uw voorbeeld. U toonde steeds een ruim begrip te hebben van mijn moeilijkheden en steeds hebt u mij met raad en daad bijgestaan. De kroon op onze samenwer king is wel de bevestiging van hedenmor gen. Zich richtende tot B. en W. der gemeen te, dankte spr. deze voor de betoonde be langstelling en hoopte, dat tusschen de burgerlijke en kerkelijke gemeente een goede samenwerking zal worden betracht. Bijzondere woorden van dank heeft spr. tot de kerkvoogden gericht, voor de aan gename en milde ontvangst, hem en zijn echtgenoote bereid. Ook dezen dank wilde spr. betuigen aan den Kerkeraad en vroeg van hen een eendrachtige samenwerking bezig te zijn tot opbouwing der gemeente in biddend opzien tot God. Ook u. organist en kosteres, elk in zijn taak werken wij mede in den dienst des Heeren om God te loven en te prijzen in onze liederen en de gebouwen te verzor gen, opdat de dienst des woords naar be- hooren zal kunnen worden uitgevoerd. De Jeugdvereenigingen wekte spr. op, trouw te zijn ln het vereeniglngsleven, om zich te bekwamen tot waardige leden van de ge meente. Tot ds. Streeder van Leiderdorp als con sulent bracht spr. dank voor diens betoon de hulp en vriendschap. Spr. uitte den wensch, dat de gemeente mag blijven re kenen op den steun en raad door hem steeds betoond en gegeven. Nadat spr. nog woorden van dank had gebracht aan de omringende predikanten, richtte hij zich in het bijzonder tot ds Tonnon, oud-predikant te Hoogmade, tot ds. Groot Enzerink en tot zijn Kralingsche vrienden. De banden, die zijn gelegd, zeide spr., maakten het scheiden moeilijk. Spr. bleef echter rekenen op voortdurende vriendschap. Ook was het hem een vreugde dankwoorden te mogen richten tot zijn ge liefde ouders. Wij danken God, dat wij ge zamenlijk dezen dag mogen beleven. De opofferingen, die u zich tegenover mij hebt gegeven, zijn groot geweest. Dat God de kioon op uw arbeid legt stemt mij en zal ook u tot groote dankbaarheid stem men. En u, gemeente van Hoogmade, hoewel klein in getal, dat de samenwerking groot moge zijn. Wij willen elkander dienen met het woord van vertroosting en vermaan. God geve ons sterkte en trouw in het vol brengen van onze plichten; dat Hij onzen arbeid mag zegenen! Hierna zong de gemeente haar leeraar toe Ps. 119 vers 9. waarmede deze plech tige samenkomst was beëindigd. 28 Jaar en Klazlna Geertruida Borst, Jd. 23 j.; Petrus Johannes Huigsloot. Jm. 32 jaar er Adri- ana Maria Zoet. jd. 27 jaar. BODEGRAVEN. Burgerlijke stand. Geboren: Barend Martinus, Z. van B. Kroone en M. v. d. Panne Martinus Matthijs Maria. Z. van M. J. Stolwijk en W. C. Verwoerd Jan. Zoon van W. Mulckhuljze en G. Verhoeff. Ondertrouwd: J. J. Groeneveld 24 j. en C. van Wijk 23 j. Gehuwd: G. de Jong 28 J. en B. Heems kerk 24 1. Overleden: J. Molenaar 80 J. J. Zaal 85 J. te Loosduinen P. v. d. Wal, echtg. van J. de Mars 46 i. P. A. Bekker 2 j. G. Boef, echtg. van M. de Pater, 66 J. te Amsterdam. Met Stcrt no. 96 werden verzonden de afdrukken der akten betreffende de NV. ExpeditiebedriU Rijnstroom v.h. L Horten- sius Sr. alh'er. BOSKOOP. GEMEENTERAAD. ALPHEN. De nummering de Candidatenlijsten. De Zaterdag door het hoofdstembureau gehouden nummering der ingediende can didatenlijsten voor de a.s. gemeenteraads verkiezing had tot resultaat: 1 C.H.