tIs een rare wereld. DOUWE EGBERTS De Leidsche Bioscoop-Programma's LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Zaterdag 8 April 1939 nA maar D.L is puik Het Paaschcongres van de S.D.A.P. UIT DE BONTE WAERELD WEERBERICHT. Openingsrede van den heer K. Vorrink SPORT AGENDA Weet IJ het antwoord? Barometerstand Hedenmiddag 2 uur: 768. BÜ1TENLANDSCH WEEKOVERZICHT. Medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. In het geheele waarnemingsgebied was de luchtdruk in de laatste etmalen stijgende. Er vormde zich een langgerekt gebied van htoge luchtdruk, dat thans reikt van het Oceaan gedeelte ten Westen van Portugal over Het Kanaal en de Noordzee tot het Zuiden van Scandinavië en het Oostzeegebied. Ten Westen van Ierland ligt een weinig actieve Oceaan depressie. welker invloed niet verdfit reikt dan de Westkust van Ierland en Schotland. Een secundaire ligt over Cornwall en Het Kanaal van Bristol. In het binnenland van Centraal- Europa en in Zuid-Frankrijk is het weer nog onder invloed van een depressie in het Weste lijk Mlddellandsche Zeegebied. De Duitsche Middelgebergten en de Alpen zijn bedekt met een uitgestrekt wolkendek. In e Alpen heerscht nog föhn. De temperaturen zijn er voor den Jungfraujoch 8 gr.). Op IJsland blilft het tijd van het jaar niet laag (Zugspitze —1 gr., weer onder invloed van een statlonnair ge bied van hooge luchtdruk boven Groenland. De winden zijn er zwak uit Oost en de tempera tuur blijft laag. Behalve in Zuid-Oost-Europa is het weer overal vrij guur en schraal. Het is te voorzien dat het weer voorshands zonnig en weinig bewolkt zal blijven met koude nachten en kans op lichte nachtvorst. Dat is zijn troost. Het helpt niet of je al zit te zeuren over „die goeie ouwe tijd". Met D.E. in de pijp wegen moeilijkheden lichter. &4*le.FRIESCHE HEEREN BAAI EN BAAI-TABAK A- 1755 2627 (Ingez. Mcd.) WEERSOMSTANDIGHEDEN Binnenland (7*u. 20 voorm.l. Den Helder: zw. bewolkt. N.N.O. wind. temp. S gr. C„ min. 4 gr. C. Missingenhelder, zwakke O. wind. temp. 4 gr. C„ min. 3 gr. C. De BUt: licht bewolkt, zwakke N.O. wind, temp. 4 gr. C., min. 1 gr. C. Groningen: zw. bewolkt, zwakke N.N.O. wind, temp. 4 gr. C, min. 2 gr. C. Maaatricbt: zw. bewolkt, matige N.N.O. wind, temp. 4 gr. C„ min. 4 gr. C. Buitenland (Z uur voonn.). Parijs: N.N.W. wind. 7 gr. C, betrokken. Londen: Z.Z-O. wind. 1 gr. C.. afnemende mist. Berlijn: ON.O. wind. 6 gr. C.. betrokken. Nice: W.N.W. wind. 15 gr. C.. betrokken. Stockholm: W.N.W. wind, 3 gr. C.. licht bewolkt. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 9 gr. O. 148 gr. P.l. 12 uur 's middags (13 gr. C. (56 gr. P.). HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK a. ZEE Voor Zondag. Voorm. te 5.55 uur; nam. te 6.16 uur. Voor Maandag. Voorm. te 6.38 uurr; nam. te 7.02 uur. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Zaterdag van 7.15 uur nin. tot 4 49 uur v.m. Zondag van 7.16 uur nm. tot 4 47 uur v.m. Maandag van 7.17 uur nm. tot 4 44 uur v.m. MAANS OP- EN ONDERGANG. 8 April: op 23.45 uur: onder 7.41 uur. 9 April: onder 8.30 uur. 10 April: op 0.43 uur; onder 9.24 uur. Het jaarlijksche Paaschcongres der S.D A .P., dat dit jaar in den Dierentuin te Den Haag ls gehouden, werd vanmorgen ge opend met een rede van den partij-voor zitter den heeT K. Vorrink. waarin hij allereerst een overzicht gaf van de inter nationale gebeurtenissen in het laatste jaar. Ons congres komt bijeen op het oogen- blik aldus spreker dat Mussolini zich nieuwe lauweren vergaart door de geweld dadige bezetting van het kleine Albanië. Het feit op zich zelf is een nieuwe bij drage tot de kennis van wat er aan zelf