en jij elkaar veel te vertellen? Ja, als je uit bent, schiet het schrijven er vaak bij in. Zusjes de Vos Jullie hebben je Groot vader leuk verrast. Eén keer liep ik er in op dien gevaarlijken dag! Jullie hebben suc ces op de zangvereeniging met het mooie zingen. Er is weer genoeg in het vooruit zicht. Piet Martijn Het lijkt ,of April nu zijn best gaat doen, om het ons naar den zin te maken. Geniet er maar van in je vacantie. Je tulpen doen het dus goed. Deze weken wenschen zij je zeker het eerste goeden morgen? Lena Prevo Je hebt je best voor mij gedaan; bedankt voor je anekdoten. Suze v d. Lucht Je hebt het gelukkig weer achter den rug. En nu heb je nog Je vacantie toe! Geertrui de Groot Elke week heb je me over iets prettigs te schrijven. Ik hoop. dat de vacantie jullie ook weer veel genoegen brengt. Marietje de Mooy Bedankt voor je anekdoten. Wim de Wolf Prettige vacantie, en een hartelijk groetje van mij. Dini Nieuwendijk Ik wensch je nog maals veel plezier in R. toe. Niet erg, je voor zoo'n prettig uitje een keertje te moe ten missen. Marietje Lagerwij Bij Jullie op school we-den er leuke Aprilgrappen verkocht. Dat gaf nog eens wat te lachen! Sofietje Lagerwij Jullie namen Mijn heer er ook tusschen op 1 April. Het was ook voor jullie een vroolijke ochtend. Jaapje Zoeterik Natuurlijk mag Je mee komen doen; hartelijk welkom. Je blijft hier een flink tijdje, en je kunt nog heel wat keertjes raadsels Insturen. Ernst Blansjaar Op den weg langs de nieuwe vaart kun Je rustig oefenen, aan den kant. Ik denk. dat Jij daar nu, in je vacantie, heel vaak te vinden bent. Koos Hoek Dit is een extra lange va cantie, met een staartje aan het begin! Het stempeltje buiten op de enveloppe heb ik gezien. Tweetal van Vliet Marietje, ik hoop, dat je huis-arrest weer afgeloopen is en alles weer genezen is. Het is een hard ge lag, binnen te moeten zitten, als de zon je naar buiten roept. Liesje van Driel Gefeliciteerd met Je overgang, ook je belde zusjes. En jullie heb ben er alle drie goede rapporten bij. Een dubbele brief dezen keer. Is Mijnh. K. nog op school? Ik ken hem niet. Ik ben blij dat jij me op de hoogte houdt van Jullie drieën. Henk Stouten Gelukkig goede berich ten van je. Ik hoop. dat jullie niet in de war raken, nu ik er nog een Henk bij krijg als raadselneef Zullen we maar spreken van Henk I en Henk II? Flip Stouten Het is een klein zieken huisje bij jullie deze week. Ik hoop, dat de zieken intusschen weer beter zijn. Be terschap voor hen, die nog niet zoo verzijn. Nelly Stouten Wat heeft Bepple geno ten eerst van de voorpret, en toen van haar ver'aardag zelf! Leuk voor Je, dat Je wat gewonnen hebt. Ik hoop dat de griepjes nu weg zijn uit jullie huls. Siaantje Stouten JIJ maakte een mooie Aprilgrap op school. En ben je er zelf niet lnee'oooen? Henk Stouten Jij ook hartelijk welkom als Henk II. Ik vind het wét gezellig, dat de brief van de nichtjes en neefjes S. steeds dikker wordt Sluit dus gerust je brief elke week er bij In Annie Schneider Jij bént, en je hèbt beetgenomen. Ik begrijp, dat je het heer lijk vindt bij Je Grootouders. Jullie hadden een lief klein logeetje Met Tommy ben Je dus al de beste maatjes. 's .laantje Haarland Dezen keer is het hee' wat beter gelukt. Idereen heeft wel eens --n keertje pech. Joh Spijker Ik ben blij, dat je weer beter bent, en ik je weer aantref Geniet van ie vacantie, en daarna kun je je ver- he',e"> op 29 April. jram Fakkel Nu ik lee, wat er alle- mo" was verleden Zondag, verwondert het mi; niet. dat je geen raadsels in kon sturen. Groet je zuster weer. en wensch haar het beste van mij. Piekje Leemans Heerlijk, dat je nu vacantie hebt. geen huiswerk! En kunt do-" wat je wilt Groet Henny vooral. Tineke Marree Zit jij in Je vacantie zoo vaak onder water? Zorg vooral, dat je steeds weer op tijd boven water komt! Ik vind bet leuk, je vriendinnetje ook te ken- ne Corrie van Weizen Natuurlijk ben lk nieuwsgierig naar Je volgenden brief. Beb Oostveen Jullie hadden een leuk granje bedacht, maar Je Vader was op zijn hoede Hannie de Wekker Jullie hebben weer veel fijns ln het vooruitzicht. Zoo is er steeds weer iets anders, om je op te