* 2. AR.' 3. RK.; 4. S.D.A.P 5. Liberale Staats partij; 6. Vrijz Dem.; 7. Partij „van Donk"; 8 St. Geref. Parttj. Het A.R. gemeente-programma. De AR. Klesvereeniging vergaderde ter bespreking van de proef van het ontworpen gemeenteprogram. Na opening door den voorzitter mr, Melter, gaf de-rapporteur de heer W. J v. d. Brink, een zeer uitvoerige uiteenzetting en Inleiding. Hierna volgde een artikelsgewijze behandeling, waarover zeer uitvoerige discussies ontstonden. Ten slotte werd de proef aangenomen en de eindredactie opgedragen aan het bestuur, waarna het program zal worden verspreid Wagen ontvreemd. Ten nadeele van H. aan den Steekterweg werd des nachts een 2 wielige wagen ont vreemd. waarvan deze aangifte bij de po litie deed. Deze mocht het gelukken Zater dag den dader een zwerver te Hazers- woude aan te houden, alsmede den wagen ln beslag te nemen. In de door het district van den Ned. Chr. Landarbeldersbond alhier gehouden vergadering, hield de bondsvoorzitter de heer Simons een bespreking over het col lectief contract. In de meeste afd. bleek dit mèt of zonder verplichte arbitrage weer vastgesteld en had men goede resultaten beeikt. Als lid van den ledenraad werd ge kozen de heer Jongejan van Boskoop en als plaatsvervangend lid de hern Sikma van Hazerswoude. Voor de controlecommissie werd benoemd een lid van Ter Aar en Zevenhoven. Het werk betreffende de verbetering van het tertiair wegenplan Z.H tw. ver betering Oudshoornscheweg is door de ge meente opgedragen aar. de laagste in- schrijfster de firma A. en J. Schouls te Leiderdorp voor f. 14.900. ln hot het dagblad met verre weg de grootste publici- teitswaarde in eir om de Sleutelstad. Advertenties worden zonder eenige prijsverhooging door onze plaatse lijke agenten aangenomen. Oil geldt ook voor onze „Kleine Advertenties" ZEVENHOVEN. Zonde van de melk. ït/J beider, in dienst van den landbou- j **et ongeluk dat een aanhang- hsio», achter zijn rijwiel bevestigd tódpnn s en omsloeg met een bus in- hloeide ^er melk- De witte massa 0yer den weg; een schadepost! ZOETERWOUDE. De nummering der candidatenlijsten. Het hoofdstembureau heeft ln een gehou den zitting de lijsten voor de verkiezing van de leden van den gemeenteraad genummerd De lijst van de R.K. Staatspartij kreeg No. 1, die van de C.H, en A.R. (gecomb.) No. 2 en de wilde lijst Busscher No. 3. Alhier geraakte een kind van de fam. S. in de Zuidbuurtsche Vaart. Den juist pas- seerenden heer van B. mocht het gelukken de kleine, die geheel onder water verdween, spoedig op het droge te brengen. Burgerlijke Stand. Geboren: Helena, d. van Johannes den Hoed en Elizabeth Verboom; Jacoba Maria. d. van Gfjsbertus Cornells van Wyk en Maria Marga- retha Rosbergen Overleden: Wilhelmina Bauer, 59 jaar (overl. te Leiden)Rutger Huijssoon. 21 maanden. Gehuwd: Nicolaas Franciscus de Heij. 28 jaar en Johanna Mesman. 29 jaar; Gerardiis Wort- man. 25 jaar en Hendrika van Gils. 25 jaar; Cornells van der Zwaan, 24 jaar en Johanna Margretha v. d. Aar. 22 jaar. Ondertrouwd. David v. d Vis. 28 jaar en Ca- tharina van Leeuwen. 20 jaar; Evert van Leeu wen. 29 jaar en Margaretha Zijlstra 21 jaar; Dirk Kraan. 32 jaar en Sara Hendrika Griffioen 29 jaar .(won. te Zegveld)Cornells Matze. 