1075 Het is niet langer het voorrecht van slechts enkelen om over een uitge breide Japonnen- garderobe te kun nen beschikken I De spreekwoor delijk lage C A- prijzen stellen ie dere vrouw ge makkelijk in staat, zich meer afwis seling in haar Ja ponnen te veroor loven. De nieuwe C A collecties zijn van een onge kend groote ver scheidenheid en elk stuk is op en top modern! k Sportieve Complets dèt is goed nieuws I m Complets met Cos- tuum-Manteltjes, met FingerTips en ook met lange Mantels, in le vendige, wollen Uni- ruiten en fantasie- strepen! Een jeugdig, vlot en tevens prac- tisch kleedingstuk, wanneer 't 's avonds bijv. nog wat frisch is. En waar slaagt U daarvoor zóó voor- deelig als bij C A? Wanneer komt U Jeugdig, zui ver wollen Complet m. applicatie- garn. op den Finger Tip (Amerikaan- sche maten 12-20) Vlot, zuiver wollen Com plet. Japon met plooien rondom en hand werk- borduursel. Mod. tinten (12-20) Vlot Amerl- kaanech mo delletje - in zuiver zijde. Juist hier! Elegant zij den Middag toiletje met aparte kant- garneering 090 't Gekleede Com plet handhaaft zich ook dit seizoen als een voornaam en gedistingeerd kleedingstuk! U vindt bij C A een ongeëvenaar de keuze, zoowel in wol als In zijde, en met een rijke verscheidenheid van de modernste garneeringen I U zult zich over die keuze ongetwijfeld verbazen, maar zeker nog meer over de ongekend- lage C A prijzen I Meer dan ooit tevoren geven op 't oogenblik Parijs en New York den toon aan in de Mode! Een snoezig Japon-snufje van bei de mode-centra is de „Victorian-Style"! De Japon wordt, zooals ons tweetal voorbeel den U toont, met een nauwe taille op de heupen gedragen, waardoor de rok dan bevallig uitspringt I Primazijden Complet m. prachtige relief-bröde- rie. Verkrijg baar in mo derne tinten en de maten 42-48 OQ75 Gekleed, pri mawol Geor gette Com- pletm.Satijn applicatie. Ook de Ja pon m. lange mouw. Maat 42-48 1«75 Yersey Soie! Een en al gratie en elegance) Q75 Charme in Zijde! Orig. Par ij ache model-copie «90

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 8