verheugen. Je zingt dus liever zelf, dan er naar te luiste ren. Zijn er tranen gevallen bij het afscheid van de hondjes? Ik begrijp, dat het jullie aan het hart ging. Dank voor jullie Paasch- wenschen, en hartelijke groeten terug. Suusje de Wekker Wat gingen jullie gezellig uit met Dieni en Dientje. Heb je je niet vergist met hun namen? Wat leuk voor je Overgrootmoeder, zooveel nichtjes om zich heen te zien op haar feestdag! Truusje Sluymer Om te beginnen; har telijk gefeliciteerd met je verjaardag; dit jaar een heel bijzonderen feestdag! Er zijn drie jarigen op den lsten Paaschdag in raadselkring; zoek hen maar op. En nu moet ik je nog eens feliciteeren: met je overgang en je mooie rapport. Knap, hoor! Heel prettigen dag Zondag. Zusjes Glasbergen Hoe meer brieven, en hoe langer, hoe liever het mij dat be grijpen jullie wel. Leuk, als jij ook eens schrijft, Agatha. Genieten jullie al van het dennebosch in de vacantie? Leny Neyenhuis Geniet je van je vrij heid? Ik zal blij zijn, Suze weer terug te zien; zij had dus een drukken tijd. Een versje krijg je later, als je langer meedoet, en als we elkaar beter kennen. Vraag het dan nog maar eens. Jo Kooien In het verhaal van ..De vuurslag" gebeuren allerlei wonderlijke dingen, een echt sprookje, en boeiend! Nu hoop ik nog op mooie cijfers. Jannie Kooien Je broertje is al een vroolijk baasje. Ik denk. dat jij heel vaak over zijn wiegje gebogen staat. Mijn weke- lljkeiyksche vriendje, je bruine beertje, zie ik weer met pleizler. Gerrie Swerls Ik ben heel blij, dat ik de volgende week geen brief van je zal krijgen! Raar, hè? Toch bedoel ik het goed; los dit raadseltje maar op. na Je uit stapje, Heel veel genoegen Beppie Bouter Jij had geen nieuws, en ik ook niet verleden week! De griep is ge lukkig verdwenen. De zolderschoonmaak ts voor jou een pretje, dat was het voor mij ook vroeger. Als Je ouder bent, denk je er misschien anders over. Vraag dat maar aan Moeder. Heb je mooie dingen gezien in het Museum? Wim Nieboer Daar is dan weer een raadsel van Je. Je briefje heb lk gelezen, en verder een hartelijk groetje. Kora Key Staat er al een mooi versje in Bea's album? En een lief plaatje er bij? Kun je je broertje al een beetje ver staan? Tweetal Rienstra Als het weer zacht blijft, kunnen jullie daar buiten heerlijk genieten ln je vacantie. En. Wim. ben Je ook benieuwd, net als ik, of velen je raad sel zullen vinden? Tweetal van der Kooi Het ging bij jullie ook vroolijk toe op 1 April. En hoe vaak ben jij er zelf doorgehaald, Atze? Bea. lk geef elk nichtje één versje voor haar album. Ik kan er toch niet dubbel in staan? ai nu prettige Paaschdagen met elkaar. Jopie Poptie Op een goeden dag zul je je raadsel toch vinden ln de krant; houd maar geduld. Je bent weer bijtijds beter! Leny Moraal Het was dan een gezel lige avond, met een „lekker" staartje voor den volgenden ochtend. En het doet mij ook plelaier, dat het met Je werk zoo goed ln orde is. Rla Holleman Naturlijk mag je broertje meedoen. Je hebt fijne uurtjes op de ver een iging. Maarten Holleman Je weet het al; ook hartelijk welkom. Ik vind het prettig, als je me volgende week weer wat vertelt Trudi Overduyn Ik begreep natuurlijk al, dat er een grondige reden zou zijn voor jullie afwezigheid deze weken. Ik ben blij voor je, dat je vacantie hebt. Er gingen dus twee brieven van jou naar A. Dat kost ook tijd. Was de tweede brief ook in het Hollandsch? Wensch ook je Ouders pret tige Paaschdagen toe Tlni Overduyn Maar jongen, wat knap! Ik begrijp niet, hoe Je dat kunt In elk geval heb je Je broer er mee verwend, en heeft hij jou verwend. Tot slot; de plant groeit prachtig. Ansje Eichhorn Lees goed begin cor respondentie; en zie, of je daar antwoord vindt op je laatste vraag. Je begint je al goed thuis te voelen ln het water, rk houd van lange brieven! Zusjes Verlind Heel veel plelzier op het groote feest Zaterdag. We verlangen allen naar mooi weer op Paschen. Ik hoop, dat je Je wandeling deze week kunt ma ken, Coba. Elsje, zoo'n konijntje is welkom! Lydia Botermans. Je hebt me weer laten üpenieten van al dat mooie postpapier. Nu lk dit schrijf, is April ons wèl-geztnd Elly