26 Jaar (won. te Hazerswoude) en Sara den Her tog. 24 Jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: Janna Marskamp. Stevinstraat 6; Cornelia Zevenhoven. Steekterweg 12; Antonie Lamens, Steekterweg 57; Neeltje Noordam, Steekterweg 57; Gysbertus Britsemmer, woon schip bij Prins Hendrikstraat 46; Frederika C. Noordenbos. Torenstraat 19; Barbara Treur. Ridderbuurt 6. Vertrokken: n. R(jnzaterwoude, Heerenweg 143. Jan de Vries en kinderen; n. Ter Aar. 13-79, Wilhelmina de Kleer; n. Boskoop, Berkeweg 21 Pieter H. Marbus; n. Lisse. Veldhorststraat 17.' Wed. J. Marbus-Verhoog; n. Haarlem, Van Dortstraat 44, Wiebrlg Mensonides; n. Amster dam, J. M. Kemperstraat 78, Antonie J. Ver- hage; n. Woubrugge, A 120, Cornells van Mid delkoop; n. Bodegraven, Buitenkerk 33, Maar ten v. d. Weiden en echtg.; n. Ter Aar. Pape- veer. Johanna M. v. d. Aar, Burgerlijke Stand. Geboren: Hans. z. van Cornells Verkerk en Catharina Anna Nlewerf; Rein Willemse. z. van Jan Verkade en Alida Johanna van Kla veren; Engel. z. van Dirk Pauw en Willemina Maria de Raat. Aanbesteding. Door den architect W. B. Kroon, werd in hotel ..Centraal" aanbesteed de verbouwing van het winkelpand aan de van Man- dersloostraat bestemd voor Markx boek handel. De inschrijvingen waren als volgt: Perc. 1. Timmer-, metsel- en loodgieters- werk: fa. de Raadt en Tolk f.7280; Joh. Westmaas Jr. f.7150; W. v. d. Helm f.66%; A. v. Dam f.7995; Albert Vonk f.7223; Wed. M. de Kleer en Zn. f.7950; v. Beieren en Snel f.7449; W. v. Egdom f.7329; Gebrs. Bergshoeff f.8590; Barreveld f.6863: Gebrs. Vrisekoop f.8012; J. L. v. Beusekom te Hazerswoude f.7739; perc. 2. Schilderwerk H Hoogendoom f.761; J. C. Verhoeff f.892; W. v. Diest f.891. Alle aannemers te Alöhen a. d. Rijn. De gunning werd aan gehouden. ALKEMADE. Motorrijwiel opgespoord. Des avonds werd bij de gemeente-politie aangifte gedaan van het feit, dat een mo torrijwiel. dat door den eigenaar den heer v. B. uit Haarlem achter de woning van een zijner kennissen was geplaatst, was ontvreemd Het onmiddellijk ingestelde onderzoek leidde al heel spoedig tot de op sporing van het motorrijwiel en tot de arrestatie van de daders, In het Zuiden van het dorp werd de motorfiets aangetroffen. De daders J. T. en T. alhier zijn ingesloten, doch na verhoor weer op vrije voeten ge steld. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmus Fredericus, z. van Th. W. Schrama en C. A. Borst; Wilhelmina Jo hanna Cornelia, d. van C. P. van Diemen en C. P. van Klink; Johannes Anthonius Maria, z. van A. van Velzen en J. C. Pouw; Johanna Hendrika. d. van Th. Akerboom en A. G. J. v Diemen; Clazina Maria. d. van J. P. Vrijburg en P. Bouwmeestr; Jozef Hubertus, z. van Th. Wesselman ;n J. v. d. Meer; Catharina Petro- nella Maria. d. van R. J. de Jeu en M. A. Zandvliet. Ondertrouwd: Andreas Adrianus Jozef Moons, jm, 32 jaar en Sophia Alida Heemskerk, jd. 26 jaar; Lconardus Martinus van Berkel, jm 27 jaar en Helena Clazina Huigsloot jd. 27 j.; Cornells Jcobus de Jong. jm. 30 jaar en Cor nelia Alida Maria van der Meer, jd. 24 jaar; Hendrikus Engelbertus HOgervorst, jm. 28 jaar en Quirina Maria Rotteveel, jd. 22 jaar. J GehuwdFreüerik Wilhelmus Bisschop, jm. j Een korte agenda. De raad vergaderde. Diversen ingekomen stukken en mededeelingen werden voor kennisgeving aangenomen. B. en W. deelen mede. dat in de vacature van mr. M. Ritzema tot commies teT secre tarie is benoemd de heer W. Hoffmann, klerk ter secretarie, voorts dat B. en W. ter inzage hebben geleged een drietal brie ven, inzake het opmaken van een algemeen roleeringsplan. waardoor het college van B. en W. den raad gelegenheid geeft, om trent den inhoud der stukken met het college van