beschikkingsrecht voor de kleine naties nog is overgebleven. Maar bovendien is deze bezetting een duidelijke schending van het Engelsch-Italiaansche verdrdg en niemand vermag nog de gevolgen daarvan voor den vrede te overzien. De gebeurtenissen van de laatste weken zoo ging spr. verder hebben geleld tot een krachtiger houding van Engeland en Frankrijk tegenover de agressiviteit der totalitaire staten. Er is wel geen menseh, die de vrijheid lief heeft, die zich daar over niet verheugt. Het mag ons zeker als sociaal-democraten niet doen vergeten, dat de vraag: toegeven of weerstand bieden, die uit kan monden in die vreeselijke vraag oorlog of vrede, onttrokken is aan een beoordeeling gebaseerd op de rechts normen van het volkenbondspact De rechtsmotieven in de te nemen beslissingen ziln op bedenkelijke wijze vertroebeld door machtspolitieke overwegingen. Wil zijn er ons van bewust: dat brengt de kleine staten in een moeilijke en onr aangename positie. Het brengt ook ons, sociaal-democraten, die een actieve belang stelling koesteren voor internationale vraagstukken. in een onbevredigende positie. De sociaal-democraten in Engeland en ook in Frankrijk kunnen op de laatste en zwaarste beslissingen een zekeren invloed uitoefenen. De kleinen zijn echter in hooge mate afhankelijk van wat de grooten besluiten. Dat heeft hier en daar verlammend ge werkt op den wil tot weerstand tegen het fascisme in de kleine staten. Intusschen schijnt het, dat de overtui ging. na al de bittere ervaringen van de laatste jaren groeit, dat onrecht dulden beteekent voor nieuw onrecht den weg banen. Moge hieruit een nieuwe samenwerking groeien tusschen alle vredelievende volken. De dreigende gevaren hebben velen toe gankelijk gemaakt men vindt ze in alle politieke partijen voor een krachtig aan pakken van onze eigen nationale proble men. Voor alles, van het probleem der mas sale werkloosheid, waaronder ons land nog steeds gebukt gaat. Helaas moeten wij tevens constateeren. dat zeer velen met al te eroot gemak woorden als geestelijke en moreele herbewapening in den mond ne men. zonder daaraan voor de practlsche politiek ook maar eenigerleld consequentie te verbinden, integendeel, somwijlen met een beroep op de nationale eenheid een soort godsvrede met de huidige regeering verlangen. Daar kan wel nooit sprake van zijn, zoo lang er nog Heden gevonden worden als de beroemde negen, die in hun verafgoding van een straffe bezuiniglngs- en aanpas singspolitiek aan de regeering mededeelen, dat het Nederlandsche volk in al zijn ge ledingen leeft op een te h00gen voet. In al zijn geledingen. Dat zijn dus ook de 350.000 werkloozen. de plattelandsbevolking, de on verzorgde ouden van dagen en de honderd duizenden minimumleiders uit de kringen van de industrie-arbeiders en de nood lijdende kleine zelfstandigen. Tot een grootschen aanval op de werkloosheid, on danks alle rapporten en plannen en toezeg gingen en beloften, ls het nog steeds niet gekomen. Wij kennen allen de oorzaak daarvan: de tegenstellingen in het kabinet verlammen de daadkracht der regeering. Intusschen is het ledental der partij niet onbelangrijk gedaald. Het daalde, met uit zondering van het gewest Limburg over de heele linie en wel van 88 897 leden op 31 December 1937 tot 82.145 leden op 31 De cember 1938, dus met ruim 6500 leden. Spr wees er op, dat deze achteruitgang niet ontstaan is door een, in vergelijking met het voorafgaande jaar, grootere af schrijving van leden. Het aantal afge schreven leden is vrijwel gelijk gebleven. De achteruitgang is ontstaan uit een belang rijke vermindering van het aantal inge schreven nieuwe