Sloos. Ja, nu krijg JU een versje van nkU- Elly, nu ben je nog klein, En Is Je leven vol zonneschijn. Ik hoop, dat dit zoo blijven mag. Vervul dan je taak met een blijden lach. Toon opgewektheid en geduld: Dan heb je mijn grootsten wensch vervuld. Marietje Lieshout Geniet nu maar eens van Je vrijheid, daar is het vacantie voor. En wat heb Je me nu te schrijven? Jannie van Kampenhout Jullie Mees ter had een echte Aprilgrap. Jullie vlogen er pardoes in. Dat was weer een fijne avond Donderdag. Henk van Egmond JIJ neemt ook lie ver zelf beet, dan beetgenomen te worden. En dat Is je gelukt ook. Gefeliciteerd met je overgang. Nu blijft de heele klas bij el kaar, dat is prettig Anny Bekooy Je hebt alles aandach tig gevolgd verleden Dinsdag: je vertelt me duidelijk van de film. Een lachfilmpje van Mickie Mouse gaat er altijd graag in. Marietje Zaalberg. Kun jij al mandoline- spelen? Daar hoor ik van op. Dezen keer had je helaas niet genoeg goede oplossin gen. Annle Lek Ik vind het juist leuk. over de Aprilgrappen te hooren Op 1 April Is het wachtwoord: Weest op uw hoede. Wim Monhemlus Wat spijt het me, dat je vergeefs naar je naam hebt gezocht; deze was door een abuis weggevallen; Je had Juist al Je oplossingen goed En nu weer! Ik ben al benieuwd, waar Jij dezen Zaterdag zult zijn. Hartelijke groeten. Zusjes Neuteboom Ik hoop. dat jullie nog voldoende geduld zullen hebben, tot je raadsel aan de beurt Is. Dat is wel een beetje moeilijk, als Je lang moet wachten. Lies Olivier Ook uit jouw brief lees lk, dat 1 April niet ongemerkt ls voorbij gegaan. Hoe heet die lieve zwarte poes? Trientje Olivier Ik hoop, dat je nu weer van die lastige verkoudheid af bent. Lies heeft je verwend, door voor jou te schrijven. Als jullie samen op lossen, Ls het voldoende, de oplossingen één keer te schrijven van jullie beiden. (Behalve bij prijsraadsels). Jij verheugt je al op 16 Mei. Greetje Lips Naamlooze brieven geven last, zoowel voor jou als voor mij. Het is niet prettig, op het nippertje te zijn. dat ben ik met je eens Willy Wiggers Jij trof het. net vacan tie te krijgen op je feestdag Nog gelukge- wenscht. Hoe was deze dag? Eigenlijk weet ik het ar tv oord al! Alie Wilterdink In elk geval een har telijk groetje. Henny van Vliet Wat een vroolijk Paaschhaasje komt me daar tegemoet loo- pen! Ik dank je voor dit keurige teekenln- getje, en wensch jou insgelijks een vroolijk Paasch feest Zusjes Meinema Jammer van verleden week. Dat vergeten we maar gauw, nu heb ik dubbel. Moeder is dus fijn verwend op haar verjaardag, een feestdag voor jullie allen. April heeft voor jullie nog meer pretjes in zijn zak. Doe goed je best vol gende week. En tot slot stuur ik weer groe ten naar jullie, met een wensch voor pret tige Paaschdagen. Drietal de Neef Jannie, ik feliciteer je nog, al is het wat laat. Tot je 16e jaar mag Je meedoen. Jullie moeten je namen er afzonderlijk onder vermelden. Nu wist ik niet, of Beppie al mee opgelost heeft. Je kreeg Iets moois, Jannie. Zusjes Hartevelt Cootje, dat is een mooi cadeautje, een bezit voorgoed. Hanny IJkema Als je het druk hebt, is het voldoende, alleen de oplossingen in te sturen. Deze weken zul je wel tijd heb ben voor een briefje. Jannie van Biezen Van harte hoop en wensch ik, dat M. deze week vooruit is gegaan. Mogen de Paaschdagen jullie een hoopvoller uitzicht brengen! Neeltje van der Plas Vind Je het weer prettig op de naailes? Ik heb erg moeten turen op het laatste stuk van Je brief! Ge feliciteerd met je overgang. Het was nu inderdaad een lange brief. Raadsels mag je pas na half April weer insturen. En dan de oplossing er bij, dat weet Je meteen. Piet Bruné Hartelijk welkom; je zusje moet 7 jaar zijn, om mee te mogen doen. Rie Smittenaar Natuurlijk ben ik blij, als Je toch tijd voor de raadsels kunt vinden. Mag je zusje al in den wagen? Teuna Ouwehand - Hierbij mijn harte lijke felicitatie voor je verjaardag, op een bijzonderen dag dit Jaar. Ik hoop dan ook vooral, dat je beter bent. Hier eindig ik. Tot de volgende week. Allen hartelijk gegroet door jullie Raad seltante, Mevr. M. J. BOTERENBROOD.

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 22