gedachten te wisselen, alvorens een bepaald voorstel te doen. Medewerking werd verleend aan het R.K. schoolbestuur voor het aanschaffen van meubelen ten behoeve van de onder haar beheer staande school. Een tweetal voorstellen tot het verleenen voor extra hulp aan werkloozen en aan B- tuinbouwers voor het jaar 1939 werd goed gekeurd, evenals het primitief kohier der hondenbelasting voor het jaar 1939. In de vacature van mr. M. Ritzema. werd tot plaatsvervangend gemeente-ontvanger benoemd de heer W. Hoffmann, waarna de beëediging als zoodanig plaats vond. Goedgekeurd werd een voorstel van B en W. tot het aangaan van een geldleening, groot f.10 000 a pari op een offerte van wege de Nutsspaarbank te Alkmaar tegen een rente van 3 1/4 per jaar. Na een drietall wijzigingen der gemeente- begrooting dienst 1938 en 1939 volgde sluiting. A.s. promotie van onzen burgemeester. Mr. E. P. Verkerk, burgemeester onzer gemeente zal op Vrijdag 2 Juni a.s. aan de vrije universiteit te Amsterdam, promovee- ren tot doctor in de rechtswetenschappen, op proefschrift ..Toelatingseischen voor het lidmaatschap van den Volkenbond". Pro motor is prof. dr. A An erna. LEIDERDORP. Loop der Bevolking. Vertrokken: J. J. Couturier- en gezin naar Nijmegen, v. Heutzstr. 20 J. Rijnsburger, n. Nijmegen. Hindestr. 23 Wed. Veefkind Wssel n. Lelden, v. Brandelerkade 26 H. Swartsenburg en gezin n. Zaandijk. Lindelaan 50 M. Verhoeff en gezin n. Leiden, Utr. Veer 14 P. C. Priester, n. Leiden, K. Ra penburg 6. Gevestigd: W. van Huis en gezin, Zijllaan 8 J. de Ridder—Wijnand en gez., Zijllaan 6 N. van der Klugt en gezin n. Spanjaardslaan 11 H. Leeuwin en gezin, Zijllaan 10 G. van Diggele en gezin, Spanjaardlaan 15 P. J. Luiting en gez., Dwarswateringkade 4 H. Oudshoorn en gezin. Hoofdstraat 60 f. Burgerlijke Stand. Geboren: Gerrit. Z. van Th. Duiker en J. Spek Pieter. Z. van A. Hoogeboom en E. H. v. Teijlingen Ondertrouwd W. Veefkind Jm. 22 j. en E. de Koning jd. 22 j. Onze plaatsgenoot*, mej G. M. E. v. d Bijl, leerares Na, is benoemd tot leerares bij de Zuidhollandsche Maatschappij v. Land bouw te Den Haag, voor den voorlichtings dienst ten plattelande. Ruim een dertigtal kinderen van de buurtvereeniging „Samen werking" (Ko ningstraat en omgeving) hebben een mondargeflclub gevormd. Leider der club is de heer H. P. Heering uit Leiden. NIEUWKOOP. Examen Schoolraad. Op het te Utrecht gehouden examen van den Schoolraad voor de Scholen met den Bijhei is o.m. geslaagd de heer A. de Vries, onderw. met H A. alhier, met aant. G.S. Te Utrecht slaagde onze plaatsgenoot de heer W. Augustinus voor het examen semi-arts. De nummering der candidaten'ijsten voor de a s. raadsverkiezing had het vol gende resultaat: 1. R.K Staatspartij; 2 Chr. Hist. Unie; 3 S.DA.P,; 4 Gemeentebelang; 5. AR Partij. NIEUW VEEN. Het bureau heeft zitting gehouden voor de nummering der candidatenlijsten. De uitslag was als volgt: 1. RJC Staats partij, H. S. Ran: 2. Anti-Rev. partij, J. Vreeken; 3. Ohr. Hist., D. T Joha; 4 Ge meentebelang, T. Baas; 5. Vrije lijst, K. Kooren. Uitgaande van de B, V. L. zullen a.s. Donderdagavond weer de zomerschietoefe- ningen gehouden worden in de Garage van den heer D. Sdhreuder, alhier. 480ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van Maandag 22 Mei 1939 5de klasse. 5de lijst Hoogc Prjjzen 1000.— 1090 6080 11678 11966 16141 400 1553 3623 17354 200 2864 6978 8034 8047 9645 13696 15780 18497 20222 100.