leden, Spr. constateerde hieruit, dat de eigen lijke kern der partij onaangetast is geble ven. maar dat de werfkracht heeft ge leden. onder den druk der buitenlandsche politieke gebeurtenissen en hun onvermij- delijken terugslag op de eigen partij positie, in het bijzonder als oppositiepartij. In tijden van gevaar is er bij velen een instinctieve neiging tot een zeker conservatisme, een vasthouden aan het vertrouwde en een vrees voor wat men ziet als een onzeker VOETBAL. „MOGELIJKEN"NED. JEUGDELFTAL. Naar wij vernemen zal op Woensdag 12 April a.s. des avonds 8 uur op het. V.U.C.-terrein een wedstrijd gespeeld worden tusschen een elftal der „mogelijken" en een Nederlandsch Jeugd- elftal. De ploeg der „mogelijken" is door de keuzecommissie van den K.N.V.B. als volgt, samengesteld Doel: Dijkstra (Z.F.C.): achter: Wilders (Xerxes) en Van Ierlandt (Willem II): midden: Rljsdljk XerxesGabriel (A.G.O.V.V.) en Bon- sema (G.V.A.V.); voor Willemse (Gooi). Haze- weyer Jr. (A.F.C.), De Jong (Volewijckers). K de Harder (V.U.C.) en Linssen (Feyenoord). Het Nederlandsch Jeugdelftal bestaan uit de volgende spelers: Doel: Wille (ED.O.): achter: Louwe (Xerxcs) en De Boer (Volewijckers); midden: Blatter (P.S.V), Kekenes (D.H.C) en Stofmeel 'N.A.C); voor: Jansen iN.O.A.D.). Nass (V.V.V.), De Boer (K.F.C.); Lenstra (Heerenveen) en Engel (Willem II). HOOGE HOED ALS STRAF. In het kader der modernisatie-pogingen van de Perzische regeering heeft men bij de ver verwijderde stammen vreemde ge woonten aangetroffen. Zoo vindt men bij de Perzische Kberden in ieder dorp, In iedere grootere nederzetting een hoogen hoed. Deze hoedi geldt als teeken van ver achting. Als iemand zwaar gezondigd heeft tegen de regelen van de stam, dan wordt hij er toe veroordeeld in het openbaar een hoogen hoed te dragen. Dat is een groote bespotting en vernedering. Jaren lang be houdt de betrokkene den spotnaam „Vader van den hoogen hoed''. experiment, Zoo'n stemming zoo zelde spr. komt een oppositiepartij niet ten goede. Na de dit jaar overleden vooraanstaande partljgenooten te hebben herdacht, welke woorden het congres staande aanhoorde, besloot de heer Vorrink zijn rede met uiting te geven aan bet vertrouwen dat het congres er toe bij zal dragen den wil te versterken om het groote doel te helpen bereiken: de verwezenlijking van de begin selen van het democratische socialisme. Zondag. Evang. Gem.: Samenkomsten te 10 uur v.m. en 6V4 uur n.m. Jeruël: Samenkomsten te 10 uur voorm. er» 6 uur nam. Leger des Hells: Samenkomsten te T en 10 uur v.m. en 8 uur n.m. Maandag. Evang. Gem.: Samenkomst te 10 uur v.m. Jeruël: Samenkomst te 6 uur nam. Leger des Heils: Samenkomst te 8 uur n.m. Stadszaal: R.K. Zangver. „Pulchri Studio", 8 uur nam. Katwijk a. Zee (Casa Cara): Geref. Bond. Spr. K. Asmus. 7V4 uur nam. Dinsdag. Nutsgebouw: Splritisch Genootschap, 8.18 uur nam. Rapenburg 61: Alg. ledenvergadering Ned. Gen. tot Zedelijke Verbetering der Gevangenen, afd. Leiden, nam. 816 uur. Katwijk a. Zee (Du Rhin): N.8.B., spr. G. F. Vlekke, 8.15 uur nam. Woensdag. 't Schuttershof: Ned. Chr. Reisver. „De kleine Lord" .8 uur nam. Stadszaal: Flimvoorst. „Verbroken boeien'1, 8 uur nam. BIOSCOPEN: Luxor-Theater. Stationsweg: 8 uur nam.? „De avonturén van Marco Polo". Eiken dag ook om 2 uur. Zondag en 2en Paaschdag 2—7 en 811 uur. Trianon-Theater. Breestraac 31: 8 uur nam. Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag 2 uur nam. „De pastoor van Kirchfeld". Zon dag en 2en Paaschdag van 27 uur doorL voorstelling. Lido-Theater. Steenslraat 39: 8.15 uur nam.: „Alexanders Ragtime-band". Woensdag- en Zaterdagnam. 