— 4758 5061 6304 9590 10730 11246 12«)28 13052 15984 16867 16897 17005 17940 18169 20354 Pr(jzen van 70. 1259 1547 1659 1668 1693 1798 1911 1918 1993 2014 2080 2277 2303 2385 2566 2569 2735 2764 2815 2919 2972 3078 3094 3099 3108 3157 3252 3308 3490 3683 3890 3978 4034 4047 4112 4207 4245 4397 4541 4587 4739 4812 4879 4928 5013 5027 5047 5102 5132 5149 5151 5303 5327 5328 5416 5447 5507 5704 5827 5841 5934 5975 5984 5999 6003 6074 6140 6161 6218 6392 6511 6652 6779 6820 6979 6996 7052 7171 7222 7312 7390 7616 7660 7703 7723 7751 7766 7874 8262 8308 8377 8388 8480 8695 8732 8767 8801 8850 9008 9019 9023 9122 9183 9297 9407 9541 9704 10145 10194 10347 10362 10537 10562 10646 10729 10747 10760 11095 11144 11312 11344 11389 11420 11519 11546 11553 11685 11(65 11829 11832 11941 11963 12137 12293 12373 12520 12782 12819 12830 12997 13024 13066 13211 13239 13336 13414 13432 13497 13531 13590 13679 13764 13772 13847 13864 13973 13984 14124 14208 14250 14318 14358 14411 14418 14531 14563 14612 14784 14971 14993 14996 15090 15190 15266 15268 15366 15384 15400 15407 15439 15522 15537 15674 15791 15818 15967 16082 16124 16168 16226 16466 16498 16515 16655 16675 16862 17085 17137 17359 17452 17487 17632 17688 17767 17857 18021 18036 18152 18233 18237 18543 18709 18847 18904 19111 19121 19149 19166 19222 19305 19551 19565 19573 19644 19922 19985 19994 20013 20043 20147 20208 20267 20353 20382 20399 20454 20546 20571 20588 20595 20625 20643 20673 20720 20798 20907 21023 21051 21067 21072 21219 21248 21250 21388 21432 21476 21540 21617 21621 21661 21904 21991 Nieten 1021 1035 1045 1088 1098 1122 1154 1193 1194 1197 1271 1290 1299 1331 1374 1420 1448 1512 1525 1571 1579 1583 1641 1688 1744 1792 1890 1907 1930 1969 1972 1973 1992 2015 2026 2051 2198 2221 2229 2298 2310 2335 2426 2429 2469 2555 2561 2590 2591 2592 2610 2635 2640 2662 2679 2685 2686 2693 2718 2744 2797 2895 2920 2944 3007 3011 3023 3061 3191 3197 3261 3265 3270 3305 3347 3372 3378 3382 3430 3447 3470 3485 3533 3684 3710 3787 3792 3820 3834 3883 3901 3923 3981 4031 4058 4070 4170 4176 4181 4201 4214 4236 4291 4346 4373 4463 4464 4473 4474 4496 4515 4573 4580 4598 4638 4673 4697 4716 4760 4777 4791 4899 4910 4913 4925 4966 4994 5014 5024 5030 5078 5204 5240 5262 5285 5290 5306 5325 5362 5414 5451 5498 5502 5505 5509 5513 5519 5522 5564 5572 5599 5638 5654 5726 5740 5787 5857 5866 5889 5928 5942 5948 5968 6031 6089 6093 6110 6293 6305 6318 6366 6399 6442 6479 6483 6495 6560 6615 6619 6664 6677 6680 6730 6735 6738 6792 6873 6881 6891 6896 6944 6963 6997 6998 7020 7050 7077 7113 7137 7185 7229 7259 7260 7273 7293 7309 7323 7364 7438 7453 7608 7633 7655 7728 7760 7772 7798 7805 7830 7887 7910 7985 8019 8030 8059 8135 8162 8232 8261 8364 8452 8470 8500 8554 8561 8675 8698 8752 8760 8881 8886 8900 8964 8979 9005 9026 9053 9059 9089 914C 9153 9156 9176 9177 9201 9212 9292 9381 9441 9458 9476 9573 9632 9660 9713 9717 9746 9765 9780 9865 9932 9282 10000 10082 10189 10206 10247 10262 10311 10369 10374 10386 10389 10470 10477 10484 10540 10542 10543 10614 10617 10619 10626 10652 10658 10727 10744 10754 10795 10914 10944 11010 11057 11058 11077 11097 11100 11107 11152 11196 11198 11203 11222 11271 11299 11323 11333 11355 11381 11388 11393 11435 11444 11521 11588 11638 11690 11757 11803 11848 11919 11923 11931 11938 12006 12007 12020 12022 12030 12032 12039 12059 12076 12110 12112 12145 12167 12225 12305 12372 12406 12465 12480 12558 12587 12656 12664 12670 12689 12722 12736 12822 12829 12854 12888 12922 12937 13004 13017 13057 13082 13119 13146 13151 13161 13164 13167 13171 13185 13197 13263 13266 13268 13370 13415 13467 13525 13602 13646 13691 13737 13795 13854 13887 13907 13909 13999 14042 14061 14080 14115 14174 14192 14193 14326 14362 14386 14415 14487 14490 14497 14521 14564 14607 14639 14645 14682 14705 14725 14735 14790 14852 14863 14876 14945 15013 15022 15027 15053 15074 15091 15107 15111 15132 15134 15146 15155 15196 15215 15235 15237 15258 15262 15308 15354 15413 15433 15479 15505 15516 15556 15598 15625 15652 15655 15737 15741 15745 15764 15802 15811 15866 15918 15962 15966 16000 16013 16133 16158 16189 16271 16262 16309 16310 16419 16467 16488 16508 16511 16522 16580 16591 16647 16685 16705 16709 16733 16735 16743 16756 16762 16838 16855 16894 16966 16957 17035 17061 17075 17113 17156 17186 17213 17214 17241 17272 17303 17321 17336 17350 17384 17426 17462 17519 17591 17604 17637 17651 17755 17773 17829 17836 17843 17911 17936 17939 17941 17998 18005 18030 18040 18045 18086 18104 18114 18168 18172 18176 18203 18239 18254 18274 18281 18302 18309 18310 18361 18434 18435 18462 18474 J8526 18563 18574 18580 18628 18629 18646 18657 18671 18767 18804 18807 18815 18818 18825 18875 18935 18986 19023 19035 19048 19054 19075 19106 19138 19162 19255 19258 19265 19275 19279 19410 19517 19678 19820 19827 19880 19887 19892 19983 19991 20018 20028 20084 20185 20194 20203 20270 20279 20317 20365 20444 20519 20526 20537 20558 20559 20567 20579 20632 20677 20680 20686 20722 20761 20769 20796 20845 20883 20901 20905 20911 20936 20982 21011 21033 21048 21147 21152 21163 21215 21253 21302 21362 21410 21451 21460 21486 21550 21625 21693 21706 21710 21720 21792 21846 21889 21907 21930 21949 21966 21977 TER AAR. De nummering der candidatenlijsten. De nummering der candidatenlijsten heeft hedenmorgen het volgend? resultaat opgeleverd 1 A.R. Partij; 2. Liberale Staatspartij; 3. Lijst P Hogervorst; 4. R.K. Staatspartij; 5 Chr. Hlst. Unie; 6 Staatk. Geref Partij; 7. Lijst A. de Leeuw. WADDINXVEEN Burgerlijke Stand. Geboren: Willemina. d. van J. Perridon cn B. Both; Daniël Hendrik, z. van D. Zuidam en E. Lafeber; Maria Theodora Adriana. d. van j J. L. v. Vliet en M. de Wit; Jacobus Johannes Henricus, z. van H. Gerts en A Pannebakker. Ondertrouwd: A. v. d. Ben en A. A. v. Eijk. WOUBRUGGE. De nummering de Candidatenlijsten. In de openbare zitting van het hoofd stembureau voor de verkiezing van den gemeenteraad had de nummering plaats van de ingediende candidatenlijsten. waar van de uitslag is als volgt: 1. R.K. partij; 2. CR. partij; 3. Hist „Recht en Plicht"; 4. lijst gemeentebelang en 5 AR. partij. Ernstige val. Zaterdagmiddag viel het 3-jarig zoontje van den veehouder N. uit een hooiberg. De kleine werd ernstig gewond en is op advies van dr. Loth oumiddellijk naar een zieken huis te Leiden vervoerd. De Emmabloemcollecte heeft In Wou brugge en Hoogmade opgebracht f. 26 09. ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Gehuwd: Hermanus Humme 22 j. cn Maria Geertruida Bakker 23 j. Frederikus Smit 32 j., weduwnaar van Roelof je Arends te Reeu- wijk en Maria van Buren 23 j. Abram Croon 26 j. te Alphen aan den Rijn en Arina Petro- nella Overvliet 26 j 3—2

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 7