2.30 uur. Zon dag doorl. voorstelling van 2—7 uur en 8.15 uur. Casino-Theater. Hoogewoerd 49: 8 uur nam»: „De Sportkoningen". Zondag van 4 tot 7 en van 8 tot 11 uur. 2en Paaschdag 2, 4Vi en 8 uur; Dinsdag, Woens dag en Donderdag ook 2Vi uur nam. Casino-Theater: Instituut voor CUBureete Films Zaterdag nam. 2% uur. Rex-Theater, Haarl.straat: lederen werkdag 2 en 8 uur nam.: „Rosalie". Zondag en 2en Paaschdag 2—7 uur doorl. voorstelling en 8 uur nam. Nova-Theater (Katwijk aan Zee): Vrijdag en Zaterdag „Chineesch Goud"; 2en Paaschdag „De held van Zilver City". De geneeskundige Zondagsdienst te Leiden wordt van Zaterdagavond 8 uur tot Maandag morgen 8 uur waargenomen door de doctoren de Bruyne. v. d. Meer. Teeuwen en Verbrugge en van Maandagmorgen 8 uur tot Dinsdagmor gen 8 uur door de doctoren Bertel, Hartman en v. Leeuwen. Te Oegstgeesfc wordt deze dienst op beide Paaschdagen waargenomen door dr. Leemhuis, telefoon 2030. De avond-, nacht en Zondagdienst der apo theken wordt van Zaterdag 8 t/m. Zondag 9 April a.s. (1ste Paaschdag) waargenomen door de apotheken: Du Crolx, Rapenburg 9, tel. 807, Tot Hulp der Menschheid, Hooigracht 48, tel. 1060. Van Maandag 10 April (2de Paaschdag) t/m. Vrijdag 14 April: J. E. M. ten Dijk. Haven 18, tel. 85 en M. Boekwijt, Breestraat 74, tel. 552. Te Oegstgeest: Oegstgeestsche Apotheek, Wil- helminapark 8, tel. 274. 1. Wanneer ongeveer leefde Vondel, Ja» Steen. Shakespeare? 2. Wat beteekenen de voorden scherzo, allegro en largo? Wat is de hoofstad van Joego Slavic, Liechtenstein, Bulgarije? Antwoorden: pag. 2 van het Derde Blad Casino-Theater. Na het altijd weer welkome Journaal, volgt de hoofdfilm ,,De verlaten Goudmijn", met als hoofdvertol- ker Gene Autry de zingende cow-boy. Deze film brengt ons, naast sensatie en span ning, waarin Gene Autry zijn talenten met de lasso demonstreert, ook gezelligen en goeden zang der cow-boys. Na de pauze draait de komische film ,jDe Sportkoningen" met ln de hoofdrol Fernandel de komiek, die met zijn onnoo- zel gezicht de aanwezigen een vroolijk uur tje bezorgt en alle zorgen voor korten tijd doet vergeten. Fernandel die als kellner werkzaam is, waar ook zijn a.s. schoon vader als zoodanig werkte schijnt ook de sport te beoefenen. Want wanneer bij een belangrijken voet balwedstrijd de keeper door ziekte verhin derd is uit te komen, moet hij zijn plaats innemen. De manier waarop hij dat doet. zal menigen voetballer den schrik op het lijf jagen. Zoo ook zijn as. schoonvader, die juist op dezen wedstrijd gewed had. De verdere dolle kluchten, welke hierna nog volgen, houden de lachspieren gedurig in beweging. Het einde is tenslotte dat hij zich toch beter thuis voelt als kellner en zich don ook weer met zijn a.s. schoon vader ln de oude zaak, waar zij als kellner werkzaam waren aanmeldt, en waar zij van sport en weddenschappen niets meer willen weten. Ongetwijfeld een programma dat er wezen mag en met de feestdagen veel belangstelling zal trekken. Trianon-Theater. Een uitstekend Paasch-programma draalt deze week in Trianon, waar voor een elck wat wils op het menue staat. Na een uitgebreid We reldnieuws, waarin opgenomen ls een keur- co'lectie opnamen van het bezoek van president Lebrun aan koning George van Engeland, ziet men een product van Dave Fleischer „Popea, the sailor man". Als eerste hoofdfilm gaat voor de pauze „Parijs op de Huwelijksreis" met ln de hoofdrollen Blng Crosby, Franciska Gaal en Akim Tamiroff e.a Een allergenoege- lijkste comedie, vol levendige, vroolijke, pakkende muziek en zang. Bing Crosby, als de excentrieke Cowboy-goudzoeker, die moet kiezen tusschen een millionairsdoch- ter en de koningin van een Balkaneesch Rozenfeest, laat de toeschouwers hartelijk lachen. Als hoofdfilm gaat na de pauze „De pastoor van Kirchfeld" met in de hoofdrol Hans Jaray, Hansy Stork en de Wiener Sangerknaben. Pastoor Peter (Hans Jaray) een (jong pastoor uit een klein dorpje komt in op spraak door de kwezelige dorpsbewoners, omdat hij de oude huishoudster een jong meisje als hulp versohaft, met welk feit de parochianen geen genoegen nemen. Wij zullen het verdere verloop van de film niet verklappen, doch raadden aan deze film zelf te gaan zien. Leo Berg de regisseur, heeft van deze gegevens een goed geheel gemaakt, waardoor de film op groote hoog te staat. Schitterend zijn in deze film de opnamen, zoowel van het landschap als binnenshuis. B.v. de kerkscène is prachtig opgenomen, waarbij we tevens eenige mooie liederen te hooren krijgen van de Wiener Sangerknaben. Luxor-Theater Een avonturen-roman van de eerste orde prijkt op Luxor's PaaschprogramDe United Artists brach ten de geschiedenis van don Jeugdigen Ita- liaanschen avonturier Marco Polo op het doek en vele honderden Leidenaars zullen er deze week zonder twijfel van genieten. Marco Polo is een levenslustige en op sen satie en romantiek beluste jongeman, die geen gevaren vreest, steeds het geluk aan zijn zijde heeft en zich in het bijzonder verheugen mag in de gunst der vrouwen. Juist om de genoemde kwaliteiten wordt hij door zijn vader uitgekozen om van Ve- netiC naar China te reizen om te trachten daar handelsverdragen te sluiten en met alleen een bediende als gezelschap gaat hij op weg om duizen-en-één gevaren te over winnen alvorens in de hoofdstad van het machtige Chlneesche rijk aan te komen. Daar wint hij het vertrouwen van den keizer, de liefde van diens dochter, die ove rigens als kind reeds uitgehuwelijkt werd aan den keizer van Perzië en haalt hij zich den haat op den hals van den keizerlijken adviseur Ahmed, die zelf keizer wil worden en de Prinses als echtgenoote wenscht. Reeds beraamde hij een plan om zich van den keizer en diens leger te ontdoen en om nu ook den vreemdeling uit den weg te ruimen en dwingt hij dezen zich naar het kamp van een opstandigen onderko ning te begeven met de opdracht dien te vermoorden. Marco begrijpt dat tegenstand niet helpen kan en gaat, maar het lot is hem weer gunstig doordat de echtgenoote van den onderkoning zich „voor hem In teresseert". hetgeen voldoende is om zijn hoofd en zijn betrekkelijke vrijheid te red den na bij de grens reeds te zijn gevangen genomen. Tenslotte is de avonturier al zijn belagers te slim af! Hij weet niet alleen in Peking terug te komen, maar brengt bo vendien Ahmed ten val, herstelt den keizer in zijn oude macht, sluit alle gewenschte verdragen en neeimt bovendien de knappe prinses als zijn vrouw mee naar Italië.... De rol van Marco Polo is in handen van Gary Cooper en deze talentvolle artist is als bij uitstek daarvoor geschikt. Hij heeft er het goede gehalte voor, speelt voortref felijk en is volkomen het centrale punt dezer sensationeele historie, waarin de massa-regie een pluim verdient en de spanning tot het laatste moment gehand haafd blijft. Cooper wordt door meerdere andere goede acteurs ter zijde gestaan, terwijl Sigrid Curie een uitstekende creatie geeft van de prinses, die op het eerste gezicht op den vreemdeling verliefd wordt en op het punt staat zich van het leven te berooven als Marco Polo terugkeert om haar te redden. Als tweede hoofdfilm ziet men in Luxor „Joe Brown als krachtpatser", een verma kelijke klucht, waarom gisteravond harte lijk gelachen is! Rex-Theater. Op het Paaschprogram- ma van het theater aan de Haarlemmer straat prijkt als hoofdfilm de vermakelijke klucht ..Rosalie", een parodie op een Bal kaneesch Koninkrijkje. Het is de romanti sche geschiedenis van de jonge prinses Ro salie, die op een Amertkaansche kostschool wordt opgevoed en verliefd geraakt op den cadet Dick Thorpe, wiens stem van een uitzonderlijke hoedanigheid is. Doch dan krijgt eensklaps Rosalie het bevel van den koning, om zoo spoedig mogelijk naar Ro- manza terug te keeren en de prinses heeft slechts te gehoorzamen. De eveneens ver liefde cadet met de betooverende stem be looft zijn geliefde, tijdens het oogstfeest in Romanza te zijn en zoo kan het gebeuren, dat Dick Thorpe op een zeker oogenblik in zijn vliegmachine den Oceaan oversteekt en daarna de luchthaven van Romanza in rep en roer brengt. Vermakelijk zijn die seen es op de luchthaven waar nog nooit te voren een vliegtuig geland ls. De gelie ven vinden elkander in Romanza; het gaat er daar buitengewoon genoeglijk toe, met feesten en balletten. En dan komt een wreede revolutie ln het vredige Balkan staatje de rust verstoren; de Koning parodie op zoo'n Balkanvorst moet met zijn vrouw vluchten en alles komt weer tereoht in de cadettenschool van West- Point, waar we parades van goedgedrllde cadetten te zien krijgen. Zeer in het kort is dit de beschrijving van „Rosalie". Veel belangrijker dan de loop der gebeurtenis sen is de wijze, waarop dit geasche ver haal opgediend wordt. Eleanor Powell is Rosalie en dit dansphenomeen doet ieder een versteld staan door haar verbluffende techniek. Nelson Eddy is haar partner en zijn fralae stem past volkomen ln het ka der van deze uitstekende amusementsfilm. Voor den humor zorgt Frank Morgan, één der beste komieken van de Amerikaanscho film. Stan Laurel en Oliver Hardy zorgen voor een komische hors d'oeuvre met hun dwaze film „Van kwaad tot erger." Lido-Theater. Het programma, dat de directie van het Lido-Theater voor de Paaschdagen heeft samengesteld, staat geheel en al ln het teeken van de vroo- lijkheid; het deel, dat voor de pauze draait zelfs in het teeken van de uitbundige vroo- Hjkheid, want de zaal heeft gisteravond op haar grondvesten gedreund van wege de lachsalvo's, welke de gebroeders Rltz ont ketenden in de dolle klucht „Drie razende Jockey's". Zboals de naam reeds doet ver onderstellen, spelen hun dolle avonturen zich voornamelijk af op de renbaan, waar wij tal van emotioneele races bijwonen. Doch de meest enerveerende is die, waarin de drie gebroeders tegen wil en dank op treden als de voornaamste concurrenten vanhun eigen renpaard, voor welks berijder niet alleen het winnen eener groote geldelijke belooning op het spel staat, doch bovendien zijn levensgeluk ln de persoon van een stralende Jonge vrouw, die den overwinnaar bij de finish in do armen zal vallen. De drie gebroeders ver richten de meest halsbrekende toeren om te voorkomen, dat de paarden, welke zij berijden, als eerste over de eindstreep gaan en natuurlijk lukt dit, zij het ook met veel moeite! De tweede hoofdfilm „Alexander's Rag- tlme-band" is geïnspireerd op het gelijk namige liedje, dat Irving Berlin schreef ten tijde van den grooten wereldoorlog en dat aan gene zijde van den Atlantlschen Oceaan uitermate populair werd. De film is trouwens vol van bekende liedjes uit die dagen en Tyrone Power, Alios Faye en Don Ameche spelen de hoofdrollen ln deze char mante revue-film van echt-Amerikaansehe „show" met verve en brio. Vooral liefheb bers van jazz-muziek kunnen er hun hart aan ophalen. De muzikale shows zijn grootsch van opzet en voortreffelijk van uitvoering! 2—2

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 6